סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 3:06 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 88 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 9:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מתלבט אם לשאול מה כתב ינון מגל, כי מצד אחד, הוא חסם אותי אחרי שהעזתי לציין שהוא מטריד מינית ומצד שני, די ברור לי שזה היה משהו מבחיל ומחליא להחריד שתמציתו הצדקה מוחלטת של אנסים, אולי גם בתוספת האשמת קורבן ואיזו תוספת על כמה הם מסכנים הכדורגלנים שנהרסו להם החיים ועכשיו הם נאלצים, בצוק העיתים, להמשיך לעשות בדיוק את מה שהם עשו לפני כן, ואפילו בשכר יותר גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 10:16 am 
Junior

חייב להגיד שאני לא מבין למה החשיפה האחרונה משנה משהו...
מה שהם עשו דוחה באותה מידה לפני הפרסום ואחרי הפרסום. אם אנחנו בתור חברה הלבנו את מה שהם עשו אז אני באמת לא מבין מה בחשיפה החדשה כל כך מזעזע את עולמינו.

הדיבור על אבקה לבנה זה מה שהופך את זה לשערוריה? הרי היה ברור והם לא הכחישו את זה שהם ידעו שהן מתחת ל18 (לטענתם הם חשבו שהן כמעט בנות 18) ככה שהשימוש בסלנג "ילדות" או "קטינות" לא באמת משנה את העובדה שהם ידעו כל הזמן שהם ילדות וקטינות. אין שום דבר במה שהם רשמו שגורם לי להבין שהם ידעו שהן מתחת לגיל ההסכמה.
מה הידיעה המרעישה? שהם לא מכבדים נשים ומדברים עליהם כמו מוצר צריכה? מישהו פה באמת חשב שכשאנשים עשירים ומפורסמים בני 26-27 שוכבים עם קטינות (אחד מהן היה נשוי, לא?) הם באיזשהי צורה מכבדים נשים?

בשורה התחתונה אני פשוט לא רואה מה זה חידש. אני לרגע לא טוען שמה שהם עשו הוא קביל או שצריך לעבור עליו לסדר היום, אני רק טוען שאם כבר עברו עליו לסדר היום אני באמת לא רואה מה חדש פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 10:35 am 
Hall of Famer

מה שלי היה חדש זה עניין האבקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 11:03 am 
Hall of Famer

קודם כל, הסמים הם בהחלט חידוש, ושנית, מי שיתעמק בציטוטים ימצא שם מספיק כדי להבין שגם אם הבנות שיקרו להם לגבי הגיל, הם עדיין ידעו יפה מאוד שמבחינת הגיל הן סופר גבוליות ושיקול הדעת שלהם במחשבה שהכל חוקי היה, במקרה הטוב, מאוד מאוד לקוי. או במילותיו של עומר אצילי:

ציטוט:
עומר אצילי: "זה חוקי?"
כדורגלן א': "מי זאת? תשלחו תמונה"
כדורגל ב': "שלחו תמונה עם מישהי מפורסמת כזאת במיטה"
כדורגלן א': "חוקי"
כדורגלן ב': "הכל תופס"
עומר אצילי: "ושש עשרה?"
כדורגלן ג': "מה יש לך? לא רואה אף אחד?"
עומר אצילי: בכללי, אבל שואל. כי היה לה רק השבוע".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 11:13 am 
Junior

rony כתב:
קודם כל, הסמים הם בהחלט חידוש, ושנית, מי שיתעמק בציטוטים ימצא שם מספיק כדי להבין שגם אם הבנות שיקרו להם לגבי הגיל, הם עדיין ידעו יפה מאוד שמבחינת הגיל הן סופר גבוליות ושיקול הדעת שלהם במחשבה שהכל חוקי היה, במקרה הטוב, מאוד מאוד לקוי. או במילותיו של עומר אצילי:

ציטוט:
עומר אצילי: "זה חוקי?"
כדורגלן א': "מי זאת? תשלחו תמונה"
כדורגל ב': "שלחו תמונה עם מישהי מפורסמת כזאת במיטה"
כדורגלן א': "חוקי"
כדורגלן ב': "הכל תופס"
עומר אצילי: "ושש עשרה?"
כדורגלן ג': "מה יש לך? לא רואה אף אחד?"
עומר אצילי: בכללי, אבל שואל. כי היה לה רק השבוע".

כאמור - דוחה ביותר, אין לי ויכוח. עדיין כנראה שמבחינת החוק אין פה שינוי מהותי (כאמור - גיל הסכמה לפי מה שהם חשבו) ואני לא באמת מבין את ההבדל העמוק בין התפיסה שהן בנות 17 או 16. זה דוחה ברמות ככה או ככה לדעתי.
ולגבי הסמים זה באמת לא מזיז לי (אישית כמובן, שכל אחד יזדעזע ממה שהוא רוצה). מה איכפת לי בתור אוהד אם הם משתכרים למוות ביום שישי או עושים שורות של קוק?
שוב, שלא יובן אחרת - העסק דוחה, אני פשוט חושב שהוא דוחה באותה מידה עכשיו כמו שהוא היה לפני שבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 11:57 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

התגובה של מיכה לשאלת החוקרים למה הוא רשם בהודעות אם זה חוקי, שהכוונה "אם זה חוקי ליהנות ככה" - פרייסלס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 12:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
גם התשובה שלו על האבקה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 1:01 pm 
Senior

אני די מתפלא על המטא-דיונים בסגנון "מה מזעזע את עולמכם יותר עכשיו מאשר קודם" ו"מה כבר התגלה שמשנה את התמונה".

ובכן, המעשה היה דוחה גם קודם ולא השתנה עכשיו, אין חולק. מה שהשתנה זה שפורסמו ההתכתבויות, ובהן רואים בצורה מובהקת ביותר את ההתנהגות של מיכה ואצילי כטורפים ונצלנים מיניים פר-אקסלנס, מרוכזים בעצמם ברמות מחליאות, מתייחסים לקטינות כאמצעי לשעשוע ותו לא, מדסקסים שימוש באלכוהול וסמים במסגרת החינגה. לפירוט יש ערך בהבנה עד כמה הגרסאות שלהם, מופרכות ככל שהיו מלכתחילה, הן ריקות מתוכן והוא מסייע להבין באיזה אנשים מדובר. התגובות שלהם אחרי כן, בעיקר זו של מיכה שהיתה מופת של התקרבנות והאשמת האחר, מוכיחה שהם גם לא השתנו בהרבה. ואז כל אחד גוזר מזה איזה מסקנה מוסרית שהוא רוצה, ואפשר להתקדם.

עכשיו, אני לא נגד דיון מוסרי שבו מישהו יבוא ויגיד שמה שחוקי זה מה שקובע, ומותר לכל אחד לעשות מה בא לו כל עוד הוא לא הורשע בדין. יש הרבה אנשים בישראל שחושבים ככה על כל מיני דברים. זה לא מה שאני חושב, אבל זה דיון. מה שאני לא מבין זה את קריאות ה"צבועים!!" למי שאומר שזו התנהגות פסולה מוסרית וקורא לקבוצות לעשות משהו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

נערך לאחרונה על ידי Hacohen בתאריך א' יולי 31, 2022 1:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 1:12 pm 
Hall of Famer

אני מסכים לגמרי עם נדב, הראיות שהתפרסמו לגמרי מחזקות את הקייס נגדם, גם ברמה הפלילית (לא באמת טרחו לוודא שהנערות מעל גיל 16, בפירסומים האחרונים גם הטענה שהוצגו להם תעודות זהות מזויפות ירדה מהפרק, וידעו שלכל הפחות הן מאוד קרובות לשם, וגם תוספת של שימוש בסמים כולל עם הנערות) וגם ברמה המוסרית. אגב, גם קניית אלכוהול עבור קטינים וגם עידוד שלהם לצרוך אותו, אילו עבירות שניתן לקבל עליהן עונש מאסר, אבל כאן מחליקים את זה לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 1:23 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
גם התשובה שלו על האבקה.

מה היתה התשובה על האבקה? שהוא היה חייב לכבס את מדי המשחק וביקש מאצילי להשאיל לו קצת אבקה ומרכך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 1:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
אני מסכים לגמרי עם נדב, הראיות שהתפרסמו לגמרי מחזקות את הקייס נגדם, גם ברמה הפלילית (לא באמת טרחו לוודא שהנערות מעל גיל 16, בפירסומים האחרונים גם הטענה שהוצגו להם תעודות זהות מזויפות ירדה מהפרק, וידעו שלכל הפחות הן מאוד קרובות לשם, וגם תוספת של שימוש בסמים כולל עם הנערות) וגם ברמה המוסרית. אגב, גם קניית אלכוהול עבור קטינים וגם עידוד שלהם לצרוך אותו, אילו עבירות שניתן לקבל עליהן עונש מאסר, אבל כאן מחליקים את זה לגמרי.

וכמובן שיתוף של תמונות (וגם סרטונים אאל"ט) מהחגיגה, שזו לבטח עבירה פלילית. באמת שלא ברור איך סגרו את התיק הזה ככה סתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 1:31 pm 
Junior

Hacohen כתב:
אני די מתפלא על המטא-דיונים בסגנון "מה מזעזע את עולמכם יותר עכשיו מאשר קודם" ו"מה כבר התגלה שמשנה את התמונה".

ובכן, המעשה היה דוחה גם קודם ולא השתנה עכשיו, אין חולק. מה שהשתנה זה שפורסמו ההתכתבויות, ובהן רואים בצורה מובהקת ביותר את ההתנהגות של מיכה ואצילי כטורפים ונצלנים מיניים פר-אקסלנס, מרוכזים בעצמם ברמות מחליאות, מתייחסים לקטינות כאמצעי לשעשוע ותו לא, מדסקסים שימוש באלכוהול וסמים במסגרת החינגה. לפירוט יש ערך בהבנה עד כמה הגרסאות שלהם, מופרכות ככל שהיו מלכתחילה, הן ריקות מתוכן והוא מסייע להבין באיזה אנשים מדובר. התגובות שלהם אחרי כן, בעיקר זו של מיכה שהיתה מופת של התקרבנות והאשמת האחר, מוכיחה שהם גם לא השתנו בהרבה. ואז כל אחד גוזר מזה איזה מסקנה מוסרית שהוא רוצה, ואפשר להתקדם.

עכשיו, אני לא נגד דיון מוסרי שבו מישהו יבוא ויגיד שמה שחוקי זה מה שקובע, ומותר לכל אחד לעשות מה בא לו כל עוד הוא לא הורשע בדין. יש הרבה אנשים בישראל שחושבים ככה על כל מיני דברים. זה לא מה שאני חושב, אבל זה דיון. מה שאני לא מבין זה את קריאות ה"צבועים!!" למי שאומר שזו התנהגות פסולה מוסרית וקורא לקבוצות לעשות משהו.

לא הבנתי מה מטא-דיון בזה ולא הבנתי מה מפליא אותך בשאלה "מה השתנה".
לא יודע מי קרא לאנשים "צבועים" מעבר לינון מגל שהוא וחבריו טרולים ימניים באופן כללי ככה שאני לא מרגיש צורך מיוחד להכנס לריב שלך עם מי שקורא לאנשים "צבועים".
אני לא מצליח להבין מה המידע החדש שגרם ללא מעט אנשים לשנות את דעתם בין זה שהכל בסדר עם אצילי ומיכה לבין זה שחייבים להעיף אותם... אני מבין שהשימוש בסמים ואלכוהול מזעזע אותך ואני רואה שאתה קצת מופתע מזה שהם לא מסוג המבוגרים ששוכבים עם קטינות שמכבדים אותם.

נשאל אחרת - לפני שפרסמו את ההתכתבויות, איך ניחשת שנראית ההתכתבות שלהם בנושא? שונה מהותית ממה שפורסם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 2:11 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
גם קניית אלכוהול עבור קטינים וגם עידוד שלהם לצרוך אותו, אילו עבירות שניתן לקבל עליהן עונש מאסר, אבל כאן מחליקים את זה לגמרי.

אם היו מוכיחים שהיה אלכוהול במפגש, אצילי ומיכה היו בצרות. הם הכחישו שהיה אלכוהול. למשטרה לא היו הוכחות על כך והנושא נקבר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 2:41 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
rony כתב:
גם קניית אלכוהול עבור קטינים וגם עידוד שלהם לצרוך אותו, אילו עבירות שניתן לקבל עליהן עונש מאסר, אבל כאן מחליקים את זה לגמרי.

אם היו מוכיחים שהיה אלכוהול במפגש, אצילי ומיכה היו בצרות. הם הכחישו שהיה אלכוהול. למשטרה לא היו הוכחות על כך והנושא נקבר.

מה הנערות אמרו בנושא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 2:49 pm 
Hall of Famer

הנערות כמובן אמרו שהיה אלכוהול כיד המלך. אבל המשטרה לא הצליחה למצוא ראיות (האם התאמצה?).

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 3:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
הנערות כמובן אמרו שהיה אלכוהול כיד המלך. אבל המשטרה לא הצליחה למצוא ראיות (האם התאמצה?).

זה לא פשוט למצוא ראיות לזה אם עבר זמן מאז המקרה.
כמובן שאם יש תמונות או סרטונים מהאירוע אז אולי אפשר לראות ברקע, רק שיש לי הרגשה שהחוקרים לא ממש התמקדו ברקע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 3:29 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:

ציטוט:
דור מיכה: "תשיג מעכשיו פס לשלישי, ערב של שמחות, רוצה להתרסק"
עומר אצילי: אבל זה מפחיד, הן ילדות. לא יודע אם אפשר איתן סמים ודברים כאלה"
דור מיכה: "אפשר הכל, ילדות עושות סמים בגובה של שנינו"
מיכה: "מחר זה רק ארבעתנו. אלכוהול, ישיבה טובה, אני בעד להביא קצת אבקה -א בל תלוי בך אם בא לך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 3:55 pm 
Hall of Famer

כנראה שזאת לא הוכחה מספיק טובה. יכול להיות שהצמד אמרו שבתכתובת ווצאפ הם דיברו על אלכוהול, אבל אחר כך התחרטו או שבדיוק כל הפיצוציות באזור היו בשביתה או שהיה נס ופיית השיניים מיצתה את כל האלכוהול מתוך הבקבוקים שהם הביאו או כל סיבה אחרת. אני לא יודע איזה הוכחות המשטרה צריכה להביא כדי להכניס את עניין האלכוהול. אם בחקירה לא התייחסו לעניין האלכוהול, אז כנראה שלא ניתן היה להוכיח.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 5:09 pm 
Hall of Famer

או שלא רצו להוכיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 6:08 pm 
Hall of Famer

אני בספק גדול מאד אם הודעת הווצאפ יכולה לשמש לבד כראיה.
יכול להיות שמעבר לכך, במשטרה לא באמת התאמצו להוכיח אם היה או לא היה אלכוהול.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 6:39 pm 
Senior

זה מקרה שממחיש טוב את ההבדל בין הנטל והנסיבות הנדרשות להגשת כתב אישום פלילי, לבין מה שברור לנו שהיה מעבר על החוק ובוודאי על אמות מוסר מקובלות בחברה הנורמטיבית.

הקטע הפלילי לא ממש מעניין. ההתכתבויות מעלות באופן ברור כוונה להשקות, לסמם ולשכב עם קטינות. שעורכי דין יתעסקו עם הפרוצדורה, ואם התיק נסגר אז נסגר, אבל אנשים נורמטיביים בחברה נורמטיבית עיניהם בראשם, להחליט באיזה אופן להתייחס לאנשים שכך מתנהגים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 9:05 pm 
Junior

כל מילה של נדב בנושא הזה.
ואני חייב להודות שגם אותי ההודעות די זעזעו. האם יכולתי להניח שככה זה נראה מאחורי הקלעים? יכול להיות, אבל גם לראות רצח עם זה יותר מזעזע מלשמוע על אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 31, 2022 9:54 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:

אבל חוץ מההודעות יש גם עדויות של הנערות שהיו שם. עכשיו, אם היו סוגרים את התיק מחוסר ראיות אז הייתי יכול *אולי* להבין שצריך ראיות קצת יותר מוצקות, שאולי היו סתירות בעדויות של הנערות שהיקשו על הגשת כתב אישום, אבל התיק לא נסגר מחוסר ראיות אלא מחוסר אשמה.

כשיש לך צעירות שמעידות על כך שהיה אלכוהול במסיבות האלו, כשיש לך התכתבויות של הכדורגלנים על התארגנות על אלכוהול וסמים, ובנוסף לזה התכתבויות שמהן ברור שהם ידעו שהן קטינות, אני לא מבין איך אפשר לסגור תיק כזה מחוסר אשמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 01, 2022 12:28 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
rony כתב:

אומרים שיש תמונה/ות מהמפגש (שכמובן הכדורגלנים טרחו לצלם בשביל לשלוח לחבר'ה - איזה גברים!) עם "שוטים" של אלכוהול...
אבל מן הסתם גם את זה אפשר להכחיש עם אותה רמת טיעונים כמו בשאר הנושאים

אני פשוט חושב שיש יותר מדי בעלי אינטרסים לכך שלא יעשו דבר לאנשים עשירים, מוכרים ומוצלחים - כמו בהרבה מקרים אחרים
יש מצב ש"אדם מן היישוב" היה חוטף כאן פלילית הרבה יותר, בין היתר כי הייצוג המשפטי שלו היה הרבה פחות טוב, מקיף, מקושר (ויקר), כי לכאורה יש לא מעט ראיות - עדויות של נערות שאפשר להצליב ולבדוק אמינות, מן הסתם כל ההתכתבויות עם הנערות, התכתבויות של השחקנים עצמם, אולי חבר שקצת משתנקר...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 01, 2022 11:00 am 
מנהל פורום

rony כתב:
עמוס לב כתב:

אבל חוץ מההודעות יש גם עדויות של הנערות שהיו שם. עכשיו, אם היו סוגרים את התיק מחוסר ראיות אז הייתי יכול *אולי* להבין שצריך ראיות קצת יותר מוצקות, שאולי היו סתירות בעדויות של הנערות שהיקשו על הגשת כתב אישום, אבל התיק לא נסגר מחוסר ראיות אלא מחוסר אשמה.

כשיש לך צעירות שמעידות על כך שהיה אלכוהול במסיבות האלו, כשיש לך התכתבויות של הכדורגלנים על התארגנות על אלכוהול וסמים, ובנוסף לזה התכתבויות שמהן ברור שהם ידעו שהן קטינות, אני לא מבין איך אפשר לסגור תיק כזה מחוסר אשמה.

אולי אני קורא את זה קצת באור אחר...
משתמע מההודעות שהם דווקא התעניינו בגיל לצורך וידוי שהבנות מעל 16, שזה גיל ההסכמה והיו תחת הרושם שהם מעל.

לגבי האלכוהול והסמים - על המשטרה לא רק להוכיח שהקטינות צרכו את החומרים, אלא שהם סופק ביודעין על ידי השחקנים. והודעות התכנון בואצפ שנחשפו בתחקיר היא לא הראייה הכי חזקה, לא לעצם צריכת החומרים ולא לאספקה. אני לא יודע על איזה מפגש מדובר בהקשר האלכוהול, אבל אם זו מסיבה רבת משתתפים (אמרו שהיו עוד עדויות) - אני בספק אם המשטרה תוכל להוכיח שהם אלו שנתנו את האלכוהול לבנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 88 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה