סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 11:12 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 7:29 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
קודם כל - התחלתי לערוך את תר'ד המחירים לקיפרים של העונה הבאה, מקווה לסיים עם זה עד מוצ"ש.

שנית אזכיר את השינוי בקיץ לגבי השחקנים החופשיים, ניתן להתעדכן ולהתרענן על החוקים בתר'ד הדביק.
-פרי אייג'נטס, או שחקני ווייבר, שנלקחו עד לתאריך 23 במרץ (כולל), ייחשבו בקיץ כשחקנים שסיימו חוזה, ויעמדו לפי הכללים של "שחקן חופשי מוגבל", קרי:
ניתן להחתימו על חוזה חדש, לשלוש עונות, לפי מחירו המעודכן של השחקן ביאהו ביום נעילת הקיפרים, בתוספת של 20%.
שחקנים שנלקחו אחרי ה-23 במרץ לא יוכלו להישמר כקיפרים.

ועכשיו לשינויי חוקים חדשים.
יש לנו עונה שלמה להיסגר על כל החוקים וההגדרות שיהפכו את הליגה הזו לטובה ומהנה יותר בעתיד.
אתחיל עם ההצעה הראשונה, כשנסכם את הנושא נעבור לנושא הבא. אתם מוזמנים כמובן להעלות הצעות/אופציות לכל נושא שעל הפרק, והן יתווספו לאופציות שעליהן נצביע.
מכיוון שאנחנו שמונה (אגב, אמורים לגדול לעשרה בעונה הבאה), ברגע שחמישה יעדיפו דרך מסויימת היא תיבחר.

אז הנושא הראשון שאני רוצה להתחיל איתו זה הפלייאוף, כי עדיף לסגור את זה כמה שיותר מוקדם.
החלטנו בעונה שעברה על הענקת יתרון ביתיות לקבוצה הבכירה.
האופציות:
1. להישאר באותה המתכונת (חובה על קבוצת החוץ לנעול שחקן אחד, מדורג 250 ומטה)
2. להנחיל הגבלת חילופים בפלייאוף (בעונה הרגילה אין הגבלה בליגה הזו), שם לקבוצת הבית יהיו 10 חילופים, ולקבוצת החוץ 5. ראיתי את הרעיון הזה בליגה אחרת ואהבתי מאוד. זה גם נותן יותר דגש על הסגל של הקבוצה (אם הפיק-אפס היו גורם מרכזי להגעה שלך לפלייאוף, הבלוף ייתגלה), גם ייתן יתרון לקבוצה שהייתה טובה יותר במהלך העונה, אבל לא משמעותי מדי (פחות מחילוף אחד יותר ליום משחקים).
3. קבוצת הבית תוכל לבחור שני שחקנים מסגל קבוצת החוץ אותם אסור יהיה לה לשחרר במהלך שבוע המשחקים.
מצד אחד ייתן לקבוצת הבית יתרון, מצד שני יאפשר לקבוצת החוץ להתכונן, ובכך גם יינתן יתרון לקבוצות שמחזיקות בסגל בסיסי טוב יותר. אם אין לך שחקנים חלשים בסגל, והפסדת את הביתיות בגלל מיעוט חילופים, לא יוכלו לנצל אותך בתור קבוצת חוץ.

אתם מוזמנים להעלות אופציות נוספות להצבעה, או להצביע על הקיימות.
אני בוחר באופציה השנייה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:36 pm 
Junior

rony כתב:
יתקן אותי צ'ונסי אם אני טועה, החלטנו שבכל הליגות אנחנו מגבילים ל-250 בעונה.

רוני הזכיר לי, אז הכנסתי בתר'ד החוקים- גם בליגה הזו נשחק עם הגבלה של 250 חילופים לעונה.
לגבי הפלייאוף, להבין שאין דיעות?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:43 pm 
Hall of Famer

לגבי הפלייאוף, אופציה 2 טובה, אם כי צריך להיות עירניים כדי לאכוף אותה. עוד נקודה שצריך לחשוב עליה היא שהחילופים שמתבצעים ביום ראשון ליום שני בלילה הם לפני שנקבעת היריבה, כך שאם שחקן מניח שיהיו לו 10 חילופים ופתאום יש לו רק 5 (או להיפך), הוא יכול להידפק.

אופציה 3 גם טובה בעיני, גורמת לכך ששחקנים יצטרכו לתכנן אסטרטגית את החילופים שלהם כבר בשבוע לפני כדי לבחור שחקנים שלא יתנו לילה אקראי אחד טוב אלא גם כאלו שאם יתקעו בסגל שלהם לשבוע שאחרי, עדיין יהיו מועילים. זה גם מאלץ את המדורגת גבוהה יותר לחשוב ולבדוק איזה שחקן בסגל של היריבה משחק יותר או פחות משחקים ומה המץ'-אפים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 7:41 pm 
Junior

לגבי הגבלת חילופים כללית - אין לי בעיה עם זה
רק שימו לב שזה לא הוזכר בשום מקום שאני זוכר

בהקשר הזה הצעה 2 יותר הגיונית
1 ו-2 טובות מבחינתי, בעיקר מתנגד לשלישית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 13, 2014 7:43 am 
Junior

טוב, הבנתי, לא נשנה את זה כבר העונה כי זה אף פעם לא טוב לעשות שינויים באמצע עונה.

הנושא הכי חשוב כמובן זה מחירי השחקנים.
מוזמנים להתחיל להעלות הצעות לשינויים ושפצורים בנושא.נ
את השינויים בכל מקרה נחיל רק מקיץ 2016 (לא בקיץ הבא), כדי שלא תהיה פגיעה ושינוי ב-״חוזי״ השחקנים שכבר ״נחתמו״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה