סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 4:01 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:11 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
נגמר התואר, נגמרו התירוצים. סנוקר.

תאריכים: 31/7-16/8, היכל הקרוסיבל בשפילד.
שידורים: יורוספורט ו-BBC

הטורניר יהיה אירוע הספורט הראשון בבריטניה שבו מורשית כניסת קהל (מצומצמת) למתחם סגור, ואחד מאירועי הספורט הראשונים הנפתחים לקהל באופן כללי כצעד נוסף לקראת הסרת מגבלות מורחבת שמתוכננת לקראת הסתיו. חלק מהשחקנים הביעו את חוסר שביעות רצונם מההחלטה.
יהיה מעניין לראות באיזה כושר יגיעו השחקנים אחרי כמה חודשים של הפסקה. טורניר אחד התקיים בכל זאת בסוף יוני, בלי קהל כמובן, אבל הוא כלל רק את 8 השחקנים הבכירים והזכייה הגורפת בו של סטיבן מגוויר (שלא זכה בכלום 7 שנים) מעידה על הקושי לחזות מה יקרה באליפות, במיוחד תחת פחות לחץ קהל מהרגיל.

נפלו במוקדמות: גריים דוט (אלוף 2006), קן דוהרטי (אלוף 1997 שהודח למעשה מהסבב), ג'ימי ווייט (שדווקא עבר שני סיבובים), לוקה ברסל, אלי קרטר, ג'ו פרי. פיטר אבדון פרש במהלך העונה. המון שחקנים סינים שלא הגיעו. ג'יימס קייהיל שניצח אשתקד את רוני בסיבוב הראשון הפסיד לבן מרטנס בן ה-15 שאמור להיות הבטחה גדולה, אבל גם הוא נפל בהמשך.

(1) ג'אד טראמפ – (26) טום פורד
טראמפ הוא האלוף המכהן והוא מגיע אחרי עונה אדירה של 6 זכיות בטורנירי ניקוד – שיא של כל הזמנים; אמנם יש היום יותר טורנירים מבעבר אבל גם הרבה יותר שחקנים חזקים בטופ. בשני טורנירי הכתר האחרים – אליפות בריטניה והמאסטרס – טראמפ הודח מוקדם. בכל אופן, תהיה לו הזדמנות לשבור את "קללת הקרוסיבל" המפורסמת, על-פיה אף שחקן שזכה באליפות העולם בפעם הראשונה – לא זכה בה שוב בעונה שלאחריה. פורד מסתובב בטופ 50 כבר הרבה שנים, וזו ההופעה השלישית שלו באליפות העולם. טראמפ, בקלות.

(16) יאן בינגטאו – (69) אליוט סלסור
15 שנה אחרי הפריצה של דינג, ואחרי אינספור שחקנים סיניים שאמורים היו לשטוף את עולם הסנוקר ונעלמו, אולי יאן בינגטאו בן ה-20 הוא הדבר האמיתי. הוא זכה בטורניר הראשון העונה, הגיע לחצי גמר אליפות בריטניה וניצח שחקנים כמו רוברטסון והיגינס. משחק בביטחון ובעקביות. סלסור הוא שחקן צעיר שניצח השנה את היגינס בגרמניה. הגרלה מצוינת לשני הצדדים.

(9) סטיבן מגוויר – (60) מרטין גולד
מגוויר זכה כאמור בטורניר שהתקיים לפני חודש, בו הוא לא אמור היה להשתתף בכלל ושימש כמחליף לדינג שנתקע בסין. אין יותר אופייני מזה למגוויר, שחקן שמופיע אחת לכמה שנים בכושר מטורף, בונה באזז ונעלם מיד. הוא חייב להפסיד כאן, אין ברירה. מרטין גולד נפל בבת אחת בדירוג, מנוסה מאוד בקרוסיבל ואם הוא באמת חזר לכושר המשחק הזה תלוי בו לא פחות מבמגוויר.

(8) קיירן ווילסון – (48) אנתוני המילטון
אני טוען כבר כמה שנים שווילסון הוא אלוף עולם בהתהוות. בינתיים הוא מגיע בעקביות לרבע-הגמר בכל ארבע השנים האחרונות. היתה לו עונה פחות טובה, אבל הוא בצד הנוח יותר של ההגרלה ומבחינתי מועמד מובהק להתקדם. המילטון הוא חתיכת דמות בעיניי, מין רווק זקן שמסתובב בין טורנירים מאז גילוי האש (יש לא מעט שחקנים כאלה), 25 שנה בלי שום הישגים עד הזכייה ההזויה באליפות גרמניה ב-2017. חוזר לקרוסיבל אחרי 12 שנה של הפסדים במקודמות, וגם הוא מתנגד להכנסת קהל מסיבות רפואיות.

(5) ג'ון היגינס – (31) מת'יו סטיבנס
היגינס, כמו שאר נציגי שנתון 75', לא הולך לשום מקום. מחזיק במקום בטופ 16 משנת 1995 – אין אף אחד שמתקרב לזה בכלל, אפילו רוני נפל מתישהו למקום 19 (גם אם מבחירה). אבל בשלוש השנים התדמית שלו טיפה נסדקת – שלוש הופעות רצופות בגמר אליפות העולם הסתיימו בהפסד לשלושה שחקנים שונים, והוא גם לא כ"כ לוקח טורנירים יותר. לא נראה לי שנראה אותו בעוד גמר, אבל להספיד את ג'ון היגינס זה קשקוש. ההישג הכי גדול שלו, בסופו של דבר, הוא ההצלחה להשכיח לחלוטין את העובדה שהוא אמור היה להיות מושעה לכל החיים לפני 10 שנים על כוונה למכירת משחק.
היריב שלו הוא מת'יו סטיבנס האנדראצ'יבר והעצל. השניים האלה נפגשו בגמר אליפות בריטניה ב-1998! סטיבנס ניצח בדרך את ריקי וולדן הדועך, אבל אני מניח שזו ההופעה האחרונה שלו בקרוסיבל. אני מהמר על משחק מעניין וגרוע.

(12) דיוויד גילברט – (43) קורט מאפלין
בשנה שעברה גילברט היה האנדרדוג המושלם וההפסד בדיסיידר להיגינס בחצי-הגמר היה שובר לב ממש. אבל גילברט התאושש, נתן עונה טובה למדי והתבסס בטופ 16. לא חושב שיש לו את האופי למשחקים ארוכים, ומבחינתי הוא אחד המדורגים שעשויים ליפול בסיבוב הראשון. מצד שני, היריב שלו הוא nobody גמור, וחוץ מזה שהוא נורווגי אין מה לומר עליו.

(13) ג'ק ליזאווסקי - (39) אנתוני מקגיל
אני מסתכל על התוצאות של ליסאווסקי בעונה האחרונה ולא מבין איך הוא בטופ 16. כלומר, הוא ניצח כמעט את כל משחקי המוקדמות שהיו לו, אבל רק בטורניר אחד הוא הגיע להישג ממשי – גמר אליפות סקוטלנד. זה מסתדר עם עדותו שבשנתיים האחרונות הוא התחיל לקחת את הסנוקר כמקצוע רציני כך שהעקביות שהוא מגלה מתבקשת, אבל אני לא חושב שיש לו יכולת להיכנס לכושר ולנצח שחקנים בכירים. למעשה, הוא אפילו לא פייבוריט בסיבוב הראשון – מקגיל אמנם צעיר אבל הוא שחקן קרוסיבל מנוסה בהופעה שישית רצופה, ולמרות הדעיכה המוזרה בדירוג הוא מגיע בכושר מעולה מהמוקדמות.

(4) מארק אלן – (89) ג'יימי קלארק
למארק אלן יש תדמית של שחקן קפריזי שיכול לזכות בטורניר או לעוף בסיבוב הראשון באותה הסתברות, וזה נכון אז אני לא אנסה אפילו לחזות לאן הוא הולך השנה. הרקורד שלו בקרוסיבל לא טוב והוא לא נראה טיפוס שבבידוד התאמן במרתף כל היום אבל כדאי לשים לב שבמהלך העונה הוא הגיע שוב ושוב לחצאי-גמר ובכלל, למרות החיבה להתכתשויות עם שחקנים אחרים ועם הגופים המארגנים של התחרויות, הבנאדם כבר 12 שנה בטופ 16 בלי נפילות. אם הוא מגיע בכושר, הדרך שלו עד חצי-הגמר נראית הקלה ביותר האפשרית. גם ההגרלה סידרה לו את היריב החלש ביותר שיש על הנייר, אבל קלארק הוולשי הפתיע במוקדמות את ג'ו פרי ואת סאני אקאני.

(3) מארק וויליאמס – (53) אלן מקמאנוס
עוד נציג 75' שמסרב לרדת מהמפה, בינתיים בעיקר בגלל הנקודות שהוא צבר לפני שנתיים. לוויליאמס היתה עונה לא כ"כ מוצלחת, כולל הפסד מבאס בגמר סין בדיסיידר לשון מרפי המעצבן, אבל בדרכו הנינוחה הוא עדיין יכול לתפוס שבועיים טובים ולרוץ. כמובן שהוא עדיין השחקן הכי מגניב בסבב והזכייה שלו ב-2018 היתה רגע השיא מבחינתי כחובב הענף.
ההגרלה זימנה לו, לצערי, עוד שחקן שאני מחבב מאוד – מקמאנוס הוא זקן השחקנים בטורניר (יליד 71', מעט מבוגר מהמילטון) אבל נראה ששמר על עצמו באיזו קפסולת זמן שמחזירה אותו לשפילד, 29 שנה אחרי הפעם הראשונה. האמת שהמצב הגופני הוא פקטור חשוב ביכולת של שחקנים לתחזק קריירה ארוכה. בכל מקרה, אני מתחבט בין האהדה לוויליאמס לבין החשש שהפסד בסיבוב הראשון יחזיר את מקמאנוס, עם המבטא הסקוטי שובר האוזניים, לכסא הפרשן ב-BBC וביורוספורט.

(14) סטיוארט בינגהם – (82) אשלי קארטי
בינגהם (וגילברט במידה פחותה) הוא מופת לשחקנים מבוגרים יחסית שנתקעו מאחור ופרצו רק לקראת גיל 40. משלים שנה שביעית רצופה בטופ 16, כולל זכייה מדהימה באליפות ב-2015, וכפי שניכר מדירוגו הוא לכאורה במגמת ירידה; אבל הדירוג לא כולל עוד הישג לחלוטין בלתי-צפוי שלו – הוא זכה השנה במאסטרס, השחקן המבוגר ביותר שעושה זאת אי-פעם. קארטי עבר במוקדמות את רוב מילקינס, הפתעה גדולה. אבל מילקינס ירד.

(11) דינג ז'ונווי – (46) מארק קינג
דינג לא הגיע לטורניר האחרון כאמור, והוא מתחיל לגלות סימני עייפות – הרבה פחות עקבי ומאיים ממה שהיה בעבר, מפסיד לכל מיני לא-מדורגים בסיבובים מוקדמים ומפציע פתאום פעם בחודשיים. העונה זה נגמר, שוב, באליפות בריטניה – שלישית שלו – אבל גם בהמשך התדרדרות בדירוג. הדיבור סביבו הוא שאם הוא לא זכה עד עכשיו בקרוסיבל הוא כבר לא יזכה.
מארק קינג הוא דמות אהובה, לפחות על-ידי, לפחות מאז הראיון שלו אחרי שזכה באליפות צפון-אירלנד לפני כמה שנים. סיפור שמזכיר קצת את של המילטון, קצת פחות זקן ורווק ויותר מהמר ושתיין, כך שקשה שלא להיות בעדו.

(6) רוני אוסליבן – (20) טפצ'איה און-נו
רוני בפאזה הנוכחית שלו הוא אדם נעים ורגוע, איש משפחה שמשתתף בפודקאסטים ומגדל שפם לזכרו של ווילי ת'ורן (שחקן עבר ופרשן BBC שמת לאחרונה). זה כמובן מצוין לנפש המעורערת שלו, קצת פחות להישגיות. בכל מקרה, הוא עדיין השחקן הכי מפורסם בעולם, הכי נערץ שהיה ויהיה, וכנראה שגם הכי טוב. גם הוא כמובן יליד 75'. גם מי שלא מת עליו רוצה לראות אותו שוב בשלבי ההכרעה, דבר שלא קרה מאז 2014. איים לאחרונה לפרוש מהטורניר אם תותר כניסת קהל, אבל לא נראה שהוא רציני. טפצ'איה התאילנדי הוא שחקן מצוין, מהיר יותר אפילו מרוני, שמגיע לטורניר בשיאו וזו הגרלה נוראית לשני הצדדים ומעולה לצופים. אף פריים לא ייקח יותר מרבע שעה.

(7) מארק סלבי – (73) ג'ורדן בראון
שבע שנים היה מארק סלבי מדורג ראשון בעולם, לא נתפס בתקופה שבה יש כ"כ הרבה שחקנים טובים בכל מקום. הוא כבר בן 37 וטבעי שתתחיל ירידה, שתי ההופעות האחרונות שלו בקרוסיבל היו איומות ונראה שטראמפ ירש את מקומו לגמרי; מצד שני, הירידה המשמעותית בדירוג היא זמנית ומבוססת לא מעט על שנתיים רעות (בסטנדרטים שלו). לא נראה לי שהוא מתרגש מזה יותר מדי, לדעתי הוא יחזור מתישהו לגמר הקרוסיבל ויבסס את מעמדו כאחד השחקנים הגדולים שהיו. בראון – לא יודע מי זה – ניצח את ראיין דיי במוקדמות.

(10) שון מרפי – (42) נופון סאנגקאם
גם לשון מרפי היו שנתיים רעות ושתי הדחות מוקדמות בקרוסיבל, גם הוא בן 37 וגם הוא התייצב העונה ולקח שני טורנירי דירוג. הוא גם ממשיך לעשות פרצופים מעצבנים ולהיות מין טהרן אנאלי של "המשחק", אף פעם לא סבלתי אותו. המפגש הצפוי בינו לבין סלבי יעורר הרבה השוואות כאמור, אם הוא יעבור את התאילנדי - שהדיח בסיבוב המוקדמות האחרון את עדן שרב הישראלי-סקוטי (כלומר סקוטי לגמרי, אבל נולד בארץ ומתחרה תחת דגל ישראל) שעליה שלו לאליפות היתה מעוררת כאן הרבה הדים. חבל.

(15) בארי הוקינס – (86) אלכסנדר אורסנבך
לרשימת הפורצים מאוחר צריך להוסיף כמובן את בארי הוקינס, שהיה כשרון גדול כנער ולא ממש התקדם עד ההופעה המפתיעה בקרוסיבל 2013. מאז ועד שנה שעברה הוא הגיע לעוד ארבעה חצאי-גמר, והגרלה מולו במשחקים ארוכים נחשבת קשה מאוד. דווקא במקרה שלו אני חושב שהירידה בדירוג משקפת את הירידה ביכולת, שצפויה להחמיר אם הוא לא יתקדם רחוק באליפות. אורסנבך הוא השוויצרי הראשון שמגיע לקרוסיבל, והוא הדיח בדרך את גארי ווילסון, שהגיע אשתקד לחצי-הגמר.

(2) ניל רוברטסון – (34) ליאנג וונבו
מבט כולל על ההגרלה והמדורגים מגלה את הבעיה של הסנוקר בשנים האחרונות: הדור הבא מבושש לפרוץ. טראמפ לא נחשב, אני עוד הברזתי משיעור בתיכון כדי לראות אותו משחק נגד רוני ב-2008 וזו כמעט פרהיסטוריה. זו הסיבה שמחזור 75' מסרב לגווע וזו אותה סיבה שהחבר'ה שצעירים בכמה מהם שנים – סלבי, מרפי, רוברטסון, מגוויר – ממשיכים להחליף ביניהם מקומות בטופ 10 בלי איום ממשי. לרוברטסון באמת היתה שנה מעולה וקצת מפתיע שהוא לא חזר לגמר הקרוסיבל מאז הזכייה ב-2010. ליאנג ניצח בסיבוב המוקדמות האחרון את פרגל אובראיין הנצחי בדיסיידר, כשהוא עושה עבירה ברורה שהשופט לא זיהה, וחמור יותר – ליאנג לא הכריז עליה. שחקן משוגע – באופי, בסגנון, פה ושם יש לו הבלחות וזו הגרלה קצת מסוכנת מבחינת רוברטסון.

יאללה בלאגן

נערך לאחרונה על ידי xalmon בתאריך ד' יולי 29, 2020 4:39 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:15 pm 
Hall of Famer

זה נפלא. תודה רבה!!
יש מצב שאתה מכיר שידור אינטרנטי? כבר שנים שלא ראיתי ואני מתגעגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:21 pm 
Sophomore

אני מניח שאפשר יהיה למצוא לינקים כשהאליפות תתחיל. ליורוספורט ול-BBC יש סטרים, אבל בתשלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:49 pm 
Senior

יצא לי לראות מדי פעם משחקים בשלבים המוקדמים, חלק מהם היה ממש אחלה
המשחק של אובריאן נגש ליאנג היה אכן מטורף.
המשחקון ה 16 (במצב של 8-7 לאובריאן) לקח שבוע, שלושה ימים ושעתיים עם כמה מכות הגנה מרהיבות ואיזה 400 נקודות עונשין
יכולת לראות שבסוף שניהם רק מקווים שהשני סופסוף יצליח ותיגמר כבר הפאדסה הזאת.

גם המשחק של גולד נגד דוט (?) היה אחלה. גולד נראה חד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:55 pm 
Junior

איזה כיף! לא ידעתי שחוזרים.... :ya_hoo_oo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 5:12 pm 
Junior

סקירה מעולה!
רוני מול או-נו זה תענוג של הגרלה לחובבי הסנוקר ההתקפי (ולחסרי הסבלנות באופן כללי)...

אחרי הפסקה כל כך ארוכה, כשלא ברור מי המשיך להתאמן שעות כל יום, ומי סתם שתה בירה, אני אפילו לא מנסה לחזות מה הולך להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 30, 2020 10:29 am 
Junior

וכרגיל, טמקא (אליסף דעואל) היחידים חוץ מפורום סלניוז, שמכסים באופן רציני את האליפות -

https://www.ynet.co.il/sport/article/Bkz7k71bw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 02, 2020 12:11 am 
Sophomore

בעקבות הסרת הסרת המגבלות בבריטניה, אליפות העולם משוחקת לבסוף ללא קהל. חבל.

קיירן ווילסון עלה אוטומטית לסיבוב השני בעקבות פרישת אנתוני המילטון מהתחרות. המילטון טען שהוא חולה אסתמה וחושש מהדבקה ולכן הודיע שלא יתמודד, ולרוע מזלו זמן קצר לאחר מכן כאמור הודיעה ממשלת בריטניה על שינוי ההיתרים. בכלל, הכעס הראשוני על המילטון (טראמפ, למשל, טען שהוא תיכנן מראש לפרוש ורק רצה את הכסף שבו זכה בניצחונות בטורניר המוקדמות, ובכך פגע בשחקנים אחרים ובתחרות כולה) התהפך לדרישה של גורמים שונים לאפשר להמילטון לחזור בו מפרישתו - אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

בשלב זה אין הפתעות, כל המדורגים מנצחים. עוד מוקדם לקשר את זה להפחתת לחץ בהיעדר קהל, אבל נראה.

תוצאות בינתיים:
טראמפ 7-10 פורד: פתיחה עצבנית של טראמפ הביאה את פורד ליתרון 3-0, אבל בהמשך פורד איבד הזדמנויות וטראמפ השתלט אט-אט.

דינג 9-10 קינג: מתוח, קינג הצליח לגרור את הפריימים האחרונים למשחק טקטי ולגרור טעויות רבות מדינג. בדיסיידר הספיק סייפטי רע אחד של קינג כדי לאפשר לדינג להימנע ממשחקון צמוד באמצעות ברייק קל, כמו שהוא יודע ומעדיף.

בינגהם 7-10 קארטי: מה שנראה כמו ניצחון קל לבינגהם במצב של 4-9 החל להסתבך, קארטי לקח שלושה פריימים רצופים כשבינגהם לא מגיב טוב ללחץ. שם זה נגמר. הופעה מכובדת לקארטי.

וויליאמס 5-10 מקמאנוס: ביום הראשון מקמאנוס נראה פצצה והוביל 5-4. בלילה וויליאמס התחיל לעבוד בטוויטר ("הוא מפרק אותי בכל האלמנטים של המשחק, הייתי צריך להיות בפיגור 7-2") וביום השני מקמאנוס איבד את זה לגמרי. קצת חבל כי כשהוא טוב, אין שחקן יותר אלגנטי ממנו. וויליאמס נראה בעניינים.

למה אני אוהב את מארק וויליאמס? כי הוא משחק סנוקר יצירתי והתקפי, עושה שטויות על השולחן וגונב ממתקים מהקהל בגמר אליפות עולם, וכי - https://twitter.com/WeAreWST/status/1289677338414899200

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 02, 2020 2:01 am 
Hall of Famer

הבעיה של מקמנוס היא שהוא מרים את הראש בזמן המכה, בשונה מכל שחקן אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 03, 2020 1:21 pm 
Junior

לא הספקתי למצמץ ונגמר אוסאליבן - או-נו.
10 -1. לא ראיתי אפילו פריים. רוני עם ממוצע של 14 שניות למכה... אסתכל ביוטיוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 04, 2020 1:01 am 
Junior

המפגש הזה הוא ביי פאר הקצר ביותר באליפות העולם אי פעם.
מרפי כזכור ניצח 10-0 בשנה שעברה וקבע שיא של 149 דקות.
במפגש הזה היה אמנם פריים אחד יותר, אבל הוא נגמר אחרי 108 דקות. פחות מ10 דקות בממוצע לפריים... :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 05, 2020 12:01 am 
Junior

הנה מישהו שבילה את חודשי הקורונה בשתיית המון בירה - מארק אלן. או שהוא בהריון.

חזר שמן ולא חד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 05, 2020 9:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נראה לי שלפחות הנבואה הזו התממשה:

ציטוט:
אף פריים לא ייקח יותר מרבע שעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 4:16 am 
Sophomore

אני לא בטוח שהתכוונתי לזה ברצינות, אבל כך היה... המשחק המהיר ביותר שהיה אי-פעם בקרוסיבל - 108 דקות. השיא הקודם היה 149 דקות. שיפור שיא ב-30%, מתוך מאגר של בערך 1300 משחקים ששוחקו עד היום בקרוסיבל. מה?

עוד נבואות שהלכו לא רע:
מגוויר כמובן הפסיד, כלומר הובס ללא תנאי בפני גולד, שנראה מעולה.
מקגיל ניצח את ליזאווסקי, אמנם בדיסיידר (מהסרטים), ואני גם חייב להודות שליזאווסקי בכל זאת מוכשר מאוד אבל לא בשל נפשית.
גילברט הודח בסיבוב הראשון למרות ששיחק טוב. היריב שלו התברר כחזק מהצפוי, וסיפק את הרגע המופלא הבא בדרך ל-147 שהתפקשש: https://www.youtube.com/watch?v=T2g7KrR0X0w - התגובה של הפרשן דומיניק דייל ("oh deeeeear") עושה את הכל יותר קומי, טרגי ובעיקר פתטי.

הטורניר הזה תפס את ה-BBC עם המכנסיים למטה. ווילי ת'ורן מת, ג'ון וירגו תקוע בספרד משום מה והייזל אירויין (שדרנית האולפן) חסרה גם היא, אז הם נאלצו למצוא פתרונות איומים לעמדת השידור כמו רוב ווקר (הכרוז האוויל שתפקידו להלהיב את הקהל ולהמציא כינויים לשחקנים) ודייב פאראר (שדרן גולף בכלל). היתרון הגדול של ה-BBC לאורך השנים היה בכך שהם הפיקו את כל מה שקשור לתקשורת בתחרות - פרשנות מההיכל, אולפן עם אורחים, ראיונות וקטעי מעבר. בהיעדר קהל ותחת מחסור חמור בצוות כריזמטי, ובשעה שיורוספורט פותחים אולפן סמוך משלהם ומעסיקים בלעדית דמויות פופולריות כמו אוסאליבן וג'ימי וויט - הפער בחווית הצפייה שדיברתי עליו בשנים עברו הצטמצם מאוד. מה שנותר ל-BBC הוא פרשנים מעולים ובראשם סטיבן הנדרי, שיודע תמיד מה תהיה המכה הבאה, ואם טעה - זו אשמת השחקן הטיפש.
אגב, בסוף שילמתי 7 יורו ל-Eurosport Player עבור כל החודש. עובד טוב גם מהטלפון, נראה לי שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 12:08 pm 
Junior

אגב גולד שבאמת נראה מצוין, אישר בראיון שאם לא היה עובר את המוקדמות היה מודיע על פרישה מסנוקר.
עכשיו, אחרי שעבר סיבוב ראשון לראשונה מאז 2011, הוא כמובן ישאר בסבב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 1:33 pm 
Junior

היגינס עם 147!

פעם ראשונה שיוצא לי לראות מקסימום באליפות העולם בלייב :bra_vo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 1:38 pm 
Junior

האחרון שעשה את זה באליפות העולם היה לא אחר מאשר סטיבן הנדרי, הרבה אחרי שנותיו הגדולות, ב2012.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 3:05 pm 
Junior

קרב מרתק בין קורט מאפלין להיגינס.

מאפלין מאד מרשים, במיוחד בהתחשב בזה שלא שמעתי עליו עד לפני האליפות.

היגינס הצליח בשיניים להשוות ל8-8 אחרי שפיגר לאורך כל שני הסשנים הראשונים.

מקווה שמאפלין ישמור על הריכוז והרמה גם בערב בסשן שלישי.

אגב היגינס, לא ייאמן איזה מזל יש לו.
הוא אחרי 3 גמרים רצוף בגילו המתקדם, והשנה ההגרלה וההתפתחויות מאפשרות לו להגיע לחצי הגמר מבלי לפגוש בכלל שחקן מהטופ 16...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 4:38 pm 
Sophomore

בדיעבד, בכושר של מאפלין כרגע, זו לא הגרלה קלה. היגינס שיחק מדהים בסשן הזה ורק בזכות קאמבק אופייני בפריים האחרון הוא לא בפיגור 9-7. אם נניח הוא היה מקבל את שון מרפי כמו שהוא נראה כרגע זה היה הרבה יותר פשוט. בכל מקרה, הרשלנות של מאפלין במהלך אותו פריים אחרון תעלה לו כנראה ביוקר; אני לא רואה אותו מחזיק מעמד במתח של הסשן האחרון. אבל גם לא ראיתי סיכוי שהוא יהיה כל-כך טוב אז מה אני יודע. מאפלין נשוי לנורווגית וחי באוסלו, אבל שמעתי אותו מדבר ושום דבר במבטא הקוקני שלו לא מצדיק לכנות אותו "הויקינג". בתקופת הקורונה הוא נתקע בלונדון במשך שבועות ארוכים מה שאיפשר לו להתאמן כמו שצריך מול חברים מהסבב, ומכאן כנראה כושרו.

אגב מרפי - היריב לו הפסיד, נופון סאנגקאם התאילנדי, הפך אוטומטית להיות אחד החביבים עלי. משום מה, ממה שאני מצליח להבין, הוא לא קורא לעצמו בשם הזה וגם אף אחד מהתאילנדים שמדברים איתו - במקום זה הוא קורא לעצמו "מו פאק נאם" שזה משהו כמו "חזיר בר" בתאית. אין לי מושג מה זה צריך להיות, אבל הוא משחק סנוקר מאוד אגרסיבי מצד אחד אבל לא נבהל בכלל מקרבות סייפטי מול סלבי. המשחק הזה מתפתח בצורה דומה מאוד למשחק בין היגינס למאפלין: מצד אחד שחקן ותיק ומעוטר שנראה דווקא בכושר טוב ומנגד שחקן אלמוני שאיכשהו משתווה אליו בכל הפרמטרים. הניסיון וקור הרוח יכריעו לבסוף, יש להניח, גם במקרה הזה.

היגינס אמר אחרי ה-147, הראשון שלו בקרוסיבל, שהוא לעולם לא היה מצליח לעשות זאת בנוכחות קהל. יחד עם ערימות הסנצ'וריז בסיבוב הראשון והכושר המצוין של שחקנים שבד"כ מתקשים להתמודד עם לחץ (כמו שחזיר הבר מעיד על עצמו), נראה שאפשר להתחיל לקבל תמונה על ההשפעה החיובית של הקורונה על עולם הסנוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 12:27 am 
Junior

אז היגינס, אלוף העולם 4 פעמים, ופינאליסט ב3 האליפויות האחרונות מודח על ידי קורט מאפלין, בחור בן 37, מדורג 43, שנמצא כבר המון שנים בסבב ומעולם לא הצליח להגיע לשום הישג משמעותי.

כשהיגינס עלה ל11-10 היה ריח של סוף הסיפור, אבל מאפלין המשיך לשחק ברמה גבוהה מאד, ניצל מתנות קטנות ולא חילק כאלו, ניצח את 3 הפריימים הבאים ועלה לרבע הגמר עם 13-11.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 12:32 am 
Hall of Famer

בהחלט משמח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 12:35 am 
Junior

מאפלין אגב, נראה כרגע פייבוריט לעלות גם לחצי הגמר.
ברבע הגמר הוא יפגוש את המנצח בין שני עולים אחרים מהמוקדמות - קלארק או מקגיל. שניהם נראו לא רע בסיבוב הראשון, אבל ניצחו הרבה בגלל פדיחות של יריביהם המדורגים (מארק אלן וליזובסקי)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 2:17 pm 
Junior

11-11 ושלושה פריימים מכריעים בין אלוף 2015 לאלוף 2018

רוצו למרקע! 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 3:10 pm 
Junior

בסוף היו רק שניים, והאיש הנכון ממשיך הלאה.
ויליאמס מעיף את בינגהאם 13-11

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 1:05 am 
Junior

סלבי עולה עם סנצ'ורי בדיסיידר 13-12 על חזיר הבר התאילנדי.
טראמפ עולה גם הוא עם סנצ'ורי בפריים האחרון 13-11 על יאן בינגטאו.

הכל הולך צמוד השנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה