סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 7:10 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2876 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 2:09 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
רואה שחורות כתב:
יש כאן רגע של כנות מרשימה למדי של זכ״א - אתה הרי במפורש אומר, אני מבין שהמצב לא משהו והכיוון גרוע אבל אני בכל זאת תומך בזה כי נראה לי שאני אהיה זקן מידי מכדי שיהיה לי אכפת.
לא יודע למה אתה אומר ״סו קולד ניהיליזם״ - זאת ממש התורה. בגדול זה נראה לי הימור מוזר וגם אם אתה אדיש למה שקורה עוד 50 שנה (גם אני), לא עדיף במעט משהו טוב יותר ממשהו גרוע?

תומך בזה? רק אם האלטרנטיבה היא ממשלת בלהות עם מרצ ומפלגות ערביות. במציאות שבה יש לי אפשרות לבחור או באופציה א' גרועה או באופציה ב' גרועה, אני בוחר באופציה שאני חושב שהיא פחות גרועה. מאוד פשוט.
חוץ מזה, אני חושב שהתהליך (הרע) שאליו אנחנו צועדים לא קשור בממשלה הזאת דווקא, זה היה קורה תחת כל ממשלה אחרת. זה פשוט תהליך דמוגרפי שאתה לא יכול לעצור אותו בשום אופן. אלא אם כן אתה בונה על זה שהחרדים יתאדו באוויר בדרך נס כלשהי. תשאל את יובל - הפתרונות מצויים אצלו. אגב, זה לא רק התרבות החרדים, גם הערבים מתרבים בקצב מהיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 2:16 pm 
Freshman

יובל לא נראה לי במוד שאפשר להוציא ממנו משהו מעניין אבל אולי אני טועה.
בכל מקרה בין הליכוד ללפיד יש ~70 מנדטים שהם לא חרדים לא ערבים ולא מתנחלים. בטוח שאפשר לעשות עם זה משהו. האם זה יקרה? שאלה אחרת.
אבל בסדר, אם אתה חושב שהכיוון הנוכחי הכי גרוע חוץ מכל השאר, זה לגיטימי. אני מעט (באמת מעט) אופטימי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 2:23 pm 
Junior

רואה שחורות כתב:
בכל מקרה בין הליכוד ללפיד יש ~70 מנדטים שהם לא חרדים לא ערבים ולא מתנחלים. בטוח שאפשר לעשות עם זה משהו. האם זה יקרה? שאלה אחרת.
אבל בסדר, אם אתה חושב שהכיוון הנוכחי הכי גרוע חוץ מכל השאר, זה לגיטימי. אני מעט (באמת מעט) אופטימי יותר.

לא בטוח הבנתי למה אתה מתכוון. הסיטואציה הפוליטית מאוד פשוטה: או ממשלת ימין חרדים או ממשלת לפיד, גנץ, ערבים ושמאל קיצוני.
ברור שהייתי שמח לממשלת ליכוד, גנץ, ליברמן, בנט ונזרום גם עם לפיד הכלומניק והשנוא עליי עד מאוד, אבל זה לא על השולחן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 2:39 pm 
Senior

בוודאי שאפשר לנופף בזה שתל אביב עיר חופשית ולא לאפשר הפרדה מגדרית בשטח ציבורי. אפילו חובה מוסרית לעשות זאת אל מול הטרוריסטים האנטישמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 5:37 pm 
Senior

כל יהודי בעולם צריך להתפלל השבוע לניצחון על העמלקי בן גביר וחייליו אבימאל ופלאש, אויבי היהדות הכי גדולים מאז שנות הארבעים. אם אבימאל באמת עובד בתעשייה הצבאית מקווה שיעצרו וישפטו אותו על ריגול ובגידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 5:57 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
FLASH כתב:
גם אם הילודה שלנו תרד בחצי, לא לזה התייחסתי אלא לבעיה של הצד השני

"נא לנשום עמוק ורק אז לקרוא: אי אפשר לנופף בכך שתל אביב היא עיר חופשית ובאותה נשימה למנוע ממי שרוצה להתפלל בהפרדה בכיכר לעשות את זה".

"אף אחד לא כופה עליכם להצטרף. מפריע לכם? תפתחו ממול תפילה מתחרה לא בהפרדה. ככה פשוט. מה הפחד? המשיחיים הערמומיים מנסים לכשף אותנו?

אני מאמין שיש לנו חוט שידרה קצת יותר עבה וסליחה בג"צ. בואו נרד מהעץ הזה כי בן גביר כבר מתחיל לחגוג בהנאה איך נפלנו למלכודת הזאת. יש מספיק כיוונים הרבה יותר מוצדקים להפנות אליהם את זעם המחאה"

הכותב הוא העמלקי גרגשי , ארז טל , הדברים מתבקשים

בן גביר בדרך לארגן תפילות המוניות בדיזינגוף מדי חמישי מה שיוכיח לכולם שני דברים. אחד, חוקי שאנשים יבחרו לשבת בנפרד, ואם המחיצה לא באה בטוב, ימצאו פתרון . דגלים/מערומי כסאות /יצירתיות אחרת לא חסר. שתיים, המחאה אלימה ומטורללת

מה שאתה למעשה אומר זה שבן גביר הולך לארגן אירועים מדי יום חמישי המפרים את פסיקת בג"ץ. השר לביטחון לאומי. ואתה תומך בזה ללא סייג.
רק שנדע עם מי אנחנו מדברים, כן?

מפרים את פסיקת בגצ?
במילים "מחיצה" השאירו תחום אפור כל כך גדול להפרדה בין גברים ונשים שרוצים לשבת בהפרדה, שבערך כל דבר יכול לתת מענה.
יתפללו משני צדדים של שורת עצים? שורת מכוניות? ממש קל. אתה מבין את האבסורד? יגידו לאנשים איך להתפלל?

מה מפריע למטורללים (אחד מהם נותן כאן מופע מרשים של טרלול) לפתוח תפילה משלהם ברחוב? אני עדיין מחכה לתשובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 6:07 pm 
Hall of Famer

רואה שחורות כתב:

הייתי שמח לשים את החרדים בצד ולטפל בכלכלה כמו שצריך.
יש כנראה סיבה לזה שזה הלא מצליח.
זה נוסה פעמיים בממשלת שרון-איתם-לפיד, ובממשלת ביבי-בנט-לפיד. קרס פעמיים. יש לזה כנראה סיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 6:33 pm 
Senior

FLASH כתב:
עמוס לב כתב:
FLASH כתב:
גם אם הילודה שלנו תרד בחצי, לא לזה התייחסתי אלא לבעיה של הצד השני

"נא לנשום עמוק ורק אז לקרוא: אי אפשר לנופף בכך שתל אביב היא עיר חופשית ובאותה נשימה למנוע ממי שרוצה להתפלל בהפרדה בכיכר לעשות את זה".

"אף אחד לא כופה עליכם להצטרף. מפריע לכם? תפתחו ממול תפילה מתחרה לא בהפרדה. ככה פשוט. מה הפחד? המשיחיים הערמומיים מנסים לכשף אותנו?

אני מאמין שיש לנו חוט שידרה קצת יותר עבה וסליחה בג"צ. בואו נרד מהעץ הזה כי בן גביר כבר מתחיל לחגוג בהנאה איך נפלנו למלכודת הזאת. יש מספיק כיוונים הרבה יותר מוצדקים להפנות אליהם את זעם המחאה"

הכותב הוא העמלקי גרגשי , ארז טל , הדברים מתבקשים

בן גביר בדרך לארגן תפילות המוניות בדיזינגוף מדי חמישי מה שיוכיח לכולם שני דברים. אחד, חוקי שאנשים יבחרו לשבת בנפרד, ואם המחיצה לא באה בטוב, ימצאו פתרון . דגלים/מערומי כסאות /יצירתיות אחרת לא חסר. שתיים, המחאה אלימה ומטורללת

מה שאתה למעשה אומר זה שבן גביר הולך לארגן אירועים מדי יום חמישי המפרים את פסיקת בג"ץ. השר לביטחון לאומי. ואתה תומך בזה ללא סייג.
רק שנדע עם מי אנחנו מדברים, כן?

מפרים את פסיקת בגצ?
במילים "מחיצה" השאירו תחום אפור כל כך גדול להפרדה בין גברים ונשים שרוצים לשבת בהפרדה, שבערך כל דבר יכול לתת מענה.
יתפללו משני צדדים של שורת עצים? שורת מכוניות? ממש קל. אתה מבין את האבסורד? יגידו לאנשים איך להתפלל?

מה מפריע למטורללים (אחד מהם נותן כאן מופע מרשים של טרלול) לפתוח תפילה משלהם ברחוב? אני עדיין מחכה לתשובה

באותה מידה שאם אסור לנשים לשבת איפה שהן רוצות באוטובוס זה לא סביר להגיד "סעו באוטובוס אחר". עמלק צריך למגר, לא להתפשר איתו. טרוריסטים אנרכיסטים צריכים להשאיר מחוץ לתל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 7:26 pm 
Junior

מובן , בליל ה"טרוריסטים חמושים אנרכיסטים עמלקים למגר השמדה המונית, האל איתנו", זה הדרך היחידה של אנשי טרללללה להצדיק את הרוע שקרה שלשום.

ללכת למחוזות הפרדה באוטובוסים מעיד שהכל מגננה מטופשת. אין שום בדל קשר, מי שעלתה על אוטובוס איקס לבית שמש, צריכה את אוטובוס איקס שמגיע לבית שמש, וכופים עליה לשבת מאחור. מי שהגיע לתפילה ציבורית בהפרדה, יכול ללכת עוד 200 מטר לתפילה ציבורית שאינה בהפרדה. הוא בוחר ללכת לתפילה בהפרדה כדי לפזר אותה באלימות מכוערת כי הוא גוש רוע וטינופת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 7:59 pm 
Senior

כן, האנרכיסטים עם הנשק הטעון שהגיעו מרצח תינוקות פלשתינאים לכיכר דיזינגוף הם לגמרי משהו שצריך לקבל בשלוות נפש. בוגדים עוכרי ישראל.

כשמישהו עם מטרה מוצהרת להפוך את ישראל למדינת שריעה מגיע להתחיל את התכנית שלו, אני בצד שמנסה לעצור אותו. כל מי שלא בוגד צריך להצטרף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 8:49 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
אם אבימאל באמת עובד בתעשייה הצבאית מקווה שיעצרו וישפטו אותו על ריגול ובגידה.

מאוחר מדי. בדיוק קבלתי קביעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 8:52 pm 
Junior

הטרלול מובן. מחיצת דגלים מתנופנפים לקבוצה שרוצים תפילה בהפרדה הם טרוריסטים שצריך למגר ולהשמיד זו מדינת שריעה ואלו רוצחי תינוקות בוגדים. קדימה, לך לגרור מחיצות

מובן, שטפו לך את המוח בשנאה. הדתה מיליון קמש. כת טרלללה.

מרהיב לראות כשהשכל ריק מתוכן כמה שטויות אפשר להכניס פנימה בזמן ככ קצר. מניח שבהינתן שהמחאה תמשיך עוד שנה ככה נמצא עצמנו שצהל לא יכול לקיים לינה בהפרדה ואחכ מקלחות בהפרדה, גם אם החיילים רוצים. למה? כת טרלללה יעתרו לגבצ על הפרדה מגדרית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 8:58 pm 
Senior

לצערכם הדאוונסייד של לחשוף את התכנית האנטי-יהודית (וכמובן אנטי ציונית) שלכם גרמה ליותר ויותר יהודים לראות אתכם כמו מה שאתם באמת - אויבי המדינה. כשהאבק יתפזר יהיו שתי אופציות - מדינה יהודית דמוקרטית כשאתם וחבריכם נשפטים על הבגידה שלכם או מדינת שריעה. אתם בטוחים בניצחון שלכם אבל כשאני רואה את מנהיגי ההפיכה שלכם אני מבין שהיוהרה והזחיחות של האיאטולות שלכם לא באמת מעוגנת בכלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:00 pm 
Senior

בכל מקרה אני שמח שאנשים כמו אבימאל הסירו את המסיכות ואומרים בריש גלי מה הם רוצים - מדינת הלכה כמו איראן. מעדיף אויב שמכבד את עצמו משקרנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:03 pm 
Junior

הקטע המצחיק שאין צורך לעשות כלום מהצד הימני במפה. תוך 20 שנה תל אביב של היום מתפוררת , מרוב טרלול אין רצון לילודה.

הכי מזעזע בסרטונים מהיום בתפילות ציבוריות אחרות, נשים מסורתיות תל אביביות זועקות למטורללים שיפסיקו להזיז מחיצות (מחיצות? חפץ שכאילו מפריד ) שיתנו להן להתפלל ושילכו למקום אחר במקום לכפות עליהם

בשם החופש (אהמ,החופש לכפות על ערכיו על הנשים ששם), נוער הג'יהאד התלאביבי גורר את החפץ צורח משתולל וסתם מפוצץ את התפילה ומשאיר את הנשים לזעוק שרמסו להם את היום הקדוש בשנה

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ג' ספטמבר 26, 2023 9:06 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:05 pm 
Hall of Famer

למזלנו הטיפוסים ההסטריים כמוך הם מיעוט שבמיעוט.ובדור הבא הוא יהיה מיעוט עוד יותר זניח.
הרוב הגדול לא מחרבן במכנסיים ומקיא על המקלדת כשהוא רואה כיפה ורבע בדיזינגוף.
נמתין בסבלנות. לאבא שלי יש 16 נכדים ועוד נינים שגדלים אקספוננצילית מדי שנה.
יש בהם אקדמאיים,מהנדסים ,קצינים בצה'ל אנשי חינוך ועוד ועוד.
אני מסתכל עליהם ובאמת לא מבין למה אני צריך אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:08 pm 
Senior

הכל בסדר. אני מכבד את זה שאתה מעוניין להשמיד אותנו. פשוט גיליתם להפתעתכם שיהיה מי שילחם בכם. ככל שאתם יותר בטוחים בבולבול הפלאים ככה עדיף לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:29 pm 
Hall of Famer

And just for the record
אתה מוזמן להמשיך לדבר עם עצמך בשמי.
לא אמרתי מילה על מדינת הלכה או גיליתי עניין מיוחד בהשמדה שלך.
(אני לא רואה בך איום.זניח היית וזניח תהיה.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 9:33 pm 
Senior

כאמור, המסיכות ירדו. זה כבר לא עובד על אף אחד. גם אלו שלא רוצים להילחם בכם עדיין כבר יודעים מה התכנית, כמו שראינו בעמוד הקודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 10:20 pm 
Junior

התכנית להשמדה המונית שפתאום עשתה פרסה ל"האל איתנו"?

מעריך שאם התמונות שראינו יישנו, חלק מהציבור הדתי והמסורתי יעברו לבצע מצעד גאווה במרחב הציבורי. לצערי ( לא בעד מצעדים כאלה) לשם זה ילך: תהלוכת תפילה בהפרדה, שופרות, רמקולים, להקות. חלקו תפילה חלקו הרקדה והדגש: הפרדה. למה? כי מאמינים שתפילה זה בהפרדה. תל אביב וירושלים, ראשון וחיפה

פעולה דמוקרטית במרחב הציבורי שמהותה מסר חד- לא ירמסו אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 11:00 pm 
Senior

אנרכיסטים מוצהרים בת׳רד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 11:18 pm 
Junior

אסור שהמראות של כיכר דיזינגוף יחזרו אחד הדברים שיום הכיפורים מסמל, הוא לקיחת האחריות. אם אתה רק אומר, 'הם התחילו', אין יום הכיפורים מכפר....

עם רצון טוב נוכל לעמוד על העקרונות הליברלים, אבל לא לפוצץ תפילות ולא לתת למשיחיים את מלחמת הדת שהם כל כך רוצים. אנחנו מאמינים בכל לבנו שאסור להדיר נשים במרחב הציבורי, אבל שמנו לב שלא רק גברים רצו להתפלל בהפרדה יש גם נשים שמעדיפות את זה. אנחנו יודעים שמחיצות הן רעות, אבל עם קצת רצון טוב, האם אין פתרונות אחרים שאנחנו מסוגלים לחשוב עליהם?

הכותב הוא עמלקי טרוריסט בוגד כיוון שמסרב להצטרף להתפרעות, שמו יאיר לפיד (וה"שמנו לב שיש שם נשים שמעדיפות את זה" .. וואו אין מילים. ראש הממשלה המנותק בתולדות המדינה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 11:32 pm 
Hall of Famer

יש לי שאלה: בשעתו לפני כמה שבועות הייתה תפילה בהפרדה של מוסלמים באחד החגים בפארק צ'רלס קלור. שם העירייה לא התנגדה לכך.השאלה שלי היא למה שם כן ופה לא?

ולפני שמתנפלים עליי שאני בצד הנאצי/משיחי וכו' - אני רחוק משם. אבל כן מעניין אותי (בכנות) מה ההבדל בין המקרים מבחינת העירייה? או שאולי המקרה ההוא לא היה בכלל עם אישור של העירייה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 11:50 pm 
Senior

לא מבין מה העמלקי רוצה. לפיד פוליטיקאי שמעוניין להילחם באויבי ישראל בדרך מסוימת. אני לא מצפה מכולם להסכים על הדרך. היה גם אצל לחי והגנה. מה שחשוב להכיר בזה שיש אויב שמאיים להשמיד את מדינת ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 26, 2023 11:57 pm 
Senior

oren_80 כתב:
יש לי שאלה: בשעתו לפני כמה שבועות הייתה תפילה בהפרדה של מוסלמים באחד החגים בפארק צ'רלס קלור. שם העירייה לא התנגדה לכך.השאלה שלי היא למה שם כן ופה לא?

ולפני שמתנפלים עליי שאני בצד הנאצי/משיחי וכו' - אני רחוק משם. אבל כן מעניין אותי (בכנות) מה ההבדל בין המקרים מבחינת העירייה? או שאולי המקרה ההוא לא היה בכלל עם אישור של העירייה?

אין לאירוע הזה שום קשר להפרדה או לא הפרדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2876 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: