סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 10:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Nfl 2022-2023
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2022 6:12 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אין עדיין ת׳רד?

טרייד ענק אתמול שולח את מקאפרי לסן פרנסיסקו בזמן שקרולינה הולכת לפירוק מוחלט.

בליגה עצמה גוש אלן העלה עוד הילוך והוא נראה מדהים העונה. גיילן הרטס מוביל את פילי לעונה בלתי מנוצחת בינתיים. הג׳איינטס והג׳טס לא מפסיקים לנצח, מה שבהחלט מרמז על סוף העולם. ואולי הכי מדהים מהכל זה שג׳ינו פאקינג סמית׳ נראה מעולה בסיאטל בעוד ראסל וילסון בדנבר מביך את עצמו יותר מראס של הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Nfl 2022-2023
הודעהפורסם: ד' נובמבר 02, 2022 7:29 pm 
Sophomore

וסינסנטי לא מצליחה לעשות את הצעד קדימה שכולם חשבו שתעשה. קצת מזכיר את אטלנטה הוקס עם העונה של גמר המזרח.

ובנוסף לכל הצרות צ'ייס בחוץ ל4-6 שבועות.

קבוצה אחרת שנראית כאילו נגמר לה הסוס היא טמפה ביי, אחת הקונטנדריות בתחילת העונה, עם הפסדים מביכים גם שהריסבינג קור חזר לכשירות.

וג'וש אלן הוא המלך כפרה עליו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2022 7:17 am 
Hall of Famer

מהומס הוא פלא. באמת פלא
אבל חסרה לו אלגנטיות ולכן קשה לי לאהוד את הצ'יפס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 06, 2022 7:13 am 
Hall of Famer

רבע אחרון נוסף לפנתיאון של העז. מדהים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 07, 2022 12:14 am 
Sophomore

בהחלט! בכלל לתחושתי טמפה המיטבם שהם משחקים מהר בלי האדל.

וג׳וש אלן עדיין מלך כפרה עליו.

מי שנראים מפחיד הם פילדלפיה. מאיפה זה בא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 03, 2023 9:52 pm 
Senior

אין עניין בת'רד לצערי, אבל העונה הגיעה למחזור ה-18 והאחרון בטון מאוד צורם. אתמול, במשחק מאנדי נייט פוטבול שאמור היה להיות קלאסיקה בין הבנגלס לבילס, הסייפטי של באפלו דמאר המלין התמוטט אחרי תיקול יחסית שיגרתי. נכנס לדום לב ועבר החייאה ארוכה על המגרש. הוא מורדם ומונשם להבנתי עדיין בבית חולים. המשחק הופסק ואחרי שעה בוטל.

בהקשר פחות חשוב, יש לזה השפעות עצומות. כרגע הליגה לא הודיעה על מועד חלופי למשחק. בעוד 5 ימים אמור להתקיים המחזור האחרון. יש לזה כמובן השפעות על הפלייאוף אבל בנוסף המשחק הזה היה המשחק הנועל של עונת הפנטזי (עסק שמגלגל מילארדים על מיליארדים של דולרים בארה"ב). אין ממש מושג מה אמורים לעשות עם האירוע הזה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 03, 2023 10:04 pm 
Hall of Famer

הייתי השבוע במשחק הפוטבול הראשון שלי. ראמס-צ׳ארג׳רס. היה חרא חוויה (ומי שמעוניין יכול לקרוא כאן - https://hoops.co.il/?p=282385

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 2:57 am 
Freshman

יש הרבה סיפורים מעניינים העונה, כמו בכל עונה. אחד הנחמדים הוא גרין ביי שעברה מפיגור של 4-8 לשיוויון 8-8 כשגורלה בידה, נצחון על דטריוט מעלה אותה לפליאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 10:53 am 
Hall of Famer

אם כבר פרסמת, אז יאללה, קבל ביקורת.
עשרה סעיפים של אכזבה רבתית, כפי שהצהרת.
1. סעיף ראשון ואכזבת אותי, כי למרות הביקורת הבומבסטית של 10 קבין של אכזבה, הסעיף הראשון היה בכלל מאד חיובי וחווייתי. פתחתי כתבה שלא עומדת במילה שלה.
2-3. אולי אתה חושב שאתה אוהב פוטבול. אתה לא באמת אוהב פוטבול. אתה אוהב היילייטס של פוטבול, רצוי כנראה עם השחקנים האהובים עליך. מי שבאמת אוהב פוטבול גם דאון ראשון על קו 30 יארד מעניין, כי בכל רגע יכול להיות מהלך מדהים (ולראיה שאתה כנראה לא באמת אוהב פוטבול, האופציה המרגשת היחידה שעלתה לך בראש היא טאצ'דאון התקפי של 70 יארד ולא למשל פיק סיקס או סאק שמוביל לפאמבל), כי שינויי מומנטום זה הדבר הכי מורגש במשחק פוטבול ויכול לקרות בכל רגע וכי לראות מהלכי פוטבול זה דבר מהנה למי שבאמת אוהב פוטבול.
4-5. מאחר וראית המון משחקי אן.בי.איי, אני קצת מופתע שאתה מאוכזב מחוסר תשוקה של האוהדים למשחק. מאחר וראית משחקים של הלייקרס בסטייפלס, אני מופתע שאתה מופתע שאנשים באו למשחק בשביל מינגלינג. ודבר אחרון, באמת הלכת למשחק בעיר הלא נכונה, עם קבוצות ללא שום מסורת בעיר הזאת וללא קהל אוהדים פנאטי. אם היית הולך לשבת עם הצ'יז הדס בלאמבו פילד, או סתם ב - arrowhead, אני חושב שלא היית רושם על אדישות אוהדים. שום דבר שדומה למה שקורה באולמות אן.בי.אייי.
6. אם הגעת למה מופיע בשלטים, אז כנראה שהיית באמת משועמם, או שלראות משחק בלייב לא כזה מרתק אותך, כי גם במשחקי האן.בי.איי לעדותך אתה שם לב למה מוקרן בשלטים.
7.אחרי שאתה מתלונן על כך שהאוהדים לא באמת מושקעים במשחק, אתה הולך ומתלונן שאין סלבריטיז באיצטדיון?
8. באמת סיבה להתבאס.
9. הרגשה פנימית. במשחקי כדורסל אתה לא יושב באיזור של מנויים וזה לא דומה?
10. לא ראיתי את המשחק, כנראה שאתה צודק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 11:06 am 
Hall of Famer

תודה על התשובה, באמת!!

אני אענה כמו שאני יכול.
ב. אני חושב שפוטבול כמו כדורגל, ובטח לא כמו כדורסל,ממש תלוי באם אתה אוהד קבוצה או לא. בחיי, שקשה לי לאהוב מהלכים שקשורים לקבוצה שאני לא אוהב, או לפחות לא מעדיף אותה במשחק הנוכחי. ככה אני. אני מודה - ממש לא עניין אותי אם הצ'ארג'רס או הראס ינצחו.
ד-ה: שוב, הייתי בעשרות משחקי נ.ב.א במגרש, רק במשחק פוטבול אחד. אבל אני נשבע לך, שאוהדי הנ.ב.א, גם אלו של ההצלחות של הלייקרס (אולי 20 משחקים שראיתי שלהם בסטייפלס ובקריפטו, ואולי 20 משחקים בצ'ייס ובאורקל), יותר מושקעים במשחק מאשר האוהדים שראיתי לפני יומיים ב SOFI. באמת, נשבע לך שזה נכון.
ו. נשבע לך שוב - השלטים היו הדבר הכי דומיננטי במשחק. אם קראת גם את התגובות, ראית אולי שבמשחק יש רק בערך 18 דקות של אקשן אמיתי. אני לא ספרתי, אבל אני מניח שהיו לפחות 60 דקות של שלטים על טופ גאן, ועוד איזה 45 על מגאן. תעשה עם זה מה שאתה רוצהץ
ט. כל מגרש מאד שונה. השנה בקריפטו, מושב הכתבים הוא קרוב אבל לא בדיוק במושב הרגיל. אז נכון, אני לא יושב ליד מנויים באופן כללי

ושוב באמת תודה על התגובה. אני יודע שהידע שלי בפוטבול הוא של נוביס (כך, אני לא באמת יודע את השמות חוץ מאשר הקווארטרבקים או אם יש תופס או רץ ממש ממש מפורסם כמו הנרי או קופר קאפ, או כל תופס ורץ של הקבוצה שאני אוהד, קרי טמפה ביי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 11:10 am 
Hall of Famer

אבל אם אני צריך לשפוט על פי דפיקות לב, אז דפיקות הלב שלי חזקות יותר במשחקים של טמפה ביי ובריידי מאשר במשחקים של סטף והווריורס (כלומר, הקבוצות אותן אני אוהד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 1:16 pm 
Hall of Famer

אז אני בנוי אחרת ממך. כשאני רואה משחק, גם אם הקבוצות לא באמת מעניינות אותי, איכשהו במהלך המשחק אני תופס צד. זה יכול להיות המון המון סיבות, שחקן שאני מחבב באחת הקבוצות, שחקן שתפס אותי במשחק ספציפי, ניצחון של אחת הקבוצות בעבר על קבוצה שאני אוהב או שחקן אהוב/שנוא שעבר באחת הקבוצות. אבל אני לא חושב שראיתי משחק שהייתי אדיש לחלוטין למי תנצח. וברגע שיש לך העדפה, אפילו קלה, אז גם העניין במשחק עצמו גובר, גם אם כשהקבוצה שהעדפת תפסיד, קצב הלב שלך לא יעלה בכלום. אני, ושוב זה אני, לא באמת רואה ענפי ספורט שאני לא מתחבר אליהם, אלא רק לקבוצה/ספורטאי ספציפי (למעט אירועים באמת גדולים כמו אולימפיאדה וכו'). אם המשחק/ספורט לא מעניין אותי, אז גם אם אני חושב שסידני קרוסבי/ארטיום דולגופיאט/ג'ונה לומו הם מדהימים, אני לא אצפה בספורט, גם אם הם השתתפו באירוע.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 3:32 pm 
Freshman

א. המשחק שראית היה חסר משמעות פרט למי שמחזיק את הבחירות דראפט של הראמס מ 2023. :twisted:
ב. לראמס באופן כללי יש בעיית אוהדים ולעיתים קרובות אין להם רוב בקרב האוהדים גם במשחקי בית.
ג. באופן כללי, אם אתה לא ממש מבין בפוטבול, אז נראה לי שעדיף לצפות בטלוויזיה עם פרשן טוב כמו כריס קולינסוורת' או טוני רומו.
ד. ג'אסטין הרברט שחקן מאד מהנה לצפייה. לטעמי הוא שילוב של אהרון רודג'רס צעיר עם היכולת של ביג בן לספוג חבטות.
ה. אני לא מרגיש מספיק מומחה בעצמי, אבל כדי באמת להעריך את המשחק חשוב לשים לב למה קורה בקווים הקידמיים. המשחק מוכרע לרוב שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 4:23 pm 
Hall of Famer

אני מסכים שלרוב המשחק מוכרע במאבק של הקווים הקדמים (in the trenches כמו שנהוג לומר), אבל בשביל לעקוב ולהבין באמת מה קורה שם, אתה צריך להיות מומחה עד "זה המקצוע שלך" בפוטבול.
אני מניח שאתה ובטח אנוכי הקטן, כשיש את הסנאפ, מסתכל על איפה הכדור ולא על מה קורה בין הקווים הקדמיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 4:25 pm 
Hall of Famer

דרך אגב, דבר שלא דובר בו לרוב, אבל בשושלת הכפולה של הפאטס לא ניתן מספיק הערכה לקו הקדמי. הרבה דובר על בריידי ובצדק. הרבה דובר על הגאונות ההגנתית של בליצ'ק ולגמרי בצדק. אבל החולשה היחסית של בריידי היא שכשמלחיצים אותו, מגיעים אליו, הוא מתקשה. הוא לא ביג בן, ברט פארב או אפילו מנינג שעומדים, מעיפים את הכדור מתוך ידיעה שבחלקיק השניה הבא הם הולכים להיות על הגב שכמעליהם 125 קילו של שחקן הגנה עצבני וסבבה להם עם זה.
כשראית משחקים של הפאטס בעבר, לבריידי היה המון זמן בכיס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 5:31 pm 
Freshman

אני מנסה לחנך את עצמי קודם להסתכל מה קורה בקווים הקדמיים ואח"כ לעקוב אחרי הכדור. אבל זה לא קל. מי שמבין באמת יודע עוד לפני המהלך למה לצפות. אבל בשביל זה נראה לי שצריך ניסיון בלשחק (או לפחות נסיון במאדן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 6:24 pm 
Hall of Famer

את האמת, אם מסתכלים על ההגנה, אז האיש החשוב לאו דווקא עומד ב - line of scrimmage. האיש החשוב ביותר הוא הליינבקר המרכזי (נקרא הרבה פעמים mike). הוא למעשה ה - QB של ההגנה. הוא קורא ומשנה את הסכימות ההגנתיות בהתאם למה שהוא רואה שההתקפה מתכננת לעשות. אז אם אתה רוצה לתפוס מתי ההגנה עושה בליץ, נסוגה, או מחכה למהלך ריצה, מבט על ה - mike יכול להראות לך את הכיוון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 04, 2023 10:29 pm 
Junior

והאמת היא שאפילו לעקוב אחרי המידל ליינבקר זו לא משימה כזו פשוטה בענף ספורט שבו הכי קשה לזהות את השחקנים מכל הענפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 05, 2023 12:20 am 
Freshman

חוששני שאם מעקב אחרי שחקן אחד היה נותן כל כך הרבה אינפורמציה אז כל הקיו ביס היו ברמה של טום בריידי. קבוצות משתדלות לשדר כמה שפחות אינפורמציה. אז בהתקפה יש לרוב המון אפשרויות שתלויות בתגובות של ההגנה וההגנה מצד שני יכולה להיות מאד אקטיבית ועשות בליץ או לעתים לסגת לאחור ולכסות את הרסיברים ולשלוח מעט שחקנים קדימה. הפרשנים הטובים לפעמים מצליחים לחזות את המהלך, אבל לא כל הפרשנים מספיק טובים והם כולם אנשים מקצועיים ברמה הכי גבוהה. אבל אני אסתפק בלהבין מה קורה בזמן המהלך או אפילו בשידור החוזר. :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 05, 2023 12:25 am 
Hall of Famer

לא הבנתי כל כך את מה שכתבת. זה שה - MIKE הוא זה שקורא את הסכימות ההגנתיות ואת השינויים בסכימות בעקבות מה שהוא רואה איך ההתקפה נעמדת ב - line of scrimmage זאת עובדה. ה- Mike הוא השחקן המרכזי בהגנה. כל כך מרכזי, שאחד הדברים שהקיו.בי עושה בזמן שהוא צועק את ההוראות שלו לפני הסנאפ זה לזהות לקו ההתקפה מי הוא ה - mike על פי המספר שלו. כמו שבהתקפה יש audibles של הקיו.בי, גם בהגנה יש כאלו, שה - mike מכריז עליהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 07, 2023 9:35 am 
Freshman

זה נכון שיש שחקן בהגנה שקורא את ההתקפה ומעדכן את השחקנים האחרים. אבל כצופה לא ברור לי מה קורה רק מלהסתכל עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 13, 2023 8:48 am 
Hall of Famer

אז ראיתי את הסופרבול בפאב שכונתי
מחצית ראשונה - אלף איש, רעש, רעש
ריהאנה - עדיין אלף איש ועוד יותר רעש (כי בנות צווחות)
אבל במחצית השנייה לאט לאט כולם נעלמו ופתאום היה מקום אוויר בפאב, ותבינו המשחק היה צמוד עד הסוף (המר) ובאל.איי היה כולה 7 בערב

אין, אני לעולם לא אבין אמריקאים (יובל? יש לך תיאוריה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2023 6:43 am 
Freshman

אין לי כח לכתוב עכשיו הרבה. המשחק היה מצוין עם מעט מאד טעויות. במחצית הראשונה קו ההתקפה של פילדלפיה שלט במשחק. במחצית השנייה פטריק מהומס השתלט על המשחק. חמש השנים האחרונות הן אולי חמש השנים הכי טובות של קווטרבק. יש סיכוי לא קטן שמהומס לאורך הקריירה יתקרב לבריידי מבחינת הישגים ואולי יעבור אותו. השילוב של כישורים עם קור רוח והנהגה הוא פשוט מדהים.

נערך לאחרונה על ידי Ketchup בתאריך ג' פברואר 14, 2023 12:29 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2023 8:57 am 
Junior

ומילה גם על ההולדינג בסיום? הdb של האיגלס טוען שבאמת תפס בחולצה של הרסיבר והפריע לו לרוץ את הנתיב, אז אולי זו שריקה נכונה, אבל גם אם כן - אחת המבאסות והסתמיות ועוד במהלך שבו קשה לראות את המסירה מושלמת גם בלי התפיסה.

סיום די אנטי-קליימטי למשחק טוב, שראוי היה שייגמר בqb sneak של האיגלס (מה זה הדבר הזה?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2023 12:40 pm 
Freshman

איו שום ספק שהיו שני הולדינגס, כשהראשון היה ממש בוטה. לכאורה זה לא עבירה כזאת נוראית, אבל למעשה היא משבשת את כל הטימינג של ההתקפה. הרסיבר מאחר לנקודה בה הוא אמור לתפוס את הכדור וזה מסתיים בפספוס או אפילו באיבוד כדור. שריקה לחלוטין מוצדקת, אי אפשר להתעלם מעבירה כזאת רק כדי שתהיה יותר דרמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה