סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 9:02 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ליגת קיפרים מודל 2016-7
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 27, 2016 5:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, יאהו פתחו שערים, הזמנות נשלחו לכולם ורק כדי לרענן לכולם את הזיכרון, אלו החוקים וההגדרות כרגע: ליגת רוטו קיפרים.

דראפט במכרז ביום רביעי 19.10 בשעה 22:00.

9 קטגוריות סטטיסטיות סטנדרטיות: נקודות, ריבאונד, אסיסטים, חטיפות, חסימות, אחוזי שדה, אחוזי עונשין, שלשות ואיבודים.

סדר גודל של ~130 שחקנים בליגה. גודל הרוסטרים יגזר מעומק הליגה בהתאם למספר המשתתפים (למשל-10 משתתפים=גודל רוסטר של 13 כולל ספסל).

הגבלה של 250 חילופים בעונה.

כל קבוצה ותיקה שומרת לעצמה 7 קיפרים מהעונה הקודמת, אחד לכל עמדה, יוטיליטי וסופמור. אם מצטרפות קבוצות חדשות לליגה, אחרי שהקבוצות הותיקות נועלות את הקיפרים שלהם, כל קבוצה חדשה נועלת 6 קיפרים ללא הגבלת עמדות. קבוצה חדשה לא יכולה לבחור רוקי כאחד הקיפרים שלה ולא בוחרת סופמור כקיפר שביעי (אם כי היא יכולה כמובן לבחור סופמור כאחד מ-6 הקיפרים שלהם, אם אותו סופמור לא נעול אצל אחת הותיקות כמובן). אם קבוצה ותיקה עוזבת ישנן 2 אפשרויות- הקבוצה יכולה לעבור למנג'ר חדש או להתבטל לחלוטין, במקרה הראשון היא יכולה לשמור על הקיפרים שלה לבחירת המנג'ר החדש, במקרה השני כל השחקנים משוחררים לדראפט.

קבוצות ותיקות יצטרכו להצהיר על הקיפרים שלהן עד יומיים לפני הדראפט, אם ישנן קבוצות חדשות שצריכות לבחור קיפרים, הותיקות יציהרו על הקיפרים שלהן עד שבוע לפני הדראפט ולחדשות יהיו 5 ימים נוספים לבחור את הקיפרים שלהן. אם יש יותר מקבוצה חדשה אחת, הקבוצות החדשות יערכו דראפט סנייק לבחירת הקיפרים שלהן.

כל קבוצה חייבת לבחור לפחות רוקי אחד בכל דראפט ולהחזיק אותו במשך 2 עונות.

במהלך כל עונה ניתן להחליף רוקים וסופמורים פעמיים ללא הגבלת חלונות, יש להודיע בפורום שבוצעה החלפה. כמו כן, ניתן להחליף רוקי ברוקי אחר במהלך פגרת הקיץ בתנאי שהרוקי הנכנס יהיה בסגל של הקבוצה בסיום העונה או שיתקבל בטרייד תמורת קיפר אחר, לא ניתן יהיה לבחור רוקי קיפר מבין השחקנים החופשיים. קיפרים אחרים (5 לפי עמדה ו-1 יוטיליטי) ניתן להחליף ללא הגבלה במהלך העונה.

אם קבוצה בחרה שני רוקים או יותר בדראפט, היא לא חייבת להצהיר מיד על מי מהם היא שומרת. אם קבוצה בחרה יותר מרוקי אחד והיא זורקת רוקי או מעבירה אותו בטרייד, ברגע שנשאר לה רק רוקי אחד בסגל מהבחירה המקורית שלה בדראפט, הוא הופך להיות הקיפר אוטומטית ואי אפשר לזרוק אותו עד שהוא מסיים את השנה השנייה (פרט ל-2 ההחלפות המותרות במהלך העונה ובסוף העונה כמובן), גם אם אותה קבוצה לוקחת בחזרה רוקי שהיא בחרה וזרקה כפרי אייג'נט.

תקציבים: תקציב הבסיס למי שזכתה באליפות בעונה שעברה יהיה 80$, השנייה תקבל 85$, השלישית 90$, הקבוצה שתסיים אחרונה 95$, הלפני-אחרונה 100$ וכך הלאה עד לרביעית שתקבל את התקציב הגבוה ביותר.
קבוצות חדשות, אם יהיו, יקבלו תקציב הגדול ב-5$ מתקציב הקבוצה שבמקום הרביעי.

טריידים: ניתן להעביר בטרייד כל שחקן בסגל בכל זמן כשההגבלה היחידה היא של לא יותר מ-2 החלפות רוקי וסופמור במהלך כל עונה. ניתן לשלב בטריידים גם כסף לדראפט הקרוב. וטו על טריידים במהלך העונה יעשה בהצבעת מנג'רים במערכת של יאהו. ניתן לערוך טריידים גם במהלך פגרת הקיץ, גם טריידים הכוללים התחייבות כספית של קבוצה אחת לאחרת בתנאי שכל השחקנים המעורבים ישמרו כקיפרים לעונה הבאה (חריגים במקרה של פציעות או כל אירוע לא צפוי אחר-רק באישור בהצבעה של הליגה). כל טרייד שסוכם במהלך הפגרה יעמוד להצבעת וטו של משתתפי הליגה לפני ביצוע הדראפט.

חוק וולפסון: במקרה ששחקן שנשמר כקיפר על עמדה מסויימת מאבד את הזכאות לשחק על אותה עמדה לפי יאהו, הוא רשאי להמשיך כקיפר על אותה עמדה עד לסוף העונה שבה איבד את זכאותו כל עוד הוא נשאר אצל אותה קבוצה, ברגע שאותו שחקן עבר בטרייד או שוחרר מהקבוצה, הוא יוכל להשמר כקיפר רק בעמדות בהן הוא מוגדר ביאהו. אם השחקן איבד את הזכות לעמדה מסויימת במהלך העונה, הדבר יחשב כאילו הוא איבד את הזכות בפגרה והמנג'ר שמחזיק בו יוכל להמשיך להחזיק אותו כקיפר באותה עמדה גם בעונה שאחרי (אבל לא לאחריה כמובן). חוק וולפסון אינו תקף לשחקנים שיושבים על משבצת הרוקי והסופמור כמובן.

סעיף שאני בטוח ב-99% שלא יהיה בשימוש, אבל רק לצורך הרשמיות: במידה והקומיש חושב שמנג'ר פועל בצורה מנוגדת לרוח המשחק, נניח לצורך העניין-עושה טאנקינג, משחרר קיפרים, סתם הפך לגוויה או כל דבר אחר שתעלו על הדעת, הוא יכול לקנוס את המנג'ר בדראפט של העונה הבאה, להעביר את הקבוצה שלו למנג'ר אחר או לזרוק את הקבוצה מהליגה. למנג'רים בליגה תהיה זכות וטו על העונש במידה ויהיה רוב לכך.

החלק הפיננסי:
צ'ונסי חייב לעידן 25$ מטרייד דריימונד גרין-בלייק גריפין.
עידן חייב 10$ לניב וליאור מהטרייד יונאס-גאסול.

לפי זה, התקציבים לעונה הבאה עומדים על:
מוק 83$.
עידן 98$ (83$ על מקום ראשון משותף פלוס 25$ מצ'ונסי מינוס 10$ לליאור וניב)
עודד 90$
ליאור וניב 105$ (95$ פלוס 10$ מעידן)
אלון 100$
איתי 105$
צ'ונסי 85$ (110$ מינוס 25$ לעידן)
אני 115$
דוג 120$
הראל 125$
יויה 125$

התחלנו דיון בעונה שעברה לגבי שינוי עמדות הקיפרים, אם רוצים להמשיך את הדיון, עכשיו זה זמן בהחלט טוב, לעונה הקרובה הקיפרים ישארו כשהיו, אבל אם מחליטים על שינוי לעונה הבאה, זה בהחלט יכול להשפיע על אסטרטגיה בדראפט. חוץ מזה, התאריך כרגע שרירותי, אבל אם יש איזושהי בעייה, תגידו בזמן כי הטקס הקבוע שבו מישהו (כן מוק, הכוונה אלייך) מגיע ברגע האחרון ומבקש לשנות תאריך מתחיל להיות קצת מייגע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 27, 2016 11:40 pm 
Junior

לעודד יש זכות להחליף בין דיינג שאצלי לנייט אצלו עד שבוע לפני נעילת הקיפרים

על איזה שינוי קיפרים דנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 6:59 am 
Hall of Famer

עלו הצעות להחליף את עמדת הסופמור או את עמדת היוטיליטי בשחקן צעיר (1-4 שנים בליגה), אבל באופן כללי, אם מישהו חושב שצריך איזשהו שינוי, עכשיו זה זמן טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 2:00 pm 
Junior

קראתי את הדיונים ההם.
האפשרויות היו:
להחליף סופמור בשחקן עם 1-4 עונות ותק
להחליף UTIL בשחקן עם 1-4 עונות ותק
להוסיף משבצת של שחקן עם 1-4 עונות ותק
אף שינוי

אני נוטה להחלפת משבצת סופמור או לאף שינוי
בת'רדים ראיתי שרק 4 השתתפו, אז אולי הרוב הדומם יכריע.

עוד 2 סוגיות שהיו ולא הוכרעו (אלא אם פספסתי משהו):

1. תאריך טרייד דדליין

2. הגבלה על הרמת פצועים
אני נגד הוספת משבצת IL
בעד הגבלה שלא תאפשר הרמת פצוע שהוא out indifintely

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 2:57 pm 
Hall of Famer

טרייד דדליין נראה לי מיותר, אנחנו גם ככה ליגת קיפרים שבנויה לשנים, לא רואה סיבה שאנשים לא יעשו תיקונים בסגל לקראת סוף העונה כדי להשתפר לעונה שאחרי, למקרים קיצוניים תמיד יש לנו את הוטו ככלי.

אני לא הייתי מוסיף עוד משבצת קיפרים ולא הייתי מבטל את ה-UTL.

לגבי משבצת של שחקן בעונות 1-4 במקום סופמור, אני לא מתנגד, אבל השאלה היא האם זה לא מעקר את כל עניין ה-"גידול" של שחקן וכל מי שלא איתרע מזלו לבחור סופרסטאר בדראפט פשוט יחליף את הרוקי שלו בסוף השנה הראשונה בשחקן בטוח ומשופשף יותר ואז כל עניין האיתור כשרון בדראפט קצת מתפספס. בקיצור, זה לעשות לעצמנו את החיים קצת יותר קלים כשחקנים במקום להוסיף אתגר.

לגבי הרמת פצועים בסוף העונה, אני הייתי הולך על כיוון קצת אחר, מותר להרים שחקנים שהם out indifintely בכל זמן נתון, אבל אם הם אצלך בסוף העונה, אתה חייב לתת להם משבצת קיפר לעונה שאחרי. הסיבה שזה עדיף לטעמי הוא שמצד אחד, זה מגדיל את הסיכון שבזריקת קיפרים פצועים במהלך העונה (כי אין לך ודאות שתוכל לבחור אותם מחדש בעונה שאחרי) ומצד שני, מגדיל לך את הסיכון שבלאסוף אותם מהפרי-אייג'נסי, אם הם לא חוזרים כמו שצריך, ביזבזת משבצת קיפרים על שחקן שלא שווה אותה.

אין לי התנגדות להוספת משבצת IL אם יהיה רוב לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 5:11 pm 
Junior

rony כתב:
לגבי הרמת פצועים בסוף העונה, אני הייתי הולך על כיוון קצת אחר, מותר להרים שחקנים שהם out indifintely בכל זמן נתון, אבל אם הם אצלך בסוף העונה, אתה חייב לתת להם משבצת קיפר לעונה שאחרי. הסיבה שזה עדיף לטעמי הוא שמצד אחד, זה מגדיל את הסיכון שבזריקת קיפרים פצועים במהלך העונה (כי אין לך ודאות שתוכל לבחור אותם מחדש בעונה שאחרי) ומצד שני, מגדיל לך את הסיכון שבלאסוף אותם מהפרי-אייג'נסי, אם הם לא חוזרים כמו שצריך, ביזבזת משבצת קיפרים על שחקן שלא שווה אותה.

לא בטוח אם רציני או מנסה לשגע את מוק.

למה אנחנו רוצים לעודד אנשים לשמור פצועים (ע"י הגדלת הסיכון של זריקתם)? זה הופך אותם לפחות תחרותיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 5:27 pm 
Hall of Famer

לעודד אנשים לזרוק פצועים אולי יגדיל את התחרותיות שלהם לעונה נקודתית, אבל ליצור להם התלבטות יותר רצינית יעודד אותם לחשוב על הקבוצה שלהם גם בטווח הארוך, אם אתה מתמודד על אליפות ונפצע לך קיפר שהוא לא מאוד בכיר, זה כמעט נו-בריינר לזרוק אותו, אבל אם אתה צריך לקחת בחשבון שאולי מישהו יאסוף אותו והוא לא יהיה לך פנוי לבחירה בדראפט בשנה הבאה, אז כבר יש לך דילמה בין מטרה לטווח קצר למטרה לטווח ארוך, דילמה רצינית של מנג'ר, בעיני זה יותר מעניין. מצד שני, זה עדיין מונע איסוף מאסיבי של פצועים בסוף העונה, אף מנג'ר לא יקח לקבוצה שלו יותר מפצוע אחד שכזה אם הוא יודע שהוא חייב לשריין את כולם מראש כקיפרים, הסיכון פשוט גדול מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 28, 2016 10:57 pm 
Junior

פצוע אחד כזה זה מספיק. אתה יודע איזה סכום עתק נאלצתי לשלם על פול ג'ורג'?! בדראפט הוא היה עולה פחות

אני מעדיף את הכיוון הפשוט - אי אפשר לאסוף שחקן שסיים עונה מה-FA ולהשתמש בו כקיפר בעונה הבאה.
הסיבוכים היחידים זה:
1. מקרה שהמנג'ר שומר אצלו - אני בעד לאפשר
2. טרייד לקבוצה אחרת - אני חצוי. נוטה ל-לא לאפשר (וכן, אני יודע שסיכוי סביר שלא הייתי לוקח זהב אם זה לא היה אפשרי שנה שעברה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 04, 2016 9:11 am 
מנהל פורום

idansha כתב:
לעודד יש זכות להחליף בין דיינג שאצלי לנייט אצלו עד שבוע לפני נעילת הקיפרים

על איזה שינוי קיפרים דנו?

עודד ככל הנראה ישאר עם ברנדון נייט

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 11:45 am 
Sophomore

אתם מקבלים מצטרפים חדשים ? עדיין לא החלטתי אם אני לוקח את זה על עצמי אבל מעונין לשמוע אם אתם בכלל מצרפים חדשים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 11:55 am 
Hall of Famer

יש לנו כבר מצטרף אחד חדש השנה, בהחלט יש אופציה לעוד אחד, אבל לדעתי שניים זה המקסימום להוסיף בכל עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 12:00 pm 
Sophomore

כמה קבוצות יש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 12:06 pm 
Hall of Famer

כרגע 10.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 1:10 pm 
Junior

אז יש קבוצת אקספנשן כבר.
אז כמה שחקנים ברוסטר?

זה אומר שנשארו 10 ימים להכריז על קיפרים (10 ימים לפני הדראפט).

יאללה רוני, בוא קח באטלר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 1:49 pm 
Hall of Famer

אם נהיה 10 קבוצות אז 13 ברוסטר, אם נהיה 11 קבוצות אז 12 שחקנים ברוסטר.

ולגבי באטלר, תן לי הצעה שאני לא יכול לסרב לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 25, 2016 5:11 pm 
Junior

זה מעט מדי לדעתי. אנחנו נכנסים עם 7 קיפרים, צריך לשמור לדעתי על לפחות אותה כמות בדראפט.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2016 11:41 am 
Junior

אני גם חושב שאפשר להרחיב לכיוון ה-150.
נאמר
11 ומטה קבוצות - 14 שחקנים בסגל
12 קבוצות - 13 שחקנים
לא להגיע ליותר מ-12 קבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2016 11:45 am 
Sophomore

מה הלחץ הזה על סגלים רחבים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2016 3:54 pm 
Hall of Famer

אני לא מת על הגדלה של הסגלים, בכל שנה יש לנו בעיות בתזמון הדראפט וברגע שפיספסת את הדראפט או אפילו חלק ממנו, כך יותר קשה לתקן בהמשך, וככל שהליגה עמוקה יותר כך זה קשה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2016 8:43 pm 
Freshman

היי, אני המצטרף החדש, נעים מאוד.

קורא פה כבר שנים ארוכות (בעבר גם כתבתי - מעט בפורום והרבה באתר) כך שאת רובכם אני מכיר לא רע באופן יחסי.
יש לי ניסיון קצר אך מוצלח עם יאהו ואני מאוד סקרן לגבי הפורמט שלכם. נשמע מעניין מאוד ואני בטוח שיהיה כיף (וכן, אני מבין שאני צפוי להיות סוג של פילדלפיה העונה).

שאלה קצרה - איך מתבצעת בפועל ההכרזה שלכם על הקיפרים? יודע שתשאירו לי חמישה ימים, אבל האם זה משהו שמתבצע במערכת באופן חופשי או אופליין (כאן אני מניח) במועד מוגדר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2016 10:12 pm 
Hall of Famer

ההכרזה על קיפרים היא בעיקרון רק במערכת של יאהו, אבל במקרה שיש קבוצה חדשה כמו העונה, אז מכריזים גם כאן כדי שהמנג'ר החדש ידע מי זמין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 27, 2016 12:52 pm 
Sophomore

רוני אני אודיע עד מחר אם אני מצטרף, בסדר ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 27, 2016 1:03 pm 
Hall of Famer

אין בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 27, 2016 6:16 pm 
Junior

אלון כתב:
מה הלחץ הזה על סגלים רחבים ?
אני נהנה מדראפטים ונהנה מניהול רוטציה.

אתה ממעט ברוטציה אז אתה כנראה פחות נהנה מניהול רוטציה
אבל מצד שני אתה אחד הדראפטרים הטובים בעיניי, אחרת לא היית שורד בליגות
אז אתה אמור להיות חצוי בדעתך פה :P

רוני, המכשול היחיד בניהול הדראפט זה להזכיר למוק כל שבוע מחדש מתי הוא אמור להתקיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 27, 2016 7:25 pm 
Hall of Famer

רק מוק? מה איתך ועם צ'ונסי והמיליון ליגות שלכם? כל ערב יש לכם דראפט אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה