סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 10:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NFL
הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 1:25 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
גם אודל בקהאם הולך לראמס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 1:28 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
רעידת אדמה
אודל בקהאם ג'וניור, הרסיבר הסופר מוכשר, אך פרימדונה לא פחות, הכריח את דרכו מחוץ לקליבלנד. הוא לא הסתדר עם הקיו.בי. הוא לא הסתדר עם ההתקפה ולא היה מרוצה. הבראונס שחררו אותו והראמס מכל הקבוצת עטו על המציאה. ההתקפה אולי הכי מפחידה בליגה עד עכשיו הפכה להרבה יותר מפחידה.

:-( חשבתי שקוראים הודעות שלי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 1:33 am 
Senior

אופס. ראיתי הודעה של קטשופ ולא חשבתי ששני אנשים יכתבו בת'רד הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 1:39 am 
Senior

לדעתי טעות של הראמס
קופר קופ (קאפ?) נותן עונה מצוינת עכשיו ונראה שיש תיאום מעולה בינו לסטאפורד. ההיררכיה בין התופשים חשובה ובקהאם יכול בהחלט לפגוע בה.
חוץ מזה, ל OBJ יצא שם בעייתי מבחינה חברתית ואני בהחלט יכול לראות את השקט התעשייתי מופר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 1:46 am 
Senior

אז נוסיף שקאם ניוטון חוזר לקרולינה. סאם דרנולד פתח נהדר את העונה אבל היה מזעזע במשחקים האחרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 2:36 am 
Freshman

אני חושב שהראמס קצת מהמרים, אבל הסיכון הוא נמוך. הם לא ממש חייבים את אודל, כך שאם זה לא ילך הם יפטרו ממנו. הראמס קבוצה מאד מעניינת מבחינת ניהול. הם נטשו כמעט לגמרי את הגיוס בדראפט (לפחות בסיבובים הראשונים) והשקיעו את את כל המשאבים בשחקנים ותיקים. אין אף קבוצה אחרת שעשתה את זה בכזאת קיצוניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 6:40 am 
Senior

ועכשיו תור בולטימור לתת משחק מחריד. הרמה פשוט צנחה בשבועות האחרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 9:27 am 
Hall of Famer

אתה יכול להראות קצת יותר את המדיניות של הראמס? אני כבר לא כל כך עוקב אחרי האן.אף.אל ולמעט סטאפורד אני לא רואה איזה מקבץ שחקנים ותיקים שממלאים את שורות הראמס. אני מתעלם מוון מילר ואודל בקהאם ג'וניור, כי זה סתם ניצול הזדמנויות והימורים במהלך העונה ולא מהלכי של בניית קבוצה. קאפ, הרסיבר הבולט שלהם בקבוצה נבחר על ידיהם בדראפט. הרנינג בק שלהם גם הוא בחירת דראפט, שניהם בחירות נמוכות של סיבוב שלישי. הרסיבר השני, וודס, הגיע לראמס מבאפלו, אבל הוא כבר שם מ-2017 ולא היה איזה שם גדול בבילס. דונלד כמובן נבחר ע"י הראמס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 9:39 am 
Senior

Ketchup כתב:
אני חושב שהראמס קצת מהמרים, אבל הסיכון הוא נמוך. הם לא ממש חייבים את אודל, כך שאם זה לא ילך הם יפטרו ממנו. הראמס קבוצה מאד מעניינת מבחינת ניהול. הם נטשו כמעט לגמרי את הגיוס בדראפט (לפחות בסיבובים הראשונים) והשקיעו את את כל המשאבים בשחקנים ותיקים. אין אף קבוצה אחרת שעשתה את זה בכזאת קיצוניות.

הם פשוט אול אין על העונה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 12, 2021 9:46 am 
Senior

הרייבנס הפסידו לדולפינס 15:3 שזה כמו, נגיד, אני יודע, שהבילס יפסידו 9:6 לג'קסונוויל.
אני לא חושב שהרמה מתדרדרת, המשחק בשבוע שעבר בין הויקינגס לרייבנס היה אחלה ולאמאר לא שכח איך משחקים בשבוע הזה.
פשוט, זו הבטן הרכה של העונה, כבר אין את המרץ של תחילת העונה ועדיין לא האטרף של מאבק על כניסה לפלייאוף. השנה יש עוד מחזור אז בכלל.
מעבר לזה, בשלב הזה כבר יש משחקים יותר חשובים ופחות חשובים ואני מניח שיש רפיון בהכנה ובאינטנסיביות של המשחק לפני משחקים נגד הג'טס, הג'גוארס או הדולפינס (בטח אם אתה לא בבית שלהם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 13, 2021 2:58 am 
Freshman

לגבי הראמס: אם מתעלמים מבחירות מאד נמוכות אז בשנה הבאה יש להם בחירה בסיבוב השלישי ואחת בחמישי. שנה אח"כ יש להם בשני, שלישי, וחמישי (כרגע). אם לא התבלבלתי אז מ 2017 הם לא בחרו בסיבוב הראשון! ב 2016 הם בחרו בג'רד גוף בסיבוב הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 13, 2021 3:09 am 
Freshman

לצערי צדקתי לגבי בולטימור. ההגנה שיחקה מאד טוב אבל ההתקפה היתה מזעזעת. היו יותר מדי מהלכי ריצה, התרגילים נראו די שבלונים, ולא היו התאמות במחצית. הבעיה הכי גדולה שלהם לדעתי היא שהוליווד בראון הוא לא מספיק טוב להיות רסיבר ראשון ואולי אפילו לא שני. הוא שומט יותר מדי כדורים והוא לא מצליח להשתלט על הכדור כששומרים אותו קרוב. אולי הם צריכים להגדיל אתהתפקיד של הרוקי בייטמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 13, 2021 12:52 pm 
Hall of Famer

Ketchup כתב:
לגבי הראמס: אם מתעלמים מבחירות מאד נמוכות אז בשנה הבאה יש להם בחירה בסיבוב השלישי ואחת בחמישי. שנה אח"כ יש להם בשני, שלישי, וחמישי (כרגע). אם לא התבלבלתי אז מ 2017 הם לא בחרו בסיבוב הראשון! ב 2016 הם בחרו בג'רד גוף בסיבוב הראשון.

הסתכלתי על בחירות הדראפט של הראמס. נכון שהם עשו הרבה טריידים על הסיבוב הראשון, אבל לא משהו מאד יוצא דופן בעיני. ב-2017 הבחירה שלהם הלכה לטנסי כחלק מהעסקה שהנחיתה את ג'ארד גוף בראמס בבחירה מספר 1. לא השקעה בשחקן ותיק, אלא להיפך בשביל להשיג רוקי. ב-2018 הם אכן השיגו שחקן ותיק. קוקס מניו אינגלנד עלה להם בבחירת סובוב ראשון. קוקס היה רסיבר שנראה בעליה, אבל לא כוכב גדול. אח"כ הם החזירו לעצמם בחירת סיבוב שני כשהעבירו אותו הלאה. ב-2019 הם השתמשו בטקטיקה ידועה והעבירו את בחירת הסיבוב הראשון שלהם כדי להשיג עוד בחירות דראפט בסיבובים יותר נמוכים. הטקטיקה שרשומה על שם ביל ביליצ'ק. ב-2020 הם עשו את הדבר הכי הגיוני כשויתרו על בחירת סיבוב ראשון על אחד משני הקורנרבקים הכי טובים בליגה, רמזי, כדי לחזק את ההגנה שגם ככה הייתה מפחידה. ולאחרונה, כשהראמס החליטו שמה שחסר להם כדי להתמודד על הסופרבול זה קיו.בי. טוב, אז הם ויתרו על 2 בחירות סיבוב ראשון בשביל סטאפורד. אני לא חושב שכל ההתנהלות חריגה. אם תוריד את המהלך על קוקס, אז בכלל אין פה שום דבר מיוחד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 13, 2021 5:29 pm 
Freshman

עמוס אני לא מספיק עוקב כדי לקבוע כמה חריגה ההתנהלות של הראמס, אבל לתחושתי אף קבוצה (פרט אולי לניו-אינגלנד) לא נהגה כך בצורה סיסטמטית. אני כן מסכים איתך שההחלטות שלהם הגיוניות. יותר מזה בהחלט נראה שבחירות סיבוב ראשון זוכות להערכת יתר בשוק הנוכחי ומשתלם לסחור בהם תמורת כמה בחירות נמוכות או שחקנים מוכחים. זה ביחוד נכון לגבי קיו-ביס שהסיכון מאד גבוה שהבחירה תכשל או תתברר כבינונית ולוקח כמה שנים עד שאתה יודע איפה אתה עומד. מצד שני יש לא מעט הצלחות עם שחקנים שנבחרו נמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 13, 2021 10:32 pm 
Senior

לראמס יש יותר מזל משכל. רוברט וודס גומר את העונה עם קרע ברצועה. בקהאם פתאום הופך למשהו שהם באמת צריכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 15, 2021 2:35 am 
Freshman

רציתי להעיר לגבי קנזס סיטי. כולם מדברים על פטריק מהומס וההגנה, ושוכחים מאנדי ריד. אבל אנדי ריד לפני בואו לקנזס סיטי נחשב למאמן בעייתי. הוא הצליח להביא קבוצות לפליי-אוף אך בד"כ נכשל שם. אם אני זוכר נכון הביקורת עליו הייתה לגבי משחק ההגנה, משחק הריצה, וניהול זמן. למזלו הטוב הוא הגיע לקנזס סיטי בדיוק בתקופה שההגנה והריצה ירדו בחשיבותם וכמובן הוא קיבל את פטריק מהומס. אבל עכשיו שהגנה וריצה חוזרים להיות יותר חשובים אולי זה לא מפתיע כל כך שהוא נכשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 15, 2021 2:39 am 
Senior

עוד שבוע של משחקים איומים. או בלואווטים (דאלאס, באפלו, ניו אינגלנד, קרולינה) או משחקים חלשים/מזעזעים של טופ קיו ביז (בריידי, רודג'רס, ראס) או סתם רמה עלובה (דטרויט-פיטסבורג, אינדי-ג'קסונוויל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 16, 2021 5:06 am 
Freshman

כרגע סיימתי לראות את המשחק של גרין בי וסיאטל ודווקא די נהניתי. הגנות מצויונות ביחוד של גרין בי שההגנה שלהם מאד מרשימה. שני הקיו-ביס קצת חלודים, אבל לא נוראים. הבועט של גרין בי שוב החטיא. גרין בי כרגע נראית הקבוצה הכי טובה ב NFC, אבל היו להם כמה פציעות מאד מדאיגות.
ניו אינגלנד נראית מאד טוב, אולי בליצ'ק באמת יקח מאמן העונה.
כריסטיאן מקפרי חזר ואיתו (ועם ניוטון) קרולינה חוזרת להיות מסוכנת.
דטריוט לא הפסידו!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 22, 2021 2:12 am 
Senior

)עוד) מחזור משוגע
הבילס שנראו בלתי מנוצחים בשבועות הראשונים הפכו לצללית חיוורת של קבוצת פוטבול וחוטפים בראש מהקולטס
הרייבנס חסרי הלאמאר כמעט מפסידים לברס אבל ניצלים בעור שיניהם בעזרת טאצ'דאון בשניות הסיום ומנצחים 16:13
המשחק של המחזור (בינתיים) היה בין הויקינגס לפאקרס בדרבי הצפוני. הויקינגס לקחו את זה 34:31 משער שדה בשניית הסיום.
הטקסנס מצליחים איכשהו לנצח את הטייטאנס שעד היום הצליחו להסתדר איכשהו עם כל הפציעות אבל נפלו דווקא מול אחת הקבוצות החלשות בליגה.
וכמובן, ביום חמישי הפטריוטס רמזו על חזרה למוד מפחיד וניצחו את הפלקונס האומללים 25:0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 22, 2021 4:01 am 
Senior

ואחה"צ הבנגלס מנצחים בקלות במשחק רע מאוד בוגאס
דאלאס לא מצליחה לייצר כלום בארוהד וקנזס סיטי מנצחים 19-9. 0 טד למהומס ופרסקוט ביחד.
וסיאטל מפסידה בבית לאריזונה בלי קיילר מורי, דאנדרה הופקינס וצ'ייס אדמונדס

נקווה שכולם נחים לקראת סיום העונה והרמה תחזור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 22, 2021 11:33 am 
Senior

יובל, היזהר שלא לגלוש למחוזות סטריאניים
היו כמה משחקים מעולים אתמול, המשחק במינסוטה היה ממש מצוין אבל גם המשחקים של הרייבנס ושל האיגלס היו לא רעים בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 22, 2021 12:37 pm 
Senior

בולטימור היה משחק דיי רע. מותח אולי אבל לא ברמה גבוהה. מינסוטה בהחלט היה משחק מעולה. גם סאנדי נייט פוטבול היה מהנה.

אני לא מספיק מבין בהגנות פוטבול או סכמות אימון כדי להנות ממשחק הגנתי משובח. לא חושב שיש ספק שרמת ההתקפות בחודש האחרון ירדה משמעותית. עדיין אין חווית ספורט מהנה יותר בשבוע מרדזון, לא לדאוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 12:24 am 
Senior

אני לא רוצה להיות סטריאני, אבל היו יותר אינטרספשן מטאצדאוון במסירה עד עכשיו היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 12:27 am 
Senior

איזה משחק ראית?
בנגלס נגד הסטילרס היה סבבה לגמרי
כאילו היו חטיפות אבל כללית היה משחק טוב של הבנגלס שנהנים מהדואו אולי הכי אפקטיבי היום בליגה, יחד עם קו התקפי די אימתני וקו הגנה טוב גם כן.
הסטילרס פחות הבריקו אבל חלק מזה אפשר ליחס לבנגלס שממש לחצו עליהם (וכמובן לרותלסברגר שממשיך לשחק גם אחרי מותו פחות או יותר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 29, 2021 12:42 am 
Senior

הסטילרס פחות הבריקו זה אנדרסטיימנט מרשים.
אני רואה רדזון בעיקר.

זה לא שאני לא נהנה מפוטבול, כל מחזור זה כיף (למעט שהשופטים הורסים משחק כמו ביום חמישי בדאלאס). אי אפשר להכחיש אבל שמסיבות שונות ומשונות רמת הQB הממוצעת בליגה ירדה מאוד במחזורים האחרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: