סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 6:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 10:33 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אהוד, באמת קשה להסביר במילים עד כמה הרמה האינטלקטואלית שלך נמוכה. זה עלבון לפורום שמישהו ברמתך כותב פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 12:19 pm 
Sophomore

יש מצב. אבל אני לא חושב שהטיעון שלי גרוע כ"כ.
אני חושב שלקבוע שעל כל 100,000 מקרים של ערבים שמנסים לפגוע ביהודים חפים מפשע, יש אולי מקרה אחד של יהודי.
אפשר להתווכח על הפרופורציות, אבל שוב אני לא חושב שמה שאני כותב מופרך כ"כ. עובדתית יש המון-המון מקרים של ערבים שמנסים מידי יום לפגוע ביהודים,
לעומת 0 מקרים של יהודים שמנסים לפגוע בערבים חפים מפשע.

בכל מקרה, אני אומר שוב, אני אדם קצת רגיש ופגיע, ועדיף להימנע מדברים אישיים.
אפשר לענות כמו שמוליקי ורוני באופן שמראה שאני חושב באופן אבסורדי (הם חושבים שאין כ"כ הרבה מקרים של ערבים שתוקפים יהודים, ויש מקרים של יהודים תוקפים ערבים).

אתה אדם מוסרי וטוב לב (לפי מה שאני מעריך), אז מדוע אתה תוקף באופן לא ענייני את מי שחושב אחרת ממך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 12:26 pm 
Junior

sheky כתב:
אהוד, באמת קשה להסביר במילים עד כמה הרמה האינטלקטואלית שלך נמוכה. זה עלבון לפורום שמישהו ברמתך כותב פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 12:32 pm 
Sophomore

sheky כתב:
sheky כתב:

בסדר. אני מבין לגמרי. אני אוהב אותך הרבה, ואני חושב שאתה אדם מוסרי ואכפתי, אבל כמו רבים פה בפורום, חוטא לא פעם לאמת (עקב הנטייה בליבך למידת החסד, גם על חשבון האמת).
בכל מקרה, אני מניח שמעבר למה ששמוליקי ורוני הסבירו פה נגד הטיעון שלי, אין לך מה להוסיף.
אם יש - אשמח לקרוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 1:58 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
דו"ח על מקרי יידויי אבנים שהוגש ע"י המשטרה לכנסת, הדו"ח מדבר על אירועים בתוך מדינת ישראל, ומצוין שם לגבי אירועים בשטחים שלצה"ל אין פילוחים לגבי מקרי יידוי האבנים ולכן הם לא הוצגו לכנסת. אני מניח שזה די בולשיט ולצה"ל יש נתונים מצויינים לגבי המקרים האלו, אבל אפעס, הם לא נגישים לי. ובכל מקרה, הדו"ח הזה מדבר על הפערים שציינתי, שערביי ישראל בהחלט קשורים לאירועים כאלו משמעותית יותר מאשר יהודים, אבל לא קרוב אפילו לפערים של 1 ל-10 ובטח שלא בפערים ההזויים שאהוד ופלאש מדברים עליו של 1 למאה אלף או אפילו 1 לאלף.

רוני, אתה לא יכול להשליך מאירועים בתוך הקו הירוק לגבי הכמות של אירועים בשטחים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2022 3:21 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
rony כתב:
דו"ח על מקרי יידויי אבנים שהוגש ע"י המשטרה לכנסת, הדו"ח מדבר על אירועים בתוך מדינת ישראל, ומצוין שם לגבי אירועים בשטחים שלצה"ל אין פילוחים לגבי מקרי יידוי האבנים ולכן הם לא הוצגו לכנסת. אני מניח שזה די בולשיט ולצה"ל יש נתונים מצויינים לגבי המקרים האלו, אבל אפעס, הם לא נגישים לי. ובכל מקרה, הדו"ח הזה מדבר על הפערים שציינתי, שערביי ישראל בהחלט קשורים לאירועים כאלו משמעותית יותר מאשר יהודים, אבל לא קרוב אפילו לפערים של 1 ל-10 ובטח שלא בפערים ההזויים שאהוד ופלאש מדברים עליו של 1 למאה אלף או אפילו 1 לאלף.

רוני, אתה לא יכול להשליך מאירועים בתוך הקו הירוק לגבי הכמות של אירועים בשטחים.

אתה צודק, זה לא מספיק מהימן, אבל אני חותם לך כאן ועכשיו שזה הרבה יותר קרוב למציאות גם בשטחים מאשר התחושות של אהוד ופלאש ולו בגלל שהנתונים האלו הם מהמציאות הדי הקרובה לשטחים ולא מהדימיון. אם יש לך נתונים לגבי מה שקורה בשטחים אני אשמח מאוד להחכים, אבל עד אז מסתדרים עם המעט שיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2022 12:34 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ehud כתב:
יש מצב. אבל אני לא חושב שהטיעון שלי גרוע כ"כ.
אני חושב שלקבוע שעל כל 100,000 מקרים של ערבים שמנסים לפגוע ביהודים חפים מפשע, יש אולי מקרה אחד של יהודי.
אפשר להתווכח על הפרופורציות, אבל שוב אני לא חושב שמה שאני כותב מופרך כ"כ. עובדתית יש המון-המון מקרים של ערבים שמנסים מידי יום לפגוע ביהודים,
לעומת 0 מקרים של יהודים שמנסים לפגוע בערבים חפים מפשע.

יש נקודה בדבריו. המון-המון חלקי אפס נותן יחס של אינסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה