סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 2:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 240 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 1:35 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כלומר אתה מניח שהוא ייצג מי שחשוד , למרות שידע שהוא אשם?
מה לגבי האפשרות שאולי אולי הוא ידע שהנער חף מפשע או לפחות לא אשם בחשדות שיוחסו לו? או שזה ממש ממש קיצוני ומסית וגזעני לטעון שנער עם פאות לא תקף ערבים?

אתה גם מניח שאם דרעי וגפני חושבים שבני ישיבות לא צריכים ללכת לצבא, הם מצדיקים תקיפה של חיילים ושוטרים? על סמך מה? פעם שמעת אותם אומרים בקהילה/מחוצה לה/איזושהי שמועה שאמרו לתקוף? כי אני לדוגמא שמעתי את דרעי אומר חד משמעית, חרדים צריכים לשרת בצבא אם אינם בישיבה, כמו כל אזרח ישראלי, חרדי חייב לשרת בצה"ל. איך זה מסתדר עם עולם ההנחות שלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 1:42 am 
Junior

שמוליקי, ביקשת גינוי תקיפת חייל על ידי חרדי?

גינוי חריף מאוד של ליצמן גפני דרעי וישי.
https://www.bhol.co.il/news/148925

https://www.inn.co.il/news/281032
דרעי אמר שזו פעולת טרור לכל דבר ויש לפעול נגד התוקף כטרוריסט לכל דבר, לא פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 2:00 am 
Hall of Famer

מכל נאשמי בן-גביר בכל הזמנים - אף אחד לא אשם?
זה כבר שובר את כל חוקי הסטטיסטיקה
להבדיל, אתה יודע, אפשר גם עדיין לצדד ביגאל עמיר, יש כאלה שחושבים שהוא כלל לא אשם
שוב, כמשפטן הוא יכול לייצג מי שהוא רוצה
אני אעדיף שנבחרי הציבור לא יהיו כאלה שאלו קהל הלקוחות הטיפוסי שלהם (כנ"ל עו"ד גוטליב הכוכבת החדשה בליכוד...)

דברי גינוי יפים מאוד (לא בציניות) - כן ירבו
אבל בשביל למצוא גינוי רציני נאלצת לחזור עד 2014?
8 שנים לא גינו?
(אני בטוח שתמצא משהו יותר עדכני, אבל עצם העובדה שאני במחי גיגול - מאתר חרדי! - מביא לך כמות עצומה של מקרים מהשנה האחרונה, ואתה נאלץ לחזור כך אחורה - מראה משהו...)

קראתי והזדעזתי - אתה מבין לאן הגענו
חייל מילואים, עזב משפחה כדי להילחם בצוק איתן, הולך להתפלל "באזרחות" בין משימותיו במילואים - והותקף
יש יותר נמוך ובוטה מזה?! זה קידוש השם?
טוב מאוד שכל המי ומי נרעשו מכך

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 2:24 am 
Junior

אני לא נאלץ כלום,פשוט מביא לך תוצאה ראשונה מגוגל. גינוי מטורף, טרור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 7:20 am 
Hall of Famer

וכמובן שגם במקרה הרופא מהדסה, כמו בעוד מיליון מקרים, התברר שלהד"ם ושארגון בצלמו, שהיה זה ש-"חשף" את האירוע ודרש לפטר את הרופא אחמד מחאג'נה, חזר בו מההתלונה והדרישה לפטר את הרופא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 2:37 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
ובהתחשב בעובדה שהמחבל בכל זאת קיבל עוגה שאותה אותו רופא קנה, ניתן להסיק שכל מה שהרופא הצדיק מספר עכשיו זו גרסה שהונדסה היטב על ידיו בסיועם של אביו ואחיו, עורכי דין במקצועם.
אני לא דואג לו. גם אם בית הדין לא יחזיר אותו לעבודה (ואני לא בונה על זה), יש מספיק בתי חולים ברשות.

תגובה שהתיישנה מהמם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2022 3:02 pm 
Junior

sheky כתב:
זה כן אני כתב:
ובהתחשב בעובדה שהמחבל בכל זאת קיבל עוגה שאותה אותו רופא קנה, ניתן להסיק שכל מה שהרופא הצדיק מספר עכשיו זו גרסה שהונדסה היטב על ידיו בסיועם של אביו ואחיו, עורכי דין במקצועם.
אני לא דואג לו. גם אם בית הדין לא יחזיר אותו לעבודה (ואני לא בונה על זה), יש מספיק בתי חולים ברשות.

תגובה שהתיישנה מהמם

אני חושב שהמסקנות שקיבלתי על סמך מכתב הזימון לשימוע שפורסם היו סבירות מאוד.
גם לאחר שקראתי את המכתב של בצלמו אני חושב שאי אפשר באמת לקבוע שלא היו דברים מעולם, כי אל מול מכתב הזה יש את עדויות השוטרים שהיו במקום.
בכל מקרה, אני תומך בגישה שאם מתעורר ספק בטענת המאשימים, אז צריך לזקוף זאת לטובת זה שנגדו מתנהל הליך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 31, 2022 11:10 am 
Senior

עצרת האו"ם הצביעה אתמול בעד פנייה לבית הדין בהאג, לבחינת השאלה האם הכיבוש הישראלי הפך מ"זמני" ל"קבוע".

אמנם מהותית הדיון רלוונטי כמו "האם השמש זורחת במזרח", אבל עדיין יכולות להיות השפעות ויהיה מרתק לראות מה תהיה העמדה של ממשלה שהסעיף הראשון בקווי היסוד שלה הוא "פיתוח ההתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל לרבות יהודה ושומרון".

האם ממשלתנו המייצגת את עמנו הכביר כלביאה תשאג אל מול פני כל העולם העוין ש"זו שלנו זו גם כן", ו"ארץ ישראל לעם ישראל", ו"הערבים יכולים להיות גר תושב אם יתנהגו יפה", או שהיא תנהג בשקר ובתחבולה להראות שמה פתאום זה הכל ביטחוני, הישובים האלה של הוילות ליהודים בלבד זה ביטחון, הכל ביטחון, היתה שואה פעם מה אתם רוצים.

ובחרם בינ"ל ננוחם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 31, 2022 12:48 pm 
Hall of Famer

.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2023 8:02 pm 
Senior

האיש שרצח את איאד אל-חלאק, אוטיסט שהיה בדרכו למסגרת, כשהוא יורה בו בחדר אשפה פעם אחת כשאל חלאק בגבו אל הקיר, ולאחר מכן מוודא הריגה כשאל חלאק שרוע חסר אונים על הקרקע, זוכה היום מכל אשמה על ידי שופטת יהודיה-דתיה.

יש פה עוד מישהו שרוצה לטעון שאין כיבוש? כבר מותר להגיד יודונאצים?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2023 9:40 pm 
Senior

ולמי שעוד מפקפק בכך שאנחנו חיים בשלטון יודונאצי, נזכיר שהשר לבטחון לאומי קרא לאמא של איאד, בפניה, "מחבלת". למה היא מחבלת? טוב נו, היא ערביה-מוסלמית.

ונצטט את טלי גוטליב: "פלסטיני שבורח מחייל צה"ל, צריך לירות בו. פלסטיני שמתקרב לחייל צה"ל, צריך לירות בו".

מה דעתכם על "רייך בית דוד"?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 4:12 pm 
Senior

עידן הרשתות החברתיות וההשטחה של הידע הוא מרתק.

פרופסור הלל כהן, מומחה בעל שם ומפרסם ספרים בתחום הסכסוך הישראלי-פלסטיני, שגם היה מראשוני תלמידי ישיבת בית אל וגם הסתובב וחי בכפרים פלסטיניים מנערותו, כתב פוסט על צפיפות המחייה הפלסטינית בשטחים כתוצאה מתפיסות השטח על ידי המתנחלים והצבא.

דידי שור, אשת תקשורת דתייה, הגיבה "השטח גדול מאד, נראה שמי שכתב את הפוסט מעולם לא ראה את המרחבים העצומים של יהודה ושומרון".

אפילו גוגל פשוט בועות האוויר האלה כבר לא מסוגלות לעשות. שלא לומר להתעמק במונחים מורכבים כמו "קמ"ר", כשפשוט רואים מרחבים עצומים.מה רבו מעשיך אדוני.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 4:40 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
עידן הרשתות החברתיות וההשטחה של הידע הוא מרתק.

פרופסור הלל כהן, מומחה בעל שם ומפרסם ספרים בתחום הסכסוך הישראלי-פלסטיני, שגם היה מראשוני תלמידי ישיבת בית אל וגם הסתובב וחי בכפרים פלסטיניים מנערותו, כתב פוסט על צפיפות המחייה הפלסטינית בשטחים כתוצאה מתפיסות השטח על ידי המתנחלים והצבא.

דידי שור, אשת תקשורת דתייה, הגיבה "השטח גדול מאד, נראה שמי שכתב את הפוסט מעולם לא ראה את המרחבים העצומים של יהודה ושומרון".

אפילו גוגל פשוט בועות האוויר האלה כבר לא מסוגלות לעשות. שלא לומר להתעמק במונחים מורכבים כמו "קמ"ר", כשפשוט רואים מרחבים עצומים.מה רבו מעשיך אדוני.

בלי קשר לזה ספציפית, טוויטר זה המקום היחיד שבו פרופסור שחקר נושא 30 שנה כותב עליו ואיזה יוזר אנונימי בלי תמונה, בלי שם אמיתי עם 2 עוקבים יכול לומר לו - "אין לך מושג על מה אתה כותב".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 4:45 pm 
Senior

אבל זה אפילו לא יוזר אנונימי בלי תמונה. אפילו אני שמעתי את השם שלה. היא אשכרה מרשה לעצמה לכתוב "כותב הפוסט לא ראה את מרחבי השומרון", ונכון להרגע כמה גברים ימנים עשו לה לייק על הדבר הזה. כמה הכל מטומטם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 18, 2023 6:15 pm 
Senior

16 שוטרים חשודים שהיכו מכות קשות תושב שועפט שנעצר בחשד לסחר בסמים, וצרבו על פניו מגן דוד. באופן מפתיע עד בלי די, אף מצלמת גוף של אף שוטר לא פעלה.

יודונאצים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 240 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה