סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 6:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2876 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 116  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 8:46 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ננסה לא ללכת אישי

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 10:04 am 
Hall of Famer

וזו רק ההתחלה וקצה הקרחון
https://www.mako.co.il/news-money/2023_ ... dium=Share

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 10:36 am 
Hall of Famer

עוד מאה שנה ילמדו על מדינת ישראל של חמש השנים האחרונות בתור הדוגמה המופתית ביותר בהיסטוריה לחבורה של מפגרים שעשו לוז לוז לוז. ממש קמצא ובר קמצא.
כל כך חבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 10:40 am 
Senior

אין שום דבר חדש ללמוד פה. אמרתי כמה פעמים ואומר שוב: צפו ב"אגדת חורבן". הכל שם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 10:52 am 
Hall of Famer

כן, רק במודרני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:05 am 
Junior

עמית סגל:
ציטוט:
ברוח אמיצה ודיסידנטית זו, אך מתבקש שפפאיה גלובל גם תסגור את סניפיה בפולין (קרמליצ׳קה 27 קראקוב), הונג קונג וסינגפור, שלושה מוקדים בינלאומיים של פוליטיקה סמכותנית ובתי משפט מוחלשים.
הרי לא יעלה על הדעת שמדובר בעצם בצעד נגד ביבי וסמוטריץ ולא בדאגה כנה למצבה של מערכת המשפט.

בקיצור, להעביר רפורמה משפטית בנחישות וללא מורא. לא תהיינה הזדמנויות נוספות.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ה' ינואר 26, 2023 11:08 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:08 am 
Hall of Famer

צודק , חבל לבזבז זמן ולדחות סתם מלחמת אזרחים שהייתה מתבצעת בכל מקרה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:09 am 
Junior

לא תהיה מלחמת אזרחים, כי ישראלים זה פקה פקה. לא בנויים למחאות בנוסח צרפת עם הבערת הרחובות. תדחוף להם כל דבר, הם ירעישו קצת ואחרי כמה חודשים (במקרה הטוב ביותר) ישכחו וימשיכו בחייהם.
מקסימום הפגנות מחאה בתמיכת התקשורת עם מספרים (מנופחים) שעליהן מנצחים כל מיני אנשי תרבות שבעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:10 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תהיינה עוד הרבה הזדמנויות ויותר ויותר גדולות.
ישראל הולכת ונעשית יותר ויותר דתית וזה רק יגבר. ייקח שניים-שלושה דורות, בהנחה שישראל תתקיים עד אז בהגדרה המוכרת לנו היום (מדינת לאום של העם היהודי), וישראל תהייה מדינת הלכה. לדעתי זה בלתי נמנע.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:15 am 
Hall of Famer

מלחמת אזרחים זה לאו דווקא שימנים ושמאלנים יורים אחד על השני ברחובות , אלא צעדים למשל כמו פניות לגופים בינלאומים בנוגע להחרמת המדינה , סירוב כללי לשרת בצבא , חילול שבת המוני בשבתות ובימי כיפור בבני ברק , ועוד המון צעדים שהם הרבה יותר משמעותיים מסתם הפגנות משמימות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ה' ינואר 26, 2023 11:16 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:16 am 
Junior

ישראל לא תהיה מדינת הלכה כל זמן שיש בה רוב חילוני (כולל מסורתיים) ברור. החרדים לכל היותר יכולים לתפוס קצת את החילונים בביצים, בהיותם לשון המאזניים בממשלה, אבל לא יותר מזה.
הרבה חרדים גם חוזרים בשאלה.
מאמין שיהיה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:18 am 
Junior

עופר האדום כתב:
מלחמת אזרחים זה לאו דווקא שימנים ושמאלנים יורים אחד על השני ברחובות , אלא צעדים למשל כמו פניות לגופים בינלאומים בנוגע להחרמת המדינה , סירוב כללי לשרת בצבא , חילול שבת המוני בשבתות ובימי כיפור בבני ברק , ועוד המון צעדים שהם הרבה יותר משמעותיים מסתם הפגנות משמימות.

גם היום יש פניות לגופים בינלאומיים, אז?
וכל השאר - אחלה, מוזמנים להפר את שלוותם של החרדים ביום כיפור. קצת משטרה, קצת רעש ולמחרת כולם חוזרים לעבודה. עזוב, ישראלים חלשים. בעיקר כשמדובר בחלק הפחות רעב בחברה. כשאין לכם את מוכי הגורל האמיתיים בצד שלכם, המחאה שלכם נידונה לכישלון גדול מראש. מהפכות לא מתבצעות על ידי הייטקיסטים ופרופסורים מהאונ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:21 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
עמית סגל:
ציטוט:
ברוח אמיצה ודיסידנטית זו, אך מתבקש שפפאיה גלובל גם תסגור את סניפיה בפולין (קרמליצ׳קה 27 קראקוב), הונג קונג וסינגפור, שלושה מוקדים בינלאומיים של פוליטיקה סמכותנית ובתי משפט מוחלשים.
הרי לא יעלה על הדעת שמדובר בעצם בצעד נגד ביבי וסמוטריץ ולא בדאגה כנה למצבה של מערכת המשפט.

בקיצור, להעביר רפורמה משפטית בנחישות וללא מורא. לא תהיינה הזדמנויות נוספות.

https://www.calcalist.co.il/calcalistech/article/b1a811ny3i

ציטוט:
אחרי פאפאיה - שתי קרנות הון סיכון שמנהלות 250 מיליון דולר מוציאות את כספיהן מישראל
קרנות ההון סיכון של טל ברנח מצטרפות להודעה של פאפאיה גלובל כי החברה תוציא את כספיה מישראל בעקבות המהפכה המשפטית המתגבשת. "המסר הוא שגם הפעילות הבנקאית בישראל תיפגע והבאים בתור להיפגע יהיו אזרחי ישראל", אמר ברנח לכלכליסט

שופרסגל כבר הלך לעשות תחקיר גם בקשר לחברות האלה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:22 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
לא תהיה מלחמת אזרחים, כי ישראלים זה פקה פקה. לא בנויים למחאות בנוסח צרפת עם הבערת הרחובות. תדחוף להם כל דבר, הם ירעישו קצת ואחרי כמה חודשים (במקרה הטוב ביותר) ישכחו וימשיכו בחייהם.
מקסימום הפגנות מחאה בתמיכת התקשורת עם מספרים (מנופחים) שעליהן מנצחים כל מיני אנשי תרבות שבעים.

מסכים. מלחמת אחים כנראה לא תהיה
אבל החילונים כולם יעזבו וכן תהיה אירן אלא אם דברים ישתנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:22 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
עופר האדום כתב:

וכל השאר - אחלה, מוזמנים להפר את שלוותם של החרדים ביום כיפור. קצת משטרה, קצת רעש ולמחרת כולם חוזרים לעבודה. עזוב, ישראלים חלשים. בעיקר כשמדובר בחלק הפחות רעב בחברה. כשאין לכם את מוכי הגורל האמיתיים בצד שלכם, המחאה שלכם נידונה לכישלון גדול מראש. מהפכות לא מתבצעות על ידי הייטקיסטים ופרופסורים מהאונ'.

אל תדאג בכלל , אנחנו ממש לא רק הייטקיסטים ופרופסורים , יש פה קהל צעיר ועצום שהולך להפוך את המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:24 am 
Junior

ואני אמשיך לטעון, גם אם תהיה פגיעה מסוימת בטווח הקצר, הרווח מהרפורמה יהיה גדול יותר בטווח הארוך. כולי תקווה שהפעם אין לנתניהו את הסולם התורן שיעזור לו "לרדת מהעץ", פשוט לא תהיה לו ברירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:26 am 
Junior

נורטון כתב:
זה כן אני כתב:

מסכים. מלחמת אחים כנראה לא תהיה
אבל החילונים כולם יעזבו וכן תהיה אירן אלא אם דברים ישתנו

קודם כל, נתקן ל"מלחמת אזרחים". זה מונח הולם יותר.
שנית, מוכן לחתום לך שהירידה תהיה הרבה פחות מורגשת ממה שמוכרים לנו בתקשורת. מניח שיהיה אחוז שולי שיעזוב, אבל המדינה תוכל להכיל אותו בקלות.
הפחדות מביכות ותו לא.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ה' ינואר 26, 2023 11:27 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:27 am 
Hall of Famer

לדעתי חלקם הגדול פשוט יעזבו, כל אחד בהתאם לסף הסיבולת שלו לסביבה שנעשית יותר ויותר דתית וכופה, ושלטון שישלוט יותר ויותר על שלושת הרשויות. זה לא יקרה ביום ולא בשנה, זה עניין של עשרות שנים במקביל לנטייה היותר ויותר דתית של ישראל, אבל תהליך בלתי נמנע לדעתי. למעשה אם לא העלייה הגדולה מברית המועצות בשנות ה-90 היינו כבר באמצע התהליך הזה, ואני לא רואה באופק שום דבר אקוויבלנטי לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:30 am 
Hall of Famer

קלאסי ביבי , הדיקטטור עכשיו יוצר הסלמה בטחונית כדי ״להרגיע״ את המחאה האזרחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:31 am 
Junior

ברור שאם המדינה תהפוך למדינה יותר ויותר דתית אז יעזבו אותה. אבל השאלה היא האם המהפכה המשפטית המוצעת היא זו שתהפוך אותה ליותר דתית? בעיניי, חד משמעית לא. הרי אם לכיוון הזה של מדינה דתית אנחנו כבר צועדים, הרי שזה נובע מסיבות דמוגרפיות שאינן בשליטתו של איש ו/או רפורמה כלשהי. מצב בלתי נמנע.
ואני כאמור, לא חושב שאנחנו בדרך להיות מדינה דתית כ"כ מהר. וכאמור, גם אם כן, זה לא בשליטתי, והאמת היא שלא כזה מעניין אותי מה יהיה פה לאחר לכתי מן העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:36 am 
Junior

עופר האדום כתב:
זה כן אני כתב:
עופר האדום כתב:

אל תדאג בכלל , אנחנו ממש לא רק הייטקיסטים ופרופסורים , יש פה קהל צעיר ועצום שהולך להפוך את המדינה.

אין ספק, קהל עצום שיצא החוצה לעוד הפגנה-בילוי, ובתנאי שיארגנו לו הופעות סטייל המחאה החברתית מ-2011. על הדרך יהיו אנשים שיזהו הזדמנות עסקית וימכרו ל"המון הזועם" חולצות, אביזרים ונשנושים במחיר מופקע, ובכך תבוא לסיומה המהפכה שתרעיד את המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:38 am 
Hall of Famer

זה לא רק המהפכה המשפטית כמובן. זה בעיקר המהפכה הדמוגרפית
אני כן חושב שאם לפיד, גנץ, איווט וביבי ישכילו, הם יכולים לדחות את הקץ ובינתיים לעשות מאמצים לחלן את העם. ובראש ובראשונה, זה אומר לתת פטור גורף מצבא לחרדים ((רבים יחזרו בשאלה אם יוכלו לעבוד בגיל 18), ביטול ההסדר , תמריצים לדתיים ללמוד מקצוע, וכו'

זה רק עניין של לעבור ממיינד פריים של לוז לוז למיינד פריים של ווין וויו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:43 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
ברור שאם המדינה תהפוך למדינה יותר ויותר דתית אז יעזבו אותה. אבל השאלה היא האם המהפכה המשפטית המוצעת היא זו שתהפוך אותה ליותר דתית? בעיניי, חד משמעית לא. הרי אם לכיוון הזה של מדינה דתית אנחנו כבר צועדים, הרי שזה נובע מסיבות דמוגרפיות שאינן בשליטתו של איש ו/או רפורמה כלשהי. מצב בלתי נמנע.
ואני כאמור, לא חושב שאנחנו בדרך להיות מדינה דתית כ"כ מהר. וכאמור, גם אם כן, זה לא בשליטתי, והאמת היא שלא כזה מעניין אותי מה יהיה פה לאחר לכתי מן העולם.

זה קשור לדבר השני שרשמתי, שלטון שישלוט יותר ויותר על שלושת הרשויות. זה קשור קשר חד משמעי למדינה שנעשית יותר ויותר דתית, כי חלק לא קטן ממה שמתניע באמת את הרפורמה המשפטית הוא ההתערבות של בית המשפט בחוקי דת. לדעתי כשהרפורמה תתקיים ותושלם, תראה את זה די מהר.
לכן גם לדעתי הרפורמה המשפטית הזו היא רק ההתחלה. שזה מתקשר למה שרשמתי שדווקא יהיו עוד הזדמנויות לרפורמה משפטית, והזדמנויות יותר ויותר גדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:47 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
זה לא רק המהפכה המשפטית כמובן. זה בעיקר המהפכה הדמוגרפית
אני כן חושב שאם לפיד, גנץ, איווט וביבי ישכילו, הם יכולים לדחות את הקץ ובינתיים לעשות מאמצים לחלן את העם. ובראש ובראשונה, זה אומר לתת פטור גורף מצבא לחרדים ((רבים יחזרו בשאלה אם יוכלו לעבוד בגיל 18), ביטול ההסדר , תמריצים לדתיים ללמוד מקצוע, וכו'

זה רק עניין של לעבור ממיינד פריים של לוז לוז למיינד פריים של ווין וויו

אני חושב שכבר מאוחר מדי בשביל זה.
נתחיל בזה שאין אמון ביניהם. הבטחות וסיכומים ביניהם לא שווים את הנייר שמכיל אותן. בעיקר בין ביבי לאחרים כמובן, אבל לא רק (מספיק שנזכור את לפיד וגנץ למשל).
אבל זה מאוחר מדי בעיקר בגלל שביבי עבר תמורה גדולה ביחס שלו לרפורמה המשפטית. אם פעם הוא נרתע ממנה, והשתמש בשותפים לשמאלו כדי להגיד "זה לא אני זה הם" - עכשיו הוא רוצה אותה בעצמו, מן הסתם בעיקר כי היא נוגעת גם לו עצמו. ועכשיו מתאים לו דווקא שותפים דתיים וימניים באופן מובהק, שבמקרה הצורך הוא יוכל לומר "זה לא אני זה הם".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2023 11:50 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
זה כן אני כתב:

זה קשור לדבר השני שרשמתי, שלטון שישלוט יותר ויותר על שלושת הרשויות. זה קשור קשר חד משמעי למדינה שנעשית יותר ויותר דתית, כי חלק לא קטן ממה שמתניע באמת את הרפורמה המשפטית הוא ההתערבות של בית המשפט בחוקי דת. לדעתי כשהרפורמה תתקיים ותושלם, תראה את זה די מהר.
לכן גם לדעתי הרפורמה המשפטית הזו היא רק ההתחלה. שזה מתקשר למה שרשמתי שדווקא יהיו עוד הזדמנויות לרפורמה משפטית, והזדמנויות יותר ויותר גדולות.

בוא ניקח את ביטול חוק טל למשל על ידי בג"ץ למשל. כמה הוא תרם להעלאת אחוזי הגיוס של החרדים?
אהרן ברק אמר דבר נכון: "אי אפשר להציל עם שלא רוצה שיצילו אותו". וברגע שאין תמיכה ואמונה רחבה בבית המשפט, ממילא היכולת שלו להשפיע פוחתת, וייתכן שבשלב מסוים היא תהיה בלתי רלוונטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2876 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 116  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: