סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 5:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 240 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:09 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני רק אעיר שבדרך כלל אני שייך לאסכולת "הכל אותו חרא" ולעיתים אפילו מעדיף שזה יהיה בן גביר על פני גנץ ולפיד, בקטע הלניניסטי של "כדי שיהיה יותר טוב צריך להיות קודם יותר רע" וכו'.

עם זאת, ראיתי אתמול את התגובה של שלמה קרעי לתמונות של ההוא שמקבל את האגרוף לפנים בחברון ויחד עם החייל שאומר לערבי "עוד מעט איתמר בן גביר יעשה פה סדר", היה לזה וייב מבהיל וחזק של הארי פוטר, בחלק שבו וולדמורט חוזר וכל האוכלי מוות יוצאים מהמחתרת והם כאילו נהיים ברגע נאצים בגלוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:11 pm 
Hall of Famer

מה הייתה התגובה של הטינופת קרעי?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:25 pm 
Freshman

זה כן אני כתב:
ובהתחשב בעובדה שהמחבל בכל זאת קיבל עוגה שאותה אותו רופא קנה, ניתן להסיק שכל מה שהרופא הצדיק מספר עכשיו זו גרסה שהונדסה היטב על ידיו בסיועם של אביו ואחיו, עורכי דין במקצועם.
אני לא דואג לו. גם אם בית הדין לא יחזיר אותו לעבודה (ואני לא בונה על זה), יש מספיק בתי חולים ברשות.

אני אישית הייתי מציע לו לעזוב את העיר הנחשלת שבה הוא עבד ולעבור למקום מוצלח יותר. בכל זאת קן של עוני ואלימות, והבחור רופא, מניח שאפשר לשדרג. מה קוראים אותו אצלנו, זמן לרענן.

בתור עורך דין במקצועך, מה הקו שעובר בין עוגה לתמיכה בטרור? באיזו אמתלה משפטית אפשר בעצם לפטר אותו? קשה לטעון לחוסר שביעות רצון מקצועית, זה מן הסתם לא הסיפור. ועם כל הצער האישי שלך מן הסתם, חוקי עבודה עדיין יש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:36 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
ובהתחשב בעובדה שהמחבל בכל זאת קיבל עוגה שאותה אותו רופא קנה, ניתן להסיק שכל מה שהרופא הצדיק מספר עכשיו זו גרסה שהונדסה היטב על ידיו בסיועם של אביו ואחיו, עורכי דין במקצועם..

ומה עם הרופא הנוסף שקנה את העוגה? אם התברר שזה הגיע מהוולט שלו גם אותו צריך לפטר על תמיכה בטרור? ( ואם זה רופא נוצרי? ואם זה רופא יהודי?).
אגב, אם יתברר שאכן כוח העזר הגיש את העוגות, גם אותם לפטר?

מסקרן אותי מה הקריטריונים שלך לתמיכה בטרור ומי צריך לשלם עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:42 pm 
Hall of Famer

אפשר גם להוריד פצצה של טון על הסניף של רולדין, ולהשית פיצוי כספי ועונשי מאסר על כל המנהלים בשרשרת האספקה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:44 pm 
Junior

פרסמו את מכתב הליך הבירור המשמעתי.
ממליץ לכם לקרוא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:48 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
מה הייתה התגובה של הטינופת קרעי?

הבא להורגך השכם להורגו, המפגינים בוגדים, המפגין שחטף את האגרוף על הרצפה התנגד למעצר וקיבל מה שמגיע לו, החייל נהג כראוי ואם יעשו ככה עוד פעם-פעמיים, השמאלנים יבינו את המסר ויפסיקו להפריע לחיילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 12:56 pm 
Hall of Famer

זה הציטוט המדוייק שלו או רוח הדברים ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 1:03 pm 
Junior

הוא תיקן אחר כך והדגיש שהחלק של ״הבא להורגך השכם להורגו״ נאמר ספציפית על מחבלים ולא על המפגינים היהודים, אבל בוא נגיד, שהאופן שבו הוא הצמיד את הדברים היה בעייתי, לכל הפחות. אולי גם לא אמר ״בוגדים״ אלא מסייעים לאויב. כל השאר - אמר גם אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 1:06 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
זה הציטוט המדוייק שלו או רוח הדברים ?

די מדויק:

https://twitter.com/KnessetT/status/159 ... 8bM1-QenUQ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2022 2:04 pm 
Hall of Famer

אחד מהיודונאצים המטונפים ביותר של הממשלה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 2:12 pm 
Senior

אין כיבוש וזה "אקיבוש" והכיבוש זה המצאה אנטישמית של שונאי ישראל, אבל הצבא הישראלי הכריז עכשיו על עיר פלסטינית, להלן חברון, כ"שטח צבאי סגור" בגלל שכמה מאות פעילי זכויות אדם (לא חמושים כמובן אם יש צורך לומר) רצו לצאת לסיור מאורגן בעיר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 5:08 pm 
Junior

מיותר לציין שלא מדובר בסיור תמים בעיר אלא המשך ישיר למאורעות השבוע, ולכן הצבא מקדים תרופה למכה ומונע מהאנרכיסטים לתקוף חיילים . חבל שאין שימוש במעצרים מנהליים ללא ראיות כמו שמתבצע כלפי נערי גבעות , אבל זה לדיון אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 9:10 pm 
Junior

למה דיון אחר? בוא נדון על זה פה, נראה לי בול המקום.

1) מה אותם "אנרכיסטים" עשו ואת מה אתה מונע מהם לתקוף? הם תקפו את החיילים? כשאתה אומר לתקפוף אתה מדבר על אשכרה אלימות או לצעוק להם דברים נגד הפעילות שהם עושים שם?
2) מאסר מנהלי על מה בדיוק? כי הם צועקים על חיילים? כי הם באים לא טוב בעין לחלק הכי דפוק של המתנחלים שגר בחברון? תן לי עילה סבירה להכניס אותם למאסר מנהלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 03, 2022 7:26 pm 
Junior

דחפו , תקפו,ירקו על חיילים. רק בסרטון רואים מישהי דוחפת חייל. הם ניסו להבריח אנרכיסט שנעצר על ידי כוחות הבטחון, וגם הצליחו לכמה שניות לעזור לו לברוח.
אם נער גבעות היה דוחף חייל הוא היה עצור, נחקר בשב"כ על ניסיון טרור ומעוכב ללא יכולת להיפגש עם עו"ד. האנרכיסטית שדחפה חייל פשוט המשיכה בחייה 3 שניות אחר כך. למה היא לא עצורה ברגע זה?

בלי קשר לתקיפה. עצם זה שהאנרכיסטים נכנסים למגע פיזי מטווח אפס עם חיילים, צורחים ומקללים אותם בפרצוף באופן יומיומי ,היה נענה במעצר מיידי בכל מדינה מתוקנת, עד שהמשטרה היתה מגיעה ולוקחת אותם לחקירה. הבוקס לפנים הוא מוגזם ובעייתי, ומטופל-החייל הושעה,אבל רק במדינה שלנו, מי שמקלל או מפריע באופן כלשהו לשוטר נעצר מיד, אבל לחייל מותר להיצמד , לירוק, להשפיל,להפריע בפעילות, בחסות השמאל הנאור כמובן.

כמובן שמעצר מנהלי על תקיפת חייל זה דבר הרבה יותר סביר ממעצר מנהלי של ילד עם פאות וכיפה גדולה ללא ראיות כלל,כמו שבני גנץ מבצע מידי שבועיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 7:30 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
כמובן שמעצר מנהלי על תקיפת חייל זה דבר הרבה יותר סביר ממעצר מנהלי של ילד עם פאות וכיפה גדולה ללא ראיות כלל,כמו שבני גנץ מבצע מידי שבועיים.

הנתונים הכי עדכניים שפורסמו, נכון לאפריל 2022, מדברים על 581 עצורים מינהליים בישראל, 2 מתוכם יהודים, אבל אל תיתן לעובדות להפריע לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 8:54 am 
Junior

אמיתי רגע פלאש, אתה מאמין לדברים שכתבת? בראייתך באמת ככה נראית המציאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 10:50 am 
Senior

sheky כתב:

כן. זה האויב שאנחנו מתמודדים איתו. לא מבין איך אתה עדיין מופתע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:02 am 
Junior

sheky כתב:

אני לא פלאש, אבל בראייתי האישה שדחפה את החייל הייתה חייבת להיעצר.
עוד דבר שבעיניי צריך לעבור בחקיקה הוא סעיף של הפרעה לחייל בעת מילוי תפקידו. לא ברור לי איך טרם נחקק דבר כזה.

לגבי חקירת שב"כ, כמובן שאין לזה מקום. חקירות שב"כ צריכות להיות מוגבלות לסיכול פעולות טרור. והאנרכיסטים בחברון, יהיו חלאות כמה שיהיו, הם לא טרוריסטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:14 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
עוד דבר שבעיניי צריך לעבור בחקיקה הוא סעיף של הפרעה לחייל בעת מילוי תפקידו. לא ברור לי איך טרם נחקק דבר כזה.

אחלה
אבל "לשני הכיוונים" - גם כש"נוער הגבעות" יוצא לפעולות (למשל כנגד חקלאים), כל אי ציות שלהם להוראות החיילים - דינו עבירה מיידית גם כן.
אני סמוך ובטוח שהשר לביטחון פנים המיועד, שכה דואג לחיילי צה"ל - ידאג גם לניואנס הנ"ל.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:21 am 
Junior

זה כן אני כתב:

לגבי חקירת שב"כ, כמובן שאין לזה מקום. חקירות שב"כ צריכות להיות מוגבלות לסיכול פעולות טרור. והאנרכיסטים בחברון, יהיו חלאות כמה שיהיו, הם לא טרוריסטים.

לא מתנגד לחקיקה נגד הפרעה לחייל במילוי תפקידו, נשמע חוק סופר הגיוני שצריך לעשות... מפה עד ללהכריז על חברון כשטח צבאי סגור כי כמה אנשים צעקו לחיילים וכי מישהי דחפה חייל ( לא ראיתי, נניח שזה נכון) זה הזוי לגמרי. משטרה כחולה יש שם, תביאו אותה לתגבר בימים נפיצים ושהמשטרה תעצור על מי שעובר על החוק או מפעיל אלימות.

אני רואה שגם אתה וגם פלאש משתמשים במושג הזה - במה הם אנרכיסטים בדיוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:42 am 
Junior

sheky כתב:
זה כן אני כתב:

לא מתנגד לחקיקה נגד הפרעה לחייל במילוי תפקידו, נשמע חוק סופר הגיוני שצריך לעשות... מפה עד ללהכריז על חברון כשטח צבאי סגור כי כמה אנשים צעקו לחיילים וכי מישהי דחפה חייל ( לא ראיתי, נניח שזה נכון) זה הזוי לגמרי. משטרה כחולה יש שם, תביאו אותה לתגבר בימים נפיצים ושהמשטרה תעצור על מי שעובר על החוק או מפעיל אלימות.

אני לא יודע אילו כלים יש היום לצבא כדי למנוע התעמרות של פעילי שמאל בחיילים.
למה אני קורא להם אנרכיסטים (לא כולם כמובן)? כי השגרה שאיתה צריכים חיילים להתמודד מדי יום היא של פעילים שמדברים אליהם בצורה נבזית ומתגרים בהם, קוראים להם נאצים, יורקים עליהם, לא נשמעים להוראות, מתסיסים את השטח בכוונת תחילה, ולעתים גם לוקחים חלק באלימות נגד אותם חיילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:46 am 
Senior

הייתי מוסיף לתכנית הלימודים קצת יותר מדע המדינה ופילוסופיות פוליטיות בסיסיות. אולי אנשים היו יודעים מה זה אנרכיזם/אנרכיסטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 11:53 am 
Junior

זה כן אני כתב:
למה אני קורא להם אנרכיסטים (לא כולם כמובן)? כי השגרה שאיתה צריכים חיילים להתמודד מדי יום היא של פעילים שמדברים אליהם בצורה נבזית ומתגרים בהם, קוראים להם נאצים, יורקים עליהם, לא נשמעים להוראות, מתסיסים את השטח בכוונת תחילה, ולעתים גם לוקחים חלק באלימות נגד אותם חיילים.

מה שיובל אמר... חוץ מ"לא נשמעים להוראות" (של מי? מי הסמכות שם?) לא ממש תיארת אנרכיה. גם לגבי האלימות הפיזית נגד חיילים אני בספק כמה זה נפוץ.

זה די ברור שאם אתה רוצה להדביק למישהו את המונח אנרכיסטים אז כנראה שנוער הגבעות מועמד טבעי בהרבה, גם החרדים (בעיקר כמו שהיה בקורונה וכמו שקורה עם הגיוס) יהיו מועמדים יותר טובים לכינוי מאשר פעילי השמאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2022 12:14 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

sheky כתב:

אנרכיסטים, בולשביקים, פדופילים... זו פשוט מילת השבוע של הביביסטים. יאיר אמר - כולם לחזור יחד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 240 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: