סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 6:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גל פיגועים, מרץ 2022
הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 8:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Hacohen כתב:
אגב, אני מזכיר לכם מהי "גרסת המג"בניקים" שאתם רוצים לקבל כגרסה סבירה:

צעיר שהרגע סיים כמה שנים טובות של לימודים בחו"ל וחזר ארצה להתחיל את הקריירה, שמעולם לא היה מעורב בשום פעילות אלימה, החליט לחטוף נשק ללא סיבה ברורה משוטר חמוש שהיה בחבורה עם עוד כמה שוטרים חמושים, הספיק לדרוך את הנשק הגנוב, לירות בו, ורק אז נורה למוות.
שום דבר מזה לא תועד באחד האזורים המצולמים והמתועדים בעולם, וכשלפי הנוהל המשטרתי מצלמות הגוף היו אמורות לפעול.

ובכן, הגרסה אינה נשמעת מתקבלת על הדעת. יש השגות? למישהו זה נשמע הגיוני? ניסיתם לתאר את הסיטואציה במציאות? מישהו מכם היה מצליח לחטוף נשק משוטר חמוש, לדרוך אותו ולירות בו ללא הכשרה, ובכל הזמן הזה לא היתה שום תגובה או תיעוד חוץ מיריות עליכם אחרי שהצלחתם לבצע פעולות שגם בסרטי פעולה ייראו מוגזמות?

מה שבבולד (b) הוא ממש ממש סביר בעיניי . שוטר לא שם לב, ואולי לא בדיוק החזיק את הנשק עם היד. ומחבל ערבי (כאמור, כאילו שלעולם לא היו אינטלקטואלים ובעלי תארים שפוצצו דברים ואנשים בצד הפלסטינאי, או אגב בצד הישראלי, ברוך גולדשטיין למשל) שם לב לכך... אני באמת לא מבין מה לא אפשרי, חדשני או הגיוני בזה. היו דברים מעולם , והרושם שלי הוא שהיו הרבה דברים בעולם. הרבה הרבה.

מה שבקו תחתון (u) אכן מהווה עילה להרמת גבה, בעיניי. לא משהו שאי אפשר להסביר, אבל הרמת גבה בהחלט קיימת.

כך או כך, הטענה שלי היא לא מה היה ומה לא היה. כי איני נביא, ואינני בן נביא, ואני לא הייתי שם, וגם לא היה לי רחפן שבמקרה התעופף למעלה ותיאר את מה שהיה. אני חושב שיש סיכוי סביר שהיה כאן מקרה של מחבל (כי כן, יש עשרות פיגועים על ידי פלסטינאים כל שנה, סטטיסטית. יותר פיגועים על ידי ערבים מאשר מקרי הפללה, זה בטוח, הרבה יותר), ויש גם סיכוי (לא מבוטל בעיניי) של הפללה (כי גם מקרים כאלה היו, לא באותה מידה, אבל היו, אין ספק)
. האם זה 70-30 או 30-70. אני לא יודע לומר כי אני, יחסית, נטול היובריס ואני לא חושב שאני יודע הכל. אני כן יודע לומר שזה לא 99-1, כי אני, לא חושב אוטומטית שהצד הישראלי הוא הצד הרע בסיפור, תמיד ובכל מצב. מן קטע כזה שלי, בתור אתה יודע, יהודי וישראלי.... ובן אדם.

ואולי גם יום אחד נדב ילמד להתדיין מבלי להוציא מילים כמו ״מטומטם״ ו״אדיוט״ מהפה (קאלימי לשיקולך). זה יהיה נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 10:12 pm 
Senior

אם אתה תמשיך לומר שאני אנטישמי (גם בלי להשתמש במילה, "הם אשמים כי היהודים אשמים תמיד"), אני אמשיך לומר שאתה מטומטם. ולי לפחות תהיה הגנת "אמת דיברתי".

אתה ראית פעם איך נשק מוחזק אצל שוטר? אם ראית, אין מצב בעולם שאתה יכול להאמין לסיפור המופרך והמטומטם על החטיפה, הדריכה, השימוש, הניטרול וחוסר התיעוד. זה פשוט מדע בדיוני טהור.

ה"אינטלקטואליות" לא היתה הנושא כאן. היו רופאים טרוריסטים בעולם. אמרת גולדשטיין? סבבה, גולדשטיין היה כהניסט ידוע ומוצהר, קיצוני דתי ופוליטי ידוע, שגר באחת ההתנחלויות שבטח אז נחשבה לאחת הקיצוניות ביותר שיש. איך זה דומה לבחור בן 26 שהרגע חזר מלימודים להתחיל קריירה, ומעולם לא היה מעורב בשום דבר פוליטי, גזעני או לאומני?

ה"גרסה המג"בניקית" היא כלום, זה ברור לכל בר-דעת שמחבר 1 ועוד 1. אם בוחן המציאות שלך עשוי מסרטי פעולה סוג ג', זה משהו אחר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:14 pm 
מנהל פורום

זה שהוא רופא בהכשרתו, סיים לא מזמן את הלימודים ובלי היסטוריית אלימות (לכו תדעו מה יש לו ברשתות החברתיות ו/או מה הוא נחשף אליו שם) זה לחלוטין לא רלוונטי לאירוע.
יש אין ספור מקרים מההיסטוריה הקרובה והרחוקה של הסכסוך של מחבלים שלא נפלו לפרופיל הקלאסי - שהם לכאורה נורמטיביים ועם "אופק", אפילו בני טובים וכו' שמבצעים פיגועים רצחניים. זה אמנם כנראה קצת פחות נפוץ אבל זה בהחלט לא משהו נדיר במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:23 pm 
Hall of Famer

לא תמיד קל למצוא נתונים בעברית לכל מחבל ומחבל, אבל תמיד קל למצוא נתונים בויקי על מחבלים מפורסמים, נניח אלו מ 9-11
ולבדוק האם תמיד מדובר בכל מיני צעירים נטולי השכלה או האם גם באנשים שאשכרה היה להם מה להפסיד.

מוחמד אטה:
Born and raised in Egypt, Atta studied architecture at Cairo University, graduating in 1990,

עבדול עזיז אל עומרי
It is alleged al-Omari graduated with honors from high school, attained a degree from Imam Muhammad ibn Saud Islamic University, was married and had a daughter briefly before the attacks.[2]

ווייל אל שערי
After graduating from Abha teachers college in 1999, Wail al-Shehri took a job as an elementary school physical education teacher at the Khamis Mushait airbase.

סטאם אל סוקאמי
A native of the Saudi Arabian city of Riyadh, al-Suqami was a law student at the King Saud University.

זיאד ג׳ראח
In September 1997, Jarrah left Greifswald and instead began studying aerospace engineering at the Fachhochschule (University of Applied Sciences) in Hamburg

ושוב, אתה מתעקש על כך, אבל חטיפת נשק מחיילים ושוטרים זה משהו שקרה בארץ עשרות פעמים. מה כל כך פאקינג מופרך בזה ,ברגע של הסחת דעת במיוחד? כאמור, זה קרה מספיק פעמים בעבר (ובוא, לא כזה קשה לדעת איך להשתמש בנשק. מספיק אם הבחור הלך פעם אחת למטווח, כן?)

שוב, אני לא אומר שלא. אני לא יודע. אני לא מתיימר לדעת. אתה כן מתיימר לדעת. אני רק אומר שלומר שזה מופרך זה בעיניי , איך אמרת בשמי ״הם אשמים כי היהודים (/ישראלים ) אשמים תמיד״.

ועוד בוא, קראת למספיק אנשים פה בפורום (כולל לי), ״מטומטמים״ הרבה הרבה לפני שמישהו קרא לך בשמות או תארים (מוצדקים או לא). לפחות תהיה הוגן בזה, אם לא בדברים אחרים. (אישית, אגב, אני חושב שיושרה אינטלקטואלית או מוסרית היא ממך והלאה בהפרש של קילומטרים, אבל שיהיה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:28 pm 
Senior

סבבה, 9/11 מאד רלוונטי להרג מוחמד אלעסיבי. תמשיך עם דוגמאות מצוינות.

שיבר, אם לא היית על המחולל שלך והיית מנסה להבין, אולי גם היית מצליח. עצם היותו של עסיבי רופא צעיר לא אומר שהוא לא היה יכול להיות טרוריסט. אבל האגדה על רופא צעיר, אזרח ישראלי, שהרגע חזר ארצה בלי שום הסטוריה של הזדהות עם טרור או אלימות (ו"לך תדע" שאתה לא סוחר נשים וסמים, לך תדע. הרי אפילו על יעקוב אבואלקיעאן ניסו להדביק "תומך דעאש" תוך 10 דקות בגלל עיתון. במקרה של אלעסיבי אפילו עיתון לא מצאו, אחרת היית שומע כבר בהתחלה שהוא "הזדהה בעברו עם הטרור" או חארטה אחרת), וביצע פעולות לחימה מורכבות להפליא שספק אם לוחם ימ"מ מנוסה היה מצליח לבצע ביעילות כזו, וכשכל השוטרים גם לא הצליחו לתעד וגם לא הצליחו לנטרל אלא אחרי שדוקטור מגייוור שלנו כבר ירה, היתה אמורה להעלות איזה סימן שאלה בקרב מי שאונות מתפקדות לו במוחו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:52 pm 
Hall of Famer

מה לא רלוונטי?
אתה טוען שמישהו שיש לו מה להפסיד (רופא, אין לו עבר פלילי, הרגע סיים רפואה. אין, ילד פרח) לא יכול להיות מחבל. זה לא הטיעון היחיד שלך, אבל זה אחד מארבע או חמש טיעונים שלך
הנה, עובדה - אתה מחרטט. מה זה קשור לזה שזה 9-11?? מצטער שעבדתי רק רבע שעה על הפוסט הזה ולא שעתיים לנבור בנתונים עדכניים יותר מהסכסוך הפלסטינאי. כמה זמן לקח לך עד שהסקת שזה בטח יהודים אשמים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:56 pm 
Senior

אפשר להשתמש באונות גם כדי להקיש על דברים. למשל, חוץ ממידת הסבירות של האגדה על דוקטור מגייוור וכל המצלמות המושבתות, רק במוצש האחרון היה תיעוד ברור של פרש מצליף בשוט במפגינה צעירה שעמדה בצד הדרך בתל אביב.

המשטרה, כרגיל ועל אוטומט, שיקרה. הטיעון היה: המפגינה תקפה את הסוס. אבל אז התגלו 2 דברים: שיש תיעוד בסלולר של אנשים והיא לא תקפה כלום, ושדווקא מדובר במדריכת רכיבה טיפולית שפחות סביר שתתקוף דווקא סוס.

אז רק אחרי שזה התגלה, גרסת המשטרה הפכה ל"רגע, נחקור את המצליף".

וזה קרה בתל אביב, לעיני כל, למפגינה יהודיה. עכשיו תחשבו פלסטיני בשער השלשלת לפנות בוקר מול מג"בניקים "בלי תיעוד".

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:57 pm 
Freshman

נורטון, ירית פעם באקדח? אני עשיתי את זה פעם אחת בנעורי וזה לא היה ברור לי מיד איך לירות. זה נראה לי מאוד תמוה שאדם שמימיו לא השתמש באקדח מצליח לירות בו מהר תחת לחץ. לא פחות מחשיד זה חוסר הצילומים, ביחוד שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 03, 2023 11:59 pm 
Senior

נורטון כתב:
מה לא רלוונטי?
אתה טוען שמישהו שיש לו מה להפסיד (רופא, אין לו עבר פלילי, הרגע סיים רפואה. אין, ילד פרח) לא יכול להיות מחבל. זה לא הטיעון היחיד שלך, אבל זה אחד מארבע או חמש טיעונים שלך
הנה, עובדה - אתה מחרטט. מה זה קשור לזה שזה 9-11?? מצטער שעבדתי רק רבע שעה על הפוסט הזה ולא שעתיים לנבור בנתונים עדכניים יותר מהסכסוך הפלסטינאי. כמה זמן לקח לך עד שהסקת שזה בטח יהודים אשמים?

עזוב, אתה מקרה אבוד. אין טעם בכלל. מעולם לא טענתי שאדם שיש לו מה להפסיד לא יכול להיות מחבל, ופרסתי פה כמה וכמה פעמים את מידת הסבירות של האגדה על דוקטור מגייוור.

ואגב להערותיך המטופשות על "ילד פרח" ו"מחבל", ברור לי גם שהחברה הפסידה אדם הרבה יותר מועיל מהאוטומט של "אוטואנטישמיות".

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 12:01 am 
Senior

Ketchup כתב:
נורטון, ירית פעם באקדח? אני עשיתי את זה פעם אחת בנעורי וזה לא היה ברור לי מיד איך לירות. זה נראה לי מאוד תמוה שאדם שמימיו לא השתמש באקדח מצליח לירות בו מהר תחת לחץ. לא פחות מחשיד זה חוסר הצילומים, ביחוד שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה.

לא רק הצליח לירות. הצליח לחטוף את הנשק משוטר מיומן, הצליח לדרוך את הנשק, הצליח לירות פעמיים וכל זה בזמן שכל השוטרים מסביב לא מצליחים לנטרל אותו אלא רק אחרי שביצע את כל הפעולות המורכבות האלה בזמן אפס ותחת לחץ.

האגדה על דוקטור מגייוור.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 12:02 am 
Hall of Famer

Ketchup כתב:

כן, יריתי. לא כזה מסובך.
ורגע, אנחנו בטוחים שהרופא הזה מעולם לא היה באף מטווח? אף פעם? כי אני הלכתי עם חברים בסיאטל, לא באיזה צבא או משהו. כן? לטעון שהאיש מעולם לא החזיק נשק באופן וודאי, זה מאד מאד תמוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 12:03 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
אפשר להשתמש באונות גם כדי להקיש על דברים. למשל, חוץ ממידת הסבירות של האגדה על דוקטור מגייוור וכל המצלמות המושבתות, רק במוצש האחרון היה תיעוד ברור של פרש מצליף בשוט במפגינה צעירה שעמדה בצד הדרך בתל אביב.

המשטרה, כרגיל ועל אוטומט, שיקרה. הטיעון היה: המפגינה תקפה את הסוס. אבל אז התגלו 2 דברים: שיש תיעוד בסלולר של אנשים והיא לא תקפה כלום, ושדווקא מדובר במדריכת רכיבה טיפולית שפחות סביר שתתקוף דווקא סוס.

וזה קרה בתל אביב, לעיני כל, למפגינה יהודיה. עכשיו תחשבו פלסטיני בשער השלשלת לפנות בוקר מול מג"בניקים "בלי תיעוד".

נכון, כי כל דבר שקורה פעם אחת, בוודאות קורה פעם שניה ואין אף אפשרות אחרת להסביר שום דבר, חוץ מאשר על ידי הפעם הראשונה ההיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 12:05 am 
Hall of Famer

מה גם שאתה עדיין מתעקש לא להבין משהו.
בניגוד אליך, אני לא חושב שהגרסה שלי צודקת יותר. אין לי גרסה. אין לי מושג מה היה, ובהחלט יכול להיות שהיתה שם הפללה. אנעארף. אף אחד בשני הצדדים לא צדיק גדול בדרך כלל.

הבעיה כפי שלא רק אני אמרתי לך, אלא אנשים שאתה אשכרה מעריך יותר (נניח עמוס לב), היא לא במציאות, אלא בפרשנות ההחלטית והשחור לבן שלך את המציאות - והשאלה ממה היא נובעת. סה טו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 12:05 am 
Senior

נורטון כתב:
Hacohen כתב:

נכון, כי כל דבר שקורה פעם אחת, בוודאות קורה פעם שניה ואין אף אפשרות אחרת להסביר שום דבר, חוץ מאשר על ידי הפעם הראשונה ההיא.

נכון מותק, המשטרה שיקרה רק פעם אחת. גם אצל אבואלקיעאן פעם. גם אצל אלחלאק. גם בעוד הרבה מאד מקרים שאפשר לקרוא עליהם מתי שרק תרצה, אבל אתה לא רוצה. לילה טוב חמוד, אתה יכול לקרוא לעצמך את האגדה על דוקטור מגייוור ולשים באזניות הודעות של דוברות המשטרה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 7:49 am 
מנהל פורום

ראשית, התנצלות, באתי לעשות משהו מתחכם עם ההודעות היותר מכוערות שהיו כאן, ובמקום לפצל אותן מהפוסט בשביל <הכנס התחכמות מפגרת> מחקתי אותן.
אז סליחה מנדב ומנורטון, אני מתנצל. מחיקת הודעות זה פיכס.
לכל מי שמרגיש מרומה ולא הספיק לקרוא אותן להלן תקציר, נדב אנטישמי, נורטון מטומטם, שניהם מותק וחמוד.

ולענייננו, תפסיקו עם זה עכשיו, אין לי כוח אליכם, שניכם אשמים, ואתם תחסמו אם תמשיכו את הדיון הזה. גסות הרוח כאן היא לחלוטין דו צדדית, ולחלוטין לא מוצדקת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 10:19 am 
מנהל פורום

Hacohen כתב:
סבבה, 9/11 מאד רלוונטי להרג מוחמד אלעסיבי. תמשיך עם דוגמאות מצוינות.

שיבר, אם לא היית על המחולל שלך והיית מנסה להבין, אולי גם היית מצליח. עצם היותו של עסיבי רופא צעיר לא אומר שהוא לא היה יכול להיות טרוריסט. אבל האגדה על רופא צעיר, אזרח ישראלי, שהרגע חזר ארצה בלי שום הסטוריה של הזדהות עם טרור או אלימות (ו"לך תדע" שאתה לא סוחר נשים וסמים, לך תדע. הרי אפילו על יעקוב אבואלקיעאן ניסו להדביק "תומך דעאש" תוך 10 דקות בגלל עיתון. במקרה של אלעסיבי אפילו עיתון לא מצאו, אחרת היית שומע כבר בהתחלה שהוא "הזדהה בעברו עם הטרור" או חארטה אחרת), וביצע פעולות לחימה מורכבות להפליא שספק אם לוחם ימ"מ מנוסה היה מצליח לבצע ביעילות כזו, וכשכל השוטרים גם לא הצליחו לתעד וגם לא הצליחו לנטרל אלא אחרי שדוקטור מגייוור שלנו כבר ירה, היתה אמורה להעלות איזה סימן שאלה בקרב מי שאונות מתפקדות לו במוחו.

אתה פשוט מדבר אל הקיר בלי להקשיב. הChatGPT שלך נכנס ללופ פעם נוספת שאתה נובח על הכלב הלא נכון.

הסכמתי שיש פה מקרה אחר, ושיש פה דברים חשודים בגרסאות ובעובדה שהאירוע לא צולם שדורשים חקירה לעומק לשני הצדדים (יכול להיות שאין לו היסטוריה של פח"ע אבל שהרשתות החברתיות שלו מלאות באינדיקציות כאלה). אני מניח שיש כמה אנשים שבודקים את זה בדיוק עכשיו.
הסכמתי שהמשטרה יכולה במקרים מסויימים לקפוץ מהר מדי למסקנות ולא לחכות לחקירות של עצמה.
לא הסכמתי שלמרות שהמשטרה יכולה לעשות את זה, אפשר להתייחס לכל אירוע כאילו הוא פיברוק של המשטרה והשוטרים בשטח אלא אם יוכח אחרת. זה משהו שהוא יחסית נדיר, ובאופן כללי כן הייתי סומך על הגרסה של המשטרה (ו/או צה"ל), על פני גרסת הפלסטינים. זה משהו שאני מכיר מאחורי הקלעים שאי אפשר להשוות את האמינות של הצדדים. הפלסטינים תמיד אומרים מיד לאחר האירוע שכל מחבל הוא אזרח תמים, ובעצם הוצא להורג על ידי כוחות הבטחון.
לא הסכמתי לכך שיש קשר בין נסיבות החיים שתוארו (רופא, חזר מלימודים, ללא עבר של פשיעה לאומנית) לבין זה שהוא ביצע או לא ביצע את הפיגוע. יש מספיק מקרים שמוכיחים שזה לא קשור, ונורטון אמנם הביא דוגמה מעבר לים אבל היא גם יכולה להיות רלוונטית.
לא הסכמתי שיש מצב שהשוטרים הוציאו להורג אזרח תמים ללא שום התגרות או קונפליקט מקדים שהתרחש בשטח, בין אם ביוזמת אותו אזרח או כתוצאה מאי הבנה של הצדדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 10:51 am 
Hall of Famer

פיגוע דקירה בצריפין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 04, 2023 11:09 am 
Senior

שיבר, אני מבין את האלגוריתם שלך מעולה. בברכת חג שמח, יהודי נש.

וכן, פיגוע בצריפין, נורא מורתעים והכל משיל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 10:09 pm 
Senior

חשד לפיגוע דריסה קטלני בתל אביב, כמה שעות אחרי פיגוע ירי קטלני בצפון הבקעה. הימין הזה מלא להרתיע.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 10:13 pm 
Senior

כרגע מדברים על שתי זירות בתל אביב, שילוב של ירי ודריסה. אבל הכי מסכן איתמר, איך הורסים לו כל הזמן את הארוחות החגיגיות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 10:40 pm 
Senior

אז הסיפור מתברר ככל הנראה כפיגוע דריסה, התהפכות של הרכב הדורס, יציאה של הפוגע מהרכב ויריות שלו עד שנורה חזרה ונהרג.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 10:48 pm 
Sophomore

לפי הדיווחים, הנרצח הוא תייר מאיטליה.
הנפגעים הם גם כן תיירים - מאיטליה ואנגליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 10:49 pm 
Senior

אז לפחות לא נשמות יהודיות טהורות. גם נחמה לממשלתנו האדירה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 11:34 pm 
Senior

מעניין לציין שהרוצח הוא מכפר קאסם, ובלילה הקודם הוצתו מכוניות בכפר קאסם ורוססו כתובות "תג מחיר".

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 07, 2023 11:37 pm 
Hall of Famer

מה אתה רוצה להגיד בזה? שהמכוניות שהוצתו גרמו למחבל לקחת מכונית שלא הוצתה ולרצוח? שאם לא היו מציתים מכוניות בכפר קאסם לא היה טרור? שכל האשמה במצב הנוכחי היא של ישראל?
צר לי נדב, אתה קצת רוקד על הדם עם ההודעות האחרונות שלך.
אין שום דבר משמח או מבדח בכך ששר לביטחון שקר כלשהו נקרא למצב חירום כמעט כל יום בימים האחרונים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: