סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 15, 2024 10:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 171 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 8:47 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
בעד שניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 9:15 pm 
Junior

או, זה מפתיע. חשבתי שאתה תהיה ההתנגדות שבגינה נרד מרעיון התקציבים הכפולים.
(למרות שזה באמת הרבה יותר ברור ופשוט מליגת הקיפרים. שם זה גם לא בדיוק היה כפול, וגם שם לא הייתה השפעה לקיפרים, כך שהתקציב התייחס רק לשחקנים שבדראפט עצמו, וגם לא נתן את הדעת על כך שחלק ניכר מ-80 השחקנים היקרים בליגה מחוץ ללוח כבר בתחילתו. בליגה הזאת כל העניין הרי שונה לחלוטין.)

טוב, בינתיים יש הסכמה גם על התקציב הכפול.
השאלה, אם אכן הולכים על זה, מה עושים עם הבונוסים לדראפט? מעלים ל-10 הבדל בין כל קבוצה לפי הדירוג?
אם כן, בליגה שתגיע בתקווה ל-10 משתתפים, יהיה הבדל של 70-100 דולר בתקציב לדראפט בין האלופה והמקום השני לקבוצות בתחתית הדירוג לדראפט. זה יהיה המון לדעתי, וייצור אנדרלמוסיה במספר דרכים שונות.
אני מעדיף שנשאיר את זה על הבדלים של 5$, כי זה רק לדראפט, וקבוצות לא ייכנסו לדראפט עם יותר מדי כסף יכול להיות, אז גם הבדל של כל 5$ יהיה הבדל. $10 פשוט יהיה קריטי מדי לטעמי בין מספר קבוצות.
אבל לא בטוח לגבי זה. רוצה לשמוע עוד דעה/ות על זה..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:16 pm 
Junior

זה אותם אחוזים כמו בתקציב של 200, מה משנה המספר האבסולוטי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:17 pm 
Sophomore

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בו נגיד פי או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:20 pm 
Junior

ברור שזה אותם אחוזים ועל פניו אנחנו חותכים את הבונוסים בחצי אם אנחנו מעלים את התקציבים ומשאירים את הבונוסים באותו מצב של התקציב הקודם,
אבל זה גם לא בדיוק ככה (כי התקציבים עולים, אבל התקציב מתחיל עם הקיפרים, הבונוסים מתחילים רק עם הדראפט),
ובעיקר -
אני אומר שצריך בעצם לחתוך בחצי את הבונוסים, כי ההשפעה שלהם באחוזים המקוריים הייתה גדולה מדי.

אלון, עזוב. אתה הצעת, אתה תעשה. לרוני כבר נמצא משהו אחר לחשב.
אבל נקרעתי מצחוק, הכי חזק בפורום הזה עד עכשיו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:34 pm 
Sophomore

5 זה מעט מדי בעיני.
גם 10 זה לא הרבה. בטח בתקציב כפול.
100 הפרש בין מקום ראשון ל10 זה סביר בעיני, אתה רוצה לצ'פר את האחרונים כדי שישתפרו - זה חלק ממטרות הדראפט לא ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:38 pm 
Sophomore

עוד שני דברים:
1. שחקן שלקחת מהוייבר לדעתי המחיר שלו צריך להתעדכן מתישהו ולהפוך למחיר של יאהו ולא להשאר 1 לשלוש שנים.
2. צריך למצוא שיטה שבה ההכרזה על מי משאירים כקיפרים היא בו זמנית, או חסויה, כי מה הקבוצות האחרות עושות משפיע על ההחלטה. אפשר לדון באיך כשתהיה הסכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 10:54 pm 
Junior

א. העניין הוא שזו לא ליגת קיפרים, אז קשה להגיד שאתה רוצה לצ'פר את האחרונים כדי שיישתפרו.
הובעה כבר הסכמה לשיטת לדירוג הדראפט - שהמנצחות בפלייאוף התחתון, ובקרב על מקומות 5-6, זוכות לדירוגים גבוהים יותר לדראפט מהמפסידות.
כי זה נכון יותר לטעמי, מקום 10 בטבלת הסיום של הפלייאוף עדיין יקבל הרבה יותר ממקומות 1-3, אבל צריך להשקיע גם בסדרות הפלייאוף הפחות משפיעות כביכול, כדי לזכות בנתח גדול יותר לדראפט.

1. הסכמנו, כנראה, על כך שמהוויברים אתה לוקח שחקנים לפי תקציב בידים מיוחד לוויברים, ושמחיר הקנייה הזה יהיה מחירו של השחקן לעונה הבאה, אם תרצה לשמור עליו כקיפר.
אתה מתכוון לשחקן מהפרי אייג'נסי ? מסכים חלקית. רוני רצה מאוד את הדרך הזאת, אז אני לא רוצה להוריד אותה לחלוטין,
אז אני מציע דבר כזה :
נפריד בין שחקני הוויבר לשחקני הפרי אייג'נט.
שחקן וויבר - מחיר החוזה שלו יהיה זהה למחיר הקנייה ששולם בווייברס-מאני, והחוזה שלו יהיה כמו של כל פרי אייג'נט אחר.
פרי אייג'נט - החוזה שלו יהיה רק לשנה אחת. כמו ששחקני סיבוב ראשון מקבלים חוזה אופציונלי ל-4 שנים וסיבוב שני רק לשנתיים.
אז את הפרי אייג'נט תוכל לשמור בעונה שאחרי על דולר אחד, ובסיומה הוא יהפוך ל-"חופשי מוגבל", אותו תוכל לשחרר או לשמור במחיר של יאהו.

2. צודק. נעשה את זה כך שאת כל בחירות הקיפרים יעבירו בצורה פרטית אליי או אל רוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 28, 2013 11:58 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
א. העניין הוא שזו לא ליגת קיפרים, אז קשה להגיד שאתה רוצה לצ'פר את האחרונים כדי שיישתפרו.
הובעה כבר הסכמה לשיטת לדירוג הדראפט - שהמנצחות בפלייאוף התחתון, ובקרב על מקומות 5-6, זוכות לדירוגים גבוהים יותר לדראפט מהמפסידות.
כי זה נכון יותר לטעמי, מקום 10 בטבלת הסיום של הפלייאוף עדיין יקבל הרבה יותר ממקומות 1-3, אבל צריך להשקיע גם בסדרות הפלייאוף הפחות משפיעות כביכול, כדי לזכות בנתח גדול יותר לדראפט.

1. הסכמנו, כנראה, על כך שמהוויברים אתה לוקח שחקנים לפי תקציב בידים מיוחד לוויברים, ושמחיר הקנייה הזה יהיה מחירו של השחקן לעונה הבאה, אם תרצה לשמור עליו כקיפר.
אתה מתכוון לשחקן מהפרי אייג'נסי ? מסכים חלקית. רוני רצה מאוד את הדרך הזאת, אז אני לא רוצה להוריד אותה לחלוטין,
אז אני מציע דבר כזה :
נפריד בין שחקני הוויבר לשחקני הפרי אייג'נט.
שחקן וויבר - מחיר החוזה שלו יהיה זהה למחיר הקנייה ששולם בווייברס-מאני, והחוזה שלו יהיה כמו של כל פרי אייג'נט אחר.
פרי אייג'נט - החוזה שלו יהיה רק לשנה אחת. כמו ששחקני סיבוב ראשון מקבלים חוזה אופציונלי ל-4 שנים וסיבוב שני רק לשנתיים.
אז את הפרי אייג'נט תוכל לשמור בעונה שאחרי על דולר אחד, ובסיומה הוא יהפוך ל-"חופשי מוגבל", אותו תוכל לשחרר או לשמור במחיר של יאהו.

2. צודק. נעשה את זה כך שאת כל בחירות הקיפרים יעבירו בצורה פרטית אליי או אל רוני.

ההצעה ששחקן הווייבר יקבל את מחיר הווייבר שלו היא טובה בעיני, גם ההצעה ש-"חוזה" לשחקן מהפרי-אייג'נסי יהיה לשנה אחת נוספת על 1$ ואח"כ שחקן חופשי מוגבל.

לגבי הקיפרים, לא צריך להעביר אלי ולא אל צ'ונסי, צריך פשוט לשמור אותם במערכת כל אחד בזמנו החופשי ולדעתי אף אחד לא יכול לראות אותם, רק אני וצ'ונסי נצטרך אח"כ לאשר אותם ולהצמיד להם את הערכים הנכונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:18 am 
Junior

אלון חזק
Chauncey כתב:
אני אומר שצריך בעצם לחתוך בחצי את הבונוסים, כי ההשפעה שלהם באחוזים המקוריים הייתה גדולה מדי.

אז בעצם אתה מנסה להכניס את ההתנגדות שלך לבונוסים בהיחבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:25 am 
Junior

אממממ.. אין לי התנגדות לזה, כי אני זה שהכניס את זה מלכתחילה בצורה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 11:59 am 
Junior

אין לי מושג על מה הסכמתם ואין לי כוח לקרוא...

איפה הימים שפנטזי היה כיף בלי כל הקונגואים האלו שקודחים בכל פינה??? :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:16 pm 
Junior

תגיד, הסתכלת פעם על חוקת הפרנצ'ייז הסבוכה שאתה מתלונן על החוקים שדנים עליהם כאן..?
כי שם היא גם יותר סבוכה, וגם סבוכה בגלל שלא דנו על החוקים בצורה שעושים כאן.
חד וחלק.
חוץ מזה, מה אתה מתלונן, אתה זה שכל הזמן רצית ליגות קיפרים. בשביל חוקת ליגת קיפרים טובה ומעניינת ומאתגרת, שגם משלבת מספר דיעות של אנשים שונים - צריך דיונים עם חפירות. זה בא יחד.

הוחלט שהתקציבים יהיו כפולים (400), עדיין לא הוחלט מה יהיו הבונוסים לפי מיקום בדראפט הבא,
והוחלט שמערכת הווייברים תעבוד על פי מכרזי ווייברים חשאיים בתקציב עונתי של 100$, ולא סדר הווייברים המסורתי. שחקן שיירכש בוויברים - יוכל להישמר כקיפר באותו המחיר בו נרכש בכסף-ווייברים.
חוקי הוויברים במכרז, כאן : http://help.yahoo.com/kb/index?page=con ... id=SLN6118

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:25 pm 
Junior

מה זה לא הוחלט בונוסים?
הוחלטו בונוסים לפי תקציב 200 - אתה החלטת!
הכפלתם את התקציב אז תכפילו את הבונוסים.
לא רואה סיבה לשנות ברגע האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:31 pm 
Junior

רגע אחרון ?
יותר כמו שנה שלמה לפני. אנחנו מדברים על משהו שיהיה רלוונטי לדראפט של השנה הבאה,
או אם נהיה קצת יותר לחוצים - לקרבות הפלייאוף של העונה הקרובה.
זה נושא שיש מספר חודשים לדון בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 1:40 pm 
מנהל פורום

למה יש 4 יוטיל??
לא עדיף שני יוטיל ולהכניס עוד גארד ועוד פורוורד?

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 5:34 pm 
Junior

לא יודע, לא עדיף יותר חופשיות ושתעשה מה שאתה בוחר אח"כ בתוך הקבוצה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 09, 2013 8:03 pm 
Junior

נושא שלא חשבנו עליו ודעתכם נדרשת אליו :

בסוף החוזים של השחקנים, כשהמחיר שלהם לחוזה חדש נתון להחלטת יאהו, יכול ליווצר מצב די אבסורדי, שאתה מחתים ב-20$ שחקן שבליגת קיפרים שווה 70$ +,
בגלל שהשחקן אמור להחמיץ רבע/חצי עונה והשווי של יאהו מתייחס רק לעונה הנוכחית.
שחקן כמו ווסטברוק למשל בקיץ האחרון.
אם היינו מתחילים את הליגה הזאת לפני שלוש שנים, מישהו היה קונה אותו אז לפי שווי של 60-70$,
והקיץ היה מקבל אותו ב-20$ לשלוש שנים, כשהוא היה אמור להחמיץ 20 משחקים מתוך 320 בתקופת החוזה, ובפועל הפסיד בינתיים 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 09, 2013 8:44 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה בזה בעייה מיוחדת, אם אתה מוכן לקחת סיכון על שחקן שחזר מפציעה לא פשוטה בברך וברגע קבלת ההחלטה שלך צפוי להיות בחוץ לפחות לחודש מתוך העונה, אז אין שום סיבה שזה לא יתבטא במחיר. אם הוא חזר מוקדם יותר, הרווחת, אבל מה היה קורה אם בסוף הוא היה מחמיץ שנה וחצי וחוזר פחות טוב כמו שקורה כרגע עם דריק רוז או אנדרו ביינום נניח? אז ה-20$ ששילמת עליו היו יכולים להראות סבירים ואפילו מוגזמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 09, 2013 9:25 pm 
Junior

יש כאלה,
אבל יש גם כאלה כמו ווסטברוק העונה, או נוביצקי וג׳ון וול בעונה שעברה, שהיה ברור שהפציעה שלהם לא רצינית וצפויים לחזור בדצמבר מקסימום ינואר.
אז יוצא שפציעה קלה שברור שהיא קלה , של רבע/חצי עונה , משפיעה על מחיר של שלוש שנים שלמות. לא ממש הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 09, 2013 9:51 pm 
Hall of Famer

למה לא הגיוני? הרבה אנשים חשבו שהפציעה של ביינום בשנה שעברה הייתה קלה והוא עוד שנייה חוזר, הם שילמו עליו בדראפט מחיר שבמידה והוא היה חוזר בריא לגמרי היה מחיר סביר ואולי אפילו נמוך, וכולנו יודעים איך זה נגמר. גם נוביצקי, אם זה היה דירק של לפני 3 שנים, אז ברור שהמחיר שבו הוא נקנה השנה זה גניבה, אבל תראה את התוצרות שלו השנה ו-וואלה, הוא עלה פחות או יותר כמה שהוא שווה. בקיצור, אני לא רואה עם זה שום בעייה, אם פציעה של שחקן מורידה לו את המחיר משמעותית, זה סימן שיש שם סיכון משמעותי שצריך לקחת, ומי שלוקח סיכון כזה לא יעשה את זה בלי סיכוי לתגמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2013 12:55 am 
Junior

אכן יש פה הטייה שמעודדת הימורים.
אני נותן לרוז חוזה נמוך ל-3 שנים - אם הוא עושה לי ביינום אז חתכתי
ואם הוא עושה ווסטברוק אז יש לי אותו לשנתיים נוספות בחוזה נמוך, מעבר לשנה שהסתכנתי
מצד שני, עדיין כשאתה נותן חוזה לשחקן פצוע אתה פוגע בסיכויי האליפות לשנה הנוכחית
לא בטוח כמה ירצו לעשות זאת

אז יש הטייה אבל לא בטוח כמה קיצונית ו/או האם ניתן לתקן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2013 12:59 pm 
Freshman

הוא מת לקחת לי את ווסטברוק המניוק הזה...כל שחקן פצוע זה הימור נטו.
גם אני לא חלמתי שהוא יחזור אחרי שבוע.
ד"א,את מילסאפ אספתי ב-4$...איך אתה מוציא אותו ממני?

עידן,רד מטרייד על מילסאפ.יש 40 שחקנים שהייתי לוקח לפני מארק גאסול.
ועוד במחיר ששילמת עליו,גם אם הוא היה בא פעמים בשבוע לנקיונות בבית,לא הייתי לוקח.
אל תיעלב,אבל יצאת פיתה עם גאסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2013 1:06 pm 
Junior

בכל מקרה היה מדובר על הסבב הבא של החוזים, לא הנוכחי.

ואל ייתהלל.. לכל אחד מאיתנו הייתה החתמה אחת או שתיים שהוא צריך להצטער עליה.
גם דרון ונוביצקי לא שווים את המחיר ששולם עליהם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 10, 2013 3:08 pm 
Junior

אה אנחנו מפרסמים פה הצעות שנשלחו בה"פ?
איך זה קשור לשרשור?

אני מסכים שיצאתי חומוס עם גאסול. במיוחד שאפשר היה במקום להשאיר כסף לבאטום+מילסאפ+פייבורס+מאיו.
ואם זו הייתה הפאשלה היחידה אז דיינו.. אבל אני עם הפנים הלאה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 171 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: