סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 3:09 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 2:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
להיפך, ברכות לחיפה על הצעד הראשון בתוכנית היפוך הטבלה שאוראל דגני הבטיח. הפער מהמקום הראשון לא התרחב!

השער השני של מכבי היה תרגיל קרן מבריק. שער שני שמכבי מבקיעה השנה בתרגיל קבוצתי מתוכנן ממצב נייח, שמוצא לפועל בצורה מושלמת (אחרי השער הראשון בבאזל).
למעשה זה תרגיל שהם למדו מבאזל - בריל אמבולו עשה את אותו תרגיל בדקות האחרונות של המשחק הראשון (ההצלה השנייה של חואן פאבלו).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 7:57 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
רק אומר שבליגה יש להם 2 נקודות מה שלכ החה בצמפיונס ודור פרץ, כבר מבאזל כתבתי, שחקן שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 8:17 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מה שתמיד משעשע במכבי חיפה אלו ההדלפות וההאשמות שאחרי הפסדים.
http://sports.walla.co.il/item/2892808
כל כך הרבה פנינים שלא ידעתי במה לבחור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 8:33 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ולעניין הכדורגל, עם כל הכבוד למתח היה משחק פשוט מזעזע. כמה נפילות לקרקע... (וכל שחקן שנופל גם אם פגעו בו או לא לעולם יישאר על הדשא זמן אקסטרה להעצמת האפקט ולא יקום מיד) כמה מסירות בחלק האחורי עד שסוף סוף זזים קדימה... (לדעתי זו ההסתגלות הקשה ביותר של מכבי ת"א לאירופה שהבלמים שלה כל כך רגילים להתמסר מאחור מבלי שלוחצים עליהם שכשמגיע הלחץ הם מאבדים כמו טירונים) כמה ניסיונות הגבהה שלא באמת עולים לגובה... (לא זוכר הגבהה אחת מדויקת עד השער של בן בסט)
אלה לא אמורות להיות 2 מקבוצות הפאר של הכדורגל שלנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 10:15 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
מה שתמיד משעשע במכבי חיפה אלו ההדלפות וההאשמות שאחרי הפסדים.
http://sports.walla.co.il/item/2892808
כל כך הרבה פנינים שלא ידעתי במה לבחור...

ואני לעומת זאת, בכל פעם שאני רואה מאמרי הדלפות אנונימיות כאלה אני תוהה כמה אחוזים מהטקסט העיתונאי המציא בעצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 11:27 am 
Hall of Famer

פשוט לא יאמן איך חיפה עם תקציב שנושק ל70 מיליון שקל(שני בליגה אחריי מכבי ת'א שיש לה 110 מיליון) בלי שער זכות אחד לרפואה אחריי 5 מחזורים. גם ב'ש מאכזבת ושוב פעם פורסים למכבי ת'א שטיח אדום(או צהוב) לאליפות :oops:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 27, 2015 11:32 pm 
Junior

היציאה מחיפה מזעזעת. לא רק היום. חוויתי את זה גם במשחק הרדיוס בעונה שעברה נגד בית"ר ירושלים(שם לקינוח גם מע"צ ביצע עבודות בכביש אליו המשטרה כיוונה את ההמון). בערך כחמישים דקות לקח לצאת מאזור החנייה עד לכביש הראשי של האיצטדיון. אני יכול רק לדמיין מה יקרה ביום שלישי, שעשרים אלף אוהדים(לפחות) יעשו את הדרך מהמרכז לחיפה וממנה חזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 1:08 am 
Hall of Famer

אבל ביום שלישי, בניגוד לשבת, אמורה להיות רכבת. למה לא להשתמש בה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 12:08 pm 
Hall of Famer

הייתי לפני חצי שנה בקונצרט מול וולס. לקח לי כ-45 דק' מהחניה ועד שיצאתי מהפקק, וגם זה כי לא חזרתי מכביש החוף אלא כי שברתי מזרחה למנהרות , ליגור יקנעם וכביש 6.
סה"כ עד היציאה מהפקק- 45 דק' לערך. מהרגע שיצאתי מהפקק ועד שהגעתי לאזור אלוף שדה בר"ג- 50 דק'....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 12:53 pm 
מנהל פורום

לפחות נשמע שיש שם מספיק חנייה.
באצטדיון החדש בבאר-שבע גם את זה אין. אני לא הייתי וגם לא מתכוון להיות במשחק, אבל לדאבוני (וטיפשותי) עברתי לגור מרחק כמה דק' הליכה מהאיצטדיון. בערב המשחק כל השכונה נכנסה למצור. הגעתי הבייתה בזמן שאנשים יצאו מהמשחק וראיתי כאלה שהלכו כשני קילומטר ברגל למקום בו חנו, כי כל החניות, כולל חניות של בתים, היו מלאות. הסתובבתי כ-30 דק' ברחבי השכונה בניסיון להגיע לבית שלי, כיוון שהכל היה פקוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 1:21 pm 
Hall of Famer

ואני חוזר ושואל: באמצע השבוע יש לחיפה רכבת, למה לא להשתמש בה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 1:33 pm 
Hall of Famer

החשש עם הרכבת הוא שלא יתגברו רכבות. בלי תגבור רכבות ראוי זה יהיה עונש אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 28, 2015 3:18 pm 
Junior

עשיתי את הניסיון עם הרכבת פעם או פעמיים. לרוב הן לא מתוגברות כמו שצריך. כוח האדם שנמצא בתחנת הרכבת בשעות האלה לא ערוך(מבחינת כמות) ולא מיומן(מקצועית) להתמודד עם כמות כזאת של אנשים שחלקם מתנהג כמו חיות. דוחק גדול בקרונות עצמם וכשבאחת בלילה אתה מוצא את עצמך יושב על המדרגות ברכבת שתגיע ליעד שלך בעוד שעה וגם שילמת על זה(באזור ה-50 ש"ח) בדיוק את אותו הסכום שהיית משלם אם היית נוסע עם עוד שני חברים באוטו, אז זו לא התחלופה הכי טובה.
לרוב יציאת הרכבות הן דיי בסמוך לשריקת הסיום - זאת אומרת שאתה צריך לצאת ממש בשריקה ובצעדים מהירים לגמוע את הקילומטר וחצי(במקרה הנוכחי בחיפה) בכדי להגיע בזמן לרכבת. מהסתכלות בהיערכות המיוחדת של רכבת ישראל, עושה רושם שדווקא הפעם יש שתי רכבות שעוברות את תחנות תל אביב ומורידות בתחנות כמו בת ים, חולון, ראשון לציון, יבנה אשדוד ואשקלון בניגוד להמון פעמים בהם יש רכבת אחת כזאת שיוצאת בשעה לא ריאלית מבחינת סיום המשחק. אגב, גם פה, אחת מהן, עתידה לצאת בשעה לא ריאלית מבחינת סיום המשחק והזמן שיקח לאוהד ממוצע לצאת ולהגיע אליה. הכל בהנחה והוא עם כרטיס הלוך-חזור ביד ולא צריך לדחוף בקופות. ברוב הפעמים הרכבות מסתפקות בעצירה בתחנות ת"א גרידא מה שמצריך אותך להגיע אל אחת מהן עם האוטו גם כך. בהסתכלות נוספת בהיערכות המיוחדת של רכבת ישראל לקראת מחר, הרכבות שאני סופר אותן "כריאליות" לשימוש, יוצאות כולן בין השעה 1:00 לבין 1:25. אם אתה גר בסמוך לתחנת רכבת, תגיע בסביבות השעה 2:30. זו בערך השעה המשוערת שבה תגיע הביתה עם אוטו.

כל אחד מוזמן לעשות את הבחירות שלו. אני מדבר מניסיון כאחד שנוסע להמון משחקי חוץ וגם למשחקים שמוגדרים כ"פיקים" ובהם רכבת ישראל מציעה את עצמה כאלטרנטיבה מיטבית לקהל. אני לא חושב שהיא באמת כזאת. יש המון גורמים בנסיעה ברכבת במעמדים כאלה, שמספיק שאחד מהם לא יעבור חלק, זה הופך את החזרה הביתה לסיוט שלא נגמר. מכמות גדולה של אנשים מהמשוער, מכמות נמוכה של קופאיים, מפתיחה מאוחרת של דלתות התחנה, מפיזור לא מיטבי של ההמון בתוך קרונות הרכבת ועוד ועוד.
למודי ניסיון, נביא צידנית עם כמה בירות, נשב ליד האוטו ונתניע אותו כשהפקק ישתחרר במקום לשבת באוטו שלא זז מילימטר לבזבז עצבים ודלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 11:54 am 
Junior

אם ככה, אל תשכחו לבחור נהג תורן. אם שותים לא נוהגים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 3:44 pm 
Junior

kfir כתב:
אם ככה, אל תשכחו לבחור נהג תורן. אם שותים לא נוהגים.

בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 11:36 pm 
Hall of Famer

בדרך לעוד דאבל 0 בליגת האלופות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 11:48 pm 
Hall of Famer

לא יודע אם עוד דאבל-0, אבל אני אתפלא אם לא בדרך ל-0 נקודות, כי הפערים הם כל כך עצומים ותיכף אגע בזה. מקווה בשביל מכבי שלפחות יכבשו שער ולא יכנסו להיסטוריה עם חיפה, בהצלחה נגד קורטואה וקסיאס, מי הם בכלל.

מכבי עשתה לדעתי את קמפיין המוקדמות הכי מרשים מבין כל הקבוצות הישראליות, לא כולל היברניאנס כמובן, אבל אף אחד לא הדיח אחת אחרי השנייה קבוצות ברמה של פלזן ובאזל.
לעומת זאת, כשמגיעים לשלב הבתים, אני חושב שזה קמפיין ליגת האלופות עם הפער הכי גדול בין קבוצה ישראלית לבין היריבות בבית שלה. גם מכבי חיפה עם הדאבל-0 לא הייתה בפער כזה מול היריבות שלה, גם מכבי כששיחקה בבית עם באיירן ויובנטוס ואייקס נראתה רוב הזמן כמו קבוצת כדורגל ולא קונוסים. גם הפועל בקמפיין שלה, שבו היא סיימה 3 משחקים ראשונים עם דאבל-0, לא נראתה כל כך מתבטלת מול היריבות שלה. מכבי כרגע סיימה משחק בית נגד מי שאמורה להיות הקבוצה הפחות טובה של הבית חוץ ממנה, ונראתה שוב כמו קבוצת צעירים מול קבוצת בוגרים.

רק מראה למי שעוד היה לו ספק כמה הפער גדל בין הכדורגל האירופי לישראלי. הקבוצה שלקחה פה שלוש אליפויות בחצי הליכה, ושגם השנה אומרים שהיא הכי איכותית והכי עמוקה בהפרש גדול, נראית כמו חבורת ליצנים מול קבוצות הבית שלה בליגת האלופות.

לפחות רייקוביץ' לא חטף היום גול באשמתו. אבל הוא נמצא פה כמה כבר? 6, 7 משחקים? ועוד לא ראיתי דבר אחד שהוא טוב בו, אבל ממש טוב, טוב ברמה שתגיד שיש פה אפסייד שמצדיק את הרפיוטיישן שלו כשוער צעיר בצמרת העולמית. מישהו מזהה דבר כזה? משהו שרייקוביץ' ממש טוב בו?
לעומת זאת, גם היום כשלא עשה שום טעות, אני שוב מזהה שוער עם בעיית יסודות. או יותר נכון, כמה וכמה הרגלים רעים שהוא כנראה רכש כילד ונער. הוא בן 19, יש האומרים "רק" בן 19, אבל במובן הזה הוא *כבר* בן 19. הוא כבר נושק לגיל שהרגלים רעים יהיה בכלל לא קל לנער.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' ספטמבר 29, 2015 11:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 11:54 pm 
Junior

רק אומר שקורטואה כנראה לא ישחק נגד מכבי, נפצע להרבה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:13 am 
Hall of Famer

צ'לסי הפסידו בפורטו , כך שסביר שהמשחק במחזור האחרון כאן בארץ כן יהיה חשוב להם ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:28 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראיתי רק מאמצע המחצית השניה בערך אבל אני לא זוכר שתי מסירות רצופות שהצליחו בחצי המגרש של האוקראינים. לא נראה לי שזה רק עניין של כושר גופני. אצל היריבות של מכבי אתה רואה שחקנים במרכז השדה שמקבלים כדור, לא נלחצים ויודעים למי הם עומדים למסור בלי דריבלים מיותרים.
במכבי אצל כל שחקן שמקבל כדור בחצי של היריב, ממש אפשר לראות את גלגלי המוח עובדים... מה אני עושה עכשיו? למי אני אמסור? כדאי לי לכדרר קצת? טוב, בוא נחזיר כדור לאחור.
וכשכבר מנסים מסירה או הגבהה קדימה זה כמעט תמיד חלש או נמוך מדי ונעצר אצל שחקן יריב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 11:57 am 
Sophomore

מעצבן אותי לראות את הפערים האלה בין הכדורגל הישראלי לאירופי, בעוד מדינות כדורגל נחשלות אחרות אשכרה צומחות ומראות כדורגל טוב. כל המדינות בערך מראות התקדמות בכדורגל ורק אנחנו עומדים במקום. במדינות רבות זה תוצאה של ריבוי זרים בליגה, ומאחר שהשחקן הישראלי הוא כה עלוב, למה לא גם כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:13 pm 
Junior

פאפאלוקס כתב:
מעצבן אותי לראות את הפערים האלה בין הכדורגל הישראלי לאירופי, בעוד מדינות כדורגל נחשלות אחרות אשכרה צומחות ומראות כדורגל טוב. כל המדינות בערך מראות התקדמות בכדורגל ורק אנחנו עומדים במקום. במדינות רבות זה תוצאה של ריבוי זרים בליגה, ומאחר שהשחקן הישראלי הוא כה עלוב, למה לא גם כאן?

לא עומדים במקום, נוסעים ברוורס 100 קמ"ש.
תסתכל מה עשתה בזמנו מכבי בבית של איאקס, יובה ובאיירן ומה היא עושה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:38 pm 
Hall of Famer

זה נכון לאומית אבל שם מכבי השיגה את הנק' שהעסק היה כבר די סגור אם לא סגור (יובה ראשונה, איאקס שלישית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:47 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע אם יש למישהו נתונים, אבל התחושה שלי היא שהפערים התקציביים בין אירופה לארץ גדלו מאוד בשנים האחרונות, אם לצ'לסי, קבוצה בכירה מבחינת תקציב, אבל אני לא בטוח שאפילו בטופ 3 האירופי, יש תקציב שחקנים שהוא פי 25 ממכבי ולדינמו קייב, הקבוצה הכי קרובה למכבי מבחינת תקציב בבית הזה וקבוצה בינונית מינוס (שוב, מבחינת תקציב) בצ'מפיונס יש תקציב שחקנים שהוא פי 6 מזה של מכבי, ברור לגמרי שיהיה קשה מאוד להתמודד. ולגבי ההליכה לאחור של השחקן הישראלי, אני לא מסכים, מכבי הנוכחית שמתבססת מאוד על שחקנים ישראלים היא קבוצה משמעותית יותר טובה ממכבי של קלינגר שהייתה בצ'מפיונס, היא גם עברה בדרך לשם קבוצות חזקות בהרבה מכל מיני פאוק שמכבי הייתה צריכה להתמודד איתן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 30, 2015 12:54 pm 
Junior

לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל לראות שבאירופה משחקים כדורגל בריצה בעוד שבישראל משחקים אותו בהליכה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: