סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 3:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 03, 2015 7:01 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
תומר כתב:
ואגב, רק כדי לסבר את האוזן, האם אתה בעד מפלגת נישה שהטיקט העיקרי שלה יהיה, נגיד, ביטול שיטת ה"שוטף+" במגזר הציבורי ובכלל?
זה שינוי משמעותי בהרבה להמון אנשים, מניח שלא פחות מהלגליזציה המדוברת שהיא בסופו של דבר בעלת משמעות בעיקר לקבוצת גיל מוגדרת באוכלוסיה החילונית, רק מה? פחות סקסי.

אה, לא שמתי לב שיש לך אפילו הודעה אחת שעוסקת בנושא ולא סתם טרחנית.
אז לשאלתך, לא, אני לא בעד. למה? כי אני לא בטוח לגבי התועלת למדינה ולציבור, לעומת לגיליזציה שהעובדה היא (אוי, סליחה. הנחה) שהדבר יכניס ערימות של כסף לקופה הציבורית.

ואגב, התמימות שלך לגבי ״קבוצת גיל מוגדרת״ משעשעת אותי, כמו גם התמימות לגבי ״חילונית״ (במקרה דוד שלי גר ליד ישיבה. לא היה פעם שביקרתי אותו בלילה ולא ישבו בחצר האחורית שלו בחורי ישיבה והמריחואנה שלהם).

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 03, 2015 7:16 pm 
Senior

אז צר לי שאני מוסיף לנטפק (אולי זה בגלל שההודעות שלך פחות או יותר "מבקשות" את זה כמו שרמזו לך כבר בעדינות לפני), מיליונים? אתה מתכוון נניח לפחות מפרומיל מתקציב המדינה, וגם זה לא באמת רווח אלא רק מעבר מכלכלה שחורה לכלכלה לבנה (נניח, מי לידינו יתקע שהעסקאות תהיינה מדווחות). משהו בסדר גודל של מבצעי אכיפה של רשות המסים על משתלות באיזור השרון?
ואם כבר הנחות, אשמח מאוד אם תואיל בטובך לחלוק עמנו את המקורות הכלכליים שלך שזמינים לכל כדבריך, אני הקטון מכיר דברים אחרים מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 9:51 am 
Senior

Chauncey כתב:
תומר כתב:
ואגב, רק כדי לסבר את האוזן, האם אתה בעד מפלגת נישה שהטיקט העיקרי שלה יהיה, נגיד, ביטול שיטת ה"שוטף+" במגזר הציבורי ובכלל?
זה שינוי משמעותי בהרבה להמון אנשים, מניח שלא פחות מהלגליזציה המדוברת שהיא בסופו של דבר בעלת משמעות בעיקר לקבוצת גיל מוגדרת באוכלוסיה החילונית, רק מה? פחות סקסי.

אה, לא שמתי לב שיש לך אפילו הודעה אחת שעוסקת בנושא ולא סתם טרחנית.
אז לשאלתך, לא, אני לא בעד. למה? כי אני לא בטוח לגבי התועלת למדינה ולציבור, לעומת לגיליזציה שהעובדה היא (אוי, סליחה. הנחה) שהדבר יכניס ערימות של כסף לקופה הציבורית.

ואגב, התמימות שלך לגבי ״קבוצת גיל מוגדרת״ משעשעת אותי, כמו גם התמימות לגבי ״חילונית״ (במקרה דוד שלי גר ליד ישיבה. לא היה פעם שביקרתי אותו בלילה ולא ישבו בחצר האחורית שלו בחורי ישיבה והמריחואנה שלהם).

אני מציע לך לקחת פסק זמן מויכוחים כאלה, הם מוציאים אותך רע בכל כיוון שלא תסתכל עליהם
(תמיד תוכל לחזור לכתוב פה תחת שם אחר, Pete Maters נניח, ואולי להצליח לפעמים לנהל דיון נורמלי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 10:58 am 
Junior

תודה לך על ההמלצה, אדחה ואמנה את ההודעה החמישית בחצי יום בה אתה סתם מטריד ולא תורם לדיון הספציפי או לפורום, וגורם למאות אנשים להשחית זמנם בקריאת הודעות ללא שום נגיעה או עניין לשאר הפורום.
אני אולי יוצא רע (לא נראה לי כי כל הודעה שלי למעט אלה הפונות לטרחנות שלך הן מנומקות ורציניות) אתה בטוח יוצא מטרידן טרחן וזה כל אשר ״תרמת״.
אתה מדבר על להצליח לנהל דיון? איזה דיון ניהלת? אתה הרסת את הדיון שהתנהל כאן עם רצף הודעות שלא היו אמורות לתרום לו כלום מלבד הניסיון שלך לנגח. אז אני ילד גדול והנגיחות שלך בקושי מגרדות אבל אני לא מבין למה אחרים צריכים לקרוא את הטרחנות והנגחנות שלך במקום דיונים על נושאים מהותיים. כאילו, אני יודע למה עשית זאת, אני רק לא מבין למה כ״כ משעמם ורע לך עד שאתה מקדיש זמנך לדיון בו כל האינטרס שלך הוא לטרחן לנטפק ולנגח אותי, אבל מכיר כאלה ולכן יודע שכל מה שנותר לי לעשות זה להתפלל עליך.
אתה מוזמן להמשך הטרדה, אני בטוח שכולם כאן סופר נהנים מהדעה המקורית והמעניינת שלך.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 11:29 am 
Senior

(-:
להתפלל עלי

(תהיה בריא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 1:22 pm 
Hall of Famer

תומר בן...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 10:57 am 
Sophomore

שוקל חצי ברצינות להצביע לנשים החרדיות. הן אומרות משהו אחד שאני מסכים איתו ולא אומרות שום דבר שאני לא מסכים איתו.
ואני מכיר מישהי אחת משם. בערך.
ואז מה אם זה לזרוק את הקול לפח וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:28 am 
Hall of Famer

אני כנראה אצביע להן .
אין כזה דבר "לזרוק קול לפח" , אם לי חשוב לחזק מפלגה קטנה ( גם אם לא תעבור ) זה ראוי לא פחות מ"הצבעה רגילה" .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 12:09 pm 
Junior

shmueliki כתב:
אני כנראה אצביע להן .
אין כזה דבר "לזרוק קול לפח" , אם לי חשוב לחזק מפלגה קטנה ( גם אם לא תעבור ) זה ראוי לא פחות מ"הצבעה רגילה" .

שאלת תם - מבחינה טכנית נטו, מה ההבדל בין להצביע למפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה לבין לא ללכת להצביע?
איך בדיוק עובד הסכם עודפים ואיך יודעים למי יש עם מי?
הסכם העודפים תופס עבור מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 12:34 pm 
Hall of Famer

הסכם עודפים תקף רק אם שתי המפלגות עוברות את אחוז החסימה.

בגדול הרעיון הוא שבמקום לספור לכל מפלגה את המנדטים בנפרד, סופרים לשתי מפלגות שערכו את ההסכם ביחד, מה שמגדיל את הסיכוי שלהן לקבל מנדט נוסף, אם אחת מקבלת קולות ל-8.4 מנדטים והשנייה ל-6.6 מנדטים, בלי הסכמי עודפים הן יקבלו ביחד 14 מנדטים והמנדט הנוסף יחולק לפי חוק באדר-עופר כששם הוא יכול ללכת למפלגה אחרת, אבל אם יש להן הסכם עודפים, המנדט הנוסף הולך בוודאות אליהן, כשמי שמקבלת אותו היא לרוב הגדולה יותר (גם כאן, חלוקה לפי באדר-עופר, רק שהחלוקה היא רק בין שתי מפלגות, לא בין כולן).

לגבי בין מי למי יש הסכמי עודפים, זה בדרך כלל מפורסם רשמית לפני הבחירות, למיטב זכרוני לליכוד יש עם הבית היהודי, לעבודה עם מרץ, לכחלון עם ליברמן ולש"ס עם יהדות התורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 2:52 pm 
Sophomore

[color=#BF8000][/color]
sheky כתב:
shmueliki כתב:
אני כנראה אצביע להן .

שאלת תם - מבחינה טכנית נטו, מה ההבדל בין להצביע למפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה לבין לא ללכת להצביע?

ההבדל הוא בהרגשה שלי שאני בכל זאת לוקח אחריות על מה שרה לי פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 5:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
שקי, ברמה המעשית, ההבדל הוא בהעלאת מספר הקולות הנדרש לעבור את אחוז החסימה. כלומר מצביעי דעם בבחירות הקודמות סייעו לכך שבן ארי לא עבר את אחוז החסימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 6:39 pm 
Hall of Famer

חוץ מזה יש בכך משום הפגנת כח.
מרזל ובן ארי, הוכיחו בבחירות האחרונות שהם שווים 2 מנדטים, מה ש(ככל הנראה) סידר להם נוכחות בכנסת הקרובה.
אם לנשים החרדיות יהיה 2 מנדטים, גם אם לא יכנסו לכנסת, ימצא הגוף הפוליטי שיסגור איתם דיל בבחירות הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 6:40 pm 
מנהל פורום

גם להיפך!
המיסחה זוחא תא רבע אל ירא ןבש ךכל ועייס תומדוקה תוריחבב םעד יעיבצמ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: