סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 10:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 14, 2021 4:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז מה היה לנו? היה דראפט די חשוב, נראה לי. כלומר, האליפות לעונה הקרובה די בכיס של מוק עם סגל קיפרים מפלצתי ורק פציעות או משהו בסגנון יצליחו לעצור אותו, אבל הרבה רוקים מעניינים נכנסו לליגה השנה וישפיעו בשנים הבאות.

ק&ה של ניב:
עם מי נכנס לדראפט: באטלר, גריי-גוס, דוראנט, פול ג'ורג', פורזינגיס, וושינגטון, וויזמן.
עם מי יצא מהדראפט: סקוטי בארנס (41$), רוזייר (26$), מקולום (16$), דביון מיטשל (11$), בוגדן הבוגדני (10$), מרקוס סמארט (3$), ג'שון טייט (1$).
עם המקום הרביעי בעונה שעברה והתקציב הכי גדול, וגם סגל קיפרים איכותי מאוד ו-(סוף-סוף)-בריא, ניב עשה יופי של דראפט, אפילו שנשאר עם 22$ בכיס. קודם כל שני רוקים, בארנס הולך לקבל הרבה דקות בטורונטו, הוא כנראה לא הרוקי עם הכי הרבה אפסייד במחזור הזה, וגם לא קרוב, אבל אמור לתת תוצרת מהרגע הראשון, ודביון מיטשל בתור גיבוי זה בכלל לא רע למרות הקו האחורי העמוס בסקרמנטו. חוץ מזה, הקו האחורי קיבל חיזוק עוד יפה ונחוץ עם מקולום, רוזייר וסמארט במחירים טובים, הדבר היחיד שחסר בקבוצה הזו זה גבוהים, כי לסמוך על פורזינגיס זה תמיד מסוכן. הייתי מוותר על בוגדן שתקוע באטלנטה העמוקה לטובת איזה ביג-מן, והיו מספיק שהלכו סביב ה-20-30, אבל זה בהחלט בר תיקון. שורה תחתונה-תחרות על מדליות.

הדרקונים המפליצים של אלון
עם מי נכנס לדראפט: מיטשל, לברון, MPJ, ירמי גראנט, ג'ארט אלן, טייריס הליברטון וברנדון קלארק.
עם מי יצא מהדראפט: ג'יילן סאגס (43$), מיקאל ברידג'ס (36$), אל הורפורד (3$), וונדל קרטר (2$), ארון גורדון (2$), יצחק אוקורו (1$), יונתן קומינגה (1$).
הקיפרים של אלון לא מזהירים, מיטשל ו-MPJ אמנם צעירים ומבטיחים, אבל כרגע לא נראה שהם בדרך להיות שחקנים בטופ של הפנטזי, לברון מזדקן לאיטו, ואלן וגראנט פשוט בינוניים. הליברטון וקלארק בתור הצעירים זה דווקא לא רע בכלל, נראה איך יתקדמו העונה. לגבי הדראפט עצמו, סאגס ב-43$ זה ממש סבבה, אני מניח שהקדם-עונה הפושרת שלו שיחקה כאן תפקיד והורידה לו את המחיר, זה בערך חצי מחיר מהרוקים הבכירים והפוטנציאל עדיין גבוה. מיקאל ברידג'ס זו עוד אחלה בחירה, וגם את הבחירות בקומינגה, הורפורד וקרטר אני די מחבב. אוקורו וגורדון לעומת זאת? הרבה פחות ונראה שיזרקו לווייבר בקרוב. מה שכן, עם 27$ שנשארו בכיס, אפשר היה בכיף לשדרג נניח את הורפורד לאיזה נורקיץ' או רוב-וויל, או להוציא איזה גארד מעניין כמו מקולום, רוזייר או ברוגדון נניח שהלכו במחירים סבבה. שורה תחתונה-אמצע טבלה ומטה, אבל יש עתיד מבטיח, במיוחד אם סאגס יתחיל לפרוע שטרות.

הצ'יטות של איתי
עם מי נכנס לדראפט: קאריס לוורט, קוואי, מידלטון, JJJ, פוקו, קיליאן הייז.
עם מי יצא מהדראפט: קינג קייד קאנינגהאם (90$), מיטש-רוב (3$), ג'ורדן קלארקסון (2$), קלי עוברה (1$), אוטו זבל פורטר (1$), טי.ג'יי וורן (1$), דניאל ת'אנדר ת'ייס (1$).
עם קוואי מושבת לכל העונה, קאריס לאוורט הפצוע תמידית, JJJ ה... פצוע תמידית, מידלטון המצ'עמם, ג'ון קולינס החביב ופוקו והייז שבאים אחרי עונת רוקי, אפעס, לא משהו, איתי היה חייב התחלה חדשה. אז כל הז'יטונים הונחו חזק על קייד קאנינגהאם והמטרה הושגה, עכשיו רק נשאר שקאנינגהאם לא יהיה אנדרו וויגינס 2.0 והעתיד מתחיל להתבהר. האמת היא שהתלבטתי עם ללכת ALL-IN על קייד לאור העובדה שהוא לא שיחק אפילו פעם אחת בפרי-סיזן ושנראה שיש עוד כמה רוקים חזקים מאוד במחזור הזה, החלטתי לוותר. חוץ מזה, לא אהבתי את הדראפט, חוץ ממיטש-רוב ו-וורן שמתחילים את העונה פצועים אין כאן בחירות עם פוטנציאל מספיק טוב, אם כבר הולכים על עונה פיננסית, אפשר להמר קצת יותר, זו תהיה עונה בתחתית, אבל אם קוואי חוזר לעצמו וקייד מממש את ההבטחה, בעונה הבאה זה כבר יראה הרבה יותר טוב.

הנימים של נימי
עם מי נכנס לדראפט: דיונטה מארי, קיירי, דרוזן, KPJ, אייטון, גארלנד, קול אנתוני.
עם מי יצא מהדראפט: סיאקם (39$), סקסטון (28$), ברוגדון (26$), יונתן אייזק (3$), ניק קלקסטון (2$), מייסון פלאמלי (1$), זהיר וויליאמס (1$).
טוב, אז קיירי לא נראה שהולך לשחק העונה, וחבל כי איתו בכושר משחק יש לנימי קבוצה מאוד מעניינת עם הרבה מאוד פוטנציאל צעיר, גארלנד (מחזיק ממנו מאוד), אייטון, KPJ ודיונטה זה אחלה שלד. גם בדראפט לטעמי יש עבודה טובה, סיאקם, אם יחזור תוך זמן סביר, ברוגדון וסקסטון זה אחלה וטרנים להוסיף לקבוצה, וההימור על אייזק ב-3$ יכול מאוד להשתלם אם הוא יעקוף את כל עניין החיסונים ולא יפרק לעצמו את הברך שוב. זאיר וויליאמס זה אחד מהרוקים הפחות מלהיבים שנבחרו בעיני, אבל היו קצת ניצוצות בפריסיזן אז אולי אני טועה. חוץ מזה, 10 נקודות בונוס על האיחוד המרגש של סקסלנד ועוד 5 על ניצול מקסימלי את התקציב. שורה תחתונה-מרכז טבלה, אולי יותר אם קיירי יחליט להתחסן פתאום.

הקורבס של וולפסון
עם מי נכנס לדראפט: דיים לילארד, דאהרון פוקס, הייוורד, וויגינס, קלינט איסטווד, אנתוני אדוארדס, רוי האשימורה.
עם מי יצא מהדראפט: טובי האריס (36$), נורקיץ' (34$), נחשון בונז היילנד (9$), מייק קונה לי (8$), האריסון בארנס (4$), רג'י ג'קסון (3$), בויאן הבוגדני (1$).
וולפסון די נעלם בעונה שעברה והפך לגוויה, וחבל כי יש כאן סגל לא רע, דיים עדיין שחקן טופ 7-8 בפנטזי, פוקס צעיר ומבטיח, קאפלה סנטר סבבה לגמרי ואנתוני אדוארדס אחד הצעירים הכי מבטיחים בליגה כרגע. בדראפט האסטרטגיה הייתה ברורה, וטרנים מועילים על חשבון רוקי בפרופיל גבוה. טובי ואולי נורקיץ' יכלו אפילו להיות קיפרים בסיטואציה אחרת, קונלי (אם ישאר בריא) ובארנס יכולים להיות מספיק טובים כדי לתקוע יתד בסגל באופן קבוע, ובונז בחירה טובה של רוקי בזול, במיוחד בעונה שמארי פצוע. בסך הכל קבוצה סבירה, אבל בחייאת זומזום, לפחות תסדר הרכבים...

ההראלים של הראל ורמי
עם מי נכנס לדראפט: טריי יאנג, לונזו בול, ברנדון אינגרם, סבוניס, כריס בושה, צדיק כתמר ביי, עמנואל מהר מהר.
עם מי יצא מהדראפט: ג'יילן גרין (51$), רוב-וויל (26$), בן שמעונס (24$), נרלנס נואל (1$), כריס דוארטה (1$), חלדון ג'ונסון (1$), ישעיהו רובי (1$).
מחבב מאוד מאוד את הקבוצה הזו, יאנג סופרסטאר אין דה מייקינג, סבוניס מעולה, בול ואינגרם יהיו תורמים יציבים להרבה שנים קדימה, סאדיק ביי הראה שלפחות בתור ספציאליסט שלשות יש לו מקום בפנטזי ורק את בושה הפצוע תמידית וקוויקלי שתקוע עמוק בספסל של הניקס אני פחות אוהב. לגבי הדראפט, יש כאן שני רוקים טובים, גרין עם אחלה פוטנציאל ולפחות כסקורר ייתן תרומה יפה כבר העונה, אולי יותר בעתיד, ואותו כנ"ל דוארטה, פחות פוטנציאל אולי, אבל סביר שיתרום כבר העונה ואחלה גניבה ב-1$. גם רוב-וויל במחיר הזה זו גניבה מצוינת של שחקן צעיר עם פוטנציאל גדול, ונואל זה הגבוה הנכון לקחת מניו-יורק לדעתי, לפני מיטש-רוב שקצת קשה לסמוך עליו. גם ג'ונסון ורובי צפויים לקבל הרבה מאוד דקות, ורק את סימונס, במחיר הזה, אני פחות אוהב. סימונס זה אחלה בחלה בתור הימור בזול, אבל להוציא עליו רבע מתקציב ממוצע? נראה לי טיפה מופרז כשפתרון לסיטואציה שלו לא נראה באופק, אבל אולי זה עוד ישתלם בעתיד. שורה תחתונה-מרכז טבלה.

הענקים הקטנים של יואב
עם מי נכנס לדראפט: דונצ'יץ', בראון, כריסטיאן ווד, יוליוס רנדל, באם אדביו, לאמלו בול, אר.ג'יי בארט.
עם מי יצא מהדראפט: דיאנדרה האנטר (26$), דיאנג'לו ראסל (15$), דניאל גאפורד (15$), ג'ורדן פול (13$), נורמן פאוול (8$), טריי מרפי (7$), קלי אוליניק (1$).
סגן האלוף מהשנה שעברה נכנס לעונה עם סגל קיפרים איכותי בלי חורים רציניים, היחיד שלא נראה כרגע כמו שחקן טופ-50 זה בארט, וגם הוא בסך הכל די אחלה וחוץ מהקורונה של בראון הכל נראה מוכן לריצה נוספת בצמרת. לגבי הדראפט עצמו, אני קצת פחות מתלהב, ראסל ופול ממש סבבה, פול נתן פרי-סיזן מטורף, גאפורד ופאוול די בסדר אבל לא מלהיבים, טריי מרפי בתור רוקי בזול זה סבבה, הראה ניצוצות מעניינים בקדם עונה ואולי עוד יתרום. מצד שני, האנטר זה סיכון קצת גדול במחיר שהוא הלך, היה לא משהו כרוקי, התחיל את העונה שעברה מדהים, נפצע ואז חזר גרוע, הייתי מוציא יותר כסף במקומות יותר בטוחים, במיוחד לקבוצה עם שאיפות מוצדקות למדליה. שורה תחתונה-צמרת.

הזומבים של עידן
עם מי נכנס לדראפט: ואן-פליט, כריסטופול, זאק לאווין, AD, קא"ט, ג'יידן מקדניאלס, אלכסנדר-ווקר.
עם מי יצא מהדראפט: שנגון (27$), דריימונד גרין (26$), זובאץ' (14$), רו-קו (12$), דריק ווייט (7$), לארי נאנס (3$), טייריס מקסי (1$).
לא סתם עידן כבר שנים בצמרת הגבוהה בליגה, סגל קיפרים איכותי מאוד, שני גבוהים אדירים, גארדים מצויינים (כריס פול קשישא כבר איזה שנתיים לא נפצע, מה קורה כאן?) ו-ווצ' שהוחלף בלאווין הצעיר יותר שנתן עונה אדירה לפני שנה. הצעירים קצת פחות מלהיבים, מקדניאלס היה נחמד בעונה שעברה אבל נראה זוועה בפרי-סיזן ו-NAW נראה כמו סקורר חסר מצפון שיהרוס אחוזים ולא יתרום הרבה בקטגוריות נוספות. לגבי הדראפט, אהבתי מאוד. אני מעריך ששנגון יהיה אחד הרוקים הכי טובים במחזור הזה ואבן פינה לעוד הרבה שנים, והוא הגיע ממש בזול יחסית, דריימונד חזר לעצמו בחצי השני של העונה שעברה וחוץ מלקלוע יעשה הכל בערך, רו-קו ודריק ווייט אחלה בחירות שהגיעו ממש בזול וגם את הבחירה במקסי אני ממש אוהב, ב-1$ הוא יכול לתרום לא מעט כל עוד סאגת סימונס לא נפתרת. הבחירה היחידה שפחות אהבתי-זובאץ', מצ'עמם ולא מספיק טוב. ועדיין-מקום טוב בצמרת כל עוד כולם בריאים.

הבילאפסים של ערן
עם מי נכנס לדראפט: ווסטברוק, לאורי, יאניס, רישון טורס הולמס, יואל אמביד, ציון, פלפלצ'ומה אוקיקי.
עם מי יצא מהדראפט: ג'רו הולידיי (43$), גידי אתה מתרחק ממני (24$), יעקב פולטל (19$), אנדרה דראמונד (18$), באדי הילד (16$), קייל אנדרסון (3$), דבונטה גראהאם (2$).
ערן קיבל בירושה מצ'ונסי קבוצה עם קו קדמי מפלצתי לגמרי, כשהגבוה הרביעי שלך בהיררכיה זה רשון הולמס אז מצבך ממש ממש טוב. הקו האחורי לעומת זאת לא משהו בכלל, די מקשיש ובעייתי. לאור כל זה, אהבתי מאוד את ההחלטה לשים את רוב הכסף על ג'רו, שהיה יכול להיות קיפר בכמה קבוצות כאן, וגם ג'וש גידי יתרום לא מעט אסיסטים וריבאונדים כבר בעונה הקרובה, אחד הרוקים עם הפוטנציאל היותר-גבוה בדראפט הזה. פולטל זו גם אחלה קניה במחיר הזה, אבל לא בטוח שהייתי מוציא עוד סכום כזה דווקא בקו הקדמי. דראמונד לעומתו בזבוז כסף לטעמי, כל עוד אמביד בריא הוא לא שווה מקום ברוסטר, בטח שלא ב-18$, יש גארדים ממש מועילים כמו מקולום, ראסל ודריק ווייט שהלכו בפחות. שורה תחתונה-מרכז טבלה.

הקרינגטונים של מוק
עם מי נכנס לדראפט: הארדן, קארי, טייטום, יוקיץ', גובר, ג'ה, ישעיהו סטיוארט.
עם מי יצא מהדראפט: אבו-יונאס (22$), מיילס ברידג'ס (11$), לורי מרקנן (3$), פרנץ' טוסט ווגנר (2$), ג'יימס בוקנייט (1$), טרנס ה-איש מאן (1$), סטיבן אדאמס (1$).
עם שלושת התותחים הכי כבדים שיש בפנטזי לעונה הקרובה, טייטום ששווה בעצמו סיבוב ראשון בכל דראפט פנטזי, רודי גובר ועוד שני צעירים מועילים פלוס כמו ג'ה וסטיוארט, כל מה שמוק צריך לעשות העונה זה לא לפשל ולא לחטוף פציעות רציניות, והזהב אמור להיות שלו. מוק אכן לא פישל בדראפט עם 2 וטרנים מועילים מאוד כמו יונאס ומיילס ברידג'ס ועוד שני רוקים שהראו דברים מעניינים בפרי-סיזן, בוקנייט נתן כמה היילייטים די מדהימים והראה שהוא לפחות ייתן קצת סקורינג וגם פרנץ ווגנר הבליח פה ושם ובטח יקבל הזדמנויות באורלנדו. את מרקנן ואדאמס קצת פחות אהבתי, אבל הם באמת זניחים ואולי יחד עם מאן יהיו עמדות רוטציה. הדבר היחיד שאולי יהיה כאן בעייתי זה המחסור בגארדים אחרי הארדן וקארי, עם 39$ שנשארו בארנק אפשר היה להביא לפחות עוד גארד טוב אחד ולסגור גם את הפינה הקטנה הזו. כך או כך, ה-מועמד הבכיר לזהב.

התוכים המתים שלי
עם מי נכנס לדראפט: בראדליביל, דווין בוקר טוב, OG עננובי, מיילס טרנר, ווצ'ביץ', טיילר הירו ופטריק כוכב הים וויליאמס.
עם מי יצא מהדראפט: איוון האיום מובלי (79$), מו במבה (11$), ספנסר דיווינדי (8$), אוון פורניר (7$), ברוך לופז (7$), קמבה ווקר (6$), דאנתוני שמנטון (1$).
נתחיל מהקיפרים-בסך הכל די בסדר, ביל היה שווה סיבוב ראשון בשנה שעברה ואמור להשתפר השנה עם העזיבה של ווסטברוק, דווין בוקר קצת ירד, אבל אולי עם ההזדקנות של פול יכול לעלות בחזרה אחרי פלייאוף מצוין, אנונובי היה נהדר בשנה שעברה ומרגיש לפני פריצה גדולה, ווצ' אחד הביג-מנים הכי טובים ויציבים בפנטזי ורק מיילס טרנר לא תורם יותר מדי חוץ מחסימות. גם בגזרת הצעירים, די בסדר, טיילר הירו אמנם איכזב קצת כסופמור אחרי שהיה די מדהים בבועה, אבל הראה דברים יפים מאוד בפרי-סיזן ופטריק וויליאמס אמנם מגיע פצוע קצת לעונה, אבל עדיין אמור להיות בחמישיה בשיקגו ולקבל מספיק דקות כדי להועיל אחרי עונת רוקי סבירה. בדראפט עצמו, עם התקציב השלישי הכי גדול, החלטתי ללכת בכל הכוח על אוון מובלי שהרשים בפריסיזן ולמרות התקף לב קטן אחרי איזו התנתקות קטנה של האינטרנט שבגללה הייתי בטוח שפיספסתי אותו, בסוף היעד הושג ויש לי את גבוה העתיד שלי. זה אמנם עלה לי *המון*, אבל אני מעריך שהוא יהיה שווה את זה וקיפר בכיר לעוד הרבה שנים. אחריו ניסיתי לגרד מציאות בזול, מקמבה במחיר שהגיע אני ממש מרוצה, אם יהיה בריא זו גניבה גדולה, גם דיווינדי, פורנייה ולופז אמורים לכל הפחות להיות מועילים, במבה שכבר היה אצלי כרוקי ו איכזב הוא די הימור על אפסייד, אבל נראה שהוא מתחיל למצוא את עצמו בליגה, ומלטון יקבל הרבה הזדמנויות בתחילת העונה עם הפציעה של דילון ברוקס. שורה תחתונה-מרכז טבלה, אבל יש אופטימיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 14, 2021 5:03 pm 
Sophomore

כל הכבוד רוני ותודה רבה!
עונה שנפתחת עם סיכום דראפט היא עונה טובה יותר
לגבי הדראפט שלי, אני חטפתי מכה קשה כשוויתרתי על האריס מקקולום וגרו הולידיי מהסגל של שנה שעברה ולא הצלחתי למלא את החסר. התקציב הנמוך והצורך ברוקי הוציאו אותי מהתוכנית שלי וכמעט לא בחרתי אף אחד שרציתי מראש.
ברור לי שתהיה עונה של ירידה אבל תכלס אני רק רוצה ששניים מתוך השישה שבחרתי ( לא כולל הרוקי) יעשו צעד קדימה לכיוון החמישים-ששים, ואני אהיה בסדר גמור, והסכוי לזה קיים.
שיהיה בהצלחה לכולם!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 17, 2021 10:05 am 
Junior

אחלה סיכום רוני.
אני אמנם נשארתי עם הרבה כסף בדראפט אבל זו חכמה בדיעבד שלא יכלתי לסכן בזמן אמת עם התקציב הכי נמוך. בגדול השגתי את רוב המטרות שסימנתי.
יונאס סוגר לי פרונט קורט מפלצתי, האחורי כבר היה סגור מראש (אגב לא שמתי לב שהורידו למאן ולברידג'ס את הגארד) וברידג'ס לטעמי יהפוך לחתיכת שחקן העונה (הברידג'ס הנכון)
מראש לא כיוונתי לצמרת הרוקיס וסימנתי לי מטרות נמוכות יותר כשהשגתי שתיים מהן. אבל אצלי כרגיל הכל פתוח לעמדות הרוטצייה. כולם נכנסים לתקופת מבחן ולאחר מכן חותכים בבשר החי.
אגב, אני מאוד מחזיק ממרקאנן ומטרנס מאן, הכל תלוי בהזדמנויות שיקבלו. אני חושב שהם בנויים מחומר של כוכבים. אבל בNBA זה הכל עניין של תזמון ודקות משחק. הם בחירות היי ריסק היי ריוורד קלאסיות רק במקרה הזה הם היו לו ריסק היי ריוורד, אז אני בכלל סבבה איתן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה