סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 9:54 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 4:37 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
במקום להגיע לדיון הזה כל פעם מחדש, אפשר פעם אחת ולתמיד לקבוע אמות מידה ודרך התנהלות.
האם אפשר לעשות טרייד שבו חלק משמעותי ממה שמקבל הצד השני הוא כסף לדראפט או שזה יכול להיות רק נדבך משלים.

אני יודע שקשה לכמת את זה, אבל עדיין כדאי להגיע להסכמה משותפת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 4:47 pm 
Junior

נמשיך לנשום גם בלי הצהרת כוונות מהראל ועם וטו אחד ממוק, גם אם הצעקות הוירטואליות הקבועות האלה יימשכו לנצח.
עידן, יש אמות מידה, כבר קבענו אותם. אמרנו שחייבים להיות גם מעורבים שחקנים שנותנים אימפקט לקבוצה המקבלת אותם ולא רק כסף.
זה שיש כאן מישהו שההסתכלות שלו היא תמיד צרה על המאבק בצמרת ולא יכול לראות את הסיבות של הבונות לעתיד, לא אומר שצריך לקבוע חוקים חדשים בשבילו.

עשיתי טריידים לגיטימיים לחלוטין וכולם הבינו את זה למעט אחד.
לדעת ליאור וניב קונלי פצוע ועשרים דולר שווה יותר מבלאדסו שנפצע לא מעט במהלך הקריירה שלו. שיקול והחלטה לגיטימיים והגיוניים.
הראל חושב שכקבוצה שמוכרחה לבנות לעתיד עדיף לו לקחת דולרים ושני ילדים כשרוניים שהקבוצות שלהם בונות עליהם לעתיד על פני רכז בן 31 שהקבוצה הנוכחית שלו מחפשת עליו טרייד. מי שלא מבין את הטרייד הזה לא מבין את כל המהות של ליגת קיפרים.

ואגב, הטרייד הזה לא ישפיע כלל על הצמרת בעונה הזו, כי אני לא משחק עליה, למי שלא שם לב מקצב החילופים. אני מתעסק בלנסות לבנות את הקיפרים הטובים ביותר שאוכל לשנה הבאה כדי לנסות להתמודד על זהב, התמודדות על כסף/ארד לא מעניינת.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 5:11 pm 
Freshman

אז ככה.

לא מת על זה שאני צריך לפרט פה את כל מערכת השיקולים, אבל אני לא רוצה להיות זה שמעורר כעסים ובטח לא להיות מואשם בהכרעת המאבק בצמרת בצורה לא הוגנת.

טיילר ג'ונסון היה מטרה שלנו כבר תקופה, ומבחינתנו הוא המרכז של הטרייד ולא הכסף.
חשבנו שנוכל לקבל אותו בלי לוותר על דארגיץ', אבל מס' הצעות שלנו לא קיבלו מענה. דראגיץ' מבוגר ולא ימשיך איתנו הרבה שנים בכל אופן, והפציעה של ג'בארי (השחקן הכי משמעותי שלנו, שלא לומר היחיד כרגע) קברה סופית את התקוות שלנו להיות יותר תחרותיים בעונה הבאה שהפכה סופית לעוד שנה של בנייה מבחינתנו, ולכן גם הערך של דראגיץ' בשבילנו פחת באופן משמעותי.

לגבי הטענה של עידן, שהיינו יכולים לקבל עליו הרבה יותר - איתך ספציפית, עידן, ניהלתי מו"מ פעמיים על דראגיץ' ובשני המקרים (אם אני זוכר נכון) הבנתי שהוא נגמר רק כשקראתי כאן שהלכת בסוף על טרייד אחר. לגיטימי כמובן, אבל זה גם תרם למחשבה שאולי הערך של דראגיץ' לא נתפס גבוה כמו שחשבנו.
בנוסף, ישנו החשש שדראגיץ' יעבור בטרייד לפני הדד-ליין והערך שלו יירד עוד יותר.

בקיצור, אולי טיפשי מצדי, אבל המטרה בטרייד הזה בהחלט הייתה להשיג את ג'ונסון, והכסף הוא רק בונוס (ואגב, אני לא לגמרי מבין את ההתנגדות לטריידים בשביל כסף, אפילו אם זה יהיה רק כסף לצורך העניין - נשמע לי מקביל לטרייד על בחירת דראפט ואני לא רואה את הפסול). אני אגיד בכנות שגארי האריס כנראה לא יישאר כקיפר, אבל לגבי ג'ונסון זו בהחלט אופציה שתישקל.
יחד עם זה, להתחייב מראש לשמור אותו כדי למנוע וטו נראה לי מוגזם ולכל הפחות אתייעץ עם השותף שלי לפני שאני עושה הכרזה כזאת, גם אם המחיר יהיה פסילת הטרייד. בגדול כשאני מקבל החלטה אני מן הסתם מתחשב בשיקולים שלי בלבד, ואם יש פגיעה בליגה אז לא לחינם יש לה כלים לעצור את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 5:54 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה שום בעייה עם הטרייד הזה, לקבוצה כמו זו של הראל, יש יותר מה להרוויח מחבר'ה צעירים שיכולים להצתפתח לקיפרים תורמים לטווח ארוך מאשר לקיפר בינוני בן 31 כמו דראגיץ' שאולי יהיה אחלה השנה ובשנה הבאה, אבל אין לו אופק רחוק מדי, וגם עונת הרנסנס הנחמדה שלו כרגע לא תשכנע אותי שהוא מישהו ששווה לבנות עליו לטווח רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 8:41 pm 
Junior

Chauncey כתב:
נמשיך לנשום גם בלי הצהרת כוונות מהראל ועם וטו אחד ממוק, גם אם הצעקות הוירטואליות הקבועות האלה יימשכו לנצח.
עידן, יש אמות מידה, כבר קבענו אותם. אמרנו שחייבים להיות גם מעורבים שחקנים שנותנים אימפקט לקבוצה המקבלת אותם ולא רק כסף.
זה שיש כאן מישהו שההסתכלות שלו היא תמיד צרה על המאבק בצמרת ולא יכול לראות את הסיבות של הבונות לעתיד, לא אומר שצריך לקבוע חוקים חדשים בשבילו.

עשיתי טריידים לגיטימיים לחלוטין וכולם הבינו את זה למעט אחד.
לדעת ליאור וניב קונלי פצוע ועשרים דולר שווה יותר מבלאדסו שנפצע לא מעט במהלך הקריירה שלו. שיקול והחלטה לגיטימיים והגיוניים.
הראל חושב שכקבוצה שמוכרחה לבנות לעתיד עדיף לו לקחת דולרים ושני ילדים כשרוניים שהקבוצות שלהם בונות עליהם לעתיד על פני רכז בן 31 שהקבוצה הנוכחית שלו מחפשת עליו טרייד. מי שלא מבין את הטרייד הזה לא מבין את כל המהות של ליגת קיפרים.

ואגב, הטרייד הזה לא ישפיע כלל על הצמרת בעונה הזו, כי אני לא משחק עליה, למי שלא שם לב מקצב החילופים. אני מתעסק בלנסות לבנות את הקיפרים הטובים ביותר שאוכל לשנה הבאה כדי לנסות להתמודד על זהב, התמודדות על כסף/ארד לא מעניינת.

שמע, אתה טיפוס מאוס ודוחה. תלמד לדבר לאנשים. אני די בטוח שאין לך יותר מדי חברים מחוץ לחיים הוירטואליים.
לא בזין שלי להגיב לך.
זכותי להטיל וטו על טריידים שלא נראים לי ולקבל עליהם תגובה בלי כל האקסטרות שלך. מצחיק שלי יש ראיה צרה על הצמרת בעוד שאיש הצמרת קונה כל מה שזז בטריידים לא מאוזנים.
תעשו מה שבא לכם, אל תקבעו אמות מידה ותנו לטרול לקנות את דרכו לתארים.
בשורה התחתונה לא מעורבים כאן שחקני אימפקט בשום אופן. זה טרייד של כסף נטו. אין לי ספק שהוא לא היה עובר בשום ליגה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2017 10:41 pm 
Junior

master,
קודם כל סליחה שהשארתי אותך באוויר.
בזמן שמכרתי את בוקר, הייתי בטוח שאמרתי שיש לי אופציות אחרות שאני מעדיף (בדיעבד בחרתי באפשרות הגרועה ביותר)
בפעם השנייה, התקמצנתי לשלם ונחפזתי לסגור כבר טרייד. סליחה.

תודה על ההסבר.
כאמור אני לא חולק את האמון בטיילר, אבל מומחים גדולים ממני כן נתנו לו חוזה גדול.

גם מוביל הליגה, עם העין החדה שלו (בלי ציניות, הבנאדם עם יוקיץ ושישייה מטורפת),
מחזיק את ארון גורדון שברוב הליגות האחרות שלי בילה מתישהו בוייבר העונה אז יש הבדלי דעות בין אנשים על פונטציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2017 7:56 am 
Hall of Famer

מוק, אני חושב שסיכמת זאת יפה בעצך בת'רד סיכום דראפט הקיפרים:

Mook כתב:
אליהם הוספתי גם את טיילר ג'ונסון שיהיה חתיכת שחקן, אבל סביר להניח שלא יהיה לי כח לחכות...

שלא תבין לא נכון, לגיטימי לגמרי שתשנה את דעתך לגביו, אבל אני חושב שלגיטימי מבחינת הראל, שגם ככה יש לו קיפרים חלשים יחסית כרגע, ששווה לקחת עליו צ'אנס רציני. מספיק טרייד על גורדן דראגיץ' כדי שהוא (אולי) יהפוך לסטאד פנטזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2017 1:35 pm 
Junior

לא שינתי את דעתי לגביו למרות שהיא לא פופולארית. אני אפילו מחזיק אותו בעצמי כסליפר בליגת הפרנצ'ייז המקורית.
וגם ציינתי בגוף ההודעה הראשונה שלי שאם הוא אכן ימשיך איתו אני מושך את הווטו שלי.
פשוט לא האמנתי ואני עדיין לא מאמין שבליגה מהסוג הזה מישהו ייקח אותו כקיפר (לא סליפר כמו בליגה המקבילה)
לכן מבחינתי זה טרייד של כסף בלבד.
ואגב, דראגיץ' אולי בן 31 אבל הוא בדיוק קיבל חוזה מקס, הוא כרגע נמצא בשיא. בחודש האחרון הוא היה אחד השחקנים הטובים בליגה באחת הקבוצות הלוהטות בליגה. הוא לחלוטין קיפר טוב משני הצעירים שהתקבלו בתמורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2017 2:12 pm 
Hall of Famer

כשאתה משווה את ג'ונסון לקיפרים כמו של הותיקים אז ברור שאף אחד לא שוקל לקחת אותו כקיפר, אבל להראל יש קבוצת אקספנשן עם קיפרים פחות מרשימים, האלטרנטיבות שלו הן רג'י ג'קסון, דניס שרודר, קריס מידלטון ודראגיץ'. בעיני, בראייה לטווח ארוך, לג'ונסון בהחלט יש פוטנציאל רציני להיות הבכיר מבין כולם. הנקודה היא שאם אתה קבוצת אקספנשן, אתה יכול ללכת עם קיפרים בינוניים כמו דראגיץ' ולהיות קבוצה בינונית בלי יומרות או שאתה יכול ללכת עם שחקנים כמו ג'ונסון, ואז אתה מפסיד בטווח הקצר, ויש סיכוי שתיפול על האף גם, אבל מצד שני, יש מצב שבעוד עונה או שתיים עונות הוא שחקן טופ-15-20 שמקפיץ אותך קדימה הרבה יותר ממה שכל דראגיץ' (בסך הכל מדורג 67 עונתי במצטבר ו-69 פר משחק, לא ממש מפיל מהרגליים) שכזה יכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2017 2:14 pm 
Junior

"אבל הוא בדיוק קיבל חוזה מקס, הוא כרגע נמצא בשיא. בחודש האחרון הוא היה אחד השחקנים הטובים בליגה באחת הקבוצות הלוהטות בליגה. הוא לחלוטין קיפר טוב משני הצעירים שהתקבלו בתמורה."

בדיוק קיבל חוזה = לפני שנה וחצי.
מקס = 18 מיליון לעונה, 25% פחות מהמקסימום שיכל לקבל באותו קיץ.
כרגע נמצא שיא, בחודש האחרון היה אחד הטובים בליגה = מקום 39 בדירוג מונסטר בחודש האחרון, מקום 14 בין הרכזים. נחמד אבל לא מדוייק.

לחלוטין קיפר טוב יותר = נכון, כרגע. בגלל זה קניתי אותו, זה לא היה משיקולי תמיכה בהראל. אך כאמור על ידי רוני ואנוכי - הראל עובד על העתיד, לא על העונה הבאה, ודראגיץ' על הטרייד בלוק במיאמי, מה שלא רק עשוי לפגוע במספרים שלו בקבוצה אחרת, גם אמור לפתוח את הבמה לחלוטין לטיילר ג'ונסון.

סיכום - אם אני הייתי מצטרף לליגה הזו השנה כמו הראל, ואלה היו הקלפים שלי בנקודה זו, הייתי מנסה למכור כרגע את דראגיץ' למרבה במחיר, גם אם המחיר המירבי הזה לא היה מגיע למחיר הראוי לדעתי, בשל ההנחה (שנראה לי שכולנו מסכימים עליה) שהמחיר של דראגיץ' בשיאו כרגע, וסביר שלעולם לא יחזור לנקודה הנוכחית.
מעבר לשיחות של הראל עם עידן אני לא יודע אם בוצעו נוספות, אבל אני כן מעריך שהאחרים לא היו מציעים להראל יותר ממה שאני הצעתי לו, שלדעתי היה מחיר ראוי ומעבר לכך.

אני אוהב את דראגיץ' והנתונים שלו מתאימים ומשתלבים לשאר הקיפרים שלי, אבל כאמור הוא שחקן שגם בשיאו וגם כשהבמה לחלוטין שלו במיאמי לא פורץ לעשרת הרכזים המובילים, יחסית מבוגר, ובעל סיכויים גבוהים לעבור ממיאמי אל יעד לא ידוע עם מידת אחריות והשפעה לא ידועים.
לקבל עליו שחקן שנה שלישית שהקבוצה שלו השקיעה עליו 50 מיליון דולר לפני חצי שנה, ובממוצע העונתי כבר עכשיו נמצא קרוב לדראגיץ' בדירוג מונסטר (75 מול 64), פלוס עוד שחקן שנה שלישית שמדורג 91 ומראה פוטנציאל גדול גם במבחן העין, פלוס 10$ לדראפט עם מחזור רוקיז מאוד חזק?
אם מישהו טוען שזה טרייד לא הוגן או אפילו טרייד לא טוב להראל (במסגרת הנתונים של הקבוצה שלו ובחוקי הליגה שלנו) או שלא בדק את הנתונים, או שלא מבין את הליגה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 12:30 pm 
Hall of Famer

טרייד ביני לבין עידן, ג'ף טיג אורז מזוודות לזומבילנד, אריזה וקוליסון נוסעים לחנות החיות בבולטון ומצטרפים לתוכים המתים שלי.

למה זה טוב לי? כי הקטגוריות שבהן יש לי צ'אנס לצבור עוד נקודות הן שלשות, חטיפות ואחוזי שדה, אז באחוזי שדה אני כנראה לא אתקדם יותר מדי בגלל אריזה, אבל שלשות וחטיפות אני כנראה ארוויח ואולי אסגור עוד 2-3 נק' על מוק.

למה זה טוב לעידן? תכלס הוא מקבל את השחקן הכי טוב בטרייד הזה והיחיד ששווה משבצת קיפר, בטח ובטח בקו האחורי המאוד בינוני שהוא מחזיק כרגע. טיג אצלי לא היה קיפר לפני אירווינג ולאורי, אבל אצל עידן בהחלט יש לו מקום של כבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 2:26 pm 
Junior

אני לא כזה מרוצה מטיג כרכז קיפר אבל זה הטוב שמצאתי.
מי שרוצה טרייד על גארד\סמול בכיר, אז עדיין יש:
דיינג, טיג, באטום, גאלו, מילסאפ, ווסלי, זוכה תחרות השלשות ו-3 הרוקיס הטובים בליגה (לפחות לפי החודש האחרון) - ברוגדון, יוגי, וילי גומז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 12:17 pm 
Junior

דיבאץ במכה אחת הצליח גם לגרום לי הרגיש רע שנתתי את קוליסון וגם לדאוג לגבי גבה.
נבלה.
תמיד העדפתי את סאבוניס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 11:59 am 
Junior

רוני לא מוותר על האליפות.
לאורי אליי.
טיג, מתיוז ו-5$ אל רוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי