סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 1:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 237 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: "שומרי הסף"
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 8:49 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מבין שלאף אחד לא ממש איכפת מזה שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והוצג במשך שלוש שנים כמחבל דאעש רק כדי לכסות על הפשלה של המשטרה; או מכך שכאשר במח"ש הבינו את חומרת המצב וביקשו לפתוח בחקירה, נכנס לתמונה מר שומר סף בדימוס, שי ניצן, שתירפד ביד גסה את האפשרות, למרות שהוא מבין את חומרת המקרה, ואפילו אומר זאת במפורש, והכל רק מתוך מטרה שלא להכפיש את שמו של המפכ"ל בעת הזו ולספק לנתניהו תחמושת ציבורית.

המונח "שומרי הסף" מעולם לא נשמע סאטירי יותר, וכבר היו לו רגעים משעשעים בפני עצמם.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ד' ספטמבר 09, 2020 8:56 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: "שומרי הסף"
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 8:55 am 
Senior

אני מסכים. נתניהו חייב להתפטר מידית כאחריות , לא לפני שהוא יפטר את שגריר ישראל בארה"ב על חלקו בפרשה.

כמובן שגם בנט יפרוש מהחיים הפוליטיים.

--
"מאז אל חוסיני לא הייתה מנהיגות ערבית גרועה כמוכם"
השר בנט תקף את חברי הכנסת הערבים בדיון על דרישתם להקים ועדת חקירה לאירוע אום אל חיראן. ח"כ אבו עראר: "אם אין מה להסתיר למה להתנגד?". ההצעה להקמת ועדת חקירה נדחתה

מליאת הכנסת התקיים בצהריים (יום ד') דיון בעקבות דרישת חברי הכנסת מהרשימה המשותפת להקים ועדת חקירה לאירועים שהתרחשו באום אל חיראן בשבוע שעבר בהם נורה למוות יעקב אבו אלקיעאן שהמשטרה טוענת כי דרס למוות בכוונה תחילה את רס"מ ארז עמדי לוי. ההצעה נדחה ברוב של 42 מתנגדים ו-22 תומכים.

את ההצעה הגישו ח"כ תמר זנדברג וח"כ טאלב אבו עראר שפנה אל השר ארדן: "אם אין לך מה להסתיר למה אתה מתנגד להקמת ועדת חקירה?". אבו עראר טען כי לאחר הירי באלקיעאן הוא הושאר בשטח לדמם במשך שעות ארוכות בלי שניתן לו טיפול מציל חיים. עוד דרש להוציא את גופתו של השוטר שנהרג מהקבר כדי לבדוק אם מת מהדריסה או מירי של חבריו השוטרים.

ח"כ תמר זנדברג (מרצ): "אירועי אום חיראן מצדיקים ועדת חקירה שמתחלקת לשניים - מה שקרה לפני יום רביעי ומה שקרה שם במהלך ההריסה. כי הציבור הישראלי שנשארה לו סולידריות ותחושה של צדק יש תחושה קשה. ממשלת ישראל הכריזה מלחמה נגד אזרחיה". דבריה נקטעו על ידי חבר הכנסת אורן חזן שצעק: "צריך להקים ועדת חקירה לבוגדנות שלכם".

השר לביטחון פנים ארדן השבי גם הוא להצעה: "היה ניתן לראות בברור מהסרטון המשטרתי שמדובר בפיגוע מכוון".
--

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 8:57 am 
Senior

כל מי שהתנגד להצעה אז חייב להתפטר מידית מתפקידיו המדיניים. אני חושב שגם ראוי להעמיד אותם לדין על אחריותם לרצח, בדגש על ארדן, אבל אני אסתפק בפרישה מוחלטת מהחיים הפוליטיים.

אני שמח סוף סוף שהימין הבין כמה עמוק השחיתות המוסרית במחנה שלו והוא מתחיל לעשות בדק בית. יישר כח!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 8:59 am 
Junior

מה אני כתבתי ומה הליצן הקבוע הגיב.
קצת הבנת הנקרא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:01 am 
Senior

דרשת מנתניהו ובנט לפרוש מהחיים הפוליטיים. אני מעריך את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:03 am 
Junior

הסר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:05 am 
Senior

אני שמח שחזרת אל מחנה השמאל. נקבל אותך באהבה.

אני, אתה, זנדברג וטאלב אבו עראר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:06 am 
Senior

פשיטת הרגל המוסרית של הימין בארץ כל כך מרהיבה שהם יכולים לכתוב "אני מבין שלאף אחד לא אכפת" מנושא שהעסיק את כל השמאל (שבאופן מדהים הבין שמדובר ברצח של מדינת ישראל עוד לפני שזה התאים לאג'נדה ההשרדותית של הראיס) בזמן שזה כן אני צרח פה שערבי טוב זה ערבי מת וברור שזה פיגוע.

גם בתור פארודיה ביהודים באים לא הייתי יכול לנפק טקסט אירוני כמו זה של החמוד מלמעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:10 am 
Junior

טוב, ואחרי שקיבלנו פעם נוספת הדגמה חיה לכך שסמים נרקוטיים זה דבר רע, אפשר להמשיך הלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:13 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
אני מבין שלאף אחד לא ממש איכפת מזה שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והוצג במשך שלוש שנים כמחבל דאעש רק כדי לכסות על הפשלה של המשטרה; או מכך שכאשר במח"ש הבינו את חומרת המצב וביקשו לפתוח בחקירה, נכנס לתמונה מר שומר סף בדימוס, שי ניצן, שתירפד ביד גסה את האפשרות, למרות שהוא מבין את חומרת המקרה, ואפילו אומר זאת במפורש, והכל רק מתוך מטרה שלא להכפיש את שמו של המפכ"ל בעת הזו ולספק לנתניהו תחמושת ציבורית.

המונח "שומרי הסף" מעולם לא נשמע סאטירי יותר, וכבר היו לו רגעים משעשעים בפני עצמם.

זה שאלקיעאן חף מפשע היה ברור לגמרי כמעט מהרגע שזה קרה, גג 3-4 ימים אחרי האירוע שכל התחקירים הראו את זה בבירור. זה שלנתניהו לא הזיז שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והמפכ"ל והשר לבטחון פנים שלו טייחו את העניין (וטייחו אותו ממש גרוע, לכל מי שעיניו בראשו היה ברור שהוא חף מפשע והטענות על "מחבל דעא"ש" מגוחכות) והוא מעלה את העניין רק כשהוא מצא דרך להפיק מהעניין רווח אישי לתועלתו, זה הביזיון האמיתי. אם נתניהו פתאום גילה שהמערכת עשתה דבר כזה, אז הדבר הראשון שהוא היה צריך לעשות זה לבעוט לאלף עזאזלים את גלעד ארדן שעמד בראש המערכת באותה תקופה.

אבל האמת היא שנתניהו היה ראש וראשון לטיוח העניין בזמנו ועצם העובדה שהוא מנצל את העניין כרגע לטובתו האישית היא ביזיון אחד גדול והוספת חטא על פשע. אם היינו מדינה מתוקנת, אז הוא הראשון שצריך להתפטר על כל סיפור אום אל חיראן.

נערך לאחרונה על ידי rony בתאריך ד' ספטמבר 09, 2020 10:39 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:14 am 
Senior

בוא נמשיך לשלב שבו אתה קורא לנפתלי בנט להתפטר מתפקידיו הפוליטיים על שותפותו ברצח יעקב אבו אלקיעאן.

זה ברור שאתה דורש שנתניהו וארדן יתפטרו, אף אחד לא יכול להיות כל כך טיפש ולא להבין שזו הדרישה המידית מהטקסט שכתבת. אפילו אתה. פשוט חשוב לי שתזכור שגם בנט חייב להתפטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:19 am 
Junior

rony כתב:
זה שאלקיעאן חף מפשע היה ברור לגמרי כמעט מהרגע שזה כרגע, גג 3-4 ימים אחרי האירוע שכל התחקירים הראו את זה בבירור. זה שלנתניהו לא הזיז שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והמפכ"ל והשר לבטחון פנים שלו טייחו את העניין (וטייחו אותו ממש גרוע, לכל מי שעיניו בראשו היה ברור שהוא חף מפשע והטענות על "מחבל דעא"ש" מגוחכות) והוא מעלה את העניין רק כשהוא מצא דרך להפיק מהעניין רווח אישי לתועלתו, זה הביזיון האמיתי. אם נתניהו פתאום גילה שהמערכת עשתה דבר כזה, אז הדבר הראשון שהוא היה צריך לעשות זה לבעוט לאלף עזאזלים את גלעד ארדן שעמד בראש המערכת באותה תקופה.

אבל האמת היא שנתניהו היה ראש וראשון לטיוח העניין בזמנו ועצם העובדה שהוא מנצל את העניין כרגע לטובתו האישית היא ביזיון אחד גדול והוספת חטא על פשע. אם היינו מדינה מתוקנת, אז הוא הראשון שצריך להתפטר על כל סיפור אום אל חיראן.

נתניהו אופורטוניסט, אין ספק (אם כי לא ברור בכלל שהוא ידע בוודאות שלא מדובר במחבל, כי אם היה יודע זאת ברור שהוא היה עושה בכך שימוש כדי להכפיש עוד יותר את אלשיך והעובדה היא שהוא עשה זאת רק עכשיו עם פרסום המקרה). לא סתם נמנעתי מלהסיק כאן מסקנות קולניות מהמקרה זה ביחס לחקירות האישיות שלו. ברור לי שאלקיעאן לא באמת מעניין אותו.

אבל מה תגיד על כך שברגע שהדבר היה ברור לגורמים בתוך המשטרה שאלשיך מבלבל את המוח, ורצו לנקוט בצעדים נגד המפכ"ל, מי שמונע זאת הוא מר שומר סף, שי ניצן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:23 am 
Senior

מה דעתך על כל הפוליטיקאים מהימין שמנעו את ועדת החקירה, בראשותם נפתלי בנט?

האם מעכשיו תהיה יותר קשוב לטענות השמאל על פשעי משטרה/צבא שנעשו והטיוחים הברורים שהתרחשו אחריהם? יעקב אבו אלקיעאן לא הראשון ולא האחרון שנרצח על ידי כוחות שיטור בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:52 am 
Hall of Famer

אני אגיד את זה כבר מעכשיו שלא יהיו אי-הבנות אם וכאשר נתניהו ישתמש בעניין לתועלתו האישית-גם איאד אלחאלק נרצח על ידי כוחות הבטחון בדם קר והעניין טויח על ידי המערכת כולה, משטרה, פרקליטות, המשרד לבטחון פנים, כשנתניהו ראש וראשון לטיוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 9:56 am 
מנהל פורום

מתי חבר כנסת התפטר על איזו אחריות אישית ו/או מיניסטריאלית בארץ?
אני באמת לא זוכר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:30 am 
Senior

rony כתב:
אני אגיד את זה כבר מעכשיו שלא יהיו אי-הבנות אם וכאשר נתניהו ישתמש בעניין לתועלתו האישית-גם איאד אלחאלק נרצח על ידי כוחות הבטחון בדם קר והעניין טויח על ידי המערכת כולה, משטרה, פרקליטות, המשרד לבטחון פנים, כשנתניהו ראש וראשון לטיוח.

מה זה קשור אבל, אתה מדבר איתי על ערבי???????? אני אומר לך שי ניצן!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!!

אני עוד מבוגר מספיק לזכור את הפעם שהימין בישראל דיבר על זכויות עצירים כשחשבו שניר חפץ זה אח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:32 am 
Senior

Shiver כתב:
מתי חבר כנסת התפטר על איזו אחריות אישית ו/או מיניסטריאלית בארץ?
אני באמת לא זוכר...

החידוש פה זה לנסות להשיג נקודות במאבק להתחמק מעונש על שחיתות על ידי פרשה שאתה אשם בה והיא עקבית לאופן שבו אתה מתנהג בכל מאות הפרשות הזהות שמתרחשות בארץ.

ההבדל זה שביבי עושה את זה כי הוא סוציופת חכם. איך כל האנאלפבתים לא מבינים שהם כותבים דברים זהים לאלו של הרשימה המשותפת? לא יודע. טמטום או רשע זה תמיד פליפ שאני נופל בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:47 am 
Hall of Famer

מעניין, אגב, כמה זמן לתוך מערכת הבחירות הבאה ייקח עד שביבי ידרוש ועדת חקירה לבדיקת מעורבתם של גבי אשכנזי ובני גנץ בעיסקת ה-F-35 לאיחוד האמירויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:55 am 
Junior

rony כתב:

יש הבדל בין המקרים.
המקרה הראשון עם הטרקטור במבט ראשון באמת נראה כמו פיגוע וגם היו לו תוצאות קשות (דריסת שוטרים ואם אני לא טועה גם הרוג אחד). הצרה היא עם ההתנהלות של אלשיך, שקבע שמדובר במחבל למרות שכל גורמי החקירה במשטרה קבעו שהוא לא והוסיף לכך לאחר מכן גם הדלפה שקרית שיש למשטרה "ראיית זהב" שאכן היה מדובר במחבל, והכל כדי להוציא את עצמו נקי מכל העניין. ההתנהלות הזאת היתה ידועה, ככל הנראה, רק לגורמי החקירה במח"ש ולשי ניצן והם בחרו להשתיק את זה ממניעים פסולים ביותר. ולמה אני אומר "ככל הנראה"? כי אם הפרשה הנ"ל היתה עולה באותם ימים ברור שנתניהו היה מתעל זאת לטובתו במלחמתו (בין אם צודקת ואם לאו) נגד אלשיך והמשטרה.

המקרה השני, לפי כל העדויות ששמענו עד היום, היה מקרה מאוד מובהק לדבר שהכי קרוב לרצח שאני יכול לחשוב עליו (במסגרת פעילות בטחונית). אני כן לוקח את כל המידע בעירבון מוגבל בשלב זה, אבל אם אכן כך היה - המעורבים צריכים לקבל מאסר עולם. ובכל מקרה, אי אפשר להגיד שהמקרה טוייח כאשר עדיין מתנהלת חקירה (ולא זכור לי שנאמר אחרת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:58 am 
Junior

זה כן אני, אנילא כותב פה בדרך כלל בנושאים פוליטיים ומשתדל לא להיכנס למאבקי מקלדת באופן כללי, אבל חייב להגיד שהפעם הטיעון שלך הוא ברמה כל כך נמוכה ומגוחכת שממש קשה להתייחס לזה ברצינות.

אחרי יומיים היה ברור לכל בר דעת בישראל שירו כאן באזרח חף מפשע. אף אחד לא המשיך לטעון שהוא היה מחבל, הבינו שהיתה כאן פדיחה וכך זה גם הוצג בבירור בתקשורת.
החסימה של חקירה בעניין נעשתה בצורה פומבית על ידי הדרג הפוליטי בימין.

לבוא עכשיו עם טיעון של "אני מבין שלאף אחד לא ממש איכפת מזה שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והוצג במשך שלוש שנים כמחבל דאעש", רק בגלל שפתאום מתברר שגם שי ניצן חסם את האפשרות לחקור, זה ערבוב מרשים של שקר, דמגוגיה וגלגול עיניים, שאני מתפלא שאתה לא מתבייש להביא כאן.

אני מרגיש שזה זלזול ברמת האנשים בפורום, בלי קשר לדעתם הפוליטית. אני רוצה להאמין שאף אדם עם עיניים בראשו ושכל ממוצע ומעלה בקודקודו לא יקנה את הסיפור הזה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 10:59 am 
Junior

אני לא מבין כמה מעט שכל צריך שיהיה למישהו בשביל שיפספס את הזווית של ביבי בסיפור הזה. ביבי מנסה לטעון שכל התיק נגדו נכתב ונתפר ע״י אנשים לא אמינים, וכרגע הוא יחפש כל סיבה לתקוף את ניצן ואלשיך וליאת בן ארי שהרחיבה איזו מרפסת או פיצלה דירה, ולא איכפת לו בשיט אם הוא אומר אמת בהכפשות האלה או לא. יעקוב אלקיעאן מעניין את ביבי כמו הציפורן בזרת שלי, הוא היה טוען שאלקיעאן לסבית אם היתה לו ראיה שאלשיך אמר הפוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 11:18 am 
Junior

kfir כתב:
זה כן אני, אנילא כותב פה בדרך כלל בנושאים פוליטיים ומשתדל לא להיכנס למאבקי מקלדת באופן כללי, אבל חייב להגיד שהפעם הטיעון שלך הוא ברמה כל כך נמוכה ומגוחכת שממש קשה להתייחס לזה ברצינות.

אחרי יומיים היה ברור לכל בר דעת בישראל שירו כאן באזרח חף מפשע. אף אחד לא המשיך לטעון שהוא היה מחבל, הבינו שהיתה כאן פדיחה וכך זה גם הוצג בבירור בתקשורת.

לבוא עכשיו עם טיעון של "אני מבין שלאף אחד לא ממש איכפת מזה שאדם חף מפשע נורה למוות על ידי המשטרה והוצג במשך שלוש שנים כמחבל דאעש", רק בגלל שפתאום מתברר שגם שי ניצן חסם את האפשרות לחקור, זה ערבוב מרשים של שקר, דמגוגיה וגלגול עיניים, שאני מתפלא שאתה לא מתבייש להביא כאן.

אני מרגיש שזה זלזול ברמת האנשים בפורום, בלי קשר לדעתם הפוליטית. אני רוצה להאמין שאף אדם עם עיניים בראשו ושכל ממוצע ומעלה בקודקודו לא יקנה את הסיפור הזה....

מבלי להתייחס לרמת הטיעונים הכבירה של כבודו, נניח לרגע שאני לא חולק על מה שאתה אומר, שהיה ברור לכולם שהוא לא מחבל, תוך התעלמות מדברי המפכ"ל השקריים לפיו מסתירים מידע ממנו עולה שהוא ללא ספק מחבל (ואז עולה השאלה אם כולם יודעים את זה - מדוע להסתיר?) - זה לא הדיון. הנקודה שלי עוסקת בכמה רקובה מערכת אכיפת החוק, כמה רקובים אלו שקוראים לעצמם "שומרי הסף". כמה הם מוכנים ללכת רחוק כדי להסתיר את האמת.

אני מבין שיש אנשים שלא מסוגלים לצאת מהקונספט של "אתה תוקף את "שומרי הסף" = אתה ביביסט", אבל אתם מביאים את זה כבר לרמה של מוגבלות.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ד' ספטמבר 09, 2020 11:22 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 11:19 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה כן אני כתב:
rony כתב:

יש הבדל בין המקרים.
המקרה הראשון עם הטרקטור במבט ראשון באמת נראה כמו פיגוע וגם היו לו תוצאות קשות (דריסת שוטרים ואם אני לא טועה גם הרוג אחד). הצרה היא עם ההתנהלות של אלשיך, שקבע שמדובר במחבל למרות שכל גורמי החקירה במשטרה קבעו שהוא לא והוסיף לכך לאחר מכן גם הדלפה שקרית שיש למשטרה "ראיית זהב" שאכן היה מדובר במחבל, והכל כדי להוציא את עצמו נקי מכל העניין. ההתנהלות הזאת היתה ידועה, ככל הנראה, רק לגורמי החקירה במח"ש ולשי ניצן והם בחרו להשתיק את זה ממניעים פסולים ביותר. ולמה אני אומר "ככל הנראה"? כי אם הפרשה הנ"ל היתה עולה באותם ימים ברור שנתניהו היה מתעל זאת לטובתו במלחמתו (בין אם צודקת ואם לאו) נגד אלשיך והמשטרה.

המקרה השני, לפי כל העדויות ששמענו עד היום, היה מקרה מאוד מובהק לדבר שהכי קרוב לרצח שאני יכול לחשוב עליו (במסגרת פעילות בטחונית). אני כן לוקח את כל המידע בעירבון מוגבל בשלב זה, אבל אם אכן כך היה - המעורבים צריכים לקבל מאסר עולם. ובכל מקרה, אי אפשר להגיד שהמקרה טוייח כאשר עדיין מתנהלת חקירה (ולא זכור לי שנאמר אחרת).

אתה שוכח שבאותם ימים אלשיך לא היה עדיין אויבה המר של המשפחה שהתנחלה בבלפור.

באמת שקשה לתאר כמה פאתטים הניסיונות מהימין לקעקע את הפרקליטות בכל דרך שהיא רק בשביל למלט את ביבי מהכלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 11:20 am 
Senior

זה כן אני כתב:
מבלי להתייחס לרמת הטיעונים הכבירה של כבודו, נניח לרגע שאני לא חולק על מה שאתה אומר, שהיה ברור לכולם שהוא לא מחבל, תוך התעלמות מדברי המפכ"ל השקריים לפיו מסתירים מידע ממנו עולה שהוא ללא ספק מחבל (ואז עולה השאלה אם כולם יודעים את זה - מדוע להסתיר?) - זה לא הדיון. הנקודה שלי עוסקת בכמה רקובה מערכת אכיפת החוק, כמה רקובים אלו שקוראים לעצמם "שומרי הסף". כמה הם מוכנים ללכת רחוק כדי להסתיר את האמת.

מעולה, אז בוא נקים ועדות חקירה שיחקרו את כל הפשעים נגד המגזר הערבי על ידי המדינה וגופי האכיפה שלה.

שתבין, אין אף אדם בעולם שלא רואה כמה רקוב המוסר והטיעונים שלך. הקטע שאתה לא מבין זה שאתה משחק צ'יקן עם משהו שאנחנו רוצים. אף אחד מאיתנו לא יזוז. לפרק את המדינה וכל מוסדותיה עד שיהיה צדק. אני איתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 09, 2020 11:24 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה כן אני כתב:
kfir כתב:

ברור לכולנו שזה לא הדיון מבחינתך. לך ולשאר שופרות הימין לא באמת אכפת מהמוות של אל קיעאן, מחריגות הבנייה בבית של בן ארי או מהרשעתו של רומן זדורוב (מעניין מתי ביבי ישתמש בזה נגד המשטרה). הדבר היחיד החשוב הוא להוריד את רמת האמון במוסדות החוק לאפס כדי שאפשר יהיה למלט את הביב מהדין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 237 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], ראי שעל הקיר ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה