סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 2:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 285 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 11, 2015 10:46 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ככה ימנים אינטיליגנטים חושבים שאמורה לעבוד דמוקרטיה? זה סוגר לי הרבה פינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 11, 2015 11:05 pm 
Hall of Famer

ושמאלנים אינטליגנטיים לא חושבים ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 11, 2015 11:43 pm 
Sophomore

זה שיש ימנים אינטליגנטים חושבים זה הישג שלעצמו.

(הומור)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 9:03 am 
Freshman

מכבי רעננה זל כתב:
באמת הבאת עכשיו קישור לחקירה נגד סלומיאנסקי (שלא קשורה לעבודתו בוועדת הכספים) שנסגרה וקישור לכתבה שמדברת על הרבה דברים שהם כנראה לא בסדר אבל בהחלט לא מדברים על מעבר על החוק אלא במקסימום על התנהלות לא תקינה? ואת שני הקישורים האלה הבאת כהוכחה ניצחת לכך שסלומיאנסקי עבר על החוק?
שוב, מדובר בניצול ציני של המערכת הדפוקה והלא שקופה שלנו.
נדמה לי שגם במדינה עם משטרה כמו שלנו, על מעבר על החוק מעמידים לדין.
ושוב ושוב, אני לא תמים לחשוב שהבית היהודי נקיים מכל רבב פלילי אבל אני כן טוען שיש חוסר פרופורציה זועק בין עוצמת ההאשמות כלפי הבית היהודי מצד כמה חברי פורום לבין הטענות הענייניות והקונקרטיות לתמיכה באותן טענות.
רק להזכיר שלושה מקרים-
1. הבית היהודי רוצחי ילדים כי הם מתקצבים דברים שהם לא סל התרופות.
2. אורי אריאל גנב נתעב.
3. ניסן סלומיאנסקי עבר על החוק.

בשלושת המקרים הנל או שלא היו סימוכין רציניים (ולא, הקישורים שהבאת הם לא סימוכין) או שלא הייתה התמודדות עניינית עם טענות ענייניות. ואני חושב שזה נובע משנאה.

אתה כתבת: "אף אחד לא פתח נגד *אף אחד* מהם חקירה". אולי אני לוקח דברים באופן מילולי מדי, אבל ביחס למשפט כזה, העובדה שהתנהלה חקירה נגד סלומינסקי נראית לי רלוונטית.

ציטוטים מהכתבה:
"העברה תקציבית של 13 מיליון שקלים להתנחלות ברקן, שהועברה בוועדת הכספים שלא כחוק."
"ח"כ ניסן סלומינסקי, יו"ר ועדת הכספים (הבית היהודי), הגיב היום לדברים:"מדהים איך ח"כ שפיר גונבת לעצמה קרדיט על מימוש פשוט של חוק התקציב האוסר העברות תקציביות כאשר אין למדינה תקציב מאושר כפי שהמצב הוא כיום...""
שוב, אולי אני לוקח את הדברים יותר מדי מילולי, אבל לפי סלומינסקי עצמו חוק התקציב אוסר על העברה תקציבית מהסוג שסלומינסקי העביר - כלומר יש פה עבירה על החוק. אולי עבורך זה עניין פעוט, אני רואה פה ניסיון למחטף של 13 מיליון שקלים ע"י אדם האמון על הכסף של כולנו. אותי זה מטריד.

"ניצול ציני של המערכת הדפוקה והלא שקופה שלנו" - כן, ולאורך הקדנציה האחרונה סלומינסקי פעל רבות לשמור על חוסר השקיפות ככל הניתן. מעניין שהעברות תקציביות רבות לשטחים נעשות בצינורות חסרי שקיפות (החטיבה להתיישבות, בראשם). אולי יש פה משהו שמנסים להסתיר?

לגבי הבית היהודי רוצחי ילדים וכו' - אני לא כתבתי כך, אני לא זוכר ממה התחיל הויכוח הזה בינכם ואני לא מתערב בזה. אתה מדבר על "ענייני", מה ענייני בתגובה שלך אלי? מה ענייני בלתקוף אותי עם דברים שמעולם לא אמרתי?

אני באמת לא מבין איך אפשר לטעון שסלומינסקי לא עבר על החוק כאשר הוא בעצמו אומר שההעברה התקציבית הייתה בניגוד לחוק. אבל שיהיה, נקרא לזה התנהלות לא תקינה אם זה ישמח אותך. אתה מוכן לחיות עם התנהלות לא תקינה של אנשים בעמדות המפתח הכי קריטיות בכל הקשור לשימוש בכספי המדינה? שיהיה לך לבריאות. אני לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 10:36 am 
Junior

קיצר - מה שבאתי להגיד זה שחוץ מהעובדה שאיילת שקד לא מביאה איתה השכלה משפטית כנדוניה - לא ראיתי שום ביקורת נורמלית על איזשהו מינוי, אופציונלי או כזה שיצא לפועל, של הממשלה הזו.
"מירי רגב שרת התרבות!!!!! אומג!!!!" פלאש ניוז: מירי רגב היא מהליכוד. הליכוד מרכיב ממשלה. מפתיע, לא?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 11:28 am 
Hall of Famer

עיקר הביקורת על איילת שקד היא לא על ההשכלה הפורמלית שלה אלא על התבאטויות עבר שלה בנושא ביהמ"ש ושינוי המצב כיום של סמכויות הכנסת לעומת ביהמ"ש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 11:40 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
צוד, באותה המידה שאתה מבקר את הקלות שבה עושים דלגיטימציה לכל מעשה של הימין, תרשה לי להיות מופתע מכך שנעלמה ממך העובדה שאנשים שנמצאים בצד שמאל יסלדו מפוליטיקאים ימנים ולא יחשבו שהם בחירות ראויות (גם אם הם לא מפרטים בכל מקרה מחדש למה זה).

אבל חשבתי שאתה בכלל מתייחס לסוגיית הכספים הייחודיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 2:33 pm 
Sophomore

Gibon כתב:
מכבי רעננה זל כתב:
באמת הבאת עכשיו קישור לחקירה נגד סלומיאנסקי (שלא קשורה לעבודתו בוועדת הכספים) שנסגרה וקישור לכתבה שמדברת על הרבה דברים שהם כנראה לא בסדר אבל בהחלט לא מדברים על מעבר על החוק אלא במקסימום על התנהלות לא תקינה? ואת שני הקישורים האלה הבאת כהוכחה ניצחת לכך שסלומיאנסקי עבר על החוק?
שוב, מדובר בניצול ציני של המערכת הדפוקה והלא שקופה שלנו.
נדמה לי שגם במדינה עם משטרה כמו שלנו, על מעבר על החוק מעמידים לדין.
ושוב ושוב, אני לא תמים לחשוב שהבית היהודי נקיים מכל רבב פלילי אבל אני כן טוען שיש חוסר פרופורציה זועק בין עוצמת ההאשמות כלפי הבית היהודי מצד כמה חברי פורום לבין הטענות הענייניות והקונקרטיות לתמיכה באותן טענות.
רק להזכיר שלושה מקרים-
1. הבית היהודי רוצחי ילדים כי הם מתקצבים דברים שהם לא סל התרופות.
2. אורי אריאל גנב נתעב.
3. ניסן סלומיאנסקי עבר על החוק.

בשלושת המקרים הנל או שלא היו סימוכין רציניים (ולא, הקישורים שהבאת הם לא סימוכין) או שלא הייתה התמודדות עניינית עם טענות ענייניות. ואני חושב שזה נובע משנאה.

אתה כתבת: "אף אחד לא פתח נגד *אף אחד* מהם חקירה". אולי אני לוקח דברים באופן מילולי מדי, אבל ביחס למשפט כזה, העובדה שהתנהלה חקירה נגד סלומינסקי נראית לי רלוונטית.

ציטוטים מהכתבה:
"העברה תקציבית של 13 מיליון שקלים להתנחלות ברקן, שהועברה בוועדת הכספים שלא כחוק."
"ח"כ ניסן סלומינסקי, יו"ר ועדת הכספים (הבית היהודי), הגיב היום לדברים:"מדהים איך ח"כ שפיר גונבת לעצמה קרדיט על מימוש פשוט של חוק התקציב האוסר העברות תקציביות כאשר אין למדינה תקציב מאושר כפי שהמצב הוא כיום...""
שוב, אולי אני לוקח את הדברים יותר מדי מילולי, אבל לפי סלומינסקי עצמו חוק התקציב אוסר על העברה תקציבית מהסוג שסלומינסקי העביר - כלומר יש פה עבירה על החוק. אולי עבורך זה עניין פעוט, אני רואה פה ניסיון למחטף של 13 מיליון שקלים ע"י אדם האמון על הכסף של כולנו. אותי זה מטריד.

"ניצול ציני של המערכת הדפוקה והלא שקופה שלנו" - כן, ולאורך הקדנציה האחרונה סלומינסקי פעל רבות לשמור על חוסר השקיפות ככל הניתן. מעניין שהעברות תקציביות רבות לשטחים נעשות בצינורות חסרי שקיפות (החטיבה להתיישבות, בראשם). אולי יש פה משהו שמנסים להסתיר?

לגבי הבית היהודי רוצחי ילדים וכו' - אני לא כתבתי כך, אני לא זוכר ממה התחיל הויכוח הזה בינכם ואני לא מתערב בזה. אתה מדבר על "ענייני", מה ענייני בתגובה שלך אלי? מה ענייני בלתקוף אותי עם דברים שמעולם לא אמרתי?

אני באמת לא מבין איך אפשר לטעון שסלומינסקי לא עבר על החוק כאשר הוא בעצמו אומר שההעברה התקציבית הייתה בניגוד לחוק. אבל שיהיה, נקרא לזה התנהלות לא תקינה אם זה ישמח אותך. אתה מוכן לחיות עם התנהלות לא תקינה של אנשים בעמדות המפתח הכי קריטיות בכל הקשור לשימוש בכספי המדינה? שיהיה לך לבריאות. אני לא.

א. מילולי מדי. זאת אומרת, זה רלוונטי שהייתה חקירה אבל אם היא נסגרה מחוסר ראיות זה בעצם גול עצמי. זאת אומרת, אין פה ראיות לכך שסלומיאנסקי עבר על החוק.
ב. סלומי' אומר שלו הייתה נעשית העברה היא הייתה לא חוקית ועל כן היא בוטלה בהליך שגרתי שסתיו שפיר מנסה לקחת עליו קרדיט. אני מאמין שלו סלומי' היה מודה בעבירה על החוק הוא לא היה היום חכ. הלא כך?
ג. גם אותי כל מה שקורה בוועדת הכספים מטריד מאוד ועל הניסיון לשקף את התהליכים שם סתיו שפיר צריכה לקבל, ומקבלת, הרבה קרדיט. אבל ככל הידוע לא נעשים שם דברים לא חוקיים ולא נעשה שם שום דבר שונה ממה שהיה עושה פחות או יותר כל חכ אחר. שזה מה שמטריד יותר, אגב. היתרון של סלומי' בעיני, זה שלפחות כרגע (ושוב, אני לא תמים, זה בהחלט נתון לשינויים) אין שום מידע על כך שלקח משהו לכיסו. בניגוד לאחרים.
ד.חוסר השקיפות רלוונטית לא רק להעברות להתנחלויות- כל וועדת הכספים וכל העברת כספים שהיא זה דרעק אחד גדול.
ה. התגובה שלי התייחסה גם לפוסט שלך אבל גם לקרלטון וגם לצ'ונסי שמסיבותיו שלו מחליט לא להגיב. אולי אני משעמם אותו. בכל מקרה טוב שכך- טוב לא היה יוצא מזה.
ו. אני בהחלט לא מוכן לחיות עם התנהלות לא תקינה ואני בהחלט לא מבסוט מסלומי' או גפני כיושבי ראש וועדת הכספים אבל נכון לעכשיו לנכון למידע שחשוף בפנינו- זה אולי מסריח, אבל חוקי. בדיוק כמו ההתנהלות של שרון בהתנתקות או ההצבעה על אוסלו או ההתנהלות של קקל או החטיבה להתיישבות או...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 2:54 pm 
Freshman

אבל ההעברה אכן קיבלה את אישור ועדת הכספים. היא בוטלה רק אחרי שהוגש ערעור עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 4:18 pm 
Sophomore

אז הוא עבר על החוק או ניסה לעשות זאת והמשטרה והיועץ המשפטי מועלים בתפקידם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 4:21 pm 
Sophomore

רעננה, אתה צריך להיות באמת תמים מאד-מאד כדי לחשוב שכל מעבר על החוק מגיע לחקירה.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 5:48 pm 
Sophomore

ואתה צריך להיות מאד-מאד קונספירטיבי (אפרופו אנשי קש) כדי להאמין שיש סיטואציה שבה חכ עם תפקיד מרכזי שכביכול פורסם בראש חוצות שעבר על החוק ושהוא אפילו הודה בכך, לא יועמד לשום דין שהוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 7:39 pm 
Junior

מכבי רעננה זל כתב:
ואתה צריך להיות מאד-מאד קונספירטיבי (אפרופו אנשי קש) כדי להאמין שיש סיטואציה שבה חכ עם תפקיד מרכזי שכביכול פורסם בראש חוצות שעבר על החוק ושהוא אפילו הודה בכך, לא יועמד לשום דין שהוא.

רק להוסיף, ועוד מהימין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 7:58 pm 
Sophomore

מה פתאום קונספירטיבי?

לא צריך להיות משפטן כדי לדעת שחבר כנסת (שיש לו חסינות פרלמנטרית, כזכור) שמעביר תקציבים בועדת כספים בניגוד לתקנות הועדה לא עומד לדין פלילי. סלומיאנסקי לא הראשון שעשה את זה ולא אחרון. הוא עוד מאכער קטן בשורה של מאכערים קטנים.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 12, 2015 8:59 pm 
Sophomore

אז הוא לא עבר על החוק- בוורסט קייס סנריו, הוא 'העביר תקציבים בניגוד לתקנות' ואז באו ואמרו לו, סלומיל'ה- לא ככה עושים את זה, אתה יכול להמשיך הלאה רק אל תעשה את זה שוב.

או לחילופין- חכ יכול לעבור על החוק ולא לפחד מעונש? אשמח אם משפטן יקפוץ לאשר או לשלול.

ואם נחזור לעיקר- להערכתי, שנאת הימין בכלל וחברי הכנסת הימנים בפרט היא זו שהביאה אותך לומר ש'ידוע לכולם שהם שודדי הקופה הציבורית' כשההוכחה הכי טובה לכך היא תהליך לא תקין שלא נפתחה לגביו חקירה.
אבל זה קרה רק אחרי שמבחינתך הסכמת עם-'עד כה לא נתפס בהתבטאות מסריחה באמת, מה שאומר שהוא מפז”לניק מהזן הישן – מבצע את התרגילים שלו בחושך והרחק מעין הציבור' אז שום דבר פה לא מפתיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 10:32 am 
Junior

עמוס - זה שיש לה השגות על המבנה של מערכת המשפט זה לגיטימי לגמרי. מה הבעיה פה?
רוביק - כספים, מינויים, הכל. אבל אני מגנה את הקיצוניים משני הצדדים - באותה מידה משעשעת/מחרפנת אותי ההזדעקות של ההורים שלי על זה שהשמאל אשכרה מתכוון לחתום על הסכם עם הערבים שיכלול פינוי התנחלויות, או על זה ששולמית אלוני רצתה להוציא את ספר יהושע מתכנית הלימודים.
היא שולמית אלוני, איזו אג'נדה ציפיתם שהיא תקדם? אף שעל וארץ אבותינו?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 11:14 am 
Hall of Famer

זה שיש לה השגות על המבנה של מערכת המשפט זה בסדר, אבל אלו שמזדעקים לא רואים את זה כמשהו פשוט. הם רואים את זה כניסיון לשנות את סמכויות ביהמ"ש ופגיעה בדמוקרטיה הישראלית, לא פחות ולא יותר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 2:22 pm 
Hall of Famer

מישהו כאן יודע מתי לאחרונה היתה הצבעה בכנסת שהוכרעה בתוצאה 59-61?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 3:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא בטוח שהייתה כזו מאז המיצובישי של גולדפרב.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 5:12 pm 
Hall of Famer

מיצובישי או טיוטה?

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 5:39 pm 
Hall of Famer

מיצובישי. נדמה לי שטויוטה הייתה אחת האחרונות להפסיק את הכניעה לחרם הערבי ולא שווקה כאן עדיין בימי אישור אוסלו ב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 5:46 pm 
Hall of Famer

טוב, מסתבר שטויוטה הגיעה ב-92'. בלי קשר, במקרה של גולדפארב תמיד דיברו על מיצובישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 7:43 pm 
Hall of Famer

טויטה הגיעה עם מאזדה ב-92' (שנת הרכב 92', החלו לשווק בארץ בסוף 91'). הונדה אגב ב-90' (סוף 89') ומיצובישי ב-88'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 8:05 pm 
Junior

ורק סובארו תמיד היתה פה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 13, 2015 8:27 pm 
Hall of Famer

לא, גם סובארו לא תמיד הייתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 285 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: RREEDDTT. ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: