סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 8:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הת'רד הפוליטי החדש
הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 7:28 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא יכול להיות. אבל יוחאי דמרי אמר שפעילי השמאל הקיצוני באים כל שבוע להתעמת עם חיילי צה"ל היקרים ולהפר את שגרת חייהם של המתיישבים! ונדב אוטואנטישמי!

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 8:29 am 
Hall of Famer

השאלה היא לא האם יש לי בטחון עצמי נמוך, או אפילו אם היתה לך זכות להגיד את זה על סמך חמש דקות של פגישה איפשהו.
השאלה היא, עד כמה נמוך יכול לרדת מישהו, שבשביל להתדיין בפורום כדורסל, הוא צריך לרדת לרמות האלה, ואיך בטחון עצמי נמוך או גבוה של מישהו קשור למשהו בדיון שאמור להיות אובייקטיבי. זאת השאלה.

אגב, אני לא זוכר שכתבת בשנים האחרונות בת'רד התואם, אבל שאלתי את אהוד, אז נשאל גם אותך. אתה - תרמת לפורום? (ההבדל אגב, הוא שידעתי שאהוד לא ישתלח אלא יגיד לי כן או לא. אני די בטוח שאתה תשתלח, אבל אולי אני נותן לך מעט מדי קרדיט. לא יודע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 8:34 am 
Senior

למה שאשתלח? זו שאלה לא רלוונטית, שאיכשהו בעולם של המחשבות הפזורות שלך נראה לך הגיוני לשלב אותה פה, אבל התשובה היא שלאורך השנים תרמתי סכומים גבוהים בהרבה מהממוצע והשנה לא תרמתי.

לגבי הירידה נמוך, דבר שאני מקפיד עליו בדרך כלל זה לא לשלב אלמנטים מחיים אישיים של אנשים בהודעות שלי. לכן אני גם לא קורא לך בשמך הפרטי, זה דיון בפורום ואני מול היוזר. כשאתה נכנסת לטנטרום על ה"רו"ח שלא יודע מתמטיקה אחרי שהוכחתי שלא יודע אנגלית", מצאתי לנכון לציין שאתה אדם עם בטחון עצמי נמוך מאד. אבל את ההתרשמות האישית ממפגש קצר איתך מחקתי, כי זה באמת אישי מדי ולא מתאים. בכל מקרה נאמרים כאן בכל יום אמירות נוראיות, ובאמת שאני לא נפגע מאף אחד. זה שיש כאן יוזרים שמצד אחד תומכים ו/או מכחישים הריגת ילדים פלסטינים, תומכים בעבדות ילדים או מגינים על פדופילים, ומצד שני נעלבים כשקוראים להם מטומטמים ושקרנים, בעיה שלהם.

אגב שקרנים, איתמר בן גביר צייץ אתמול אגב פיגוע הירי בקרית ארבע, שמשפחתו סגורה בביתה מאובטחת תחת התקפת יריות. כוחות הבטחון, שזה כמובן מה שחשוב שיתעסקו בו בזמן פיגוע, ראו לנכון לציין שלא היתה שום התקפה על בית בן גביר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 9:06 am 
Hall of Famer

וכמובן שיש גם תיעוד וידאו, רק כדי להוציא את צה"ל, פלאש וראש המועצה האיזורית הר חברון שקרנים באופן סופי:

https://twitter.com/hagar_shezaf/status ... 4UQvKM6Ikw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 10:17 am 
Senior

אתה אוטואנטישמי.

כמובן ש"שגרת חייהם של המתיישבים", ברוכים יהיו, אינה כוללת התעמרות בפלסטינים, גזל קבוע ואלימות. למשל, האירוע עליו דיווח פלאשוש, סובל מחסר בפירוט. למשל, טענת הפלסטינים ומלוויהם שהשטח שבו רעו הפלסטינים את העזים הוכרז לפתע "שטח צבאי סגור" ועל כן כל השוהים בו נהפכו מיד לעבריינים. שזאת פרקטיקה שאנחנו לא מכירים בכלל כמובן, שהצבא מחליט על שטחים פלסטינים אד-הוק כ"שטח צבאי סגור" וכולם הופכים לעבריינים וכו' וגו'.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 10:36 am 
Junior

Hacohen כתב:
זה כן אני כתב:
נראה לי שהטרול משליך פה את זיכרונות הילדות שלו על פלאש עם כל התיאורים המלבבים הללו.

היי חמוריקו הביביסט השקרן, רק מזכיר שכבר עשית את הקטע של "זכרונות הילדות", ומה לעשות לא הותקפתי מינית. כבר אמרתי שאכפת לי מהנושא כי אני לא חרא, וזה דבר שאני מבין שקשה לך להבין בתור...

אה, ברור. מן המפורסמות שאתה לא חרא ואוהב אדם דגול.

אדם כ"כ מוסרי ואדיב, שעומד לו הבילבל מלכתוב "יה*ה" (מפאת כבודם של דתיי הפורום כתבתי כך) בכל הזדמנות בפורום, במטרה לתקוע אצבע בעיניים ליוזרים דתיים כאן, כולל אחד שהגדיר את עצמו כמי שאוהב אותך/חבר שלך (מהבודדים בעולם כולו כנראה) וביקש ממך מס' פעמים ובצורה מאוד יפה להפסיק זאת, כמובן ללא הועיל.
אמנם זו רק דוגמה "בקטנה" (ואחת מיני רבות) אבל בהחלט ממחישה כמה צואת אדם אתה. כל מפגש איתך משול לדריכה על חרא. משאיר את הגללים הדביקים והדוחים שלך בכל מקום ורק מחכה לקורבן האומלל שידרוך. וכמו בכל מפגש טראגי בין נעל לחרא, לא משנה כמה תנגב על הדשא, תמיד יישאר סירחון וגועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 10:43 am 
Junior

FLASH כתב:
ראש המועצה האזורית הר חברון יוחאי דמרי אמר: "מדי שישי מגיעים פעילי שמאל קיצוני, אנרכיסטים, לבצע פרובוקציות, להתעמת עם חיילי צה"ל היקרים, ולהפר את שגרת חייהם של המתיישבים.
"אנו מתריעים כבר תקופה ארוכה בפני שר הביטחון וקוראים לו להתערב, ולהרחיק את האנרכיסטים מיידית מיו"ש כולה והר חברון בפרט, ויפה שעה אחת קודם. האירוע היום מלמד מי בדיוק פה האלים".

מה זה אומר בעצם פעילי שמאל קיצוני? מה זה אומר אנרכיסטים? מה זה אומר פרובוקציות?

נגיד האישה בת ה70 שחטפה מכות ממתנחלים לפני איזה שבוע-שבועיים עזרה לפלסטינאים במסיק הזיתים, זה הקטע של אנרכיה או של הקיצון או בכלל של הפרובוקוציה שמה היא מעזה להתייחס אליהם כאנשים?
אשמח להבין מה המשמעות של המילים שרשמת... מה קיצוני, מה אנרכיסטי (אפשר להיות אנרכיסט בשטח בשליטה צבאית?) ואיזה פרובוקציות הם עושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 10:47 am 
Senior

זה כן אני כתב:
Hacohen כתב:
זה כן אני כתב:
נראה לי שהטרול משליך פה את זיכרונות הילדות שלו על פלאש עם כל התיאורים המלבבים הללו.

היי חמוריקו הביביסט השקרן, רק מזכיר שכבר עשית את הקטע של "זכרונות הילדות", ומה לעשות לא הותקפתי מינית. כבר אמרתי שאכפת לי מהנושא כי אני לא חרא, וזה דבר שאני מבין שקשה לך להבין בתור...

אה, ברור. מן המפורסמות שאתה לא חרא ואוהב אדם דגול.

אדם כ"כ מוסרי ואדיב, שעומד לו הבילבל מלכתוב "יה*ה" (מפאת כבודם של דתיי הפורום כתבתי כך) בכל הזדמנות בפורום, במטרה לתקוע אצבע בעיניים ליוזרים דתיים כאן, כולל אחד שהגדיר את עצמו כמי שאוהב אותך/חבר שלך (מהבודדים בעולם כולו כנראה) וביקש ממך מס' פעמים ובצורה מאוד יפה להפסיק זאת, כמובן ללא הועיל.
אמנם זו רק דוגמה "בקטנה" (ואחת מיני רבות) אבל בהחלט ממחישה כמה צואת אדם אתה. כל מפגש איתך משול לדריכה על חרא. משאיר את הגללים הדביקים והדוחים שלך בכל מקום ורק מחכה לקורבן האומלל שידרוך. וכמו בכל מפגש טראגי בין נעל לחרא, לא משנה כמה תנגב על הדשא, תמיד יישאר סירחון וגועל.

:lo_ve: :hea_rt:

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 1:48 pm 
Junior

כמובן שערימת הגללים שנקראת צומילה משקר פה ביודעין. או שיש לו קצר במעט תאי המוח שקיבל. ממש לא הגנתי על פדופילים במגזר הדתי, אמרתי שיש כאלה בכל המגזרים , שהמחקר לא מתאר מי המוטרדים, הבאתי סקר נגדי שפי 2 הטרדות במקומות חילונים, אמרתי שהפורעים מחווארה עבריינים אך יתכן שלא כולם מתנחלים אלא פורעי ימין קיצון והתקשורת מכתימה ציבור מתנחלים ללא בסיס עובדתי.

גם כשאנו מתריעים על טרור שמאלני אנחנו לא מאשימים את התלאביבים , אלא את כלל האלימים מהשמאל, יגורו היכן שיגורו.

הכהן ושקריו הוא חתיכת חלאה וטינופת שבאמת חבל להתייחס ובכללי אני חושב שיש תמימות דעים כאן שאת החלאה צריך לזרוק מכאן שילך לחפש צומי במקום אחר. כנראה שבמציאות אין מקום שיתן לו את זה. בכל ת'רד הוא מפגין רפרטואר חולני של כינויים ופנטזיות על כל כותב שלא מסכים עם האוטואנטישמיות שלו ואז מתבכיין שלא צריך להרחיק אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 2:02 pm 
Junior

FLASH כתב:
גם כשאנו מתריעים על טרור שמאלני אנחנו לא מאשימים את התלאביבים , אלא את כלל האלימים מהשמאל, יגורו היכן שיגורו.

מה זה טרור שמאלני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 2:10 pm 
Senior

זה מה שהוא שיקר קודם. ממציאים הכי חזק שלהם ולאט לאט מגבירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 3:28 pm 
Senior

FLASH כתב:
אה והחרטא של אלימות מתנחלים, כאילו מישהו בדק כל זורק אבנים יהודי אם הוא מהשטחים או מתל אביב. קשקוש שמאלני כדי ליצור לגיטמציה לגירוש מתנחלים. אני לא חושב שהמתנחלים אלימים יותר בקמצוץ, בפרומיל, מהשמאל התלאביבי. וההבדל בינינו שאני מכיר את שתי האוכלוסיות מצוין

מאחר שפלאשוש משקר בערך בתדירות שהוא נושם, לעיל ציטוט.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 3:48 pm 
Junior

הציטוט אומר שלא בדקו אם כל זורקי האבנים הם מתנחלים או סתם אנשי ימין קיצון, וכל אלימות נגד ערבים אוהבים להכליל ולקרוא לה "אלימות מתנחלים". כאמור, זה כמו לקרוא לטרור השמאלני "טרור תל אביבי". מטומטם באותה מידה.

עכשיו ציטוט יותר מפורט, אהבל .

FLASH כתב:
עשית עבודה מצוינת בלעשות מעצמך צחוק.

על ארגוני פשע בכל גוש דן שמעת? על יגאל עמיר שמעת, יוצא הרצליה ואוניברסיטת בר אילן? על לה פמיליה שמעת? על אלמוג כהן, תא"ל צביקה, ועמיחי אליהו, ורבבות מצביעי עוצמה מהפרפיריה, שמעת ? על ישראל לדרמן? אלי וענונו? עפרוני? בן שימול? אספר לך כמה הם לא מתנחלים? למה אתה עושה את עצמך דביל? ברור שמהמיעוט הקמצוץ הזעיר שתוקף ערבים, מכיל בתוכו מתנחלים ולא מעט (שהרי הם הנפגעים מהטרור הערבי), אבל זו לא אלימות "מתנחלים". אלא אם אתה קורא לכל הארץ התנחלות מה שנכון לשיטתכם. חסר ערסים וימניים קיצוניים בכל הארץ? חסר צעירים שרוצים להוציא עצבים על מי שמשתייך לקבוצה שמנסה לשאוף משפחות חיות יום יום?

מי דיבר על השמאל , הם לפני שיתקפו ערבים, יתקפו חיילים ויפריעו להם להגן על המדינה. זה ברור. הקו הנוכחי הוא לגיטימיציה ודמוניזציה של המתנחלים כהכנה לגירוש, קמפיין שהתחיל ממזהה התהליכים ההזוי. בקיצור אלימות מתנחלים זה שם קוד בזוי וחסר בסיס, שמכתים 99.99% מתושבי יו"ש , הם לא רוצים בכלל ליסוע ליד ערבי מהפחד שיזרוק סיגרה בוערת, או אבן במקרה הרע או ירי חי במקרה הגרוע. חוששים להתקרב לערבים. אלימות " מתנחלים" זה דבר שכמעט ולא קורה, וכשקורה, זה רע מאוד, אבל זה משחק ילדים לעומת ניסיונות הצתת המשפחות של המחבלים ימח שמם. כמובן אני לא מדבר על מקרים נדירים מאוד כמו בן אוליעל וגולדשטיין שהם מחבלים אכזריים וכתם על המדינה, אך זו לא תופעה רחבה כמו המחבלים הערבים. זה ברור לכל בר דעת ,הבעיה ששמאל ובר דעת אלו מושגים שאומרים ההפך הגמור

FLASH כתב:
לא הבנתי איך זה שחבורת פושעים תקפו ערבים בחווארה, קשור להודעה שציטטת

אני מקווה שזה יסתום לטומטום השקרן את הפה
הגדלתי לו את החלקים העיקריים, שלום כיתה א', אולי זה יאחה את הקצר
השלב הבא זה למרקר בצבעים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 3:52 pm 
Junior

https://mida.org.il/2020/08/01/%D7%94%D ... %90%D7%9C/

5-10 דוגמאות מהשנים האחרונות לאלימות השמאל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 4:01 pm 
Junior

FLASH כתב:
https://mida.org.il/2020/08/01/%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%94-%D7%95%D7%94%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%90%D7%9C/

5-10 דוגמאות מהשנים האחרונות לאלימות השמאל

לא שאלתי על אלימות השמאל מצחיקול, שאלתי על טרור השמאל... (אלא אם לקלל את דינה דיין נחשב לטרור).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 4:07 pm 
Senior

פלאשוש, טומטומון חמוד. כל מה שכתוב מובן, ולכן ברור שאתה שקרן בזוי. אבל אי אפשר שלא להעריך את הדבקות שלך במשימה להראות לכולם כמה אתה מטומטם ושקרן.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 4:17 pm 
Junior

כמו שחשבתי, האוטואנטישמי סתם את הפה. גם בשקר האחרון לא הצליח לשכנע אנשים שהגנתי על פורעים ועבריינים. הציטוטים מוכיחים ההפך. נשאר לו רק את הפה ג'ורא למכור, עד השקר הבא.

שקי, כוכבי, הרמטכל, וגנץ שר הבטחון, צהל, התושבים, הרבשצ, כולם טוענים ששמאלנים תוקפים ואלימים כלפי חיילים במקרה הזה. הרבשצ אומר שזה קורה מדי שישי. שמאלן תקף חייל פיזית גם בפברואר, פרסמו. לגבי טענות הפעילים שמשכנעות את השמאל, איזה פלא, שהאבנים נזרקו לעבר הצאן, והוידאו,
ניסח את זה אחד טוב ממני: בסוף, כל הסרטונים האלה מצולמים ע''י אחד מהצדדים - ערבים/פעילי שמאל או החיילים (בדר''כ האופציה הראשונה).
הם אלה שמחליטים מתי הוא מתחיל ומתי הוא נגמר.
לכן אלא אם כן יש מגמה ברורה בסרטון - כל צופה יאמין לצד שהוא מלכתחילה צידד בו.

וכאן מאוד ברור שהצבא לא פרסם את הסרטון, כי הצבא טוען ההפך מהסרטון, שהחיילים תוחקרו ונמצאו דוברי אמת. כל מה שנשאר הוא האם להאמין לטענות פעילי השמאל , ולסרטון שהם /הפלסטינים הוציאו והתחיל ונגמר מתי שהם רצו, נגד טענות צהל , שהב"ט, והרבשצ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 4:30 pm 
Junior

FLASH כתב:
שקי, כוכבי, הרמטכל, וגנץ שר הבטחון, צהל, התושבים, הרבשצ, כולם טוענים ששמאלנים תוקפים ואלימים כלפי חיילים במקרה הזה. הרבשצ אומר שזה קורה מדי שישי. שמאלן תקף חייל פיזית גם בפברואר, פרסמו. לגבי טענות הפעילים שמשכנעות את השמאל, איזה פלא, שהאבנים נזרקו לעבר הצאן, והוידאו,
ניסח את זה אחד טוב ממני: בסוף, כל הסרטונים האלה מצולמים ע''י אחד מהצדדים - ערבים/פעילי שמאל או החיילים (בדר''כ האופציה הראשונה).
הם אלה שמחליטים מתי הוא מתחיל ומתי הוא נגמר.
לכן אלא אם כן יש מגמה ברורה בסרטון - כל צופה יאמין לצד שהוא מלכתחילה צידד בו.

מצטער, אני עדיין מתקשה להבין את הנקודה שלך... בגלל שגנץ והרמטכל אמרו שפעיל שמאל תקפו חייל אז יש מושג שנקרא "טרור השמאלנים"?
השתמשת במושג מסוים, או שתגיד שהתבלבלת או שתגבה אותו - מה כולל אותו טרור? בוא נגיד שאותו שמאלני היה אלים כלפי חייל צה"ל, אפילו זרק אבנים... יאללה אני איתך, זה "טרור השמאלנים"? למה השימוש פה ברבים?
מה זה אומר שחייל תקף פיזית חייל בפברואר? הוא דחף אותו? את זה אתה מגדיר כטרור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 4:39 pm 
Senior

רק תמשיך לכתוב פלאשוש. אתה מקדש את שם יהוה ברבים, מוכיח לכולם שהצדק עם הימין המתנחלי, ושאתה אדם חכם שהאמת נר לרגליו. תמשיך. גם מוטי מבקש.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:02 pm 
Junior

שקי, אתה משום מה קופץ לעשות הנחות למחנה שלך. זה היה פעיל שלום עכשיו שתקף את החייל במכות לפרצוף, וכמובן שאני מגדיר את זה טרור שמאלנים.

האגף ההזוי שאתה שייך אליו, השמאל, טוען שגרפיטי זה טרור יהודי. מה זה טוען, שם בצד אחד אוטובוס מפוצץ עם הטייטל "טרור ערבי" לצד גרפיטי עם הטייטל "טרור יהודי", בלי להתבלבל ולהבין את האבסורד
https://mobile.twitter.com/roysharon11/ ... 9866097665

אתה מבין ? אם גרפיטי ממניע לאומני הוא טרור, קו וחומר בן בנו של קל וחומר שתקיפת חייל במכות לפרצוף ממניע לאומני זה טרור. ויש לנו כאן גזען אוטואנטישמי שקרן דוחה בפורום להדגים מהי שנאה ממניעים המשויכים ללאום, גזע, דת, וכו, אני חושב שצריכה להיות כאן התגייסות של היוזרים להעיף אותו ולהחזיר את הפורום לשפיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:09 pm 
Junior

אני חושב שעושים שימוש יתר במונח טרור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:11 pm 
Senior

אתה מבין שקי, אתה שייך למחנה טרור הזוי, וצריך להעיף גזען אוטואנטישמי כמוני מהפורום כדי לחזור לשפיות. הרי כל מה שעולה מכתביו של פלאשוש מציף את הנפש בתחושה עילאית של שפיות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:35 pm 
Junior

אני אוהב את הציטוטים של האוטואנטישמי
מחבר את המילה מחנה ממשפט אחד למילה טרור ממשפט אחר , משייך את זה לשקי. ובשמי. עשה טובה שלא הוסיף גרשיים . בדרכ בציטוטים שקריים שהוא ממציא הוא מוסיף גרשיים, מעניין מה קרה הפעם שהשקר יצא בלי גרשיים

תגיד לי גזען אוטואנטישמי, יש לך יכולת להבין את ההבדל בין "מחנה טרור" לבין צמד המילה "טרור שמאלנים"? רמז : האחד מכליל את כל המחנה כטרוריסטים, השני הוא תיאור תופעה (במקרה הזה-זעירה) שקיימת בתוך אוכלוסיה .

כמובן שעושים שימוש יתר במונח טרור. טרור שמאלנים הוא מונח תגובה לטיעונים על טרור מתנחלים בגרפיטי /אבנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:37 pm 
Senior

תמשיך מותק. מהרגע שקלטתי מה מולי, חמור עיוור שתמיד ינסה להגיד את המילה האחרונה ותוך כדי כך יוציא את הימין החרד"לי רע יותר ויותר, הבנתי שכל מה שאני יכול לעשות כדי להראות לאנשים באיזו אידאולוגיה מכוערת מדובר ואיזה סוג של אנשים נושאים אותה ומייצגים אותה, אתה תעשה הרבה יותר טוב. איך אמר ראי על אהוד? חבל שהוא לא יהיה פה, חשוב שנדע עם מי יש לנו עסק.

אז תמשיך. שים לך פודרה, סדר ריסים. אתה עושה עבודה מעולה מותק.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2022 6:53 pm 
Junior

פחחחחח
חזרנו לנק המוצא. אין מה להגיד, יצאת שקרן מטומטם בפעם ה813
חוזרים לג'ורא שהיא הדבר היחיד שיש לך למכור

תמשיך תמשיך. תגביר עוד קצת , וגם נזכה כולנו שיעיפו אותך מכאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: