סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 9:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 4:27 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
איך שאני ראיתי את זה: צריך להשיג טאצ'דאון. גם אם נשיג עכשיו שער שדה עדיין צריך להשיג טאצ'דאון. עכשיו אנחנו די קרובים ( יותר ממה שהיינו ברב המשחק...) וזה כנראה הסיכוי הכי טוב להשיג אותו, בוא ננסה להתקדם ולהשיג טאצ'דאון. אני הייתי מחליט אותו הדבר.
לא שמתי לב שהם בלי שני הסייפטיז, אני מניח שהוא כן. אולי זה מסביר באמת למה ניו אינגלנד הצליחה יותר בדקות האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 6:01 pm 
Hall of Famer

לא יודע, זה היה הימור בכל מקרה. אני חושב שהמומנטום היה בצד של ניו אינגלנד והם הצליחו להניע את הכדור, אז הייתי פשוט מסתפק בשער השדה, מתוך אמונה בהגנה שלי ובהתקפה שלי. 5 דקות זה זמן רב מאד בפוטבול.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 12:10 am 
Junior

לינק לסופרבול, מישהו?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 1:21 am 
Freshman

http://www.streamsus.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 3:13 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
טוב, במקרה נשארתי ער והדלקתי טלוויזיה באחת בלילה. ראיתי את ליידי גאגא מבצעת את ההימנון (די יפה), קצת מטוסים, כל מיני זוכים בMVP, עשר שניות של פוטבול ואז טיימאאוט. עוד עשר שניות של פוטבול ואז טיימאאוט, ומשהו כמו חצי דקה של פוטבול ואז טיימאאוט. סליחה על השבתת השמחות ואתם מוזמנים להינות מהמשך המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 6:59 am 
Junior

טוב, זה היה סיפור אמריקאי שכל כך נראה כאילו נשלח כתסריט להוליווד שזה היה צריך להיות ברור שכך זה ייגמר.
הזדמנות אחרונה לקווטרבק שמחזיק בכל השיאים האפשריים לפרוש עם מאזן 2-2 בסופרבול, נראה מזעזע בפתיחת העונה והיה ארגיובלי הקווטרבק הגרוע בליגה > נפצע ויושב בחוץ לחודש, המחליף שלו פותח בסערה והקולות עולים שדנבר כלל לא ייתנו למנינג לחזור כי הסופרבול יותר חשוב להם > הדוגמן הצעיר מתחיל לדעוך > הקשיש חוזר ולא עושה/יכול הרבה מלבד לעמוד ולצעוק לאן להפנות את הריצה בזמן שנותן לחבורת הסמוראים בהגנה לסחוב אותו עד לניצחון על הארכי-נבל בסיפור של פייטון, טום בריידי > גמר נגד החבורה הצעירה והיהירה ששלטה בליגה כל העונה והתעללה בפלייאוף בסיאטל ואריזונה החזקות > ובסופרבול מסתבר שלפייטון נשאר עוד דרייב אחד טוב בקנה. זה היה דרייב הפתיחה כשהוא נתן כמה מסירות נהדרות שהובילו לשלוש נקודות. אחרי זה, לכל הנקודות של דנבר במשחק אחראים בעיקר או לחלוטין ההגנה והחזרת הפאנט המוזרה כשחמישה שחקני פנתרס חשבו שראו ״פייר קאץ׳״, כשהקווטרבק היריב, בערך האנתיטזה המושלמת לפייטון, קורס כמעט כל דרייב מחדש יחד עם קו ההגנה החלש, בדגש על מייקל אוהר, הבחור מהסרט המפורסם ״בליינדספוט״.

נוסיף לכל זה את הסיפור הצדדי על האח הצעיר איליי, שתמיד ידע שהוא לא מוצלח כמו הבכור אבל עד היום היה לו טיעון אחד ויחיד על אחיו (וחתיכת טיעון תאכלס), יותר טבעות אליפות. אז הצילום של איליי בסיום המשחק בבוקס של המשפחה מסכם את התסריט, כשהאח האנונימי חוגג עם ילדיו את הזכייה של הדוד שלהם, כשהדוד האחר נראה עגום ועצוב.
עכשיו צריך להיכתב התסריט לסרט ההמשך. אם הוא ימשיך להיות הוליוודי לחלוטין, פייטון לקח שנת חופש וחוזר כאופנסיב קורדינייטור של איזה קבוצה. הוא מגיע איתה עד לסופרבול, למפגש מול הג׳איינטס של איליי כמובן, שחוזר אחרי פציעה ארוכה ויודע שזו ההזדמנות האחרונה שלו, כמו שהיה לפייטון בסיום הסרט הראשון.
עד כאן זה לא מאוד מופרך אגב. מכאן זו שאלה עד כמה מופרע התסריטאי שבשמיים (?), כי יש שלב שמתוכו אפשר לכתוב את איליי מפסיד במהלך אחרון דרמטי, יוצא לחניה שעתיים אח״כ למשמע מאבטח שצועק לו שהוא תמיד יהיה האח הפחות טוב ואיליי נוהג את ההאמר שלו מהצוק הקרוב שמצא בוויז.
It's on the table לפי הפרצוף שלו בסיום אם אין לו פסיכולוג מצויין.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 11:16 am 
Senior

זה היה מפגש בין קבוצה שבפלייאוף מחצה את כל מה שזז ונתנה את אחת מעונות הפוסטסיזון הכי דומיננטיות שאני זוכר לבין קבוצה שהרדימה את דרכה לסופרבול, ברור שהשניה לקחה.

אני חושב שזו היתה קבוצת ההתקפה הגרועה ביותר אי פעם שזכתה בסופרבול, כאילו פייטון אמר לקיקלי וחבריו - "אתם דווקא רוצים להפריע לנו? אז לא נשחק אתכם ותראו שבכל זאת ננצח"
צ'ונסי סיכם את זה יפה, המהלך הראשון היה פייטוני לחלוטין (בלי TD אמנם) ואח"כ הוא פרש לגמלאות עוד לפני שנגמר המשחק. ממש היה אפשר לראות איך כל פעם שהכדור חוזר לדנוור נראה כאילו ממש לא בא לפייטון על המשחק הזה "I'm too old for this shit" זאת הייתה שפת הגוף שלו.

מהצד השני קאם ניוטון הראה מה חסר לו - קור רוח ושליטה עצמית. היה אפשר לראות איך הוא מתעצבן ומאבד בטחון ושליטה ככל שהמשחק התקדם מחוץ לתוכניות, הוא התחיל למסור שני אינצ' קצר מדי או נמוך מדי והתחיל לפחד בצדק גמור ממילר וור שנתנו באמת משחק מרשים. היו הרבה ביקורות על ניוטון שהוא אמוציונאלי ושההתרברבות שלו מתאימה לשחקנים אחרים, לא ל QB, היום הבנתי על מה מדובר.
והאמת שאני לא דואג לקרוליינה, אם הם יצליחו לשמור על הגרעין הקשה של הסגל שלהם, הם יישארו בצמרת עוד כמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 2:09 pm 
Sophomore

לגמרי סרט אמריקאי. תכלס שליטה מוחלטת של ההגנה של דנבר במשחק. חשבתי שקרוליינה יצליחו לפצח את ההגנה שלהם, כנראה שעוד הרבה חשבו כך אבל כולם טעו. פייטון קיבל נצחון על מגש, באמת לא עשה כלום חוץ מדרייב אחד בהתחלה. הקטע שגם ניוטון לא עשה כלום חוץ מדרייב אחד שהוביל לטאצ'דאון.
הראו כמה סטטיסטיקות שאמרו שקרוליינה כמעט לא פגרה העונה, כנראה שגם זה משהו שצריך לתרגל, לחזור מפיגור ועוד אין להם את זה (מנטלית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 08, 2016 2:51 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
דווקא ראיתי סטטיסטיקה (לא בדקתי) ששלוש פעמים העונה הם פיגרו בדו ספרתי, ובכל הפעמים הם חזרו וניצחו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 09, 2016 2:02 pm 
Hall of Famer

זה היה אחד הסופרבולים הכי מחורבנים שיצא לי לראות, אם לא הכי מחורבן. יש סופרבולים מבאסים שמסתיימים בערך בדקה החמישית (למשל בולטימור מול הג'איינטס ב-2000) אבל לפחות קבוצה אחת משחקת טוב. פה שתי ההתקפות היו זוועה. נכון שההגנות היו מדהימות, בעיקר של דנבר, אבל כמות הטעויות, כמות הדגלי עונשין פשוט היו מזוויעים.

פייטון נראה כמו שהוא נראה כל השנה. היד כבר לא קיימת. מדי פעם הוא מסוגל לעשות איזה מהלך שמזכיר את פייטון של פעם, אבל זה ספורדי לחלוטין. לכן אין המשכיות בדרייבים של דנבר. הם מתקשים להזיז את הכדור וזה לא היה רק בסופרבול.

אני לא חושב שקו ההתקפה של הפנת'רס כל כך חלש, פשוט ההגנה של דנבר, בעיקר וון מילר ודמרקוס ווייר כל כך דומיננטית, שהם לא נתנו צ'אנס לפנת'רס. אבל זה לא רק הפרונט 7, אלא גם הסקונדרי של דנבר עשתה עבודה מופלאה. היו מספר לא מועט של פעמים, בעיקר במחצית השניה שקאם ניוטון עמד בפוקט וחיפש למי למסור וחיפש ואף אחד לא ממש היה פתוח ואחרי כמה שניות, שאמורות לחלוטין להספיק למסירה, במידה והווייד רסיברים מתגברים על הסקונדרי, הגיע הלחץ והכיס קרס לחלוטין. הסקונדרי של דנבר פשוט אטם את הרסיברים של הפנת'רס לאורך כל המשחק.

אני השנה לא ראיתי את הפנת'רס, אבל אני מכיר את הפרופיל של הקבוצה משנים קודמות. הגנה מאד חזקה והתקפה מאד לא יציבה, הרבה בגלל קאם ניוטון. אז התפלאתי לקרוא את הדיווחים על כך שזאת ההתקפה הטובה בליגה ושלמעשה ההגנה לקחה את הכסא האחורי אצל הפנת'רס. ובכן, זה ממש לא היה ככה ודיברו על כך בשידור. הרבה מאד מהנק' של הפנת'רס נוצרו על ידי ההגנה. חטיפות כדור שהעמידו את ההתקפה במצבים טובים, שליטה ב - field position שנותן להתקפה נק' התחלה טובה לדרייבים. אם מסתכלים על תמונת הראי, אפשר לחשוב על הראמס של 99, שמבחינה סטטיסטית החזיקו בהגנה מעולה. הנק' היא שההגנה של הראמס הייתה נוראית, וראו את זה בשנים הבאות. מה שקרה זה שההתקפה הייתה כל כך קטלנית ושמה כל כך הרבה נק' על הלוח ומהר, שהקבוצה היריבה נאלצה לשחק catch up ברוב המשחקים. זה אומר הרבה יותר משחק מסירה מאשר משחק ריצה, זה אומר הרבה יותר חד גוניות בהתקפה וזה אומר שלהגנה הרבה יותר קל לקרוא מה ההתקפה היריבה מנסה לעשות ולמנוע את זה. זה בדיוק מה שהראמס עשו. שיחקו את הטמפה קאבר 2 כדי למנוע מהלכים גדולים ולחצו חזק על הקיו.בי כדי להשיג חטיפות כדור. ב - 99 זה עבד להם לגמרי.

לגבי קרוליינה, אני לא יודע מה מצב החוזים שם. בדרך כלל קבוצות מתפרקות די מהר, בגלל תקרת השכר. הברונקוס למשל לפני שנתיים החזיקו בהתקפה מדהימה ואז אדי דקר הפך להיות שחקן חופשי ועזב את הקבוצה והשנה הטייט אנד המצויין ג'וליוס תומאס עזב וגם שחקני קו התקפה עזבו. מההתקפה הנפלאה של דנבר לפני שנתיים נשארו בערך רק פייטון מנינג (חצי נשאר, עם איך שהוא נראה) ודמריוס תומאס. ריאן קליידי הלפט תאקל הנהדר שוב נפצע לפני פתיחת העונה והחמיץ את כל העונה. גם ההגנה המעולה של סיאטל שפירקה את הברונקוס לפני שנתיים כבר לא נמצאת במלואה. צריך לראות מה מצב החוזים בשביל לדעת מי ישאר ומי לא.

ודבר אחרון, פייטון מנינג חייב לפרוש. השנה הוא לא בייש את עצמו יותר מדי, כי הברונקוס זכו בסופרבול, אבל די, האיש כבר לא יכול לשחק קווטרבק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 11, 2016 7:31 pm 
Junior

תומר כתב:
מהצד השני ניוטון הראה מה חסר לו - קור רוח ושליטה עצמית.

אחי נראה לי אתה מתבלבל עם קצר.
#סליחה

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה