סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 5:58 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 3:35 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לדעתי בכל שלב עד שלב הבתים אפשר להגיש רשימה חדשה. אחרי שהרשימה לשלב הבתים סגורה (הלילה בחצות) אפשר לעשות מקסימום שלושה שינויים אם עלית לשמינית הגמר.
ואני קראתי (אם כי לא בתקנון הרשמי) שהשחקנים ברשימה צריכים להיות רשומים בסגל גם בהתאחדות המקומית של הקבוצה, מה שאומר שעל מכבי בליגת האלופות חלות מגבלות הזרים של הליגה הישראלית ואי אפשר לרשום זרים "רק לאירופה".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 5:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
סתם שאלה - למה מכבי בחרה בסמי עופר ולא ברמת גן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 5:02 pm 
Junior

שאלה רצינית?

רמת גן איצדטיון מיושן, בעיית תחבורה וחניה, זוויות צפיה נוראיות לקהל, ובעיקר אין שם אווירה ביתית כי הבניה על הפנים ולא שומעים את הקהל ויש עוד שלל בעיות.

גם הנבחרת כבר לא משחקת שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 6:06 pm 
Hall of Famer

מבחינת תחבורה וחנייה אני לא בטוח שנופל מסמי עופר. יש המון מגרשי חנייה מסביב ויש תחנת רכבת.
אבל כמובן הוא אצטדיון נורא ואיום, וכל הבעיות שהוזכרו כאן על האצטדיון עצמו וחוויית הצפיה והמשחק בו נכונות. בנוסף לזה, לפי כתבה שראיתי מאז שהנבחרת עזבה אותו הוא לא מתוחזק, ובאופן כללי נראה כמו בסרטים של "העולם שאחרי האדם". הדשא הוא כבר חול, צמחייה צומחת ביציעים, כאלה דברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 7:18 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
ובינתיים נסגר חלון ההעברות באירופה, מה שאומר שחואן פאבלו במכבי אלא אם כן תמצא לו קבוצה בישראל. בעוד שבוע, אם לא תמצא לו קבוצה, היא תצטרך להקפיא אותו ולשלם לו שכר כל העונה. עד כמה שבדקתי, אגב, נראה שבלתי אפשרי תקנונית לרשום את חואן פאבלו רק לאירופה.
הלילה בחצות נסגרת הרשמת השחקנים לליגת האלופות. מכבי עדיין בלי מגן שמאלי זר שהיא מחפשת (ואם תמצא, היא תצטרך למצוא גם לגרסיה קבוצה בישראל), ובנוסף כרגע עושה רושם שרדוניץ' הוא נפילה שלא נבדקה כראוי. הגיע פצוע ושמן, והצפי האופטימי לחזרה שלו למשחק היא עוד חודש.
עדכון: את פוזיציית המגן השמאלי הנוסף סוגר עוז ראלי, מה שאומר שגרסיה ישאר בסגל. אני עדיין חושב שמכבי טעתה איתו והייתה צריכה להחתים בלם זר אחר במקומו, גם לליגה לא בטוח שהוא כבר מספיק טוב. עכשיו כבר מאוחר מדי לזה כנראה, אלא אם תהייה הפתעה מרעישה בשעות הקרובות.

הבחור עוד נרשם בסגל וכבר אתה מקבל רשמים כי מדובר בנפילה?
שלומי אזולאי היה פצוע מתחילת העונה, לא עשה את ההכנה עם בית"ר וגם הוא נראה כבד מעט וחלוד. אז גם הוא עושה רושם נפילה?
ברור שישנה אכזבה מכך שהקבוצה כל-כך צריכה חלוץ ועד שאתה מביא שחקן, ייקח לו מרחק ביטחון של חודש להגיע כושר משחק משביע רצון,
אבל גם מאוד יכול להיות שבגלל כושרו הנוכחי, או יותר נכון אי כושרו הנוכחי, מכבי ת"א הצליחה לשים את ידה עליו בתנאים סבירים. מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 7:39 pm 
Hall of Famer

על פי הבהמות מ-103 אותו חלוץ הוצע למכבי נתניה בהשאלה חינם ומשכורת של 40% ממה שהוא מקבל במכבי, אבל בגלל הפציעה נתניה ויתרה עליו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 8:57 pm 
Hall of Famer

יואב, הוא נפילה קודם כל מבחינה זו שמכבי הביאה חלוץ 9 שאמור היה להיות גורם חשוב שלה בליגת האלופות, והוא הולך להחמיץ חצי ליגת אלופות. קשה לי להאמין שמכבי ידעה את מצבו והביאה אותו בדעה צלולה כשהיא יודעת שהוא יחמיץ חצי ליגת
אלופות. מישהו פה פישל רציני.
וזה עוד לפני שהגענו לתיזת "הוא שמן ופצוע ולא ישחק חודש, יחמיץ חצי ליגת אלופות, אבל שווה לנו הקורבן הזה כי אחרי זה תראו איזה תותח הוא". ראיתי את הרקורד שלו, הוא לא כזה תותח.
מישהו במכבי עשה פדיחה רצינית בעניינו. אולי ניקולה וייצ'יץ' התעקש עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 9:05 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
יואב, הוא נפילה קודם כל מבחינה זו שמכבי הביאה חלוץ 9 שאמור היה להיות גורם חשוב שלה בליגת האלופות, והוא הולך להחמיץ חצי ליגת אלופות. קשה לי להאמין שמכבי ידעה את מצבו והביאה אותו בדעה צלולה כשהיא יודעת שהוא יחמיץ חצי ליגת
אלופות. מישהו פה פישל רציני.
וזה עוד לפני שהגענו לתיזת "הוא שמן ופצוע ולא ישחק חודש, יחמיץ חצי ליגת אלופות, אבל שווה לנו הקורבן הזה כי אחרי זה תראו איזה תותח הוא". ראיתי את הרקורד שלו, הוא לא כזה תותח.
מישהו במכבי עשה פדיחה רצינית בעניינו. אולי ניקולה וייצ'יץ' התעקש עליו?

ראי, ממך ציפיתי ליותר, איך הגעת לחצי מליגת האלופות? למכבי יש בדיוק שני משחקים בספטמבר, ב-16 וב-29, בראשון הוא לא ישחק לפי ההערכה והשני נמצא על הגבול, כשהמשחק השלישי הוא רק ב-20 באוקטובר. כלומר אם ההערכה של החודש נכונה, הוא אמור להיות כשיר לכל הפחות ל-4 מתוך 6 משחקים, אולי אפילו 5 אם הוא יקדים את ההערכה ביום-יומיים, כשהמשחק היחיד שהוא יחמיץ בוודאות זה בדיוק המשחק שבו הכי פחות סביר שמכבי תוציא נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 9:09 pm 
Junior

החלוץ המדובר חתם לפני כשבוע ובכפוף לבדיקות רפואיות. אף אחד לא עמד עם אקדח על הרקה והכריח לחתום.
התהיה צריכה להיות איך אחרי משהו כמו שלושה חודשים של חיפושים אחר חלוץ, מכבי מצליחים להביא שחקן רק בשלב הזה כשהוא פצוע וללא הכנה. ברגע כשהוא הגיע לפה ועבר בדיקות רפואיות לפני מעמד החתימה, אי אפשר היה להסתיר פציעה ועודף משקל ובכל זאת בחרו להחתים אותו.
לא מן הנמנע שג'ורדי לקח גם פה הימור ומשך את הזמן בכדי להשיג איזו מציאה שלבסוף לא הצליחה וזו הייתה ברירת המחדל. לפעמים הימורים כאלו מצליחים כמו עם ראיקוביץ שלא היה מגיע לפה לפני חודש ולפעמים צריך להכין תוכניות חלופיות.
אני מחזיק לו ולנו אצבעות. הקבוצה נואשת לשחקן שישים את הכדור ברשת שהוא לא ערן זהבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 01, 2015 9:29 pm 
Junior

אני מוסיף -
כל מה שציינתי לא סותר את זה שמדובר בחידה גדולה מאוד מבחינתי.
משחק כדורגל מקצועני ברמת הבוגרים בסך הכל 3 עונות. עד כה הצליח בקבוצה אחת תחת מאמן אחד(בשתי קדנציות) בקבוצת תחתית מקרואטיה. בעונה הראשונה הבקיע תשעה שערים בקבוצת התחתית המדוברת, הוחתם בקבוצת הפאר הקרואטית, דינמו זאגרב, שם לא הצליח להתאקלם והושאל בחזרה לקבוצתו הראשונה. שם, בעונה, האחרונה כבש 16 שערים ב-23 משחקים.
בכתבה שקראתי, מציין כתב קרואטי מקומי שנדירים המשחקים בהם ראדוניץ' עלה במה שנקרא "כשירות מלאה". שחקן פציע מאוד ו"בעל בעיות רפואיות מגוונות". כלשונו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 10:14 am 
Hall of Famer

המצב בעניין השבת מסתבך. כמו שזה נראה מההצהרות של עיני ובאמון, עכשיו זה כבר לא משנה אם השחקנים ימשכו את העתירה - משחקים בשבת בלי היתר כבר הוגדרו כמעשה פלילי, ומזה אין לחזור. הם חייבים היתר כתוב מאריה דרעי.
וכמובן, אף אחד לא אומר שהשחקנים ימשכו את העתירה שזוכה גם לתמיכת ההסתדרות. גם אם יהיה היתר, הם יכולים להמשיך את ההליך וגם לצאת לצעדים ארגוניים. וזה אומר שצריך את שני הדברים - גם היתר כתוב מאריה דרעי, וגם הסכם עם ארגון השחקנים. אף אחד מהם לבדו לא יספיק.

ולמעשה, מי אמר שרק משחקים בשבת הם מעשה פלילי? על פי חוק שעות עבודה ומנוחה, גם אסור להעסיק מוסלמים ביום שישי ונוצרים ביום ראשון. כיוון שיש שחקנים מוסלמים ונוצרים בליגות המקצועניות, וגם בעלי מקצוע משתי הדתות שמקבלים שכר גם במעטפת של הקבוצות החובבניות וקבוצות הגילאים, הרי שגם משחקים ביום שישי וביום ראשון הם עבירה פלילית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 2:24 pm 
Junior

אז רון קופמן רואה את חלומו הרטוב מתגשם מול עיניו שזה אומר ׳לסגור הכל!!!׳?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 2:37 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
המצב בעניין השבת מסתבך. כמו שזה נראה מההצהרות של עיני ובאמון, עכשיו זה כבר לא משנה אם השחקנים ימשכו את העתירה - משחקים בשבת בלי היתר כבר הוגדרו כמעשה פלילי, ומזה אין לחזור. הם חייבים היתר כתוב מאריה דרעי.
וכמובן, אף אחד לא אומר שהשחקנים ימשכו את העתירה שזוכה גם לתמיכת ההסתדרות. גם אם יהיה היתר, הם יכולים להמשיך את ההליך וגם לצאת לצעדים ארגוניים. וזה אומר שצריך את שני הדברים - גם היתר כתוב מאריה דרעי, וגם הסכם עם ארגון השחקנים. אף אחד מהם לבדו לא יספיק.

ולמעשה, מי אמר שרק משחקים בשבת הם מעשה פלילי? על פי חוק שעות עבודה ומנוחה, גם אסור להעסיק מוסלמים ביום שישי ונוצרים ביום ראשון. כיוון שיש שחקנים מוסלמים ונוצרים בליגות המקצועניות, וגם בעלי מקצוע משתי הדתות שמקבלים שכר גם במעטפת של הקבוצות החובבניות וקבוצות הגילאים, הרי שגם משחקים ביום שישי וביום ראשון הם עבירה פלילית.

לאור החלק השני שלך, קשה לי מאוד להניח שלא ימצא איזשהו סוג של פתרון לנושא המשחקים בשבת, אם אסור לשחק לא בשישי, לא בשבת ולא בראשון, זה משאיר רק את שני-חמישי למשחקים, אם תיקח בחשבון שיש קבוצות שמשחקות באירופה ותוסיף לזה את העובדה שמשחקי הנבחרת נקבעים לא פעם לימים שבהם לכאורה אסור לשחק (ואני לא יודע עד כמה לנבחרת יש זכות להזיז את התאריכים האלו מכיוון שכל משחקי המוקדמות משוחקים באותם ימים), תגיע למצב שהוא די בלתי סביר. מה שאני מניח שיקרה הוא שיעבירו את הסמכות לאשר אירועי ספורט בשבת מדרעי למישהו אחר, נניח משרד רוה"מ, כדי שלא לאלץ אותו לעשות משהו שהוא לא יכול ולא רוצה לעשות, ויבוא לציון בועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 4:10 pm 
Junior

דווקא לא, לא תהיה בעיה לדרעי ולסובבים לחתום על החרגה על ימי שישי וראשון כל הבעיה היא עם שבת היהודית.
(או שאין דבר כזה החרגה חלקית ואז ההודעה לא רלוונטית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 5:41 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
דווקא לא, לא תהיה בעיה לדרעי ולסובבים לחתום על החרגה על ימי שישי וראשון כל הבעיה היא עם שבת היהודית.
(או שאין דבר כזה החרגה חלקית ואז ההודעה לא רלוונטית).

השאלה היא האם זה קביל משפטית, אם לצורך העניין דרעי יחריג את שישי וראשון, שחקנים/מאמנים/שופטים מוסלמים ונוצרים יכולים לטעון שהם מופלים לרעה על כך שלהם לא ניתן יום המנוחה שלה. אני לא משפטן ואין לי מושג אם זה יתפוס, אבל על פניו לא נשמע לי סביר שדרעי יוכל להחריג רק את שבת אם יהיה לובי של מוסלמים ונוצרים לגבי ראשון ושישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 5:58 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מהמר שדרעי יעשה מה שהוא עושה עם מתווה הגז. יסרב לחתום כל זמן שלא באים ומכריחים אותו, ייתן לכולם להתחנן סביבו ויחכה בסבלנות עד שיהיה משבר מוחלט. ואז בסוף תתקבל פשרה כלשהי שמבחינת כולם תהיה השארת המצב הקיים ומבחינת דרעי תאפשר לו להציג את עצמו כצדיק שהציל את המצב ומצד שני להיות היחיד שהרוויח משהו ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 8:34 pm 
Hall of Famer

אמרתי כבר - הסכם בראון חברון 2015, וזה ישפיע על הכיס שלנו (כי מה יכול לפתור חילול שבת המוני אם לא עוד תקציב לחרדים?).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 9:23 pm 
Junior

כחרדי אני יכול להגיד לך ששום תקציב לא יעזור לדרעי מבחינה תדמידית אם הוא יחתום על היתר חילול שבת המוני כזה כמו הכדורגל.
אפילו גשר מעריב שזה הרבה פחות משמעותי מבחינת כמות האנשים הוא היה חייב להוציא גינוי.

הדרך היחידה שלו להמלט זה שיישמר הסטטוס הקיים תוך מציאת פריצה חוקתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 10:53 pm 
Hall of Famer

כמו שכתבתי, לדעתי הפתרון יהיה פשוט, את הסמכות לחתום על האישור בנושא הזה יעבירו למשרד אחר, כנראה משרד ראש הממשלה. כך ביבי יוצא הגיבור שהציל את הכדורגל בשבת, דרעי לא חותם על משהו שהוא לא יכול לחתום עליו, אולי גם מוציא איזה גינוי סימלי, ובזה זה יסתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 11:33 pm 
Hall of Famer

לדעתי כל פתרון כזה ידרוש שינוי חקיקתי מלא. חוק שעות העבודה והמנוחה ברור מאד לגבי בידי מי הסמכות, עד כמה שאני זוכר.
ולגבי דרעי, יש הבדל גדול כפי שאמרתי בין הסתכלות לכוון השני לבין זה שהוא עצמו צריך לאשר בחתימת ידו ובאופן אקטיבי חילול שבת המוני. כמו שכבר אמרו פה, מבחינתו מדובר בהתאבדות פוליטית, ושום כסף לא ימנע את זה.

בנימה אחרת: משהו מעניין שראיתי היום ולא ידעתי עליו - מתברר שיש חוק שבליגת האלופות חייבים לשחק מינימום של שחקני בית. בסגל לשלב הבתים יש 25 שחקנים, מתוכם ארבעה חייבים להיות שחקני בית, שהגדרתם - שיחקו בקבוצה במצטבר לפחות שלוש שנים בין גיל 15 ל-21, ולפחות שמונה "שחקני התאחדות" (כולל שחקני הבית) ששיחקו בקבוצה או בקבוצות אחרות של אותה ההתאחדות, לפי אותה הגדרה. יש לציין שהם לא חייבים להיות אזרחי המדינה, הם יכולים להיות גם זרים, כל עוד שיחקו בקבוצה או בהתאחדות המקומית שלה.
אולי גם זו סיבה שהחזירו את טל בן חיים הבלם, אם כי כנראה שמכבי הייתה עומדת בתנאי הזה גם בלעדיו (יש בסגל ה-25 ארבעה שחקני בית חוץ ממנו, למיטב ספירתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 11:39 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לדעתי כל פתרון כזה ידרוש שינוי חקיקתי מלא. חוק שעות העבודה והמנוחה ברור מאד לגבי בידי מי הסמכות, עד כמה שאני זוכר.
ולגבי דרעי, יש הבדל גדול כפי שאמרתי בין הסתכלות לכוון השני לבין זה שהוא עצמו צריך לאשר בחתימת ידו ובאופן אקטיבי חילול שבת המוני. כמו שכבר אמרו פה, מבחינתו מדובר בהתאבדות פוליטית, ושום כסף לא ימנע את זה.

הוא שאמרתי, הפתרון הוא שמי שידרש לחתום הוא לא דרעי, אני חושב שזה קופון פוליטי שביבי ישמח מאוד לגזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 11:43 pm 
Hall of Famer

הבנתי מה אמרת. מה שאמרתי זה שלמיטב הבנתי שינוי כזה ידרוש מהלך חקיקתי מלא של שינוי חוק שעות עבודה ומנוחה, כי החוק הקיים לא מאפשר שום עיקוף כזה. זה לא דבר שעושים מהיום להיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 02, 2015 11:48 pm 
Junior

ראי, מוזר לי מאוד מה שכתבת על הצמפיונס.
שאחטר, אפועל ניקוסיה, סיטי, ארסנל ואפילו ריאל (ואני בטוח שיש עוד) שיקחו לדעתי מספיק פעמים עם ליגיון זרים ובלי מקומי אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 12:04 am 
Hall of Famer

אתה מכיר את סגל ה-25 של כל אחת מהם? הארבעה האלה, או אפילו השמונה, לא חייבים להיות שחקני הרכב.
לא בדקתי בדיוק תאריכים, אבל אני מניח שבריאל מדריד שהזכרת, למשל, ארבלואה, סרחיו ראמוס, קרווחאל, ואולי גם מרסלו - עומדים בתנאי הזה, וכמובן עד העונה גם איקר קסיאס. ואלה סתם כאלה שצצים לי בראש, גם אני לא מכיר את כל סגל ה-25 שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 4:26 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:

האמת שהחוק לא אוסר על העסקת מוסלמים בימי שיש ונוצרים בימי ראשון - אלא על העסקתם ביום המנוחה המקובל עליהם.

אני לא בקיא בהלכה המוסלמית, ובוודאי שלא בזו הנוצרית - האם הן אוסרות על המאמינים להשתתף במשחקי כדורגל בימי המנוחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: