סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 4:07 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 73 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' דצמבר 16, 2014 9:24 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
החלפתי את הרוקי מקדרמוט שלא ממש משחק גם כשהוא בריא נזרק ולאווין בא במקומו. נשאר רק לקוות שרוביו ימשיך לנוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 19, 2014 6:57 pm 
Junior

טרייד אפילו יותר גדול מרונדו לדאלאס! שלקח כמעט אותו זמן לבצע
פאו וקובי ממשיכים יחד אל הדוג.
דרון ובאטום אליי.

הצורך שלי בשלשות ואסיסטים כרגע גדול מהצורך שלי בחסימות, ריבאונדים ונקודות.
מסירה של קובי אמורה להיות גם add by subtraction לאחוזי השדה.

אין ספק שפאו משחק מדהים והשחקן הטוב בטרייד ובאטום מסריח את המגרש ויחד עם הקטגוריות שהוא צריך זו הסיבה שדוג עשה את הטרייד
אבל מבין כל ה-4 רק באטום הוא פונטציאל קיפר לשנה הבאה מפאת גיל\פציעות של האחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 20, 2014 9:33 am 
Junior

זרקתי את בוג'אן לטובת סנסציית הד-ליג, קובינגטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 20, 2014 3:33 pm 
Junior

בוז'אן קרקיץ' עבר לשחק כדורסל?? :shock:

אני חייב לציין שלאור מחזור הרוקים ה"פורה" הזה, אני נשען לאחור ומחכך ידיי בהנאה בבחירה שלי. מבלי לשחק דקה, אמביד נותן עונה טובה יותר מהנזקים הניידים הללו שיש לכם בסגלים :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 20, 2014 4:00 pm 
Junior

כמה ימים אחרי הדראפט אמרתי לעידן שעשית מהלך גאוני, אחרי שבדראפט עצמו אני מודה שעדיין לא הבנתי את המהלך (הנחתי שאמביד יישאר פנוי אצלנו עד לקראת סיום העונה, כמו שהיה עם נואל).

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 20, 2014 5:28 pm 
Junior

אין צורך להתחנף למוק כי הוא מקום ראשון.
מצב זמני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 20, 2014 5:33 pm 
Junior

ידוע אבל גם מדלית הכסף שלו והארד שלך זה לא משהו להתבייש בו, תאכלס לא בושה בכלל להפסיד למנג׳ר מנוסה וכביר שמחזיק את שני שחקני הפנטזי הגדולים בהיסטוריה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 26, 2014 5:41 pm 
Junior

קווין לאב אחד הקיפרים הגדולים בפורמט שלנו לעניות דעתי,
אבל אני מציע אותו למכירה בשביל הסיכוי לאליפות שנייה ברציפות.
שילמתי תמורתו הרבה מאוד רק לפני מספר שבועות ומצפה לקבל ערך דומה בחזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 11:58 am 
Hall of Famer

בעמדת הסופמור, החלפתי את KCP שהתחיל אצלי את העונה במקלמור, כי גם בעונה כזו פועה ומעפנה, יש גבול לכל תעלול ולכמה צ'אנסים אני מוכן לתת לשחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 24, 2015 2:29 pm 
Junior

טרייד סופמורים ביני לבין עודד, קרטר וויליאמס אליי, דיינג ועשרה דולר לעודד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 03, 2015 1:32 am 
Junior

טרייד ביני לבין איתי הצ'יטה.
כל אחד מוסר שחקן שלא קיפר אצלו ועשוי להיות קיפר אצל הצד השני
באטום+5 אליו, ביג אל אליי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 10:15 am 
Junior

idansha כתב:
זרקתי את בוג'אן לטובת סנסציית הד-ליג, קובינגטון

בעקבות הערה של רוני, רק עכשו שמתי לב שבדקתי לא טוב ואני פועל בניגוד לנהלים שלושה חודשים.
קובינגטון שיחק 7 משחקים ביוסטון לפני שנתיים.
אתן לקומישים\פורום להחליט על ענישה מתאימה.

עמכם הסליחה :oops: :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 10:43 am 
מנהל פורום

אחרי מבט קצרצר, ההפרשים הם כל כך גדולים, שגם קובינגטון על פני בוגדנוביץ' לא היו משנים את המיקום בעיני.
ומכיוון שזה באמת בתום לב, אני חושב שלעונה זאת אין צורך בסנקציות כלשהן.

כמובן שלקראת עונה הבאה אתה חייב למצוא שחקן אחר במקום קובינגטון שימשיך כקיפר

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 11:02 am 
Hall of Famer

גם לי לא נראה שיש צורך בסנקציות נוספות מכיוון שמדובר בטעות בתום לב, מה גם שאני לא חושב שנגרם שינוי משמעותי בטבלה בעקבות הטעות. בכל מקרה, רודני הוד היה בהרכב של עידן עד אתמול והיה עכשיו בווייבר, אז החזרתי אותו לעידן, אם למישהו יש התנגדות, זה הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 11:05 am 
Junior

קובינגטון ב-3 חודשים אחרונים 570 נקודות, 109 שלשות, 198 ריב, 71 אסיסטים, 66 חטיפות -14 חסימות
בוגדנוביץ ב-3 חודשים האחרונים 362 נקודות, 40 שלשות, 117 ריב, 37 אסיסטים, 14 חטיפות ו-4 חסימות.
ההפרש: 208 נקודות, 69 שלשות, 81 ריב, 34 אסיסטים, 52 חטיפות, 10 חסימות

משמעות:
ירידה של 2 נקודות בשלשות.
לא חושב שיש שינוי משמעותי באחוזים.

בכל מקרה, מה שהליגה תחליט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 6:08 pm 
Junior

מה שעודד ורוני אמרו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 07, 2015 11:23 am 
Hall of Famer

צ'אנס אחרון לפני סוף העונה-יש לי אוסף מכובד של גבוהים ששווים משבצת קיפר, אולדריג', גריפין, קאנטר, הווארד, אולי גם יונאס, ג'וש סמית' או מרקיף מוריס אם אתם מאמינים בהם. מחפש קיפר תותח, רצוי צעיר, לעמדות 1 או 2, גם איזייה תומאס יכול להכנס בחבילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 07, 2015 8:23 pm 
Junior

תרעננו את זיכרוני איך ממשיכים לשנה הבאה... :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 07, 2015 9:09 pm 
Junior

פויינט, סקנד, סמול, פאוור, סנטר, יוטיליטי, סופמור לשעבר, רוקי בואכה סופמור?

אלו הקיפרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 07, 2015 9:23 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:

אלו הקיפרים?

פוינט, סקנד, סמול, פאוור, סנטר, יוטיליטי ורוקי שהופך לסופמור, סה"כ 7 שנשארים מהסגל הנוכחי. חוץ מאלו, צריך גם לבחור רוקי חדש בדראפט הבא וללכת איתו שנתיים (2 החלפות בעונת הרוקי, החלפה חופשית בקיץ בין העונה הראשונה לשנייה כל עוד המחליף נמצא אצלך בסגל בסוף העונה או הגיע בטרייד מקבוצה אחרת תמורת קיפר אחר, עוד 2 החלפות בעונת הסופמור).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 07, 2015 9:59 pm 
Junior

Mook כתב:

אלו הקיפרים?

אם עודף הפירוט של רוני מבלבל אותך אז:
מה שרשמת למעט סופמור לשעבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 12:48 am 
Junior

אני חייב להגיד שזה נראה לי קצת מטופש \-:

למה התאצמנו להחזיק סופמור בסגל כל השנה ולהחליף בחלונות אם אנחנו לא מתכוונים להשאיר אותו?

הרי מה הסיכוי שמישהו ישאיר סופמור כשיש לנו סגלים כ"כ גדולים וצריך לבחור מתוכם שחקן על כל עמדה?
אין סיכוי כזה בכלל, זה פשוט לא יקרה.

אם אנחנו לא נשמור את הסופמור שהחזקנו בסגל כל השנה איפה הרעיון של פרנצ'ייז, של לגדל שחקן?

האם אנחנו רוצים שלכל אחד יהיה סופמור בסגל בכדי שיהיה לנו אזיק על הרגל או בכדי שנגדל משהו?

בשביל מה כל הטירחה בכלל?

חברים, אני חושב שיש לנו סגלים מספיק גדולים בכדי שכל אחד ישאיר את הסופמור שלו לעוד שנה ואולי יגדל ממנו משהו.

מניסיון בליגת הפרנצ'ייז, שחקני שנה שלישית הופכים אח"כ לקיפרים (ככה למשל קליי תומפסון יהפוך בשנה הבאה אצלי לקיפר, הארדן הוא דוגמא טובה אחרת מהעבר שגדל שם. כי אחרי עונה שנייה, הסיכוי שישארו כקיפרים הוא קטן. בטח בליגה עם סגלים עצומים כמו שלנו)

אפשר לפשט את זה:
בכל שנה צריך לבחור רוקי בדראפט וכל שחקן כזה צריך להישאר אצלך שלוש עונות עם חלונות החלפה. אח"כ הוא יכול להפוך לקיפר או ללכת הביתה. בעיניי זה הרבה יותר נכון ונותן ערך מוסף. אחרת לא ברור לי בשביל מה כל הטירחה... רוקיז בדר"כ לא שווים יותר מדי וסופמורים ברובם גבוליים. הפירות בדר"כ מגיעים בעונה השלישית. חוזה רוקי לכל דבר ועניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 12:58 am 
Junior

כבר היה דיון על זה במהלך העונה.
אם זכור לי נכון כולנו תמכנו, והוחלט שנתחיל את זה, כמו שהצעת, בעוד שתי עונות. זה לא הוגן לשנות לתקופה שמשפיעה על שחקנים שכבר נבחרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 7:18 am 
Hall of Famer

מוק, יש פה בערך 2 הודעות בממוצע ביום, וגם זה ביום טוב, לא כל כך קשה לעקוב:

rony כתב:
מכיוון שאנחנו לקראת סוף העונה, בואו נעבור קבוצה-קבוצה ונראה האם משבצת הסופמורים נראית רלוונטית אחרי העונה השנייה:

דוג- הסופמור של דוג זה נרלנס נואל. נואל כנראה לא יכנס כיוטיליטי כי לדוג יש את מלו, מונטה, קמבה ורונדו על עמדות הגארד-סמול ועוד את גאלו המתקאמבק, אז הסיכוי שלו להישאר בקבוצה זה על משבצת אחד הגבוהים. מתחרים איתו על עמדות הקיפרים של פאוור וסנטר כרמלו, דאנדרה ג'ורדן, פאו גאסול וגרג מונרו. כרמלו אמנם די לוק לקיפר למרות הפציעה, אבל סביר שדוג יקח אותו לעמדת הסמול, מה שמשאיר אותנו עם ג'ורדן, גאסול ומונרו. ג'ורדן הוא מפלצת ב-3 קטגוריות: חסימות, אחוזי שדה וריבאונד, והוא גם צעיר יחסית, אז די סביר שהוא לוק לעמדת הסנטר. נשארנו עם גאסול ומונרו לעמדת הפאוור. מונרו צעיר וסולידי, אבל האפסייד שלו מוגבל, הוא לא חוסם, לא מוסר, האחוזים שלו לא מדהימים והוא לא קולע שלשות, לא קיפר נוראי אם הוא יפול לסיטואציה נוחה, אבל האפסייד של נואל גבוה יותר. גאסול לעומתו נותן עונה מפלצתית, אבל יהיה בן 35 בקיץ, לא קיפר לטווח ארוך בבירור. בקיצור, כרגע נואל פחות טוב משניהם, אבל בראייה לטווח ארוך אני בהחלט יכול לראות את דוג נותן לו את עמדת הקיפר, הסטטיסטיקות ההגנתיות שלו כבר מפלצתיות ובקבוצה עם טאנקינג קצת פחות בוטה מבחינת סגל השחקנים, כזו שמחזיקה גם רכז נורמלי, אני מניח שגם התוצרת ההתקפית שלו תשתפר.

אלון- הסופמור של אלון זה קלי אוליניק שממש לא נראה כמו חומר לקיפר כרגע. אלון אמנם עם בור מסויים בעמדות הגבוהים עם הפציעה של בוש, ההזדקנות של דאנקן והעונה החלשה של נואה, אבל יש לו את ווסטברוק ב-1, ווייד ב-2, הייוורד ב-3, לברון ב-4, ודראמונד ב-5, זה משאיר את אוליניק להתחרות עם בוש או נואה על עמדת היוטיליטי והסיכויים שלו נראים אפסיים.

עודד- הסופמור של עודד זה גורגוי דיינג כשהקיפרים האחרים שלו הם קארי ב-1, מתיוז (?) ב-2, פול ג'ורג' (?) ב-3 ואל ג'פרסון ואל הורפורד ב-4 ו-5. לעודד בבירור יש בור רציני בעמדות 2-3 אם מתיוז וג'ורג' לא חוזרים כמו שצריך מהפציעות, אבל זה פחות משפיע על דיינג. ספוט ב-4 או 5 הוא לא יקבל על חשבון הורפורד וג'פרסון, מה שמשאיר אותנו עם עמדת היוטיליטי. כאן התחרות לא ממש מרשימה, ג'ף גרין? ת'אד יאנג? פול פירס? בוגוט? דיינג הרבה יותר צעיר מהם, יש לו אפסייד גבוה והוא הוכיח שכשהוא מקבל דקות הוא גם נותן תוצרת. בקיצור ולעניין, בהחלט יש לו סיכוי טוב להישאר כקיפר בעמדת היוטיליטי, במיוחד אם הוא נופל בעונה הבאה לסיטואציה טובה יותר ולא נתקע מאחורי פקוביץ' חצי עונה.

מוק- הסופמור של מוק זה אלכס לן שמראה ניצוצות יפים לילד שעוד לא בן 22, אבל הקבוצה של מוק כבר עמוסה ב-6 שחקנים שהם קיפרים מצויינים, וול, תומפסון, הארדן, קאזינס, לילארד ואיבקה כשזאק ראנדולף מחכה בפינה למקרה שהפציעה של איבקה רצינית מאוד, בקיצור, לן לא יחזיק לעונה הבאה.

הצ'יטות של איתי (ג'ינובילי)- הסופמור כאן זה טריי ברק שנותן עונה די בינונית ומתחרה על עמדות קיפרים עם רוביו, קוואי, דרוזן, טוביאס האריס, וויצ'ביץ', ווייטסייד, ברוק לופז, באטום ורג'י ג'קסון. לאיתי יש קו קדמי מאוד סולידי שכנראה יתפוס לו את העמדות 4-5 ויוטיליטי עם וויצ'ביץ', לופז ו-ווייטסייד, אבל עמדת הרכז נראית די רעועה, לרוביו יש אפסייד מצוין, אבל הוא פצוע כל הזמן, האחוזים שלו זוועתיים מהשדה, הוא לא קולע שלשות, הוא קולע מעט נקודות באופן כללי, מאבד הרבה ונותן תרומה רצינית רק באסיסטים וחטיפות. האופציה השנייה היא רג'י ג'קסון שנותן מספרים טובים בדטרויט החלשה, אבל לא ממש הבריק באולקהומה. בקיצור, שלושת האופציות לא נראות מזהירות, אבל אני לא בטוח שלמישהו מהם יש כרגע יתרון מכריע, יותר עניין של מי יפול לסיטואציה טובה יותר בשנה הבאה. לטעמי ברק קצת מאחורי ג'קסון וקצת לפני רוביו כרגע, אבל זה עוד נזיל.

הסיקסרים של עמוס- עמוס שמר הרבה כסף בצד בשביל אולדיפו בשנה שעברה ולמרות שהוא לא סופרסטאר כרגע וספק אם יהיה, לאור הפציעות החוזרות של ג'רו הולידיי ודריק רוז לא נראה שתהיה לו בעייה לשמור על משבצת של קיפר, בטח ובטח לאור העובדה שלעמוס גם אין 3 גבוהים תותחים שיתפסו לו את משבצת היוטיליטי.

הזומבים של עידן- עידן שיחק אותה ומצעיד לרשימה 2 סופמורים איכותיים, הגריק פריק ודו"ח גוברט. מי שמועמדים לעמדות הקיפרים של דראגיץ', אירווינג, קונלי, גיי, מילסאפ, גאסול ופייבורס. כאן זה נהיה קצת יותר מסובך, לעידן יש 7 מועמדים לגיטימיים לקיפרים, אבל אף אחד מהגבוהים הוא לא ממש סופרסטאר וגם התחרות על עמדת היוטילטי היא קשה. מצד שני, שני לסופמורים שלו בהחלט יש אפסייד יותר ממספיק כדי לקחת עליהם צ'אנס לעתיד, בטח ובטח אם הם נופלים לסיטואציה טובה. בקיצור, לעידן יש הרבה אופציות והסיכויים של אחד הסופמורים להשאר כקיפר כאן הם לא מאוד גבוהים, אבל גם לא כאלו שאפשר לבטל אותם, אם עידן יעשה עליהם טרייד, נניח הגריק פריק לקבוצה של עודד או גוברט לאלון, הסיכויים שלהם עולים משמעותית.

צ'ונסי- הסופמור של צ'ונסי זה MCW, רוקי העונה משנה שעברה. הקיפרים הצפויים שלו זה לאוסון, בלדסו, דוראנט, לאב, חדגבה ו... פה קצת נתקעתי. קריס מידלטון אחלה לאחרונה בזמן ש-MCW הלך לאחור אחרי עונת רוקי מצוינת, במיוחד אחרי המעבר למילווקי. שניהם צעירים, רק שלמידלטון יש עוד עונה ניסיון ברקורד. המירוץ כאן נראה די פתוח, אני הייתי נותן יתרון קל ל-MCW, אבל שוב, זה תלוי סיטואציה בעונה הבאה והפער שהיה די גדול מצטמצם כרגע.

התוכים המתים שלי- הסופמור של זה בן מקלמור. מתחרים איתו על עמדת הקיפרים לעונה הבאה לאורי, IT, באטלר, גריפין, אולדריג', ג'וש סמית', קאנטר, ולנצ'יונאס, דווייט הווארד ו... הפסקתי לספור, הוא לא יהיה קיפר.

הגענו כאן ל-3 קבוצות שבטוח לא ישמרו את הסופמורים שלהן (אני, מוק ואלון), אחת שבטוח תשמור (עמוס) ועוד 5 עם סיכוי סביר פלוס מינוס לשמור על הסופמורים שלהן כקיפרים, מי יותר ומי פחות. בהתחשב בעובדה שדראפט 2013 נחשב לגרוע באופן מיוחד, אני לא חושב שיש צורך מיוחד לעשות שינויים גדולים בעמדה הזו ולהאריך אותה נניח ל-4 שנים כמו שהוצע כאן, אם גם במחזור דראפט גרוע רק 3 קבוצות לא שוקלות בכלל להשאיר את הסופמורים שלהן ו-5 נמצאות בדילמה כזו או אחרת (שזו בדיוק המטרה של העמדה, להכריח את המנג'רים לחשוב, מה החוכמה להחליט אם מישהו שווה קיפר לטווח ארוך או לא אחרי 4 עונות בליגה?), זה די אומר שהטענה של מוק שכמעט כולנו נזרוק את הסופמור שלנו בסוף העונה השנייה די הופרכה.

בקיצור ולעניין, בעיני משבצת הסופמור עובדת מצויין ולא צריך להוסיף שנה שלישית, אם גם במחזור דראפט מחורבן יש לפחות 3 קבוצות שמתכוונות לשמור את הסופמור שלהן כקיפר לטווח ארוך זה אומר, בעיני, שלא צריך להוסיף עוד שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 8:12 am 
Junior

מוק,
כאמור, הצד החיובי שאתה עקבי
הצד השלילי שאתה סנילי
viewtopic.php?p=479508#p479508

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי