סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 2:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 28, 2015 11:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סביר להניח שאתה צודק וחואן פאבלו היה נשאר (וכאמור אני ממש לא פוסל, אם זה עדיין אפשרי תקנונית, שיקפיאו את חואן פאבלו בליגה וישאירו אותו בשביל אירופה), כנראה גם גרסיה שבאופן כללי קרויף חולה על התחת שלו. זה לא אומר שהיה מוצדק להשאיר אותם. גרסיה במיוחד, לא חושב שיש היום חולק על זה שהוא היה הסיבה העיקרית לכך שההגנה של מכבי נראתה כמו שנראתה ושהוא לא ברמה גם למוקדמות ליגת האלופות. אני חושב שהיום הוא לא ברמה גם לליגה, למרות שהליגה שלנו לא משופעת בשחקנים מהירים.
למכבי היה מזל גדול (וזהבי אחד), כי הדבר הראשון שאתה צריך בדרך כלל כדי לעבור קבוצות עדיפות עליך זה שוער והגנה שיהיו מעל הקבוצה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 12:19 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נו... אז מקצועית, ג'ורדי חושב כמוך ושאר האוהדים.
כלכלית אין טעם להשקיע סתם בזרים יקרים בשביל הליגה. בגלל זה לדעתי גם מכבי לא מחזיקה בזרים סופר-איכותיים. מספיק לה שיש את הישראלים הכי טובים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 8:39 am 
Junior

ראי, לא הבנתי את ההגיון שלך. יקפיאו את פאבלו בליגה והוא ישחק רק בצ'מפיונס?
הרי הסיבה להבאת השוער במקומו היא שפאבלו לא מספיק טוב בשביל הצ'מפיונס, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 10:55 am 
Junior

חואן פאבלו קיבל הודעה וכבר לא הגיע לאימון הבוקר.
צר לי בשבילו ובשבילנו שלא הצליח לייצר המשכיות של חצי העונה האחרונה אל תוך הקמפיין האירופי הנוכחי. למעשה, לר רק שלא הצליח להיות עקבי, אלא דווקא בתחילת העונה השלישית נראה חסר ביטחון יותר מתמיד כשהחולשות כמו משחק הרגל רק מתחזקות. זה אולי לא יפה לומר אבל העלייה לליגת האלופות היא למרות חואן פאבלו. גם מול פלזן וגם מול באזל לא היה מספיק טוב ועם המון מזל שממש עטף אותנו וערן זהבי אחד, עלינו.
עכשיו מגיע שוער חדש, אומנם צעיר מאוד אבל מפה לשם קצת שכחנו במשך שנתיים מה זה שוער שמביא נקודות לקבוצה. אולי הוא, אולי כבר העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 11:41 am 
Hall of Famer

אני לא מסכים לגבי היכולת של חואן פאבלו מול באזל. מתוך 3 גולים, אחד בפנדל, אחד באחד-על-אחד ואחד בבעיטה חופשית. אף אחד מהם זה לא גול של שוער. נכון, תפס אוויר לפעמים בכדורי גובה, ועשה שטות במשחק השני שכמעט עלתה למכבי בגול, אבל היו לו גם כמה הצלות מכובדות.

ואני גם לא כ"כ מבין את העניין הזה עם החוסר נעימות מול חואן פאבלו. מכבי זה ביזנס, זה לא ארגון צדקה ולא מועדון חברים. מישהו פה חושב שהיה היגיון להשאיר את חואן פאבלו אחרי שעלית לליגת האלופות ויש הזדמנות להחתמה של אחד השוערים הצעירים הטובים בעולם ?

בניגוד לקבוצות ישראליות אחרות בעבר, לדעתי מכבי רוצה את הצ'מפיונס פחות בשביל החוויה ויותר בשביל למנף את הפן הכלכלי בראייה ארוכת טווח. אם היא תוכל לבנות פרנצ'ייז בסגנון דינמו קייב או באזל, שמגיעות כמעט כל שנה לליגת האלופות, זה יאפשר לה גם להביא שחקנים צעירים כשרוניים ברמה עולמית וגם למכור אותם הלאה למועדונים גדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 11:56 am 
Hall of Famer

כפיר - היה הגיון להשאיר את חואן פאבלו, אם זה אפשרי תקנונית, כשוער מחליף. לא נראה לי הרעיון שאם רייקוביץ' ייפצע, חביב אוחיון ישחק מול צ'לסי. עם כל הכבוד לו. או צחי גיגי או מי שזה לא יהיה שמכבי תביא עכשיו. ואגב, מכבי מן הסתם תצטרך למצוא לו קבוצה חדשה עד יום שלישי, לא פשוט.
ואפרופו חביב אוחיון, הוא כנראה יפתח מול באר שבע והמחליף שלו יהיה השוער של ילדים ב' או משהו.

אין לי אלא להסכים עם התותח. הדרך להימנע מחוסר הנעימות הייתה לשחרר את חואן פאבלו כבר בקיץ, אבל משהוא הוחתם - לא מוותרים על עסקה כזו. מחיר מציאה לאחד הפרוספקטים המובילים בעולם, שבעתיד עוד יכול להכניס למכבי סכום של 8 ספרות ביורו. אף מועדון בעולם לא היה מוותר על זה, בטח לא מועדון בינוני מינוס באירופה כמו מכבי שיכולה לעשות דבר כזה פעם ב... כמובן, גם להקריב משחק ליגה מול באר שבע זה שווה בשביל עסקה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 12:02 pm 
Hall of Famer

לפי וואחד, ראיקוביץ' צפוי לפתוח מול באר שבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 12:13 pm 
Hall of Famer

אז לדעתי הם טועים, עד כמה שאני מבין את תקנון ההעברות הבינלאומי. מכבי צריכה לקבל עבור רייקוביץ' שחרור בינלאומי, בלי זה אי אפשר לרשום אותו בישראל, ואת זה מקבלים מההתאחדות הסרבית. מאחר שזה סוף שבוע, אני לא רואה מצב שיפתחו את משרדי ההתאחדות הסרבית ביום ראשון במיוחד בשביל מכבי. אבל לך תדע, אולי שימון יסדר או משהו. סתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 3:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
כפיר - היה הגיון להשאיר את חואן פאבלו, אם זה אפשרי תקנונית, כשוער מחליף. לא נראה לי הרעיון שאם רייקוביץ' ייפצע, חביב אוחיון ישחק מול צ'לסי. עם כל הכבוד לו. או צחי גיגי או מי שזה לא יהיה שמכבי תביא עכשיו. ואגב, מכבי מן הסתם תצטרך למצוא לו קבוצה חדשה עד יום שלישי, לא פשוט.
ואפרופו חביב אוחיון, הוא כנראה יפתח מול באר שבע והמחליף שלו יהיה השוער של ילדים ב' או משהו.

אין לי אלא להסכים עם התותח. הדרך להימנע מחוסר הנעימות הייתה לשחרר את חואן פאבלו כבר בקיץ, אבל משהוא הוחתם - לא מוותרים על עסקה כזו. מחיר מציאה לאחד הפרוספקטים המובילים בעולם, שבעתיד עוד יכול להכניס למכבי סכום של 8 ספרות ביורו. אף מועדון בעולם לא היה מוותר על זה, בטח לא מועדון בינוני מינוס באירופה כמו מכבי שיכולה לעשות דבר כזה פעם ב... כמובן, גם להקריב משחק ליגה מול באר שבע זה שווה בשביל עסקה כזו.

אבל אם היית משחרר את פאבלו כבר בקיץ את מי יכולת להביא שהוא יותר טוב ממנו? הרי ראיקוביץ יגיע אם בכלל אך ורק בגלל שמכבי עלו לשלב הבתים ועם שוער אחר מהספרדי לא בטוח שמכבי היו עולים.
מסכים אתך שאם הם יכולים מבחינה תקנונית להשאיר את פאבלו רק לאירופה אז כדאי ורצוי, גם כי אין שוער מחליף אחר נורמלי, גם יוכל אולי ללמד טריק או שניים את ראיקוביץ הינוקא וגם יגשימו לו את החלום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 7:39 pm 
Hall of Famer

חיפה ה"קונטנדרית" פותחת עוד עונה. שני הפסדים רצופים על ה-0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 7:56 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אז לדעתי הם טועים, עד כמה שאני מבין את תקנון ההעברות הבינלאומי. מכבי צריכה לקבל עבור רייקוביץ' שחרור בינלאומי, בלי זה אי אפשר לרשום אותו בישראל, ואת זה מקבלים מההתאחדות הסרבית. מאחר שזה סוף שבוע, אני לא רואה מצב שיפתחו את משרדי ההתאחדות הסרבית ביום ראשון במיוחד בשביל מכבי. אבל לך תדע, אולי שימון יסדר או משהו. סתם.

לפי וואחד, חתם ל-5 שנים, ישתכר 400 אלף אירו לעונה וישחק מחר מול באר שבע. מי יודע, אולי שימון באמת סידר משהו. :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 8:47 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אבל אם היית משחרר את פאבלו כבר בקיץ את מי יכולת להביא שהוא יותר טוב ממנו? הרי ראיקוביץ יגיע אם בכלל אך ורק בגלל שמכבי עלו לשלב הבתים ועם שוער אחר מהספרדי לא בטוח שמכבי היו עולים.

צ'רלס, אני לא יודע את מי אפשר היה להביא במקומו וזה גם לא תפקידי. אפשר לחשוב שאין יותר שוערים בעולם. העניין הוא שבמכבי אפילו לא ניסו ולא חיפשו. גם אותו וגם את קרלוס החתימו על חוזים חדשים בבהילות לא ברורה, כבר ב-2 ביוני, רגע אחרי שהעונה נגמרה, לפני כל האחרים. למה? מה היה החפזון ללכת על זה, בטח לאור מה שאנחנו כבר יודעים על השניים מהעונה שעברה? מה בער למכבי בתחת? זה לא שכל אירופה מחכה בתור כדי להחתים שוער בן 37 שלא חף מבעיות וחסרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 8:59 pm 
Junior

אז ליפשיץ של רעננה יבוא להיות שוער שני, פאבלו וקרלוס גארסיה יעשו כנראה את הדרך ההפוכה לרעננה (ובדש שכבר סיכם).

בקשר לשוער, ליבי ליבי עם פאבלו אבל מהלך נכון מאוד של מכבי שלא יכל להתבצע קודם (השוער אמר בעצמו שהוא מגיע רק כי מכבי בצמפיונס).
להחתים שוער כמוהו, צעיר ככל שיהיה, ל5 שנים זה חתיכת שיחוק. מדובר באחד השוערים הבמבטיחים באירופה.

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך ש' אוגוסט 29, 2015 11:32 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 9:01 pm 
Hall of Famer

ובעיקר במחיר כזה. אם הכל ילך איתו טוב, זה שחקן שיכול להביא למכבי סכום גבוה פי כמה בעוד זמן לא רב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 9:04 pm 
Hall of Famer

לא יודע אם זה חכם לשלב אותו מול ב"ש . בכל זאת צריך מינימום של תיאום עם ההגנה שלפניך , ויש כאן פוטנציאל לטעויות שעלולות להזיק לו בהמשך הדרך לביטחון , מעמד וכו' ( בכל זאת מדובר בילד ) .
לא יקרה אסון כלל וכלל אם ישתפו את השוער הצעיר , גם אם זה יעלה בהפסד במחזור 2 .
כפי שנאמר פה - בינתיים "יריבות פוטנציאליות" כמכבי חיפה וקריית שמונה לא בדיוק פותחות מבערים קדימה .

אין מגבלה על כמות השחקנים החדשים שניתן לרשום השבוע לטובת ליגת האלופות ?

מי המשוחררים הצפויים פרט לפאבלו וגרסיה ?
זיו ובדש ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 9:08 pm 
Hall of Famer

אפשר לחשוב כמה תיאום יש לחביב אוחיון עם ההגנה.
אם משיגים לרייקוביץ' את השחרור הבינלאומי בזמן, אין מה לחשוב פעמיים אם לשתף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 9:09 pm 
Hall of Famer

אבל אותו זה לא בעיה "לשרוף" במשחק הזה ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 9:09 pm 
Hall of Famer

אף אחד לא יישרף ממשחק אחד. הוא שוער הרבה יותר טוב מאוחיון ממה שראיתי מאוחיון בגביע הטוטו, ואם זה אפשרי - שישחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 29, 2015 11:14 pm 
Junior

ליפשיץ הושאל מרעננה ויהיה השוער השני של הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 12:18 am 
Hall of Famer

אמנם אנחנו רק אחרי המחזור השני והכל , אבל קבוצות כמו מכבי חיפה והפועל ת"א ( ואולי גם בית"ר ) כבר צריכות לחשוש משהו מהשתלבותן בפלייאוף העליון .
מכבי ת"א , ב"ש וק"ש הן כמובן באנקר בפלייאוף העליון , וגם מכבי פ"ת נראית כמו אחת שתהיה שם . מספיק עוד ריצה מפתיעה של אחת מהקבוצות האחרות וכבר יהיה לא פשוט לעלות לפלייאוף ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 8:37 am 
Hall of Famer

אני רק אניח את זה פה. קרדיט לאורן יוסיפוביץ' ב"וואלה".

שני מכביסטים על רכס
השמש גבוהה במרום
אומר האחד: "היי חואן פקח עינייך
אתה עוד תיפול לתהום!"

חואן, כמו שהוא מזנק לו
שקוע באיזה חלום
לא פוקח עיניו, מחייך ומגחך לו
"קרלוס, איפה יש כאן תהום..?"

ועברה דקה, עוד דקה. עוד דקה,
עד אשר שמע חואן את הדפיקה…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 10:01 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אותי מעניין איך בכלל מכבי הגיע למצב שראיקוביץ מועמד? אם הוא נחשב לשוער המבטיח בעולם לגילו איך אף קבוצה גדולה לא הביאה אותו כשוער שני למשל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 11:09 am 
מנהל פורום

sir charles כתב:
אותי מעניין איך בכלל מכבי הגיע למצב שראיקוביץ מועמד? אם הוא נחשב לשוער המבטיח בעולם לגילו איך אף קבוצה גדולה לא הביאה אותו כשוער שני למשל?

גם לי יש את אותה תהייה מהרגע שמועמדותו התפרסמה.
אני לא מתיימר להבין יותר מדי בכדורגל, אבל אם הוא כזה כוכב עולה אז למה מכבי התחרו עליו מול קבוצה גרמנית עלומה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 11:31 am 
Hall of Famer

זה באמת מוזר, כי קבלות בנבחרות הצעירות - כולל מהשנה האחרונה - יש לו בהחלט. גם העונה האחרונה שלו בליגה הסרבית הייתה טובה מאד.
דבר אחד בטוח, בטחון לא חסר לבחור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 30, 2015 11:55 am 
Junior

רוב הקבוצות הגדולות (למעט ארסנל) סגורות עם שוערים צעירים לטווח ארוך.
ולא כל קבוצה רוצה ילד בן 19 כשוער, ומצידו, לא חושב שהוא היה מקבל באיזושהיא קבוצה בצמפיונס הבטחה לשוער ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: