סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 06, 2024 3:04 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 519 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 13, 2016 2:08 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ובסוף השבוע - רבעי גמר גביע דייויס, וגם כמה משחקים בבתים האזוריים. מעבר לחשיבות המשחקים עצמם, זו ההזדמנות האחרונה של מספר טניסאים שרשומים לאולימפיאדה על תנאי לעמוד בכללים של מינימום משחקי דייויס. כמו שנראה, לא כולם מנצלים את ההזדמנות.

אלה רבעי הגמר.
סרביה - בריטניה (חימר, חוץ): לאיוביץ', קריינוביץ', טיפסרביץ', ננאד זימוניץ' - אנדי מארי, קייל אדמונד, דניאל אוונס, ג'יימי מארי. ג'וקוביץ' כנראה לקח קשה את וימבלדון, ואחרי מנוחת השבוע הלא צפויה מחבר לזה עוד שבוע. בלעדיו אני לא רואה את סרביה עוברת את האלופה בהרכב מלא ובכושר מצוין.
איטליה - ארגנטינה (חימר, חוץ): פוניני, פאולו לורנצי, אנדראס ספי, מרקו צ'קינאטו - דלבוניס, גידו פז'ה, חואן מונקו, דל פוטרו. ארגנטינה הרכיבה נבחרת כדי לתת לפז'ה ומונקו את הדייויס שהם צריכים לקראת האולימפיאדה, דייגו שוורצמן נשאר בבית וגורלו לקראת האולימפיאדה מוטל בספק. דלפו חוזר גם לדייויס, יהיה מאד מעניין אם ישחק.
צ'כיה - צרפת (מגרש קשה, אולם): ייז'י וסלי, לוקאס רוסול, אדם פבלאסק, ראדק סטפאנק - צונגה, לוקאס פואי, ניקולה מאהו, פייר היג הרבר. צרפת שינתה ברגע האחרון את ההרכב כדי לתת לפוי ולזוג הטוב בעולם היום, מאהו-הרבר, את הדייויס שהם צריכים כדי לקבל את הכרטיס לאולימפיאדה. ברדיך לוקח אוויר אחרי וימבלדון ארוך באופן לא צפוי. זה של צרפת.
ארה"ב - קרואטיה (קשה, חוץ): איזנר, ג'ק סוק, בראיין, בראיין - צ'יליץ', צ'וריץ', איוון דודיג, מרטין דרגניה. ארה"ב רוצה ללכת עד הסוף השנה בדייויס, ולכן מעדיפה ללכת על ההרכב הכי חזק שלה ולהשאיר את סטיב ג'ונסון בחוץ - מה שעלול לעלות לו במקום באולימפיאדה.

משחקים מעניינים בשלבים האזוריים:
רומניה - ספרד (אירופה אפריקה 1): המשחק הזה מעניין בעיקר בגלל שרפאל נדאל הפצוע לא רשום אליו - מה שאומר שהוא לא עומד בקווטה האולימפית של הדייויס, ומקומו בריו מוטל בספק גדול.
הונגריה - סלובקיה (אירופה אפריקה 1): זה משחק שמעניין מאד את ישראל, כיוון שהיא הפסידה להונגריה. נצחון הונגרי גם על סלובקיה אומר שישראל תשחק עם סלובקיה לפני משחק ההישרדות בדרג 1. אבל אם סלובקיה תנצח, ישראל נופלת ישר למשחק הישרדות שיהיה באוקטובר מול הולנד או שבדיה, שהפסד בו יוריד את ישראל לדרג 2 - מקום שהיא לא הייתה בו מאז 2001.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 13, 2016 10:12 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אתה יכול להרחיב מה זאת אומרת ששחקן "בספק לאולימפיאדה" ?
אין מכסה מוגדרת שהופכת את סטטוס ההשתתפות לבינארי ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 13, 2016 10:26 am 
Hall of Famer

יש מכסה, ונדאל לא יעמוד בה. אם יקפידו בוועד האולימפי הוא לא יהיה שם.
אבל לנדאל פתוחה זכות ערעור, והוא נעדר מהדייויס הזה מסיבות רפואיות, והוא אלוף אולימפי ואלוף גרנד סלאם ולאלה יש מעמד מיוחד באולימפיאדה. התחושה שלי היא שיקלו איתו והוא ישתתף (אם יהיה בריא כמובן), אבל נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 13, 2016 11:55 pm 
Hall of Famer

לא נראה שיש סיכוי שנאדאל ירצה ולא יהיה. המארגנים שם רוצים גם למכור כרטיסים.
בנוגע לציוות של יוני ודודי, עלתה לי האפשרות הסבירה שיוני לא מעוניין. היה כבר ב2 אולמפיאדות (3?), מיצה, רוצה לנוח קיץ ולמשוך עוד קצת את הקריירה.
וסתם שאלה: יש איזשהו טניסאי שזכה ביותר ממדליה אולימפית אחת (ליחידים)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 14, 2016 12:14 am 
Hall of Famer

אני מתאר לעצמי שאתה מתכוון רק לאולימפיאדות מ-88', כשהטניס חזר לאולימפיאדה, ולא לאולימפיאדות הראשונות עד שהוא יצא משם.
אז בגברים יש רק אחד כזה, פרננדו גונזלס.
בנשים - שטפי גראף, ארנצ'ה סאנצ'ז ויקאריו, ילנה דמנטייבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 14, 2016 12:19 am 
Hall of Famer

בכל אופן, ספרד הכריזה על רפאל נדאל כנושא הדגל שלה בטקס הפתיחה. אז אני מניח שהוא ישתתף.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 15, 2016 7:04 pm 
Hall of Famer

סלובקיה מובילה 2:0 בהונגריה אחרי היום הראשון. תוצאה רעה מאד לישראל.
נצחון סלובקי אומר שישראל לא תשחק בספטמבר, ותנשור ישר למשחק הישרדות מול שבדיה או הולנד. אני יוצא מתוך הנחה שהולנד תפסיד לרוסים שמובילים כרגע 2:0 - אם ההולנדים יעשו מהפך, אז שבדיה תיפול ישר למשחק ההישרדות נגד ישראל.
אבל נניח שהולנד תפסיד לרוסים - אז הולנד ושבדיה ישחקו בספטמבר, והמפסידה תתמודד עם ישראל באוקטובר. המפסידה במשחק הזה תיפול לדרג 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 15, 2016 11:33 pm 
Junior

ובאגף הפרישות מריו: מילוש ראוניץ' וסימונה האלפ הודיעו שלא יגיעו, בגלל החשש מנגיף הזיקה.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 16, 2016 12:01 am 
Hall of Famer

ובינתיים בדייויס:
סרביה 0 - בריטניה 1: סרביה הימרה על יאנקו טיפסרביץ' המתאמץ להתקמבק - וטעתה. טיפסרביץ' הובס בקלות על ידי קייל אדמונד. הגשם שיורד בבלגרד גרם לדחיית המשחק השני בין ג'יימס וורד ודושאן לאיוביץ', והוא ישוחק בצהריים לפני משחק הזוגות.

איטליה 0 - ארגנטינה 1: גם בפזארו הגשם דחה את תחילת המשחקים, ובסוף הספיק פדריקו דלבוניס לנצח את אנדראה ספי ב-4 מערכות. גם כאן המשחק השני, של פאביו פוניני וחואן מונקו, נדחה למחר.

צ'כיה 1 - צרפת 1: לוקאס רוסול חזר מפיגור ועשה מהפך מדהים ל-5 מערכות על ג'ו וילפריד צונגה. אבל לוקאס פואי, שהוכנס לנבחרת בעיקר בשביל האולימפיאדה, ענה בנצחון חלק על ייז'י וסלי.

כרגע משוחק המשחק הראשון של ארה"ב וקרואטיה בפורטלנד, מארין צ'יליץ' לקח את שתי הראשונות מול ג'ק סוק. אחריהם יעלו ג'ון איזנר הוותיק ובורנה צ'וריץ' הצעיר העולה.

בגמרים האזוריים של אירופה - כרגע ספרד (2:0 על רומניה) רוסיה (2:0 על הולנד) סלובקיה (2:0 על הונגריה) ואוקראינה (2:0 על אוסטריה) נראות בדרך לפלייאוף הבית העליון. גם הודו בדרך לפלייאוף עם 2:0 על דרום קוריאה, כשמחר אחד הזוגות הטובים בעולם, רוהאן בופאנה ולאנדר פאאס יסגרו עניין. בגמר האסיאתי השני 1:1 בין אוזבקיסטן וסין. בגמרים האזוריים של אמריקה ברזיל מועמדת לעלות מול אקוודור, קולומביה כנראה תעלה מול צ'ילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 16, 2016 1:42 pm 
Hall of Famer

הפתעה גדולה בגמר האזורי באמריקה כאשר האקוודורי אמיליו גומז, שחקן מאייה רביעית, הדהים את רוג'ריו דוטרה סילבה ב-4 מערכות. תומס בלוצ'י השווה. לברזיל יש גם את אחד הזוגות הטובים בעולם, סרונו סוארס ומרסלו מלו, אני עדיין לא צופה להם יותר מדי בעיות - אבל לפחות האקוודורים יחיו עוד יום.
הגמר האזורי השני באמריקה, בין צ'ילה לקולומביה, לא התחיל ונראה מה יהיה איתו. מגרש החימר הושחת על ידי סופת חול.

הודו כבר בפלייאוף הבית העליון, כצפוי בופאנה ופאאס לא מתקשים. אוזבקיסטן בדרך לשם, עולה ל-2:1 על סין, שוב על הכתפיים של דניס איסטומין ופרוק דוסטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 16, 2016 4:14 pm 
Hall of Famer

סרביה 1 - בריטניה 1. לאיוביץ' לא מתקשה מול ג'יימס וורד במשחק הדחוי.

איטליה 1 - ארגנטינה 1. גם פוניני לא מתקשה במשחק הדחוי ומנצח את חואן מונקו.

צ'כיה 1 - צרפת 2. רוסול וסטפאנק עשו את המיטב מול הזוג הטוב ביותר בעולם, לקחו אותם ל-5 מערכות, אבל הרבר ומאהו עשו מה שהיו צריכים והביאו את הנקודה החשובה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 16, 2016 9:47 pm 
Hall of Famer

רוסיה משלימה 3:0 על הולנד ועולה לפלייאוף הבית העליון. הולנד תשחק מול שבדיה על "הזכות" לפגוש את ישראל במפגש ההישרדות בדרג 1.

ובינתיים ברבעי הגמר:
סרביה 1 - בריטניה 2. ג'יימי מארי ודומיניק אינגלוט מאבדים מערכה, אבל מראים עליונות ברורה וצפויה.
איטליה 1 - ארגנטינה 2. חואן מרטין דל פוטרו חוזר לדייויס, יחד עם גידו פז'ה כמעט שומטים יתרון שתי מערכות, אבל מנצחים את פוניני ולורנצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 17, 2016 8:32 am 
Hall of Famer

תומש ברדיך מצטרף לפורשים מריו עקב החשש מהזיקה.

בדייויס:
ארה"ב 2 - קרואטיה 1. קרואטיה מצוות את צ'יליץ' יחד עם ספציאליסט הזוגות איוון דודיג, והם מנצחים את הבראיינים בקלות מפתיעה ושומרים את קרואטיה בחיים.

בגמרים האזוריים 1:1 בין צ'ילה לקולומביה אחרי שניקו את המגרש מהחול. מלו וסוארס מעלים את ברזיל ל-2:1 מול אקוודור אחרי ששמטו מערכה.

בגמרים האזוריים של אירופה, אחרי שרוסיה כבר עלתה. רומניה צמצמה ל-2:1 המשחק זוגות על טהרת הטופ-20 כשהוריה טקאו ופלורין מגראה ניצחו את הלופזים (אין קרבה משפחתית) - פליסיאנו ומרק. אוסטריה העלתה את יורגן מלצר קשישא לזוגות וצמצמה ל-2:1 מול אוקראינה. מזג האוויר דחה את הזוגות בין הונגריה וסלובקיה, הסלובקים ינסו לסגור עניין הבוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 17, 2016 5:22 pm 
Hall of Famer

איטליה 1 - ארגנטינה 3. פדריקו דלבוניס סוגר ב-4 מערכות מול פוניני, ארגנטינה בחצי הגמר.

יש כנראה דברים שאין להם תחליף. יורגן מלצר, היום כבר 414 בעולם, עלה אחרי הנצחון בזוגות לשחק גם ביחידים מול איליה מרצ'נקו, 84 בעולם - והביס אותו. 2:2 בין אוקראינה ואוסטריה, סרחי סטחובסקי ודניאל נובק משחקים על ההעפלה לפלייאוף הבית העליון.

דרמה גדולה הייתה בגמר האזורי של אסיה, כשדניס איסטומין הפסיד במפתיע לזה ז'אנג הסיני, 172 בעולם. אבל אז עלה פארוק דוסטוב, מספר 2 הנצחי של אוזבקיסטן, שמדורג 225 בעולם, והביא להם את העלייה לפלייאוף במשחק החמישי עם נצחון על די וו שמדורג 50 מקומות מעליו.

רוברטו באוטיסה-אגוט השלים נצחון ספרדי ברומניה, וספרד חוזרת לפלייאוף הבית העליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 18, 2016 12:38 am 
Hall of Famer

צ'כיה 1 - צרפת 3. ג'ו וילפריד צונגה חוזר מפיגור מול ייז'י וסלי ומעלה את ספרד לחצי הגמר.

ארה"ב 2 - קרואטיה 2. צרפת עוד לא יודעת לאן תיסע (בכל מקרה זה יהיה משחק חוץ) כי מארין צ'יליץ' הביס את ג'ון איזנר. ג'ק סוק ובורנה צ'וריץ' יילחמו עוד מעט על הכרטיס.

סרביה 2 - בריטניה 3. קייל אדמונד מביא עוד נקודה לבריטים, מנצח במשחק הרביעי את דושאן לאיוביץ' והופך את המשחק החמישי לדד ראבר. בריטניה תארח את ארגנטינה בחצי הגמר.

סלובקיה משלימה נצחון בזוגות על הונגריה ועולה לפלייאוף הבית העליון, ובדרך שולחת את ישראל סופית למשחק הישרדות בדרג 1.

גם אוקראינה משלימה עלייה לפלייאוף כשסרחי סטחובסקי מביא לה את הנקודה המכריעה במשחק החמישי על אוסטריה.

הפתעה אדירה בגמר האזורי באמריקה - צ'ילה עולה ל-2:1 אחרי נצחון מדהים של הזוג שלהם על אחד הזוגות הטובים בעולם, חואן סבסטיאן קבאל ורוברט פראח של קולומביה, ואחרי זה משלימה נצחון ביום האחרון ביחידים כשסנטיאגו חירלדו פורש. צ'ילה שחזרה לדרג 1 בשנה שעברה אחרי שנתיים בדרג 2 חוזרת לפלייאוף הבית העליון לראשונה מאז 2012.

אז 8 העולות לפלייאוף הבית העליון הן ספרד, אוקראינה, סלובקיה, רוסיה, הודו, אוזבקיסטן, ברזיל וצ'ילה. הן יוגרלו עם 8 המפסידות בסיבוב הראשון של הבית העליון - יפן, קזחסטן, שווייץ, פולין, קנדה, גרמניה, אוסטרליה ובלגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 18, 2016 8:29 am 
Hall of Famer

בורנה צ'וריץ' משלים מהפך מדהים לקרואטיה ומנצח ב-4 מערכות את ג'ק סוק. פעם ראשונה בתולדות הנבחרת הקרואטית שהם מנצחים אחרי שפיגרו 2:0 בסוף היום הראשון.
הפרס - לארח את צרפת בחצי הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 18, 2016 12:01 pm 
Hall of Famer

חדשות אולימפיאדה.
כצפוי, ITF נתנה לרפאל נדאל אישור רשמי לשחק באולימפיאדה למרות שלא עמד בדרישות המשחקים בדייויס. אישור כזה ניתן גם לסטיב ג'ונסון, אלברט ראמוס-ויניולאס, אלכס זברב, דניס קודלה, יאן-לנרד שטרוף הגרמני, וג'ון מילמן שקיבל עוד קודם. אישורים כאלה קיבלו גם בראיין בייקר שנכנס לאולימיפאדה על דירוג מוגן, ולאוסטרלי ג'ורדן תומפסון שתפס את המקום של מילוש ראוניץ'. השחקן שיחליף את תומש ברדיך עוד לא נקבע.
גם הזוגאים הייעודיים אוליבר מראש (אוסטריה) גיז'רמו דוראן (ארגנטינה) וקולין פלמינג (בריטניה) קיבלו היתרים וישחקו בטורניר הזוגות.

הפרישות של ראוניץ' וברדיך עשו חור גם בטורניר הזוגות. ואסק פוספיסיל וראדק סטפאנק יצטרכו לחפש בני זוג חדשים.

בנשים ויקטוריה אזרנקה נכנסה להריון ופרשה מהאוליפמיאדה, גם הצ'כיה קרולינה פלישקובה (17 בעולם) פרשה מפחד הזיקה, והאיטלקיה קמילה ג'ורג'י כנראה לא תשחק באולימפיאדה לאחר שניתקה את קשריה עם איגוד הטניס האיטלקי. יש כרגע שלושה מקומות פנויים בנשים שעוד לא אוישו מחדש.
הפרישה של פלישקובה השאירה את לוסי ספרובה בלי בת זוג בשלב זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2016 12:25 pm 
Hall of Famer

הגרלת פלייאוף הבית העליון ממש בדקות אלה:
אוזבקיסטן - שווייץ
בלגיה - ברזיל
אוסטרליה - סלובקיה
קנדה - צ'ילה
רוסיה - קזחסטן (במילים אחרות, רוסים מול רוסים)
הודו - ספרד
יפן - אוקראינה
גרמניה - פולין

המשחקים בספטמבר במקביל לחצאי הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 19, 2016 7:14 pm 
Hall of Famer

עוד פורש מהאולימפיאדה - רישאר גאסקה הודיע על פרישה. במקומו נכנס לרשימה בנואה פר, שקודם לכן נפסל למרות הדירוג הגבוה בגלל חוסר משחקים בדייויס והעובדה שלצרפת כבר היו 4 שחקנים בטורניר.
דסטין בראון הגרמני (אקס-ג'מייקני) יהיה בר המזל שיתפוס את המקום שפינה תומש ברדיך.

ואסק פוספיסיל שנשאר בלי בן זוג בעקבות פרישתןו של ראוניץ' קיבל במקומו, כצפוי, את הזוגאי הייעודי הוותיק דניאל נסטור. לסטפאנק, שננטש ע"י ברדיך, עוד אין בן זוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2016 10:36 am 
Hall of Famer

מתברר (לא ידעתי את זה) שביטלו את הניקוד על טורניר הטניס באולימפיאדה. עכשיו ברור למה הרבה טניסאים שהם לא מפלצות ספונסורשיפ פורשים מהטורניר, זיקה או לא זיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 20, 2016 10:50 am 
Junior

עידן לשם, עד לפני שנה וקצת 1,130 בעולם, ממשיך את הפריצה שלו ועולה לרבע הגמר בצ׳לנג׳ר (50k) בדרום קוריאה. בדירוג הקרוב כבר ידורג בטופ 400 ומעלה. בסיבוב הראשון ניצח את דאק הי-לי המקומי המאוד מוכשר (בן 18, מדורג 191 ובתקופה מצוינת), ובאופן כללי כבר תקופה ארוכה הוא מראה פוטנציאל להיות שחקן סבב טוב. הניצחונות האלה מאוד משמעותיים כי בגלל צמצום המוקדמות בטורנירי atp רשימות הכניסה לצ׳לנג׳רים יותר חזקות ולשם שואף להפסיק לשחק כבר בעונה הבאה בפיוצ׳רים. למזלו הוא מגן על 30 נקודות בלבד עד סוף השנה, ואחר כך כלום עד מאי. בסיטואציה מסוימת, אם ימשיך בכושר הנוכחי, הוא יוכל למצוא את עצמו במוקדמות גראנד סלאמים כבר מווימבלדון בשנה הבאה ואילך (משמעותי מאוד בעיקר כלכלית). יחד עם עוליאל שמתקדם יפה, זה נותן קצת תקווה לעתיד הטניס הישראלי בתקופה שאחרי סלע.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2016 10:54 am 
Hall of Famer

הפרישות מהאולימפיאדה נמשכות - מיכאיל קוקושקין פרש, מירזה באשיץ' הבוסני (130 בעולם) נכנס במקומו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2016 11:14 am 
Hall of Famer

מפה לשם, ארליך ממשיך להתפרנס יפה מטניס מקצועני.
עשה השנה כבר 90K, ויש השנה עוד גאנד סלאם וכמה וכמה טורנירי מסטרס.
אם ישמור על עצמו, יתכן שיש לו עוד 3-4 שנים בסבב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2016 11:30 am 
Hall of Famer

ועוד נתון מאריך קריירה,את הכסף עשה יוני במעט משחקים יחסית - 30.
ויינטרוב לשם השוואה עשה בערך מחצית מן הסכום השנה בכמעט 50 משחקים (+13 משחקי זוגות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 21, 2016 1:16 pm 
Hall of Famer

ליו אס אופן הוא ייכנס, למסטרס אני לא חושב שהוא יוכל להיכנס עם הדירוג הנוכחי שלו.
הקאט-אוף במסטרס הרבה יותר גבוה מאשר בגרנד סלאמים, משתי סיבות עיקריות: 1. הטורניר קטן יותר. 2. בגראנד סלאמס זה נדיר ששחקן צמרת מהיחידים משחק גם זוגות, כי זה יותר מדי עומס; למעשה חוץ מג'ון מקנרו אני לא זוכר שחקני צמרת ביחידים שעשו את זה. במסטרס זה יותר נפוץ כי הפרסים גבוהים והעמוס על שחקני היחידים נמוך הרבה יותר (משחקים של הטוב מ-3, הבכירים בדרך כלל עוברים ישירות לסיבוב השני). מכיוון שמה שנלקח ברשימת הכניסה לזוגות הוא הדירוג הגבוה יותר (יחידים או זוגות), שחקני הצמרת ביחידים נכנסים עם דירוג היחידים שלהם והקאט-אוף עולה עוד יותר.

אני גם לא חושב שהוא יוכל למשוך עוד 3-4 שנים. הוא בן 38 ועבר לפחות שתי פציעות רציניות שאני זוכר. אבל אי אפשר לקחת לו את מה שהוא עדיין עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 519 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sir charles ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: