סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 11:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2016 6:20 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא מספיק שהייתם בונקרים בדראפט עצמו, עכשיו אתם גם מתקמצנים לי על ת'רד חדש? יאללה, קצת באיחור בגלל שנגמרה לי האבקת אינטרנט אתמול ולקח זמן עד שהשגתי עוד.

הזומבים של עידן

עם מי נכנס לדראפט: אולדיפו, בוקר, דניאלה גלינארי, אנתוני דיוויס, מילסאפ, דיינג, מיילס טרנר.
עם מי יצא מהדראפט: גרג מונרו (32$), תומאס סאטורנסקי (26$), רודני הוד (11$), ווסלי מתיוז (10$), קנט בייזמור (8$), טים פרייזר (7$), טרנס ג'ונס (4$).

גם אלוף (טוב, חצי), גם נכנסת לדראפט עם תקציב די מכובד, ובסוף גם ביזבזת יותר מרבע מהכסף שלך על רוקי שכנראה יבלה את רוב העונה על הספסל? החולשה הגדולה של הסגל הזה היא כמובן בעמדת הרכז, דיפו לא באמת נותן סטטיסטיקות של רכז, סאטורנסקי כאמור יבלה על הספסל כל עוד וול בריא וטים פרייזר אחלה הימור כפיקאפ של סוף הדראפט, אבל אם הולידיי חוזר בזמן סביר ובמשהו שמזכיר כושר משחק, זו כנראה עמדת רוטציה. אז יש כאן בעיה בתחום האסיסטים, אבל אחלה בחלה של קיפרים עם דיוויס (כל עוד הוא בריא), מילסאפ וגם בוקר וטרנר שאני אוהב מאוד, מדיינג פחות החזקתי עד לא מזמן, אבל לאט לאט נראה שהוא גם מתפתח לקיפר איכותי. עמדות הכנפיים מאוישות לעייפה, חוץ מבוקר וגאלו, הוד זו אחלה בחירה, בטח במחיר הזה וכשהייוורד בחוץ לעונה וברקס נראה כמו הצרות שלי, מתיוז חזר לעצמו אחרי עונה פצועה, לא משהו היסטרי, אבל אחלה מקור לשלשות, אותו כנ"ל לגבי בייזמור, טרנס ג'ונס... לא בטוח לגביו בניו-אורלינס, הוא אמנם נראה טוב בפריסיזן ואם הוא יגלה איזו כימיה יוצאת דופן עם דיוויס אז אולי הוא יקבל דקות רציניות, אבל יכול באותה מידה גם להקבר על הספסל, בסך הכל בכלל לא רע, אבל לא נפלתי מהרגליים.

הקרינגטונים של מוק

עם מי נכנס לדראפט: לילארד, קליי, הארדן, איבקה, קאזינס, וול ויוקיץ'.
עם מי יצא מהדראפט: הבן-יקיר-לי סאבוניס (27$), א.ד. גורדון (15$), דארן קוליסון (14$), הפלאמלי מפורטלנד (1$), טריסטאן תומפסון (1$), טיילר ג'ונסון (1$), ג'מייקל גרין (1$).

עוד (חצי) אלוף יוצא ואחרי שבשנה שעברה מוק הפגיז בדראפט, השנה, אפעס, יצא לא משהו לטעמי, בטח ובטח כשאתה מתלונן שאין לך כסף להתמודד על השחקנים שאתה רוצה ובסוף אתה נשאר עם 23$ בכיס, אבל אם אתה מרוצה, שיהיה לבריאות. למוק יש כנראה את שישיית הקיפרים הכי טובה כאן, רק חוליה אחת קצת חלשה עד כמה שאני רואה וזה איבקה. סאבוניס מצד אחד זו בחירה נחמדה כי נראה שהוא הולך להיות בחמישיה באוקלהומה (או לכל הפחות לקבל הרבה דקות), מצד שני, עד כמה שאפשר לשפוט מהפרי-סיזן, גם האפסייד שלו נראה די מוגבל, אבל לפחות יתרום משהו, שזה נחמד לעמדת הרוקי. חוץ ממנו, גורדון זה הימור נחמד על שחקן צעיר, אבל מניה לא מספיק בטוחה כדי להיות השחקן שעליו הוצאת הכי הרבה אחרי הרוקי, אולי בגלל שזו עונת חוזה והכל אז תהיה כאן פריצה, אבל אולי לא, וזה לא מספיק טוב לשחקן סגל קבוע לטעמי. קוליסון רכז סבבה, בטח בכסף הזה, פלאמלי, תומפסון וגרין אחלה בחירות סוף דראפט ב-1$ שייתנו ריבאונד ואחוזי שדה (ולא הרבה יותר מזה), גם טיילר ג'ונסון בהחלט הימור סביר, אבל חוץ אולי מקוליסון, אני לא רואה כאן אף שחקן שהייתי שם עליו כסף שבוודאות יהיה אצלך בסגל עד סוף העונה. בקיצור ולעניין, אפשר היה לעשות כאן יותר לדעתי, לא דראפט שצועק אליפות לדעתי.

כלבי השלג של דוג

עם מי נכנס לדראפט: כריסטופול, קמבה, דרוזן, מלו, דיאנדרה 3000, מקולום ויצחק מודעי.
עם מי יצא מהדראפט: דווייט הווארד (31$) ברנדה אינגרם (30$), אשטון קוצ'ר (20$), ג'וליוס רנדל (15$), קרול קינג (10$), המוריס היותר מוכשר ויותר דפוק (4$), טאג' מאהל (3$).

הקיפרים של דוג משמעותית פחות טובים מאשר של מוק לטעמי, אבל כאן לפחות אני רואה שמישהו שיודע מה הוא רוצה מעצמו בדראפט והלך וניצל את התקציב הגדול כמו שצריך כדי להשיג את זה. אינגרם ב-30$ זה אחלה לגמרי, אני אישית חושב שהוא יהיה באסט, אבל האפסייד שלו זה סטאד פנטזי מהשורה הראשונה להרבה שנים ובהתחשב בעובדה שהוא עלה בערך כמו רוקים הרבה פחות מוכשרים (נניח סאבוניס), זה יופי. דווייט הווארד ב-31$ זה המון כסף לטעמי, יותר מדי כנראה, אבל שוב יש כאן חשיבה נכונה, דוג גם ככה יהיה בתחתית מבחינת אחוזי עונשין בגלל דיאנדרה, אז הריבאונד, אחוזי השדה והחסימות של הווארד יעזרו כאן מאוד לבסס אותו בצמרת של הקטגוריות האלו. רנדל לדעתי אחלה מציאה, שחקן של דאבל-דאבל להרבה שנים כנראה ואולי מחליף למלו אם הוא יתחיל השנה לרדת ביכולת וכבר לא יהיה שווה מקום של קיפר. 20$ על קורבר זה מוגזם לדעתי, אני מבין שהיית צריך שלשות, אבל קורבר אחרי עונה חלשה וכבר ממש לא ילד, בדיעבד אפשר היה להביא כמו רדיק או מתיוז בחצי מחיר וכנראה היו נותנים יותר ממנו, דמארה קרול בחירה נחמדה יחסית בזול כי אפסייד יש לו גם אחרי עונה מאוד מאכזבת ושתי הבחירות האחרונות כנראה יהיו רוטציה בכל מקרה.

ק&ה של ליאור

עם מי נכנס לדראפט: בלדסו, ג'ימי השרת, גורדון הייוורד, פורזינגיס, מארק גאסול, אמביד, דאנג'לו ראסל.
עם מי יצא מהדראפט: בן שמעון (66$), קריס קרוס וויל מייק יו ג'אמפ דאן (31$), פארוק תסגור את התריס (3$), מירוטיץ' (2$), טי.ג'יי. וורן בייטי (1$), אנקל ג'רו (1$), יהויקים נוח (1$).

עוד מישהו (מי-שהם? יש מילה כזו?) שרואים שהגיע לדראפט עם אסטרטגיה ברורה וגם ניצל את התקציב בצורה פחות או יותר מקסימלית כדי לממש אותה, אבל תוצאות לחשיבה הזו, אם יהיו, יגיעו במקרה הטוב רק בעונה הבאה, העונה זה יראה רע. ליאור וניב הגיעו במצב מאוד דומה למה שקרה אצלי בשנה שעברה עם קיפר מרכזי פצוע, וגם האסטרטגיה די מתעלמת מהעונה הנוכחית ובונה לעתיד. הסגל חטף מכה רצינית עם הפציעה של הייוורד כשביחד עם הסיכון הגדול של אמביד, זה אומר שהעונה הקרובה כנראה הייתה אבודה מבחינת מקום בצמרת בכל מקרה, גם אם יש כאן סטאדים צעירים כמו פורזינגיס וראסל ועוד את באטלר ובלדסו שהם יופי של קיפרים (כשהם בריאים). אז במקום לבנות קבוצה לעונה הקרובה, הלכו ובנו (אולי) מפלצת לשנים הבאות, וגם אם לא, לכל הפחות השיגו לפחות טרייד-צ'יפס רציניים למישהו שיהיה נואש לרוקי עם דופק. סימונס לא הולך לשחק בקרוב, אולי גם בכלל לא העונה, אז ללכת ולשים עליו סכומים שמזכירים את מה שאני שמתי על קא"ט בשנה שעברה זה סיכון לא קטן, אבל יש סיכוי לא רע שבסופו של דבר הוא יהיה השחקן הכי טוב בדראפט הזה וסטאד פנטזי רציני להרבה שנים. יחד עם סימונס יש גם את דאן שאמנם נתן פריסיזן חלש מאוד (אחרי ליגת קיץ מצוינת צריך לציין) ונמצא במקום קצת בעייתי מבחינת הרוטציה במיני (מאחורי רוביו ולאבין כרגע), אבל גם אצלו הפוטנציאל בשמיים בהחלט נותן להם התחלה של שלד עם פוטנציאל אדיר לטווח של עונה-שתיים קדימה, אבל גם כמעט בוודאות מקום בתחתית העונה מה שאומר תקציב נמוך לשנה הבאה, אולי יהיה כאן צורך להשתמש באיזה טרייד צ'יפ אחד או שניים כדי לגרד כמה גרושים מעידן או צ'ונסי. על כל שאר הבחירות אין טעם להתעכב יותר מדי, זו לא קבוצה תחרותית לעונה הקרובה, זה לגמרי הינקי ויהיה מעניין לראות איך זה עובד ואם דאן/סימונס הופכים להיות טרייד-צ'יפס כדי לשדרג מקומות אחרים בסגל או שהולכים הינקי עד הסוף.

הצ'יטות הפצועות של איתי

עם מי נכנס לדראפט: פריקי רוביו, וויגינס, גשר על הנהר קוואי, וויצ'ביץ', ווייטסייד, ברו-לו, פורטיס המשוגע.
עם מי יצא מהדראפט: רונדו (37$), רדיק (12$), לינסאניטי (8$), אריק גורדון (6$), קובינגטון (2$), טלטאבי (1$), דני קושמרו גרין (1$).

ושוב חזרנו לקבוצה שלא הגיעה עם אסטרטגיה מסודרת ונתקעה עם דראפט מבולגן, אבל בעיני יצא קצת (ממש קצת) יותר מוצלח מאשר הדראפט של מוק לטעמי. הקיפרים כאן סבבה לגמרי, הרבה צעירים עם פוטנציאל ולנארד אחד שהוא כבר סופר-סטאד, רק את רוביו אני פחות אוהב. לגבי הבחירות עצמן, רונדו חזר לעצמו פחות או יותר בעונה שעברה, לא יודע איך הוא יהיה העונה, אם ייתן משהו דומה זה אחלה בחלה ויופי של גיבוי למקרה שרוביו יפצע, אבל במחיר 37$ זו הגזמה פראית, מצד שני, באותו שלב של הדראפט למיטב זיכרוני כבר לא היו אופציות טובות יותר על השולחן, עדיף היה להתחיל לבזבז קודם. רדיק זו תמיד בחירה אנדרייטד בדראפטים, אחלה מקור לשלשות ולעונשין בלי להזיק באחוזי שדה או באיבודים (עדיף בהרבה על קורבר למשל, ובמחיר הרבה יותר טוב), לינסאניטי בשממה של ברוקלין יכול לתת אחלה עונה וקובינגטון ב-2$ זה אחלה, למרות שייחרב לך לגמרי את אחוזי השדה, לפחות שלשות וחטיפות יהיו כאן. את אריק גורדון אפשר לזרוק כבר עכשיו כי הוא עוד 5 דקות יפצע. סה"כ אפשר היה להוציא כאן הרבה הרבה יותר עם 38$ שנשארו בכיס, בטח ובטח כשלא לקחת אף רוקי והיית צריך לאסוף אחרי הדראפט את עאלק בולדווין שכנראה לא יהיה בטופ של הרוקים העונה.

הקורבס של עודד

עם מי נכנס לדראפט: IT2, קארי, פול ג'ורג', הורפורד, לאב, ברנדון האביר וחליל הרוקפור.
עם מי יצא מהדראפט: רו-לו (38$), משפחת אדאמס (28$), ישמעאל סמית' (13$), טוני פארקר (1$), מרווין האנדרואיד הפאראנואיד (1$), היי! ווי'ר גואינג טו איביצה זובאץ' (1$).

עם שני קיפרים סופר-תותחים כמו קארי ופול ג'ורג' ועוד שניים מוצלחים כמו IT וביג-גיי-אל-הורפורד ועוד סופמור איכותי ותורם כמו החליל, זו אמורה להיות קבוצה שתרוץ בצמרת, אבל הדראפט כאן קצת חלש לטעמי. אני דווקא אוהב את אדאמס ורו-לו, גם באופן כללי וגם באופן ספציפי לקבוצה הזו שצריכה חיזוק לקו הקדמי כי קווין לאב כבר לא ממש סטאד פנטזי מהשורה הראשונה, אבל המחירים האלו פשוט מופרכים לטעמי ולא השאירו יותר מדי לשאר העמדות. איש סמית' יהיה נחמד בתחילת העונה כל עוד ג'קסון פצוע, אבל אח"כ יהיה תקוע על הספסל בדטרויט, קצת מוגזם להוציא עליו 13$ לדעתי. טוני פארקר לדעתי אחלה הימור ב-1$, הוא עוד לא מספיק זקן כדי שאפשר יהיה להגיד בוודאות שאין סיכוי שהוא יחזור לעצמו קצת, גם מרווין ב-1$ זה סבבה, איביצה זובאץ'? זה כנראה אומר לשחק עם עמדת רוסטר אחת קשורה מאחורי הגב למשך עונה שלמה.

הדרקונים המפליצים של אלון

עם מי נכנס לדראפט: ווסטברוק, לאבין, לברון, פייבורס, דראמונד תאד יאנג וג'וש ריצ'רדסון.
עם מי יצא מהדראפט: אריזה (34$), ג'ורג' היל (11$), אוטו זבל (10$), מאריי (7$), א-קאפלה (7$), ביומבו (1$), גארי האריס (1$).

הקיפרים כאן ממש אחלה לטעמי, ווסטברוק ולברון סטאדים רציניים, פייבורס ודראמונד קו קדמי צעיר וטוב, לאבין מתקדם לא רע בכלל, רק יאנג וריצ'רדסון הסופמור לא משהו. מבחינת הדראפט עצמו, אני חצוי, יש כאן כמה בחירות פנטסטיות כמו אריזה, מאריי ב-7$ (ביחס למחירים של כל שאר הרוקים זו גניבת הדראפט ולא בקצת, בקילומטרים), גם קאפלה זה סבבה לגמרי למרות פרי-סיזן בינוני משהו, סוג של דווייט הווארד לעניים רק צעיר בהרבה וגם מתאים מאוד לקבוצה שכבר יש לה את דראמונד ותלך ראש-בראש עם הקבוצה של דוג על מקום אחרון בעונשין, ביומבו והאריס הימורים נחמדים ב-1$ לסוף הדראפט, למרות שהאריס פצוע למיטב זכרוני ולא אמור להיות קרוב לחזרה. מצד שני, נשארו כאן 34$ בכיס ועוד 21$ התבזבזו להם על אוטו פורטר וג'ורג' היל הלמל"מים, לדעתי יצא כאן דראפט לא רע, אבל אפשר היה להוציא ממנו יותר, אולי אפילו הרבה יותר.

קבוצת החלומות של צ'ונסי

עם מי נכנס לדראפט: קונלי, ביל, פריק, דוראנט-דוראנט, דריימונד, ראיין אנדרסון, ליגת הצדק ווינסלואו.
עם מי יצא מהדראפט: מרקז כריס (37$), גורטאט (25$), טרבור בוקר (12$), מונטה העליז (6$), דרון וויליאמס (2$), סאלינג'ר (2$), ביג-גיי-אל ג'פרסון (1$).

סוף סוף קבוצה שאני אוהב יחסית גם מבחינת הקיפרים וגם מבחינת הדראפט. פריק-דוראנט-גרין זו שלישיה מפלצתית, ווינסלואו לדעתי בהחלט יכול לתת פריצה השנה במיאמי, קונלי וביל כבר פחות מלהיבים, הראשון כבר קצת זקן ופצוע, השני סתם פצוע, ושניהם בדיוק קיבלו חוזה ענק כך שנפילה יכולה בהחלט לקרות, אבל לפחות לביל יש גם אפסייד רציני אם יצליח סוף סוף להישאר בריא. מרקז כריס נתן אחלה פריסיזן ואין לו ממש תחרות רצינית על העמדה בפיניקס (רגע עם דאדלי?), בהחלט מועמד ל-ROY, גורטאט יופי של חיזוק לקו הקדמי, דרון וויליאמס, סאלינג'ר וג'פרסון כולם וטרנים שלכל הפחות יש סיכוי סביר שלא יהפכו להיות עמדות רוטציה ויהיו שחקנים תורמים לדעתי. ממונטה אליס אני הרבה פחות מתלהב, אבל לכולנו יש בחירות שאנחנו לא ממש גאים בהם.

הקבוצה הראויה לציון של יואב

עם מי נכנס לדראפט: טיג, באטום, פורנייה, טובי האריס, ולנצ'יונאס, גאסול.
עם מי יצא מהדראפט: פטריק קים מקאו (29$), אייברי בראדלי (26$), קאנטר (25$), צ'נדלר פארסונס פרוג'קט (15$), פאריד אל אטרש (6$), האריסון בארנס (5$), רונדה ראוזי הוליס ג'פרסון (4$) מידלטון (4$).

קצת צחקתם עליו, אבל הדראפט של יואב לא רע בכלל לטעמי האישי. קשה להיות קבוצת אקספנשן בליגה כמו שלנו, אבל יש כאן גם קיפרים סבירים לגמרי ביחס לאפשרויות, מצד אחד תרומה לעונה הקרובה שתעזור לו להימנע מהתחתית ולהרוויח עוד כמה $ לדראפט הבא, מצד שני, יש כאן טרייד-צ'יפס נחמדים לקבוצות שרצות לאליפות ומוכנות לתת $ לדראפט הבא (עידן וצ'ונסי, זה שוב אתם) ומצד שלישי, יש כאן גם פוטנציאלים יפים לקיפרים לטווח ארוך, בקיצור, עבודה יפה לטעמי בהתחשב באפשרויות. בראדלי אחלה שחקן, היה אחד המטרות שלי בדראפט, גם קאנטר שמתחיל פחות או יותר לממש את האפסייד שלו ועדיין צעיר, מספיקה פציעה אחת לסטיבן אדאמס כדי שהוא יהפוך להיות מפלצת פנטזי. פאריד נראה בדרך הבטוחה לתפקיד ספסל מאחורי כל היוקיצ'ים והנורקיצ'ים, אבל ההאסל שלו כנראה ימשיך לקנות לו מספיק דקות כדי להיות רלוונטי. חוץ מזה, יש כאן 3 ווינגים שמצד אחד נראים למלמ"ים כרגע עם פארסונס, בארנס ורונדה ה"ג, אבל מספיק שאחד מהם יממש את הפוטנציאל שלו ויהפוך לקיפר לטווח ארוך כדי לסכם דראפט מוצלח. מידלטון קצת ביזבוז של בחירה אלא אם כן נחליט שלא מאפשרים הרמה של פצועים לטווח ארוך, אין סיבה לסחוב גוויה בסגל לאורך כל העונה, אפשר להרים אותו גם עוד חודש-חודשיים-שלושה ובינתיים להרוויח שחקן שגם נמצא על הפרקט ותורם איפשהו, מצד שני, הוא כנראה המניה הכי בטוחה לקיפר לטווח ארוך ממי שהיה על הלוח אם הוא חוזר כמו שצריך מהפציעה. לגבי עמדת הרוקי, מקאו נתן יופי של פרי-סיזן, הסגל של ג"ס מאוד עמוס מצד אחד מה שיכול ליצור לו בעיה רצינית של דקות בעיקרון, אבל מצד שני, כנראה שיהיו להם מספיק בלו-אאוטים העונה כדי שהוא בכל זאת יקבל מספיק דקות כדי לתת תוצרת, אם הפריסיזן מהווה איזושהי אינדקציה, יכולה להיות כאן אחלה גניבה.

הקבוצה של הראל

עם מי נכנס לדראפט: שרודר, רג'י ג'קסון, דראגיץ', ג'בארי פארקר, נואל, נורקיץ'.
עם מי יצא מהדראפט: סאריץ' (31$), ג'יילן בראון (23$), לן (10$), ליילס (7$), בארטון (7$), בנדר (2$), אקסום (1$) דריק רוז (1$).

שוב קבוצת אקספנשן על כל הקשיים שנלווים לכך, אבל דווקא כאן יש לנו עוד בונקר אחד שנשאר עם 43$ בכיס, אז ברור שאפשר היה להוציא כאן הרבה יותר. מצד שני, אני חושב שהייתה כאן אסטרטגיה נכונה לקבוצת אקספנשן. יש כאן 2 רוקים עם פוטנציאל גבוה, לטעמי כשאני במיוחד מחזיק מבראון (ולא רק בגלל שהוא בסלטיקס), בנדר הוא הרוקי השלישי עם הפוטנציאל הגבוה בתיאוריה וכנראה יהיה באסט בפרקטיקה, רוב הסיכויים שזו בחירה מבוזבזת, אבל ב-2$ מותר לעשות בחירות גרועות. ליילס, אקסום ובארטון שחקנים צעירים עם אפסייד יפה מאוד שגם הגיעו באחלה מחיר, אקסום סוף סוף מראה סימני חיים, ליילס הוא יותר השקעה לטווח ארוך (אלא אם כן גובר או פייבורס יפצעו, פייבורס כבר בספק לערב הפתיחה) וגם דריק רוז הימור מאוד מאוד הגיוני לקבוצת אקספנשן, אולי שינוי האווירה יחזיר אותו לכיוונים יותר חיוביים בקריירה. אלכס לן כנראה בחירה קצת למל"מית, לא ממש הצליח לפרוץ עד עכשיו למרות שהוא מראה ניצוצות מדי פעם שמפתים לקחת עליו הימור. בשורה התחתונה, מבין שרודר, פארקר, נואל, סאריץ', בראון, ליילס ואקסום יש כאן כ"כ הרבה כשרון צעיר שהסבירות היא שלפחות 2-3 מתוך הרשימה הזו יהפכו תוך עונה או שתיים לעמודי תווך של קבוצה איכותית.

התוכי המתים שלי

עם מי נכנס לדראפט: לאורי, אירווינג, קראודר, אולדריג', גובר, גריפין, קא"ט.
עם מי יצא מהדראפט: הילד (40$), ווייד (23$), גיי (16$), נוביצקי (15$), קלארקסון (12$), פייטון (3$), קאולי שטיין (2$).

סוף סוף דראפט שהלך לי פחות או יותר כמו שתכננתי ולדעתי יצא גם די מוצלח. קודם כל, סוף סוף אני מתחיל עונה כשכל הקיפרים שלי בריאים ואני גם די מרוצה מהם. חוץ מזה, תכלס הגעתי הרבה פחות מוכן מאשר בשנים שעברו מבחינת היכרות מעמיקה עם סליפרים, אז החלטתי ללכת על מניות יחסית בטוחות ואיכשהו זה גם הצליח להסתדר לי בתקציב. אני לא מומחה גדול למכללות, אבל ממה שראיתי באדי הילד נראה לי כמו שחקן מיוחד וסטאד רציני בפוטנציה, כשגם במקרה הגרוע, הוא לפחות נראה כמו השחקן הכי מוכן מתוך כל מחזור הרוקים הנוכחי, אז הוא נותן לי את הסיכוי הכי טוב לתרומה עקבית מעמדת הרוקי ואח"כ הסופמור, בטח ובטח כשלוקחים בחשבון שהקו האחורי של הפליקנס לא בדיוק מתפוצץ מאופציות מרשימות וזה תמיד נחמד לשחק עם רוקי שגם אשכרה עוזר איפשהו. גיי היה מאסט מבחינתי כי אני עם בור רציני מאחורי קראודר בסמול והוא אחד הסמולים הכי טובים שהיו זמינים לבחירה (חוץ אולי מאריזה שנמצא בכושר גרוע כרגע), אם לא הכי טוב, וגם השגתי אותו באחלה מחיר, ווייד ונוביצקי אמנם זקנים ומועמדים לדעיכה, אבל שניהם היו בסך הכל ממש אחלה בעונה שעברה, אם אחד מהם יצליח לתת משהו דומה השנה זה כבר יופי, אם שניהם יצליחו, זה כבר פנטסטי. חוץ מהם הלכתי על עוד שני צעירים בעונה השלישית שלהם, שזו עונת חוזה, אז פוטנציאל הפריצה נמצא שם, פייטון ייתן אסיסטים וחטיפות ונעול להרבה מאוד דקות בעמדת הרכז הפותח של אורלנדו, ב-3$ הוא גניבה לטעמי, קלארקסון גם יקבל באיזור ה-30 דקות למשחק בלייקרס והראה בעונה שעברה שהוא יכול לתת תוצרת. שטיין כבר היה בחירה של המחשב כי הייתי עייף והלכתי לישון, זו גם ככה עמדת רוטציה והוא גם ככה כבר לא בסגל וג'אר ג'אר בינקס נכנס לעמדת הרוטציה למשחק הפתיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2016 8:19 am 
Junior

מידלטון כבר נזרק.
כבר סגרנו שאסור לשמור קיפר מה-FA שידוע בעת ההרמה שלא ישחק בינואר והלאה, לא?

איזה קומיש סנילי הוסיף משום מה תקציב ויברים בהגדרות

איך הדראפט של התוכים מוצלח כשהשחקן השני במחיר הוא וייד? לא היה שווה את זה עונה שעברה, למעט הפלייאוף. פייטון הוא בכלל שחקן לפאנט משולש.
ה. נכון, חסר לי רכז. תביא כבר את לאורי. יש לך את אירווינג, וייד, בלייק, קלארקסון ופייטון (רכז מצוין) שיתנו אסיסטים.

זה קצת מביך כשאתה כל הזמן מציין רק שני מנג'רים ככאלה שנותנים דולרים. כשרואים שהם שניים מהיותר מעוטרים בליגה הזו, אולי זה מביך לא דווקא להם..

הייתי צריך להשאיר יותר דולרים למרקיז (או לחכות ולהעלות קודם את סאבוניס וכו', לוותר לצ'אנס על מונרו,..) אבל יש רוקיס במצב יותר גרוע מאשר לחכות לפציעה של וול או בראד ביל.
חוץ מזה, כבר נכנסתי לתבנית של בחירת רוקיס אירופאים

מוק חם על גורדון וקוליסון (למרות שהקינגס רוצים להביא רכז, ברוב המקרים קוליסון יהיה הרכז הפותח בקבוצתו החדשה). טריסטן יהיה אחלה
בכל מקרה מה שצועק אליפות אצל מוק זה הקיפרים האדירים (עכשו גם עם ג'וקיץ)

אני לא סגור על המקום של דרוזן בסגל של הדוג.

אריק גורדון ייפצע אבל עד אז הוא שחקן חמישייה בקבוצה שתעיף הכי הרבה שלשות בליגה

אצל אלון מארי באמת גניבה. אבל קפלה, כשמישהו יזכיר לדאנטוני שהמשחק כולל הגנה וביומבו, כשיהיה טרייד על ווצביץ יסגרו יחד עם דראמונד קטגורית ריב ואולי גם חסימות.

הדראפט של צ'אנסי מוכיח שלא צריך הרבה כסף בדראפט, רק נחישות ללכת על 2-3 שחקנים שאתה באמת רוצה בכל מחיר ולאסוף השלמת סגל אח"כ

במבט נוסף שתי קבוצות האקספנשן נתנו דראפט טוב. לא התלהבתי מכל הבחירות, במקום יואב הייתי לוקח רוקי יותר נוצץ, אבל הכל אפסייד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2016 8:52 am 
Hall of Famer

ווייד נתן בעונה שעברה 19-4-4 עם יותר מחטיפה למשחק והחזיק מעמד ל-74 משחקים בעונה, בעולם שבו הגוויה של קייל קורבר עולה 20$, אז 23$ על ווייד זה בסדר גמור לטעמי. דראפט זה תמיד עניין של ניהול סיכונים, התחושה שלי הייתה שאני לא מספיק בקיא בשחקנים הפחות מוכרים, אז החלטתי ללכת על תוצרת (יחסית) יותר מוכרת, גם אם מסוכנת בהיבט של גיל ופציעות. חוץ מזה, החיסרון שלו בשלשות לא נוראי עבורי כי יש לי כמה שלשיונרים טובים כגיבוי והאיבודים גם יצטמצמו העונה כנראה כי רונדו ובאטלר יחזיקו הרבה בכדור ו-ווייד יהיה קצת יותר פינישר.

לא סגרנו רשמית לגבי הרמה או אי-הרמה של פצועים, צריך לסגור את זה.

לגבי מוק, כתבתי, הקיפרים שלו פנטסטיים, כנראה הכי טובים בליגה, הדראפט לא היה משהו לטעמי, אבל אם הוא מרוצה, מי אני שאתווכח?

לאורי יעלה לך הרבה, היה טופ-10 בקלות בעונה שעברה ואין סיבה שלא יסתובב באזור הזה גם השנה.

אני מציין רק שני מנג'רים שמשלמים כסף בדראפט כי יש רק שניים שעושים את זה באופן קבוע, ממש לא אמרתי שזה דבר רע, להפך, ציינתי אתכם כקבוצות שרצות לאליפות, לא יודע מאיפה הגרלת את המילה מביך. לדעתי זו אסטרטגיה שמוכיחה את עצמה יפה עבור שניכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2016 5:01 pm 
מנהל פורום

האסטרטגיה אצלי הייתה ברורה מההתחלה
צריך גובה גובה וגובה.
מראש החלטתי שאני רוצה 2 גבוהים בכירים שיתנו ריב' וחס'. אחרי שהחלטתי ככה, לא נשארו יותר מידי ברירות על הלוח.
אמנם שתו לי את הכסף יפה על שניהם, אבל בסופו של יום אני מבסוט משניהם (אם כי כנראה הייתי מעדיף את דוויט על אדמס, אבל הוציאו אותם לבחירה בסדר הפוך)

החלטתי שאני צריך עוד חיזוק לאס'.
איש סמית' הוא פלסטר לחודש-חודשי וחצי. אח"כ יהפוך לרוטציה.
אבל אם יעשה מספרים קרובים לשנה שעברה, זה אחלה דיל.
חיפשתי עוד מישהו שיכול לתת סביבות 5 אס' ומעלה (רציתי רונדו, אבל היה יקר מידי לצערי), ולא יפגע באחוזי השדה.
טוני פרקר בין היחידים שעונה להגדרה הזאת.

מרווין וטרנר נותנים סטט' על כל הלוח. נתחיל איתם, ונראה ממי ימאס לי הכי מהר ויהפוך למשבצת רוטציה

לגבי רוקי. הבנתי שבכדי להתמודד בצמרת, אני חייב להשקיע את הכסף בגבוהים, ולכן לא יהיה לי צ'אנס להתחרות על רוקיז' נורמליים.
מודה שלא עשיתי יותר מידי שיעורי בית בעניין, אבל כן קראתי איפשהו שזובץ' יכול להיות הפתעה ולקבל לא מעט דקות כבר העונה.
הימרתי עליו. מקסימום נחליף במהרה בימינו.

סה"כ השגתי מה שרציתי מלכתחילה, אם כי חשבתי שאני אצלי לדחוף גם את רונדו.
פשוט משכו אותי למעלה מידי עם אדמס, ומשם פחדתי (ובדיעבד בצדק) שלא ישאר לי כסף לרו-לו, אז ויתרתי על המלחמה על רונדו

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2016 2:33 pm 
Junior

סלח לי רוני אבל אין לך מושג.
לא זועק אליפות? אתה לא תהיה קרוב אפילו לישבן המעוטר שלי חביבי.
ואסטרטגיה זה להשיג את כל האובג'קטיבס שלך. אם נשאר לי עוד כסף זה כי אנשים אחרים הגיעו ללא אסטרטגיה והשאירו שחקנים מעולים על הלוח בכלום כסף אחרי שהוציאו על אייברי בראדלי, גרג מונרו ופאקינג רונדו (או ווייד אהממ)

יש לי את בסיס הקיפרים הכי טוב בליגה. לא חושב שהיו לי צרכים מיוחדים בשום קטגוריה.
המטרות שלי היו ברורות-
1. לא נוגע בסימונס, הילד ואינגראם. הם יעלו יותר מדי ולא יתנו תפוקה. אני לא במוד של ריבילנדינג והם לא מעניינים אותי.
השלישייה ירדו מהבורד בשלב מוקדם כפי שציפיתי וןבהרבה מאוד כסף.
2. את הרוקי שלי תכננתי לבחור לקראת סוף הדראפט. היו לי שלוש אופציות, הראשונה מרקיז כריס, השנייה סאבוניס (עאלק אפסייד נמוך) והשלישית לא נבחרה כלל, שזה מראה לי כמה מעט שיעורי בית רובכם עשיתם
סאבוניס- צ'ק.
3. שני שחקנים שסימנתי לעונה הקרובה-
ארון גורדון- הפרוספקט הצעיר הכי מוכשר לטעמי, הייתי מוציא עליו הרבה יותר מ15. מחיר בדיחה לכישרון על כזה- צ'ק
דארן קוליסון- ללא שום הפרעה בעמדה שלו ועם פיטום מובטח לקאזנס, בעיני הוא בדרך לעונה גדולה, גם כן בכסף קטן- צ'ק.
אגב, הוא גם היה BPA כשלקחתי אותו.
לקחתי 3 ביגמן שכולם שחקני הרכב. אחד חוסם ומוסר נהדר מעמדת הסנטר, אחד מפלצת דאבל דאבל ואחד צעיר עם פוטנציאל לעונת פריצה. אליהם הוספתי גם את טיילר ג'ונסון שיהיה חתיכת שחקן, אבל סביר להניח שלא יהיה לי כח לחכות...
אגב, על כל אחד מאלו הייתי משלם הרבה יותר, בגלל שאנשים בזבזו כסף על ג'אנק הם נשארו כשלאחרים לא היה כסף. את זה למדתי מזמן בדראפט אוקשן. תמיד ישארו המון שחקנים טובים בדולר אם פשוט תחכה אחרי שתשיג את היעדים שסימנת לך בדרך.
סביר להניח שיהיו לי 2-3 משבצות רוטציה. אז עם עשרה שחקנים שחפצה נפשי בהם, הרוקי השני שרציתי ועוד 3 משבצות אפקטיביות שלפחות שתיים מהן תהפוכנה לרוטציה, אין לי מושג על מה אתה מדבר אבל בעיניי היה לי דראפט מושלם. 10 מ10, השגתי את היעדים שלי.
ואם זו לא אסטרטגיה, אני לא יודע אסטרטגיה מהי.

מצד שני מצחיק שאתה חושב שלך היה דראפט טוב.
שילמת הכי הרבה על רוקי שאני בספק עד כמה יתרום לך השנה. נזק הוא בוודאות יסב לך.
לקחת בסמול את גיי הדועך ונוביצקי על קביים במחיר שאני שילמתי על גורדון הצעיר והמוכשר. בא נדבר על הבחירות האלו שלך בתום העונה בסדר?
לקחת את ווייד ב23! כשאני שילמתי 14 על קוליסון. בא נדבר על הבחירה הזו גם כן בתום העונה.
פייטון זה עוד שחקן שייסב לך הרבה נזק וקאולי סטיין די מיותר. הבחירה היחידה שלך שאהבתי היא בקלארקסון.
אם כבר דראפט ללא אסטרטגיה הרי זה הדראפט שלך. האסטרטגיה היחידה שלך הייתה ללכת על הילד ובכסף ששילמת אכן השגת אותו. התרשמתי...
למזלך יש לך את טאונס, אבל הוא לא מוקף במספיק איכות בכדי שתאבק על התואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2016 6:34 pm 
Freshman

רוני סיכם יפה את הגישה שלנו לעונה הנוכחית. לאחר שהצלחנו להנחית את באטלר והייוורד, שניים משחקני הכנף היותר מוערכים על ידינו, התחלנו לחשוב בצורה רצינית על להאבק בצמרת. היה לנו ברור שהקיפרים של מוק(!), וולפסון ועידן טובים יותר, אבל ידענו שעם דראפט טוב וקצת מזל עם מימוש הפוטנציאל הגלום באמביד, נוכל להשתחל למדליית הארד. הפציעה של הייוורד סיכלה את התכנית הזו, במיוחד כאשר יוטה לא מוכנה להצהיר בצורה מפורשת כמה זמן יהיה בחוץ. במקור היה רשום 4-6 שבועות, אח"כ היה רשום לפחות 12 משחקים, ואח"כ חזרו בהם מכל ההצהרות והשאירו רק סימני שאלה. זה יותר מדי חוסר וודאות בשביל שחקן כ"כ משמעותי, במיוחד שאלת הבריאות צריכה להיות לטובתנו גם בהקשר של מארק ובלדסו.
מאותו רגע ידענו שאנחנו הולכים ALL-IN על סימונס, ואז מנסים להביא את דאן במחיר סביר. לשמחתנו זה קרה. הוא כמובן מיועד להיות טרייד צ'יפ, כי נראה שד'אנג'לו הוא הפוינט גארד שלנו לשנים הבאות.
בקיצור, היינו שמחים להיות יותר תחרותיים בעונה הקרובה, אבל אנחנו מעדיפים להיות תחרותיים באמת ב-LONG RUN. ועם זאת, אנחנו לחלוטין חושבים שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו באמצע הטבלה השנה. מארק ובלדסו הם שחקנים טופ 20, ובהתחשב בזמן העצום שהקבוצות שלהם נתנו להם להתאושש מהפציעות, אנחנו אופטימיים :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2016 9:54 pm 
Hall of Famer

וואו מוק, ממש לקחת לב :lol:

אז בוא ננתח רגע את החוסר מושג שלי, ארון גורדון שאתה כ"כ מתלהב ממנו, הסכמתי שמדובר בשחקן עם פוטנציאל, אבל עדיין, בעונה שעברה בסך הכל 9 נק' ו-6.5 ריב' למשחק, בלי אחוזים יוצאי דופן ובלי תרומה מזהירה בקטגוריות אחרות, חוץ מזה, יושבים לו על העמדה איבקה, ג'ף גרין ואוון פורנייה, אם אתה מצפה לקפיצה מאוד רצינית מה-23 דקות למשחק שהוא קיבל בעונה שעברה, אתה כנראה תתבדה, 25-28 זה הגיוני, אולי אפילו 30-32, אבל הוא ממש לא הולך לקבל 35-38 דקות למשחק. אני לא יודע לאיזו קפיצה אתה מצפה כאן ובאילו קטגוריות אתה חושב שהוא יעזור, אבל זו תצטרך להיות וואחד קפיצה, אשרי המאמין. סתם לצורך הויכוח, בעונה שעברה בחודש הכי טוב שלו, שהיה אפריל, הוא נתן 14 ו-7 ושוב, בלי אחוזים טובים ובלי תרומה יוצאת דופן בקטגוריות אחרות, רודי גיי "הדועך" שלקחתי עדיין היה הרבה יותר טוב ממנו בעונה שעברה, יותר נקודות, אחוזי עונשין עדיפים בהרבה, יותר חטיפות ושלשות ולא פחות טוב בשום קטגוריה בערך. עכשיו אם היית קבוצה שהולכת לבנייה מחדש הייתי אומר אחלה, שחקן צעיר עם פוטנציאל זה בדיוק מה שאתה צריך, אבל בשביל קבוצה שמכוונת לאליפות? אני חושב שיש סיכוי יותר מסביר שלפחות אחד או שניים מבין גיי, ווייד ונוביצקי ייתנו יותר ממנו בעונה הקרובה, אולי אפילו שלושתם.

עכשיו בוא נדבר רגע על נוביצקי ו-ווייד, הראשון נתן בעונה שעברה 18 ו-6.5 עם עונשין מעולה ותרומה בשלשות, השני נתן 19-4-4 עם תוספת של חטיפה למשחק, אף אחד מהם לא הפסיד כמות משמעותית של משחקים. אז הגיוני שתהיה אצלם ירידה מסויימת, אבל הפער בין התרומה שלהם בעונה שעברה לבין זו של גורדון הוא עדיין מאוד משמעותי לטובתם.

ולגבי קוליסון, כבר אמרתי, הוא אחלה שחקן, הוא גם היחיד מבין כל השחקנים שבחרת שאני חושב שהסיכויים שיהפוך לעמדת רוטציה ממש נמוכים, אבל עדיין, שחקן בן 29 שמעולם לא היה סטאד פנטזי יוצא דופן, לא יודע למה אתה מצפה ממנו, אבל לי נראה שזה הרבה יותר מדי.

ולגבי הקישקוש שלך שבאתי בלי אסטרטגיה, אני באתי עם אסטרטגיה, אתה יכול להתווכח אם היא מוצלחת או לא, אבל דווקא ממישהו עם קצת ניסיון בפנטזי שכבר משחק יותר משנה-שנתיים, ציפיתי לראות שיש כאן אסטרטגיה, בטח ובטח כשהיא כ"כ ברורה. האסטרטגיה שלי הייתה ללכת על שחקנים מוכחים, וטרנים, כאלו שתרמו יפה בעונה שעברה ולא הפסידו כמות רצינית של משחקים, לא רואה במה זו אסטרטגיה פחות טובה מאשר האסטרטגיה שלך של להמר על שחקנים שאף אחד מהם מעולם לא היה סטאד פנטזי רק בגלל שיש להם סיטואציות טובות ואתה מחזיק מהכשרון שלהם. לקחתי את באדי הילד כי אני באמת חושב שיש לו צ'אנס להיות סטאד, אולי אני צודק ואולי לא, אבל אמרתי את זה עוד לפני הדראפט ואני אומר את זה עכשיו, המ גם שמבחינתי, במקרה הכי גרוע, הוא השחקן הכי בשל לתרום מהרגע הראשון מהדראפט הזה בגלל הגיל שלו, רוב האחרים, גם אם יהפכו לסטאדים, יקח להם עוד שנה-שנתיים-שלוש, קבוצה שרוצה לרוץ בצמרת, עדיף שלא תסנדל את עצמה עם שחקנים שצעירים מדי כדי לתרום משהו.

הגניבות שאתה כ"כ מתפאר בהן זה כולה טריסטאן תומפסון, 5 עונות בליגה שבהן תרומה חביבה באחוזי שדה ובריבאונד, כלום בפיתה בחטיפות, חסימות, אסיסטים ושלשות ותרומה שלילית בנקודות ובעונשין. מיילס פלאמלי מוסר סבבה לסנטר עם ה-2.8 אס' שלו למשחק, אבל חוסם? עם החסימה אחת שלו למשחק בקושי? וואלה, גניבה אדירה. ג'מייקל גרין דווקא הימור חביב, אבל שוב כמו גורדון, מתאים הרבה יותר לקבוצה בבנייה מחדש שמחפשת סליפר לעוד עונה-שתיים, העונה עוד יהיה לו את זאק ראנדולף על הזנב (שלא לדבר על העובדה שהוא כבר בן 26 ועוד לא עשה משהו רציני בליגה הזו). אז כן, לקחת שחקנים שהם בסיטואציות טובות, אחלה אסטרטגיה, אבל מתוך 7 הבחירות שלך בדראפט, 4 אף פעם לא היו שחקנים פנטזי משמעותיים מעולם (וחוץ מגורדון, אף אחד מהם לא ממש ילד), שניים (פלאמלי ותומפסון) בני 25 ו-26 שלאורך כל הקריירה שלהם היו שחקני רוטציה בליגות פנטזי ואחד (קוליסון) שהוא שחקן סבבה וגם הוא, בן 29 ומעולם אף אחד לא חשב אפילו לקחת אותו כקיפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 22, 2016 11:26 pm 
Sophomore

אני אכתוב כמה מילים על הדראפט מהצד שלי
קודם כל יופי של סיכום רוני וסחטיין על ההשקעה.
דווקא התכוננתי לדראפט עם רשימת שחקנים שרציתי אבל לא רשימת רוקים וזו הייתה טעות.

היו שחקנים שרציתי והשגתי: פארסונס, בראדלי והוליס ג'פרסון
שחקנים שרציתי ולא השגתי ומצאתי להם תחליפים תוך כדי תנועה: רציתי את גורטאט אבל המחיר שלו עלה ועלה אז לקחתי את קאנטר במקום, רציתי את ג'וליוס רנדל וגם המחיר שלו עלה מאד ובסוף לקחתי את פאריד במקום. רציתי את קוליסון או רודני הוד וכאן לא כל כך הצלחתי לקחת תחליף, לקחתי את הריסון בארנס בתור שחקן טוב שנשאר על הלוח אבל זו מן הסתם עמדת רוטציה. עשיתי טעות עם מידלטון שכבר החלפתי וזו מן הסתם גם עמדת רוטציה.
לגבי הרוקי, לא התכוננתי טוב, היה לי ברור משום מה שלא תהיה בעייה להשיג את הילד או דאן ואחרי שהם הלכו קצת נתקעתי. דווקא רציתי את מאריי ויכולתי להשיג אותו אבל משום מה חשבתי שהוא לא רוקי. לקחתי את מקאו בסוף כמעין ברירת מחדל.

אני בחופשה כרגע אבל כשאחזור אשמח לשמוע הצעות לטריידים וגם אציע בעצמי.
יש לי פייסבוק אבל אני שם לעתים רחוקות בלבד. הרבה יותר נח במייל שלי: yolaso בגימייל או במשחק עצמו להציע טריידים, התקנתי את האפליקציה ואני מקבל התראות על הצעות טריידים מיד.
שיהיה בהצלחה לכולם :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 23, 2016 10:12 am 
Sophomore

רציתי להשיג בדראפט אסיסטים שלשות ועוד מישהו שיתאים ליד דראמונד. אריזה השחקן שהתלטתי אם לנסות ולקחת, החלטתי שכן ושילמתי עליו. אוטו פורטר, אולי באמת הסחפות, אבל חשבתי שיתקדם שנה שעברה ועדיין מקווה שאולי השנה זה יקרה. היל זה להשיג עוד קצת אסיסטים ושלשות שחסרים לי וקאפלה עם פוטנציאל מצוין כשבין כה לא אכפת לי מהעונשין. לא חשבתי שאקח את ביומבו בדולר והאריס זה פילר. שמרתי עוד כסף למארי, ולכן גם נשארתי עם כסף בסוף, לא ציפיתי לשלם עליו כ"כ מעט.
אם הייתי יודע שישאר לי כסף הייתי נאבק אולי על עוד כמה שחקנים יותר, אבל ככה זה תמיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2016 9:52 am 
Freshman

בגדול אני יודע שאני לא יודע להתנהלך בדראפ מכרז.
ידעתי שהקיפרים שלי חזקים באחוזי שדה (למרות רוביו), ריבאונדים וחסימות אני לא רע וגם חטיפות התחלה טובה.
ידעתי שאני צריך חיזוק בשלשות (מאדו רציתי את אריזה).. בסוף יצאתי עם קבוצה שכנראה תהיה חזקה בשלשות עם רדיק, קובינגטון, אריק גורדון, טלטוביץ ואפילו לין יתרום שלשה.

מה שנפלתי בו חזק הדראפט זה עמדת הגבוהים. לא הלכתי חזק מספיק על רולו. והיו עוד גבוהים שעניינו אותי. בסוף יצא שיצאתי בלי C אחד. שזה רע מאוד.

לגבי מה שמוק אמר אני דווקא מאוד מאוד מאוד בקיא ברוקים. (אתם לא מבינים כמה חפרתי בזה).
הבעיה שלי היא באוקשן. לא הלכתי חזק מספיק על מי שרציתי. ותמיד יש לי את התחושה שאשאר בלי כסף. מקווה שאלמד לשנה הבאה.

ידעתי שגם אסיסטים רונדו לבד במערכה אצלי.
רונדו (שאני לא חושב שיהיה פח כמו שמוק חושב) הגיע במכוון לתמוך ברוביו באסיסטים וחטיפות. למחיר לא הייתה משמעות כי בשלב זה נתקעתי עם מלא כסף.
גם לין שלדעתי יפרח בברוקלין יעזור בתחום.

סה"כ יצא לי דראפט די בינוני. אני מאוד נהנה מדראפט מכרז אבל אני ממש לא טוב בו. חייב להשתפר על מנת ממש להתחרות כי אני חושב שבסיס הקיפרים שלי לא רע.
(אמן פריצה של וויגינס סוף סוף. שיוסיך עוד חצי חטיפה, עוד חצי שלשה, 2-3 ריבואנדים נוספים ויתחיל להתרכז בעונשין)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 01, 2016 8:39 am 
Hall of Famer

מעקב ויכוח דראפט ביני ובין מוק, שבוע 1:

שחקנים שנבחרו בדראפט ועפו לווייברס אצל כ"א מאיתנו:
אצלי 1 (שטיין AKA עמדת רוטציה) אצל מוק 3 (טיילר ג'ונסון-AKA חתיכת שחקן, טריסטאן תומפסון-AKA מפלצת דאבל-דאבל ומייסון פלאמלי-AKA חוסם ומוסר נהדר מעמדת הסנטר). יתרון: שלי.

רוקים:
סאבוניס בינתיים עם 4.3 נק' ו-2.7 ריב', 50% מהשדה ב-13 דקות, באדי הילד עם 4.7 נק' ו-2.3 ריב' ב-25% עלובים מהשדה ו-18 דקות לערב. סה"כ שניהם לא ממש עוזרים בינתיים, אבל אני גם שילמתי הרבה יותר וגם סובל מאחוזי שדה זוועתיים של הילד.
יתרון: מוק.

שאר השחקנים (לא כולל רוקים):
אצל מוק נשארו בסגל ארון גורדון (12.3 נק', 6 ריב', 2 אס', 2.3 חט', 1.3 שלשות, 46% מהשדה, 62% מהקו), ג'מייקל גרין (9.7 נק', 7 ריב', שלשה אחת, 42% מהשדה ו-100% מהקו) ודארן קוליסון (עדיין לא שיחק בגלל השעייה).
אצלי נשארו בסגל דירק נוביצקי (שיחק משחק אחד מתוך 3 בגלל מחלה, נתן 22-8-2-2-2 עם 4 שלשות, 42% מהשדה ו-100% מהקו), ווייד (16 נק', 4.6 ריב', 3.6 אס', 1.6 חט', 1.6 שלשות 42% מהשדה, 100% מהקו), גיי (22.2 נק', 4.5 ריב', 2.7 אס', 1.2 חט', 0.7 שלשות, 1.5 חס', 53% מהשדה, 77% מהקו), אלפריד פייטון (13.7 נק', 4.3 ריב', 5.3 אס' וחסימה אחת, 41% מהשדה ו-83% מהקו) וג'ורדן קלארקסון (13.7 נק', 3.3 ריב', 2 חט', 45% מהשדה, 100% מהקו).
יתרון: שלי.

נמשיך לעדכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 13, 2016 2:54 pm 
Hall of Famer

סתם לצורך העניין, החלטתי לנסות ולייצר נוסחה כמותית כדי לקבוע את האיכות של הבחירה בדראפט, אז לפני שאני מתחיל להזין לתוכה את הדראפט שלנו, הייתי שמח לשמוע את דעתכם ולקבל הערות. אם יהיה עניין, אני אפרסם תוצאות ראשונות בעוד שבועיים-שלושה כשתהיה כמות משחקים סבירה (כרגע הבדל של משחק-שניים בין שחקנים עדיין יוצר פער שהוא מספיק משמעותי כדי לעוות את התוצאות בחישוב מצטבר וחישוב לפי ממוצעים מנפח את הערך של שחקנים פציעים וגם לא ממש רלוונטי בליגת רוטו).

הנוסחה היא כזו: לוקחים את כל השחקנים שנבחרו אצלנו בדראפט (סה"כ 79 שחקנים) ומסדרים אותם לפי הדירוג של יאהו (דירוג לפי סטטיסטיקות מצטברות, לא ממוצעות, אפשר גם לסדר אותם לפי הדירוג של בסקטבול מונסטר), השחקן המדורג גבוה ביותר נותן למי שבחר אותו 79 נק', השני 78 נק' השלישי 77 וכן הלאה. שחקנים שלא שיחקו העונה עדיין מקבלים נקודה אחת. אח"כ סוכמים את הניקוד לכל קבוצה ומחלקים בניקוד המקסימלי האפשרי (לקבוצות ותיקות שבחרו 7 שחקנים זה יוצא 532 נק'=79+78+77+76+75+74+73; לקבוצות חדשות שבחרו 8 שחקנים זה יוצא 604). בשורה התחתונה, ככל שהאחוז מהמקסימום גבוה יותר, כך הדראפט היה טוב יותר.

חשבתי גם ליצור טבלה כזו של עלות/תועלת, אבל מכיוון שהפערים בעלויות הם עצומים, אני לא חושב שזה יצא רלוונטי, שחקנים שנקנו ב-1$, גם אם הם בינוניים ומטה עדיין יקבל בכל הנוסחאות שהצלחתי לחשוב עליהן ציון גבוה יותר משחקנים מצוינים שנקנו ב-4-5$ ומעלה, כששחקן שנקנה ב-20$ ומעלה כמעט תמיד יהיה מדורג נמוך מאוד, גם אם הוא מצוין.

הנוסחה הזו כמובן לא מודדת קיפרים (למרות שאפשר להכניס אותם לאותה נוסחה בדיוק ולבדוק למי יש קיפרים טובים יותר) והיא בטח שלא מודדת ניהול שוטף של הקבוצה, אבל היא כן יכול לתת איזשהו כלי נחמד בדיעבד.

דעתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 13, 2016 3:31 pm 
Junior

נשמע טוב, נראה לי שעדיף לחכות ל-20 משחקים

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 14, 2016 10:39 pm 
Junior

נקרא מגניב
אולי עדיף פר גיים, עם מגבלת מינימום של 70% מהמשחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 16, 2016 11:55 am 
Sophomore

תודה למי שזרק את קאפלה. בדיוק מי שהייתי צריך. אם ימשיך ככה יהיה קיפר אצלי, במקום פאו גאסול שכבר זרקתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 16, 2016 5:13 pm 
Sophomore

מעניין. קאפלה הוא נטל מהעונשין, אלון, האם זרקת אותו בגלל הפציעה של דראמונד בעצם, כי עכשיו אתה מנסה להתמודד גם על העונשין ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2016 10:28 am 
Sophomore

זרקתי אותו די מהר, אולי הייתי צריך לחכות אבל הוא לא קיבל דקות ולא תרם מספיק, והתחזית שלי לגביו הייתה שזה לא ישתנה בעתיד הקרוב. דווקא ניסיתי להרים אותו חזרה אבל אתה הצעת יותר. בכל מקרה לא רואה אותו הופך לקיפר בקרוב, ויש כאן מספיק שחקנים טובים בשוק החופשי שהחלטתי ששווה לעשות עליו רוטציה.
איזה פציעה של דראמונד ? אפילו בלי דראמונד הקבוצה שלי גרועה מהעונשין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2016 4:50 pm 
Sophomore

מה זה קיפר?
שחקן של 16 ו 10 באחוזים טובים ואחוזים רעים מהעונשין זה קיפר ? לדעתי זה אמנם גבולי אבל זה לא רע בכלל ויכול עוד להשתפר בשנים הבאות
הוא בדרך לשם, גם אם זה הרבה בזכות העובדה שהארדן עכשיו מרכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2016 7:29 pm 
Hall of Famer

קאפלה לא שחקן של 16 ו-10, הוא שחקן של 16 ו-10 בשבוע האחרון, עונתי הוא 11 ו-9. בכל מקרה, הוא לא קיפר כרגע, אבל הוא רק בן 22, די סביר שהוא יתפתח לגבוה תורם שעוזר יפה באחוזי שדה, ריבאונד וחסימות מצד אחד, ומחרב את העונשין מצד שני, שזה אחלה לגמרי לפיקאפ מהשוק החופשי, בטח ובטח לקבוצת אקספנשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 06, 2016 3:18 pm 
מנהל פורום

Chauncey כתב:
נשמע טוב, נראה לי שעדיף לחכות ל-20 משחקים

בזמן שהנייד שלי היה בתיקון, ואני באבל על מות החתולה האהובה שלי, החלטתי להפיג את השעמום ולעשות את המחקר המבוקש
הנתונים נכונים לתאריך 3.12.16 כולל.

אלון מדורג ראשון עם 66.5% הצלחה
עידן שני עם 62.8%
דוג 62.2%
מוק 60.7%
איתי 57.0%
רוני 55.1%
יואב 53.8%
אני 49.2%
צ'ונס 47.6%
הראל 35.6%
ליאור 32.7%

אם סופרים רק את הבחירות שנשארו בסגלים של הקבוצות, התמונה משתנה

רוני ראשון עם 50.7% על 5 שחקנים מ-7
איתי שני עם 46.6% עם 5/7
אלון 45.9% 4/7
עידן 39.1% 5/7
אני 31.6% 3/7
צ'ונס 31.2% 3/7
מוק 29.5% 4/7
יואב 24% 2/8
הראל 21.7% 5/8
ליאור 18.4% 4/7
דוג 17.5% 2/7

נחזור שוב באזור ה-40 משחקים לבדיקה מחודשת

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 06, 2016 5:00 pm 
Junior

לא ממש מבין מה המאזן הזה אמור לשקף? הוא יכול באותה הקלות לשקף סטאטיות.
אני למשל זרקתי שחקנים מצויינים כי הייתי צריך לפנות מקום למשבצות רוטציה. אני משוכנע שלא מעט שחקנים נהדרים נזרקו בכדי להפוך קבוצה לטובה יותר כי קבוצה ללא משבצות רוטציה היא לא קבוצה טובה ולא משנה עד כמה החומר שלה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 06, 2016 5:23 pm 
Hall of Famer

הוא משקף בדיוק את מה שכתוב, את איכות השחקנים שכל אחד מאיתנו בחר בדראפט, הוא לא בא לשקף את ניהול הקבוצה או את איכות הקיפרים של כ"א. קח לדוגמה את דוג, הוא בחר כמעט הכי טוב בדראפט מכולנו (לפחות נכון לעכשיו), אבל 5 מתוך ה-7 שהוא בחר כבר לא אצלו ואלו שנשארו אצלו (הווארד ואינגרם) לא נותנים עונה מבריקה, אז זה מוריד אותו חזק בדירוג השני, שמתייחס רק לשחקנים שנשארו בקבוצת האם שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 09, 2016 2:51 pm 
Junior

כן, אבל רק העמודה הראשונה רלוונטית בעיני.
כי אם הבחירות שלי 60% הצלחה שזה 2.8% פחות מהטוב ביותר שזה אפילו לא סטיית תקן וירדתי ל29.5% (לא מדויק לדעתי כי תומפסון חזר אלי) ואני מוביל את הליגה, זה מראה שלא חשוב רק לבחור נכון אלא גם לדעת לחתוך נכון.
בסה"כ הוכחתי שהבחירות שלי אכן היו מצוינות, אבל הוכחתי גם דבר נוסף, צריך לדעת מתי לחתוך ולייצר משבצות רוטציה. זה כואב ומעצבן אבל הכרחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 09, 2016 5:09 pm 
Freshman

Mook כתב:
צריך לדעת מתי לחתוך ולייצר משבצות רוטציה. זה כואב ומעצבן אבל הכרחי.

מסכים. אני עוד בכאבי גדילה בתחום הזה. לא רגיל לזה. ולא רגיל לליגה רדודה ככה שאני ממש מתקשה בתחום.
זה אכן כואב ומעצבן.
אולי תספר לי את הסוד שלך איך אתה מחליט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 09, 2016 7:27 pm 
מנהל פורום

Mook כתב:
כן, אבל רק העמודה הראשונה רלוונטית בעיני.
כי אם הבחירות שלי 60% הצלחה שזה 2.8% פחות מהטוב ביותר שזה אפילו לא סטיית תקן וירדתי ל29.5% (לא מדויק לדעתי כי תומפסון חזר אלי) ואני מוביל את הליגה, זה מראה שלא חשוב רק לבחור נכון אלא גם לדעת לחתוך נכון.
בסה"כ הוכחתי שהבחירות שלי אכן היו מצוינות, אבל הוכחתי גם דבר נוסף, צריך לדעת מתי לחתוך ולייצר משבצות רוטציה. זה כואב ומעצבן אבל הכרחי.

אם אני זוכר נכון (הנתונים לא נמצאים בפני) ה-4 שנשארו אצלך כוללים את טריסטאן
ובכל אופן, כשאתה בעל הקיפרים הכי טובים בליגה ביי פאר (וזה שאפו גדול בשבילך שהצלחת לאסוף אותם), להגיד שזה שאתה ראשון מוכיח משהו לגבי הדראפט או משבצות רוטציה, זה דמגוגי אעפס

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה