סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 2:07 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 285 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אפריל 30, 2015 6:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ברור שהספינה של ביבי לא טובעת. מה יש כאן להסביר?

אבל מכיוון שזה כיף, אז מילה מילה ברשותך:

כולי תקוה - לגבי זה כאמור אני לא בטוח

שבוז'י ושאר המתאבדים הכרוניים - נכון שזה מבאס להפסיד בבחירות, ונכון שכידוע בכל מערכות הבחירות האחרונות העבודה היתה אמורה לנצח אם לא הציבור המטומטם הזה, אבל על איזה התאבדות אתה מדבר? אנחנו בכל זאת מדברים על מפלגה שקיבלה 24 מנדטים.

במפלגת העבודה וגרורותיה - אז גם יש לה גרורות? מי?

לא יעוטו שוב - מאז שברק נכנס ב2009, יחימוביץ' הואשמה שהיא עומדת להיכנס ולא נכנסה, הרצוג הואשם כשהוא נבחר שהוא עומד להיכנס ולא נכנס, וגם עכשיו אחרי הבחירות הוא נשאר בחוץ פחות או יותר מהרגע הראשון. אז איפה כאן השוב?

להציל - כי כמובן בכל הפעמים שהעבודה נכנסה הליכוד היה בברוך רציני ורק העבודה הצילה אותו.

את הספינה הטובעת של נתניהו - נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 30, 2015 9:46 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
כיף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 01, 2015 12:13 pm 
Hall of Famer

ראי,אתה באמת חושה שראשות הממשלה זו הדרך שבה נתניהו יכול לעשות הכי הרבה כסף הכי בקלות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 01, 2015 2:41 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
ברור שהספינה של ביבי לא טובעת. מה יש כאן להסביר?

אבל מכיוון שזה כיף, אז מילה מילה ברשותך:

כולי תקוה - לגבי זה כאמור אני לא בטוח

שבוז'י ושאר המתאבדים הכרוניים - נכון שזה מבאס להפסיד בבחירות, ונכון שכידוע בכל מערכות הבחירות האחרונות העבודה היתה אמורה לנצח אם לא הציבור המטומטם הזה, אבל על איזה התאבדות אתה מדבר? אנחנו בכל זאת מדברים על מפלגה שקיבלה 24 מנדטים.אתה מכניס לי למקלדת מילים שמעולם לא חשבתי לכתוב. לא הצבעתי ל"מחנה הציוני" והגישה המתנשאת של "ציבור מטומטם" לא מתאימה לי. להיפך, כמצביע מרצ, אני חושב שזה כשל מתמשך של השמאל שלא יודע להעביר את המסרים שלו לפוטנציאל מצביעים ענק בשכבות החלשות, לא מעט בגלל תפישה אסטרטגית גרועה והעמדה קונסיסטנטית של מנהיגים אשכנזים ומבוססים שמייצגים "אליטה" שהעם לא מתחבר אליה (הימין פשוט דוחק הצידה את היות המנהיגים אליטה על ידי ההפחדה והסיסמאות נגד ה"אויבים"). אז למה מתאבדים? כי הם משרתים את הימין ואת מטרותיו. ב2004 הם הצטרפו לשרון. הם היו הסייד-קיק של אולמרט, התרסקו, וזחלו לממשלה של ביבי ב2009. בכניסה המבישה ההיא היו 4 ח"כים בעלי כבוד עצמי שמרדו: פינס, כבל, פרץ ותמיר. לא בוז'י הרצוג. הוא התפטר מהממשלה רק כשברק עשה זובור והקים את "עצמאות". שלי יחימוביץ', שהיא פוליטיקאית נדירה שלה אני מאמין, אכן עמדה על עקרונותיה ולא נכנסה. יש היום במפלגת העבודה עוד לא מעט אנשים שניתן להאמין שאינם רוצים להיות חברים בממשלה של ביבי (שפיר, שמולי, מיכאלי, בהלול ועוד). אני מניח שכרגיל, יש כאלה שישמחו לקפוץ לכל ממשלה כ"גורם ממתן" עאלק. יש לי סיבות טובות להאמין שבוז'י הוא מאלה שהיו רוצים ממשלה, אבל מעריכים שזה לא נכון להם כרגע.

במפלגת העבודה וגרורותיה - אז גם יש לה גרורות? מי? התכוונתי לבחירות האחרונות, שבה המפלגה נשאה גרורה מעיקה במיוחד בשם ציפורה לבני

לא יעוטו שוב - מאז שברק נכנס ב2009, יחימוביץ' הואשמה שהיא עומדת להיכנס ולא נכנסה, הרצוג הואשם כשהוא נבחר שהוא עומד להיכנס ולא נכנס, וגם עכשיו אחרי הבחירות הוא נשאר בחוץ פחות או יותר מהרגע הראשון. אז איפה כאן השוב? ניתחתי את העניין קודם, לבוז'י אני לא מאמין שהוא לא רוצה להכנס, אלא מעריך שהוא חושב שזה לא נכון לו כרגע. סתם דוגמא מגיגול של שניה: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/297465 ועוד הערכות רבות וטובות. לכן כתבתי שאני מקווה שלא יכנס, אבל אני סקפטי.

להציל - כי כמובן בכל הפעמים שהעבודה נכנסה הליכוד היה בברוך רציני ורק העבודה הצילה אותו. בניגוד לאחרים כאן, אני חושב שלביבי חשוב שיהיה עלה תאנה להאשים. אם הוא נכשל עם ליברמן-בנט והחרדים, אז הוא נכשל עם הקהל הטבעי שלו. אם הוא נכשל עם העבודה ו/או לבני ו/או לפיד, אז הם אשמים. זה הבדל.

את הספינה הטובעת של נתניהו - נובמת. [bכאמור, אני סבור שביבי מעוניין באחדות ולא בממשלה המסתמנת. [/b]

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 01, 2015 2:59 pm 
מנהל פורום

אבימאל כתב:
ראי,אתה באמת חושה שראשות הממשלה זו הדרך שבה נתניהו יכול לעשות הכי הרבה כסף הכי בקלות?

באופן עקיף כן. כל תפקיד בעל כוח והשפעה מביא עימו יכולת פוטנציאלית "להמיר" את הכוח הזה בממון. זה יכול להיות רב ראשי, ראש עיר, יו"ר איגוד, אז בטח אם זה התפקיד הכי בעל השפעה בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 01, 2015 10:11 pm 
מנהל פורום

ביבי מעוניין באחדות, ולכן הוא התחייב מיליון פעם לפני הבחירות שלא תהיה אחדות, לא ניהל שום משא ומתן רציני עם המחנ"צ אחרי הבחירות ועומד להקים קואליציה בלעדיהם. הגיוני.

תומר, כל אחד והתענוגות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 02, 2015 7:38 pm 
Sophomore

מי שמאמין להצהרות של ביבי, שיופתע.

נחיה ונראה אם יהיה מו"מ במהלך הקדנציה או לא.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 02, 2015 8:19 pm 
מנהל פורום

מה שבטוח, אנחנו כל שבוע נמשיך לשמוע על איך אוטוטו(טוטו) הרצוג עומד לבגוד במצביעיו ולעשות צחוק מעצמו ולהיכנס לממשלה. וכשאולי מתישהו בעוד כמה שנים זה יקרה כולם יגידו "אמרתי לכם!" בלי שום פקפוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 02, 2015 8:22 pm 
Sophomore

אם הרצוג יכנס לממשלה של ביבי, בכל שלב, זאת תהיה בגידה בבוחריו. מה הבעיה עם הקביעה הזו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 1:01 am 
מנהל פורום

אני חושב שמי ששאל למה ללפיד יש מצביעים שחזרו והצביעו לו קיבל השבוע את התשובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 9:16 am 
מנהל פורום

Carlton Myers כתב:
אם הרצוג יכנס לממשלה של ביבי, בכל שלב, זאת תהיה בגידה בבוחריו. מה הבעיה עם הקביעה הזו?

א. שהיא לא נכונה (אגב, בחרת בו שאתה מדבר בשם בוחריו?).
ב. שנעשה בה שימוש יתר מופרך לחלוטין שמעיד על אי הבנת המציאות הפוליטית בתדירות הרבה יותר מדי גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 9:20 am 
Junior

בהחלט נכון. בגידה בבוחריו.
גם סטטיסטית בכל הסקרים בקרב בוחרי העבודה לפני הבחירות היה רוב ואפילו מוחץ נגד הליכה לממשלת אחדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 10:16 am 
Sophomore

ראובן כתב:
Carlton Myers כתב:

א. שהיא לא נכונה (אגב, בחרת בו שאתה מדבר בשם בוחריו?).
ב. שנעשה בה שימוש יתר מופרך לחלוטין שמעיד על אי הבנת המציאות הפוליטית בתדירות הרבה יותר מדי גבוהה.

א. מה לא נכון בה? (ולא, לא בחרתי בו, בין היתר מפני שאני לא מאמין לו שהוא לא רוצה להכנס לממשלה של ביבי. היו 3 רשימות שהיה ברור שלא יכנסו לממשלה של ביבי: הרשימה המשותפת, מרצ ויש עתיד. לא המחנה הציוני).

ב. אוקיי, הבנתי שרק אתה מבין את המציאות בכלל ואת המציאות הפוליטית בפרט. ובכל זאת, מפלגת העבודה תחת הנהגת יחימוביץ' שמרה על קו אידאולוגי ברור של שמאל סוציאליסטי. ביבי הוא ימין קפיטילסטי. ההבדלים מאד חדים וברורים. אם הרצוג יכנס, בכל שלב, לממשלת ימין קפיטליסטי שבה הוא ישפיע בערך על כלום (הצבע, בבקשה, על הישג אחד משמעותי שמפלגת העבודה השיגה כששירתה את ביבי בפעם האחרונה)-אתה מוזמן להציג כיצד על בוחריו לראות זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 10:49 am 
מנהל פורום

תביא לי התבטאות של הרצוג שבה הוא מתחייב בשום אופן לא להיכנס לממשלה בראשות נתניהו ואז יהיה טעם להתחיל בכלל את הדיון (למרות ש"בגידה" זה מושג בעייתי בכל מקרה). עד אז אנחנו נישאר עם אנשים שלא תומכים במפלגה מסוימת אבל קובעים מה המחויבות שלה לבוחרים ומבקרים אותה באופן בלתי פוסק על דברים שהיא לא עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 11:16 am 
Sophomore

אני לא "מבקר אותה באופן בלתי פוסק", והעניין הזה שבוז'י לא מתחייב בפה מלא שהוא לא נכנס לשרת את ביבי ואת הימין-חרדים הוא בדיוק הנקודה.

אני מצביע שמאל. יש לי אינטרס מובהק שהשמאל יהיה גוש גדול ומאוחד במידת האפשר. יש לי אינטרס מובהק שהמפלגה הגדולה ביותר שנחשבת כשמאלנית לא תשב בממשלת מתנחלים-חרדים. אז כן, אע"פ שלא הצבעתי למפלגת העבודה, אני חושב שמי שהריץ קמפיין אנטי-ביבי מובהק, שמי שברשימתו חברי כנסת שמאלנים מובהקים (שלדעתי הם שמונעים ממנו לקפוץ ראש לממשלת ביבי), שמי שמתיימר להנהיג בשם קו אידאולוגי מסוים-מצופה ממנו שלא יהיה משרתו של יריבו הפוליטי הגדול. למה בכל מדינה מערבית נורמלית ברור מי קואליציה ומי אופוזיציה, מי ניצח ומי הפסיד, ורק פה יש פלסטלינה ומיש-מש מטורף וזה עוד מתקבל בהבנה ובברכה? למה אני אמור לצפות ממי שמנהיג מפלגת שמאל-סוציאליסטית לשבת בלי בעיה בממשלת ימין-חרדים ולא לכנות זאת "בגידה בבוחרים"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 12:02 pm 
מנהל פורום

אתה אולי לא, אבל באופן כללי ודאי שיש מתקפה בלתי פוסקת על הפריאר התורן שעומד בראשות העבודה על כך שהנה אוטוטו הוא עומד להיכנס לממשלה.

בכל אופן, דעתך מעניינת וחשובה ושווה משהו כמו חמישה מנדטים. מרבית ציבור מצביעי ה"שמאל" כנראה שלא פוסל על הסף כל הליכה של המחנ"צ לממשלה. לי עדיין לא ברור איך יכול להיות שהפכת את "אני לא מצביע הרצוג כי הוא לא מתחייב לא להצטרף לממשלה עם ביבי" ל"אם הרצוג יצטרף לממשלה בראשות ביבי אז זו בגידה בבוחריו". אם אתה לא הצבעת לו והוא לא התחייב אז איפה הבגידה ובאיזה בוחרים?

אני כן מסכים שאם זהבה גלאון תצטרף לממשלת ביבי זו תהיה בגידה בבוחרים שלה (כמובן שאין חשש כזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 12:05 pm 
Junior

תתכבד. היו גם סקר של 72% מתנגדים אבל גם זה נראה לי משקף את הלך הרוח.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/681/459.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 12:33 pm 
מנהל פורום

איפה כתוב כאן פסילה על הסף?

אם היו שואלים אותי ב9.3 מה דעתי על ממשלת אחדות גם אני (כנראה) הייתי אומר שאני נגד. כי אני מעדיף ניצחון ברור של המחנ"צ. אני יודע שבפורום הזה שונאים דקויות וניואנסים אבל סליחה שאני נאלץ להתעקש על העניין הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 1:10 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אתה אולי לא, אבל באופן כללי ודאי שיש מתקפה בלתי פוסקת על הפריאר התורן שעומד בראשות העבודה על כך שהנה אוטוטו הוא עומד להיכנס לממשלה.

בכל אופן, דעתך מעניינת וחשובה ושווה משהו כמו חמישה מנדטים. מרבית ציבור מצביעי ה"שמאל" כנראה שלא פוסל על הסף כל הליכה של המחנ"צ לממשלה. לי עדיין לא ברור איך יכול להיות שהפכת את "אני לא מצביע הרצוג כי הוא לא מתחייב לא להצטרף לממשלה עם ביבי" ל"אם הרצוג יצטרף לממשלה בראשות ביבי אז זו בגידה בבוחריו". אם אתה לא הצבעת לו והוא לא התחייב אז איפה הבגידה ובאיזה בוחרים?

אני כן מסכים שאם זהבה גלאון תצטרף לממשלת ביבי זו תהיה בגידה בבוחרים שלה (כמובן שאין חשש כזה).

דעתי לא שווה משהו כמו חמישה מנדטים, היא שווה יותר. אנשי מפלגת העבודה שבחרו בפריימריז את שלי יחימוביץ', סתיו שפיר, מירב מיכאלי, איתן כבל, מיקי רוזנטל, זוהיר בהלול, מיכל בירן ויוסי יונה-מסתמא חושבים כמוני בלא מעט נושאים, ביניהם ישיבה בממשלה של ביבי. לעומת זאת ישנם ברשימת העבודה גם את בוז'י, את טרכטנברג (שעבד בשביל ביבי), את דני עטר ואת נחמן שי, אז ישנם גם כאלה שבוודאי היו יושבים עם ביבי. אני חושב, כפי שהסקרים הראו וכפי שרוב רשימת העבודה נראית, שרוב מצביעי העבודה לא היו רוצים לשבת עם ביבי. וכאמור, זה שהתרגלנו שאין שום בעיה עם זה שאתה מריץ קמפיין נגטיבי של "רק לא הוא" ואז מתיישב אצלו בממשלה, לא הופך את זה להגיוני וסביר באיזשהי צורה.

זה בדיוק ההסבר גם ללכאורה-דיסוננס שהצגת בין ההצבעה שלי ל"בגידה" לכאורה של בוז'י. אני חושב להיפך ממך, שרוב מצביעי השמאל ממש לא רוצים את ביבי, מתנגדים לו ולמדיניותו באופן אידאולוגי ולא רוצים לשרת אותו. הצבעתי למפלגה שמיישמת בודאות את האידאולוגיה הזאת, ואני כולי תקוה שהאנשים שציינתי ממפלגת העבודה שבוודאי מחזיקים בה גם-יסנדלו את בוז'י אם ינסה ללכת עם ביבי, למרות שבמפלגתם יש גם כאלה שבוודאי היו רוצים ללכת איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 2:13 pm 
מנהל פורום

א. מה הצבעה בפריימריז קשורה לעניין (מה גם שאשמח אם תביא לי ציטוטים הולמים מתקופת הפריימריז של הנבחרים שציינת)? אבל לא נפתח את דעתי על שיטת הפריימריז.

ב. מעניין שציינת את יחימוביץ' כשבבחירות הקודמות דווקא היא הותקפה על כך שהיא עומדת לעשות את מה שהרצוג מואשם בו עכשיו.

ג. אתה עצמך אמרת שאין התבטאות של הרצוג שמתחייבת לא לשבת עם הליכוד בשום סיטואציה (וזה למרות שהוא הותקף משמאל על כך שהוא עתיד לעשות את זה). אז או שהרצוג משדר שהוא עשוי לשבת עם ביבי (ואז אין שום בגידה ומי שמצביע לו יודע מה הוא עשוי לקבל) או שלא.

ד. שוב, יש הבדל עצום בין "לא מעוניין בממשלת אחדות" (שזו דעה הגיונית מאוד וכרגע לא רק הציבור דוגל בה) ובין "מתנגד לממשלת אחדות בכל מצב". אני למשל מחזיק בעמדה הראשונה אבל ממש לא בשניה. אז סקרים כמו זה שלאומית הביא הם חסרי חשיבות לסוגיה. אפשר יהיה לדעת את עמדת הציבור או כשתיהיה הצעה קונקרטית על הפרק (ואז אפשר לבדוק כמה בעדה/נגדה) או להסתמך על תוצאות הבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 3:09 pm 
Hall of Famer

ראובן, אני לא מבין איך אפשר ליישב בין הקמפיין שהמחנה הציוני הריץ לישיבה בממשלת נתניהו ללא השתנה בקשת על הבוחר וציניות אינסופית.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 3:37 pm 
מנהל פורום

אז כמו שביקשתי מנדב אני מבקש גם ממך תימוכין לטענה הזו (שלא מבטאים את עמדתך האישית בעניין ממשלת אחדות).

דעתי בכל אופן היא שקואליציית ימין כפי שמסתמנת תהיה אסון לישראל (ומהבחינה הזו הקמפיין של המחנ"צ מוצדק לחלוטין), ושכניסה של המחנ"צ לממשלה כפי שהתנועה/יש עתיד נכנסו לממשלה הקודמת (כלומר כעלה תאנה לבנט וליברמן) תהיה גרועה באותה המידה. אבל דווקא בגלל זה נראה לי סביר לגמרי להיכנס לממשלה על חשבון בנט וליברמן ועם הסכם קואליציוני ראוי ואני לא רואה אפילו פיפס קטן בקמפיין של המחנ"צ שסותר את הגישה הזו. כמובן, שחבל מאוד שביבי ניצח ועוד יותר חבל שהוא הוכיח שהוא גזען נתעב בקמפיין הבחירות הזה.

אגב, לגבי ביבי זה הרבה יותר חד משמעי - הוא התחייב פעמים אין ספור לא להיכנס לממשלה עם המחנ"צ ככה שהסכמה שלו לממשלה כזו אכן תהיה יריקה בפני הבוחרים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 5:49 pm 
Hall of Famer

מה זאת אומרת. כל הקמפיין של המחנה הציוני היה על למה ביבי נורא. רק לא ביבי זאת הייתה התמה, לא? אז עכשיו אחרי שהסתיימו הבחירות אז כניסה לממשלה אומרת למעשה, רק לא ביבי, הוא נורא ואיום והורס את ישראל, אלא אם הוא מנצח בבחירות ואז אפשר להיכנס לממשלה בראשות האסון מהלך על שניים הזה.

ואני חושב שביבי דיבר על לא לממשלת אחדות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 6:10 pm 
מנהל פורום

ביבי אכן דיבר על לא לממשלת אחדות, זה מה שאמרתי.

כל מה שאמרת זה טוב ויפה, אבל הוא תקף לשאלה מי ייבחר לראש ממשלה. בהינתן שביבי נבחר לראש ממשלה (וזה הוסכם יום אחרי הבחירות) מותר לשאול מה הקואליציה העדיפה ביותר. זכותך לחשוב שלא ייתכן לשבת בממשלה אחת עם מישהו שאתה חושב שיהיה ראש ממשלה גרוע, אבל זו דעתך בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 03, 2015 6:13 pm 
Junior

אני חושב שאפשר ללמוד בעקיפין על הסוגיה דרך ציפי לבני והתנועה, ברק והעבודה, מופז וקדימה.
כולם התרסקו (כן, אני חושב שזו הסיבה העיקרית להתרסקות הסופית של ברק) אחרי שלכלכו ופתחו ג'ורה על נתניהו ו-5 דקות אחרי זחלו לממשלה שלו "להציל את המדינה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 285 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: