סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 10:52 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 9:47 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אוחנה פרש מהבית היהודי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 11:49 am 
Sophomore

נוביצקי כתב:
אני רק שאלה. ומצטער על ההשחתה השנית של הדיון.
פאפולקס, כאדם ששותף איתך פלוס מינוס את אותו השקפה פוליטית למרות שדי בוודאות לא מצביע לאותה מפלגה, תגיד, למדת פעם קוראן? אתה יודע ערבית? טרחת פעם לאשש את הדעות שלך?
כי אם כן, אותו דיון יכל להיות כל כך הרבה יותר ענייני אם היית משלב ציטוטים והשקפות עולם מלאות של אנשי דת ספציפים ולא רק שברי סיסמאות ומשפטים שכל אחד מאיתנו נתקל בהם בעבר.
ואם לא, תשמע, אני חושב שאתה הרדיקל הכי מעפן שנתקלתי בו. תחקור. תעמיק. נשמע לי די פתטי להחזיק בהשקפה כל כך החלטית ונחרצת על סמך ידע שנראה כאילו נגזר מכתבות בווינט וכמה ערכים הזויים בוויקיפדיה.

אז ככה, ראשית כל הסברה שלך שאינך מצביע בוודאות לאותה מפלגה שלי היא בהחלט נכונה, מן הטעם הפשוט שאני פשוט לא מצביע בבחירות הקרובות, קרוב לוודאי. בבחירות הקודמות הצבעתי לשלי (ואני מודה שחלק גדול מכך נובע יותר מתיעובי את ביבי), אך הצטרפותה של לבני טרפה את הקלפים מבחינתי ומחקה לחלוטין את האפשרות שאצביע להם בשנית.

לגביי החלק השני, אחלק אותו לשתי נקודות:
1. חקרתי ברמה מסוימת את האסלאם, את ''נביאו'', את החדית' ואת התבטאויותיהם של ''חכמי'' האסלאם. עם זאת, אני לא יודע ערבית, ולא קראתי את הקוראן ברמה מפורטת. אך סלח לי אם אומר שזו דרישה מטופשת לחלוטין מצדך (בלי להעליב) שלכאורה בלעדיה אין יכולת להסיק מסקנות לגביי האסלאם, וזה שקול לכך שאגיד לך שאם לא קראת את המיין קאמפ של היטלר, יהיה ''מעפן'' מצדך להעביר ביקורת על הנאציזם. וזאת מאחר שלגביי האסלאם הדבר פשוט מדבר בעד עצמו, ואין צורך שההמון הפשוט יפשפש לו בין דברי "הקודש" האסלאמיים על מנת להגיע למסקנה פורצת הדרך. העובדה היא שכל ארגוני הטרור האסלאמיים פועלים בשם ובשליחות האסלאם. יתרה מכך, הם מקבלים היתרים הלכתיים מעלק חכמי ההלכה שלהם, כך שלא ניתן להאשים כי מדובר בכמה עשבים שוטים שסטו מן המקובל. עובדה נוספת היא שכל הארצות המוסלמיות, הן גן עדן להפרות זכויות אדם וברבריזם מהסוג הטהור ביותר. כך שאם זה הולך, נשמע ונראה כמו ברווז - זה ברווז, ואני יכול להסיק זאת גם מבלי לחקור באיזה מדגרה הוא גדל ומה מס' העסק שלה, מי אמא שלו, במה האכילו אותו וכו'.

2. כפי שטענתי בתחילת סעיף 1, כן חקרתי בצורה מסוימת עם מי יש לנו עסק.
(א) בחדית', המקבילה המוסלמית לתורה שבע"פ, מתוארים היהודים כמעין מפלצות החותרות נגד ''שליחו של האל'', וידוע בעיקר המשפט הבא, המיוחס למחמד, שמשמש כסוג של מוטו עבור ארגוני טרור רבים הפועלים נגד ישראל ויהודים ברחבי העולם: לא תגיע השעה (יום הדין) עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים, ואז יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא (מאחורי), בוא והרגהו". סלחו לי מעומק עמקי נשמתכם אם איני מוכן להתייחס בכבוד לדת חולנית כנ"ל ולמי שמיוחסת לו אמרה זו.

(ב) בנוסף, תקרא קצת על קרב ח'ייבר, שרק ממחיש את הטירוף של "נביא" האסלאם שאינו היה אלא רוצח מתועב ועלוב, אשר מזכיר בהתנהלותו את ארגוני הטרור של ימינו.

(ג) אותם היתרי הלכה לפיגועי טרור, כאמור לעיל, נובעים בעיקר מהמושג ג'יהאד. כמובן שכל המוסלמים ישר יקפצו בהיתממות ויגידו שפירושו של דבר הוא "מאמץ אישי של המאמין לשיפורו העצמי", וזה כשלעצמו נכון במסגרת ה''ג'יהאד הפנימי'', עם זאת ישנו ג'יהאד חיצוני שמטיף למלחמת חורמה נגד עובדי אלילים לא מוסלמים, או נגד עמים שאינם מוסלמיים בכלל, במידה והם תוקפים מוסלמים או מורדים בשלטון מוסלמי. ישראל בדיוק עונה לחלק המודגש, כיוון שהמוסלמים מאמינים שמקום בו שלטו בעבר מוסלמים אזי הוא נתון לשליטתם עד אין קץ הימים, ובמידה והדבר אינו כזה בפועל - יילחמו בכוח על מנת להשיגו.

ורק אוסיף משהו לסיום: רק עכשיו בעצם קפצה לי המסקנה שגם אם כל מה שכתבתי לעיל הוא קשקוש (והוא לא) וגם אם אלמד את האסלאם מבוקר עד ערב ואגיע למסקנה כי ניתן להגיע לפרשנות לפיה מדובר בנופת צופים או לחילופין בתקנון של תנו לחיות לחיות - זה פשוט לא רלוונטי, שכן הרוב המוחלט של המוסלמים בחרו בפרשנות הרדיקלית והם פשוט מהווים בעיה עולמית, ועיוור לחלוטין מי שלא רואה זאת.

נערך לאחרונה על ידי פאפאלוקס בתאריך ה' ינואר 29, 2015 12:02 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 12:00 pm 
Hall of Famer

אם זה מעניין אותך, יש את הקוראן מתורגם לעברית. קראתי שם מעט פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 1:19 pm 
מנהל פורום

מכבי רעננה זל כתב:
אני ממש קטנוני, הא?

כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 1:36 pm 
Senior

ודים כתב:
מכבי רעננה זל כתב:
אני ממש קטנוני, הא?

כן.

אני דווקא חושב שלא
מאוד מפתה להשתמש בסופרלטיבים (רוצח ילדים, יאללה יאללה) בויכוחים מהסוג הזה ואפילו קל מזה להתעלם לנקודות מסוימות ולענות לנקודות אחרות.

בפורום כזה שהוא יחסית "קהילתי" ומכירים אחד את השני אני נוטה בתמימותי לצפות מאנשים לא לנקוט בשיטות של "מה? אין לך אחות? נו, אני לא מתכוון להתדרדר לדמגוגיות שלך".

מודה שלא קראתי את הדיון בעיון ומה שקראתי בטח שכחתי אבל אם אני זוכר נכון, ביסס צ'ונסי חלק ניכר מטענותיו הבוטות על בסיס הנחות שהופרכו. חוסר הנכונות שלו להתיחס לזה הוא בעיני לא לעניין ואני לא רואה איפה זה תורם משהו למישהו לקרוא למישהו קטנוני בגלל שנפגע מן הדברים אבל זה רק אני (ומרז"ל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 2:11 pm 
מנהל פורום

זה לא משנה אם ההנחות שלו היו מוטעות או נכונות. לחזור על זה כל פעם שכאילו הוא באמת התייחס אל אנשי הבית היהודי כאל רוצחים של ממש זה קטנוני, כי לכולם ברור מה הייתה כוונתו (גם אם כאמור טעה בעובדות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 2:23 pm 
Junior

oren_80 כתב:
אוחנה פרש מהבית היהודי

אוווףףף
יש מצב שהוא מצטרף למפלגה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 3:12 pm 
Senior

ודים כתב:
זה לא משנה אם ההנחות שלו היו מוטעות או נכונות. לחזור על זה כל פעם שכאילו הוא באמת התייחס אל אנשי הבית היהודי כאל רוצחים של ממש זה קטנוני, כי לכולם ברור מה הייתה כוונתו (גם אם כאמור טעה בעובדות).

אה, לכולם?
אז מה הבעיה בשבילו להגיד שלא, הוא לא באמת מתיחס אליהם כאל רוצחים? לא שיש לי כוונות לבדוק אבל לא ראיתי אצלו התנערות מהאמירה הזו
וזה באמת לא חשוב שהביקורת שלו פשוט לא מבוססת על אמת?

אני מודה שאני רואה את הדברים מעט אחרת ממך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 4:03 pm 
Hall of Famer

בני בגין.
איך הבריק עמית סגל:
נתניהו קיבל את ההחלטה הנכונה אחרי שמיצה את כל האפשרויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 6:24 pm 
Junior

אודה לכולם אם ייתאפקו מלנסות לפענח את כתביי. אינני הרמב"ם או אפילו הרמב"ן.

פאפאלוקאס, יופי של הודעה. אולי עכשיו תלמד שכל עוד אתה לא משתמש בביטויים מחליאים ובגזענות מחרידה אתה יכול לכתוב כאן את כל העולה על רוחך.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:01 pm 
Sophomore

הו, תודה באמת ליו"ר מחלקת המוסר על כך שאישר אותי כיוזר מן המניין בפורום סלניוז.

כמה חבל שלא פשפשתי בעומק האשכול ולא שמתי לב בעצמי להודעות (החמורות ביותר) שמייחס לך מכבי רעננה ז"ל, טרם התייחסתי לקשקושייך הלוקים בכפל-מוסריות, כי אז סביר להניח שפשוט הייתי מתעלם מהם לכתחילה, ופונה למנהלים בעצמי כאקט של הדדיות (וזאת למרות שלגביי משתמש מן המניין לא הייתי עושה זאת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:10 pm 
Sophomore

אבימאל כתב:
בני בגין.
איך הבריק עמית סגל:
נתניהו קיבל את ההחלטה הנכונה אחרי שמיצה את כל האפשרויות.

בני בגין הוא לא יותר מעלה תאנה עם כוח אלקטורלי נמוך משל מעין חודדה.

אגב, מעבר בדרך נמיר מגלה את השלטים החדשים של ש"ס: "אם אתה גר ברמת אביב, אל תצביע לנו. אם אתה עובד אצל מישהו שגר ברמת אביב, תצביע לנו. ש"ס-המהפכה חוזרת". כמה שחשבתי שאריה דרעי הוא נבלה סרוחה, וחשבתי, הוא מצליח להסריח עוד יותר. אני רק אניח כאן את הדבר הבא מערך הויקיפדיה עליו:

"ביוני 2011 הכריז דרעי בוועידת הנשיא כי הוא מקים תנועה חדשה בשם 'תיקון':‏[10] "אני בדרך חזרה לחיים הפוליטיים בבחירות הבאות. ארוץ בראש תנועה חדשה". עם זאת, ציין דרעי כי "זו לא תהיה מפלגה סקטוריאלית כמו ש"ס". לדבריו, "מה שהתאים בשנת 84' לא רלוונטי עכשיו".".

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:22 pm 
Junior

פאפאלוקס כתב:
הו, תודה באמת ליו"ר מחלקת המוסר על כך שאישר אותי כיוזר מן המניין בפורום סלניוז.

כמה חבל שלא פשפשתי בעומק האשכול ולא שמתי לב בעצמי להודעות (החמורות ביותר) שמייחס לך מכבי רעננה ז"ל, טרם התייחסתי לקשקושייך הלוקים בכפל-מוסריות, כי אז סביר להניח שפשוט הייתי מתעלם מהם לכתחילה, ופונה למנהלים בעצמי כאקט של הדדיות (וזאת למרות שלגביי משתמש מן המניין לא הייתי עושה זאת).

או, תאמין לי שאיני המאשר. אם כך היה אתה היית צריך משתמש חדש בשביל ההודעה הזו.
נחש מה, את ההודעות שמייחס לי רעננה אתה עדיין יכול להפנות למנהלים, גו פור איט.
לגבי התייחסותך לקשקושיי, נחש מה, לא ביקשתי אז ולא ביקשתי היום, בכלל לא פניתי אליך קודם (בניגוד אליך, עם הודעה פרטית מגוחכת שהחזירה אותי לימי האיי.סי.קיו בכיתה ה').
העובדה היא שצוות הניהול אכן ראה לנכון לערוך אותך, אז על מה אתה מלין? תלמד להתבטא.

ההודעה הקודמת שלי אליך באה רק בעקבות התחושה המוזרה שלך, שעולה גם כאן, שחוסמים את דעותיך. אז כאמור, הנה. לא התגזענת אלא העברת ביקורת ישירה בשפה נקייה, וההודעה חיה ונושמת, אף אחד לא מתלונן עליה ואף אחד לא עורך אותה.
מ.ש.ל.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:28 pm 
Sophomore

דרעי הוא הסירחון בשיאו, וזו בושה וכלימה שבמדינתנו אדם מושחת שהורשע בפלילים יכול להיבחר לכנסת וכל שכן לשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:49 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
או, תאמין לי שאיני המאשר. אם כך היה אתה היית צריך משתמש חדש בשביל ההודעה הזו.
נחש מה, את ההודעות שמייחס לי רעננה אתה עדיין יכול להפנות למנהלים, גו פור איט.
לגבי התייחסותך לקשקושיי, נחש מה, לא ביקשתי אז ולא ביקשתי היום, בכלל לא פניתי אליך קודם (בניגוד אליך, עם הודעה פרטית מגוחכת שהחזירה אותי לימי האיי.סי.קיו בכיתה ה').
העובדה היא שצוות הניהול אכן ראה לנכון לערוך אותך, אז על מה אתה מלין? תלמד להתבטא.

ההודעה הקודמת שלי אליך באה רק בעקבות התחושה המוזרה שלך, שעולה גם כאן, שחוסמים את דעותיך. אז כאמור, הנה. לא התגזענת אלא העברת ביקורת ישירה בשפה נקייה, וההודעה חיה ונושמת, אף אחד לא מתלונן עליה ואף אחד לא עורך אותה.
מ.ש.ל.

1. ובכל זאת, גם אם מדובר באישור בעלמא ותו לא, הייתי מעדיף שיינתן ע"י מי שלא סרח וחטא בעצמו באותו סוג של התנהגות.
2. בהחלט שקלתי לפנות למנהלים, אך למען טובת הכלל העדפתי להימנע מכך. אני, בניגוד אליך, ליברל אמיתי וחסיד חופש הביטוי (שעה שאינו מסית לגזענות ו\או אלימות) ואם אתחיל לחפש אותך על כל אמירה ''שנויה במחלוקת'' לא יהיה לדבר הזה סוף והדבר יהווה כר פורה למשתמשים אחרים לעשות שימוש דומה כנגדי ונגד אחרים.
3. מרגע שאתה מחלק לי ציונים בפומביות וטוען שעצם היותי בפורום מהווה בושה - פנית אליי, כמובן תוך כדי שאתה יורד לרמה של העלבות אישיות כגון ''יצור משוקץ'' (למרות שאתה יכול להיות רגוע - אני לא אדם שנעלב מהר). ההודעה בפרטי, שלא חרגה מרמת הבוטות שהוצגה כאן על-ידנו, נועדה על מנת לא לדרדר את האשכול עוד ועוד. מי שישמע אותך כבר עשוי לחשוב שחלילה איימתי עליך בנוסח ''באמאשך, איפה ת'גר??''
4. צוות הניהול שהחליט לערוך הוא בסופו של יום בנאדם אחד, מוערך ככל שיהא, שאינו מייצג את דעת כל המשתמשים. יש לציין אגב, שעריכת דבריי צומצמה בסופו של דבר לאמירה אחת המתייחס לבעילות וכבשים (במבט לאחור, כנראה שלכתחילה הייתי נמנע מלהתבטא כך או נעתר לבקשה מנומסת, שלא הגיעה, לערוך. לא בגלל שרגשות המוסלמים מפריעים לי במיוחד, אלא כי הדבר לא מקדם כלום). יתר הדברים עליהם הלנת - בעינם עומדים.
5. אני לעולם לא "מתגזען", וזאת להבדיל מהבעת עמדה אנטי אסלאמית שהיא יותר ממקובלת ולגיטימית. כשאני יוצא נגד "הזוהמה האסלאמית" אין בכך להכליל את כל ערביי ישראל שדתם האסלאם, כי חלקם לא באמת מייחסים חשיבות לזהות הדתית שלהם, בדומה ליהודים חילוניים. זה שאתה לא מבין זאת, זו בעיה שלך בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:54 pm 
Junior

לא אכנס לדיון שלכם כי הוא ממש לא מעניין אותי אבל אגיב על סעיף 4.
נכון שהמנהל הוא אדם אחד אבל תפקידו הוא ממש לא לייצג את דעת המשתמשים אלא לשמור על סדר ולמנוע מרמת הדיון להגיע למקומות שהופכות את הגלישה לחווייה לא נעימה לשאר האנשים.
הוא לא צריך לשכנע אותך או להשיג רוב.
אם כבר אז ההיפך, הניהול בפורום הזה מרבית הזמן אנמי לגמרי ופשוט נותן לכל לכלוך לזרום אבל זה הפורום שלהם וזה הפורום שהם רוצים אז צריך להתרגל לזה.

נערך לאחרונה על ידי רן בתאריך ה' ינואר 29, 2015 7:56 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:56 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
אני מניח שאתה מודע לכך שהאחים המוסלמים הם תנועת טרור?

הם מוגדרים במדינות מסוימות כארגון טרור, אבל זה מטעמי דה-לגיטמציה ונוחות של המגדירים בלבד. הם תנועה אנטי-אלימה מיום היווסדה, שתומכת בבחירות חופשיות, גינתה ומגנה טרור לאורך כל שנות קיומה ועניין ההתנגדות לאלימות מופיע במפורש באמנתה:

"Thus, as the Muslim Brotherhood, we reiterate our rejection of any form violence and coercion as well as all forms of coups which destroy the unity of any nation...The Muslim Brotherhood dissociate themselves totally, without any hesitation, from all kinds and forms of violence and we denounce terrorism of any form and from any source....The Muslim Brotherhood ’s continuous policy has been one of urging the government not to counter violence with violence, to abide instead by the rules of law and jurisdiction, to examine the different aspects of the problem and not to be confined to the confrontation policies...we have always remained committed to the laws and constitution and fought back using our only weapon, which is truthfulness and honesty".

הלוואי והאחים היהודים יצהירו כך באיזשהי אמנה שלהם.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 7:58 pm 
Sophomore

רן כתב:
לא אכנס לדיון שלכם כי הוא ממש לא מעניין אותי אבל אגיב על סעיף 4.
נכון שהמנהל הוא אדם אחד אבל תפקידו הוא ממש לא לייצג את דעת המשתמשים אלא לשמור על סדר ולמנוע מרמת הדיון להגיע למקומות שהופכות את הגלישה לחווייה לא נעימה לשאר האנשים.
הוא לא צריך לשכנע אותך או להשיג רוב.
אם כבר אז ההיפך, הניהול בפורום הזה מרבית הזמן אנמי לגמרי ופשוט נותן לכל לכלוך לזרום אבל זה הפורום שלהם וזה הפורום שהם רוצים אז צריך להתרגל לזה.

מקובל, אבל הוא הציג זאת (הגם שהעריכה היתה מאוד מצומצמת) כמעין אסמכתא לכך שדבריי הם לא מקובלים, במובן הרחב ביותר. זה שאני לא אסכים לאדם עם דיעות X להיכנס לביתי, לא יהפוך את דעותיו לכאלה שהדעת הציבורית לא יכולה לסבול ושיש למנוע ממנו את האפשרות להביען.

אני חושב שעפ"י רוב, הניהול של הפורום הוא מעולה. בכל זאת, לא הייתי רוצה לכתוב בפורום כשתחושת סינדול קבועה מרחפת מעל ראשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 8:04 pm 
Junior

פאפאלוקס: אני חושב שאם היו גבולות גזרה ברורים וקווים אדומים חדים. לא הייתה לך שום תחושת סינדול.
היית פשוט בוחר ניסוחים אחרים ששומרים את המסר אבל לא חורגים מהנורמה.
לעומת זאת אם היה לי ילד בגיל בר מצווה לא הייתי נותן לו להיכנס לפורום כזה ולקרוא את הריבים המתלהמים שרצים כאן ואת השפה הבוטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 8:08 pm 
Sophomore

רן, אני יכול רק לאחל לך שהבן שלך יבלה את זמנו בפורום כזה, על כל מגרעותיו, מאשר במקומות אלטרנטיביים שתרבותיות לא בדיוק פורצת מהם. (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 8:15 pm 
Junior

:-)
תמיד אפשר להשוות לגרוע ביותר או לטוב ביותר.
אני לא משווה כל סנדביץ' שאני אוכל לרעבים באפריקה בדיוק כמו שאני לא משווה את אותו סנדביץ' לארוחה במסעדת גורמה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 29, 2015 10:31 pm 
Hall of Famer

Carlton Myers כתב:
עמוס לב כתב:
אני מניח שאתה מודע לכך שהאחים המוסלמים הם תנועת טרור?

הם מוגדרים במדינות מסוימות כארגון טרור, אבל זה מטעמי דה-לגיטמציה ונוחות של המגדירים בלבד. הם תנועה אנטי-אלימה מיום היווסדה, שתומכת בבחירות חופשיות, גינתה ומגנה טרור לאורך כל שנות קיומה ועניין ההתנגדות לאלימות מופיע במפורש באמנתה:

"Thus, as the Muslim Brotherhood, we reiterate our rejection of any form violence and coercion as well as all forms of coups which destroy the unity of any nation...The Muslim Brotherhood dissociate themselves totally, without any hesitation, from all kinds and forms of violence and we denounce terrorism of any form and from any source....The Muslim Brotherhood ’s continuous policy has been one of urging the government not to counter violence with violence, to abide instead by the rules of law and jurisdiction, to examine the different aspects of the problem and not to be confined to the confrontation policies...we have always remained committed to the laws and constitution and fought back using our only weapon, which is truthfulness and honesty".

הלוואי והאחים היהודים יצהירו כך באיזשהי אמנה שלהם.

ולמרות ההצהרה המרשימה פעילים מהתנועה במדינות שונות ניסו מספר פעמים לבצע התנקשויות, השייח אחמד יאסין, הפאציפיסט הידוע, הוא היה מנהיג האחים המוסלמים בשטחים ועוד כה וכה מקרים של טרור שמשוייך לאחים המוסלמים. אבל ההצהרה הרבה יותר חשובה כמובן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 30, 2015 12:20 am 
Hall of Famer

http://www.investigativeproject.org/365 ... ing-israel

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 31, 2015 5:28 pm 
Sophomore

אין לי כוונה או אינטרס לנסות להגן על פעולות או על הצהרות שונות של אנשים שונים מתנועה שמונה אללה-יודע-כמה מיליוני אנשים בעולם. בקו המוצהר שלהם הם אנטי-אלימים ופרו-דמוקרטים, וגם מי שהזהיר אותנו מרפובליקה אסלאמית מפחידה שתנתץ את הדמוקרטיה בתוניסיה או במצרים לאור ההשתלטות הדמוקרטית שלהם על מוקדי השלטון שם, התבדה מהר.

אז מבלי להכנס למה שאני חושב על אנשי "האחים היהודים", הכינוי הזה הוא בעיניי לגיטימי לחלוטין ואני מרגיש חופשי להשתמש בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 2:38 pm 
Sophomore

ואם לחזור לרגע לנושא הת'רד המקורי, ב"הארץ" משקללים 3 סקרים אחרונים, וזה המצב נכון ל27.1.15:

http://www.haaretz.co.il/news/elections ... ro__bottom

או במילים אחרות: שוב נתקענו עם ביבי.

ליכוד 26+הבית היהודי 13+כולנו 7+ישראל ביתנו 6 זה 52 מנדטים קלים לביבי, מה שנקרא "השותפים הטבעיים". מנגד 25 למחנה הציוני+9 יש עתיד+5 מרצ זה 39 בלבד. אם המחנה הציוני עושה מהלך הסטורי מתבקש ומצרף את הרשימה הערבית המאוחדת (12) לגוש שלו, המצב מתאזן ואז השאלה מי מציע לחרדים דיל טוב יותר. אבל אז נוצרים 2 צרכים שהשילוב ביניהם לא ריאלי במיוחד: 1. המחנה הציוני משלב בממשלה נציגים של בל"ד+2."מיסטר ומיסיס קלין" (עאלק) זוחלים עם הלשון בחוץ לגנב המורשע דרעי כדי לשלוט. לביבי אין שום יומרות להציג "נקיון" אלא רק לשלוט, ויהיה לו די קל לסגור את יהדות התורה וש"ס על 15 המנדטים שלהן לממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: