סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 5:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 9:05 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
א. הליגה, לראשונה בסל-ניוז, תכלול קטגוריות משחק נוספות על 9 קטגוריות הדיפולט של יאהו.
קטגוריות המשחק, בשורה השנייה הקטגוריות החדשות שלא נמצאות בליגות האחרות :

TOV, STL, BLK, AST, FG%, FT%, 3PM, PTS
FGM, FTM, 3P%, OR , DR

בדף השחקנים של הליגה ניתן לצפות בסטטיסטיקות של השחקנים בקטגוריות המשחק השונות בליגה כפי שהיו בעונה שעברה.
הדירוג שמופיע שם אינו תואם לקטגוריות המשחק של הליגה אלא לדירוג הדיפולט.
את הדירוג של העונה שעברה לפי הקטגוריות הרלוונטיות ניתן לראות ב-
https://basketballmonster.com/PlayerRankings.aspx

שם צריך, בצד שמאל, לעשות אדיט לסטינג, לסמן את הקטגוריות שאנחנו משחקים בהן (להוריד את הריבאונד, להוסיף את חמשת הרלוונטיות, FGM ו-FTM מיוצגות פשוט כ- FIELD GOAL),
לשמור, ואז ללחוץ שוב על סקציית הדירוג במעלה הדף. אז תחזרו לדף הדירוגים הראשוני, רק שיהיו בו את הקטגוריות הרלוונטיות.

אני הייתי ממליץ, למי שעדיין לא שיחק בפורמט עם קטגוריות שונות,
לשבת 10 דקות עם שני הדפים פתוחים (הדף של יאהו שמראה את הדירוגים של העונה שעברה לפי הדיפולט, ודף הדירוגים הרלוונטי לליגה שלנו ב"מפלצת הכדורסל"),
ולנסות להבין את ההבדלים, ואיך השינוי בקטגוריות תורם או פוגע בשווי שיאהו מציגים לו כמחיר דיפולט.

ב. אלון, ה- Y התבלבלה לך בשם הקבוצה. נראה לא מיוצג ככה.. עודד ועידן, עודד ועידן טים זה לא שם קבוצה.
קחו קצת השראה : http://www.sportspickle.com/2013/10/27- ... -2013-2014
האמת שאני הייתי הכי שמח מהעניין אם היינו שומרים על איזשהו קטע אחיד, וכל אחד היה משלב את שם המשתמש שלו כאן בשם הקבוצה בצורה אותה הוא ייבחר.
נגיד לקבוצה של רוני הייתי קורא rony of Caerbannog. הרבה יותר מגניב ומועמד לשם ה-28 ברשימה בלינק.
לקבוצה של אלון הייתי קורא ALON THE DRAGON או משהו כזה.
לקבוצה של ג'יי דוג הייתי מחליף את ה-NY ב- JD.
אבל רק אם בא לכם.

ג. אני שב ומזכיר, למי שעדיין לא הבין והפנים - אני הקומיש של הליגה, לכן על כולכם חלה החובה המלאה לשמור אותי שמח וטוב לבב בכל הקשור לליגה הזאת.
התחלה טובה מאוד תהיה בכך שכל שחקן שאני מציע עליו, פשוט תוותרו לי. אראה זאת כטובה אישית מכל משתמש שייבחר לוותר,
טובה שתגרור אחריה הטבות מפליגות - למשל, הזכות לא לקום בוקר אחד ולגלות שהקומיש הכניס לכם את האשים תאביט' לקבוצה.

שאו ברכה, יום מוצלח, וניפגש בערב לדראפט, דראפט סופר חשוב - עם השלכות קריטיות לכל עתידה של הקבוצה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 11:17 am 
Junior

תקציב 400?
שנה הבאה יעלה 10% יותר ומותר עד 9 קיפרים?
שלשה נספרת גם ב-fg?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 11:23 am 
Junior

כן.
10% תוספת למחיר ששילמת בעונה שעברה על השחקן. כן, עד 9 קיפרים.
כן.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 30, 2013 12:43 am 
Junior

חלק גדול מדי מכם ילדות שהתכוננו בצורה גרועה למבחן ומאשימות את תכנית הלימודים שהתקבלה על ידיהן ברוב מוחץ,
חלק מכם עשו עבודה נהדרת,
אני מאוד נהניתי חוץ מההתבכיינויות של מי שעשה תוכנית גרועה ו/או לא עבד נכון בזמן אמת והציע למשל 69 דולר על ההתקרשות ללארי סאנדרס או את כל התקציב שלו על 3 שחקנים למרות שכולם אמרו לו לא והוא היה חכם יותר ו"יעשה טריידים",
וזה בערך כל מה שיש לי להצהיר כרגע מלבד העובדה שבכל זאת לרובכם יש קבוצות מצויינות, רק שלרוני יש קבוצה יותר מדי מפחידה, ומה לעשות, זה מה שיצא מהתנאים השווים שהיו לכולם אז תפסיקו להתבכיין לעזאזל.
לכל אחד פה יש קבוצה טובה עם בסיס אדיר לעתיד. לכל אחד. ואתם לא מפסיקים להתבכיין.
ואחרי הכל, בסוף העונה הבאה כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה איך שהוא רוצה ולהשאיר כמה השפעה שהוא רוצה לדראפט הזה, ובעוד 3 שנים הכל כולל הכל בצד של המחירים נמחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 30, 2013 12:48 am 
Junior

מסכים איתך שהכללים היו ידועים וכולם התחילו מנקודה שווה. מי שהשיג קבוצה יותר טובה עשה זאת בזכות.

אני אשתדל לשחק כמה שיותר ספורטיבי.
עדיין נראה לי שתהיה בעיה בשנה הבאה. אני מסתכל על הקבוצה של רוני ואני בכלל לא בטוח שהוא ישאיר את לברון כי נראה לי שיש לו 9 שחקנים טובים ממש זולים שעדיף לו כבר לשוב להתחרות על לברון\ויגינס בשנה הבאה מול אנשים שיצטרכו למלא חלק גדול יותר מהסגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 30, 2013 12:53 am 
Hall of Famer

האמת, זה בדיוק מה שחשבתי, לברון ב-171$, זה כמובן מצויין עדיין, אבל כבר לא דיל עד כדי כך מזהיר, בטח שלא ביחס למציאות האחרות שהשגתי. זו באמת תהיה דילמה קשה, אבל אני מניח שדברים עוד יתבהרו במהלך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 30, 2013 12:56 am 
Junior

נכון עידן ורוני וזה בדיוק חלק מהעניין. שנה הבאה יהיו שחקנים טובים מהסגל של רוני למשל שיהיו בדראפט, או שיהיו זמינים לטרייד.
ובכל זאת, למרות שזה כל כך ברור, התבכיינו פה ברמה הכי חריפה שראיתי בחיים שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 30, 2013 1:15 am 
Hall of Famer

אני חייב לציין שזה היה דראפט פשוט משונה נורא מבחינתי, באתי עם רשימה של שחקנים שרציתי ולא לקחתי כמעט אף אחד מהם, כולם הלכו מעל המחיר שבו רציתי אותם ולעומת זאת המון שחקנים טובים שסתם הצעתי עליהם כדי לזרז את המכירה או כי המחיר היה נראה לי נמוך פתאום נחתו לי בקבוצה. סתם לדוגמה, כריס בוש בדרך כלל בחיים לא היה מתקרב לקבוצה שלי במחירים הרגילים שהוא הלך בדראפטים אחרים, אבל כשהוא עלה על הלוח, כדי לזרז הליכים קצת, זרקתי עליו הצעה של 10 וגיליתי להפתעתי שלקחתי אותו, אותו דבר קרה גם עם כל כך הרבה שחקנים טובים אחרים שזה ממש נהיה אבסורדי, בטח ובטח כשבאותו זמן מישהו כמו צ'ונסי יושב על הר של שקלים ולא עושה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 04, 2013 4:22 pm 
Junior

לרגל פתיחת עונת הדיינסטי - אני מזכיר :

1. התחרות היא על המקום השני בלבד.

2. מערכת הווייברים עובדת, לראשונה בליגותינו, על מערכת מכרז.
לכל קבוצה יש תקציב לווייברים אותו ניתן לראות בדף הליגה הראשי.
שחקנים שישוחררו מקבוצתם יהיו יומיים שלמים תחת הווייברים, כשלכל אחד יש אפשרות להציע את המחיר בו הוא רוצה (אם רוצה) לקחת את השחקן.
(מחיר הקנייה בווייברים-מאני יהיה מחירו של השחקן באם יוחלט להמשיך איתו כקיפר בעונה הבאה)
בסיום תקופת הווייבר, הקבוצה עם ההצעה הגבוהה ביותר תקבל את השחקן.
אם שתי קבוצות הציעו סכום שווה, נכנס לפעולה סדר הווייברים הרגיל, שמופיע גם הוא בדף הליגה הראשי. הדירוג הזה משפיע אך ורק במידה ויש הצעה שווה על שחקן, והדירוג משתנה רק במידה וקבוצה לקחה באמצעות הטיי-ברייקר שלו שחקן מהווייבר.
שחקן שלא נלקח מהווייבר יעבור לשוק החופשי כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 11:55 am 
Junior

שאלה- האם מחיר השחקן יעלה לאחר מכן?

כלומר, נניח לצורך העניין שאני הצעתי דולר על ג'יגי' דאטומה, רוני הציע 3 ועידן 5.

עידן לקח אותו ואחרי יומיים שחרר אותו. האם מעכשיו והלאה המחיר שלו יתחיל מ5 דולר או שברגע שהוא נזרק לווייברס- המחיר מתאפס מחדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 12:00 pm 
Hall of Famer

לדעתי המחיר מתאפס ברגע ששחקן נזרק לווייברס, אם מישהו שילם עליו, נניח, 50 בווייבר ואחר כך זרק אותו ואתה אספת אותו ב-1, אין סיבה שאתה תשלם 55 בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 1:05 pm 
Junior

אבל הכסף יורד מהתקציב שלנו נכון?

נראה לי הגיוני שאם הכסף יורד מהתקציב, הסכום של השחקן מתקבע. שווה בדיקה.

ואם הכסף לא יורד מהתקציב, אזי- לתקציב אין משמעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 1:15 pm 
Junior

התקציב של הוויבר לא קשור לתקציב סוף שנה
לפחות זה מה שהבנתי..?
ואז זה כן הגיוני

בחיים לא הייתי מציע יותר מ-4 על דאטומה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 1:18 pm 
Hall of Famer

יש שני תקציבים, תקציב דראפט ותקציב ווייבר.

אם לקחת שחקן מהווייבר, כמה שהצעת עליו זה מה שיורד לך מתקציב הווייבר (שעומד על 100). לשנה הבאה, אם תחליט לשמור את אותו שחקן כקיפר, העלות שלו מתקציב הדראפט תהיה שווה למחיר שאותו שילמת עליו בווייבר פלוס 10%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 1:39 pm 
Junior

וייבר עומד על 200

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 1:53 pm 
Hall of Famer

משום מ היה זכור לי שדיברנו על 100, נו שוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 4:07 pm 
Junior

מוק - הכסף מן הסתם יורד מתקציב הווייבר השנתי, אבל המחיר של שחקן בווייבר לא מתקבע.
לא יודע מה הגיוני לך בזה, למה שמחיר של שחקן, מבחינת הווייברים, יישאר קבוע? זה בסך הכל כלי לניהול הווייברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 8:30 pm 
Junior

ברור שמתקציב הוויברים, מה הקשר בכלל לתקציב שנתי?

זה הגיוני שהמחיר שלו יתקבע מכיוון שאני חושב שאם שחקן הופך פופולארי בוויברס- העלות שלו צריכה לעלות. זה יעשה סוג של תיקון לאנומליה שבה שחקן טוב נזרק כל הזמן לווייברס- מעין שיפור חוזה, אם תרצה.
וקבוצה תעשה חושבים לפני שהיא תציע עליו שוב בתקציב החדש. בעיני זה דווקא מרתק וגם יוסיף מימד של תקציב לחילופים.

אתה יודע מה? תוך כדי שאני כותב את הדברים אני קולט שזה יכול להיות כלי "עוקף נאש" הכי טוב שיש! אם לכל הקבוצות בפרנצ'ייז ליג יהיה תקציב חילופים, הוא יצטרך לנהל אותו בכדי לזכות בשחקנים לאורך כל השנה... עלינו כאן על משהו 8)

בכל אופן, אתה בטוח שהמחיר שלו מתאפס או שאתה משער? יש כבר שחקן כזה שאפשר לבדוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 8:42 pm 
Junior

בטוח שהשחקן מתאפס. הוא הרי נזרק חזרה לווייבר, אז הוא נכנס לתהליך הזה מחדש. אין שום משמעות לכך שהוא כבר ביקר בווייבר.

הכלי עוקף נאש הזה לא באמת משמעותי. עדיין עיקר העבודה שלו היא על הפרי-אייג'נסי.
מערכת התקציב לווייברים אולי יכולה קצת לעזור, כי כך אנשים יותר יציעו על ווייברים לדעתי (1 פה, 2 שם) וכבר לא ייפלטו שחקנים טובים מדי לפרי אייג'נסי כשנבין את השיטה הזאת.
נראה לי שתמיד יהיה שווה לנסות לקחת מהווייבר שחקן טוב ליום הבא, תמורת סכום מינימלי - בעוד במערכת הרגילה של מיקום הווייבר, אתה אף פעם לא מציע על שחקן שאתה לא באמת רוצה, כי אתה סתם יושב על הדירוג ומחכה להגיע לטופ/שיגיע שחקן ראוי לוותר על הדירוג הגבוה.

כלי שבאמת היה סוגר מכונת חילופים משוגעת כמו נאש היה ביטול הפרי-אייג'נסי קליל, ושכולם יהיו תמיד ווייברים עד שייאספו מהשוק.
בהתאם, היה צורך לשנות את מערכת החילופים בכך ששחקן שמתווסף משחק כבר באותו היום בסגל שלך, ולא רק ביום למחרת.
כך, כל שחקן שהיית אוסף, היה עולה לך משהו. אפילו אם זה 1$.
וכך, אין יותר חילופים סתם. אתה מביא שחקן שאתה רוצה, לא חצי מהזמן שחקנים שזה מה שהיה לקחת.
זה כמו מערכת הגבלת מספר חילופים, רק בצורה הרבה יותר מתוחכמת מאתגרת ומהנה.
לדעתי לפחות.
אבל פה אין נאש, אז מה זה חשוב..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 05, 2013 9:46 pm 
Junior

אה הוייבר פה זה יומיים :/

אה רגע, דאטומה עדיין FA אז לא משנה :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]