סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 2:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 331 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 6:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
פרסום ראשון?
מאלכ ג'זירי, הטוניסאי שסירב (או יותר נכון, הוכרח לסרב) לשחק נגד ויינטראוב בזמנו, ניצח היום מערכה ראשונה במונפלייה נגד דניס איסטומין. ואז פרש, כנראה כדי לא לשחק נגד דודי סלע בסיבוב השני.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 04, 2015 10:11 pm 
Hall of Famer

נכון שקארמה היא ביץ'? מאלכ ג'זירי פרש גם מטורניר הזוגות, כי היה אמור לפגוש בסיבוב השני את יוני ארליך...
מעניין מה היה לשותף שלו - מרק לופז הספרדי, שהוא טניסאי זוגות ייעודי שמתפרנס רק מזוגות - להגיד על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 5:04 pm 
Hall of Famer

ראיון מדהים של עמוס מנסדורף אתמול, אחרי ההפסד של גלושקו בפדרציה.
אחרי ראיון כזה, נשאלת השאלה מה הוא עושה שם. ידענו אחרי מקרה חזניוק שהנבחרת הזו מפורקת ומלאה בפקאצות, נראה שגם מנסדורף מבין את זה ואין לו שום יכולת להשתלט עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 9:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אתמול ביציע העיתונות , מומחה הטניס הגדול איציק זוהר , טען שסרינה וויליאמס היא ברמה של טופ 10 בסבב הגברים :shock:
ראי , יש קישור לראיון ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 9:27 pm 
Hall of Famer

שמוליקי, זה היה בחדשות הספורט אתמול. חפש באתר שלהם.
בכל אופן תקציר: השדרית שהעבירה את המשחק ביקשה ממנו לסכם אותו, והוא אמר דוגרי את מה שכולם ראו: המשחק היה לה ביד, היו לה המון הזדמנויות לנצח, והיא עשתה המון טעויות בכל הנקודות החשובות.
שואלת השדרית: אז איך מתקנים את העניין המנטלי הזה?
לזה ענה מנסדורף: אם היא הייתה מקשיבה לי, הייתי אולי יכול לעזור לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 14, 2015 2:29 am 
Hall of Famer

תזכרו ממי שמעתם עליו קודם...
כתבה מאד מעניינת בוואלה על ויקטור אסטריה בורגוס, הטניסאי מהרפובליקה הדומיניקנית שכתבתי עליו כמה פעמים, שאחרי קריירה שנראתה אבודה פורח פתאום בגיל 34.
אז בשבוע שעבר הוא זכה בטורניר קיטו עם נצחון גדול בגמר על פליסיאנו לופז, והפך לטניסאי המבוגר ביותר שרושם זכיית בכורה ב-ATP (וכמובן, לראשון מהרפובליקה הדומיניקנית שלוקח טורניר ATP). והוא כבר 52 בעולם. סיפור לא יאומן כנגד כל הסיכויים.
http://sports.walla.co.il/item/2829123

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2015 2:29 pm 
Hall of Famer

עצוב. בר בוצר ועידן לשם יהיו בסגל הישראלי לדייויס עם סלע וארליך למשחק ברומניה בשבוע הבא. זה מה שיש... אולי היה כבר עדיף לצרף את עוליאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2015 1:16 am 
Hall of Famer

במקביל למשחק של ישראל ברומניה בסוף השבוע הבא, יתקיים הסיבוב הראשון של הבית העליון.

גרמניה - צרפת (קשה, אולם): קולשרייבר, בקר, יאן-לנרד שטרוף, אנדרה בגמן - סימון, מונפיס, ניקולה מאהו, רישאר גאסקה. איזה עומק יש לנבחרת של ארנו קלמאן. בלי צונה ועם גאסקה בירידה עדיין יש להם נבחרת עצומה. אבל הפעם בניגוד לשנה שעברה המשחק בגרמניה, שיש לה נבחרת מנוסה ולוחמת. אנדרה בגמן ישחק בזוגות, מעניין עם מי כי גרמניה ויתרה על דסטין בראון הג'מייקני לשעבר.

בריטניה - ארה"ב (קשה, אולם): אנדי מארי, ג'יימס וורד, ג'יימי מארי, דומיניק אינגלוט - איזנר, דולנד יאנג, הבראיינים. משחקים בגלזגו בשביל אנדי מארי והקהל הביתי שלו. מתי היה לבריטניה עוד שחקן קרוב לטופ-100? עכשיו יש לה את ג'יימס וורד, אבל לארה"ב יש כמספר 2 את דונלד יאנג שחזר ומחזיק מעמד במקום טוב במאייה. בזוגות יש לבריטניה מבחר עצום של שחקנים טובים, ספק אם זה יספיק מול הבראיינים וארה"ב.

צ'כיה - אוסטרליה (קשה, אולם): לוקאס רוסול, ייז'י וסלי, ועוד איזה שניים - קיריוס, טומיק, סם גרות', לייטון יואיט. יהיה מעניין לראות את צ'כיה מסתדרת בלי ברדיך וסטפאנק. לא נוזכר מתי ראיתי את צ'כיה בלי שניהם יחד. קיריוס הצעיר יוביל את אוסטרליה, בזוגות ישחקו בוודאי יואיט עם סם גרות' בעל סרב הפצצה, עוד אחד מכמה שחקנים בתקופה האחרונה שפורחים בגיל יחסית מאוחר.

קזחסטן - איטליה (קשה, אולם): קוקושקין, גולובב, נדובייסוב, דמיטרי פופקו - פוניני, ספי, בוללי, פאולו לורנצי. אחלה משחק. פוניני וספי בכושר מעולה לאחרונה, אבל נבחרת המתאזרחים של קזחסטן היא בלתי צפויה, זו שכמעט העיפה את פדרר ושווייץ בשנה שעברה.

ארגנטינה - ברזיל (חימר, חוץ): לאונרדו מאייר, דלבוניס, שוורצמן, קרלוס ברלוק - בלוצ'י, זואו סוזה, מרסלו מלו, ברונו סוארס. אווו, הייתי רוצה להיות בדרבי הזה... ארגנטינה בהרכב כמדומני זהה לזה שניצח את ישראל, יש לה יתרון ביחידים אבל הברזילאים שחקני זוגות טובים יותר.

סרביה - קרואטיה (קשה, אולם): ג'וקוביץ', טוריצקי, קריינוביץ', ננאד זימוניץ' - צ'יליץ', בורנה צ'וריץ', מאטה דליץ', עוד מישהו אחד. אוווו, עוד דרבי, ואיזה דרבי... מצד אחד ג'וקוביץ', מצד שני אלוף היו אס אופן והילד הכשרוני מאד צ'וריץ' שכבר מנצח את הגדולים ביותר. הסרבים העדיפו משום מה לצאת מהבלגרד ארינה ולשחק בקרלייבו, עיירה קטנה עם פחות מ-100000 תושבים.

קנדה - יפן (קשה, אולם): ראוניץ', פוספיסיל, דנסביץ', דניאל נסטור - נישיקורי, סואדה, סוגיטה, ועוד יפני אחד. נישיקורי בכושר מדהים לאחרונה, אבל גם ראוניץ' נראה לא רע. אי אפשר לדעת לאן ילך, למרות שהקנדים עדיפים במספרי 2 ובזוגות.

בלגיה - שווייץ (קשה, אולם): דויד גופן, דרסיס, במלמנס, עוד איזה מישהו - 4 שווייצרים שאף אחד לא מכיר. מה זה? איפה פדרר, ואברינקה, אפילו קיודינלי? מישהו? האלופה מסתפקת בהיסטוריה שעשתה, שולחת ארבעה חיילים אלמונים להישחט בבלגיה, המבוגרים כבר יגיעו בפלייאוף לשמור על המקום בבית העליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 02, 2015 11:27 pm 
Hall of Famer

מארין צ'יליץ' כנראה לא ישחק עבור קרואטיה, ומוציא את העוקץ מהדרבי היוגוסלבי.
ניק קיריוס כנראה לא ישחק בסוף עבור אוסטרליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 05, 2015 4:53 pm 
Junior

בר בוצר פותח מחר את המפגש. סלע אחריו.
האמונה של אייל רן בבוצר נוגעת ללב, אני במקומו הייתי מזייף מחלה וחוסך לעצמי את עוגמת הנפש. ללשם ואפילו לעוליאל (השחקן החמישי), שמעולם לא שיחק משחק בוגרים, יש יותר סיכוי מבוצר.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 06, 2015 4:04 pm 
Junior

בוצר מפסיד כצפוי לאונגור, למרות שהרומני בכושר לא טוב ונתן לו המון מתנות. מקווה שדודי יביא שתי נקודות ושנצליח לגנוב את הזוגות. אם במקרה נגיע למשחק מכריע, עדיף להעלות את לשם. מן הסתם גם הסיכויים שלו נמוכים אבל הם גדולים מהאפס של בוצר, ולו כי לשם פחות צ׳וקר.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 06, 2015 9:37 pm 
Junior

ישראל עם הפסד דה פאקטו אחרי שדודי כשל.
הסיבוב הראשון בבית העליון מספק בינתיים את הסחורה. קוקינאקיס חוזר מהקבר בצ׳כיה מול גופין, והופך פיגור של שתי מערכות לניצחון גדול ויתרון 0-1 של אוסטרליה. גם ויקטור טרויצקי חוזר מפיגור 2-0 מול הילד הקרואטי המאוד מוכשר בורנה קוריץ׳ ומעלה את סרביה ל0-2 על קרואטיה. ז׳יל סימון חוזר מפיגור 2-1 לניצחון על שטרוף הגרמני עם 8-10 במערכה החמישית ו0-1 לצרפת על גרמניה. מארי העלה את בריטניה ל0-1 על ארה״ב. ג׳יימס וורד מנסה עכשיו לבצע עוד קאמבק ביום המשוגע הזה, אחרי שהפסיד בשתי המערכות הראשונות וניצח את השלישית. 4-4 ברביעית. עוד תוצאות: שוייץ ובלגיה ב1-1, וגם איטליה וקזחסטן בשוויון. ברלוק וסוזה במערכה חמישית במשחק הראשון בין ארגנטינה לברזיל, והמפגש בין קנדה ליפן יתחיל עוד מעט.
---
עריכה: וורד משלים קאמבק ענק מול איזנר ומנצח 13-15 במערכה חמישית מטורפת. בריטניה ב0-2. אין על גביע דיוויס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 08, 2015 7:43 pm 
Hall of Famer

גיבור הסיבוב הזה בלי ספק הוא הנרי לקסונן, שווייצרי אלמוני מהמאייה הרביעית. הוא מביא לשווייץ שתי נקודות על יריבים שמדורגים 200 ויותר מקומות מעליו, ונבחרת שווייץ לוקחת את בלגיה למשחק חמישי בטיי שהיה אמור להיות שחיטה רבתי (גם אחרי שהתברר שדויד גופן לא משחק). ראיתי עכשיו את המשחק שלו עם סטיב דרסיס, ההוא שכיסח לא מזמן את נבחרת ישראל, ומה שהוא עשה לדרסיס במערכה החמישית דרסיס לא ישכח עוד הרבה זמן.
הנבחרת שלו עדיין תפסיד לדעתי, אבל הוא את שלו עשה. גיבור דייויס חדש התגלה.

עוד גיבור הוא אלכסנדר נדובייסוב, עוד מתאזרח בנבחרת קזחסטן. הוא עלה במשחק החמישי מול איטליה במקום אנדריי גולובב, ומולו איטליה הציבה בהפתעה את פאביו פוניני שלא שיחק ביום הראשון והגיע לטיי בכושר נפלא.
אז נדובייסוב ניצח, וקזחסטן הבלתי צפויה מעיפה את איטליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 08, 2015 10:10 pm 
Hall of Famer

רד, מה קורה עם הצ'לנג'ר בסוף החודש? ידוע מי הולך לבוא?
לפיוצ'ר השלישי שיהיה שבוע קודם צפוי להגיע שם מעניין - ליאם ברודי, טניסאי בריטי בן 21 שנחשב לעתיד של הטניס הבריטי. כרגע מדורג 182, גבוה למדי בשביל פיוצ'ר 10000. היה שני בעולם לנוער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 09, 2015 6:09 pm 
Junior

ליאם ברודי (שגם אחותו נעמי שחקנית טניס) כבר שיחק בארץ לפחות בשני סבבי פיוצ'רים בשנה שעברה. מניח שנרשם לטורניר השלישי כדי להמשיך לצ'לנג'ר. עוד לא מצאתי את רשימת הכניסה, זה די מסובך בצ'לנג'רים. אבקש מהאיגוד. מבחינת ישראלים אני מאמין שדודי יהיה שם, ואולי וינטרוב יעשה את הסיפתח לקאמבק הלא מרגש שלו. לשאר הישראלים אין דירוג אפילו לכניסה למוקדמות. מעניין למי יתנו את הכרטיסים החופשיים (מהמר על בוצר, לשם, גולדנגורן ופתאל/דקל בר להגרלה הראשית, ולעוד כל מיני חסרי תקווה למוקדמות. אוליאל החליט לא לשחק עדיין בוגרים, והוא משחק בסבב הנוער בטורנירים חזקים כדי להבטיח כניסה לגראנד סלאמים בהמשך העונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2015 8:12 am 
Junior

בשבילך ראי, פורסמה הרשימה ועל פניו היא חלשה מאוד. מרסל אילהן ולוקאס לאקו הם היחידים בטופ 100. אין ממש שמות
מעניינים או שחקני עתיד (לפחות לא בהגרלה הראשית). מצד שני אולי זו הזדמנות לסלע לחזור לעצמו אחרי ההפסד המביך ביותר בקריירה שספג אתמול (לשחקן בן 17, מחוץ לטופ 900).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 1:40 am 
Hall of Famer

בפיוצ'ר שהיה השבוע בהרצליה היה הישג נאה לבר בוצר, שהגיע לחצי הגמר כשבדרך העיף את הצרפתי מרטן וס, 301 בעולם ו-2 בטורניר. אני לא יודע אם זה ההישג הגדול בקריירה שלו, אבל בטח אחד מהם.
בינתיים אמיר ויינטראוב חוזר לשחק. הוא נרשם לפיוצ'ר של שבוע הבא ברמת השרון. הוא נכנס למוקדמות, כויילד קארד שגם מדורג ראשון. לשמחתו כל הבראקט שלו כמעט זה ישראלים אחרים... אני מניח שיעלה לטורניר.
גם יקיר המחלקה נועם אוקון קשישא יבוא לטורניר בשביל הכיף. כבר יצאה הודעה רשמית שהוא יקבל ויילד קארד להגרלה הראשית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 11:33 pm 
Junior

וינטרוב מסיים את דרכו בסיבוב הראשון, אוקון דווקא העפיל לשני (עוד ישראלים שם: בוצר, גולדנגורן, קפאח, פתאל וצוקרמן). בוצר, שיפגוש מחר בבוקר את ליאם ברודי, כבר עשה 4 חצאי גמר בפיוצ'רים קודם לכן ואפילו גמר אחד. מצד שני אם אני זוכר נכון ווייס זה המדורג הבכיר ביותר שהוא ניצח עד כה בקריירה. זה כמובן לא אומר כלום, והוא עדיין לוזר.
וינטרוב ייצא בשבוע הבא גם מהטופ 500, ואוטוטו הוא יהפול לישראלי השלישי בדירוג. לגבי אוקון, יש לי חשד כבד שמתכוונים לתת לו את אחד הכרטיסים החופשיים לצ'לנג'ר, ולקבל את עמדתו של הראל לוי (בראיון מביש במעריב) שצריך להחזיר את חברו משכבר לסגל הדייויס במקום בוצר ולשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני אוהב דברים מבישים. תוכל לפרט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 7:28 pm 
Junior

תקף די בחריפות את האיגוד ואת אייל רן, בעיקר על הזימון של בוצר ולשם לדייויס. טען שלא מגיע להם כי הם לא עבדו מספיק קשה בשביל זה וגם לא התנהגו בעבר כראוי, אבל הודה בו זמנית שהוא לא ממש מכיר את בוצר. הוא שכח להזכיר שני פרטים חשובים:
1. הוא נורא רצה להחליף את אייל רן כקפטן אבל האיגוד לא ספר אותו.
2. גם בוצר וגם לשם היו שייכים למרכז הטניס שאותו הוא ניהל מקצועית, ושניהם עזבו. בוצר ממש כשהוא התחיל ולשם למיטב הבנתי גם בגללו.
בוצר היה קרוב מאוד היום לניצחון הגדול בקריירה שלו, על ליאם ברודי הבריטי (180 בעולם). שלט לגמרי במשחק אבל כרגיל איבד ריכוז והפסיד בשלוש מערכות. עוד אחד שהיה קרוב לניצחון יפה מאוד הוא רם קפאח (בן 18), שהפסיד בשלוש מערכות לשחקן מהטופ 300. קפאח די מזכיר את וינטרוב - גבוה, מגיש טוב מאוד ולוחם. סבל מפציעה שהשאירה אותו מאחורי שני בני גילו המוכשרים יחסית, לשם ופתאל.
מי שעלו לרבע הגמר בפיוצ׳ר השלישי בסדרה (שהוא החזק ביותר, כי שחקנים בכירים יחסית משחקים בו לקראת הצ׳לנג׳ר בשבוע הבא) הם נועם אוקון (בן 37 בשבוע הבא, אחרי כמעט שנתיים בלי לשחק בסבב) שניצח יחסית בקלות את המדורג 2, בן פתאל (גם הוא בן 18, גבוה, די חזק ומוכשר אבל מאוד לא יציב) וטל גולדנגורן. האחרון הוא המחבט מספר 3 של ישראל (בן 19 בקרוב, מדורג בערך 650) שכבר השיג גמר ושני חצאים בשנה שעברה אבל משום מה דווקא הוא לא זומן אפילו לסגל הרחב של הדייויס. יכול להיות שזה בגלל הגיוס לצה״ל, או מסיבות לא מקצועיות (למרות שהתרשמתי שהוא ילד טוב, אבל זה היה לפני שנה ושנתיים ושלוש). אגב, לא יודע אם זה אומר משהו על הכושר של אוקון או על הכישרון המוגבל של הישראלים הצעירים, אבל במשחקי אימון הוא מנצח כמעט את כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 27, 2015 2:45 pm 
Junior

עושה רושם שלגבי הכושר של אוקון הראל לוי צדק. בגיל 37, בערך חמש שני אחרי שפרש ואחרי שנתיים בלי משחק רשמי, הוא ניצח היום עוד מדורג ועלה לגמר הפיוצ׳ר השלישי והאיכותי יותר בסדרה עד כה. מעניין אם הוא ימשיך גם לצ׳לנג׳ר ומשם למיני קאמבק, או שזה רק לצורך שעשוע. קשה לי מאוד להאמין שהוא יכול ממש להחיות את הקריירה או לתת פייט לשחקנים ברמה של טורנירי atp ואפילו לא צ׳לנג׳רים חזקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 1:33 pm 
Hall of Famer

אוקון לא ישתתף בצ'לנג'ר לפי מה ששמעתי. הויילד קארדים הולכים לויינטראוב, בוצר וגולדנגורן, הרביעי הולך לאיזה צעיר סרבי שמעולם לא שמעתי עליו ולא ברור למה הוא צריך לקבל ויילד קארד. אחד לאסלו ג'רה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 10:23 pm 
Hall of Famer

פורסמה ההגרלה. סלע מול ויינטראוב בסיבוב הראשון....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 30, 2015 7:29 am 
Junior

בר בוצר, בהופעה שנייה שלו בצ׳לנג׳ר (עבר מוקדמות בצרפת בתחילת השנה) קיבל את בלייז רולה (מדורג 3). גולדנגורן את אדריאן אונגור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 30, 2015 6:15 pm 
Hall of Famer

ובטורניר הזוגות יש לנו אלוף וימבלדון לשעבר ואלוף אוסטרליה לשעבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 331 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: