סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 4:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 23 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 12:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מניח שכולם עדיין ישנים, אבל יאהו כבר פתחו את ההרשמה לעונה הבאה, הזמנות נשלחו במייל לכל מי שהיה בעונה שעברה, חדשים שרוצים להצטרף, בין אם מהפורום ובין אם חבר'ה חדשים שמישהו כאן רוצה לצרף גם מוזמנים.

אז מה יש לנו? ליגת הקיפרים ממשיכה, ליגת הד-טו-הד שנתית כרגיל כמובן, ואת ליגת הדיינסטי שלמיטב זכרוני ויתרנו עליה מחוסר עניין לציבור.

עכשיו יש שתי אופציות, או שנשארים עם שתי ליגות, או שמוסיפים ליגה שלישית בפורמט קצת אחר שינסה להיות קצת יותר מעניין. חשבתי על רעיון של ליגת צעירים, נניח ליגת הד-טו-הד עם 5-6 עמדות ששמורות לשחקנים צעירים (לצורך העניין-שחקנים ב-4 העונות הראשונות שלהם), אם נחליט שרוצים עוד ליגה אז נפתח את זה יותר לעומק. בקיצור, כשתתעוררו תנו סימן חיים ותגידו מה רוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 12:23 pm 
Junior

אני לא כ"כ מעוניין בעוד ליגה.
אבל הרעיון שהעלת מעניין. אותי הוא מעניין במובן של ליגה כמעט ללא כוכבים, ליגה שמצריכה ידע ופישינג.
כלומר, ליגה שבה אסור לבחור את הלברון ג'יימס והקווין דוראנט של העולם.
שחקנים בעלי וותק של שלוש שנים בלבד. יכול להיות מגניב לאללה.

אין לי כוח לעוד ליגה עם מיליון חוקים. זה צריך להיות פשוט, כיפי ומאתגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 2:33 pm 
Junior

אני בעד להישאר עם שתיים, הד2הד עונתית ורוטו קיפרים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 4:10 pm 
Hall of Famer

ליגה שהיא רק של צעירים נשמע לי קצת קיצוני מדי, אלא אם כן אנחנו הולכים על רוסטרים של 5-6-7 שחקנים בקבוצה. כמה שחקנים משמעותיים כבר יש בכל מחזור דראפט? 10? 15? 20 במחזור מצויין? אם נניח שאנחנו, נגיד, 8 קבוצות, אם אנחנו מגבילים את זה רק לשחקנים ב-3 שנים הראשונות שלהם אז זה אומר רוסטרים של לא יותר מ-7-8 בקבוצה, וגם אז יהיה לכל אחד לא מעט עציצים בהרכב.

האמת היא שדווקא צץ לי רעיון נחמד, לעשות לכל קבוצה קאפ של שנים בליגה, נגיד 15 שחקנים ברוסטר וקאפ של 45 שנות וותק לכל הסגל, כך שלברון בעונה הקרובה "יעלה" למי שייקח אותו 13 שנות וותק לעומת, נניח, אנתוני דיוויס, ש-"יעלה" רק 4. הנקודה המבאסת היא שאני לא רואה דרך לעשות ליגה כזו בלי לסבך את כולם בחישובים מתמטיים מורכבים על כל חילוף או טרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 4:34 pm 
Junior

מגבלת ותק נשמע לי בעייתי..
אם הייתה ליגה של מגבלת שכר הייתי משתתף בכיף (נראה לי שסימונס כתב פעם על ליגה כזאת, אבל יכול להיות שהיא הייתה בפלטפורמה אחרת\NFL)

זה אומר שעונת הטריידים התחילה?
אם מוק רוצה את הגרין+גריק על בוגי שהצעתי קודם ::yaz-yk:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 23, 2015 4:48 pm 
Junior

הכל יחסי. אם אתה עושה ליגה רק של צעירים הרי שבגלל המצאי המוגבל, צעיר שעושה 8 נקודות ו8 ריבאונדים או צעיר שקולע 2 שלשות למשחק, הופכים למצרך אינטגרלי בליגה כזו.

זה מגניב כי אתה אשכרה יכול להתמקד רק בפרוספקטים. להעמיק למעמקי הליגה. בעיניי זה מגניב אבל אני מניח שזה תלוי ברמת העכבריות שלך...

כאמור, לא רוצה עוד ליגה בפרט ולא רוצה ליגה מסובכת בכלל. אם יהיה קונספט שיאתגר אותי ויהיה פשוט- אני בפנים. אם לא אז נשאר עם שתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 25, 2015 8:42 pm 
Freshman

אני בפנים ברוטו קיפרים. לא הייתי שנה שעברה בהד2הד שנתי.
הרעיון של ליגת צעירים נשמע מעניין. "לחטט" עמוק בדראפט ובשחקנים יותר שוליים מעלה את העניין מהרגיל..
אני עם מוק בקטע של משהו יותר פשוט וקליל (וכיפי כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 10:54 am 
Hall of Famer

אני מנסה לגלגל את הרעיון בראש, משהו בסגנון של שחקנים עם וותק של לא יותר מ-3 שנים (3 מחזורי דראפט אחרונים או 4? אני נוטה לכיוון ה-3, כלומר העונה אפשר יהיה לשחק רק עם שחקנים שהגיעו לליגה ב-2013 או מאוחר יותר), רוסטרים סופר-קטנים (נניח-2 גארדים+2 פורוורדים+סנטר+יוטיליטי+ספסל), ליגת רוטו (כי בהד-טו-הד עם רוסטר כ"כ קצר ההשפעה של לו"ז פלייאוף תהיה עצומה), 9 קטגוריות, מה אתם אומרים? צריך גם לחשוב על מה עושים עם כל מיני שחקנים אירופאיים שנבחרו בדראפט ולא הגיעו לליגה מיד, מחשיבים אותם לפי הבחירה בדראפט או לפי העונה הראשונה שלהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 11:30 am 
Junior

בין ה-6 שכבר נרשמו ביאהו לבין ג'ינובילי פה, רק עמוס לב והדוג חסרים.
יש להם רק חודשיים להירשם!
אנחנו רוצים גם לצרף חדשים?

בינתיים הרעיון לליגה החדשה לא מושך אותי, אבל נראה
למוק יש את הדרכים שלו לפתות אותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 12:14 pm 
Hall of Famer

אפשר לצרף חדשים לקיפרים, אבל רק אנשים שאנחנו מכירים ויודעים שיתמידו ולא יהפכו לגוויות אחרי שבועיים. בשביל חדשים שרק רוצים לטעום פנטזי או ותיקים שלא בטוחים שהם יכולים לעמוד בהשקעה יש את ליגת ההד-טו-הד השנתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 12:23 pm 
Junior

אני שוקל להצטרף רק שאני לא אוהב את זה שאתם משנים את הסגלים כל יום, זה מעצבן. למה אי אפשר לעשות ליגה שהיא בדיוק כמו במציאות?? לבנות קבוצה מאקספנשן דראפט נגיד ואז לעשות טריידים ולהחתים שחקנים כמו ג'נרל מנג'רים רגילים. בלי להעיף ולהביא שחקנים כל הזמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 12:33 pm 
Sophomore

אפשר לעשות את זה אבל זה משחק אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 3:34 pm 
Junior

אולי אפשר לעשות ליגה אחת כזו, אם תעשו אני אשתתף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 5:41 pm 
Junior

קיו, ליגת עציצים זה הדבר הכי משעמם בעולם.
פשוט תירשם לכל ליגה ציבורית ותקבל את מבוקשך.

רוני, אם מגדירים מחזור אז המחזור לא מתחשב בגיל אלא בוותק. פרו אנטיץ' יכול להיות בן 50, הוותק שלו הוא שקובע. זה לא שיש איזה כוכבים גדולים שהגיעו מאוחר לליגה...
מסכים שמתאים רק לרוטו.

אני חושב שזה אחלה וזה מתאים לעכברים בלבד. לי לפחות, זה מגביר את ההנאה. עידן, הנה הסבר במיוחד עבורך-
זה כמו שסקס רגיל כבר לא עושה לך את זה יותר. כן היא בלונדינית מסולקנת עם רגליים שלא נגמרות; אבל היית שם, טעמת, ראית, מיסיונרית, דוגי, האד- בום. משעמם! אתה צריך גיוון, אתה צריך אחר- אתה צריך סטיה חדשה. אין ספק שליהנות מסטטיסטיקות של 5 ריבאונדים, 9 נקודות וחסימה, זה סוג של סטיה. אני מוק ואני סוטה :twisted:
עכשיו נראה כמה סוטים יש כאן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 6:42 pm 
Junior

אם זה כל כך משעמם תעשו ליגה אחת כזו ותשחקו בה רק כשמשעמם לכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2015 8:25 pm 
Hall of Famer

מוק, לא דיברתי על גיל, דיברתי על בחירה בדראפט לעומת הגעה לליגה. לדוגמה, ג'ואל אמביד, נניח שיתחיל לשחק בעונת 2016-7, האם זה עונה ראשונה שלו כי הוא לא שיחק בעונות הקודמות או שזו עונה שלישית כי הוא נבחר ב-2014? אותו דבר לגבי אירופאיים שנבחרים בדראפט ומגיעים לליגה רק אחרי שנה-שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 27, 2015 3:17 pm 
Hall of Famer

משהו ממש מעצבן ביאהו שנגרר עוד מהעונה שעברה, נכנסתי לקומישינר טולז כדי להכניס מועד לדראפט קבעתי את דראפט הקיפרים טנטטיבית לשבת ה-24.10.2015 בשעה 10 בערב, אבל המערכת מציגה אותו בדף הראשי ביום ראשון ה-25.10 בשעה 5 בבוקר. לא מצליח להבין למה כל כך קשה לדאוג שהשעון שמוצג בדף הראשי והשעון בקומושיניר טולז יהיו באותו איזור זמן ולא יעשו בלאגן. מה שיותר מזה, המערכת טוענת שהיא מציגה את השעות ב-UTC, אבל ההבדל בין UTC לבין שעון ישראל הוא 3 שעות וההבדל בין השעה שאני בוחר בקומישינר טולס לשעה שמוצגת בדף הראשי הוא 7 שעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 27, 2015 3:37 pm 
Junior

ב-24.10 אני יכול רק מ-11.
ב-23.10 אפשר מ-10

::yaz-yk:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 31, 2015 1:01 am 
Junior

תמיד יש בעיות עד להחלפת השעון.

וכן רוני, מי שלא שיחק בליגה, לא מעניין ששיחק באירופה או נבחר בדראפט. רוקי הוא רוקי. אם יש לך דקת משחק- שיחקת ואם אין לך אף דקה, לא שיחקת. זה פשוט מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 07, 2015 5:08 pm 
Junior

טוב, נו, אני מוכן לשחק אתכם. נודניקים. לא כי אני אוהב אתכם רק כדי להוכיח לכם שזו לא ממש תחרות, שאני לא צריך להתאמץ בשביל לנצח בזה ושבשנה הבאה תעדיפו שתהיה לי ליגה מיוחדת כדי שיהיה לכם סיכוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 9:33 am 
Hall of Famer

טוב, אנחנו אמורים להתחיל דראפטים עוד שבועיים וחצי, פלוס מינוס, זמן לקבלת החלטות.

בליגת קיפרים יש לנו כבר 8 מאושרים בפנים, מחכים כהרגלנו לעמוס לב, אבל אין בעייה לפתוח ליגה גם אם הוא יחליט שהוא בחוץ, דראפט מתוכנן כרגע ל-24.10, יום שבת ב-22:00.

ליגת הד-טו-הד יש לנו כרגע 7 משתתפים, סתיו עדיין לא אישר אם הוא חוזר או לא, זה אומר שאנחנו צריכים עוד לפחות בנאדם אחד כדי לסגור שמינייה, ואם אפשר עוד 3 כי עשירייה זה עדיף בהרבה לטעמי. מישהו מכיר מישהו שמתעניין? בכל מקרה, כרגע הדראפט מתוכנן ל-17.10 (גם כן שבת), אבל לא נראה לי שתהיה בעייה לדחות אם נצטרך עוד כמה ימים לסגור את רשימת המשתתפים.

לגבי ליגת הצעירים, התחלנו לדבר על זה ולא סגרנו כלום. אני חושב שאם עושים, אז זה צריך להיות משהו פשוט, רק שחקנים ב-4 העונות הראשונות שלהם בליגה, 7 מקומות ברוסטר לכל קבוצה (1 לכל עמדה+1 יוטיליטי+1 ספסל, יותר מזה כבר נצטרך לגרד שחקנים שלא רואים פרקט בכלל), ליגת רוטו, 9 קטגוריות סטנדרטיות. אם נראה לכם שתהיו מעוניינים או שיש לכם הצעות מעניינות יותר לפורמט, עכשיו זה הזמן. מה שכן, אם מחליטים שלא, כדאי לעשות את זה בהקדם, אני בהחלט עלול לשקול ליגה ציבורית או כל ליגה אחרת בהשקעה נמוכה אם לא נפתח עוד ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 10:33 am 
Junior

ליגת הקיפרים מתחילה להיות קטנה.
נראה שלהשאיר קבוצה 9 (בתקווה עמוס לב, אם הוא לא רוצה אז לפנות למישהו שיחליף אותו) עדיף על פני לצמצם. הייתי אפילו מעדיף להוסיף קבוצה 10.

מתלבט עדיין אם להצטרף ל-H2H
לליגת צעירים אני לא אצטרף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 29, 2015 11:05 am 
Hall of Famer

מסכים שעדיף יותר משתתפים, אבל כבר שיחקתי בכמה ליגות עם 8 שחקנים, כל עוד כולם פעילים זה בהחלט סביר, ובכל מקרה, עדיף בעיני 8 פעילים וזה על 8 פעילים ו-2 גוויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 23 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה