סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 1:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 2:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
רגע, הערבים יכולים לתמוך במחנה הציוני ולהמליץ על הרצוג/לבני גם מבלי להיות בממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 2:48 pm 
Sophomore

ולמה שיעשו את זה?

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 2:52 pm 
Sophomore

כי הם מעדיפים שהשמאל יהיה בשלטון.
מה שאני מתקשה לראות זה איך מרצ ויש עתיד יושבות עם החרדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 2:53 pm 
Junior

פחות משנה מי ימליץ על מי, גם אם הרצוג יקבל ראשון את הזכות להרכיב ממשלה הוא לא יצליח להרכיב.
ליברמן אמר היום שלא יהיה מוכן לשבת בכל ממשלה בראשות של הרצוג, דרעי לא יהיה מוכן לשבת עם לפיד, אין סרט שהרצוג ירכיב ממשלה.

כרגע המצב בסקרים הוא 51-54 מנדטים לגוש של שמאל-מרכז כולל הערבים כמובן, כלומר אם ביבי יחליט לוותר על המחנה הציוני שוב תהיה קואליציה שבירה וכנראה ניפגש שוב בבחירות בעוד שנתיים.

הציבור מטומטם לכן הציבור ישלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 3:02 pm 
Sophomore

מכבי רעננה זל כתב:

אולי, אבל אני לא רואה מצב שהם כגוש של 12 מנדטים וכשהם מהווים 20% מתושבי המדינה, נותנים לגזענות היהודית המובנית להדיר אותם מממשלה. הם כבר לא אמורים להיות פיונים של אף אחד.

לאומית, לא רואה סיבה בעולם שדרעי לא יישב עם לפיד. דרעי הוא הזונה הפוליטית הכי גדולה במדינת ישראל יחד עם ציפי לבני. אין לו עקרונות ואין לו אלוהים. אם כבר לפיד יהיה זה שיצטרך להסביר למצביעים שלו למה הוא יושב עם דרעי והמפלגה הקרובה והמושחתת שלו. התקווה היחידה של המחנה הציוני זה לנסות להעביר את כולנו לצד שלהם, שזו חתיכת משימה.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

נערך לאחרונה על ידי Carlton Myers בתאריך א' פברואר 01, 2015 6:12 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 3:04 pm 
Hall of Famer

מכבי רעננה זל כתב:

למרצ, בגלגולה נוכחי, אין שום בעיה לשבת עם החרדים (ובמידת מה זה עומד לזכותה בעיני). כל ענייני זכויות הלהט"ב אינן יותר מאיש קש, ממש לא משהו הם יתאבדו עליו. ענייני הגיוס לא כ"כ מטרידים אותם כבר מזמן, ובטח שהפינאטס התקציבי לחרדים לא ייצור בעיה מבחינתם. להפך, ניתן להציג את זה כעניין חברתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 3:09 pm 
Sophomore

מסכים עם אורן לגבי מרצ, שכזכור כבר ישבה עם החרדים (ה"ריד מיי ליפס" המפורסם של שריד). ליהדות התורה כעקרון אין שום בעיה ללכת עם הרצוג, ואולי אפילו העדפה ללכת איתו. דרעי יילך למי שייתן לו יותר כח ושליטה על תקציבים. אבל כאמור הסצנריו של הרצוג-לבני מצריך את בל"ד בממשלה ו/או זחילה לדרעי ו/או תשלום אתנן גבוה במיוחד לכולנו. לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 3:24 pm 
Hall of Famer

Carlton Myers כתב:
ולמה שיעשו את זה?

אמנם כיום זו מפלגה מאוחדת אולם כמדומני גם ב-92' ההמלצה של הערבים הייתה רבין מבלי שהם נכנסו לממשלה. לא פוסל מהלך דומה שלהם עכשיו. זה עדיף להם על פני ממשלת ימין, אם וכאשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 3:29 pm 
Sophomore

להערכתי, כאמור, הערבים יתעקשו-ובצדק-לשבת בממשלה. אבל גם אם כך או אחרת הערבים יתמכו בהרצוג-לבני, ויהדות התורה שהיא הגלולה החרדית הקלה יותר לבליעה (הם לא מושחתים) תשתלב בגוש-אין להם ממשלה אלא אם דרעי או כולנו הולכים יחד איתם. ובעוד אנחנו עוסקים בחישובי-חישובים של השמאל, קל לראות שביבי מרים ממשלת ימין-חרדים בקלילות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 5:38 pm 
Sophomore

נדמה לי שמעניין הערבים-ממשלה הוא הקצנה של חרדים-ממשלה. סוג של אנחנו חלק אבל לא עד הסוף כדי לא להראות שאנחנו תומכים במערכת. ולראיה מה שאורן80 הביא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 5:48 pm 
Junior

בדיוק מה שרעננה כתב.
קרלטון, אתה טועה בהערכה שלך, חד וחלק. יכול להיות שבבוא היום יישתנו הדיעות וכן תהיה דרישה לתפקידים בממשלה בתמורה לתמיכה בהרצוג, אבל נכון להיום זה ממש לא על סדר היום.
הלמה להם הוא פשוט מאוד. כפי שכבר נכתב, לתמוך בהרצוג הם ייתמכו כמעט בכל מקרה, אבל גם להם אין כרגע שום רצון להיות חלק ממשלת ישראל, חלק מהשלטון של מפלגה שקוראת לעצמה "המחנה הציוני". אתה חושב שטיבי וזאחלקה רוצים להיות חלק מהממשלה של המחנה הציוני?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 6:09 pm 
Sophomore

טיבי וזחאלקה גם היו מעדיפים המנון אחר, סמל אחר ושם אחר לפרלמנט. הם גם היו מעדיפים לרוץ לבחירות הנוכחיות ברשימות המקוריות שלהם ולא בשעטנז איסלאמי-לאומני-קומוניסטי שיש להם היום. אז למה להם לתת את התמיכה שלהם בחינם כשהם יכולים לתת אותה בתמורה? ונניח שהם רוצים לתת בחינם, כאמור, החשבון מראה בפשטות שגם איתם אין לבוז'י את לבני ממשלה בלי ש"ס (מה שיוצר ללפיד בעיה קשה וגם להם) או בלי כחלון (שאף אחד לא באמת יודע כמה הוא קשיח מדינית, ושבכל מקרה כדי להביא אותו יהיה צריך לשלם הרבה יותר ממה שהוא שווה אלקטורלית).

ושוב, כשבאים לנתח מצב-נחמד להתייחס לאפשרויות בעלות התכנות נמוכה, אבל צריך לדעת שהן כאלה. הממשלה הכי טבעית בעולם לנוכח הסקרים האלה היא ליכוד-אחים יהודים-חרדים-כחלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 6:43 pm 
Junior

זה הרי לא יהיה לגמרי בחינם בכל מקרה.
המצב הוא כזה - להמליץ לנשיא, הם ימליצו על הרצוג. סמוך ובטוח שהם לא ימליצו הרי על ביבי, ושהם מעדיפים לראות את הרצוג בתור ראש הממשלה.
היה והרצוג אכן מרכיב ממשלה שנסמכת על 12~ המנדטים של המפלגות הערביות (שאגב, אמנם רצות במשותף אבל מתכוונות לפעול עצמאית, כל אחת בדרכה, בכנסת עצמה. כמו הסכם ליכוד-ליברמן בבחירות הקודמות) אז טיבי וזחאלקה לא ייכנסו לממשלה (נציגי חד"ש אולי כן יירצו) אבל ודאי שהם לא יישמרו על הממשלה מבחוץ "בחינם". תמיכה כזאת תעלה להרצוג ויוצגו כלפיו דרישות כמובן. זה כאמור לא יהיה בדמות דרישה לתיקים בממשלה הציונית, אבל כן יהיו דרישות.
אז חזרה להודעת המקורית אליה הגבתי - אתה צודק, זה ממש לא יהיה "בחינם". אבל אתה טועה בהמשך, כי התשלום ממש לא יהיה בדמות תפקידים בממשלה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 6:45 pm 
Sophomore

נחיה ונראה, אבל כאמור גם עם הערבים אין לבוז'י ולבני ממשלה בלי ש"ס או כחלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 10:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יש לי שאלה לאלו שסימנו בסקר שהם מצביעי ליכוד - למה?
או יותר בהרחבה, אתם באמת חושבים שביביהו הוא ראש ממשלה טוב? שהמדינה במצב טוב? החינוך? התרבות? הדיור? היחסים עם ארה"ב (התומכת הכי גדולה שלנו בעולם)?
גם אם התמיכה בו השתרשה עוד מבית ההורים אני לא מצליח להבין איך אפשר להצביע לאדם הרקוב הזה שבה כעסקת חבילה עם אשה מהגהינום המחזיקה את הביצים שלו בתיק היד שלה.
ואני לא מוכן לקבל את התירוץ שאין מישהו ראוי אחר (ההומלס שמנקה את שמשת הרכב בצומת עדיף על ביבי מבחינתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 01, 2015 11:59 pm 
Hall of Famer

הרגע שבו הסיפורים על שרה יצאו באמת יהיה רגע מעניין. אני קונה פופקורן כשזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 12:51 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מישהו בליכוד איבד את זה לגמרי. מילא הקמפיין בישראל היום על המימון הזר ותעמולת הבחירות הלא חוקית של v15, קצת צביעות לא הרגה אף אחד אף פעם. אבל זה כבר פשוט פסיכי:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 349&type=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 11:40 am 
Sophomore

מה שנחמד, זוהי רמת הלחץ ושיקול הדעת שביבי מפגין בבחירות שבסופן הוא ככל הנראה יוכל להרכיב ממשלה תוך כדי שתיית קוקטייל מכוס זכוכית לא ממוחזרת. לא מצמרר אתכם לחשוב איך הוא מתנהל כשדברים חשובים באמת עומדים על הפרק? למרות שוואלה, די קיבלנו לזה המחשות בשנים האחרונות, ועדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 4:42 pm 
Junior

יכול להיות שאתה צודק אבל ביבי עצמו בהחלט לא רואה זאת כך. הלחץ, הסרטונים, הנגמ״שים לכותל ושאר אמירות ״ביבי חזק השמאל חלש״, כל אלה מראים את הלחץ שלו ואת האמונה, מצידו, שהבחירות האלו פתוחות לגמרי.
אני אגב מסכים יותר עם ביבי מאשר איתך קרלטון בנושא הזה. ביבי לא יהיה ראש הממשלה הבא להערכתי, והלחץ שלו רק יעזור לכך, הוא ימשיך לעשות טעויות ועוד ועוד אנשים יבינו שהם לא רוצים אותו יותר כראש הממשלה שלהם.

אני גם לא הייתי ממהר לקבוע על מי כחלון ודרעי הולכים להמליץ, או שמספר המנדטים שיחזיק דרעי בכלל יהפכו אותו למישהו שמחזרים אחריו. שני אלה זו הסיבה העיקרית שקרלטון ואחרים ממהרים להכתיר את ביבי, אבל בין כחלון לביבי יש דם רע, וכחלון בונה מפלגה לעשרות שנים, מבחינתו. הוא לא ימליץ אוטומטית על ביבי, ביבי ייצטרך לקנות אותו ולשלם הרבה בשביל זה.
בנושא הזה צריך גם לזכור את ההבטחה של אגודת ישראל ״להחזיר״ לביבי על חוק הגיוס והקיצוץ בקצבאות.
לפי הסקרים האחרונים, הרצולבני+אגודת+מרצ+ערבים זה כבר מעל חמישים. כל מה שהמחנה הזה ייצטרך לפי הסצנריו הזה הוא לקנות מפלגה אחת, ויכול להיות שכחלון יספיק ל-61, אם יקבל חבילה דומה לזו שקיבל לפיד בבחירות הקודמות, של אוצר+רווחה, המטרות המרכזיות של כחלון.
וזה לפני שדיברנו על אופציה שלפיד שוב מכה בסקרים. הרצולבני+מרצ+ערבים+לפיד חזק כבר ידגדג את השישים מאחד הכיוונים, וזו קואליציה טבעית מאוד, לפיד נכווה מביבי והוא שותף טבעי של לבני, גם היה כך בממשלה האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 5:20 pm 
Sophomore

ביבי הוא איש לחוץ. כל מי שעבד צמוד אליו מעיד על כך, כל מי שרואה את ההתנהלות הציבורית שלו מבין את זה. אבל הלחץ שלו לא אומר שלפי הסקרים הנוכחיים הוא לא הפייבוריט המוחלט לקחת את הבחירות, ולא אומר שאזרחי ישראל יתרשמו מזה לרעה וישליכו אותו הביתה. אם הם לא מתרשמים מהעובדה שישראל הולכת ונעשית מוקצה מחמת מיאוס בעולם תוך כדי שהיא רושמת את אחת מעליות מחירי המחייה והדיור המזעזעות ביותר שניתן לחשוב עליהן בשוק מערבי, הלחץ הפאתטי שלו כבר לא משנה הרבה. זו דעתי.

אני לא ממהר לקבוע שום דבר. אני מסתכל על הסקרים ומנתח על פיהם. כמובן שאין לי דרך לנחש משהו אחר מהסקרים, וברור שאם תוצאות האמת יהיו שונות במובהק מהם-אז כל הניתוח פה בטל ומבוטל. לדרעי על פי הסקרים יש 7 מנדטים. בלשון המאזניים הנוכחית זה ברור שהוא הופך למישהו שמחזרים אחריו. לביבי, נטול האלוהים והעקרונות, לא תהיה בעיה. ללפיד וללבני אמורה להיות. לא קונה את הניתוח שלך על דם רע בין ביבי לכחלון. כחלון הוא בשר מבשרה של הליכוד, אין שום סימנים שהוא עבר איזשהו מהפך אידאולוגי מהותי שמקרב אותו לשמאל, היה לו לובי חזק מאד בליכוד בקרב תומכי המתנחלים ולא בכדי הוא שומר על עמימות בתחום המדיני וגייס את גלנט כביטחוניסט שלו. הוא רוצה להבחר על הטיקט החברתי, כדי לבנות לעצמו מרכז כח לצד השותפים הטבעיים שלו בימין, ולנסות לרכב בהמשך חייו הפוליטיים לתפקיד ראש הממשלה. את זה הרבה יותר קל לעשות עם ביבי ולצד החבר'ה שלו מהליכוד מאשר במגרש החוץ של בוז'י ולבני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 5:37 pm 
Junior

מצחיק אותי אמירות כמו "כחלון בונה מפלגה לעשרות שנים", כמה "כוכבים" כמו כחלון כבר ראינו? מלא. כמה רשימות שנראו כמו משהו לדורי דורות נעלמו לתהומות הנשייה?
כחלון הוא ממש לא איזה כוכב על כריזמתי שרק מהעובדה שהוא שם הם יגיעו ל-10 מנדטים.
למעשה אני ממש לא אתפלא אם במהלך הקדנציה הוא יפרק את התנועה שלו ויצטרף לליכוד. ראינו מספיק אנשים שעשו אותו דבר בעבר אם זה פורשי קדימה או שאר ההתפלגויות של הליכוד.
זאת בדיוק הסיבה שאני אף פעם לא אסמוך על ליבני. אני זוכר את ליבני של מרכז הליכוד לפני קדימה וכל הבלאגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 5:48 pm 
Senior

הפרק הראשון בעונה האחרונה של פולישוק מעולם לא היה מובן יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 6:54 pm 
Junior

Carlton Myers כתב:

אני לא ממהר לקבוע שום דבר. אני מסתכל על הסקרים ומנתח על פיהם.

לפי הסקרים יש תחרות אמיתית.
לפי הסקר שאני מסתכל עליו כרגע יש לביבי רק 45 ח"כים בכיס שימליצו עליו לנשיא - הליכוד, ביתנו והבית של ליברמן ובנט.
להרצוגלבני יש 42 מהמפלגה שלהם, הערבית, ומרצ. אני חושב שאפשר להוסיף את לפיד שנכון להיום מתעב את ביבי, וזה 51.
לפי הסקרים האלה אפשר להבין למה ביבי לחוץ. גם בלי לפיד- כחלון+החרדים, 3 רשימות עם דם רע מול ביבי והבטחות מסויימות לנקמה, סוגרות את הסיפור מבחינת הרצוגלבני.
עם לפיד אולי זה יהיה קשה יותר, כי מצד אחד הוא ידרוש את אותם התיקים שידרוש כחלון, ומצד שני מסבך את העסק מול החרדים, אבל גם מהצד הזה הם יוכלו לעבוד.

רן כתב:
מצחיק אותי אמירות כמו "כחלון בונה מפלגה לעשרות שנים", כמה "כוכבים" כמו כחלון כבר ראינו? מלא. כמה רשימות שנראו כמו משהו לדורי דורות נעלמו לתהומות הנשייה?

כמו שעניתי כל הזמן לאורן שנתן סטט' והתפתחות של שחקני עבר בשביל להראות משהו על שחקני הווה, אני לא מבין עכשיו למה העובדה שאחרים באו והלכו צריכה להגיד משהו על כחלון. הוא, מבחינתו, בונה עכשיו מפלגה לעשרות שנים. יכול להיות שזה לא יצליח והוא ייתקפל עוד לפני הבחירות הבאות? יכול להיות, אני איתך במובן הזה. אבל כרגע מבחינתו הוא בונה מפלגה לעשרות שנים.

רן כתב:
כחלון הוא ממש לא איזה כוכב על כריזמתי שרק מהעובדה שהוא שם הם יגיעו ל-10 מנדטים.

אז הסקרים הנוכחיים די מתווכחים איתך. אמנם לא 10, רק קרוב, אבל עדיין, זה הוא כמעט לבדו, אין לצידו אף שם שאמור למשוך קהל, ועדיין הוא ניצב על 7-8 מנדטים כמעט בכל סקר, וזה לפני שהוא התחיל בקמפיין בכלל, למעט חוגי בית, בניגוד למפלגות אחרות שכבר חזק מאוד בתוך הקמפיין שלהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 6:57 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

sir charles כתב:
יש לי שאלה לאלו שסימנו בסקר שהם מצביעי ליכוד - למה?
או יותר בהרחבה, אתם באמת חושבים שביביהו הוא ראש ממשלה טוב? שהמדינה במצב טוב? החינוך? התרבות? הדיור? היחסים עם ארה"ב (התומכת הכי גדולה שלנו בעולם)?
גם אם התמיכה בו השתרשה עוד מבית ההורים אני לא מצליח להבין איך אפשר להצביע לאדם הרקוב הזה שבה כעסקת חבילה עם אשה מהגהינום המחזיקה את הביצים שלו בתיק היד שלה.
ואני לא מוכן לקבל את התירוץ שאין מישהו ראוי אחר (ההומלס שמנקה את שמשת הרכב בצומת עדיף על ביבי מבחינתי).

אני עדיין ממתין לתשובה ממצביעי הליכוד...
oren_80 כתב:
הרגע שבו הסיפורים על שרה יצאו באמת יהיה רגע מעניין. אני קונה פופקורן כשזה יקרה.

כבר יצאו לא מעט סיפורים. מה שבאמת יהיה מעניין זה כשלביבי יימאס ממנה ואז אולי סופסוף נגלה מה היא מחזיקה נגדו ששומר אותו במצב pussy whipped כל השנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 02, 2015 7:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אתם קולטים שאם הפורום היה מראה של כלל הבוחרים אז זהבה גלאון היתה עומדת בראש ממשלה של מרץ (30 מנדטים), העבודה (20) + הערביות (12) ו/או יש עתיד (16) בלי הרבה בעיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: