סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 9:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: נושאים פוליטיים
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 1:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בזמנו שפתחנות את פורום העוף טופיק, התקבלה החלטה לא לאפשר דיונים פוליטיים. המחשבה הייתה שהנושא הפוליטי לא באמת יעודד דיונים של החלפת דיעות ושכנוע, אלא יוציא אמוציות, הודעות בוטות ואווירה רעה בפורום.
היום יש נושאים פוליטיים ולהרגשה שלי כל נושא פוליטי מהר מאד מתנקז להתנגחות של אהוד מול משתמשים אחרים. כמובן זה מוציא אמוציות הודעות בוטות ולא תורם בשום דבר לפורום.
אני חושב שהרבה יותר נכון לחזור ולא לאפשר דיונים פוליטיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: נושאים פוליטיים
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 2:02 pm 
Junior

אני חושב שרוב הדיונים הפוליטיים דומים לדיוני כדורסל ברמת הלכלוך/עצבים אחד על השני (בטח אם נשווה את זה לעולמות הנדב/ATT בפורום הכללי).
החריג הוא אכן אהוד שמצליח להוציא את מרבית האנשים מהכלים.

אני לא חושב שזה צעד הגיוני להפסיק את הדיונים האלו רק בגלל שיש משתמש אחד שמטריל את הפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 2:18 pm 
Hall of Famer

ברוב המקרים, גם בפורום המרכזי, אנשים לא משנים את דעתם.
לפעמים אפילו במקרים שבהם דעתם התגלתה בדיעבד כלא נכונה:)
כך שזו לא יכולה להיות המטרה בכל מקרה..

אני מסכים עם שקי (רגע נדיר לכשעצמו) שאין סיבה למנוע את הדיונים בגלל משתמש אחד שמטריל את הפורום בכוונה או הורס שלא בכוונה.
באופן כללי, הייתי שמח ל"ניהול" יותר אקטיבי בפורום
והערות/אזהרות בפרטי או בפומבי כאשר משתמשים חורגים ממה שמקובל
ובפועל הורסים לאחרים.

אני אישית קורא לפעמים (או יותר נכון קראתי) את הדיונים הפוליטיים
לפחות עד שאלו הפכו לאהוד-מול-העולם
כך שאשמח שיישארו
ויחזרו למתכונתם הרגילה, היותר מעניינת והלא עד כדי כך אלימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 2:42 pm 
Senior

אהוד הוא אולי טרול מעצבן על מלא והזוי במיוחד אבל הוא לא מתבטא ברבע מגסות הרוח של משתמשי עבר כמו פפאלוקס ויוטה.
לי אישית לא מפריע שיש פתיל אחד, גג שניים שמוקדש לעניינים פוליטיים שבו כותב וקורא כל מי שנהנה מדברים כאלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 2:56 pm 
Hall of Famer

אבל הבעיה היא שכל נושא פוליטי פתוח הופך בשלב זה או אחר, בדר"כ כבר בהתחלה לאהוד נגד העולם.
תומר, אהוד לא מתבטא בגסות. המגיבים לו מתבטאים בגסות ובהודעות בוטות. הוא רק מתסיס.
אז יש כמה אפשרויות.
1. להחליט שאהוד פוגע בפורום וצריך להרחיק אותו. אני לא קורא לעשות את זה, החלטה נטו של מנהלי הפורום. אבל הורחקו בעבר משתמשים.
2. להגיד שהדיונים הפוליטיים הם אחלה, אבל רק אהוד הורס אותם ולהתעלם מכך שאין דיון (אפשר לקרוא לזה דיון?) פוליטי שאהוד לא משתתף בו, כמו ששקי ו - Att רשמו ונמשיך במצב כמו שהוא היום.
3. לעשות את מה שאני הצעתי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 4:41 pm 
מנהל פורום

אני כמובן בעד לא לאפשר דיונים פוליטיים (וגם בתור זה שאסר עליהם פעם, אני ארגיש שזה יוציא אותי צודק)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 7:38 pm 
Sophomore

מה שבאמת מגוחך זה שקוראים דווקא לי הזוי בעוד אני מציג דעות רציונליות ומנומקות.
רק אתמול משתמש שחי כנראה על פלנטה אחרת האשים את צה''ל בפשעי מלחמה, באיזה אמירה כללית שלא קשורה לכלום. כאשר אני הגבתי נגד מה שהוא כתב, הוא עלב בי. עצוב מאד.

לגבי זה שאני טרול - 99% מהתגובות שלי הן ענייניות לחלוטין.
לפעמים כאשר מוצאים הטרלה שלי, מוכיחים אותי על כך (בין אם עושים זאת באופן מכובד או לא), אני בדרך כלל עושה תשובה ולא מטריל באופנים האלו.
שתי נקודות לסיום:
1. אני רואה את עצמי כותב עוד הרבה העוף. ממש שנים קדימה. אם המנהלים חושבים שזה בעייתי, הם מוזמנים לחסום אותי או לבקש ממני באופן מכובד להפסיק לכתוב העוף (או בכלל בסלניוז). זה לגיטימי לגמרי, ואני לא אפגע (אם זה בכלל מפריע למישהי שאני נפגע).
אני חושב שאני דווקא מוסיף גוון של צבע מאד יפה לדיונים הפוליטיים בפורום (שמלא באנשי מוסר רציניים, אך בעלי נטייה לחרטטנות), ולעניות דעתי חסימה שלי דווקא תדגיש את חוסר היכולת של חבריי הפורום להתעלות על עצמם ולנהל דיון רציונלי ומעמיק. חבל.

2. לא מבין מדוע אנשים יוצאים מהכלים (לא כולם, רק חלק) כאשר מביע אני עמדה בדיון פוליטי.
סך הכל הדעות שלי מייצגות זרם די רציני בעם ישראל. אני לא חושב שאני כותב דברים הזוים (כן,כן "ערבים רוצחים יןתר" זו עובדה, לא הזיה). אבל אפילו אם כן, לדעתי אין סיבה לצאת מהכלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2022 10:27 pm 
מנהל פורום

טוב, אם ממשיכים למחוק לי הודעות ולהשאיר למחולל האלימות הראשי כאן את האפשרות לתקוף משתמשים כל הזמן אז לא נשאר לי מה לעשות פרט מאשר לציין את זה שיש לי חתימה חדשה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 9:50 am 
מנהל פורום

רק לציין שמחיקת ההודעות למשתמשים בפורום, ללא שום הסבר, דיאלוג או הודעה מנהלתית היא פחדנית, עלובה, תינוקית, אלימה ומטומטמת. ההודעות שנמחקו היום הן של אהוד והן שלי לא היו צריכות להימחק, ובטח שלא להימחק ללא שום פעולה מעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 10:36 am 
Sophomore

אני באמת מתנצל אם הרגשת אלימות בתגובה שלי כלפיך. אני לא ממש מבין מה אלים במה שכתבתי, ולכן אשמח אם תוכל לכתוב היכן הרגשת אלימות במה שכתבתי.
*אם זה שכתבתי שאתה חי על פלנטה אחרת זה מבחינתך משהו אלים, אז אני מתנצל. אני כמובן לא התכוונתי שאתה חי על פלטנה אחרת באופן כללי, אלא רק בהקשר של האשמות של המדינה שלך בפשעי מלחמה, ללא כל ביסוס רציני של הודעותך. אני כן מאמין שמבחינת החיבור שלך לעצמך יש בך הרבה אנושיות ורמת מוסר גבוהה (כמו הרבה מחבריי הפורום). אני רק חושב שכן כדאי לכתוב דברים מנומקים כאשר אתה כותב דברים כ"כ קשים נגד המדינה שבתוכה אתה חי (אני יוצא מנקודת הנחה שאתה חי בארץ הקודש תובב"א)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 10:45 am 
מנהל פורום

כמו שכתבתי כבר, אני לא מנהל איתך דיונים, אין בהם טעם, אנחנו רחוקים מידי. וזו עוד סיבה שבגללה אני לא חש צורך להסביר לך איפה עברת את הגבול, זה משהו שאתה צריך להבין לבד, ואם לא, אז יש לי עוד הרבה הודעות שישמחו למחוק כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2022 6:42 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
רק לציין שמחיקת ההודעות למשתמשים בפורום, ללא שום הסבר, דיאלוג או הודעה מנהלתית היא פחדנית, עלובה, תינוקית, אלימה ומטומטמת. ההודעות שנמחקו היום הן של אהוד והן שלי לא היו צריכות להימחק, ובטח שלא להימחק ללא שום פעולה מעבר.

מה הקטע באמת עם מחיקת ההודעות לאחרונה? גם לי מחקו תשובה לאהוד שלא היה בה שום דבר אלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 8:33 am 
מנהל פורום

בתור המנהל של העוף, אני כן מנסה לשים דגש בסינון רעשים בת'רדים הפוליטיים. גם לכם כיוזרים יש אחריות בהאכלת טרולים כאלה ואחרים (בלי שמות) ובהעלאת רמת השיח.
מותר מבחינתי שיהיו כאן דיונים פוליטיים, אין המון אשכולות על זה אז רצוי להשאיר את המלל הרלוונטי בתוכם ולא להעביר לאחרים.
אני כן מוחק הודעות ספציפיות או שרשראות הודעות שמתחילות להתבדר, נגררות לאלימות מילולית או סתם חוזרות שוב על דברים שנאמרו מאותם יוזרים כבר 1000 פעם.
אם למישהו יש בעיה שיפנה בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 8:41 am 
מנהל פורום

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

אני צריך לעשות דיון עם נימוקים על כל הודעה שאני מוחק או לשלוח הודעה פרטית?
ברוב המקרים היוזרים מבינים את הסיבות. הודעות שאני מוחק הן אלימות מילולית, התחייסות ליוזר באופן פרטני או דיון רפטטיבי בין קומץ יוזרים ששמענו כבר מלא פעמים. אם מחקתי את ההודעה שמתחילה את אותו SUB דיון מיותר, אני אמחק גם את ההודעות שהגיבו לה כדי שהשרשור יישאר נקי (למרות שהן בעצמן יתכן היו בסדר).
אני אקח את ההזדמנות הזאת לחדד שזו המדיניות שלי לאור איך שנראים הדיונים בחודשים האחרונים שהם מתדרדרים במהירות לרמת היוזר ולא לרמת הטיעון. אם זה חשוב אני אשלח הודעה פרטית, אבל זה לא מנדטורי. גם לכם כיוזרים יש אחריות לשמור על רמת הדיון. אם יוזר רואה שאין טעם להגיב ליוזר כזה או אחר, אז עדיף לא להגיב, מאשר להגיב את תגובת הנאצה הרגילה ולצפות שייצא מזה משהו טוב.

אם יש ליוזר בעיה עם מחיקת הודעה הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי.
ננעל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2022 8:46 am 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
בזמנו שפתחנות את פורום העוף טופיק, התקבלה החלטה לא לאפשר דיונים פוליטיים. המחשבה הייתה שהנושא הפוליטי לא באמת יעודד דיונים של החלפת דיעות ושכנוע, אלא יוציא אמוציות, הודעות בוטות ואווירה רעה בפורום.
היום יש נושאים פוליטיים ולהרגשה שלי כל נושא פוליטי מהר מאד מתנקז להתנגחות של אהוד מול משתמשים אחרים. כמובן זה מוציא אמוציות הודעות בוטות ולא תורם בשום דבר לפורום.
אני חושב שהרבה יותר נכון לחזור ולא לאפשר דיונים פוליטיים.

הדיונים הם כמעט תמיד מוגבלים לת'רדים ספציפיים. מבחינתי עדיף שהם יהיו קיימים עם אהוד מאשר לא קיימים בכלל. אם זה קשה לך, אתה מוזמן לדלג על אותם נושאים פוליטיים.
אני כן אשתדל לעשות יותר מאמצים כדי שהדיונים יהיו יותר נקיים ועניינים, אבל כפי שאמרתי, גם לכם יש אחריות לזה.
בסוף סלניוז זה קהילה שכולם תורמים ונתרמים ומבזבזים שעות יקרות מהחיים פה. אז כדאי שכל אחד גם יחשוב מה אחריותו לדרדור השיח מדי פעם ולא לזרוק אחריות על המנהלים. טרולים באים והולכים וגם סלניוז התברך לאורך השנים בלא מעט מהם שלעתים הכעיסו, לעתים הצחיקו והגחיכו ותמיד עצבנו.
אני חושב ש"המועדון" יותר חזק מכל אחד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: