סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 10:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3695 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 148  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 5:53 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
Ketchup כתב:
Bluey כתב:
FLASH כתב:
כל השאר יעברו חלק :lol:
היית בכדור הארץ בזמן ממשלת השינוי?
או באותה בועה שמאלנית?
רוב המדינה התנגדה נחרצות לשקרים של בנט ולפיד, ולכן זו היתה הממשלה הקצרה בתולדות ישראל

עוד מעט ראי יגחגח על חשבוני, ניקח את הסיכון :wink:
שנינו יודעים שמועמד אחר מהליכוד והמדינה היתה במצב אחר?
מועמד שלא מתנהל נגדו משפט.
היתה מתקיימת ממשלה יציבה שדואגת לאזרח ואולי יום כיפור היה נמנע.
נראה לי שגם הביביסטים מבינים שיותר מחצי מדינה סולדת ומפחדת מהאיש המסוכן הזה.

לגבי ממשלת השינוי. כשהביביסטים ניסו לארגן מחאות הגיעו שלושה וחצי אנשים וחולד.
הפריע לכמה לא חכמים העניין של קואליציה עם ערבים כאילו הם לא אזרחים וכאילו נתניהו לא ניסה ונכשל לעשות את זה לפני.
שנינו יודעים שממשלת השינוי נפלה כי נתניהו הפעיל לחצים ושיחד את כל מי שהיה יכול מהקואליציה.
זה דבר חסר תקדים בפוליטיקה הישראלית.

מוזמן להשכיל אותי עם דוגמאות סותרות.

לצערי זה לא חסר תקדים. התקדים הראשון אפילו זכה שהתופעה תקרא על שמו כלנתריזם. ד"ש מכרה את בוחריה לבגין. וחוץ מזה רבין קנה ח"כים (שכחתי מאיפה). ביבי הוא נתון וצריך להניח שהוא ימשיך עם כל הטריקים החוקיים או חצי חוקיים האפשריים לא צריך לצפות ממנו להתנהגות מוסרית (כמו שאין לי ציפיות מרוב הפלסטינים). פשוט צריך להפסיק להצביע למי שלא בטוחים שיתנגד לביבי בכל מהותו, כלומר כל מפלגת ימין לכל גווניו. אני בטוח שאי אפשר לסמוך על גנץ וסער ואפילו לא על יאיר לפיד ושותפיו.

לא לא,
לחתור להשלים הרכבת קואליציה במחיר של שוחד פוליטי היה, גולדפארב למשל.

אבל,
לשחד ולאיים על אנשים בשביל לפרק קואליציה.
ועוד אחרי תארבע בחירות שהאיש ניסה להרכיב ממשלה ונכשל.
זה לא היה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 6:06 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
אז איזה נשק ישראל יורה עכשיו?

ישראל יורה הרבה פחות עכשיו. מדינה אחת (נדמה לי הולנד) הפסיקה למכור נשק לישראל. ארה"ב לפי הבנתי (תקן אותי אם אני טועה) האטה את אספקת הנשק לישראל. אני לא חוזה עצירה מוחלטת אבל מספיק כדי למנוע את צה"ל מלהיכנס לרפיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 6:08 pm 
Freshman

FLASH כתב:
בלואי
גם אם ביבי הוא השטן בהתגלמותו ומשתפ איראני

אין קשר, אין מועמד שיעבור חלק לרוב עם ישראל. העם מקוטב בגלל ביבי, ומלחמת התקשורת בביבי, דו קרב רעיל כבר 15 שנה (שדי מופלא שביבי עוד מנצח בו אחרי 3 תיקים+5 מערכות בחירות בשנתיים+קורונה+כתב אישום ומשפט+מהפכה+המחדל הבטחוני הענק בתולדות המדינה). נוצר מתח חברתי גבוה בנושאי דת מדינה, יו"ש ושירות חרדים

העם מקוטב כי זה הצ׳אנס היחיד של נתניהו לשרוד.
הוא מסית נגד המשטרה, בתי המשפט, התקשורת, הצבא, הפקידים, האשכנזים, השמאלנים, האינטיליגנציה, האקדמיה ומי לא

במקרה של אולמרט, שהיה ראש ממשלה ונתניהו באופוזיציה, הוגש כתב אישום.
נתניהו קרא לאולמרט להתפטר והביע בפרקליטות ובתי המשפט אמון מלא!

כשהתחילו לחקור את נתניהו לא היה שום קרע בעם.
נתניהו לקח ערוץ קהילתי ובעסקאות אפלות עם אוליגרך רוסי יצר ערוץ תעמולה.
הוא הבין שלקהל מצביעיו יש פצעים ישנים - קיפוח והתחיל לעבוד על פתיחת הפצעים האלה וזריעת מלח עם השליחים שלו בישראל היום ובערוץ החדש.
הוא יצר מצג שווא שכאילו הוא הנציג שלהם והמשפט שלו הוא עוד חוליה בקיפוח שלהם.
אז מה עכשיו הם שוב יוותרו ויפסידו? לא הפעם יילחמו.
יילחמו בשבילו כדי לעשות דוקא לצד המקפח.

יצר קרע ושנאה לצד השני כדי להישאר בשלטון.
ומפמפם אותו עם השליחים שלו בלי סוף.

ברגע שהוא ילך אתה תראה שהדברים יירגעו מהר.
לאף אחד אין באמת אינטרס להילחם פה אחד בשני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 11:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Ketchup כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אז איזה נשק ישראל יורה עכשיו?

ישראל יורה הרבה פחות עכשיו. מדינה אחת (נדמה לי הולנד) הפסיקה למכור נשק לישראל. ארה"ב לפי הבנתי (תקן אותי אם אני טועה) האטה את אספקת הנשק לישראל. אני לא חוזה עצירה מוחלטת אבל מספיק כדי למנוע את צה"ל מלהיכנס לרפיח.

אני ממש לא משוכנע בעובדות שלך. ולפחות באחת אני משוכנע שאתה לא יודע את הכל, תיכף אדבר על זה.
ישראל מחזיקה פחות כוחות ברצועה, אבל ממשיכה להפגיז ולהפציץ, ברפיח ובמקומות אחרים. אני לא בטוח שהיא הפחיתה את הקצב של אלה.
אשר להולנד, בוא נתחיל מזה שמדינה אחת זה לא אמברגו... וגם היא לא הפסיקה למכור נשק לישראל, ככל שהיא בכלל מוכרת כזה. הייתה שם פסיקה של בית המשפט למנוע מארה"ב לספק לישראל חלפים למטוסי F35 שיושבים במחסנים שנמצאים בהולנד (אפרופו הדבר השני שאמרת), וזה היה פסק דין נגד הממשלה. והממשלה מערערת עליו. כלומר לא מדובר על מדיניות, ההיפך הוא הנכון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 11:37 pm 
Junior

Ketchup כתב:
דה פקטו יש אמברגו נשק על ישראל. אני לא מבין מי אמור למכור לישראל את כל חומרי הגלם הנדרשים לייצור נשק. פשוט התעלמות מהמציאות! שלא לדבר על ההתעלמות המוחלטת מכך שכל כסף שקיים חלק לא זניח ממנו הולך לטפילים כך שקשה להאמין שיש כסף ליצור נשק. כמו כן חוסר התייחסות מוחלט לגיוס המילואים שמאיט את היצור והחרם (דה פקטו) שמוטל על הכלכלה הישראלית. פשוט עצימת עיניים.

כמו שראי אמר , עצימת העיניים (והמצאת עובדות) היא שלך
לא אמברגו ולא נעליים, ימכרו חומרי גלם
הכסף ל"טפילים" לא קשור. אחוז תקציב הבטחון מהתמ"ג אחרי כיפור היה גבוה פי 5 מאחוז תקציב הבטחון מהתמ"ג כיום. יש הרבה כסף שצריך להשקיע. גיוס המילואים לא מאיט שום ייצור, רפאל ואלביט בשיאי מכירות כרגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 11:49 pm 
Junior

Bluey כתב:
FLASH כתב:
בלואי
גם אם ביבי הוא השטן בהתגלמותו ומשתפ איראני

אין קשר, אין מועמד שיעבור חלק לרוב עם ישראל. העם מקוטב בגלל ביבי, ומלחמת התקשורת בביבי, דו קרב רעיל כבר 15 שנה (שדי מופלא שביבי עוד מנצח בו אחרי 3 תיקים+5 מערכות בחירות בשנתיים+קורונה+כתב אישום ומשפט+מהפכה+המחדל הבטחוני הענק בתולדות המדינה). נוצר מתח חברתי גבוה בנושאי דת מדינה, יו"ש ושירות חרדים

העם מקוטב כי זה הצ׳אנס היחיד של נתניהו לשרוד.
הוא מסית נגד המשטרה, בתי המשפט, התקשורת, הצבא, הפקידים, האשכנזים, השמאלנים, האינטיליגנציה, האקדמיה ומי לא

במקרה של אולמרט, שהיה ראש ממשלה ונתניהו באופוזיציה, הוגש כתב אישום.
נתניהו קרא לאולמרט להתפטר והביע בפרקליטות ובתי המשפט אמון מלא!

כשהתחילו לחקור את נתניהו לא היה שום קרע בעם.
נתניהו לקח ערוץ קהילתי ובעסקאות אפלות עם אוליגרך רוסי יצר ערוץ תעמולה.
הוא הבין שלקהל מצביעיו יש פצעים ישנים - קיפוח והתחיל לעבוד על פתיחת הפצעים האלה וזריעת מלח עם השליחים שלו בישראל היום ובערוץ החדש.
הוא יצר מצג שווא שכאילו הוא הנציג שלהם והמשפט שלו הוא עוד חוליה בקיפוח שלהם.
אז מה עכשיו הם שוב יוותרו ויפסידו? לא הפעם יילחמו.
יילחמו בשבילו כדי לעשות דוקא לצד המקפח.

יצר קרע ושנאה לצד השני כדי להישאר בשלטון.
ומפמפם אותו עם השליחים שלו בלי סוף.

ברגע שהוא ילך אתה תראה שהדברים יירגעו מהר.
לאף אחד אין באמת אינטרס להילחם פה אחד בשני.

לא
הקרע ימשיך בגלל התעצמות השפעת התקשורת ובגצ
אל מול ציבור הולך וגודל שמעוניין בממשלה שמעבירה מדיניות אחרת

הקרע תמיד סביב דת ומדינה. יו"ש. משיחיים. קיצוניים. פרזיטים משתמטים. על זה נסובו כל הוויכוחים. ביבי שהתקשורת שיחקו על זה כדי להתעצם

גם כשביבי ילך, כיוון שהמאזן הדמוגרפי מראה שהחינוך החרדי+דתי ממש קרוב לעקוף בכמות את החינוך הממלכתי, החילונים בפאניקה והקרע יגדל

לפי הנתונים המדויקים, שמקורם במשרד החינוך, 22.1% מתלמידי כיתות א' במדינה לומדים בחינוך חרדי. השיעור הגבוה ביותר הוא של התלמידים בחינוך הממלכתי - 39.89%. בחינוך הממלכתי-דתי תלמידי כיתות א' מהווים 15.69% מהסך הכולל.

כלומר סהכ 36.8% בחינוך חרדי ודתי. 39.9% בלבד בחינוך החילוני. פער קטנטן שיסגר תוך שנתיים. איך אני יודע? כי בשנת 2000 הפער היה 45% בחילוני ו29% בחרדי+דתי. ב2019 הפער היה 41.5% בחילוני ו35.5% בחרדי+דתי. תוך שנתיים, רוב החינוך היהודי בארץ יחנך דתי או חרדי.

אגב גם בשנתון שכבת גיל 18, לפי מחקר של ענבל גיטי שהיתה אחראית גיוס חרדים בצהל, יש סביב 50 אלף חרדים ודתיים מלש"בים. ממש לא רחוק מכמות החילונים מלשבים. הפער נסגר. הפאניקה גודלת

https://www.ynet.co.il/article/5561179
https://www.mako.co.il/news-education/2 ... 681027.htm

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ד' מרץ 27, 2024 11:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 11:51 pm 
Hall of Famer

אבל במקום לתת דוגמאות מ-40-50 שנה אחורה (במה שנחשב כ"עשור אבוד לכלכלה הישראלית", והגזמה פרועה בכסף שאז הלך לביטחון - כך טוענים מומחים), אולי כדאי באופן מפורש להגיד מאיפה יעבירו עשרות רבות של מיליארדים על בסיס קבוע כעת לביטחון?
בסוף יש "עוגת תקציב קיימת" - אפשר או לנסות להגדיל אותה בהסתכלות רב שנתית (לא בהכרח קל/ישים, אבל אפשר לנסות), או להכריז על שינוי סדרי עדיפות משמעותי.
בנוגע לחלק הראשון - הממשלה הנוכחית עושה מאמצים רבים אף להקטין אותה...
בנוגע לחלק השני - מאיזה מגזר/סקטור/משרד (חוץ מהערבים כמובן, זה הכי קל) יקצצו את אותם סכומי עתק?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 2:45 am 
Freshman

שימוש בתחמושת ישנה (אין לי מינוי אז רק ראיתי את הפיסקה הראשונה)

https://www.haaretz.co.il/news/security/2024-03-20/ty-article-magazine/.premium/0000018e-5677-dc6f-adff-df77a73d0000

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 9:09 am 
Freshman

FLASH כתב:
הקרע ימשיך בגלל התעצמות השפעת התקשורת ובגצ
אל מול ציבור הולך וגודל שמעוניין בממשלה שמעבירה מדיניות אחרת

הקרע תמיד סביב דת ומדינה. יו"ש. משיחיים. קיצוניים. פרזיטים משתמטים. על זה נסובו כל הוויכוחים. ביבי שהתקשורת שיחקו על זה כדי להתעצם

גם כשביבי ילך, כיוון שהמאזן הדמוגרפי מראה שהחינוך החרדי+דתי ממש קרוב לעקוף בכמות את החינוך הממלכתי, החילונים בפאניקה והקרע יגדל

אתה עושה סלט בין כמה דברים.

1. לא קרה שום שינוי דמוגרפי בכמה שנים האחרונות.
השינוי הוא מתמשך והסטטוס קוו המקודש נשמר.
ולהערכתי אחרי שנתניהו ילך יהיו שינויים לכל מני כיוונים, אבל לא בצורה מכוערת כמו שהוביל.

2. יש מספיק משותך ונעבוד עם זה. בכל זאת המדינה הזו יקרה לנו ויש לנו המון מה להפסיד.

3. היחיד מלבד האויבים שלנו, שמרוויח מההסתה של המטורפת ומלחמת האחים זה נתניהו.
כל זה התחיל כשהשלטון שלו והחופש שלו היה בסכנה ויסתיים ברגע שיצא מהחיים הפוליטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 29, 2024 1:48 am 
Freshman

מידיעות:
הרמטכ"ל האמריקני: יש כלי נשק שלא היינו מוכנים לספק לישראל
ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב, הגנרל צ'ארלס בראון, אמר כי ישראל לא קיבלה את כל הנשק שביקשה, בין היתר בגלל שממשל ביידן לא הסכים לספק לפחות חלק ממנו. "אנחנו תומכים ביכולות שלהם (של הישראלים), אבל הם לא קיבלו את כל מה שביקשו", אמר בראון, "חלק מזה נובע מכך שהם ביקשו דברים שאין לנו את היכולת לספק או שאנחנו לא מוכנים לספק, לא כרגע".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 29, 2024 3:14 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

https://open.spotify.com/episode/5HpZsY ... UteuZNcVNw
ממליץ להקשיב לפודקאסט של המארקרים שאירח את ספי רכלבסקי, מחבר הספר "חמורו של משיח".
תמונה מאוד מדאיגה עולה שם לגבי הכיוון שהמדינה הולכת אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 12:04 am 
Hall of Famer

Ketchup כתב:
מידיעות:
ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב, הגנרל צ'ארלס בראון, אמר כי ישראל לא קיבלה את כל הנשק שביקשה, בין היתר בגלל שממשל ביידן לא הסכים לספק לפחות חלק ממנו. "אנחנו תומכים ביכולות שלהם (של הישראלים), אבל הם לא קיבלו את כל מה שביקשו", אמר בראון, "חלק מזה נובע מכך שהם ביקשו דברים שאין לנו את היכולת לספק או שאנחנו לא מוכנים לספק, לא כרגע".

גם כן מידיעות:
ממשל ביידן אישר בימים האחרונים חבילת סיוע חדשה לישראל שתכלול העברת מטוסי קרב חמקניים מדגם F-35, כמו גם 2,300 פצצות כבדות. כך דווח ב"וושינגטון פוסט", שציטט גורמים בפנטגון ובמחלקת המדינה. לפי אותם גורמים, חבילת הנשק החדשה כוללת יותר מ-1,800 פצצות מסוג MK84 ששוקלות כ-900 ק"ג ו-500 פצצות מסוג MK82 ששוקלות כ-225 ק"ג. כמו כן, גורמים אמריקנים אמרו כי בשבוע שעבר אישרה מחלקת המדינה את העברתם של 25 מטוסי קרב מסוג F-35A ומנועיהם לישראל, בשווי של כ-2.5 מיליארד דולר. לפי הדיווח, העברות הנשק הללו אושרו על ידי הקונגרס האמריקני עוד ב-2008, ולכן מחלקת המדינה לא נדרשה להודיע על כך מחדש למחוקקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 12:55 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
Ketchup כתב:
מידיעות:

גם כן מידיעות:
ממשל ביידן אישר בימים האחרונים חבילת סיוע חדשה לישראל שתכלול העברת מטוסי קרב חמקניים מדגם F-35, כמו גם 2,300 פצצות כבדות. כך דווח ב"וושינגטון פוסט", שציטט גורמים בפנטגון ובמחלקת המדינה. לפי אותם גורמים, חבילת הנשק החדשה כוללת יותר מ-1,800 פצצות מסוג MK84 ששוקלות כ-900 ק"ג ו-500 פצצות מסוג MK82 ששוקלות כ-225 ק"ג. כמו כן, גורמים אמריקנים אמרו כי בשבוע שעבר אישרה מחלקת המדינה את העברתם של 25 מטוסי קרב מסוג F-35A ומנועיהם לישראל, בשווי של כ-2.5 מיליארד דולר. לפי הדיווח, העברות הנשק הללו אושרו על ידי הקונגרס האמריקני עוד ב-2008, ולכן מחלקת המדינה לא נדרשה להודיע על כך מחדש למחוקקים.

בדיוק התכוונתי להביא את אותה הידיעה הזאת מהארץ.
מצד שני הכותרת הראשית היא על הקמת כוח בינלאומי להגן על הסיוע ההומניטארי. אני לא אתפלא אם הדברים קשורים (יתנו יקבלו).

https://www.haaretz.co.il/news/politics/2024-03-29/ty-article/.premium/0000018e-8b11-d0d3-a98e-dffff0ee0000

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 1:16 am 
Freshman

הנה הכתבה מידיעות. יותר מדי אמירות על כך שהסיוע לא מותנה (הגברת מוחה יותר מדי).

https://www.ynet.co.il/news/article/b1zsj911y0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 5:00 am 
Freshman

גמרתי לקרוא את כל הכתבה. סריקה מעניינת של התלות של ישראל בארה"ב. אם האמריקאים רוצים הם יכולים להוריד את ישראל על הבירכיים בתוך יום. זה לא מוזכר בכתבה, אבל נתניהו מצד אחד איפשר לישראל לפתח תלות מוחלטת באמריקאים ומצד שני הוא הרגיז את הדמוקרטים בצורה חצופה ביותר. בדומה למה שהוא עשה עם החמאס, הוא לקח סיכונים עצומים בשביל להגן על ההתנחלויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 11:08 am 
Sophomore

בישראל מוטרדים מהכתבמים שמגיעים בתקופה האחרונה מכיוון עיראק כולל הלילה שהתרסק במבנה במפרץ אילת ללא נפגעים שהאזעקה הופעלה מאוחר מדיי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 11:22 am 
Hall of Famer

"מוטרדים"...
אולי אנחנו מוטרדים מאיך זה לא מגלים אותם לפני זה?
טוב שלא אמרו כמו במקרה הקודם ש"המטרה הייתה במעקב של חיל האוויר"....
צבא מגושם ומנוון. לא צריך להיות גאון צבאי כדי לדעת שזה הולך לבוא, אני ידעתי שזה הולך לבוא ואני לא גאון צבאי, רק אחד שעקב באמצעים גלויים אחרי המלחמה באוקראינה.

הפגיעה אגב צולמה והופצה ברשתות החברתיות, אז אני מניח שכולם כבר יודעים איפה בדיוק נמצא המבנה הזה ובאיזה מתחם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 6:32 pm 
Hall of Famer

מפקד משמרות המהפיכה בסוריה חוסל בדמשק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 7:20 pm 
Sophomore

זה מודיעין מאוד מאוד מרשים. הוא מרשים כי אני מניח שחיכו לנקודת זמן הנכונה שבה השגריר האיראני לא יהיה, אבל הבכירים במבנה ליד כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 9:17 pm 
Hall of Famer

מודיעין מרשים ופעולה מחוץ לקופסה. כרגע נראה שהאיראנים קצת בהלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 01, 2024 10:06 pm 
Sophomore

משמרות המהפכה האיראנים מתייחסים באופן רשמי לתקיפה כשמודיעים הערב על חיסולם של ה"עמיד" (מקביל לאלוף) מחמד זאהדי וה"עמיד" מחמד רחימי, שניים מהיועצים הבכירים האיראנים בסוריה (לשון הכרוז) לצד חמישה קצינים שהיו לצדם.

שני מפקדים בדרגת אלוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 02, 2024 12:18 am 
Hall of Famer

לא היו מספיק עמידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 02, 2024 2:55 am 
Freshman

מצד אחד זה משמח שפוגעים במשמרות המהפיכה, אבל די ברור שאין לישראל אפשרות להרוס את משמרות המהפיכה. המשמעות של החיסולים היא קניית זמן. לצערי הרב בידיים של הממשלה הנוכחית רוב הסיכויים שהזמן הזה ישמש כדי לעשות עוד דברים מזיקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 02, 2024 10:58 am 
Sophomore

בישראל מעריכים שבטווח המיידי אחריי הלווית בכירי משמרות המהפיכה בצהריים באיראן תגיע תגובה מכל הפרוקסים של איראן באיזור .בטווח הארוך יש חשש מפגיעה בשגרירות ישראל בחו'ל או פגיעה בבכיר ממשלה ישראלי בח'ול..כל על פי דיווח של ניר דבורי

בכל מקרה נשיא איראן ראיסי מאיים בתגובה קשה נגד ישראל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 02, 2024 11:47 am 
Sophomore

הכתב של ערוץ 14 מדווח על רקטה שנפלה בשטח שדה התעופה רמון.
זה שטח ענק, מוקף מדבר. לא אומר הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3695 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 148  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: