סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 22, 2024 6:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

למי תצביע?
ליכוד 3%  3%  [ 1 ]
יש עתיד 21%  21%  [ 7 ]
המחנה הממלכתי 15%  15%  [ 5 ]
הציונות הדתית 15%  15%  [ 5 ]
ש״ס 0%  0%  [ 0 ]
יהדות התורה 0%  0%  [ 0 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
עבודה 12%  12%  [ 4 ]
מרצ 18%  18%  [ 6 ]
רע״מ 0%  0%  [ 0 ]
חד״ש-תע״ל 3%  3%  [ 1 ]
בל״ד 3%  3%  [ 1 ]
הרוח הציונית - הבית היהודי (איילת שקד) 3%  3%  [ 1 ]
הדר מוכתר 3%  3%  [ 1 ]
ירון זליכה 0%  0%  [ 0 ]
אלי אבידר 3%  3%  [ 1 ]
אחר/לא אצביע 3%  3%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 34
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סקר בחירות 2022
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 11:52 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא רואה איך מרצ על הליברליזם השמרני הכלכלי שלה או העבודה על הבטחוניזם שלה מייצגים אותי טוב יותר מבל"ד על הלאומנות שלהם או חד"ש על האסדיזם שלהם. בסופו של דבר לכל מפלגה בספקטרום הניתן להצבעה מבחינתי יש לפחות משהו אחד עצום וגדול ונורא ש"לא ברור איך אפשר להצביע לדבר הזה", זה פשוט שרק מול הצבעה לפלסטינים צריך להצדיק את עצמך.
ובכלל, היחידה בשמאל שקרובה מבחינתי ללהיות פסולת חיתון זו מרצ. בעיני זו כמעט מפלגת ימין שמתנגדת אך ורק לנראות של הכיבוש, אבל גם להם יש רקורד מוכח לאורך כל השנים כולל האחרונות של עשיה ברוכה בכל הנוגע לזכויות אדם וקידום נושאים הקרובים מאד לליבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 12:07 pm 
Freshman

זאת באמת טרגדיה איך הצד הכלכלי כמעט לא מקבל מקום בשיח (ככל שיש כזה בכלל) לפני הבחירות. זה וההעדר הכמעט מוחלט של ימין כלכלי בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 1:19 pm 
מנהל פורום

העדר של ימין כלכלי בישראל???
אנחנו סוג של אך ורק ימין כלכלי דה פקטו בעשורים האחרונים (מינוס נדוניית הרווחה שכבר רצה הרבה שנים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 2:09 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אני לא רואה איך מרצ על הליברליזם השמרני הכלכלי שלה או העבודה על הבטחוניזם שלה מייצגים אותי טוב יותר מבל"ד על הלאומנות שלהם או חד"ש על האסדיזם שלהם. בסופו של דבר לכל מפלגה בספקטרום הניתן להצבעה מבחינתי יש לפחות משהו אחד עצום וגדול ונורא ש"לא ברור איך אפשר להצביע לדבר הזה", זה פשוט שרק מול הצבעה לפלסטינים צריך להצדיק את עצמך.
ובכלל, היחידה בשמאל שקרובה מבחינתי ללהיות פסולת חיתון זו מרצ. בעיני זו כמעט מפלגת ימין שמתנגדת אך ורק לנראות של הכיבוש, אבל גם להם יש רקורד מוכח לאורך כל השנים כולל האחרונות של עשיה ברוכה בכל הנוגע לזכויות אדם וקידום נושאים הקרובים מאד לליבי.

אני מסכים עם זה שבכל מפלגה יש צפרדע לא פשוטה לבליעה. מה שנשאר זה ויכוח על הגודל של הצפרדעים האלה וכמובן שכל אחד יכול להחליט עבור עצמו מה הוא מוכן לבלוע.

אני חושב שלגבי שתי צפרדעים ספציפיות שהזכרת אתה די מפספס:
הליברליזם השמרני הכלכלי של מרצ: אני חושב שברוב המוחלט של היוזמות הסוציאל-דמוקרטיות שהיו ויהיו בכנסת, אתה תמצא את מרצ בצד של ״הטובים״. ברור שכשהיא בקואליציה היא מחוייבת לקו של הקואליציה וברור שבהרכב הנוכחי שלה הצד הזה פחות בא לידי ביטוי מאשר עם אנשים כמו אילן גילאון, למשל, אבל אני לא מכיר חקיקה שמרנית-ליברלית מבחינה כלכלית שמרצ מקדמת.
ה״אסדיזם״ של חד״ש: העמדה של רב הבכירים בחד״ש לגבי סוריה, כמו שהם מנסחים אותה, היא משהו שאני לגמרי יכול לחיות איתו ולמעשה אפילו די מזדהה איתו ולא רואה סיבה לדקדק עם כל פוסט של מפעיל דף הפייסבוק של מק״י וכו׳. מה שקורה בסוריה זה סיפור מאוד מורכב שמחייב עמדה מורכבת. אגב, אם אתה מחפש גינוי חד משמעי של שלטון אסד ותמיכה בכל מי שמתנגד לו, אני חושש שלא תשמע את זה, ובצדק, גם בבל״ד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 3:02 pm 
Freshman

Shiver כתב:
העדר של ימין כלכלי בישראל???
אנחנו סוג של אך ורק ימין כלכלי דה פקטו בעשורים האחרונים (מינוס נדוניית הרווחה שכבר רצה הרבה שנים).

קצבאות ילדים תופחות זה לא ימין כלכלי. מכסים, תוי תקן וחסמי ייבוא זה לא ימין כלכלי. קבוצות לחץ שמונעות תחרות (אובר שלום) זה לא ימין כלכלי.
תראה כמה רעש עשתה רפורמת החקלאות, וכמה קל לעורר כאן רגשות לוקל פטריוטיים סטייל they took 'er jerbs

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 4:31 pm 
Hall of Famer

עד כה, גם אם לא מכניסים את ענייני אחוז החסימה לגוש הרק לא ביבי בפורום יש ממשלה מוצקה של 81 ח"כים.
מבחוץ יש עוד את המשותפת ובל"ד עם כמעט 4 מנדטים, שאמנם מהווים אופוזיציה, אבל לא יחברו כמובן לגוש הימין.
גוש הימין יהווה אופוזיציה לוחמנית של 27 מנדטים.
הדר מוכתר עם כמעט 4 מנדטים היא הוויילד קארד שלא משנה כלום בפורום סלניוז.
אם נכניס את אחוז החסימה לסיפור, אז מפלגת הצ'חצ'חים הלא רלוונטית, הליכוד, מקבלת את המעמד האמיתי שלה בציבור ולא עוברת את אחוז החסימה. גם איילת שקד מגוש הימין (אם מישהו מאמין) נעלמת ורק הציונות הדתית נשארת. המגזר הערבי כולו לא עובר את אחוז החסימה בפורום. ניתן להקים ממשלה עם 96 חברי כנסת. היתר הולך לציונות הדתית. ניתן גם לדפוק את בני גנץ וגדעון סער ולהעביר את ולשלוח את 19 המנדטים שלהם לאופוזיציה.

את האמת, מאד מעניין החתך של הפורום. אין ליכודניקים שאוהבים כדורסל? אין ליכודניקים שאוהבים לכתוב בפורומים?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 06, 2022 7:31 pm 
Junior

ת׳יודע, צ׳חצ׳חים זה בעיקר כדורגל…

כמה אנשים כבר כותבים פה?! אנחנו לא פורום של מאות אנשים. ייתכן שהם אוהבים מאוד כדורסל ופורומים אבל פשוט לא נמצאים בפלטפורמה שלנו או שנמצאים ולא כותבים כי מפחדים שעל כל תגובה הם יקבלו ד״שים מאמא שלהם או סתם אבחון על רמת המשכל והדיון והלוגיקה שלהם וכל הטוב שיש פה לאחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 07, 2022 10:04 am 
Hall of Famer

מעניין מתי השמאל יבין שאיילת שקד שורפת קולות כמעט רק לגנץ ולפיד ויתחיל ללכת על הראש שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 07, 2022 10:46 am 
Hall of Famer

1. איילת שקד מוצהרת לתמיכה בנתניהו, ונמצאת במפלגת ימין מובהקת. לא ברור על סמך מה הקביעה שהיא שורפת קולות ללפיד או גנץ.

2. האמת, היא לא שורפת קולות לאף אחד. היא גוויה פוליטית לא רלוונטית. האלי אבידר של הימין.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה