סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 2:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NFL
הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 12:54 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא בטוח, בורו ומארי לא פחות טובים מהקווטרבקים הותיקים יותר. אני חושב שצריך לבחון את זה טיפה אחרת.
נראה לי שהשינויים בשיפוט עזרו מאוד להתקפות ולקווטרבקים להגיע למספרים טובים בשנים האחרונות. לקח קצת זמן אבל בינתיים המתאמים ההגנתיים מצאו פתרונות ויש כמה עילויים הגנתיים בליגה ומפה לשם המספרים מתאזנים. יש באמת קווטרבקים שנראה כאילו שכחו איך משחקים (גוף, וילסון, רותלסברגר, ראיין) אבל יש כמה צעירים מאוד מרשימים כמו השנים שכתבתי וכמה מדור הבינים שעדיין נותנים בראש כמו סטאפורד או קאזינס נגיד (וכמובן בריידי ורודג'רס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 1:01 am 
Senior

ותחלס, כמו שכתבת, אני לא באמת מבין גדול בפוטבול. אני אוהב את האקשן, את היצירתיות, את הדינמיות (קצת מצחיק לכתוב דינמי על משחק שמתנהל בין עצירות ועדיין) ובשורה התחתונה, לרוב גם במשחקים הכי גרועים ומשעממים, יש מלא היילייטס. אז אני פשוט ממש נהנה. עוד לא קרה שראיתי משחק פוטבול והתחרטתי על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 1:54 am 
Senior

מה שקורה במשחק בין הניינרס לויקינגס הוא סוג של נס רפואי. מינסוטה נראים נהדר, קאזינס מרחף כפרפר ות'ילן עוקץ כדבורה. ממולם הניינרס לא מפסיקים לפשל, גארופולו מתקשה לחבר רצף של מסירה אחת ואכן במחצית הויקינגס דורסים את הניינרס 14:14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 3:04 am 
Senior

דיבו סמואלס הוא הוייד רסיבר שרץ הכי טוב או הראנינג בק שתופס הכי טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 6:01 am 
Senior

מחצית בולטימור-קליבלנד, 3 אינטרספשנים, 2 פאמבלים שהפכו לאיבודים ו-0 טאצדאוונים :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 7:47 am 
Hall of Famer

ג'קסון עם ,4 אינטרספשנים וניצחון . לא ברור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 01, 2021 4:16 pm 
Freshman

המשחק של בולטימור-קליבלנד היה מזעזע. אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי. אבל הטאצ'דאון של בולטימור היה יפיפה.
ביל בילצ'ק פשוט מדהים!
כרגע לטעמי שני המועמדים הבחירים ל mvp הם בריידי ורודג'רס. יש מישהו שאני מפספס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 01, 2021 5:12 pm 
Senior

מה שיפה בפוטבול שגם מהמזעזע שבמשחקים, אפשר להוציא סרטון מדהים של היילייטס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 02, 2021 8:21 am 
Senior

Ketchup כתב:
המשחק של בולטימור-קליבלנד היה מזעזע. אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי. אבל הטאצ'דאון של בולטימור היה יפיפה.
ביל בילצ'ק פשוט מדהים!
כרגע לטעמי שני המועמדים הבחירים ל mvp הם בריידי ורודג'רס. יש מישהו שאני מפספס?

כמעט בטוח שזה יהיה בריידי. ברמת האודז כרגע זה בריידי>ג'ושאלן>אארון רודג'רס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 02, 2021 3:53 pm 
Freshman

אם לא יתרחש שינוי מהותי בבילס אז אני לא מאמין שלג'וש אלן יש סיכוי. לטעמי רודג'רס משחק הרבה יותר טוב בהרבה מבריידי, אבל זה כנראה לא מספיק לצערו. אני כרגע לא רואה אף אחד שהוא לא קיו-בי מועמד פרט אולי לדיבו סמואל (אבל אני חושב שהוא כרגע פצוע). דרק הנרי אולי היה זוכה, אבל הפציעה הוציאה אותו מהמשחק ומהתחרות. ואף שחקן הגנה לא מספיק דומיננטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 02, 2021 4:24 pm 
Senior

האמת שאם לא היו פציעות, לקיילר מארי היה כנראה סיכוי לא רע

מעניין מי יהיה ה ROY. במחזור עמוס כל כך הרבה קווטרבקים כוכבים, בסוף זה יהיה ג'אמאר צ'ייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 02, 2021 4:59 pm 
Hall of Famer

מאק ג'ונס בלי תחרות
ואם הקולטס יעשו פלייאוף, אז אולי טיילור יהיה ה. MVP

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 04, 2021 4:50 am 
Freshman

הפציעות של קיילר מארי נובעות בחלקן בגלל סגנון המשחק שלו, כך שזה חייב להלקח בחשבון כשמעריכים אותו. חוץ מזה הקרדינאל הסתדרו בלעדיו כך שאולי הוא לא כזה בעל ערך. :)

שחקן נוסף בתחרות הרוקי הוא מיקה פארסונס שמשחק מדהים. הוא מפגין יכולות לנוע בין תפקידים ברמה שאי אפשר לצפות מרוקי. הוא אפילו מוזכר בתחרות לשחקן ההגנה של השנה.
ג'אמאר צ'ייס שיחק מצויין, אבל לפי מה שהבנתי עכשיו שמים עליו שני שומרים והוא מתקשה.

לגבי דאלאס כרגע גמרתי לראות את המשחק שלהם נגד ניו-אורלינס. ההגנה ניראית טוב, ביחוד שדמרקוס לורנס חזר, אבל ההתקפה חורקת. היא אולי תשתפר כשעכשיו הרסיברים חוזרים. מצד שני איזיקאל אליוט קצת מדדה אז משחק הריצה בעייתי ביחוד כשהוא במגרש. אני הייתי מביא רץ אחורי נוסף ונותן לו שבועיים מנוחה. היו צריכים לקחת את אדריאן פטרסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 06, 2021 12:49 am 
Hall of Famer

והליונס לוקחים את הראשון שלהם העונה בבאזר ביטר. נאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 06, 2021 1:30 am 
Senior

ועל חשבון הויקינגס שסך הכל אכזבו השנה ודי בטוח שלא יגיעו לפלייאוף
חבל כי זו קבוצה שאני די אוהב לראות, עם הרבה כלים ונראתה די טוב בחלקים רבים של העונה אבל איכשהו הפסידה כמה משחקים בהפרשים קטנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 13, 2021 12:44 am 
Senior

המחזור ה 14 התחיל ביום חמישי עם נצחון נאה של הויקינגס על הסטילרס 36:28. מינסוטה הובילו כבר 29:0 אבל פיטסבורג חזרו יפה ובשניה האחרונה השמיטו כדור באנדזון שהיה יכול לתת להם סיכוי להארכה.
יש כמה משחקים שאמורים להיות מסקרנים במחזור הזה, בינתיים היחידי שקיים היה הניצחון של קליבלנד על בלטימור. לאמאר ג'קסון נפצע (קרסול) ברבע השני בפיגור 10:0 שאפילו גדל ל 21:0 אם אני לא מתבלבל. בכל אופן גם פה הרייבנס חזרו אבל רק כמעט, נגמר 24:22.
חוץ מזה דאלאס ניצחה את וושינגטון 27:20 (דני שלנו לא שותף) והבטיחה פרקטית את ראשות הבית העלוב הזה.
קנזס סיטי חוזרים לעצמם וקינזסו את הריידרס 48:9 או משהו כזה.
בינתיים סינסינטי נגד הניינרס במשחק ששתי הקבוצות חייבות לנצח (אבל רק הבנגלס יצליחו) והבילס כבר במינוס טאצ'דאון נגד טמפה והבריידיז במשחק שיכול לגלגל את העונה שלהם בגליון של לעצטע נייעס ולזרוק לפח.
מחר בלילה המפגש הסופר איכותי בין הראמס לקרדינלס, שתי קבוצות שכבר עלו לפלייאוף פרקטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 16, 2021 3:35 pm 
Hall of Famer

הג'אגס נפטרים מהמאמן החדש שלהם אחרי 13 מחזורים.
המאמן לשעבר, אורבן מאייר דווקא היה אחד המינויים היותר מעניינים. מאמן אדיר בקולג'. תארים עם פלורידה (וטים טיבו) ועם אוהיו סטייט, סגנון משחק מעניין. היתה ציפיה לראות אם הוא יצליח כמו פט קאריל או ג'ימי ג'ונסון לדוגמא, או ייכשל כמו לא מעט מאמני קולג'ים מפורסמים אחרים (בארי סוויצר).
הקדנציה של מאייר הייתה מלווה בשערורייות מחוץ לקווים (סרטון שבו הוא נראה מתמזמז עם בחורה שבתעודת הזהות שלה הוא לא מצויין כבעלה), עימותים עם צוות האימון שעבד תחתיו עם השחקנים ומעל לכל פוטבול גרוע ומפסיד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 16, 2021 3:41 pm 
Senior

ככל הנראה אחד האנשים הדוחים ביותר שאיישו משרת מאמן ב NFL ואלוהים יודע שהמירוץ צפוף.
ידוע הסיפור על מאט לה פלור ורוברט סאלה שהיו עוזרי מאמן שלו במישיגן והוזמנו למסיבה כדי לפנות שלג ולהחנות את רכבי האורחים
עכשיו מתחילים לצוץ סיפורים איך הוא מאשים את כל העולם (לא כולל עצמו) במאזן הבזיוני של הג'אגז, קורא לעוזרי המאמן שלו לוזרים מול כל הקבוצה ומאתגר אותם לשכנע אותו (שוב, מול כל הקבוצה) שהם לא. יש סיפורים על עלבונות לשחקנים באימונים ועל אישיות דוחה באופן כללי.

הלינק הוא לסרטון קצרצר שמראה לחיצת ידיים חמימה עם עוזרו לשעבר בסוף משחק
https://twitter.com/TampaBayTre/status/1470140626729582600

נערך לאחרונה על ידי תומר בתאריך ו' דצמבר 17, 2021 11:04 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 3:19 am 
Freshman

סופסוף גמרתי לראות את המשחק מיום שני. הקארדינאלס הפסידו לראמס. הראמס ניראו מאד טוב. אהרון דונלד שיחק יותר טוב מכרגיל העונה. אם הוא ימשיך כך הוא יחזור לתחרות על שחקן ההגנה של העונה, לבטח שחקן ההגנה הכי טוב בכמה שנים האחרונות. גרין ביי וטמפה ביי עקפו את הקארדינאלס באן. אף. סי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 3:28 am 
Freshman

בדאלאס ההגנה נראית מעולה. חזרה של כמה שחקנים שיחררה את מיקה פארסונס לזוז ממקום למקום והוא פשוט ניראה שחקן הגנה בקנה מידה היסטורי. ההתקפה נראית קצת יותר טוב אבל עדיין קצת חורקת. טוני פולארד חסר להם. דאג פרסקוט קיו-בי טוב מאד אבל לדעתי לא ברמה של רודג'רס, בריידי, ואלן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 3:33 am 
Freshman

בגרין ביי ההגנה נראית מצוין. ההתקפה נראית גם טוב, אבל חסר להם רסיברים אחרי אדאמס. הספשייל טים נראה זוועה. כנראה שהם יבקשו משחקנים מנוסים לשחק גם שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 3:39 am 
Freshman

מאירס נראה לי באמת טיפוס מזעזע. היחידים שעולים בדעתי שיכולים להתחרות בו זה גרודן וג'ף פישר. מעניין מי יהיה המאמן הבא. מצד אחד קבוצה שמנוהלת רע מצד שני קיו-בי עם המון פוטנציאל ובחירות גבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 4:13 pm 
Senior

מפה לשם, קנזס מאותתת שהשמועות על מותה היו מוקדמות. מנצחת בהארכה את הצ'ארג'רס המצוינים במשחק שלפחות על פי ההיילייטס שלו היה לא רע בכלל.
שתי הקבוצות ניסו ללכת על דאון רביעי וגול ונכשלו - הצ'ארג'רס פעמיים והצ'יפס פעם אחת, מה שאומר שאם היו בועטים ומבקיעים, המשחק היה נגמר במועדו החוקי והצ'רג'רס היו מנצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2021 11:01 pm 
Hall of Famer

Ketchup כתב:
מאירס נראה לי באמת טיפוס מזעזע. היחידים שעולים בדעתי שיכולים להתחרות בו זה גרודן וג'ף פישר. מעניין מי יהיה המאמן הבא. מצד אחד קבוצה שמנוהלת רע מצד שני קיו-בי עם המון פוטנציאל ובחירות גבוהות.

מה מזעזע בג'ף פישר? פספסתי כנראה

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 18, 2021 2:01 am 
Freshman

ג'ף פישר זה תיעוב אישי. בעונה האחרונה שלו היתה תוכנית טלויזיה (שחכתי איזה) שעקבה אחרי הראמס. והוא פשוט הצטייר כאהבל שאומר כל מיני דברים באנלים ושמאשים את כולם בכשלונות שלו. אני לא מבין גדול בפוטבול, כל הידע שלי נרכש מצפייה בטלווזיה, אבל יש לי ציפיות מאד גבוהות ממאמן אן.אף.אל., ברמה הזאת פוטבול הוא משחק מאד אינטליגנטי. ג'ף פישר נראה כמו מאמן בית ספר תיכון שלא ממש מבין איפה הוא. מאייר נראה כמובן הרבה יותר גרוע וגם נראה בן אדם מתועב במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: