סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 10:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: גל פיגועים, מרץ 2022
הודעהפורסם: ג' מרץ 29, 2022 10:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
עשרים שנה חלפו מתחילת האינתיפאדה השניה. להסתכל על ערוצי הטלוויזיה עכשיו מחזיר את הזכרונות קצת אחורה. גל טרור על סטרואידים בדחיפת הרשתות החברתיות ובתיבול מחבלים ערבים ישראלים.

באר שבע - 4 הרוגים
חדרה - 2 הרוגים
בני ברק - 5 הרוגים

סה"כ 11 נרצחים בשבוע. מחר יום האדמה ואנחנו בפתח חודש הרמדאן.

מה עושים הפעם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גל פיגועים, מרץ 2022
הודעהפורסם: ג' מרץ 29, 2022 10:52 pm 
Senior

תלוי מי אתה.

אם אתה בן גביר, אתה רץ משולהב בין זירות ומתסיס את הרוחות, בתקווה שתתפרץ עוד אלימות.

אם אתה ימני ישראלי מצוי, אתה משתף פוסטים בפייסבוק נגד "האויב הערבי שהורס אותנו מבפנים", ואומר לכל מי שרוצה ולא רוצה לשמוע את דעתך על מה צריך לעשות לערבים.

אם אתה בטחוניסט לשעבר, אתה משגר עצות לא יעילות לאוויר.

אם אתה אדם סביר, אתה מתבאס מהאלימות, משתתף בצער משפחות הנפגעים, וממשיך לחיות את חייך בתקווה שיהיה רגוע יותר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 29, 2022 11:30 pm 
Hall of Famer

או לחילופין, אם במקרה הנפגע היה ערבי והמפגעים היו כוחות הבטחון, פותחים על זה פוסט בסלניוז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:26 am 
Junior

קצת מעצבן אותי איך טמטום שמאלני תמיד עובר מתחת לרדאר. והפעם, מאמרו של נחמיה שטרסלר, שתהה מה היה קורה אם בסמוך למקום הפיגוע בחדרה היו יושבים חרדים ולא מסתערבים.
מישהו באמת קורא את זה ולא שואל את עצמו איך השיט הזה, שנופל מרמת השיח של חבורת מתבגרים שלא יסיימו 12 שנות לימוד, מקבל ביטוי בגוף תקשורת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:28 am 
Junior

נורטון כתב:
או לחילופין, אם במקרה הנפגע היה ערבי והמפגעים היו כוחות הבטחון, פותחים על זה פוסט בסלניוז

נשכחה פה עוד אופציה של השמאלן המצוי והאידיוט, שיתבאס מכך שההזנחה הפושעת שלנו אילצה ערבים טובים לצאת במסעות טבח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:30 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
קצת מעצבן אותי איך טמטום שמאלני תמיד עובר מתחת לרדאר. והפעם, מאמרו של נחמיה שטרסלר, שתהה מה היה קורה אם בסמוך למקום הפיגוע בחדרה היו יושבים חרדים ולא מסתערבים.
מישהו באמת קורא את זה ולא שואל את עצמו איך השיט הזה, שנופל מרמת השיח של חבורת מתבגרים שלא יסיימו 12 שנות לימוד, מקבל ביטוי בגוף תקשורת?

שטרסלר לא ממש שמאלני, סתם אידיוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:33 am 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
נורטון כתב:

נשכחה פה עוד אופציה של השמאלן המצוי והאידיוט, שיתבאס מכך שההזנחה הפושעת שלנו אילצה ערבים טובים לצאת במסעות טבח.

גם נשכח פה הצד השני:

אם אתה פלסטיני בג'נין, תפתח מגש כנאפה ותחלק סוכריות.

אם אתה ערבי ישראלי באום אל פאחם - תעשה לייקים ברשתיות החברתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:34 am 
מנהל פורום

rony כתב:
זה כן אני כתב:

הוא דווקא ימני (לפחות בדעותיו הכלכליות) ושונא חרדים מובהק.
יש את הטור המלא שלא נוציא דברים מהקשרם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:38 am 
Senior

זה כן אני כתב:
נורטון כתב:

כן, זה טייפ כלכך מצוי של שמאלן, שאני בטוח שיש שלל דוגמאות לו. אם רק אפשר לעזור למצוא את המצוי הזה, כי כל השמאלנים שראיתי עד עכשיו לא טענו שום דבר שדומה לזה.

אבל אם לא תמצא דוגמאות מצויות לטייפ המצוי הזה של שמאלן, הרי שעסקינן בהודעה מצויה של אידיוט מצוי שלא יודע לאן לתעל את השנאה המצויה שלו, ואת העובדה שבאופן מצוי הוא אימפוטנט מקלדת מצוי, שחוץ מלהסית נגד אנשי קש מדומיינים מצויים לא מסוגל לעשות כלום.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:41 am 
Hall of Famer

https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.10703258

ציטוט:
אם במסעדה היו בחורי ישיבה ולא מסתערבים

מעניין מה היה קורה, אם במקום המסתערבים במסעדה בחדרה, היו יושבים שם כמה בחורי ישיבה שמתמחים בלימודי תורה. האם גם אז הארוע היה מסתיים עם שני הרוגים בלבד?

כמובן שהביביסטים השקרנים הוציאו את דבריו מהקשרם , הוא לא איחל לבחורי ישיבה להיות במקום הפיגוע , הוא מצא עוד דרך למחות על כך שבחורי ישיבה לא מתגייסים לצבא.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 9:49 am 
Senior

אין נפתלי בנט ונחמה שטרסלר, עד מתי הסמול האנטי ציוני ישלוט במדינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:11 am 
Junior

Shiver כתב:
rony כתב:
זה כן אני כתב:

הוא דווקא ימני (לפחות בדעותיו הכלכליות) ושונא חרדים מובהק.
יש את הטור המלא שלא נוציא דברים מהקשרם?

להגיד על מישהו שהוא ימני בגלל דעותיו הכלכליות (אגב, לא כזה חד משמעי לאור עמדותיו לגבי העלאת שכר המינימום), זה קצת לפספס את מהות החלוקה לימין ולשמאל במדינת ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:19 am 
Hall of Famer

הוא גם לא *כזה* שמאלני בדעותיו המדיניות, איפשהו באיזור של לפיד-גנץ והרבה פחות בסביבה של מרצ והמשותפת. הוא בעיקר מרכז לבן, ציוני, אולטרה-קפיטליסטי, חילוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:23 am 
Junior

Hacohen כתב:
זה כן אני כתב:
נורטון כתב:

כן, זה טייפ כלכך מצוי של שמאלן, שאני בטוח שיש שלל דוגמאות לו. אם רק אפשר לעזור למצוא את המצוי הזה, כי כל השמאלנים שראיתי עד עכשיו לא טענו שום דבר שדומה לזה.

אבל אם לא תמצא דוגמאות מצויות לטייפ המצוי הזה של שמאלן, הרי שעסקינן בהודעה מצויה של אידיוט מצוי שלא יודע לאן לתעל את השנאה המצויה שלו, ואת העובדה שבאופן מצוי הוא אימפוטנט מקלדת מצוי, שחוץ מלהסית נגד אנשי קש מדומיינים מצויים לא מסוגל לעשות כלום.

אה, אוקי. אז אין שמאלנים שטוענים שכל ההזנחה ארוכת השנים שלנו היא בין השאר שמביאה לפיגועים האלה? אחד מהם אגב, הוא חבר טוב שלי. אדם זהב, משכיל והרבה יותר נחמד, אגב, מהשמאלן הממוצע (בטח אלה שמגיבים כאן), אך אידיוט גמור בכל הנוגע לניתוח המצב כאן.
זו אגב הייתה תגובתו של סגן שר הביטחון אחרי הפיגוע בבאר שבע: "אסור לשכוח שבמשך עשרות שנים מדינת ישראל שגתה קשות באפליה של המגזר הבדואי – וזה הזמן להיות שם".
אגב, אלו תגובות שלא מאפיינות רק את גל הפיגועים הנוכחי, אלא כאלה שנשמעות רבות בכל ההקשר של האלימות בחברה הערבית ובמאורעות שומר חומות.

בעולמו הצר כעולם נמלה של השמאל בכלל ונדב בפרט, יש מקום אך ורק לתרחישי אימה כשהם מגיעים מהצד הימני במפה הפוליטית. אין שמאלנים שמטיפים לאלימות מחרידה, אין ח"כים שהולכים למקומות נפיצים ומבעירים את השטח, אין הזויים שתמיד ילכו בדרך הפתלתלה שמובילה למקום אחד ובו האחריות רובצת בראש ובראשונה על המדינה.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ד' מרץ 30, 2022 10:50 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:27 am 
Junior

עופר האדום כתב:
https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.10703258

ציטוט:
אם במסעדה היו בחורי ישיבה ולא מסתערבים

מעניין מה היה קורה, אם במקום המסתערבים במסעדה בחדרה, היו יושבים שם כמה בחורי ישיבה שמתמחים בלימודי תורה. האם גם אז הארוע היה מסתיים עם שני הרוגים בלבד?

כמובן שהביביסטים השקרנים הוציאו את דבריו מהקשרם , הוא לא איחל לבחורי ישיבה להיות במקום הפיגוע , הוא מצא עוד דרך למחות על כך שבחורי ישיבה לא מתגייסים לצבא.

וואו איזו תגובה דבילית. התעלית על עצמך, וזה לא קל.
שישאל גם מה היה קורה אם בסמוך לאירוע היו ג'ובניקים או סתם כאלה ששירתו ככתבים במחנה בגלל קומבינות של אבא'לה או סתם משתמטים כמו נדב.
אף אחד לא הסיק מדבריו שהוא איחל לבחורי ישיבה להיות במקום הפיגוע. סתם הערה שמטרתה לדחוף את סוגיית הגיוס בתזמון פשוט דוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:31 am 
Junior

אגב, לא אמרתי שכל השמאלנים הם אידיוטים שמטילים את האחריות בפיגועים על ישראל. בדיוק כמו שנדב לא אמר שכל ימני מצוי טורח לספר לכל מי שרוצה או לא רוצה לשמוע מה צריך לעשות לערבים. נכון, נדב? לרגע לא העליתי בדעתי שאתה מהזן המכליל. לרגע. הבנתי את כב' נכון?

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ד' מרץ 30, 2022 10:31 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 10:31 am 
Senior

אני מציע לנעול את הפתיל הזה כשהוא עוד מכוער וקטן ולא לחכות שהוא יגדל להיות בהמי ומגעיל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 11:10 am 
Sophomore

לא מתלהב מבנט ובטח לא מביבי
אבל לא לשכוח שב2015-2016 היה גל טרור מטורף בישראל עם עשרות פיגועים ונרצחים בשלטון הימין
טרור הבודדים הוא בלתי נשלט ומונע מהסתה ברשתות החברתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 11:38 am 
מנהל פורום

ציטוט:
השר שי אמר בגל"צ: "יכול להיות שהפיגועים יעודדו מחבלים מעזה לפעול, לא יודע אם חמאס ינסה לנצל את המומנטום ולפגוע בישראל. עם זאת, העובדה ש-20 אלף פלשתינים יעבדו השבוע בתוך ישראל לא מפחידה אותי, הם עוברים בדיקות קפדניות".

בהמשך אמר שר התפוצות כי צריך להשהות את ההקלות לכמה ימים ולשקול אותן מחדש, וכי צריך לסייע לפלשתינים לצד הפעולות הביטחוניות. "אנשים רעבים פונים לטרור - ללא אוכל ומים, הם ישבשו את חיינו", אמר נחמן שי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 11:44 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עזוב את המשפט השני, מה עם המשפט הראשון? כמה אחוזים מ-20000 הפלסטינים האלה עוברים בכלל דרך מחסומים מסודרים? אלפים מהם, אולי רובם, נכנסים לישראל דרך פרצות ידועות בגדר ללא שום בקרה פרטנית, וזה דבר שישראל יודעת ומאפשרת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 11:52 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עזוב את המשפט השני, מה עם המשפט הראשון? כמה אחוזים מ-20000 הפלסטינים האלה עוברים בכלל דרך מחסומים מסודרים? אלפים מהם, אולי רובם, נכנסים לישראל דרך פרצות ידועות בגדר ללא שום בקרה פרטנית, וזה דבר שישראל יודעת ומאפשרת.

לפחות ממה שקראתי אז זה לא מדויק, ישראל הודיעה רשמית בתחילת השבוע שהיא תאפשר כניסה מסודרת של 20 אלף פועלים מעזה בכל יום (עד היום נכנסו אלפים בודדים וגם את זה ישראל מעולם לא פירסמה רשמית), ואפילו הודיעה שתשפץ ותרחיב את מעבר ארז לטובת העניין. אלו שנכנסים בצורה לא מסודרת מגיעים יותר מיו"ש עד כמה שידוע לי, אני לא חושב שהיה פיגוע של מחבל שיצא מעזה כבר כמה שנים טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 12:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
צודק, אני לא הבנתי נכון את המשפט.
בלי קשר מה שקורה עם הפרצות בגדר ביו"ש זה מחדל, והוא נעשה בכוונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 12:22 pm 
Senior

זה כן אני כתב:
אגב, לא אמרתי שכל השמאלנים הם אידיוטים שמטילים את האחריות בפיגועים על ישראל. בדיוק כמו שנדב לא אמר שכל ימני מצוי טורח לספר לכל מי שרוצה או לא רוצה לשמוע מה צריך לעשות לערבים. נכון, נדב? לרגע לא העליתי בדעתי שאתה מהזן המכליל. לרגע. הבנתי את כב' נכון?

מכיוון שהפיד שלי מפוצץ בהרבה מאד ימנים שמספרים מה צריך לעשות לערבים, אבל לא נתקלתי אפילו בשמאלן אחד שהטיל את האחריות לפיגועים על ישראל (לרבות נסיונך הנלוז להוציא את דברי סגן שר הבטחון הקשרם), אין ולא יהיה איזון בעניין הזה. גם השמאלן השמאלני ביותר שאני מכיר, מזני העופר כסיף וכו', לא יהיה במצב שהוא לא מגנה רצח אזרחים. אגב, כל הפוליטיקאים הערבים וגם אבו מאזן גינו את הרצח אתמול. התגובה של הפיד הימני לכך היתה שהערבים האלה משקרים החוצה, ואת האמת הרצחנית אומרים פנימה.

הויכוח הכי משעשע היה לי אתמול עם 2 חברים ערבים-יהודים שלי, האחד קרא להחרמה כלכלית של ערבים, אבל כמובן רק אחרי שסיים לשפץ את ביתו באמצעות פועלים שאסף כל בוקר מהמחסום. השני, שאינו דתי כלל, טען שהוא שייך לדת האמת ולא לדת הפייק המוסלמית ולכן זכויותיו עודפות באופן טבעי. אלה רק כמה פנינים, כמובן שהיה "אין עם פלסטיני" הותיק והטוב, וכו'. אין חדש תחת שמש ציון המעטירה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 12:50 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
צודק, אני לא הבנתי נכון את המשפט.
בלי קשר מה שקורה עם הפרצות בגדר ביו"ש זה מחדל, והוא נעשה בכוונה.

זה לא מחדל. זה בכוונה, ובצדק.
יש אוכלוסייה ערבית עצומה על שטחי יהודה ושומרון שעליה אנו שולטים.
אמצד אחד הם לא יכולים להקים מדינה משלהם ביו"ש כי אנו לא נותנים להם (בצדק), ויש כאלו שאומרים שהם לא באמת רוצים.

אי אפשר מצד אחד לשלוט עליהם, ולא לאפשר להם להקים מדינה, ומצד שני לא לאפשר להם להתפרנס איפה שהם כן יכולים (בתוך ישראל).

אז מעלימים ובצדק עין מזה שאלפים או עשרות אלפים נכנסים לפה מידי יום, וגם אם יש טיפה טרור, אז בולעים את הגלולה המרה. חייבים לתת מעט תקווה להמון אנשים.
ועכשיו שיש טרור ברמה לא נורמלית אז פתאום "מראים רצינות" וחוסמים את הכניסה שלהם לארץ.

הפתרון שאני מציע הוא מדינה אחת בין הים לירדן בשליטת העם היהודי, עם זכויות אדם מלאות לכולם + זכויות אזרח חלקיות למי שאינו יהודי (מניעת זכות ההצבעה).
זה לא בגלל שאני גזען. אם היו פה רק 1% או אפילו 5% גויים בין הים לירדן, אז היה אפשר לתת להם להצביע, ועדיין להישאר עם מדינה יהודית.
אבל אם אנו תופסים פיקוד על 3 מיליון ערבים (ועוד 2 מיליון לא יהודים שגם ככה קיימים פה), האחוז שלהם הוא כבר לא זניח, ובכך שללת את "המדינה היהודית".

הפתרון שאני מציע הוא אמנם לא פוליטיקלי קורקט, ואולי נראה טיפה גזעני (בעיני דמגוגים), אבל זה הפתרון המוסרי ביותר.
אתה לא רוצה את הפתרון הזה?
סבבה, אז או שתמשיך לשלוט באופן לא מוסרי על אוכלוסייה עוניית (שהולכת וגדלה).
או שתגרש חצי מיליון יהודים מהבתים שלהם, ותיתן לערביי יו"ש לבנות מדינה שם, תוך סיכון (ריאלי ביותר) שיום אחד תהפוך להיות מדינת טרור. זה אפילו עוולה מוסרית הגבוהה ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 30, 2022 12:58 pm 
Hall of Famer

הפתרון שלך הוא לא "טיפה גזעני" אהוד, הוא מאוד גזעני ונקרא מדינת אפרטהייד שתוחרם (בצדק) על ידי כל העולם, המשטר שלה יקרוס מהר מאוד ויוחלף במשטר שייתן זכויות מלאות גם ללא-יהודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: