סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 9:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 9:33 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
בשלוף, רצח, עינויים, הוצאות להורג ללא משפט, הרס שרירותי אלו דברים שישראל עושה באופן שיטתי. זה שמלבישים את זה יפה במילים כמו פגיעה בתשתיות טרור, גל מעצרים, תאונה מבצעית וכאלו לא הופך אותם לפחות פשעים.
וזה שאנטישמים טוענים את הטענות האלו, לא הופך את הטענות לאנטישמיות, זה רק אומר שבאופן משונה ומקרי האנטישמים צודקים. (שלא לדבר על זה שההגדרה לאנטישמי היום היא "טוען טענות כאלו" שזה נסיון מוצלח וגאוני לחסום ביקורת על ישראל)

אילו מקרי רצח, עינויים והוצאות להורג ללא משפט יש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 11:11 am 
Junior

עינויים אני מניח שאתה יודע שיש ולא מעט... כשהפעילו את זה פעם אחת על מתנחל כל הימין רעש, אצל פלסטינים זה ענין די שגרתי. באופן כללי השימוש בכלי של מעצר מנהלי כלפי הפלסטינים הוא ברף די נמוך. אני יכול לתת לך לא מעט הפניות לזה אבל פחות או יותר רק ארגוני השמאל מתעסקים בזה ואני מנחש שאתה תפטור את בזה שהם לא אמינים או משהו.

לגבי רצח אני מניח שהמושג עצמו לא מתאר את המצב כי אף חייל לא קם בבוקר ואומר "אני הולך להרוג לי פלסטיני היום" אבל יש הרג לא זניח של חפים מפשע ובלתי מעורבים פלסטינים על ידי חיילים.

(הוצאה להורג לא מכיר, למרות שמקרה אלאור עזריה ומקרה איאד אל חלאק לא רחוקים מההגדרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 11:30 am 
מנהל פורום

וגם, להפגיז ביודעין מקומות שבהם יש אזרחים ואז להתנצל ולומר "אופס" נופל אצלי תחת רצח או הוצאות להורג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 11:43 am 
Junior

sheky כתב:
עינויים אני מניח שאתה יודע שיש ולא מעט... כשהפעילו את זה פעם אחת על מתנחל כל הימין רעש, אצל פלסטינים זה ענין די שגרתי. באופן כללי השימוש בכלי של מעצר מנהלי כלפי הפלסטינים הוא ברף די נמוך. אני יכול לתת לך לא מעט הפניות לזה אבל פחות או יותר רק ארגוני השמאל מתעסקים בזה ואני מנחש שאתה תפטור את בזה שהם לא אמינים או משהו.

לגבי רצח אני מניח שהמושג עצמו לא מתאר את המצב כי אף חייל לא קם בבוקר ואומר "אני הולך להרוג לי פלסטיני היום" אבל יש הרג לא זניח של חפים מפשע ובלתי מעורבים פלסטינים על ידי חיילים.

(הוצאה להורג לא מכיר, למרות שמקרה אלאור עזריה ומקרה איאד אל חלאק לא רחוקים מההגדרה).

זה בדיוק הקטע. שפעילי ימין נחקרים באותן דרכים אלימות על ידי השב"כ. זה לא עניין של פשעי מלחמה, זו מלחמה בטרור ללא הבדלי גזע.

כל שאר הדברים הם בתחום האפור. כן, כשיש מלחמה או מבצע צבאי או כשהמדינה שלך תחת מטווח טילים, יכול להיות שבלתי מעורבים בצד השני יפגעו. אין דרך להימנע מזה גם אם ממש רוצים. וזה אגב מאוד מצער, בלי טיפת ציניות.

לגבי אלאור אזריה - הוא לא מייצג את הכלל, לצערי הרב. הייתי שמח אם הרבה יותר מקרים היו מסתיימים בצורה כזו, אבל למרבה הצער הוא צדיק בסדום.

המקרה של איאד אל חלאק הרבה יותר מורכב, ואחרי שנחשפים קצת יותר פרטים זה נראה עוד ניסיון למצוא שעיר לעזאזל במטרה לפטור את הקודקודים מאחריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 12:50 pm 
Freshman

כלומר אתה אומר שישראל לא מבצעת פשעי מלחמה וחבל שכך.
דעה מעניינת למי שהוא עו"ד למיטב זכרוני (99% מוציאים שם רע לשאר וכו').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 12:57 pm 
Junior

להרוג מחבל זה לא פשע מלחמה לפי אמות המוסר שלי. יש הרבה חיסולים שהיו נכונים מוסרית בהיסטוריה (אממ.. קסטנר).
בנוסף, זה גם חסכוני.

באופן כללי, אני מעריך הרבה אנשים שלקחו את החוק לידיים, במקום שהמדינה נכשלה בתפקידה להגן על האזרח או לחתור לעשיית צדק אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 1:40 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
עמוס לב כתב:
rony כתב:
כמדינה שמקיימת משטר כיבוש בלי כוונה לסיים אותו ומבצעת פשעי מלחמה-בהחלט עולה.
.

יישוב אזרחים של המדינה הכובשת בשטח הכבוש בכפיה (התנחלויות ביו"ש למשל) אסור על פי אמנתז'נבה, אבל לא מוגדר כפשע מלחמה.
פשע מלחמה על פי אמנת ג'נבה הוא אחד מהפעולות מהסוגים הבאים -
1. שבויי מלחמה - הוצאה להורג ללא משפט, מניעת טיפול בפצועים, שימוש בעינויים וכדומה. ישראל עושה את זה
2. טיפול שאינו נאות באוכלוסיה האזרחית - רצח, אונס, הגליה, שיעבוד, עינויים, הרכס שרירותי של תשתיות אזרחיות (ללא הצדקה צבאית) וכדו'. ישראל עושה את זה
3. שימוש בנשק לא קונבנציונלי למיטב ידיעתי ישראל לא עושה את זה
4. שימוש בילדים כלוחמים. למיטב ידיעתי ישראל לא עושה את זה

2 מ-4 זה לא מרשים בכדורסל, אבל לא רע בפשעי מלחמה

למה רק 2 מתוך 4? ישראל לא השתמשה בפצצות זרחן (שלא למטרות מיסוך) במהלך עופרת יצוקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 2:17 pm 
Freshman

אז אתה תומך בהוצאות להורג (אהבתי את ״לפי אמות המוסר שלי״ כאילו זה רלוונטי למשהו) ולקיחת החוק לידיים. גם מחבלים לוקחים את החוק לידיים. אתה בעד זה?
זה באמת די מדהים למישהו עם הסמכה משפטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 3:07 pm 
Junior

רואה שחורות כתב:
אז אתה תומך בהוצאות להורג (אהבתי את ״לפי אמות המוסר שלי״ כאילו זה רלוונטי למשהו) ולקיחת החוק לידיים. גם מחבלים לוקחים את החוק לידיים. אתה בעד זה?

למה, עורכי דין הם מצפן מוסרי כלשהו? נולדת אתמול? בוא, אני מייצג אנשים במטרה להוציא להם כמה שיותר כסף, גם אם התחושות שלי אומרות לי שחלקם ממש שקרנים.

ומחבלים לא "לוקחים את החוק לידיים". מחבלים רוצחים אנשים בדם קר, כולל ילדים, נשים וזקנים.
כשאני רואה אדם כמו שהמדינה נכשלה לחלוטין (שלא לומר בגדה) בתפקידה לדאוג לביטחונו האישי, על ביתו ורכושו, לוקח את החוק לידיים והורג את הפורץ - אני בעדו. כשאני רואה אבא לילדה שנאנסה, הורג את האנס - אני בעדו. כשאני רואה אישה שלאחר שנים של התעללות קשה מצד בעלה - הורגת אותו, אני בעדה.
באותה מידה, כשאני רואה מחבל יהודי נכנס לאוטובוס ומתחיל לירות באזרחים ללא הבחנה, אני בהחלט מבין את ההמון שהורג אותו גם לאחר שנאזק על ידי שוטר במקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 5:20 pm 
Freshman

פשוט הייתי מצפה מעו״ד להיות יותר מודע לחשיבות של אי לקיחת החוק לידיים והאנרכיה שזה יוצר בהכרח או האנשים שנפגעים כתוצאה מזה (למשל בגלל טעות בזיהוי, דברים שקרו בעבר). זה לא עניין מוסרי, רק פרקטי.
כלומר אתה ליטרלי מצייר את כל מערכת החוק והמשפט כמיותרת לחלוטין. זה...תמוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 5:37 pm 
Junior

ברור שאני לא בעד לקיחת החוק לידיים בכל מקרה אלא במקרים חריגים שבהם המערכת לא עושה ולא רוצה לעשות את התפקיד שלה.
אדם שאנס ילדה קטנה ויושב 2-4 שנים זה צדק?
דווקא בתור מי שמכיר את המערכת יותר מקרוב, אני מבין כמה היא רקובה וחסרת תועלת במקרים רבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 6:27 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
בשלוף, רצח, עינויים, הוצאות להורג ללא משפט, הרס שרירותי אלו דברים שישראל עושה באופן שיטתי. זה שמלבישים את זה יפה במילים כמו ...

משום מה אני משוכנע שאתה דווקא כן מבין מדוע לחסל ערבי שזורק אבנים זה לא נחשב רצח, אלא סיכול של מחבל.
ואתה גם מבין יפה מאד שלירות על אנשים בבני ברק, הרב ברכה, תל אביב או עפרה, זה כן נחשב רצח.

עם זאת, אתה עדיין מתבטא פה בצורה הזויה.
השאלה מה עומד מאחורי זה. מסקרן אותי מאד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2022 9:12 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה כן אני כתב:
רואה שחורות כתב:

למה, עורכי דין הם מצפן מוסרי כלשהו? נולדת אתמול? בוא, אני מייצג אנשים במטרה להוציא להם כמה שיותר כסף, גם אם התחושות שלי אומרות לי שחלקם ממש שקרנים.

ומחבלים לא "לוקחים את החוק לידיים". מחבלים רוצחים אנשים בדם קר, כולל ילדים, נשים וזקנים.
כשאני רואה אדם כמו שהמדינה נכשלה לחלוטין (שלא לומר בגדה) בתפקידה לדאוג לביטחונו האישי, על ביתו ורכושו, לוקח את החוק לידיים והורג את הפורץ - אני בעדו. כשאני רואה אבא לילדה שנאנסה, הורג את האנס - אני בעדו. כשאני רואה אישה שלאחר שנים של התעללות קשה מצד בעלה - הורגת אותו, אני בעדה.
באותה מידה, כשאני רואה מחבל יהודי נכנס לאוטובוס ומתחיל לירות באזרחים ללא הבחנה, אני בהחלט מבין את ההמון שהורג אותו גם לאחר שנאזק על ידי שוטר במקום.

Judge Dredd יושב עליך בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 12:02 pm 
Hall of Famer

זוכרים איך לפני כמה ימים התקשורת דיווחה בהיסטריה על לינץ' שנערך במתנחל ע"י 30 פלסטינים שהסתיים בפציעה ואשפוז שלו? אז לא לינץ' ולא נעליים, רק (עוד) מקרה של מתנחלים שמנסים להתעמר בחקלאים פלסטינים שעובדים על אדמה פרטית.

https://twitter.com/yuval_abraham/statu ... MAjrxL9m9g

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 10:40 am 
Sophomore

rony כתב:
זוכרים איך לפני כמה ימים התקשורת דיווחה בהיסטריה על לינץ' שנערך במתנחל ע"י 30 פלסטינים שהסתיים בפציעה ואשפוז שלו? אז לא לינץ' ולא נעליים, רק (עוד) מקרה של מתנחלים שמנסים להתעמר בחקלאים פלסטינים שעובדים על אדמה פרטית.

כמובן ש 99.9% מהמתנחלים לא תוקפים ערבים.
אני כמובן מגנה כל פגיעה בחפים מפשע שעוסקים בעיבוד אדמה.

אגב, אין הרבה תקיפות כאלו, יש עשרות אלפי מצלמות ביו"ש שמחפשות מידי יום לתפוס איזה מתנחל זורק בדל של סיגרה על האדמה או סתם מחטט באף,
ושורה תחתונה, כמעט לא מוצאים דברים כאלו.
אז חבל שבמקרה שקורה לעיתים מאד נדירות, בוחר אתה להבליט דווקא את זה.

בברכת שבת שלום, אהוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 11:33 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
בשלוף, רצח, עינויים, הוצאות להורג ללא משפט, הרס שרירותי אלו דברים שישראל עושה באופן שיטתי. זה שמלבישים את זה יפה במילים כמו פגיעה בתשתיות טרור, גל מעצרים, תאונה מבצעית וכאלו לא הופך אותם לפחות פשעים.
וזה שאנטישמים טוענים את הטענות האלו, לא הופך את הטענות לאנטישמיות, זה רק אומר שבאופן משונה ומקרי האנטישמים צודקים. (שלא לדבר על זה שההגדרה לאנטישמי היום היא "טוען טענות כאלו" שזה נסיון מוצלח וגאוני לחסום ביקורת על ישראל)

מדינה אחרת שהיו יורים עליה אלפי רקטות ו שולחים עשרות מחבלים בחודש היתה הורסת את כל עזה ויהודהמושומרון אני איש מרכז תומך בגנץ ומה שאתה רושם פה זה מה שפלסטיני ירשום בפוסט. הוצאות להורג ללא משפט ?! איזה קשקוש,!!!!?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 5:34 pm 
Senior

וואה וואה קרא לך ערבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 7:51 pm 
מנהל פורום

איראנים אינם ערבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 8:58 pm 
Hall of Famer

ehud כתב:
rony כתב:

אגב, אין הרבה תקיפות כאלו, יש עשרות אלפי מצלמות ביו"ש שמחפשות מידי יום לתפוס איזה מתנחל זורק בדל של סיגרה על האדמה או סתם מחטט באף,

בברכת שבת שלום, אהוד

גם 99.9% מהפלסטינים אינם תוקפים יהודים, זה לא מונע ממך להתפלפל אם עדיף להרוג 40 אלף ערבים מהר או 20 אלף ערבים עוד יותר מהר.

הנקודה שלי היא הדיווחים השיקריים שיוצאים מהמתנחלים ומהדהדים בתקשורת המיינסטרים בלי שוב בדיקה או עירעור. כמה מקרים כאלו שמדווחים בתקשורת כאלימות של פלסטינים ובפועל היו תקיפות אלימות של מתנחלים מול פלסטינים תמימים קרו ואף אחד לא יודע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 17, 2022 11:55 pm 
Sophomore

rony כתב:
ehud כתב:
rony כתב:

בברכת שבת שלום, אהוד

גם 99.9% מהפלסטינים אינם תוקפים יהודים, זה לא מונע ממך להתפלפל אם עדיף להרוג 40 אלף ערבים מהר או 20 אלף ערבים עוד יותר מהר.

הנקודה שלי היא הדיווחים השיקריים שיוצאים מהמתנחלים ומהדהדים בתקשורת המיינסטרים בלי שוב בדיקה או עירעור. כמה מקרים כאלו שמדווחים בתקשורת כאלימות של פלסטינים ובפועל היו תקיפות אלימות של מתנחלים מול פלסטינים תמימים קרו ואף אחד לא יודע?

כ"כ הרבה שקרים ובורות בטקסט כ"כ קצר. בתגובה עניינית, נפרק אותם אחד אחרי השני.
שקר ראשון
רק ב 22 השנים האחרונות יש עשרות/מאות אלפי ערביי יו"ש שהיו מעורבים בפועל בניסיונות מלאים לרצח של יהודים חפים מפשע (החל מפיצוץ מסעדות הומות אדם וכלה בהשלכת אבנים על רכבים).
חלקם קטן מהמפגעים הערבים נהרגו, חלקם נפצעו, חלקם יושבים/ישבו בכלא, וכנראה שהחלק העיקרי לא נתפס.
דבר אחד בטוח - אין פה שום 99.9%. זה עוד אחד מהניסיונות שלך לנסות להציג את זה כאילו ש"אין רעים וטובים".
כאשר אני כתבתי ש 99.9% התכוונתי לזה, וגם דיברתי אמת.
לעומת זאת, כאשר אתה כותב "99.9%" זה שקר גס ומכוער.
אז מצד אחד, כואב לראות איך אדם משקר במצח נחושה. מצד שני, כאשר אני חושב על זה קצת, אין למה לצפות מאדם שחושב שאין אמת אבסולוטית בעולם.

שקר שני
"דיווחים שקריים של מתנחלים".
יש לך ראיות לכך שזה קורה בשוטף?
נכון, פה נקודתית היה אירוע שדווח באופן לא נכון על ידי היהודים הצדיקים שחיים ביו"ש.
יש לך עוד דוגמאות לדברים שיודעים בוודאות שיהודי יו"ש שקרו לגביהם?
כל עוד לא תציג ראיות לכך שדברים כאלו קורים במאסות, מבחינתי אתה על תקן שקרן גם פה.

שקר שלישי
הניסיון שלך להציג אותי כמי שתומך בהריגת "40,000 או 20,000 ערבים".
אז למי שלא יודע, הכוונה שלי היתה להריגה של טרוריסטים בכפרים השיעיים של ארגון החיזבאללה,
כאשר מתוכם יורים טילים לעבר תשתיות המדינה ואזרחי ישראל החפים מפשע, ללא שום התגרות מצד ישראל. זורעים פה הרס והרג לא פשוט.
במצב הזה אני (ובנוסף גם גדי איזנקוט וכנראה שרוב המדינה) נהיה בעד להשמיד את המחנות הצבאיים של החיזבאללה בכפרים השיעיים בלבנון, גם במחיר של פגיעה לא פשוטה בחפים מפשע.
כמובן שכל זה לא קשור לעימות שבין מדינת ישראל לבין ערביי יו"ש, אבל כשקרן מובהק אין לך שום בעיה לערבב בין הנושאים כדי לנסות להציג אותי באופן לא מוסרי.

על הדרך נציין גם את השקר הרביעי -
ש"ישראל מבצעת פשעי מלחמה".
אני יכול להיכנס איתך לדיון משפטי ואינטלקטואלי, אבל אתה פשוט שקרן (וכנראה שבור לא קטן). אז חבל על המאמץ ועל הזמן של שנינו.

אני מאחל לך שבוע טוב ושתזכה להכיר את המילה "אמת".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 4:26 am 
Hall of Famer

לא הבנתי
נניח 99% מהערבים לא תוקפים יהודים, ו-99.99% מהיהודים לא תוקפים ערבים
אחלה
מה עושים עם זה?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 9:24 am 
Sophomore

אני מתנגד ליחס של 1 ל 100.
יוצא ממנו שעל על 100 ערביי יוש שיורים על יהודים, יש יהודי אחד שיורה על ערבים. זה כמובן לא נכון. מתי לאחרונה שמעת על יהודי שירה לעבר ערבי חף מפשע במטרה לפגוע בו?
או למשל זריקות אבנים. נניח שביום ממוצע יש 10 מוקדי זריקות אבנים ביוש. האם על כל 100 זריקות אבנים של ערבים יש יהודי אחד שזורק?
תשובה : לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 9:40 am 
Hall of Famer

אתה יכול להתנגד עד מחר אהוד, אבל אתה גם גזען וגם שקרן.

מתחילת השנה נהרגו 68 פלסטינים ע"י כוחות הבטחון הישראלים, ו-4 ע"י אזרחים ישראלים, מתוכם 15 קטינים ו-5 נשים.

לעומת זאת נהרגו 16 אזרחים ישראלים ע"י פלסטינים ו-5 אנשי כוחות בטחון.

גם אם נניח הנחה קיצונית שלכל הפלסטינים שנהרגו ע"י ישראל שאינם קטינים או נשים הגיע למות, ושלחצי מהקטינים והנשים הגיע למות, הנחה שסביר להניח שהיא די מופרכת, היחס הוא הרבה יותר קרוב ל-1:1 מאשר ל-1:100.

לפי ויקיפדיה היו, מתחילת השנה, 1500 פיגועי טרור של פלסטינים כנגד ישראלים, אני חותם לך כאן ועכשיו שאפשר למצוא מתחילת השנה הרבה יותר מ-15 פעולות אלימות לא מוצדקות של ישראל כלפי פלסטינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 9:51 am 
Hall of Famer

רוני, אתה שם על אותה סקאלה פיגוע טרור ופעולת אלימות לא מוצדקת?
השאלה כמובן זה גם מה מוגדר פיגוע טרור? האם זריקת אבנים של פלסטינאים מוגדרת פיגוע?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 10:00 am 
מנהל פורום

מצטער להיות פרקליט השטן, אבל לשים באותה הסירה פעולות אלימות יהודיות כלפי הפלסטינים (בבקשה תהיה יותר קונקרטי במה קרה באותם אירועים, זה רק 15 מקרים לכאורה) מול פיגועי טרור בנשק חם או קר שללא ספק נועדו לרצוח ולהרוג זה עיוות מדרגה ראשונה.
להשוות כאלה דברים ולסכום אותם מספרית כאילו מדובר באותו סוג פעילות זה דמוניזציה.

ואגב באותם מספרים מדובר רק על ניסיונות הפיגוע או הפיגועים שיצאו לפועל. מה שלא נסכם פה למשל זה תפיסת תשתיות טרור ואמל"ח כמו רובים תקניים, מטעני נפץ ומעבדות חבלה. במספרים שלך זה סתם מעצרים, אבל בפועל כאלה דברים זה כפסע מפיגוע רב נפגעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], stavs ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: