סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 6:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 24, 2016 4:22 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ת'רד לריכוז טריידים.

ונתחיל בבקשה - אני במחסור חמור באסיסטים (וברוקי).
בסיכום הדראפט צוינתי כאחד משני המנג'רים המשלמים פה ואתם מוזמנים לבחן זאת.
כרגיל, הכל על השולחן https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/3185/9

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 25, 2016 5:23 pm 
Sophomore

אני אנסה להציע כמה טריידים..
אם הם נראים לכם ממש לא כדאיים זה לא כי אני מנסה לנצל מישהו .. פשוט לפעמים הערך של שחקנים בעיניי שונה ממה שנראה לאחרים.
בכל מקרה מוזמנים להציע אלטרנטיבות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 07, 2016 7:33 pm 
Junior

טרייד (פוסט דראפט) ראשון לעונה.
דוג מקבל רודני הוד
אני מקבל ג'וליוס רנדל

לדוג יש את דאנדרה ודוויט אז ריבאונדים לא ממש מדאיגים אותו.
אני איכשהו קיבלתי את גארי האריס מתנה ויחד עם בוקר, גאלו, מתיוז וכו' אני אסתדר עם השלשות והסקורינג.

בינתיים - אני עדיין מחפש רכז בכיר
בוקר, דיפו.. כל דבר בערך, מלבד טרנר, רלוונטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 19, 2016 2:27 pm 
Junior

טרייד (פוסט דראפט) שני לעונה.
באטום אליי
בוקר ליואב

חיפשתי כל הזמן פוינט ללכת איתו וחיזוק באסיסטים.
עכשו שדיפו התעורר קצת החלטתי שאפשר להסתפק בחיזוק לאסיסטים גם אם הוא לא פוינט. באטום אול אוראונדר חביב מאוד עליי כבר שנים.
ייתן 6 ריב עם 6 אסיסטים ו-2 שלשות ותרומה חיובית גם בנקודות ושלשות. חסימות לא מעניינות אותי והפגיעה באחוזי השדה תהיה כנראה קטנה מזו של בוקר.

יואב, אני מניח, לא הצליח להתאפק מול הכישרון האדיר של בוקר.
גם אני, אם הייתי רואה ברירה אחרת, לא הייתי מוסר אותו אבל מוק חזק בצמרת ופתאום גם דוג ורוני נהיו כאלה עלוקות שזה מטריף.

הטרייד הזה קובע שטרנר הוא הסופמור שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 19, 2016 6:28 pm 
Sophomore

הטרייד הזה הוא בעיקר להרוויח קדימה לשנים הבאות ולוותר קצת על העונה הנוכחית. נכון להיום מבחינת פנטזי באטום שווה קצת יותר מבוקר אבל למרות שהוא עדיין בשיאו, בוקר בן 20 וצפוי להתקדם עוד הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 19, 2016 7:44 pm 
Junior

זה טרייד טוב בשבילך אבל נכון להיום באטום לא שווה קצת יותר אלא הרבה יותר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 8:00 am 
Hall of Famer

עם כל זה שזה מעצבן שאנשים עוזרים לקבוצה הבינונית של עידן( :twisted: ) להיצמד לצמרת, טרייד מצוין לשני הצדדים, יויה לא בסכנה אמיתית כרגע של להתדרדר מתחת למקום שמיני מצד אחד והמקום השביעי נראה קצת רחוק, אז אני לא חושב שיש סיכוי גדול שהוא יפסיד מיקום וכסף לדראפט בגלל הטרייד הזה, מצד שני, הפוטנציאל העתידי של בוקר גדול מאוד, לטעמי הרבה יותר מזה של באטום. מה שכן, מבחינת יואב, הייתי שוקל אולי לחכות עם הטרייד הזה עוד קצת ולהרוויח כמה שבועות טובים של באטום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:20 am 
Junior

אבל מה איתי שאני רוצה להרוויח כמה שבועות של באטום?
אם הוא היה מבקש לחכות כמה שבועות הייתי עובר לשחקן אחר. גם ככה היו עוד 2 הצעות קרובות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2016 8:59 am 
Junior

כל כך ברור שאם אני שוקל למסור את בלדסו על אחד מבין 3-4 אפשרויות
אז אחרי הטרייד, השחקן שהכי התלבטתי לגביו יהיה הכי טוב, אחרי זה בוקר ובסוף בסוף באטום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 27, 2016 5:29 pm 
מנהל פורום

טרייד שלישי לעונה

פול ג'ורג' עובר לבית חדש ולוקח איתו את האפסייד של ברנדון נייט (בהנחה סבירה שיצא מהמדבר של אריזונה) היישר לפילי של הליגה בניהולו של ליאור הינקי.
גורדון היוורד עושה את הדרך ההפוכה לקורבס, בצירוף ראנץ' ספרדי כפול בדמות פעמיים גאסול

הינקי מקבל את השחקן הטוב בטרייד הזה ללא עוררין, אני מקבל תחליף ראוי בעמדת הסמול, משרדג קיפר מנייט למארק ומקבל תוספת ריב'+חס' אצל הגאסול הזקן יותר.
נקווה להתקדם קצת בטבלה, כי פתיחת העונה שלי לא משהו בלשון המעטה...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 28, 2016 1:35 am 
Junior

א. בלדסו ובוקר נבלות (אבל זה קשור לטרייד #2)
ב. מפתיע אותי.. חשבתי שעודד לא עושה טריידים גבוליים. מעריך שאפשר היה להשיג מהחבר'ה השלמה יותר טובה מאשר הגופה של פאו. כנראה את הולידיי
ג. מודה שלא אהבתי את הבוטום אאוט של קדם את חזן בעונה הקודמת (והרצון להימנע ממנו זה הסיבה העיקרית שהקבוצה הרביעית מקבלת מקסימום כסף לדראפט ומשם עד לאחרונה במקום ההפך)
אבל יצא להם טוב.
ד. יצא להם טוב בעיקר בזכות ההימור על אמביד ושני טריידים שהביאו אותם ממחסור בוינגים לשני שחקנים על גבול הסיבוב הראשון
ה. אין ספק ששישייה של ראסל, באטלר, ג'ורג', פרינגלס, אמביד, בלדסו היא אחת החזקות לעונה הבאה (בהנחת שיפור אצל ראסל)
ו. האמת שבסה"כ לא הפסידו כמעט משחקים על פציעות.. אולי נראה את קדם וחזן משקיעים לפרוץ למדליה כבר העונה (בטח כשזה רק מוסיף לכסף לדראפט)
ז. כאמור פחות התלהבתי מהחלק של עודד. האחים גאסול לא לוקחים ריבאונד כבר, אין עזרה בחטיפות, יש עזרה גבולית באחוזי שדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2016 4:43 pm 
Freshman

טרייד שלנו עם צ'ונסי: נותנים את אריק בלדסו, מקבלים את מייק קונלי + 20$.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2016 9:35 pm 
Junior

אחד הטריידים המופרכים שראיתי מימיי.
קונלי עף לייברס בכל ליגה שאני מכיר, למה לעזאזל לתת רכז בכיר כמו בלדסו שגם כששניהם בריאים יש לו אפסייד גבוה משל קונלי בתמורה לרכז פצוע??
הצבעתי כמובן נגד הטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 03, 2016 12:10 am 
Junior

20$

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 03, 2016 5:18 pm 
Junior

ההינקיס מסתכלים רק על העונה הבאה.
מהבחינה הזו ה-20$ חשובים להם יותר מההבחנה בין קונלי לבלדסו בתור הקיפר השישי שלהם.

רוני היה הראשון לחזות שצ'אנסי ינסה לקנות את דרכו למדליה
מצד שני, הוא גם תיאר את את פורטר וג'ורג' היל כ-21$ שאלון הוציא על 2 למלמים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2016 9:47 pm 
Freshman

Mook כתב:
קונלי עף לייברס בכל ליגה שאני מכיר, למה לעזאזל לתת רכז בכיר כמו בלדסו שגם כששניהם בריאים יש לו אפסייד גבוה משל קונלי בתמורה לרכז פצוע??
הצבעתי כמובן נגד הטרייד.

היי, נשמח לדעת באיזה ליגות בהן אתה משחק נזרק לוייבר רכז עילית כמו מייק קונלי, ונשמח להצטרף לליגות האלו בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2016 9:57 pm 
Junior

Kedem & Hazan כתב:
Mook כתב:
הצבעתי כמובן נגד הטרייד.

היי, נשמח לדעת באיזה ליגות בהן אתה משחק נזרק לוייבר רכז עילית כמו מייק קונלי, ונשמח להצטרף לליגות האלו בשנה הבאה.

הוא כנראה מדבר על הליגה שהוא משחק איתי.
אני זרקתי את קונלי בליגת קיפרים של 130 שחקנים (11 קבוצות על 12 שחקנים) ללא הגבלת משחקים ואף אחד לא הרים בוייבר.
אף אחד לא הרים וייבר למרות ששם החוקים מתגמלים טנקינג יותר מאשר פה (אבל מצד שני הקומיש יותר אנטי הרמות של פצעים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2016 10:03 pm 
Freshman

idansha כתב:
Kedem & Hazan כתב:
Mook כתב:
הצבעתי כמובן נגד הטרייד.

הוא כנראה מדבר על הליגה שהוא משחק איתי.
אני זרקתי את קונלי בליגת קיפרים של 130 שחקנים (11 קבוצות על 12 שחקנים) ללא הגבלת משחקים ואף אחד לא הרים בוייבר.
אף אחד לא הרים וייבר למרות ששם החוקים מתגמלים טנקינג יותר מאשר פה (אבל מצד שני הקומיש יותר אנטי הרמות של פצעים)

זו אותה ליגה שסיפרת לי שקנית בה את אנתוני דייויס על קייל לאורי וגאלינרי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2016 11:07 pm 
Junior

לא, הליגה שקניתי את דיוויס היא הגבלת משחקים ואלף שקל כניסה. הצעתי לך להצטרף, לא רצית

אז ניסיון הזלזול המוסווה לא עבד :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 04, 2016 11:31 pm 
Freshman

idansha כתב:
לא, הליגה שקניתי את דיוויס היא הגבלת משחקים ואלף שקל כניסה. הצעתי לך להצטרף, לא רצית

אז ניסיון הזלזול המוסווה לא עבד :P

הזלזול הוא לא בך, אתה הצד המוצלח (שאפו גדול!) של הטרייד הזה. אתה חייב להודות שאפילו ב-Black Friday אין מצב לקבל כזה דיל על מכונת המספרים של ניו אורלינס :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2016 9:00 am 
Hall of Famer

אני מבין את הגישה של מוק לגבי הטרייד, למרות שאני לא מסכים איתו, שתי הקבוצות כאן משרתות את המטרות שלהן, ליאור וניב בונים לעונה הבאה, צ'ונסי בונה לעונה הזו, לכאורה שתי הקבוצות מרוויחות. הסיבה שכתבתי לכאורה היא שכרגע נראה שליאור וניב במאבק על המקום ה-9 עם איתי, הטרייד הזה גם כנראה מוציא אותם מהמאבק הזה מצד אחד, וגם מקטין עוד יותר את הסיכוי שלהם לרדוף אחרי יואב שבמקום ה-8, כלומר זה טרייד שמבחינתם זורק לפח לפחות 5$ לדראפט הבא ואולי אפילו 10$ (או 15$, אם הקבוצה של הראל תתעורר). כלומר ניב וליאור גם ויתרו על הקיפר היותר איכותי כאן, בטח ובטח כזה שיש לו אפסייד גבוה יותר לטווח ארוך יותר ובסיטואציה תיאורטית מסוימת, יכול להיות שכל מה שהם ירוויחו זה 5$ לדראפט (רווח של 10$-15$ נראה יותר סביר). בעיני זה לא טרייד מוצלח, אבל עדיין עומד בגבולות שאני חושב שנכונים לליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2016 12:11 pm 
Junior

מדהים אותי שטרייד לא ספורטיבי בעליל עובר אצלכם בסבבה. בפועל אפשר פשוט לרכוש אליפות, למה להתאמץ?
ניחא שאין לנו מנגנון שמשמר ספורטיביות אבל גם האדישות והפאסיביות שלכם למול טרייד שמחזק מיידית מועמדת לאליפות בתמורה לכלום (כסף זה כלום ככל שזה נוגע לעונה הזו), הוא פשוט עושה עוול משווע לליגה. טרייד שמחזק משמעותית קבוצה במרוץ לתואר ומצד שני מעודד את הקבוצה השניה לטאנקינג אקטיבי ולהחזקה של שחקן שקבוצה תחרותית הייתה זורקת ובוודאי שלא מביאה בטרייד. אבל מראש הטרייד בייט כאן הוא הכסף ולא השחקן.
אגב, אותה ליגה אחרת שדיברתם עליה, לעולם לא הייתה מעבירה טרייד כ"כ לא שיוויוני.
אכן הכל כשר, אבל מסריח מחוסר שיוויוניות. בדיוק כמו הטרייד שהביא את גאסול לLA (במציאות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2016 1:33 pm 
Hall of Famer

מוק, אבל אנחנו בליגת קיפרים, בעיני לפחות זה לא נכון להתייחס לטרייד רק בפרספקטיבה של עונה אחת, כל אחד מאיתנו, כשהוא עושה טרייד או בוחר בדראפט, חושב גם על העונה הנוכחית אבל גם עוד קדימה. אתה בעצמך החזקת את אמביד בעונת הרוקי שלו למרות שהיה ברור שהוא לא ישחק כי חשבת על העונות הבאות, אז גם לאחרים מותר לעשות ויתורים מסוימים בעונה אחת כדי להרוויח בעונות שאחרי. אני חושב שבפורמט שלנו שבו אנחנו מענישים קבוצות על מיקום גרוע בפחות כסף לדראפט, יש כאן מנגנון איזון שגורם לכך שטאנקינג ישתלם פחות, אם המקום האחרון היה מקבל את התקציב הכי גבוה, אני מסכים שהייתה נוצרת כאן בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 06, 2016 4:57 pm 
Junior

זה בדיוק ההבדל בין אקטיביות לפאסיביות.
בעיניי להמר על כישרונות צעירים מתוך ראיה עתידית זה לחיות את הליגה והפורמט. למכור כלום בתמורה לכסף לא דורש שום מאמץ או השקעה מנטאלית מינימאלית במישהו או משהו.
ומה שיותר מפריע לי היא העובדה שאפשר למכור אוויר בכסף ולשנות את כף המתמודדות לאליפות. זה כמו שקבענו בזמנו שניתן לעשות טריידים בקיץ רק על שחקנים שממשיכים עם שתי הקבוצות בכדי לשמור על ספורטיביות ולא לעודד אגירה של שחקנים כטרייד בייט. כאן אנחנו מעודדים מצד אחד התעצצות ומצד שני התחזקות ללא שום מאמץ זולת כסף.
אבל כנראה שרק אני רואה את העוול הזה שבעיני הוא לא ספורטיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 07, 2016 12:04 am 
Freshman

אתה רוצה לדבר איתנו על אקטיביות של ראייה עתידית? כבר השנה התחלנו את העונה עם 2 סופמורים (פורזינגיס + ד'נאג'לו) במקום אחד, ועם רוקי (אמביד) שנכון לזמן שבו החלטנו שהוא נשאר אצלנו בתור קיפר, תצוגת השיא שלו הייתה 6 נק' במשחק אימון נגד הפועל ארגזים בליגת השוקו של אדם סילבר. אני עד היום זוכר את ההודעה שבה עידן שאל אותי בקיץ את מי נשאיר בתור קיפר בעמדה 5, ואמרתי לו אמביד והוא היה בהלם.

בנוגע לדבריו של רוני על התחרות על קרבות המיקום בעונה הנוכחית - אנחנו לגמרי מתחרים עם איתי על המקום ה-9 ועושים את כל המאמצים לנסות אפילו לעלות למקום ה-8 ולהרוויח עוד כמה גרושים כדי להיות עוד יותר רלוונטיים בעונה הבאה.

ועכשיו ספציפית בנוגע לטרייד, מע' השיקולים שלנו הייתה מאוד ברורה: כל עוד שניהם בריאים - קונלי הרבה יותר יעיל מבחינת פאנטזי (לא אמרתי מוכשר - אמרתי יעיל). במידה והספקולציה בה קונלי חוזר למגרשים תוך 3 שבועות תתממש - זה מדהים מבחינתו. אם לא - נספוג את זה כמו ילדים גדולים. כמו כן, פיניקס צוללים והשבתה בכפייה של בלדסו היא תמיד על הפרק בחצי השני של העונה, בטח כשמכניסים את עברו הבריאותי למע' השיקולים. ממפיס במאבקי פלייאוף וקונלי בעונת שיא. כל הסיבות בעולם שינסו להכשיר אותו ולהריץ אותו עד הפוסט סיזן בעוד שרק אלוהים יודע מה יהיה האינטרס של פיניקס לתת לבלדסו לשחק אחרי ינואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה