סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 9:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיכום דארפט H2H 2019
הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2019 1:04 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ננסה, מקווה שתהיה הענות.
ההכנות השנה לא היו משהו, ההכנה שלי הסתכמה בשני דראפטים שכבר עשיתי לליגות קיפרים, ונסיונות לקרוא קצת שלא ממש הספקתי. לכן תכננתי לנסות לשחזר את הטקטיקה של שנה שעברה שהוכיחה את עצמה מצוין ולנסות ללכת שוב על פאנט אסיסטים עם השחקנים שהוא מביא.
שעתיים לפני הדארפט התחברתי לבדוק אם כולם אישרו וגיליתי שעדיין לא, אבל החלטתי לנצל את הזמן וקראתי איזה כתבה של מישהו שאני אוהב, דיבר על פאנט חטיפות משהו שאף פעם לא ניסיתי, החלטתי שזה הזמן. חצי שעה לפני הדארפט התחברתי וניצלתי את הזמן לסמן שחקנים שיתאימו. בשלב הזה החשש הכי גדול שלי היה שלא כולם יגיעו, ושחלק ( דוג ...) עוד חושבים שהדראפט יום אחרי.
לשמחתי כולם הגיעו, זה שדחינו בחצי שעה עזר :)
שחקני מטרה מובילים היו סטף או קאט. העדפתי את סטף כי את קאט יש לי בליגה אחרת, אבל קאט יצא שני נדמה לי והחלטתי לנסות לקחת עותו עד 70, זכיתי ב 69 ! דרך אגב, שמתם לב שחמישה מהשישה הראשונים הלכו ב 69-70 ?
בשלב הזה תכננתי לשבת ולחכות שאחרים יבזבזו כסף או שיצאו השחקנים המסומנים. מישהו הוציא את באדי הילד ולקחתי אותו למרות ששלמתי עליו מחיר גבהו יותר ממה שרציתי (24). הבא היה איטון שסגר לי שני סנטרים (22), וידעתי שאני מכוון לעוד אחד שיעלה לא מעט בהמשך. ובאמת בבחירה ה44 גובר הצטרף במחיר מציאה מבחינתי (28) ומצאתי את עצמי עם שלושה שחקנים שהם רק C. לכן השחקן הבא היה עוד סנטר :lol: קולינס , אבל הוא גם PF, עלה לי 18. הבנתי שאני חייב להתחיל לקחת גארדים, אבל חלק מאלה שסימנתי היו עדיין זמינים אז לא ממש נלחצתי, וידעתי גם שמצבי בכמה קטגוריות כבר עכשיו מצוין. זה גם היה השלב שהמחירים התחילו לרדת.
גאלו ב 8 אם לא יפצע זה מעולה, ואחריו ברוגדון שלא התכוונתי לוותר עליו כי הייתי חייב PG ב9. אולדיפו לא היה מתוכנן אבל ב3 ברוכים הבאים למרות שבכלל לא מתאים לפאנט. גורדון הייורד ב6, בשביל הפוטנציאל. לאמב ב2 כדי להחזיק בכל הקו האחורי של אינדי. ווורן גם :roll:
דני גרין וסקסטון כדי לחזק קטגוריות שהיה נראה לי שאני חלש בהן בשלב הזה. ואינגרם בעיקר בשביל הנקודות, למרות שלא אוהב אותו. הירו לשלשות וכדי שיהיה לי רוקי לפיתוח :wink:
סה"כ מבסוט למדי, היו כמה שחקנים שרציתי ופיספתי, בעיקר לילארד ומקקולום וקצת קאנטר.
מחכה לראות איך הקונספט הזה יעבוד. בדיעבד הקבוצה מאוד חלשה באסיסטים, והבנתי את זה כבר באמצע הדראפט והחלטתי שזה בסדר לעשות גם על זה פאנט, כי אנחנו עם 11 קט'.
נראה לי שבמספיק קטגוריות הקבוצה מאוד חזקה, להפתעתי דווקא החסימות שחשבתי שסגרתי אחרי הבחירות הראשונות כנראה פחות חזק ממה שחשבתי.
יאללה נקווה שיגמר כמו שצריך, אחרי שלוש זכיות רצופות הגביע נשאר לתמיד לא ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סיכום דארפט H2H 2019
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 21, 2019 8:40 pm 
Hall of Famer

אחלה סיכום, תודה!

לגבי הקבוצה שלי, כרגיל באתי בלי אסטרטגיה רצינית, כי למי יש זמן, וכרגיל החלטתי שאני לוקח את אחד מ-5 הבכירים ומקציב לטובת העניין 70$. אז קיבלתי את יאניס בדיוק במחיר הזה והאמת שטיפה התבאסתי, כי הייתי מעדיף במחיר הזה את קאט או הארדן שציפיתי שילכו במחיר גבוה יותר. ליאניס צירפתי את ביל במחיר מציאה, 44$. ביל די אנדרייטד לדעתי, עם ערך טופ-10 בסיטואציה נוחה ושחקן שלא פיספס משחק כבר 3 שנים. אז סקורינג יש לי, אחוזי שדה לא רעים וגם חטיפות, אז בבחירה הבאה גנבתי את פול ב-7$. אני לא אוהב את פול, פצוע מדי, אבל במחיר הזה זה באמת נו בריינר.

אחרי פול הגיע ג'רו, עוד גארד פנטסטי במחיר מציאה יחסי של 22$ ואז סטיבן אדאמס ומיילס טרנר, הראשון סגר לי פינה בריבאונד התקפה חזק ואחוזי שדה, השני סידר אותי בחסימות. אחרון ברשימת השחקנים שעוד היה לי תקציב אליהם זה גילגוס אלכסנדר שהשלים לי שלישיה מ-okc וייתן לי אחלה גיבוי אם פול פצוע.

מכאן והלאה אלו רק שאריות של סוף הדראפט, הבנתי שאחוזי העונשין שלי לא יבריקו, גם אם לא מדובר בפאנט מוחלט, אז גירדתי את לוני לאחוזי שדה וריבאונד, ג'אווייל לחסימות ואחוזי שדה, כמה סמולים זולים שחסרו לי ואולי יועילו כמו מרקוס מוריס, קאלבר, האנטר ובראון ואת סאטורנסקי בתור הרכז הפותח של הבולס שנתן אליפות עולם מטורפת ואולי ימשיך על הגל גם הלאה.

שורה תחתונה-חוץ מעונשין שדי חלש יצאה לי קבוצה די סבבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2019 3:18 am 
Hall of Famer

rony כתב:
אחלה סיכום, תודה!

לגבי הקביצה שלי, כרגיל באתי בלי אסטרטגיה רצינית, כי למי יש זמן, וכרגיל החלטתי שאני לוקח את אחד מ-5 הבכירים ומקציב לטובת העניין 70$. אז קיבלתי את יאניס בדיוק במחיר הזה והמת שטיפה התבאסתי, כי הייתי מעדיף במחיר הזה את קאט או הארדן שציפיתי שילכו במחיר גבוה יותר. ליאניס צירפתי את ביל במחיר מציאה, 44$. ביל די אנדרייטד לדעתי, עם ערך טופ-10 בסיטואציה נוחה ושחקן שלא פיספס משחק כבר 3 שנים. אז סקורינג יש לי, אחוזי שדה לא רעים וגם חטיפות, אז בבחירה הבאה גנבתי את פול ב-7$. אני לא אוהב את פול, פצוע מדי, אבל במחיר הזה זה באמת נו בריינר.

אחרי פול הגיע ג'רו, עוד גארד פנטסטי במחיר מציאה יחסי של 22$ ואז סטיבן אדאמס ומיילס טרנר, הראשון סגר לי פינה בריבאונד התקפה חזק ואחוזי שדה, השני סידר אותי בחסימות. אחרון ברשימת השחקנים שעוד היה לי תקציב אליהם זה גילגוס אלכסנדר שהשלים לי שלישיה מ-okc וייתן לי אחלה גיבוי אם פול פצוע.

מכאן והלאה אלו רק שאריות של סוף הדראפט, הבנתי שאחוזי העונשין שלי לא יבריקו, גם אם לא מדובר בפאנט מוחלט, אז גירדתי את לוני לאחוזי שדה וריבאונד, ג'אווייל לחסימות ואחוזי שדה, כמה סמולים זולים שחסרו לי ואולי יועילו כמו מרקוס מוריס, קאלבר, האנטר ובראון ואת סאטורנסקי בתור הרכז הפותח של הבולס שנתן אליפות עולם מטורפת ואולי ימשיך על הגל גם הלאה.

שורה תחתונה-חוץ מעונשין שדי חלש יצאה לי קבוצה די סבבה.

נשמע כמו דראפט מעולה. מישהו צריך לתת פייט לאלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2019 2:18 pm 
Junior

אני כרגיל סיימתי דראפט מבולבל בלי שאני ידוע בדיוק איך הוא יצא.

רציתי מאוד את דיוויס ואת סטפ... לקחתי את שניהם אבל במחיר די גבוה (70 ו69)
אחרי זה הלכתי על מציאות והרמתי את בוקר ב29 (שחקן כושל אבל יודע להעמיד מספרים :D ) ואת לאורי קשישא ב8

מפה באמת נשארתי עם חצאי גרושים והשלמתי את הסגל עם לארי נאנס ב4 (למה שילמתי עליו 4?!), הורפורד ב4 (נראה לי שיחוק על) בוגדניביץ' של הקינגס ב1 (נראה לי גם שיחוק), לאוורט ב4, אלן ב3 קולי סטיין ב2 ואינגלס ב2 ומשם כבר (שנשארתי עם דולר לשחקן) ברידג'ס, באטום, דריק וויט והאורטר.

סך הכל נראה לי שאני הולך לפרק את כולם בשלשות ויכול לעבוד לא רע גם בריב' ובחס'
מעבר לזה אין לי שום מושג מה יהיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 31, 2019 12:11 pm 
Junior

והנה עוד עונה הלכה לה :( Damn you steph

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2019 4:20 pm 
Hall of Famer

דיוויס וסטף שניהם פציעים אם משווים ליאניס וטאונס שעד כה היו עמידים יותר
כך שלקחת מראש סיכון מסוים
אבל אני לא חושב שזה אומר שאין לך סיכוי.
תעשה הרבה חילופים, תיאבק ותלמד עוד תוך כדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2019 5:45 pm 
Junior

Att כתב:
דיוויס וסטף שניהם פציעים אם משווים ליאניס וטאונס שעד כה היו עמידים יותר
כך שלקחת מראש סיכון מסוים
אבל אני לא חושב שזה אומר שאין לך סיכוי.
תעשה הרבה חילופים, תיאבק ותלמד עוד תוך כדי.

וגם קייל לאורי בחוץ ...
דיוויס אכן פציע אבל הנחתי שחלק מהפציעות שלו בNOP היו בבלוטות החשק

סטף עונה שעברה שיחק 69 ( שזה על גבול הסביר) ולפני 3 עונות שיחק 79... מהצד השני לפני שנתיים שיחק רק 51.
אתה לא טועה בזה שהם פציעים אבל כן קיוויתי שזה הרבה עניין של פוזיציה ושדיוויס יהיה יותר כשיר כי יותר בא לו לשחק ושסטף יהיה יותר כשיר כדי לשמור אותם בתמונה לפלייאוף עד החזרה של קליי.

טעיתי לגבי סטפ, נקווה שלא לגבי דיוויס :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 11, 2019 3:58 am 
Hall of Famer

אני חשבתי לפני העונה שיש סיכוי די גדול שסטף ייפצע פשוט כי הוא יחסית פציע ולא מאוד צעיר
וכי הוא ייקח על עצמו המון
אבל זה גם כמובן עניין של מזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה