סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 10:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ליגת קיפרים- תקנון
הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 6:27 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הייתה לי כוונה רצינית במה שכתבתי. פשוט מרמור פולני על השינוי הדבילי שעשיתי אחרי שכולם צחקו עליי שבחרתי ביווני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 24, 2013 3:29 am 
Junior

rony כתב:

בנוגע לשילוב כסף בטריידים, את זה אפשר לעשות בכל טרייד, לא רק בפגרה.

לא מצויין בחוקים בהודעה הראשונה שניתן לשלב כסף בטריידים, תערוך.. (או שאערוך לך :hi_hi_hi: )

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 24, 2013 8:36 am 
Hall of Famer

הוספתי.

אגב, אני מציע בכל זאת להכפיל את התקציבים הרשומים פי 2 כדי למנוע מהאוטו-ביד להרוס לנו את הדראפט, אם וכאשר, יש התנגדות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 24, 2013 6:18 pm 
Junior

כדאי לדעתי. זה מונע מאיתנו בעיות לא רק אם מישהו מבריז (שזה לא בעיה גדולה מדי, כי אנחנו תמיד מארגנים את הדראפטים למועד שלכולם נוח. העונה בשלושת הדראפטים לא הייתה הברזה אחת),
זה מונע בעיות כשמישהו מתנתק, וזה לצערנו קורה הרבה לחלקנו..

עניין נוסף שכדאי שנדון בו, ובהקדם..: מועד דד-ליין להעברות.
אמנם דיברנו על כך כבר (אני ורוני), ולפי דעתו של רוני החלטנו שאין דד-ליין, אבל אני חושב שלא נתנו את הדעת על בעיה שיכולה להיווצר, או יותר נכון, כמעט בטוח תיווצר :
דסקסנו רבות איך למנוע טריידים בקיץ, של מכירת שחקן שאתה לא צריך לקבוצה אחרת בתמורה לכסף, והחלטנו שזה בעייתי בגלל שזה עוקר את האפשרות לקבוצות אחרות להתחרות על השחקן בדראפט.
אז מצאנו את הפיתרון בכך שכל טרייד חייב לערב לפחות שחקן אחד מכל צד, ושכל שחקן שעובר בטרייד בקיץ חייב להישמר כקיפר.
אבל -
אם לא נעשה טרייד דד-ליין,
את מה שחשבנו עליו כל כך הרבה איך למנוע בקיץ,
פשוט נוכל לעשות לקראת סיום העונה.
כרגע אין שום דבר שמונע ממני להציע את טיי לאוסון ואל ג'פרסון, סתם לצורך הדוגמא, שבוע לפני סיום העונה, לקבוצה אחרת שזקוקה לעמדות של השניים.
אם אני לא מתכוון לשמור על ביג-אל, ולקבוצה אחרת אין גבוה או שחקן שישי טוב ממנו, למה שלא אמכור לו אותו בעשרה דולר נניח ? שנינו הרווחנו, הוא קנה את השחקן כנראה מתחת למחיר שהיה צריך לשלם בדראפט,
אבל כל השאר נדפקו ברמת העיקרון.

לדעתי פשוט חייב להיות מצב שבו אם אני מוכר שחקן טוב רק בשביל כסף לדראפט, יש מספיק זמן בשביל שאפגע מההעברה הזו בעונה הנוכחית.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 12:20 am 
Junior

א. כי בשביל זה אתה ורוני קומישים, בכדי לא לתת לדברים כאלו לעבור.

ב. זה אפשר בכלל לעשות טרייד של שחקן תמורת כסף במערכת עצמה? כי אם לא (ואני מאמין שלא) הסנריו שכתבת אינו אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 12:24 am 
Junior

במערכת זה לא אפשרי (אפשר רק לאפשר החלפת בחירות אם זה דראפט רגיל, לא מכרז) , אבל אנחנו עושים את זה חיצונית, וכותבים את החובות בעמודת ה-dues.

אני חושב שדד-ליין של חודש לפני סיום העונה זה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 1:02 am 
Junior

אם אתה רוצה דד ליין אפקטיבי, חודש לא מספק. בייחוד עבור קבוצות שאינן מעורבות בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 1:38 am 
Junior

זה רוטו.
חודש אחרון מבחינת משחקים זה חמישית עונה, אפילו יותר אאל״ט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 8:17 am 
Hall of Famer

לטעמי האישי בכלל לא צריך טרייד דד-ליין ואני לא רואה מה הבעייה עם התרחיש שצ'ונסי העלה. אם לצורך העניין הייתי מספיק ממולח כדי להשיג יותר מ-6 שחקנים ששווים משבצת של קיפר, אני לא רואה סיבה שלא להרוויח מזה, גם אם מדובר בסוף העונה. גם הטענה שיש בעייה עם העובדה שהשחקן לא משתחרר לדראפט לא מובנת לי, ברגע שאני מוכן לעשות טרייד של שחקן תמורת כסף (או שחקן אחד וכסף), אפילו ביום האחרון של העונה, השחקן שלי זמין לכולם, כל אחד יכול לתת לי הצעה, בדיוק כמו בדראפט. צ'ונסי, אם לצורך העניין אתה לא רוצה את אל ג'פרסון או טיי לאוסון בתור קיפרים, להציע אותם תמורת 10$ לקבוצה אחרת שבוע לפני סוף העונה יהיה טיפשי, עדיף לך בהרבה לבוא באופן פומבי ולהגיד שהם על השולחן, יכול להיות שתקבל הצעות גבוהות יותר מ-10$ ולכולם יש צ'אנס להשיג אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 11:11 am 
Junior

רוני, האם לדעתך יש בעיה עם טריידים בקיץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 11:15 am 
Hall of Famer

לא, וזה גם רשום בחוקים, מותר לעשות טריידים בקיץ כל עוד כל השחקנים שמעורבים ישמרו כקיפרים (כלומר-אי אפשר לעשות טרייד של שחקן תמורת שחקן אם המנג'ר שמקבל שחקן מסויים לא מתכוון לשמור אותו כקיפר, פרט לחריגים כמו פציעות שקורות אחרי הטרייד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 11:52 am 
Junior

מצטער רוני, אני כן רואה בעיה עם מהלכים שיכולים להשפיע על התואר כאן בליגה.
אם שבועיים לפני סוף השנה מישהו שמתחרה על התואר ישיג את לברון בתמורה לכסף ממישהו שכבר נמצא בים (וזה אפשרי בהחלט משום שהמחירים של שלושת הגדולים כאן מופקעים לשנה הבאה) הרי שזה מהלך שיכול להכריע אליפות.

איך אתה לא רואה בעייתיות בזה?

אני יכול להגיד לך שבליגה אחרת שאני משחק בה, רואים מהלכים כאלו בעין מאוד לא יפה. ולכן גם עשו שם אי אילו מהלכים מתגמלים לשחקני תחתית וקונסים לטאנקריסטים.

אתה חייב לקחת תרחישים כאלו בחשבון. זה לא פייר פליי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 12:26 pm 
Junior

יא חביבי, אתה חייב למצוא שיטה לזכור את החוקים בליגות השונות..
ליגת קיפרים (רוטו) - אין מחירים.
דיינסטי = חוזים.

אגב, בדיינסטי יש דד-ליין, בגלל שיש פלייאוף.

לגבי הנושא עליו דנים אנו, רוני -
במה שאתה אומר בהודעה הראשונה, אתה אומר שמבחינתך החוק ששחקן שעובר בטרייד בקיץ מחוייב לקיפר, בעצם מיותר.
או שאתה רואה הבדל מהותי בין השבוע האחרון של העונה לתקופת הקיץ?
כי אני לא רואה.
עשינו את החוק ההוא לגבי הטריידים בקיץ, בדיוק כדי למנוע מצבים כמו שאתה מתאר בהודעה הראשונה שלא מפריעים לך.
זה בעצם פוגע בליגה כי במקום שייכנסו שחקנים טובים לדראפט, הם הולכים לשמירה, וכנראה תמורת מחיר מגוחך.
זה לא פתוח לכולם למכרז להציע לי בסיום העונה כפי שאתה מתאר, כי אם לצורך העניין אני מכריז על כך שטיי לאוסון זמין למכירה למרבה במחיר, רק קבוצות שצריכות רכז או שחקן שישי ברמה של טיי יציעו עליו. כמה כבר יהיו כאלו?
לי כמובן יהיה עדיף למכור אותו אפילו תמורת 5$ אם יהיה רק מציע אחד שינצל זאת, משום שעדיף לי לקחת את ה-5 מאשר לשלוח אותו לדראפט.
בנוסף, לפי החוקים הנוכחיים, אם מישהו צריך רכז כקיפר לעונה הבאה, הוא גם יודע שאין טעם להציע כרגע. אם נניח טיי לאוסון הוא זה שהוא חושק בו, או נניח דראגיץ׳ שגם לא צפוי להישמר כקיפר, למה לו לדאוג לקבוצתו מוקדם, ולהציע על אחד מהרכזים עכשיו, כשקבוצתם עדיין צריכה אותם למאבקיה, ולכן תדרוש מחיר בהתאם?
עדיף לו לחכות לשבוע האחרון, כשטרייד כבר כמעט לא ישפיע על הקבוצה המוכרת, ואז גם המחיר יהיה נמוך בהתאם.

זה לא מסתדר לי מהרבה בחינות.
לטעמי צריך להיות דד-ליין, כפי שהיה בכל ליגת פנטזי ששיחקנו, כפי שיש בכל ליגה אמיתית..
דווקא בגלל שזו ליגת קיפרים לדעתי דווקא חשוב יותר שיהיה דד-ליין, בליגה עונתית הרבה פחות מפריע לדעתי כשאין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 12:48 pm 
Hall of Famer

מוק, כמו שצ'ונסי כתב, זו ליגת הקיפרים, כאן לא עולה כסף לשמור שחקנים אז אף אחד לא יוותר על לברון (או בכלל, על אף אחד מה-6 הבכירים שלו) בתמורה לכסף, זה פשוט לא משתלם.

וצ'ונסי, בעיני זו לא בעייה, כי אתה עדיין תעשה את השיקול, האם עדיף לך שלאוסון יהיה פנוי בדראפט ותוכל, אולי, לקחת אותו שוב או שעדיף לך לקבל 5$ שאותם תוציא על רכז אחר. זה לא חד ומוחלט שתמיד יהיה לך עדיף לקחת כסף על שחקן שאתה לא רוצה לשמור כקיפר, ברגע שאתה עושה את זה, אתה מונע מעצמך את האפשרות לקחת אותו בדראפט וגם מחזק את אחת היריבות שלך, אני מניח שכל שחקן חכם ידרוש מחיר ראוי בשביל דבר כזה. ואם נניח מישהו בכל זאת ירצה למכור את לאוסון ב-1$ כי... לא יודע למה-תמיד יש את האופציה של וטו על הטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 2:20 pm 
Junior

עדיף לי למכור בכמה גרושים מאשר לתת לשחקן להיכנס לדראפט ואז אולי אוכל לקנות אותו מול 8 יריבים.
אני אמנם עוזר לקבוצה אחת להתחזק, אבל אני מוריד מהכסף שלה לדראפט, ומוסיף לי. אני עדיין יוצא טוב יותר מאשר המצב בו אני עם פחות כסף והשחקן נמצא בדראפט.

לא חושב שכדאי לשמור דברים להחלטות וטו, זה סתם יגרור בלאגן ותחושות לא נעימות, כי אף אחד לא אוהב שמבטלים לו טרייד שסוכם, ולא משנה מה הסיטואציה.
אני חושב שעדיף שהנהלים יהיו ברורים וכך לכולם תהיה האפשרות לפעול תחת החוקים המוגדרים, ולא להשאיר לפרשנות כל מקרה לגופו, לא לגבי דבר כזה בכל אופן.
לא יודע אם חייבים דד-ליין, אבל אם אין אז לפחות צריך לדעתי להתפשר על כך שבחודש האחרון לא ניתן לערב כסף דראפט בטריידים.
גם ישאיר פתוח את הטריידים כפי שאתה רוצה, גם יימנע את המצב האפשרי בו לשתי קבוצות יש אינטרס על עסקה שמשפיעה בעיקר על הדראפט ופוגעת במובן מסויים בכל שאר המשתתפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 25, 2013 2:41 pm 
Junior

להשאיר את הטריידים פתוחים ישאיר מצב שהוסכם שלא טוב בקיץ.
קבוצות שלא הסתדרו עד הטרייד דדליין ומקבלות easy way out או מקבלות קיפרים שעמדו להיזרק בקיץ.

אני בעד דדליין.
גם בדיינסטי כמובן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 11, 2014 3:31 am 
Junior

רוני, לא הכנסת סעיף של מקסימום החוב שמותר להגיע אליו בעונה. אני כרגע על 30, רוצה לדעת כמה עוד מותר לי.. נדמה לי שדיברנו על מקסימום של 50 לעונה כמספר ראוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 11, 2014 9:44 pm 
Hall of Famer

אני לא זוכר על מה דיברנו, אבל לי נשמע הגיוני יותר 40, חצי מתקציב המינימום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 12, 2014 1:14 pm 
Junior

מחר ב-10 אני כבר יכול לזרוק את גוברט לכלבים?

ועד ראשון ב-9:59 אני יכול להחזיר אותו חזרה אחרי שיוטה ימכרו את מרווין וג'פרסון וישימו את קאנטר בהסגר אצל דיאטנית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 12, 2014 1:22 pm 
Hall of Famer

ממחר ב-10:00 אתה יכול לעשות מה שבא לך עם הרוקי שלך, רק תוודא שביום שלישי ב-10:00 יש לך רוקי בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 12, 2014 4:09 pm 
Junior

למען הפרוטוקול אני חייב לומר שאני לא אוהב את כל הנושא הזה של העברות כספים בטריידים. זה מאוד ערטילאי ואמביוולנטי.

כל הנושא של מעקב ומדידה הוא בעייתי מאוד. הייתי מעדיף אם נשמור על פורמט רגיל של בשר בתמורה לבשר, בלי שום הבטחות עתידיות.

וצ'ונסי בטיעון נגדי בעוד... 1... 2... 3 :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 12, 2014 4:25 pm 
Junior

זה לא כסף, זה בחירות דראפט
יש לזה מסך יעודי ביאהו http://basketball.fantasysports.yahoo.c ... 1/finances

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 10, 2014 4:16 am 
Junior

רוני, סיכמנו על 2 חילופים במהלך העונה לרוקי/סופמור, האם זה בנוסף לאפשרות החלפה במהלך פגרת האולסטאר? והאם חילוף רוקי אחרי הדראפט, אבל לפני שהעונה מתחילה, נחשב לאחד משני החילופים, או שזה במסגרת חלון ההחלפות הבלתי מוגבל של הקיץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 10, 2014 4:43 am 
Junior

להבנתי\העדפתי:
סה"כ 2 חלונות לעונה הסדירה, כולל פגרת האולסטאר - כלומר הוספה של החלפה אחת בלבד.

כל דבר בין סיום עונה אחת לפתיחת העונה שאחרי נחשב קיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 10, 2014 8:09 am 
Hall of Famer

אין חלונות החלפה במהלך העונה מעבר לקיץ, כך שפגרת האולסטאר לא רלוונטית כאן. הכוונה שלי הייתה שמותר להחליף פעמיים במהלך העונה, כלומר מהרגע שהמשחקים התחילו, וכמה פעמים שרוצים בין סיומה של עונה אחת לתחילתה של העונה הבאה, העיקר שבמשחק הראשון אתה עם רוקי קיפר בסגל. ברגע שהתחלת את העונה עם רוקי/סופמור קיפר אתה יכול להחליף אותו פעמיים עד סוף העונה וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה