סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 5:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גל פיגועים, מרץ 2022
הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 1:30 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
לרקוד על הדם זה כזה ביטוי מיותר שכל מטרתו לחסום ביקורת.
נעשה את זה פשוט.
מטרת הממשלה היא ניהול המדינה באספקטים השונים.
מטרת האופוזיציה היא לחסוף פגמים בניהול הנ"ל. לא עשיתם את זה? כשלתם בתפקידכם.
אם הממשלה לא מסוגלת לנהל, מוטב שתשב בשקט ולא תטיף על מתי ביקורת היא לגיטימית ומתי לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 2:00 am 
Hall of Famer

כמה שמדגדג לי לכתוב דברים שערן לא יאהב. אוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 4:54 am 
Senior

עמוס לב כתב:
מה אתה רוצה להגיד בזה? שהמכוניות שהוצתו גרמו למחבל לקחת מכונית שלא הוצתה ולרצוח? שאם לא היו מציתים מכוניות בכפר קאסם לא היה טרור? שכל האשמה במצב הנוכחי היא של ישראל?
צר לי נדב, אתה קצת רוקד על הדם עם ההודעות האחרונות שלך.
אין שום דבר משמח או מבדח בכך ששר לביטחון שקר כלשהו נקרא למצב חירום כמעט כל יום בימים האחרונים.

מה שאני רוצה "להגיד בזה", זה שאין לי מושג מה באמת קרה. יש עכשיו פרטים של הרוצח, בנאדם בן 45, אב ל5 בנות בלי זיקה מיוחדת לדת או אידאולוגיה שמעולם לא התבטא באיזשהו אופן בעד אלימות לאומנית. ניצב עמי אשד, מפקד מחוז ת"א, נתן אגב בדיוק את התגובה האינטיליגנטית הסבירה שהיא הנגטיב למפכ"ל הפאתטי שניסה לפטר אותו: נחקר הגורם הלאומני, נבדקים גם גורמים אחרים ואין מסקנות.

אבל אני בטח לא שמח או מבודח. גדלתי בימין האידאולוגי הקיצוני ואני יודע שלאיתמר בן גביר יש אפס כישורים לתפקיד שלו, וזה עולה בחיי אדם. אני יודע שהממשלה הגזענית והמופקרת הזאת רואה בפלסטינים, במקרה הטוב, אנשים שראויים להיות חוטבי העצים ושואבי המים של היהודים (גם אם בתפקידים כמו רופאים או רוקחים), ולא אנשים שראויים ליחס כמו יהודים. יש מספיק שרים שאומרים את זה בריש גלי, זה לא איזשהו דבר שמוסתר.

אז רצח ופגיעה באזרחים זה דבר נורא, תמיד, רק שלי אכפת גם מפלסטינים ואני רואה בהם אנשים בדיוק כמו היהודים. מי שחושב שאפשר להמשיך את הכיבוש ואת האלימות הקשה הקבועה הכרוכה בו, ושאפשר להכנס לאל אקצה ולהכות מתפללים ולהוליך אותם בשיירה משפילה בתוך המסגד, ושלא תהיה לזה השפעה שעולה בחיי אדם "בצד שלו"-הוא טיפש גמור. בדיוק כמו הטיפשות שמובילה אנשים להאמין שהאוטובוסים המתפוצצים שהחלו אחרי הטבח של גולדשטיין לא קשורים לזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 7:45 am 
מנהל פורום

מי שלא רואה את ההקשר בין ההתנהלות של ישראל ושל ישראלים ביום יום ובתקופה האחרונה לבין גל הטרור הוא או עיוור או גזען ככה"נ. מי שלא רואה שהדרך להפסקת הטרור עוברת דרך לקיחת אחריות של ישראל הוא עיוור או גזען ככה"נ.
גם באופן כללי וגם באופן נקודתי לגבי הגל האחרון.
רוצים לדבר רק על האחריות של הפלסטינים? של העולם המוסלמי בכללותו? תהנו מזה, ב"ה יש מספיק על מה לדבר. אבל תדעו רק שאתם או עיוורים או גזענים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 2:35 pm 
Freshman

הכיבוש משחית! מי שהאמין שאפשר לקיים מערכת שילטונית אחת לאזרחי ישראל ואחרת לפלסטינאים התבדה. וברגע שלשמור את שתי המערכות האלו נפרדות תושבי ישראל היו מוכנים לסבול את השחיתות של הדוסים והשחיתות של המתנחלים אז זה הוביל לקבלה של מנהיגים מושחתים (במפתיע זה לקח די הרבה זמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2023 4:23 pm 
Senior

כמה תיקונים שצריך להבהיר: לא היו יריות מצד הפוגע וכרגע לא ברור בכלל שהיה לו נשק. מדובר באדם נורמטיבי ללא כל רקע בטחוני, שעבד כשרת בחטיבת ביניים בקרית אונו. אחיו טוען שמדובר בתאונה. עמי אשד, כזכור, אמר שהנושא ייחקר ויש כיוונים שהם לא הכיוון הלאומני.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2023 11:48 am 
Hall of Famer

יש איזו מדינה במזרח התיכון או איזור שלא ירו רקטות על ישראל בימים האחרונים?!
ממשלת שמאל בתחפושת של ממשלת ימין
הממשלה הגרועה בתולדות המדינה בכל התחומים
וזאת ממשלה שצריכה להתמודד עם הגרעין האיראני שעל פי הפנטגון נמצא מרחק שבועות מטיל מבצעי.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2023 2:39 pm 
Senior

זה אמנם ררדדטטיי, אבל מטבע הלשון המטומטם הזה "ממשלת שמאל בתחפושת של ימין", על מה הוא מתבסס? מאיפה הגיעה התפישה שממשלת "שמאל" (לא שנשאר בארץ שמאל שיכול להרכיב ממשלה), תקבל בברכה פיגועים וטילים? הממשלה האחרונה שהיו בה חברים מהשמאל, כולל ערבים, עשתה עבודה קצת יותר מוצלחת מבחינת בטחון הייתי אומר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2023 2:43 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מקום שלישי ברשימת הקלישאות המטופשות אחרי "עוד נצחון כזה ואבדנו" (ובפרט על נצחונות ספורטיביים) ו"אי אפשר להילחם בדאעש/איסלם קיצוני, כי זה רעיון במוחם של אנשים".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2023 3:18 pm 
Senior

אגב האיסלם הקיצוני, נכון שסיפרו לכם על התבצרות של חמושים באל אקצה, שפשוט הכריחה את שוטרי מג"ב להכנס חמושים למסגד, להכות מתפללים ולהוביל אותם בשיירה משפילה החוצה?

אז אמנם הפלסטינים טענו, וזה באמת לא רלוונטי כי הם רק פלסטינים ולא בני אדם, שזה מנהג דתי להתכנס ללילה באל אקצה ברמאדן ושלא תוכננו שום פרעות. אבל מילה של מג"ב מול מילה של פלסטינים, בואו, מי לוקח?

ואז טוויסט מעניין בעלילה: שוב פורסם שחמושים פלסטינים מתכוונים להתבצר באל אקצה ולחולל משם פרעות. אלא שהפעם מג"ב לא פרץ פנימה, לא היכה ולא הוביל שיירות. התוצאה? וואלה כלום. 0 הפרות סדר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 9:07 am 
מנהל פורום

ואתה חושב שהפיקוד הבכיר במשטרה ובמג"ב הם מטומטמים, ויוצרים מעצמם פרובוקציות במקום הכי נפיץ בעולם, כשהם יודעים שתיעוד של זה יגיע לרשתות החברתיות?
לא חסרים גם תיעודים מעכשיו ומהעבר בהם המתפללים אוספים ערימות אבנים וזיקוקים וכמובן משתמשים בהם (לחגיגות הרמדאן המסורתיות בטח, כן?), איפה האחריות של הצד השני לאירועים?
וגם תמיד חשוב לזכור בסבבי האלימות את הסיבה והמסובב.

זה בסדר מדי פעם להטיל את האחריות על ישראל, רק להבין שהמציאות מורכבת יותר, ושבהרבה פעמים מהמקרים הצד השני גם אחראי וגם "התחיל". לא שמעתי אותך אומר את זה כמעט מעולם, אפילו בפיגועים והאירועים המובהקים ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 9:24 am 
Senior

אני חושב שהמשטרה הישראלית זה ארגון הולך ונרקב, ושמג"ב כבר עשרות שנים עובר תהליך שהופך אותו הלכה למעשה ליחידה שהתעללות בפלסטינים זה חלק טבעי מפעילותה. כשיש שר כמו בן-גביר ומפכ"ל מג"בניק שחושב שה"ערבים רוצחים כי זה בטבע שלהם", והמפכ"ל למשל פיטר מפקד מחוז מוערך כי השר לחץ עליו כי לא היתה מספיק אלימות נגד מפגינים יהודים בתל אביב, אז כן-הם יעשו גם דברים כאלה בהר הבית.

תחת שבתאי היה אסון מירון, אני מזכיר לך. זה איש שאתה סומך עליו? הפיטורים של אשד, אתה סומך? אני יודע מה דעתך המסויגת אלף סייגים על הרג מוחמד אלעסיבי, אבל בנאדם שתוך שניה אומר על מקרה כזה שברור לו שזה פיגוע, אני לא סומך לא על המקצועיות, לא על האינטגריטי ולא על ההבנה או האכפתיות שלו מה זה הר הבית ומה זה עשוי ליצור.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 9:39 am 
מנהל פורום

ולמרות כל אלה (שבגדול אני מסכים איתך), המרחק רב לאירועים כמו ביום רצח, או לפריצה שהיא לכאורה חסרת רסן ופתאומית וללא סיבה לאחד המקומות הקדושים לאסלאם. כל נגיעה באל אקצה זה משהו שמאושר על ידי דרג רמטכל, שר בטחון, ראש שבכ וראש ממשלה. זה אירוע שאין למפכל המשטרה ולמגב כמעט שיקול דעת איך לפעול בו. מכירים כבר מה התרחישים של הצדדים ודרכי הפעולה, והדרג הבטחוני הגבוה קובע מה לעשות.

עם כל הזלזול שלך בארגון הזה, יש שם גם אנשים רציניים שיודעים מה ההשלכות של הפעילות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 10:44 am 
Senior

בקיצור, במקום להתייחס לעובדות, אתה מוכר לי פרופוגנדה למה הגוף הרקוב והגזעני הזה תחת השר הכי גזען ולא כשיר בהסטוריה, ומפכ"ל גזען שצמח ביחידה שאלימות כלפי פחסטינים היא לחם חוקה, יתנהל בשיקול דעת ובמקצועיות.

סורי לא קניתי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 11:38 am 
מנהל פורום

אתה טוען שאני מגן על טיפוסים נאלחים כמו בן גביר ושבתאי? זה ממש לא הסיפור.
אני רק לא רואה כמוך את המציאות בצבעים בינאריים וגם חושב שבחלק גדול מהמקרים, על אף חוסר המקצועיות של הגוף הנקרא "משטרה" האשמה לא רובצת לפתחה. אגב כפי שאתה רואה ברחבי העולם כולל בארצות הברית הנאורה, משטרות הן גופים לא פשוטים לניהול. בטח לא באיזור חיכוך תמידי כמו ישראל.

ועל איזה עובדות אתה מדבר?
בינתיים העובדות של האירוע האחרון, הן שערבי מכפר קאסם נסע בלי סיבה ברורה בשעות לילה מאוחרות בטיילת בתל אביב, החזיק ברכב אקדח צעצוע, עלה על המדרכה ודרס למוות ופצע חפים מפשע רחוק מהכביש. אין סימני בלימה ולפי האינדיקציות הרפואיות הראשוניות הוא לא סבל מאירוע לבבי או מוחי (לצורך נתיחה מלאה צריך אישור מהמשפחה שבטח לא יתקבל).
להטיל את האחריות על תג המחיר (הנפשע והמגונה) שהתבצע יום לפני בכפר קאסם זה הכי האשמת הקורבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 2:02 pm 
Senior

שיבר, אני מאחל לך איחול כן ואמיתי, שכל מי שאתה רוצה שיאהב אותך בעולם-יאהב אותך כמו שאתה אוהב להכניס דחלילים לדיונים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 9:30 pm 
מנהל פורום

אתה תמיד מקשקש על העובדות ובסוף לא יכול להתמודד באף דיון אמיתי. מפגיז בסילופי עובדות ובמציאות חד מימדית ובורח, כמו עכשיו. כבר אפשר להגיד שזה טיפוסי. מתבצר באיזו עמדה תמוהה שבאת איתה מהבית ומנסה בכוח להלביש אותה בכח על כל ספקטרום האירועים שקורה, עם נימוקים חלשים מאוד ואטימות לראות את הצד השני בדיון. באמת חבל על הדפוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 9:34 pm 
Senior

עזוב, זה מגוחך לגמרי. אני באופן קונסיסטנטי כבר הרבה שנים אחד הכותבים הכי מנומקים שיש בפורום הזה, אין דעה אחת שלי שלא נימקתי ולא הסברתי, מה שאני מסרב לעשות זה להכנס לדיוני סרק עם מי שמכניסים לי טיעונים לפה ומתווכחים עם אנשי קש. אתה אמן בזה ואין לי כח לזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 10:18 pm 
Hall of Famer

ארוך ומנומק זה לא אותו דבר. אתה בהחלט כן כותב מאד ארוך. זה כן.
ואגב (לא זוכר אם זה בת׳רד הזה או לא אבל), להביא את גודל המדגים המדהים שכולל את אבא שלך כמ.ש.ל זה דוגמה קלאסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 10:32 pm 
Senior

נורטון כתב:
ואגב (לא זוכר אם זה בת׳רד הזה או לא אבל), להביא את גודל המדגים המדהים שכולל את אבא שלך כמ.ש.ל זה דוגמה קלאסית.

תאמר לי מי חובר אליך, ואומר לך מה מצבך..

להביא את הדוגמה של אבא שלי זה באמת דוגמה קלאסית, להראות כמה אתה כפשוטו לא מבין את הנקרא, לא מסוגל להבין טיעון וחוטף ת'רד אחר ת'רד נוקאאוטים כי אתה פשוט גרוע בקטע הזה של ויכוח מבוסס לוגיקה, ידע ועובדות.

אז הנה הדוגמה: ניתן דיווח על סקר תקף, על קבוצת מדגם רחבה ותקפה סטטיסטית, שנעשה על ידי סוקר מומחה ורב מוניטין שהוא פרופסור לסטטיסטיקה, שמראה ירידה עצומה בכוחו של נתניהו. זה היה הנתון הסטטיסטי התקף. הוספתי לזה אנקדוטה שאותי זה לא מפתיע, כי אפילו אדם כמו אבא שלי (והוא לא היחיד שאני מכיר) שהוא ליכודניק מובהק שהצביע כל חייו ליכוד, הודיע שלא יצביע יותר ליכוד בניגוד לכל חייו.

כלומר היה לנו מדגם סטטיסטי תקף, שמוכיח משהו. זה דבר אחד. והיתה לנו אנקדוטה על אבא שלי, האדם הבודד שמדגים את מה שהראה הנתון הסטטיסטי. לא מוכיח, מדגים.

אני מניח שהייתי מצפה מילד בסביבות כיתה ג'-ד' להבין את זה. העובדה שאתה רץ לת'רד אחר כדי לצאת גם פה (אחד שקאלימי עשה איתך חסד ומחק את המקור) מה שאתה יוצא בדרך כלל, היא בהחלט מרשימה. מה שנקרא, לפחות יש לך את הנחישות.

ומכיוון שיש לך את הנחישות, אתה מוזמן לעבור על הודעותיי הרבות בפורום ולהראות לי כמה מתוך ההודעות המאד-ארוכות שלי הן גם לא-מנומקות. כנראה שאתה לא מסוגל להגיד לילה טוב בלי לטעות במשהו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 10:39 pm 
מנהל פורום

לא מחקתי כלום.
אני קצת מצטער על זה שלא מחקתי כלום.
אבל לא מחקתי כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 10:46 pm 
Senior

אז מנהל אחר מחק

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 11:09 pm 
Hall of Famer

תודה על הבקשה אבל כתבתי לך עשרות פעמים מה לא היה מנומק בזמן אמת. אתה מוזמן לערוך חיפוש בפורום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2023 11:11 pm 
Hall of Famer

ואפרופו:

Hacohen כתב:
נורטון כתב:

תאמר לי מי חובר אליך, ואומר לך מה מצבך..

להביא את הדוגמה של אבא שלי זה באמת דוגמה קלאסית, להראות כמה אתה כפשוטו לא מבין את הנקרא, לא מסוגל להבין טיעון וחוטף ת'רד אחר ת'רד נוקאאוטים כי אתה פשוט גרוע בקטע הזה של ויכוח מבוסס לוגיקה, ידע ועובדות.

אז הנה הדוגמה: ניתן דיווח על סקר תקף, על קבוצת מדגם רחבה ותקפה סטטיסטית, שנעשה על ידי סוקר מומחה ורב מוניטין שהוא פרופסור לסטטיסטיקה, שמראה ירידה עצומה בכוחו של נתניהו. זה היה הנתון הסטטיסטי התקף. הוספתי לזה אנקדוטה שאותי זה לא מפתיע, כי אפילו אדם כמו אבא שלי (והוא לא היחיד שאני מכיר) שהוא ליכודניק מובהק שהצביע כל חייו ליכוד, הודיע שלא יצביע יותר ליכוד בניגוד לכל חייו.

כלומר היה לנו מדגם סטטיסטי תקף, שמוכיח משהו. זה דבר אחד. והיתה לנו אנקדוטה על אבא שלי, האדם הבודד שמדגים את מה שהראה הנתון הסטטיסטי. לא מוכיח, מדגים.

אני מניח שהייתי מצפה מילד בסביבות כיתה ג'-ד' להבין את זה. העובדה שאתה רץ לת'רד אחר כדי לצאת גם פה (אחד שקאלימי עשה איתך חסד ומחק את המקור) מה שאתה יוצא בדרך כלל, היא בהחלט מרשימה. מה שנקרא, לפחות יש לך את הנחישות.

ומכיוון שיש לך את הנחישות, אתה מוזמן לעבור על הודעותיי הרבות בפורום ולהראות לי כמה מתוך ההודעות המאד-ארוכות שלי הן גם לא-מנומקות. כנראה שאתה לא מסוגל להגיד לילה טוב בלי לטעות במשהו.

מ.ש.ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2023 12:01 am 
Senior

חח. אתה בטוח שאתה יודע עברית? מה נדפק בהתפתחות יכולת הבנת הנקרא שלך? עזרה מונחית לנצרך: החלק שבין "אז הנה הדוגמה" ל"לא מוכיח, מדגים" מהווה הדגמה על ידי תיאור, נימוק והסבר. אם אתה לא מבין את זה ועוד כותב מ.ש ל, אתה לא כשיר להיות פה יוזר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 503 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: