סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 7:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 24, 2015 6:16 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני ממש לא מבין בהימורי ספורט, אבל הראיון הזה עם בחור שטוען שפיצח את השיטה בה הטוטו מנהלים את ווינר ריתק אותי. מחכה שיובל יבאר את הנאמר.

http://www.haaretz.co.il/sport/tapina/1.2806001

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 24, 2015 6:33 pm 
Sophomore

בדיוק קראתי ורציתי להעלות פה,
הזיה רצינית, במיוחד העניין שהוא ממליץ על משחקי nba בעונה הסדירה..

האבל כאן, הוא 15 מ15 שזה לא כזה מרשים במיוחד לאורך תקופה ארוכה. מתאר לעצמי שאם רובנו ננסה לאורך פרק זמן להמר על משחק אחד ביום נזהה את הבטוח ונגיע למספרים יפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 24, 2015 6:34 pm 
Senior

מה ריתק אותך? הוא נשמע דביל מוחלט. אין "שיטה" לנצח (ולא קראתי בעיון אבל נדמה לי שגם הוא לא טוען לשיטה). אף מהמר מקצוען לא יטען לדברים כמו "87% הצלחה לבט". סתם שרלטן רנדומלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 24, 2015 7:38 pm 
Junior

אני חושב שמה שהכי ריתק אותי זה ההבט הפנטסטי בסיפור שלו. רובין הוד מצומת רעננה נגד ממלכת הטוטו המרושעת.
אין לי מספיק ידע בהימורי ספורט כדי לדעת כמה ממה שהוא טוען אליו הוא מציאותי וכמה מזה שרלטני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 24, 2015 9:55 pm 
Senior

מן הסתם הדברים שהוא כותב על ווינר נכונים ברובם. כל מה שהוא כותב על עצמו הוא בגדר בדיחה.
זה קצת פחות רובין הודי כשהוא יתחיל לגבות כסף מאנשים על "טיפים" עם 87% הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 1:05 am 
Hall of Famer

אני מבין קצת בתחום , וניתן לזהות בקלות שהבחור לא ממש יודע מימינו ומשמאלו ( בהנחה שמה שהוא מתאר זו המציאות מנקודת מבטו , ולא שהוא סתם מתרברב ביודעין ... ) .
על פניו נשמע שיש לו רקע של שנים - אז ההיילייט שלו זה ניחוש של 15 משחקים ברציפות ? לא איזו "מכה שהביא" ? חיזוי של איזה אנדרדוג מטורף ?
במשחקי כדורסל היחס בעולם הוא כמעט פי 2 ( כלומר כמעט הוגן לגמרי עבור המהמר ) - לכן נניח אפילו 55% אחוזי פגיעה בטווח הארוך מספיקים לרווח מכובד ( ברמת מניות / דירות להשקעה וכו' ) , ונניח אחוז היפותטי של 70% זה כבר תשואה של עשרות אחוזים ( כמעט בלי סיכון - אם אתה מחלק את ההימורים וממשיך כך לאורך זמן ) .
אני שנים כותב בפורום ווינר ברשת ( כיום בפורום "סגור" ) , ובשנה מסוימת עקבתי אחרי ההימורים שלי על כדורסל ישראלי ואירופי והייתי סביב 60% , אבל זה מאוד מאוד קשה להתרחק מ-50% לאורך זמן .

עם יכולות כמו שלו ( לכאורה ) הוא יכול בכיף להפוך למיליונר תוך הימורים בעולם . אם הוא מבזבז את זמנו על הווינר והתנצחויות עם ילדים בפייסבוק אז כנראה שמצבו לא כל כך זוהר ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 10:59 am 
Senior

אחרי שהופצצתי בכתבה הזו בערך מכל מקור אפשרי, אשכרה שברתי שתיקה בפייסבוק כדי להגיב על זה. זו אחת הכתבות היותר מסוכנות שקראתי. מחריד בעיני שאפשר לקרוא למדור באיזה שם מצחיק כמו "סגור לי ת'פינה" ואז זה כבר לא דורש ממך שום סטנדרטים בסיסיים של עיתונות.

הרבה מאוד אנשים הולכים להפסיד בגלל הכתב הזה הרבה כסף (כמובן שגם בגלל הנוכל, אבל הוא פחות מפריע לי). זה ברמת הרשלנות פושעת לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 11:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זו כנראה הכתבה הזבלית והמגעילה ביותר שהארץ הוציאו אי פעם. תוכן שיווקי שמפאר את יכולותיו של שרלטן הימורים מוחלט.

לא מאמין שאנשים אשכרה משתפים את הזוועה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 1:08 pm 
Junior

יהיה מופרך לטעון שיש פה סיכוי, אולי קלוש, אבל קיים שזו קונספירציה של הטוטו בכלל?
זאת אומרת, הייתי מהמר המון זמן, בסכומים ממש נמוכים ולצורך הנאה בלבד מתוך הבנה שהווינר לא יתן לך סיכוי לזכות, בטח לא לאורך תקופה, ואם הכתבה שכבר מהתחלה נראתה לי הזויה, גרמה לי לחשוב על אולי לחזור ולשלוח טופס פה או טופס שם, מה קורה לנערים צעירים ממני ללא שום עבר בשליחת טפסים...?
זה מאוד פשוט, זה מדגדג אותם, זה מגרד להם עכשיו. הם יחכו למוצא פיו, ישלחו טופס, אולי יזכו ואולי יפסידו, אבל הטוטו הרוויח לעצמו מספר לא מבוטל של מהמרים שאם יזכו יחשבו שעלו על השיטה ואם יפסידו, יתחילו לנסות להחזיר את הכסף.
על התעודה של הכתבה אפשר ללמוד מהקבוצה של הבחור שלדעתי עלתה בלמעלה מ-2,000 משתמשים מאז שהכתבה ראתה אור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 4:31 pm 
Sophomore

סגור לי תפינה, הוא מדור הומריסטי וציני מראש.
מי שקרא אותו בעבר מזהה את הציניות גם בראיון הנ"ל.

לדעתי אין הבדל בין השרלטנות של "אלעד ישראל", שכמו שיואב כתב היא בהחלט על גבול הקונספירציה, לשרלטנות של לכאורה פרשנים שממליצים מתאם הווינר בשכר.

אגב למי שפחות חזק בעניינים, מעבר להימור פה ושם בסכומים זניחים, למה הווינר בעצם לא נותן לך סיכוי לזכות?

הוא נותן רק בסכומים עלובים עם יחס 1.15 על משחק פשוט, בגלל ההגבלה של הימור יחיד על משחק? או בגלל הליינים הבלתי אפשריים של ברצלונה +7 מול אלמריה וכל מיני, או שיש עוד משהו שאני מפספס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 25, 2015 9:07 pm 
Junior

אני קצת פחות עוקב בכמה שנים האחרונות, אבל אז, למשל במשחקי ה-NBA, באתרי הימורים בחו"ל הייתה אופציה של 1 ו-2 כשהיחס על כל אחד מהם היה 1.9.
בווינר, נתנו יחס של 1.8 כשהם שמים גם אפשרות של תיקו. זה נשמע זניח אבל למישהו ששולח באופן עקבי, גם הירידה ביחס וגם האפשרות של תיקו היא לגמרי שרירית וקיימת מה שכבר מצר את צעדיו בכל הקשר לסיכויי הזכייה עוד לפני שהוא בכלל סימן משחקים.
בעולם, למשל, ניתן להמר על כל משחק, כמשחק יחיד ולשלוח אותו. בווינר בוחרים לך את המשחקים ואת הציוותים שבהם אתה יכול לבחור בכדי לשלוח אותם כטופס שמונה פחות משלושה משחקים(שאז מוסרת ההגבלה על הציוותים).
בווינר, למשל, יש המון חסימות של משחקים. זאת אומרת, אז בתקופה ההיא(סבירות שנעשו שינויים ומישהו יוכל לעדכן אותנו) הווינר לא נתן לך להמר גם על זהות מנצחת וגם על מספר השערים שיובקעו באותו משחק. דבר שלא קורה באתרים בחו"ל.
משחקי כדורסל אירופיים(לא יורוליג), היו מקבלים יחס בזיוני של 1.65 כשהם ללא תוצאת תיקו. כאמור, האידיאל באתרי הימורים אחרים הוא 1.9 ללא תוצאת תיקו.

יש עוד המון דוגמאות, אבל השורה התחתונה ושמוליק נגע בה קלות, היחס בעולם על משחקי כדורסל למשל הוא כמעט פי 2. כשהווינר נותן פחות - 1.8 לרוב, אז גם מהמרים "מחוננים" שמצליחים להתעלות מעל ה-50 אחוז הצלחה ואלו מהמרים שהם לחלוטין מיעוט בקרב המהמרים, רואים רווח לא גדול יחסית לרווח שהיו מניבים אם היו מהמרים במקום אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 26, 2015 8:43 pm 
Junior

כל הימור שיש בו רק שתי אפשרויות בווינר והוא בסיכוי שווה (לדוגמא איזה קבוצה תבעט את בעיטת הפתיחה) עומד על 1.60 מול 1.60 (או במקרה הטוב 1.65 לכל צד)
באתרים האחרים 1.90 ולפעמים גם 1.95

רק פראיירים מהמרים בווינר.
וזאת כתבה נחמדה... אם מישהו מספיק דביל להתחיל ללכת על עיוור על המלצות בלי לבדוק את הבן אדם על יבש לפני , אז שיפסיד את הכסף לפחות לטובת מגרשי כדורסל בארץ.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 26, 2015 9:29 pm 
Junior

יש פה איזה קטע -
הוא פרסם לפני כחמישים דקות המלצה בקבוצה שלו על יוסטון בליין של פלוס 1.
בחמישים דקות האלה, הליין התהפך והפך להיות מינוס 1 ליוסטון ובנתיים הוא כבר מינוס 2 ליוסטון כשהליין הוא ביזיון של ממש - 1.7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 5:38 am 
Freshman

אז הנה הסיכום היומי של הכוכב הגדול.
המליץ לשים בכללללל הכחחחח (זו השפה בדף שלו) על ארסנל מול סאות'המפטון (היו 4 נק' מעל הקו האדום טרם המחזור, ארסנל שיחקו על מקום ראשון), התותחנים קיבלו רביעייה.
המליץ לשים על יוסטון ב+1 על ניו אורלינס, אחרי שהמליץ קרה מה שיואב כתב מעליי, אבל גם ההימור המקורי לא תפס, כי הפליקנס ניצחו 2.

עכשיו כמה ילדים מקללים אותו בדף שלו, ואני בטוח שהפסידו כמה מאות שקלים כל אחד מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 5:39 am 
Senior

87% אבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 5:57 am 
Freshman

על יוסטון הוא אמר 92% :hi_hi_hi:
רפרפתי קצת בקבוצת פייסבוק שלו, הוא עם 6 נפילות הסופ"ש.
הקונספירציה מתחילה להישמע לא בדיונית כ"כ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 6:38 am 
Hall of Famer

עוד לא נוצר משחק הכדורסל שיהיו לו 92% תפיסה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 5:50 pm 
Junior

מ"מומחה הימורים" כפי שהוא מצייר את עצמו, אני מצפה להביא לשולחן, בטח ביום כה גדוש במשחקים, משחק יותר מאתגר מלהמר על קבוצת צמרת באנגליה שלא מפסיקה לפשל ברגעים חשובים בליגה, כנגד הביתיות וביחס בינוני למדי בסך הכל.
לכל מהמר, בטח ברמות שהוא מחשיב את עצמו, חייב לאמץ מספר עקרונות שאותם אסור לו לשבור. לא ראיתי פה שום עיקרון, אלא סתם הימור שבו הוא לוקח קבוצה עדיפה שגם נמצאת בכושר טוב ומצפה ממנה להמשיך אותו בניצחון. איפה החוש והידע להביא איזו הברקה ממשחק שלא מושך אור זרקורים. שם נמצא הכסף.
למשל, אני מכיר בעובדה שכל עניין ההימור על משחק טומן בחובו כל כך הרבה משתנים לא צפויים, כשאם יש לי אפשרות לתת לי עצמי משהו קבוע, אני נאחז בו. זאת אומרת, אני לא מהמר על קבוצה כנגד הביתיות. אני מכיר בקושי לחזות הימור, אני לא צריך מגרש ביתי כנגדי, אני צריך אותו איתי.
רוב קבוצות אמצע עם סטיית צמרת(סביליה של השנים האחרונות זו דוגמא טובה) או קבוצת אמצע עם מובהקות, מתקשות ליצור רצף ניצחונות, לכן אני מעדיף לחזות שיאספו ניצחון בבית לאחר משחק בו לא ניצחו בו בחוץ. כמדומני של לפני שנתיים, סביליה הייתה קבוצה כל כך לא מאוזנת בתוצאות שלה, שהיה שם איזון מושלם. היא הייתה מפסידה משחקים בצרורות בחוץ, בצורה מביכה, ושבוע לאחר מכן נותנת תצוגות בבית כשהיא מנצחת בפערים של שניים ושלושה שערים. זה היה הימור שנתפס חמש או שש פעמים ברציפות.

מה שאני בעצם אומר, שאומנם אני עוקב אחרי הבחור ממש בכמה ימים האחרונים, אבל עד כה לא זיהיתי איזה עקרונות או טביעת עין שתבשר שיש פה משהו בכל זאת. נמתין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 27, 2015 6:23 pm 
Junior

אתה מוזמן להמתין אבל אני ממליץ שזה לא יהיה בכיליון עיניים כי הבחור כבר לא קיים בפייסבוק.
מעניין אם ברח בגלל הכשלונות בסופ״ש או שמא היו אלו תלונות לפייסבוק על חשבון עם שם פיקטיבי (מה שהגאון הודה בו בעצמו).

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 31, 2015 6:53 pm 
Sophomore

הדף ממשיך לתפקד בראשות הוא עצמו, ועם כמות הניחושים שרצים שם כבר אי אפשר לזהות מתי מדובר בהמלצה חמה משחק בטוח וכו'.

מי שכן מזהה את המגמות בקבוצה זו המועצה שבאמת מושפעת ממה שקורה שם ומשנה הימורים על בסיס ההמלצות.
באמת שלא ידעתי שההתמכרות בארץ כל כך נפוצה. מהמרים שם שולחים נון סטופ על כל המלצה אפשרית מבלי שהם יודעים דבר על הקבוצות בהימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 31, 2015 7:17 pm 
Senior

זה קטע כזה, שאתה כותב בעיתון כתבה שמפארת את האיש ופועלו, אנשים ינסו להרוויח כסף בחינם.
באמת שעל הזין שלי מס טיפשות וכאלה, אבל הכתב הזה הוא חלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 31, 2015 8:35 pm 
Junior

ההתרשמות שלי מהכמה הימים האחרונים היא שמדובר במהמר פשוט ואפילו לא טוב במיוחד.
במבט מהיר, הוא עומד על פחות מ-50 אחוז הצלחה במשהו כמו 12-14 משחקים. מה גם, שלפחות חצי מהמשחקים שנבחרו על ידו, הן פחות מהיחס 2 - מה שבעצם אומר שגם הבחירות שלו הן לא הזויות ככאלה שאפשר לומר - "מספיק שאתפוס אחד מ...ויהיה בסדר". אלא משחקים שגירים שכל חובב כדורגל או כדורסל, סביר שהיה חושב בכיוון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 31, 2015 11:04 pm 
Hall of Famer

אחרי חודש שלא הימרתי , שמתי שני סינגלים בווינר ( בזכות מבצע שהם עשו - המחזיר אוטומטית חלק מההשקעה ) .
אשדוד 4+ , מכבי 18- .
שניהם נגמרו ב"איקס" :evil:

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 01, 2016 9:27 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
חשבתי שאי אפשר להמר על תוצאות בודדות בוינר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 01, 2016 10:49 am 
Junior

אתה מתכוון, על משחק בודד.
ניתן להמר על משחק בודד רק מתוך רשימה מסוימת שהטוטו מחליט בשבילך.
לצורך השוואה, בעולם ניתן להמר על כל משחק כמשחק סינגל. לצורך העניין, אפילו הימור על קרנות במשחק יכול להישלח כמשחק בודד.
בטוטו, הרשימה של המשחקים נבחרת על ידם ועל פי רוב וכמעט תמיד מכילה רק את המשחקים עצמם, זאת אומרת, בלתי אפשרי לשלוח כמות שערים, קרנות, שלשות ועוד כהימור בודד אלא רק על זהות המנצחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה