סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 1:09 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: H2H שבוע ראשון
הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 10:41 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
יישורת הסיום..

רוני הנורבגי ביתרון 7-2 על מוק. מהזווית של רוני: 2% בשדה, -13% בעונשין, +17 שלשות, +98 נקודות, +23 ריבאונד, +8 אסיסטים, -8 חטיפות, +7 חסימות, +5 איבודים
רוני עם 7 - אפללו, הרקליס, לאב, איבאקה, פאו, סטיבן אדמס ואריזה.
מוק עם 8 (לא כולל דארגיץ והאריס) - בלדסו, דראגיץ (פצוע?), אולידפו, ג'ו סמית, וואלאס, ג'ף גרין, דראמונד, טובי האריס (פצוע לתקופה ארוכה?), בלייק ופארמר.

לא חושב שמשהו יכול להשתנות פה. האסיסטים של רוני בסכנה, במיוחד אם דראגיץ ישחק. גם האיבודים יכול לזוז מצד לצד. מתלבט בין 7-2 ל-6-3 אז נגיד 6-2 לרוני

עודד ביתרון 5-4 על דייס
(זה המקום להגיד לעודד סחטיין על MCW? תפס אותו בשלושת הליגות)
מהזווית של עודד: -3.6% שדה, -10% עונשין, +6 שלשות, +45 נקודות, +62 ריבאונד, -2 אסיסטים,+30 חטיפות, +8 חסימות, -19 איבודים.
עודד עם 4- קורבר, רג'י גקסון, הורפורד, פי ג'י טאקר
דייס 5 (לא כולל JR) - עם ג'י אר (ישחק?), לברון, פירס, אולינק, ג'נג'יס, בייל,
יש לדייס סיכוי לעבור את 6 השלשות וסיכוי מאוד טוב להשיג את שני האסיסטים. תידרש התפוצצות של כמה שחקנים כדי שהוא ישיג את הפער בנקודות.
סה"כ 5-4 לדייס. 6-3 אם JR משחק ונותן לו את השלשות (בלי לחרב את אחוזי השדה)

אלון ביתרון 7-2 על צ'אנסי.
מהזווית של אלון: +0.8% שדה, +10.8% עונשין, -1 שלשה, +156 נקודות, +65 ריבאונד, +25 אסיסטים, +18 חטיפות, +9 חסימות, -22 איבודים
בעיניי הנתון הכי מפתיע פה זה 3-2. ליגה יומית ורק 3 חילופים של צ'אנסי..
צ'אנסי עם 7 - וייד, קו מארט, רוביו, מילסאפ, ניקולה וויצ'יץ, טיג והסימן הבינלאומי ל-"פתאום גיליתי שאני בפיגור ואני מוכן לנסות כל קלף משוגע" - קנדריק פרקינס.
אלון עם 2 בלבד, כנראה בטוח בניצחונות - ג'אמיר וגורטאט
אני שם את ג'אמיר וגורטאט ביחד על 35 נקודות, 10 ריבאונד, 10 אסיסטים, 2 חטיפות, 2 חסימות, 4 איבודים.
זה אומר בעיניי סיכוי חלש לצ'אנסי עם האסיסטים - האם טיג,רוביו ווייד יכולים להגיע לכיוון ה-30-35 ולהשאיר לחברים להשלים את הפער? סיכוי קלוש. אני לא רואה סיכוי שפריקנס יעזור ובמקום צ'אנסי הייתי מחפש אסיסטים בחילוף הזה. צריך קטסטרופה כדי שצ'אנס יאבד את האיבודים (בדיחת קומדי סטור..) אבל אחוזי השדה אולי ברי השגה.
מהמר שישאר 7-2

גוגל מגלים שקשה בניו יורק. 8-1 לג'י דוג
מכיוון ניו יורק - +0.9% שדה, +8.7% עונשין, +19 שלשות, +200 נקודות, +1 ריבאונד, +15 אסיסטים, +17 חטיפות, +3 חסימות, -6 חטיפות.
גוגלרן עם 7 - דרון, ג'ו ג'ונסון, דוראנט, קווין גארנט, באס, נוריס קול, דרק וויליאמס,
JDOG עם 4- כרמלו, פלאמל, פקוביץ, אייברי בראדלי,
מאוד קשה להכריע כאן. דוראנט במשחק שיא יכול להזיז את אחת מקטגוריות האחוזים אם לא יפריעו לו? ספק גדול
השלשות רחוקות מידי גם בלי כרמלו. דרון במשחק טוב יכול לסחוב למהפך באסיסטים, כנ"ל באסיסטים אבל לא הייתי מהמר על זה
נלך רק שהריבאונד יזוז למרות פק וכרמלו ושגארנט ידע לעשות מהשצריך כדי להשוות את החסימות ונגיע ל-6-2

אני ביתרון 5-3 על ביל
+5% שדה, -0.5% עונשין, +13 שלשות, +17 נקודות,0 ריבאונד, 32 אסיסטים, -3 חטיפות, -17 חסימות, 9 איבודים
אני עם 4- צ'אלמרס, וויל ביינום, דאמרה קארול, ויטור(!!)
ביל עם 5 - בוש, וול, בילאפס, ברוק לופז וטייסון.
החילופים שלי היו, מן הסתם, לפני משחקי אתמול, שבהם צברתי יתרון גדול ומפתיע באסיסטים ולכן מכוונים לכיוון הזה
(עכשו אני שואל את עצמי למה בבוקר לא החלפתי את ביינום בשחקן גבוה ואין לי מושג..)
הרבה תלוי בהאם ג'ון וול ישחק או לא. אם לא, לדעתי סיכוי טוב להשוות את החטיפות. אני מקווה להשוות גם את העונשין עם איזה האק דה טייסון אבל בוש מצד שני מצוין משם. מצד שלישי, אני בסיכון אפילו לאבד את יתרון הנקודות, בטח אם וול משחק.
אני מוכן לחתום על 5-3 לי וזהו אבל כנראה יהיה 5-4 בסוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: H2H שבוע ראשון
הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 12:38 pm 
Hall of Famer

האמת היא שאני די מופתע שאני ביתרון כזה, אצל מוק פחות או יותר כל הקבועים התחילו את העונה טוב בזמן שאצלי איבקה לחלוטין לא בכיוון וגם ווסט ויונאס לא התחילו את העונה טוב. מי שכן מתפקדים אצלי כמו שצריך זה פול ג'ורג' וקווין לאב, כשגם גאסולינה, הולידיי ואיזייה תומאס נראים לא רע בסך הכל. האמת היא שאחרי הדראפט לא הייתי מבסוט במיוחד מהקבוצה שלי, במיוחד מהקו האחורי, אבל בינתיים הבחורים נותנים את כל מה שיש להם, אם זה יסתיים בניצחון נאה על מוק אני אהיה מאוד מבסוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 12:39 pm 
Junior

סחה על הסקירה.

מה אתה משחק אותה מופתע רוני? התחלת מראש את המאצ' אפ ביתרון עלי כי לא סדרתי הרכבים. שיחקת מול רוסטר ריק...

אני מצידי נותן פור לליגה... בין העובדה ששכחתי את הלילה הראשון, לפציעות ולו"ז גרוע. לא היה לי באמת שמץ של סיכוי במאצ' אפ הזה. להערכתי אאבד גם את האחוזים הלילה. אבל אני בכל זאת אנסה. זו רק ההתחלה והליגה הזו תהיה שלי גם כך :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 12:46 pm 
Hall of Famer

רוסטר ריק עאלק, הפסדת בדיוק משחק אחד בינוני של אולדיפו ביום הראשון ואולי עוד חילוף אחד של שחקן ווייבר שנניח היית מביא במקום טובי, עם זה לא היית מביא לעצמך אף קטגוריה שאין לך כרגע ואחוזי השדה היו אפילו יותר צמודים מאיך שהם עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 1:08 pm 
Junior

rony כתב:
רוסטר ריק עאלק, הפסדת בדיוק משחק אחד בינוני של אולדיפו ביום הראשון ואולי עוד חילוף אחד של שחקן ווייבר שנניח היית מביא במקום טובי, עם זה לא היית מביא לעצמך אף קטגוריה שאין לך כרגע ואחוזי השדה היו אפילו יותר צמודים מאיך שהם עכשיו.

לא נראה שהוא רוצה להחליף את טובי, לך תדע למה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 1:21 pm 
Junior

א. השוק לא מספיק טוב בליגה הזו בכדי שאזרוק שחקן שאני מחזיק ממנו.

ב. אולי אולדיפו היה רע, אבל קודם כל זו ליגת ראש בראש וכל סטטס עדיפים על 0. ודבר שני, יש לי שתי משבצות רוטציה שהן לא האריס וזה עוד שני שחקנים.
3 משבצות מייצרות סטטס עדיפות על 0.

ג. היו לי פציעות, הימורים לא מוצלחים ושוק חלש. שילוב קטלני בכדי לחזור למאצ' אפ.

ד. מכיוון שידעתי שאני מפסיד את המאצ' אפ, נתתי צ'אנס ארוך יותר לשחקנים שבדר"כ הייתי קצר יותר איתם.

ה. העיקר שבסוף העונה תוכל רק להביט בישבן החטוב שלי מרחוק 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 2:02 pm 
Hall of Famer

למיטב זכרוני גם בשנה שעברה שמעתי כאלו הבטחות, זה הסתיים בי מביט בישבנך החטוב מקרוב כשהוא פעור ואדמומי קלות אחרי הניקנוק שניקנקתי אותך בחצי הגמר...

:twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 2:05 pm 
Junior

יאללה יאללה... יותר מזל משכל :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 2:37 pm 
Hall of Famer

עדיף יותר מזל משכל מאשר יותר תירוצים מביצועים :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 3:16 pm 
Junior

כל פעם זה אותו דבר, אתם אומרים שיהיו שחקנים טובים בשוק החופשי ואז כאשר אתם מגדירים את הליגה אתם משאירים רק שחקנים שמוק מכיר להחלפה בגלל טונה של עמדות מיותרות ואז אי אפשר לתקן דראפט גרוע.
באיזה יקום עמדה כמו סנטר במנש צריכה לקבל 2 סלוטים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 3:52 pm 
Hall of Famer

לא יודע רן, יושבים לך עכשיו בשוק לואל דנג, מרכוס תורנטון, ננה, רדיק, האריסון בארנס, ג'ראלד הנדרסון, היקסון, אנדרו ביינום אם בא לך לקחת צ'אנס על הברכיים שלו, רק לפני שעה בערך לקחתי את אלק ברקס שנראה בינתיים מצויין העונה, יש מלא שחקנים מוכחים וגם לא מעט רוקים שאפשר לקחת עליהם צ'אנס, סה"כ שוק חופשי סביר לגמרי. מן הסתם השחקנים שכרגע יושבים בחוץ הם לא סופרסטארים וכנראה שגם לא בכושר אידיאלי, אחרת הם היו יושבים אצל מישהו ברוסטר, אבל הם היו שחקנים תורמים בעונה שעברה וכאלו שיקבלו הרבה דקות העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 4:18 pm 
Junior

כן, הזדמנות לקבל חינם את דנג שרצית. רק שים לב שבשבועיים הקרובים יש לו 5 משחקים, כולם בימים העמוסים.

רוני, הוא שאל ספציפית על סנטרים. יש את באס, דיאו, ננה, השניים של ניו אורלינס בשביל חסימות, הנסון ופ'אצוליה כי סנדרס חביב המוק מראה שהוא באסט, צ'אנינג פריי, ביומבו, היקסון
ברור שזו לא סחורת איכות אבל למשבצת לעשות עלייה רוטציה זה סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 4:25 pm 
Junior

בדרך כלל יוצא שיש 2 משבצות לכל עמדה.
זה לפחות מה שיש בדיינסטי למשל (אחרי שעודד עזר לתקן את זה).

עידן, יופי של סקירה, מונית לתפקיד, מעכשיו כל ראשון 08:00.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 4:38 pm 
Junior

rony כתב:
לא יודע רן, יושבים לך עכשיו בשוק לואל דנג, מרכוס תורנטון, ננה, רדיק, האריסון בארנס, ג'ראלד הנדרסון, היקסון, אנדרו ביינום אם בא לך לקחת צ'אנס על הברכיים שלו, רק לפני שעה בערך לקחתי את אלק ברקס שנראה בינתיים מצויין העונה, יש מלא שחקנים מוכחים וגם לא מעט רוקים שאפשר לקחת עליהם צ'אנס, סה"כ שוק חופשי סביר לגמרי. מן הסתם השחקנים שכרגע יושבים בחוץ הם לא סופרסטארים וכנראה שגם לא בכושר אידיאלי, אחרת הם היו יושבים אצל מישהו ברוסטר, אבל הם היו שחקנים תורמים בעונה שעברה וכאלו שיקבלו הרבה דקות העונה.

תסתכל לכמה מהם יש inj ליד השם...

ועם כל הכבוד צ'ונסי יש הרבה פחות סנטרים מאשר גארדים ופורוורדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 4:50 pm 
Junior

יכול להיות שיש הרבה פחות סנטרים מאשר תפקידים אחרים - לא נכנס לזה, כי זה לא רלוונטי.
לטעמי המשבצות ברוסטר צריכות להיות מאוזנות בין תפקידי השדה השונים, לא משנה מה הסיטואציה לדעתנו והעומק באחת מהעמדות.

ובכל מקרה אני לא בטוח שאני מסכים, יש המוני PF שמקבלים גם C ביאהו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 5:15 pm 
Hall of Famer

ולגבי סנטרים רן, יש לי כרגע 7 כאלו ברוסטר (6 למחר אחרי ששיחררתי את סטיבן אדאמס), למה שלא תציע טרייד מעניין? לא הכל חייב להיות בשוק החופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 5:24 pm 
Junior

Chauncey כתב:
יכול להיות שיש הרבה פחות סנטרים מאשר תפקידים אחרים - לא נכנס לזה, כי זה לא רלוונטי.
לטעמי המשבצות ברוסטר צריכות להיות מאוזנות בין תפקידי השדה השונים, לא משנה מה הסיטואציה לדעתנו והעומק באחת מהעמדות.

ובכל מקרה אני לא בטוח שאני מסכים, יש המוני PF שמקבלים גם C ביאהו.

להגיד שהסיטואציה לא משנה במשחק שאנחנו קובעים את הכללים זה ממש מטופש ומקובע.
כל הרעיון של היכולת לשנות את ההגדרות זה להתאים אותם לסיטואציה ולא להתקבע לתנאים שלא תואמים את ההיצע במציאות.
לא משנה, זה לא שאפשר לעשות משהו בנידון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 5:36 pm 
Junior

לעשות משהו לא, אבל אפשר לדון בזה..

השאלה קודם כל היא האם אתה חושב שבפתיחת עונה אפשר לשבת מול רשימת שחקני הליגה ולהגיד שבעמדה X יש יותר שחקנים טובים מ-Y.
אני חושב שלא.
אני מסתכל עכשיו על רשימת השחקנים שרשאים ל-C, מתוך החמישים הראשונים אני ספרתי 37 שלא הייתי מתבאס אם היו נוחתים אצלי בסגל, מי בתור סנטר שלישי/רביעי ומי בתור ראשון/שני,
כי רובם או שתורמים מכריעים בקטגוריה אחת, או שהם תורמים טוב ב-2/3 קטגוריות.
עכשיו אני מסתכל על עמדת ה-SF, ושם כבר בדף הראשון של השחקנים אני רואה שם-שניים שלא הייתי לוקח כשחקן אחרון בדראפט מכרז, שלא לדבר על הסוללת שחקנים בדף השני.

אני מסתכל על עמדת הסנטר, ואני רואה שם סוללה של שחקנים שיכולים להכריע את עמדת החסימות/ריבאונדים תוך כדי שהם תורמים מאוד לאחוזי השדה, כשיש לא מעט שחקנים שיכולים לתרום טוב בכל שלושת הקטגוריות.
עכשיו אני מסתכל על עמדת הרכזים, ושם אני רואה מספר בודד של שחקנים שבאמת יכולים להשפיע חזק על קטגוריית האסיסטים, חבורה נחמדה של שחקני ביניים בקטגוריה,
ורובם יכולים לתרום יפה בעוד קטגוריה-שתיים, כמו חטיפות או שלשות.
בזמן שחלק גדול מהם ייפגע באחוזי השדה, כמו שחלק גדול מהסנטרים ייפגע באחוזי העונשין, למרות ששם אני רואה את זה כפחות מוחלט.
החלק הארי של הסנטרים כמעט ולא ייפגע בעונשין, החלק הארי של הרכזים יפגע בצורה רצינית יותר בשדה.

בקיצור, זה מה שאני רואה - שאם כבר יש חוסר מסויים של שחקנים מועילים באחת העמדות, אלה דווקא עמדות אחרות מהסנטר.
אתה מנתח את רשימת השחקנים אחרת, או שזה רק חוסר בפרי אייג'נסי כי הרבה קבוצות שמות דגש מיוחד על סנטרים ולוקחות יותר מהם לסגל שלהן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 5:47 pm 
Junior

אני לא אוהב דיונים חסרי תוחלת, אני חושב שפחות עמדות היה מגביר את התחרות והיה מצריך משחק יותר מושקע מסתם לסדר את הרוסטר מהספסל להרכב ובחזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 6:17 pm 
Junior

לא דנים כאן במשהו תיאורטי אלא במשהו שאפשר ליישם לקראת העונה הבאה, וזה עניין שעדיף לדון בו במהלך עונה ולא בקיץ לפני פתיחת הליגה,
כי בקיץ אנחנו מדברים בתיאוריה עם מעט זיכרון, במהלך העונה אנחנו רואים בדיוק מה ההשפעה של כל דבר.

אז אני רוצה להבין.
אתה חושב שצריכות להיות פחות עמדות ברוסטרים בכללי ? כלומר נניח 12 שחקנים ברוסטר לכל קבוצה ?
או שהבעיה היא ספציפית עם הסנטר או עמדות אחרות, ואתה מעדיף להגדיל את עמדות ה-UTI על חשבון עמדות מוגדרות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 6:29 pm 
Junior

אני חושב שפחות 2 עמדות היה משאיר שחקנים הרבה יותר טובים בחוץ והיה הופך את האומנות של ההחלפה הנכונה למשהו שבאמת יש לו השפעה מקפת על התוצאות של השבוע.
כרגע ההחלפות משפיעות בצורה שולית לחלוטין, מה שהופך את המשחק לסטגנתי ומשעמם. אם היה לך דראפט טוב אתה יכול לסדר את ההרכב לשבועיים ובכלל לא לדאוג.
זאת ליגת פסלים בתחפושת.
מה שהיה יפה ב-VGM היה שלכולם הייתה את האפשרות לבחור את אותם שחקנים ולכן מי ששיחק טוב באמת קיבל תוצאות.
כאשר הגעתי ללידרבורד ב-VGM באמת הייתה לי תחושת הישג משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 8:16 pm 
Junior

VGM אני אישית לא אהבתי. או בכלל את הרעיון שמספר אנשים מחזיקים בשחקנים זהים.
הרעיון ש"לכולם יש את האפשרות לבחור את אותם השחקנים" קיים לדעתי לחלוטין בדראפט מכרז, רק עם אתגר הרבה יותר גדול.

לנושא שלנו - אני לא בטוח שזה לא מוקדם מדי מה שאתה כותב עכשיו.
בכל אחת מהעונות האחרונות רבים יצאו מהדראפט עם שחקן שהם אוהבים בתיאוריה בכל או כמעט כל עמדה ברוסטר. במיוחד בדראפטים של מכרז.
בהמשך העונה דברים משתנים ושחקנים נופלים מהסגלים. אחד נפצע, שני לא תואם לציפיות, על השלישי מבינים שאפשר להוציא יותר מהרוטציה.
בליגות שלנו החלק הארי של המשתתפים עושה הרבה מאוד חילופים במהלך העונה.

הרעיון המרכזי שלך (פחות עמדות ברוסטר = יותר שחקנים טובים בחוץ = שוק החלפות מעניין ומאתגר),
נדון פה במהלך הקיץ.
השאלה שצריך לענות עליה היא האם אתה באמת רוצה לתת משקל רציני לרוטציות על פני הסגלים הקבועים. איפה אתה רוצה לשים את מרכז הכובד.
(ההערכה שלי היא שהרוב רוצים שזה יהיה מאוזן כמה שיותר. כמובן שזה תיאורטי לחלוטין לפני שמקבלים את ההחלטות, ולכן קשה לדעת היכן נמצאת נקודת האיזון.
הרוב לדעתי לא לגמרי בדעה שלך, שצריך לתת משקל רציני ל"אומנות החילופים", כי השוק הזה לא לגמרי הוגן. מי שקם יותר מוקדם ו/או מי שמבצע יותר חילופים זוכה ביתרון שנוצר בדרך מלאכותית ולא קשורה בהכרח למשחק עצמו.
בהייד-פארק, יספרו לך עודד ומוק, יש משתמש שהוא אמנם אמן חילופים, אך האומנות שלו ממאיסה את המשחק על כל חבריו. )

אז אם רוצים איזון, השאלה היא מה מביא את האיזון.
אני חושב שהוא נמצא באיזור ה-130 שחקנים ברוסטרים.
משמעותית יותר מזה מתחילים להחזיק שחקנים לא מעניינים בסגל - ואז האקטיביים יותר גם יחליפו אותם רבות, בשחקנים לא מעניינים אחרים, רק כדי לקבל את כפל המשחקים שמספקת הרוטציה.
משמעותית פחות מזה ומתחילים להיות שחקנים כל כך טובים בפרי אייג'נסי, עד שאתה לא מוצא היגיון לא לנהל רוטציה ארוכה.

אגב, אני לא חושב שזאת כזאת אומנות להוסיף בכל יום שחקנים כמו דיוויד ווסט או דמאר דרוזן סתם לצורך העניין.
אני חושב שאומנות החילופים זה לגשת לשוק השחקנים ולבחור את השחקן שבדרך כלל לא מרשים יתר על המידה, ולהעריך שבמשחק הקרוב הוא יכול לתרום הרבה בגלל סיטואציה ספציפית מתאימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 8:26 pm 
Junior

אז לדעתי אתה טועה לגמרי.
יש בהחלט אומנות בלהתאים את השחקן הנכון לחולשה הרלוונטית של אותו היום.
דראפט המכרז שאתם כל כך אוהבים ודראפטים בכלל כל מה שהם עושים זה לתת לשעה וחצי לקבוע את מרבית העונה ואז שאר העונה להיות ב- coasting
נו אופנס אבל זה משחק לחלשים.
אז עשית מאה מוק דראפטס ובחרת טוב אבל מה עם 8 חודשים שלמים אחר כך שכל מה שנשאר לך זה להחליף ולעקוב אחרי פציעות.
לא משנה כמה מלל תשפוך על זה זה לא ישנה כלום, ליגות תחרותיות באמת הן קצרות יותר בסגל ומלאות בטריידים.
הליגה שלנו גריאטרית לגמרי ומשעממת.
נסכים על זה שלא נסכים כי אני לא הולך להחליף עכשיו תגובה בתגובה שלושה עמודים, הנקודה שלי ושלך ברורות דיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 03, 2013 11:20 pm 
Hall of Famer

רן, אני לא הולך להתווכח איתך כי הליגה שלנו היא באמת פשרה, יש כאן 10 משתתפים שאמנם לרובם לא ממש קריטי מה יהיה עומק הליגה כל עוד היא לא עמוקה ולא רדודה באופן קיצוני, אבל עדיין היו כאן כאלו שרצו ליגה מאוד עמוקה. אני חשבתי שאיזור ה-130 שחקנים זה יותר מעניין, התפשרנו איפשהו באמצע על עומק של 140. עכשיו אין לי שום בעייה עם ההצעה שלך, אבל לפעם הבאה, כדאי להעלות אותה איזה חודש לפני העונה כדי שאפשר יהיה להכניס אותה לשיקולים, עכשיו מן הסתם אין יותר מדי מה לעשות איתה, בעונה הבאה, אם תחליט שאתה חוזר, אז תעלה את זה כבר בהתחלה.

בכל מקרה, אני לא מסכים שליגה בעומק שלנו זו ליגה לחלשים, אני כן חושב שהיא יוצרת איזון סביר בין הדראפטרים שיודעים למצוא את המציאות בדראפט לבין הטריידרים שיודעים למצוא את המציאות לאורך העונה בפרי אייג'נסי וברור לי שהיא לא מושלמת לכולם, אבל אני כן חושב שבסך הכל כל שחקן פנטזי טוב יכול למצוא כאן הרבה עניין. תוסיף לזה את העובדה שהפורום חי כמו שהוא לא היה כבר שנים, ואני חושב שכבר היה שווה מבחינתך לחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 04, 2013 8:08 am 
Freshman

MOOK תתכונן,אתה הבא בתור.

הגוגלים היה קל מידי...לזכותו יאמר שהוא ניסה הכל והשתגע ברוטציות כדי לנסות להשיג אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה