סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 7:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 21 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 12:21 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אם לאף אחד אין התנגדות, אסדר לבחור את ההרכבים לשבוע-שבועיים הקרובים, ונקווה שיחזור עד אז.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 12:47 pm 
Junior

אני מאוד בעד.

למה לא עשינו את זה שנה שעברה עם התותח?
שנה אחת לברון בקבוצה רדומה, עכשו דוראנט..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 3:36 pm 
Junior

עם כל הכבוד צ׳ונסי יכולת לעשות את זה לפני שצברת את היתרון עליו לפני יומיים.
עכשיו שהניצחון שלך מובטח, להחזיר את הקבוצה שלו לתפקוד נגד היריב הבא נראה קצת משרת אותך יותר מאשר את הליגה.
כמו שאתה קיבלת ניצחון מתנה אני חושב שאתה צריך לעזוב אותו כמו שהוא. לטוב ולרע שכולם יקבלו את אותה הזדמנות מולו.
כתבת שהוא לא סידר הרכב עוד לפני התחלת המשחק הראשון כאן: viewtopic.php?f=3&t=13147
יכולת להיכנס אליו ולבחור start active players. זה אולי לא מאה אחוז לשחק אבל זה היה משאיר לקבוצה שלו סיכוי נגדך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 3:43 pm 
Junior

רן,
זה לא רק ב-H2H.
אני הסבתי את תשומת ליבו של צ'אנסי היום שזה קורה גם ברוטו קיפרים.
אולי לפני זה הוא חשב שדייס עוד יבוא ויסדר את ההרכב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 3:46 pm 
Junior

אין לי בעיה או עניין בדיינסטי או בקיפרס, ב-HTH זה משרת אותו באופן ישיר ומכיל ניגוד אינטרסים משווע.
קומיש שיודע ש- owner לא מעלה הרכב מלא וצובר מולו יתרון של יומיים ואז מודיע לכולם שהוא יסדר את ההרכב שלו מעכשיו והלאה קצת מרגיש כמו ניצול לרעה של סמכות.
אני לא אומר שהייתה כוונה מראש או זדון, אבל שינוי עכשיו בהחלט משרת אותו ואנחנו לא צריכים להסכים לזה.
הוא שאל אם אין לאף אחד התנגדות נכון?
אז הנה יש התנגדות ישירה ממני...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 4:25 pm 
Junior

ווואיי וואי מה שנהיה עם אנשים בפורום הזה.

רן, בין ההודעה שלך לבין מה שאני כתבתי אין שום קשר, זה כאילו אתה מדבר על ליגה אחרת שאתה משחק בכלל.
קודם כל, אם הייתי רוצה לסדר לטובתי משהו, לא הייתי מציע את זה בכלל, ולא הייתי מנסה לתפוס אותו בכלל בתחילת השבוע. הייתי "נזכר" הרי רק בסוף השבוע אם זה מה שהייתי רוצה, לא אחרי יומיים של משחקים כש"הניצחון שלי מובטח".

ואז אתה עוד סוג של מוציא דיבה :)
וכותב "ואז מודיע לכולם שהוא יסדר הרכב מעכשיו והלאה".
סליחה, לקרוא אתה לא יודע ?
אתה לא רואה שכתוב בצורה ברורה שאם יש למישהו התנגדות אז לא אעשה כלום ?
אז על מה אתה תוקף, יכולת לכתוב שאתה מתנגד ונגמר העניין. משעמם לך בעבודה שאתה צריך לייצר דרמה בצהרי היום ?

לא הצעתי שאסדר, מלכתחילה, כי זה יוצר תקדים.
אני לא גננת ואני לא צריך שיהיו אחר כך תלונות למה לדייס סידרו הרכב ול-X לא.
אני גם לא מעוניין לסדר לאף אחד הרכבים כי אם ככה, אז אין שום טעם לספסל, עדיף לעשות רוסטרים שכולם משחקים בעמדות ולא נצטרך לסדר הרכבים ולדאוג מהתעצצות.
בכלל אין לי בעיה עם זה דרך אגב, כל הרעיון של הספסל הרי בנוי בשביל לגרום לך להיכנס כל יום לאתר.
אז אנשים פה מספיק בוגרים בשביל שהמערכת לא תכריח אותם להיכנס כל יום כדי לעשות כמה קליקים בין הספסל להרכב. אנחנו נכנסים גם ככה כדי לעשות חילופים.

בקיצור, לא רוצה ולא רציתי לסדר הרכבים לאף אחד, הצעתי את זה כי דייס עכשיו באמת מבריז משתי ליגות כבר הרבה זמן.
רן, אם יש לך בעיה עם זה, תנסה לקרוא ולהגיב על הכתוב, לא על מה שהחלטת שאתה רוצה שיהיה כתוב.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 4:29 pm 
Junior

צ'אנסי פתח את הת'רד רק כי אני דיברתי איתו בפרטי.
אז אם אני הייתי פותח את הת'רד זה כן היה בסדר?

נוצר פה מצב מוזר. שנעשה הצבעה על כל ליגה בנפרד?
אגב, גרמת לי להסתכל - ברוטו להשאיר את דייס לא פעיל דווקא עוזר לצ'אנסי.
אם היו מסדרים לדייס את הסגל הוא היה לוקח לצ'אנסי נקודה בשלשות ונקודה בחסימות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 4:34 pm 
Hall of Famer

רן, לבעייה שהצגת אפשר להציע פתרון פשוט, בינתיים לסדר לדייס הרכבים רק עד סוף השבוע, אם הוא חוזר עד אז, הכל בסדר, אם הוא הופך לגווייה, אז צ'ונסי עם יתרון של יומיים שבהם דייס לא סידר הרכב לא יפגע יותר מדי וכנראה ינצח את השבוע הזה בצורה הוגנת.

לגבי מה שקורה מהשבוע הבא ואילך, אפשר לדון ולקבל כאן החלטה שהיא יותר עקרונית וכללית, האם אני וצ'ונסי מסדרים הרכב לשחקנים שנעדרים או לא. לטעמי האישי, במידה ומזהים קבוצה שלא מסדרת הרכבים, אנחנו צריכים לתת לה תקופת חסד של כמה ימים (נניח-4 ימים) שבה אני וצ'ונסי כקומישים מסדרים הרכבים כדי לא לפגוע יותר מדי בשחקנים שמכל מיני אילוצים לא יכלו להגיע למחשב ולא לעדכן מישהו שיסדר להם הרכב, ואם אחרי תקופת החסד השחקן לא חוזר, הוא הופך לגוויה ולא מסדרים לו הרכבים. ההצעה הזו היא הדעה האישית שלי, אבל כמובן שאני אלך כאן עם דעת הרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 4:55 pm 
Junior

ההצעה שלי זה שנבטל את עמדות הספסל כי נמאס מעציצים שמשפיעים על כל המצב של הליגה.
זה אמנם נראה פעוט כרגע, אבל מצב כמו שעידן מתאר יכול להישאר קבוע, ולהשפיע על קבוצות אחרות בצורה מוחלטת, לא רק לפגוע בקבוצה שלו כביכול.
בסוף העונה זה גם יכול להוות את ההבדל אצלי בין 1-2-3 נקודות בקטגוריות מסויימות, וזה יכול להכריע אליפות לכאן או לכאן.
אז שיקום מי שיגיד שזה כולה "אליפות", ואני אומר שאם אנחנו כבר משקיעים ומשחקים בזה, אז אני לא רוצה שהזמן שלנו ייתבזבז ודברים יוכרעו בצורה לא הוגנת.
אם היינו משחקים כדורסל בשכונה 5X5 ואחד החברים היה מתעייף אחרי שתי דקות, אנשים היו מתבאסים מאוד. אז לא יודע מה ההבדל הגדול בין מה שקורה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 5:12 pm 
Junior

rony כתב:
רן, לבעייה שהצגת אפשר להציע פתרון פשוט, בינתיים לסדר לדייס הרכבים רק עד סוף השבוע, אם הוא חוזר עד אז, הכל בסדר, אם הוא הופך לגווייה, אז צ'ונסי עם יתרון של יומיים שבהם דייס לא סידר הרכב לא יפגע יותר מדי וכנראה ינצח את השבוע הזה בצורה הוגנת.

לגבי מה שקורה מהשבוע הבא ואילך, אפשר לדון ולקבל כאן החלטה שהיא יותר עקרונית וכללית, האם אני וצ'ונסי מסדרים הרכב לשחקנים שנעדרים או לא. לטעמי האישי, במידה ומזהים קבוצה שלא מסדרת הרכבים, אנחנו צריכים לתת לה תקופת חסד של כמה ימים (נניח-4 ימים) שבה אני וצ'ונסי כקומישים מסדרים הרכבים כדי לא לפגוע יותר מדי בשחקנים שמכל מיני אילוצים לא יכלו להגיע למחשב ולא לעדכן מישהו שיסדר להם הרכב, ואם אחרי תקופת החסד השחקן לא חוזר, הוא הופך לגוויה ולא מסדרים לו הרכבים. ההצעה הזו היא הדעה האישית שלי, אבל כמובן שאני אלך כאן עם דעת הרוב.

רוני: אין לי בעיה עם מה שהצעת.

צונסי: לשטויות שלך אני בכלל לא אגיב, ידעת ביום הראשון שהוא לא סידר הרכב ב-HTH ואז היה העיתוי הנכון לדיון ולא היום, עכשיו אתה מיתמם ולא בצורה משכנעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 5:54 pm 
Junior

רוני, מה עם הרוטו? גם לסדר לסופש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 5:56 pm 
Junior

אני באמת מצטער שלא פעלתי בצורה המדוייקת והטובה ביותר כבר ברגע הראשון, ושאולי מחשבתי הייתה נתונה לדברים אחרים מהשאלה "האם דייס יספיק להגיע עד 2:00 כדי לסדר הרכב או לא".
כמו כן, אני באמת מתנצל מקרב לך על כך שלא הגעתי ב-0155 שעון זולו ובדקתי האם צריך לשנות לדייס.
אה,
וכל זאת, לגבי ליגה, שאני בכלל לא קומישינר בה, לא קו-קומישינר, ולא סן-אוף-קומישינר, לא פתחתי שום תר'ד לגבי הליגה הזאת וחוקיה ולא הזמנתי אליה אף אחד.
ליגה בה אני שחקן כמוך וכמו דייס.
דבר אגב שאפשר לראות במבט זריז בדף הליגה הראשי. כנראה שגם את הדבר הכל כך ברור הזה היה לך קשה לקרוא, בדיוק כמו את הדברים מההודעות הקודמות.

אז מי מקשקש שטויות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 6:51 pm 
Hall of Famer

אני חושב שלא צריך להיות הבדל בין הליגות, בסך הכל כמעט כולנו משחקים בכל הליגות, אז אני לא רואה סיבה שלא להחיל את ההצעה על כל הליגות. בשורה התחתונה- מהיום שהקומיש (אני או צ'ונסי) עולה על זה ששחקן לא סידר הרכבים בליגה מסויימת או בכל הליגות, לא משנה אם הוא עלה על זה בעצמו או שאחד השחקנים האחרים עידכן אותו, הוא מסדר לשחקן הלא פעיל הרכב ל-4 ימים קדימה, לא יותר מזה ולא פחות מזה. למישהו יש התנגדות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 7:14 pm 
Junior

אני מציע שלא נסדר הרכב לימים קדימה, אלא לאחר שמנג'ר לא נכנס לקבוצתו במשך X ימים (אולי שבוע), אחד מאיתנו יסדר את ההרכב שלו כך שלדעתו השחקנים הטובים ביותר יהיו בהרכב והחלשים יותר בספסל.
ברגע שאתה משנה יום אחד קדימה, כך זה נשאר לכל העתיד כל עוד לא נגעת בשום דבר.
אז שלפחות השחקנים הטובים ישחקו ולא יישבו על הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:23 pm 
Junior

רק עכשיו שמתי לב שהמחזור הבא של דייס זה נגד רן.
פשוט חשבתי שבגלל שלא ציינת את זה אלא כתבת בצורה כללית "היריב שלו בשבוע הבא", זה לא אתה.
הייתי צריך לנחש מלכתחילה. ועוד מדבר על תמימות וסיבה לכתוב דברים והמועד שבהם הם נכתבים..
כשאני זה שמנסה לתפוס את היריב שלי מהיום הראשון להתמודדות,
ואתה זה שיושב ודואג שמה בטעות היריב שלך יהיה עם הרכב נגדך. אוי האימה. איך ניסו לדפוק אותך ואז ניסו להיתמם ואתה עלית על הכל וחשפת את המזימה הרשעית.
אגב, אם כל כך חשובה לך השוויוניות, אז ההפרש משחקים ביני לבין דייס הוא 5-6 כרגע אאל"ט. אני מוכן להושיב 5-6 משחקים בצד (למרות שגם כך נמנעתי מחילופים בגלל שדייס לא פעיל),
ולסדר הרכב לדייס לחודש הקרוב.
רק בשביל שייתן לך בראש בשבוע הבא בלי להיכנס בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:28 pm 
Junior

סלח לי אבל אתה ממש ילד מפגר וקצת בושה שאתה מנהל כאן...
תחזיר את התואר ותשאיר את הניהול למבוגרים.
אני עם מאזן 4-14 במקום האחרון ומפסיד 1-7 לבינתיים השבוע, אתה חושב שאני חי באשליות שאני עוד אנצח את הליגה?
ודרך אגב אני לאורך השנים די קבוע בסוף הרשימה, אני נהנה מהחילופים ולא מהניצחונות.
עשה טובה ולך תחפש מישהו אחר לחפור לו.
תגיב עוד פעם אחת אם אתה ממש חייב את המילה האחרונה ואחרי זה אל תפנה אלי ואל תגיב אלי יותר בשום נושא בפורום סל ניוז תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:45 pm 
Junior

ילד תקרא לילדים שלך כי בנתיים סביר להניח שאני יכול לקנות אותך.
מפגר לתקרא לזה שלאורך כל התר'ד הזה מפריח שטויות לאוויר ומראה הבנת הנקרא והבנת הסיטואציה ברמה של הילדים שלו. בעצם, אני מקווה בשביל הילדים שהם ירשו מהאמא את הדברים האלה.
ולגבי הבושה, בזמן שאתה ברחת מכאן (וכמו שהודית בעצמך באופן פרטי, אכן לא חסרת כנראה לאף אחד, כולם הסתדרו מצויין בלעדיך), לי יש 5 הודעות פרטיות שונות להציג עם מילות תודה מהחברים השונים כאן על הפעילות בפורום ובליגות.
אז לך חפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:54 pm 
Hall of Famer

אוקיי, נראה לי שמיצינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:55 pm 
Junior

רוני: אל תדאג, אמרתי שלא אגיב אליו יותר ויש לי כל כוונה לעמוד במילה שלי לא משנה כמה טינופת הוא שפך.
מבחינתי אתה יכול למחוק את כל הדו שיח הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 10:56 pm 
Junior

מבחינתי לא.
שייראה בבירור שמי שרשם פה "ילד מפגר" ומלכתחילה האשים בדברים דמיוניים,
עוד מגיע בסוף ומתבכיין על רפש, כשדווקא מהצד שלי לא נרשמה אף קללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 11:08 pm 
Hall of Famer

יא אללה שלכם, באמת, אבל באמת שמיצינו.

אני נועל את הנושא הזה עם הערה לנושא המקורי, בינתיים אני לא נוגע בקבוצה של דייס. מי שחושב אחרת מוזמן לפנות אלי בפרטי, אם רוב המשתתפים בליגה יחשבו שצריך לתת לו כמה ימי חסד שבהם אני אסדר לו הרכב, זה מה שיהיה, אם יהיו התנגדויות או שלא יהיו תגובות, הקבוצה שלו תישאר כמו שהיא עד שהוא יחזור.

תודה, שלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 21 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: