סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 2:59 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

בעד או נגד
בעד 56%  56%  [ 10 ]
נגד 44%  44%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 18
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 12:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בעד או נגד?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 1:46 pm 
Hall of Famer

אשמח בעיקר מהמתנגדים לקבל הסברים למה הם נגד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 2:05 pm 
Junior

אני הייתי עד לפני כמה דקות ממש בעד, נו בריינר כמו שנהוג לכנות את זה פה. עכשיו ראיתי שבין האסירים שחמאס בחר, ישוחררו 70 מחבלים חזרה לתוך ירושלים, בלי מחסום או צבא בין הבית שלהם לשכונות היהודיות בעיר וזה נראה לי, אולי בגלל שאני ירושלמי, כצעד מופרע והזוי ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:17 pm 
Hall of Famer

ברור שתמיד יש מחיר בעסקאות כאלה. לא יודע איזה מחבלים ישוחררו לירושלים, אבל לפי הדיווחים כנראה מדובר בקטינים שאמור להיות לגביהם אחרי השחרור מעקב מדוייק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:37 pm 
Senior

אני חושב שעסקת שליט הגרועה שיבשה את התודעה הקולקטיבית שלנו. אין דבר כזה עסקה גרועה פה. אין לנו שום לברג'. מדובר בעשרות ילדים ונשים אזרחים שלנו שכלואים בתנאים שהדעת לא סובלת. זה מחויבות מוסרית מהמדרגה הראשונה לשחרר אותם בכל מחיר. אם היינו יכולים לעשות זאת צבאית כבר היינו עושים את זה, אז 'דיפלומטית' זו הדרך. אפשר לדבר על המחירים בעד ונגד כשמדובר בחיילים, לא כשמדובר באזרחים ובטח לא ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:50 pm 
Sophomore

Yuval כתב:
אני חושב שעסקת שליט הגרועה שיבשה את התודעה הקולקטיבית שלנו. אין דבר כזה עסקה גרועה פה. אין לנו שום לברג'. מדובר בעשרות ילדים ונשים אזרחים שלנו שכלואים בתנאים שהדעת לא סובלת. זה מחויבות מוסרית מהמדרגה הראשונה לשחרר אותם בכל מחיר. אם היינו יכולים לעשות זאת צבאית כבר היינו עושים את זה, אז 'דיפלומטית' זו הדרך. אפשר לדבר על המחירים בעד ונגד כשמדובר בחיילים, לא כשמדובר באזרחים ובטח לא ילדים.

אני מסכים פה. לגבי הכל.
גם זה שעסקת שליט, בטח בדיעבד (כולנו חכמים בדיעבד) שיבשה את כולנו.
למדינה שלא עושה כל מה שהיא יכולה להחזיר אזרחים שנחטפו מהמיטות שלהם בתחומי המדינה בשבת בבוקר, איזו זכות קיום יש לה?
אחרי יותר מ - 40 ימי מערכה, זה מה שהחומר האנושי והמקצועי במדינה שלנו הצליח להשיג וזה מה יש כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:54 pm 
Hall of Famer

גם ההשוואה לעסקת שליט הזויה ומגוכחת. שם 1027 מחבלים עם דם על הידיים כולל הכי בכירים שיש על חייל אחד, פה מדובר על עשרות ילדים ונשים שמשחררים עליהם ביחס של 1:3, וגם מה שמשחררים זה קטינים ונשים שלא רצחו (כן ניסו, וכם חובה לעקוב אחריהם).

עסקת נו בריינר שאני תומך בה באלפיים אחוז בלי למצמץ בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:57 pm 
Freshman

מעבר לצד המוסרי, אני חושב שסירוב לעסקה של שיחרור ילדים ונשים משני הצדדים יהיה אסון של יחסי ציבור. זה יפגע בתמיכה הבינלאומית שיש לנו בצורה איומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:59 pm 
Sophomore

Ketchup כתב:
מעבר לצד המוסרי, אני חושב שסירוב לעסקה של שיחרור ילדים ונשים משני הצדדים יהיה אסון של יחסי ציבור. זה יפגע בתמיכה הבינלאומית שיש לנו בצורה איומה.

אני חושב שאחרי שהילדים והנשים יוחזרו, ההבנה הבינלאומית כלפינו תרד משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 4:13 pm 
Junior

אני חושב שהעסקה ככלל היא מצויינת ואין שום אפשרות שלא לקבל אותה, בנסיבות האלה ובכלל. יותר מזה, אני חושב ש-90% מכל מי שמתנגד לעסקה מתנגד אליה כי היא עסקה. כל מיני חכמולוגים שיודעים ש-4 ימי הפסקת אש זה הרבה יותר מדי (ואם זה היה יומיים אז זאת היתה עסקה סבבה?) לא מרשימים אותי בכלל. זה הכל חלק מהטוויסט המוסרי הנפלא שמקדמת הציונות הדתית שרואה ברב הדברים הטובים בעולם "מוסר נוצרי" ולכן צריך להכריז עליהם מלחמה. ספציפית, אני מאוד דואג מהתלקחות בירושלים ובתוך ישראל באופן כללי. אני חושב שלא סתם חמאס בחרו הרבה מאוד אסירים ירושלמים ואני באמת חושב שיש עכשיו חשש הרבה יותר גדול מאנתפאדה בירושלים. זה לאו דווקא החשש של מה יעשו ה-70 הספציפיים האלה (למרות שחלק מהקטינים בהחלט חגגו 18 ותרשו לי שלא להתלהב מההבטחה שהם יהיו תחת "מעקב מדוייק" של כוחות הבטחון. שמענו עליכם...), אלא יותר התחושה שאתה מכניס אקסטזה חמאסית ללב ירושלים, דבר שהצלחנו, בקושי, להמנע ממנו עד עכשיו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 5:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ואז העסקה עדיין תישאר מצוינת?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 5:43 pm 
Senior

מי שמחפש עסקאות מצוינות אני ממליץ בחום לא לתת ל240 אנשים להיחטף לעזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 11:16 am 
Junior

ראי עדכן בת'רד המלחמה על הודעת הדחייה של צחי הנגבי, ויש בזה משהו פשוט לא יאומן: יושבות המשפחות האלה, ובטוחות שהנה הנה מחר בבוקר הם רואים את הילדים והנשים שלהם ואז הן שומעות בתקשורת(!) שזה יהיה "לא לפני יום שישי". באמת שנגמרו המילים.

מה שמזכיר לי סיפור נהדר שכנראה אצטרך למחוק בהמשך: כשהשתחררתי מהצבא, עוד לפני שענת קם היתה ענת קם, ניסיתי את כוחי בהדלפה בטחונית חמורה. בזמן השירות במודיעין הגיעה אלינו ידיעה לפיה הגופה של גבריאל דוויט, אזרח ישראלי ממוצא אתיופי הגיעה לידיים של אחד מאויבינו המרים מהצפון. אוסיף בעדינות שזו היתה ידיעה וודאית ב-200%, ברמה של מישהו שלא אגיד את שמו כי יש גבול לכל דבר, מקריא את הפרטים מהת"ז של הבחור, בזמן שהגופה מונחת לפניו. במקביל, ראינו מודעות בעיתונים שמחפשות אותו בתור נעדר ולא יכולנו שלא לתהות האם המשפחה עצמה יודעת שהאיש כבר לא איתנו והאם מתקיים איזשהו מו"מ להשבת הגופה. אחרי שהשתחררתי, הבחור הוחזר בעסקה ואחרי שגיליתי שהמשפחה *לא ידעה במשך שנים* שהוא בכלל מת, הדלפתי את הידיעה לידיעות אחרונות וזכיתי בכמה ימים של פרשת ריגול מרגשת. נכנסנו לשער של ידיעות אחרונות (https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 60,00.html), המשפחה תבעה את המדינה, אני התעמתתי עם איתן הבר המנוול ופחדתי שהשב"כ בעקבותיי ועוד כהנה וכהנה רגעים קטנים של אושר. למה אני מספר את כל זה? בזמנו, המוטיבציה שלי היתה קשורה ברצון להיות לוחם צדק עבור האתיופים החלכאים והנדכאים. ההנחה שלי היתה שאין שום סיכוי שלמשפחה של לוחם יפה בלורית לא יודיעו במשך שנים שהוא מת בזמן שיודעים את זה בוודאות, אבל כשמדובר באתיופים עדיף לא להגיד להם כלום כדי שלא יהיה רעש בתקשורת וכו'.

והנה, 15 שנה אחרי, יש ממשלה שברוך השם יודעת לשים זין לא רק על משפחה של אתיופי מסכן מבאר שבע שאף אחד לא שמע עליו, אלא על 240 משפחות של טובי בנינו שכל המדינה עוצרת את הנשימה בגללם. לפחות אי אפשר להגיד שלא התקדמנו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 1:17 pm 
Hall of Famer

יהונתן פולארד - "היה צריך להשתיק את משפחות החטופים ואף לכלוא אותן".... יש מצב לשחרר את המנוול הזה בחזרה לכלא האמריקאי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 8:17 pm 
Hall of Famer

היה מרגש לראות את כל החטופים חוזרים בריאים לארץ.

מקווה שהחמאס לא עושה לנו תרגיל מריחה, כי הרשימה של מחר עדיין לא הועברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 9:01 pm 
Sophomore

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 9:08 pm 
Hall of Famer

הרשימה של מחר הגיעה כבר לישראל? לא ראיתי ידיעה על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 9:12 pm 
Hall of Famer

עדיין לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 11:02 pm 
Hall of Famer

ועכשיו כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 12:59 am 
Sophomore

רשימת 13 החטופים שצפויים להשתחרר מחר משבי חמאס בעזה כוללת שמונה ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 1:04 am 
Hall of Famer

ירון אברהם ויניר קוזין, בטלגרם המשותף שלהם, טוענים שיש בעיות עם הרשימה ושהקטארים מנסים לקבל הבהרות מחמאס.
תחושה שלי - חלק מהילדים ברשימה משוחררים בלי אמהות או אחים חטופים, בניגוד להתחייבות לא לפצל משפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 1:27 am 
Sophomore

החיים של כולם נחשבים וצריך לעשות הכל בכדי לשחרר את כולם,
אבל כשראיתי את מי ששוחרר היום, תהיתי האם חמאס עשו את זה בכוונה כשבחר לשחרר על המשבצות של נשים שאינן אימהות לילדים, את הנשים המבוגרות. יש לנו שם, בוודאי מהמסיבה, נשים צעירות שמוחזקות אצלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 1:39 am 
Hall of Famer

אני חושב שגם אצלנו המבוגרות מקבלות עדיפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 5:17 am 
Senior

Lakic כתב:
אבל כשראיתי את מי ששוחרר היום, תהיתי האם חמאס עשו את זה בכוונה כשבחר לשחרר על המשבצות של נשים שאינן אימהות לילדים, את הנשים המבוגרות. יש לנו שם, בוודאי מהמסיבה, נשים צעירות שמוחזקות אצלם.

ממה ששמעתי על אורי מגידיש ומצבה (גם לפני וגם אחרי השחרור), אני לא בטוח איזה חיים יהיו לנשים הצעירות שמוחזקות שם :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2023 10:19 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
Lakic כתב:

ממה ששמעתי על אורי מגידיש ומצבה (גם לפני וגם אחרי השחרור), אני לא בטוח איזה חיים יהיו לנשים הצעירות שמוחזקות שם :(

תוכל להרחיב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה