סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 11:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ליגת קיפרים- תקנון
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 2:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ליגת רוטו קיפרים.

דראפט במכרז.

9 קטגוריות סטטיסטיות סטנדרטיות: נקודות, ריבאונד, אסיסטים, חטיפות, חסימות, אחוזי שדה, אחוזי עונשין, שלשות ואיבודים.

סדר גודל של ~130 שחקנים בליגה. גודל הרוסטרים יגזר מעומק הליגה בהתאם למספר המשתתפים (למשל-10 משתתפים=גודל רוסטר של 13 כולל ספסל).

הגבלה של 250 חילופים בעונה, אין הגבלה על משחקים פר עמדה.

כל קבוצה ותיקה שומרת לעצמה 7 קיפרים מהעונה הקודמת, אחד לכל עמדה, יוטיליטי וסופמור. אם מצטרפות קבוצות חדשות לליגה, אחרי שהקבוצות הותיקות נועלות את הקיפרים שלהם, כל קבוצה חדשה נועלת 6 קיפרים ללא הגבלת עמדות. קבוצה חדשה לא יכולה לבחור רוקי כאחד הקיפרים שלה ולא בוחרת סופמור כקיפר שביעי (אם כי היא יכולה כמובן לבחור סופמור כאחד מ-6 הקיפרים שלהם, אם אותו סופמור לא נעול אצל אחת הותיקות כמובן). אם קבוצה ותיקה עוזבת ישנן 2 אפשרויות- הקבוצה יכולה לעבור למנג'ר חדש או להתבטל לחלוטין, במקרה הראשון היא יכולה לשמור על הקיפרים שלה לבחירת המנג'ר החדש, במקרה השני כל השחקנים משוחררים לדראפט.

קבוצות ותיקות יצטרכו להצהיר על הקיפרים שלהן עד יומיים לפני הדראפט, אם ישנן קבוצות חדשות שצריכות לבחור קיפרים, הותיקות יציהרו על הקיפרים שלהן עד שבוע לפני הדראפט ולחדשות יהיו 5 ימים נוספים לבחור את הקיפרים שלהן. אם יש יותר מקבוצה חדשה אחת, הקבוצות החדשות יערכו דראפט סנייק לבחירת הקיפרים שלהן.

כל קבוצה חייבת לבחור לפחות רוקי אחד בכל דראפט ולהחזיק אותו במשך 2 עונות.

עונת הרוקי של כל שחקן תהיה העונה הראשונה שבה הוא היה חלק מסגל של קבוצת NBA בלי קשר לשאלה האם הוא שיחק בפועל או לא (כלומר-שחקן שנבחר בדראפט ונשאר באירופה למשל, יחשב לרוקי בעונה הראשונה שבה הוא נכנס לסגל של קבוצת NBA ולעומתו שחקן שנבחר בדראפט, חתם בקבוצה שלו והיה פצוע בכל העונה הראשונה שלו יחשב כרוקי בעונה שבה הוא היה פצוע), ומכאן גם נגזר המעמד שלו כקיפר על העמדות רוקי, סופמור ולכל הגבלה עתידית שאולי תהיה לנו מבחינת עונות משחק.

במהלך כל עונה ניתן להחליף רוקים וסופמורים פעמיים ללא הגבלת חלונות, יש להודיע בפורום שבוצעה החלפה. כמו כן, ניתן להחליף רוקי ברוקי אחר במהלך פגרת הקיץ בתנאי שהרוקי הנכנס יהיה בסגל של הקבוצה בסיום העונה או שיתקבל בטרייד תמורת קיפר אחר, לא ניתן יהיה לבחור רוקי קיפר מבין השחקנים החופשיים. קיפרים אחרים (5 לפי עמדה ו-1 יוטיליטי) ניתן להחליף ללא הגבלה במהלך העונה.

אם קבוצה בחרה שני רוקים או יותר בדראפט, היא לא חייבת להצהיר מיד על מי מהם היא שומרת. אם קבוצה בחרה יותר מרוקי אחד והיא זורקת רוקי או מעבירה אותו בטרייד, ברגע שנשאר לה רק רוקי אחד בסגל מהבחירה המקורית שלה בדראפט, הוא הופך להיות הקיפר אוטומטית ואי אפשר לזרוק אותו עד שהוא מסיים את השנה השנייה (פרט ל-2 ההחלפות המותרות במהלך העונה ובסוף העונה כמובן), גם אם אותה קבוצה לוקחת בחזרה רוקי שהיא בחרה וזרקה כפרי אייג'נט.

תקציבים: תקציב הבסיס למי שזכתה באליפות בעונה שעברה יהיה 80$, השנייה תקבל 85$, השלישית 90$, הקבוצה שתסיים אחרונה 95$, הלפני-אחרונה 100$ וכך הלאה עד לרביעית שתקבל את התקציב הגבוה ביותר.
קבוצות חדשות, אם יהיו, יקבלו תקציב הגדול ב-5$ מתקציב הקבוצה שבמקום הרביעי.

טריידים: ניתן להעביר בטרייד כל שחקן בסגל בכל זמן כשההגבלה היחידה היא של לא יותר מ-2 החלפות רוקי וסופמור במהלך כל עונה. ניתן לשלב בטריידים גם כסף לדראפט הקרוב. וטו על טריידים במהלך העונה יעשה בהצבעת מנג'רים במערכת של יאהו. ניתן לערוך טריידים גם במהלך פגרת הקיץ, גם טריידים הכוללים התחייבות כספית של קבוצה אחת לאחרת בתנאי שכל השחקנים המעורבים ישמרו כקיפרים לעונה הבאה (חריגים במקרה של פציעות או כל אירוע לא צפוי אחר-רק באישור בהצבעה של הליגה). כל טרייד שסוכם במהלך הפגרה יעמוד להצבעת וטו של משתתפי הליגה לפני ביצוע הדראפט.

חוק וולפסון: במקרה ששחקן שנשמר כקיפר על עמדה מסויימת מאבד את הזכאות לשחק על אותה עמדה לפי יאהו, הוא רשאי להמשיך כקיפר על אותה עמדה עד לסוף העונה שבה איבד את זכאותו כל עוד הוא נשאר אצל אותה קבוצה, ברגע שאותו שחקן עבר בטרייד או שוחרר מהקבוצה, הוא יוכל להשמר כקיפר רק בעמדות בהן הוא מוגדר ביאהו. אם השחקן איבד את הזכות לעמדה מסויימת במהלך העונה, הדבר יחשב כאילו הוא איבד את הזכות בפגרה והמנג'ר שמחזיק בו יוכל להמשיך להחזיק אותו כקיפר באותה עמדה גם בעונה שאחרי (אבל לא לאחריה כמובן). חוק וולפסון אינו תקף לשחקנים שיושבים על משבצת הרוקי והסופמור כמובן.

סעיף שאני בטוח ב-99% שלא יהיה בשימוש, אבל רק לצורך הרשמיות: במידה והקומיש חושב שמנג'ר פועל בצורה מנוגדת לרוח המשחק, נניח לצורך העניין-עושה טאנקינג, משחרר קיפרים, סתם הפך לגוויה או כל דבר אחר שתעלו על הדעת, הוא יכול לקנוס את המנג'ר בדראפט של העונה הבאה, להעביר את הקבוצה שלו למנג'ר אחר או לזרוק את הקבוצה מהליגה. למנג'רים בליגה תהיה זכות וטו על העונש במידה ויהיה רוב לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ליגת קיפרים- תקנון
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 3:33 pm 
מנהל פורום

שני דברים.

1. בנוגע לתקציב סיכמנו שחותכים אותו בחצי כבר מהדראפט הקרוב, לא רואה למה לחכות עם זה רק לעונה הבאה.
שנהיה יותר קרובים למחירים האמיתיים.

2. בנוגע לחוק וולפסון, מה שסיכמנו (אחרי שלחצתם אותי לקיר) היה שהעמדה בתחילת העונה היא הקובעת.
ז"א לצורך העניין סטף מתחיל את העונה הזאת כשוטינג, הוא יוכל להמשיך גם בעונה הבאה כשוטינג אפילו אם הוא יהיה רק פוינט.
שום חודש ושום אחרון.
עונה אחת קדימה על עמדה בה הוא היה בעונה הנוכחית (ולא משנה באיזה שלב של העונה), וכמובן בעמדות שהוא מופיע באותו הזמן במערכת של יאהו

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 4:34 pm 
Junior

טריידים על כסף לא מוגבלים לקיץ?
ההגבלה ששחקנים בטרייד ישארו כקיפרים אחרי תקפה רק לתקופה בין סיום עונה לבין הדראפט שאחריה?
rony כתב:
כל קבוצה חייבת לבחור לפחות רוקי אחד בכל דראפט ולהחזיק אותו במשך 2 עונות.
אם קבוצה בחרה שני רוקים או יותר בדראפט, היא לא חייבת להצהיר מיד על מי מהם היא שומרת. אם קבוצה בחרה יותר מרוקי אחד והיא זורקת רוקי או מעבירה אותו בטרייד, ברגע שנשאר לה רק רוקי אחד בסגל מהבחירה המקורית שלה בדראפט, הוא הופך להיות הקיפר אוטומטית ואי אפשר לזרוק אותו עד שהוא מסיים את השנה השנייה (פרט לחלונות ההחלפה בפגרת האולסטאר ובסוף העונה כמובן), גם אם אותה קבוצה לוקחת בחזרה רוקי שהיא בחרה וזרקה כפרי אייג'נט.

נגיד לקחתי את נרלנס נואל ואנתוני בנט בדראפט. זרקתי את בנט אחרי שבוע כי הוא שחקן חרא.
אחרי חודש, ורז'או וביינום התערבו עם טריסטן תומפסון שהוא לא יכול לזרוק כדור באולינג ביד החלשה וכעת שלושתם מושבתים ואני מחזיר את בנט. בפגרת האולסטאר אני יכול להעיף את נואל ולהשאיר את בנט כרוקי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 4:57 pm 
מנהל פורום

זה ברור.
בפגרות המוגדרות, אתה יכול לשים גם את יותם הלפרין כרוקי.
כל מי שעונה לקריטריון הרוקי, יכול במהלך הפגרות האלו להיכנס להרכב שלך ולהחישב כקיפר.
אבל מרגע שנגמרה הפגרה הנ"ל, אתה מחוייב להישאר איתו עד לפגרה הבאה.

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 4:58 pm 
Junior

- טריידים על כסף לא מוגבלים רק לקיץ, אפשר תמיד לעשות וזה יהיה תקף לדראפט הקרוב.

- כן, ההגבלה ששחקן שעובר בטרייד חייב להישמר כקיפר תקפה רק לטריידים שמבוצעים בקיץ, עד לסיום שיוך הקיפרים של הקבוצות.

- כן, תוכל להחליף את הרוקי בפגרה בכל רוקי אחר שיהיה אצלך בסגל.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 5:05 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, לגבי מחירים, זה באמת לא קריטי, כולנו נעמוד במעמסה העצומה של להכפיל את המחירים של יאהו ב-2, את המחירים נשנה בשנה הבאה לפי מה שכתבתי (או כל הצעה אחרת שתתקבל), לא אוהב לעשות שינויים ברגע האחרון וכמו שכתבתי, מעדיף להמנע מזה כל עוד לא מדובר במשהו קריטי.

ההגבלה של שחקנים שעוברים בטרייד חייבים להישמר כקיפרים תקפה אך ורק לטריידים שנערכים בקיץ.

בנוגע לשילוב כסף בטריידים, את זה אפשר לעשות בכל טרייד, לא רק בפגרה.

מבחינתי אין בעייה שהעמדה בתחילת עונה מסויימת תישמר עד לסוף העונה שאחריה (כלומר-אם ספט קארי מוגדר כשוטינג גארד העונה, גם אם הוא מאבד את העמדה הזו יום אחרי הדראפט, הוא יכול להישאר בעמדה הזו גם לדראפט הבא), אלא אם כן למישהו יש התנגדות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 5:14 pm 
Junior

Chauncey כתב:
- טריידים על כסף לא מוגבלים רק לקיץ, אפשר תמיד לעשות וזה יהיה תקף לדראפט הקרוב.

מכיוון שבלי לעורר שערורייה אני מרגיש שלא מיציתי:
אני מציע שיהיה אפשר להעביר בחירות ליותר מדראפט אחד קדימה (אבל שומרים על הגבלת "בין המיצרים" - שזה לא בין סיום עונה לבין שיוך הקיפרים)

על כן, אני מציע לכל משתמש שרוצה בכך הלוואה - אני אתן נקודות לדראפט הקרוב תמורת נקודות לדראפט הבא.

גילוי נאות (למרות שהוא בטח יספר בעצמו): צ'אנסי מביע התנגדות לתיקון זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 5:16 pm 
Junior

לא אני כתבתי על המחירים רוני.

עידן, חשבתי על זה לאחר מכן, בליגה הזאת אין לי בעיה עקרונית עם דבר כזה, אם לשאר החברים אין בעיה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 23, 2013 5:20 pm 
Junior

אז סתם חשפתי הצעת טרייד בפומבי?

בקיצור, כל מה שמעוניין בכך רוקנתי את תיבת הה"פ
בין 10 ל-20 נקודות בדראפט הקרוב תמורת סכום זהה בדראפט הבא
(עם יחס ההמרה המתאים. אם רוני מחלק את הסכומים ב-2 אז 10 נקודות עכשיו תמורת 5 נקודות עוד שנה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 02, 2013 3:34 pm 
Junior

שתי שאלות:
1. האם הסופמור צריך להיות שחקן בעל וותק של שנתיים או שלוש עונות?
אנחנו מכירים את אותה הבעייתיות מליגת הפרנצ'ייז. שכן, מי שהיה סופמור בעונה שעברה (סיים שנתיים) הוא שחקן של שלוש עונות מתחילת השנה- משמע הוא אינו סופמור.

2. האם אני יכול לבחור כל סופמור שיש לי בהרכב מהדראפט ככזה שישמר ללא קשר לחלונות הפגרה? (לאחר שתחליטו אם הוא שחקן של שנתיים או שלוש עונות)

תשובות זריזות יתקבלו בברכה.

בעצם עוד שאלה-
כתבתם שצריך להחזיק רוקי שנתיים, אם צריך להחזיק רוקי שנתיים, לשם קיימת משבצת הסופמור? שכן הרוקי בעצמו הופך לסופמור.
מאוד לא ברורים לי החוקים והלוגיקה בהקשר של הרוקי והסופמור- תחדדו בבקשה. ואם אפשר שיהיה פשוט וללא מגילות.
אלו שאלות פשוטות שמצריכות תשובות פשוטות.

חן חן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 02, 2013 3:48 pm 
Hall of Famer

בצורה פשוטה-בכל דראפט אתה צריך לבחור רוקי אחד שישאר איתך שנתיים, בשנה הראשונה על משבצת רוקי, בשנייה על משבצת סופמור, בשנה השלישית, אם אתה רוצה להמשיך לשמור אותו כקיפר, הוא צריך לתפוס את אחת העמדות (פוינט, שוטינג, סמול, פאוור, סנטר או יוטיליטי).

אם בחרת רוקי ואתה לא מרוצה ממנו, אתה יכול להחליף אותו ב-3 נקודות יציאה במהלך השנתיים שלו אצלך, 2 פגרות האולסטאר והפגרה שבין העונה הראשונה והשנייה שלו, אבל אם אתה מחליף אותו, זה חייב להיות בשחקן שנבחר באותו דראפט. אם בחרת את אנתוני בנט והוא מסריח את הפרקט, אתה תקוע איתו עכשיו עד האולסטאר, החלפת אותו באולסטאר ב-נניח-דניס שרודר, אתה תקוע עם שרודר לפחות עד פגרת הקיץ. אם אתה רוצה להחליף גם את שרודר, הצ'אנס הבא שלך הוא בפגרת הקיץ, רק ששם הקאץ' הוא שהשחקן חייב להיות אצלך בסגל בסוף העונה או שתצטרך להשיג אותו בטרייד באוף-סיזן או דרך הדראפט. אם לא החלפת אותו, הוא נשאר לך לעונה הבאה על משבצת הסופמור, גם כאן עם חלון החלפה בשחקן שגם הוא סופמור בפגרת האולסטאר של העונה השנייה שלו. בסוף העונה השנייה שלו, הוא הופך להיות שחקן כמו כל שחקן אחר שנמצא אצלך בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 02, 2013 4:03 pm 
Junior

1. אם כך, אין צורך בהחזקת סופמור השנה, זה משהו שיקרה רק מהעונה הבאה, נכון?

2. אם יש לי רוקי שאני לא מעוניין בו וכפי שאמרת, הוא יהפוך לסופמור בעונה הבאה. לצורך העניין לא צריכה להיות בעיה שאבחר בדראפט רוקי אחר שהופך לסופמור ואזרוק את הרוקי\סופמור שלי מעונה שעברה לשוק איך שמתחילה הליגה, כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 02, 2013 4:10 pm 
Junior

מוק, השנה הקבוצות הוותיקות מחזיקות סופמור, החדשות לא.
אין צורך לסבך את זה בהגדרות של ״אתה לוקח רוקי לשנתיים עם חלונות יציאה״ כי בפועל זה לא באמת ככה.

קבוצה צריכה להחזיק בסגל רוקי אחד וסופמור אחד.
היא יכולה להחליף אותם בפגרת האולסטאר בשחקן אחר מאותו השנתון.
דאטס איט. זאת ההגדרה.
כשנכנסים ל״רוקי לשנתיים״ וחלונות החלפה בקיץ מפספסים את העניין, כי אין חלון החלפה בקיץ, אתה פשוט רושם בקיץ את מי שבא לך בתור הסופמור שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 02, 2013 4:11 pm 
Hall of Famer

יש צורך, כי אנחנו כבר בעונה השנייה, הרוקי שבחרת לפני שנה (לילארד) יושב לך על משבצת הסופמור.

כן, אתה יכול להחליף את הרוקי שהופך לסופמור בפגרת הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 12:04 am 
Hall of Famer

אני צריך הבהרה כלשהי.
לי יש 2 רוקיז. האם שחקן אחר יכול לעשות איתי טרייד מחר על הרוקי שלי תמורת שחקן אחר ואז לזרוק את הרוקי שהוא בחר בדראפט?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 12:07 am 
Junior

לזרוק את הרוקי שלו הוא לא יוכל כרגע, רק בפגרת האולסטאר.
(מה שלדעתי צריך להשתנות בצורה מסויימת בעונה הבאה, לא אוהב את זה שנתקעים עם הרוקי בלי יכולת לעשות כלום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 12:34 am 
Hall of Famer

זה די מעאפן. אפילו מאד מעאפן. ג'י.אמים יושבים חודשים שלמים ורואים אינספור שעות של שחקנים, בונים אסטרטגיות מי השחקן המתאים ביותר למועדון ובסה"כ מקבלים החלטות מושכלות לחלוטין ובערך ב-60% מהמקרים אין להם מושג מה יעשה השחקן אותו הם בחרו. אז אנחנו על סמך מעט מאד יכולים לקבל החלטה איזה רוקי יהיה שחקן פנטזי טוב? ומילא זה, להשאיר אותנו עם ההחלטה הזאת רק עד פגרת האולסטאר? לא אומר שצריך לאפשר להחליף את הרוקיז כל שני וחמישי (למרות שזה יקרה רק עם שחקנים שבחרו רוקיז לא משמעותיים. מישהו רואה את הבעלים של אנתוני בנט זורק אותו לשוק החופשי תמורת איזה ויטור פבריאני?), אבל צריך להקל על החלפות רוקיז. אפשר להגביל קבוצות למספר מועט של מהלכים בשנתיים הבאות, אפשר להוסיף עוד מועד החלפה וכו'.

אני חושב שזה יעזור אם השינוי יתבצע כבר העונה, אבל גם אם לא, לפחות בעונה הבאה חייבים שינוי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 12:48 am 
Junior

מסכים איתך, אבל לעונה הקרובה זה לא יהיה הוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 1:08 am 
Junior

אני תקוע עם פאקין רודי גוברט ואני לא מאמין למה חייבים שינוי.
המטרה היא שזו לא תהיה משבצת רוטציה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 1:33 am 
Hall of Famer

לפי מה שאני מבין מהחוקים, הרוקי שלך היה צריך בכלל להיות היווני של מילווקי אותו בחרת בדראפט ולא הצרפתי שאותו צירפת אח"כ בשוק החופשי, לא?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 8:42 am 
Junior

צירפתי את הצרפתי בשוק החופשי אבל לפני שהעונה התחילה
להבנתי זה חוקי
אם אני טועה אז שרוני יחליף לי ביניהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 06, 2013 11:29 am 
מנהל פורום

לא יודע אם להחיל כבר העונה או שלא, לי אישית אין התנגדות להגמיש את החוקים.

אני חושב שבמקום מועדי החלפה ספציפיים, צריך לקבוע לשחקנים כאלו מספר החלפות מקסימלי לאורך השנתיים שהם צריכים לרוץ בהרכב, ולאפשר לכולם להתנהל מכאן בצורה חופשית.
ז"א למשל לקבוע שיש 5 החלפות אפשריות במהלך השנתיים, ואם אני מחליף 5 פעמים אז נתקעתי עם השחקן עד לסיום התקופה. יאפשר לנו לתהות על קנקנם של שחקנים לתקופה ארוכה יותר.

בנוסף, לא רואה למה טרייד של רוקי על רוקי לא יהיה אפשרי גם בחוקים הנוכחיים.
לי יש שני רוקיז ולרוני יש רוקי שהוא לא מבסוט ממנו.
אני מציע לו את קרטר ויליאמס וסטף קארי בתמורה לאלכס לן ולברון.
אחרי שעשינו את הטרייד רוני נשאר עם רוקי לפי החוקי, ואני משחרר את לן לשוק החופשי ונשאר עם מקלמור לפי החוקים.
מה הבעייה בזה??

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 5:22 pm 
Junior

בפראפרזה על מבצע סבתא, מה זה מפריע לתקנון שגיאניס ישאר אצלי והצרפתי יצטרף לסיבוב השני? :(

עמוס לב כתב:
לפי מה שאני מבין מהחוקים, הרוקי שלך היה צריך בכלל להיות היווני של מילווקי אותו בחרת בדראפט ולא הצרפתי שאותו צירפת אח"כ בשוק החופשי, לא?

בעצם, עמוס צודק!

צרפתים חרא של עם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 6:21 pm 
Junior

מבחינתי, אם הרמת אותו טרם שהליגה החלה זה כאילו בחרת בו בדראפט.

זה כמו שקבוצות מחתימות שחקנים שלא נבחרו בדראפט טרם העונה החלה. לגיטימי לחלוטין.

הכל בהנחה שהרמת אותו מהשוק לפני השריקה למשחק הראשון.

בנוגע לכך שאנחנו תקועים עם רוקיס עגלתיים, זה כל הרעיון של ליגת דיינסטי. יש לנו סגלים מספיק גדולים בכדי לספוג רוקי מקרטע. הרעיון הוא לגדל אותו ולא להחליף אותו כל שני וחמישי כעוד שחקן רוטציה. וזה מגיע ממישהו שמחזיק את הרוקי הכי מאכזב מאז האשים תאביט!
חלונות החלפה זה בסדר גמור. אבל הראייה צריכה להיות לדעתי לשנים הבאות. רוקי שנותן תפוקה חיובית העונה זה בונוס.
אגב, לא מעט רוקיס שנתנו עונת רוקי טובה, הפכו אח"כ לשחקני רוטציה זניחים בעוד שסופמורים עם עונת רוקי רעה, קיבלו מושכות והפכו לסטארים. שווה לקחת בחשבון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 6:25 pm 
Junior

אני הייתי מעדיף שבעונה הבאה נשנה את זה קצת, וניתן אפשרות לחילוף אחד במהלך החודשים שלפני האולסטאר וחילוף אחד אחרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה