סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 15, 2024 1:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 7:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אחרי שבוע בערך של חיפושים, סוף סוף מצאתי את הנפש התאומה שלי לטרייד מועיל, אני שולח לאלון את דיוויד לי וספנסר הוז ומקבל בחזרה את אל ג'פרסון.

למה זה טוב לאלון? לאלון היו 4 סטאדים, מלו, ג'פרסון, איבקה ואולדריג' שלשמור את כולם כקיפרים היה עולה לו יותר מ-370$, לא ריאלי בעליל להשאיר פחות מ-30$ ל-11 עמדות נוספות, בטח ובטח בדראפט שיש בו כל מיני אנדרו וויגינסים על הפרק. אז הוא מקבל שני גבוהים טובים פלוס על חוזים מצחיקים, הוז על 4$ ולי על 14$ שיחסכו לו הרבה כסף לדראפט של שנה הבאה, מה גם שכרגע יש לו משהו כמו 4 עמדות רוטציה שזה קצת יותר מדי, עם הטרייד הזה, הוא יורד ל-2-3 שזה כבר יותר סביר, ורוב הסיכויים שבסך הכל הוא מרוויח תפוקה.

למה זה טוב לי? קודם כל, אני גבולי מאוד עם עמדות רוטציה, יש לי רק אחת ומספיק שאני נופל על מציאה רצינית מהפרי-אייג'נסי ופתאום אין לי רוטציה בכלל, עם הטרייד הזה אני מרוויח עוד עמדה אחת מתחלפת. שנית, למרות פתיחת העונה המגומגמת, אני מאמין שג'פרסון הוא סטאד יותר רציני מהשניים שאני נותן, ועם כל החוזים הזולים שאספתי בדראפט, יש מצב שיהיה לי מספיק כסף לשמור גם אותו וגם את לברון לשנה הבאה יחד עם עוד 6-7 קיפרים טובים וזולים. חוץ מזה, אני מוכר את המנייה של ספנסר הצינור כשהיא בשיא, הבחור כבר 7 עונות בליגה ואף פעם לא דיגדג את המספרים שהוא נותן כרגע, למרות הבלחות פה ושם, בטח שלא את אחוזי השדה או כמות השלשות שהוא מפציץ כרגע. אז יש כאן צ'אנס שהפסדתי סטאד רציני בזול, אבל גם יש צ'אנס לא פחות גדול, ולדעתי יותר, שמכרתי את המנייה שלו בשיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 13, 2013 7:19 pm 
Junior

אני שם וטו. לא יכול להיות שאתה מקבל שחקן שכל כך טוב יותר באיבודים. סתם תהנו, מצטייר כטרייד טוב לשניכם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 18, 2013 4:08 pm 
Sophomore

השבוע השחקנים יצטרכו להתחיל להצדיק את עצמם. בינתיים ביג אל ממשיך לנוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 8:13 am 
Hall of Famer

עוד מגה טרייד, צ'ונסי שולח אלי את קיירי וראיין אנדרסון ויקבל חזרה את בראדלי ביל ואנדרה דראמונד.

למה זה טוב לי אני לא חושב שצריך להסביר, אני מקבל שדרוג ענק לעונה הקרובה, סופרסטאר ושחקן סגל תורם בתמורה לשני שחקנים תורמים, מחזק מאוד את הסיכויים שלי לקחת אליפות. החסרון מבחינתי הוא שאין שום סיכוי בעולם שאני מצליח להחזיק את שלישיית הסטאדים שלי-לברון, קיירי וג'פרסון גם לעונה הבאה, לפחות אחד מהם, וכנראה שניים, יצטרכו ללכת לדראפט.

מבחינת צ'ונסי, הוא מקבל שני שחקנים תורמים עם פוטנציאל להיות סטאדים רציניים בעלות מצחיקה, זה אמנם מחליש אותו לעונה הקרובה, אבל יכול להיות ענק בשבילו לעונות הבאות, לשמור את שניהם לעונה הבאה יעלה לו רק 12$ וכשחוץ מהארדן יש לו רק שחקנים זולים בסגל, הוא יוכל להתמודד על כמה וכמה סטאדים בדראפט הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 9:37 am 
Junior

כן, זה הרעיון בגדול. אבל כמו שהרעיון בהתחלה היה לרוץ עם קיירי והארדן היקרים, גם בהמשך יכולות להשתנות התוכניות אם אקבל הצעות מעניינות..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 1:52 pm 
Freshman

צ'ונסי מה נהיה BLACK FRIDAY ? פתחת את הדלתות למכירת חיסול בקבוצה שלך ?
הטרייד הזה זו הסיבה שאני לא מת על ליגות קיפרים.זה טרייד שבכל ליגה רגילה היה מקבל ווטו ענק ובקיפרים זה יכול לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 3:45 pm 
Junior

j_dog כתב:
צ'ונסי מה נהיה BLACK FRIDAY ? פתחת את הדלתות למכירת חיסול בקבוצה שלך ?
הטרייד הזה זו הסיבה שאני לא מת על ליגות קיפרים.זה טרייד שבכל ליגה רגילה היה מקבל ווטו ענק ובקיפרים זה יכול לעבור.

אמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 3:56 pm 
Hall of Famer

מסכים איתכם לגמרי שבליגה רגילה טרייד כזה לא עובר, אני לא מסכים שזו סיבה לא לאהוב ליגות קיפרים/דיינסטי. בעיני אם צ'ונסי מוכן להקריב את העונה הזו כדי להשיג קבוצה שהיא מפלצת בעונה הבאה (לצורך העניין-הוא משיג עכשיו את ביל ודראמונד, אבל מכיוון שבעונה הבאה אני לא אוכל להשאיר את קיירי על החוזה שלו, הוא משתחרר לדראפט ואז יכול להיות שהוא חוזר לצ'ונסי), זה שיקול ארוך טווח שאני בהחלט מוצא בו היגיון. באופן אישי אני אוהב מאוד את הפן האסטרטגי שנוסף לליגה כזו, בליגה רגילה ההיסוס היחיד שלי מלקבל טרייד כזה היה כי הייתי מניח שהוא יקבל וטו (מוצדק לגמרי), כאן הייתי צריך לחשוב הרבה על האם אני מקריב את העונה הבאה כדי להרוויח את העונה הזו, זה ממש לא היה מובן מאליו מבחינתי שאני עושה את הטרייד הזה בהתחשב בעלויות של השחקנים, יכולתי באותה מידה להחליט שאני מוכן להקריב קצת תרומה בעונה הזו כדי להשאיר שני שחקנים שיש להם פוטנציאל להיות סטאדים לעונה הבאה במחיר אפסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 4:55 pm 
Junior

הבעיה היחידה שלי עם הווה\עתיד זה החשש מטנקינג. יש לשחקן אינטרס להיות כמה שיותר גרוע כדי לרדוף אחרי כדורי פינג פונג\כסף דראפט. אולי הפתרון הוא להפחית את הבונוסים על הדירוגים בליגה כזו שמבוססת על תקרת שכר.
ברוטו יותר קשה למדוד את זה אבל ב-H2H, בטח עם שחקן שמרבה בחילופים כמו צ'אנסי, יותר קל לבדוק את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 03, 2013 6:03 pm 
Junior

מי יעשה טנקינג בשביל עוד 20-30-40 דולר בדראפט? בשביל זה לוותר על עונה?

דוג, לדעתי אתה מגזים. בוא נתחיל מכך שאני מקבל את שחקנים 2-3 מבחינת שווי בטרייד הזה.
נמשיך בכך שזה הפן המעניין שלא קיים בפנטזי עונתי רגיל, ואולי אתה לא מת על זה אבל רוב האנשים משחקים בקיפרים בשביל הדברים האלה, להוסיף מימד נוסף למשחק.

מכירת חיסול?
ביל חוזר עוד מעט ויש לי שני ילדים צעירים שבליגה הזאת אפילו בגילם הצעיר כבר תותחים אמיתיים.
על זה אנחנו זוכרים שהשניים הם מהקיפרים היותר ברורים בכל הליגה (אין אחד מאיתנו שלא היה שומר על שניהם. מעטים בליגה שאפשר לאמר את זה עליהם).
לא יודע מה יש לא לאהוב כאן, זה טרייד שבדיוק מדבר על הסגנון של הליגה. זה שבליגה שנתית זה אולי היה וטו מעניין כמו זה שבליגה בלי פיצול ריבאונד דראמונד היה שווה הרבה פחות. למי אכפת, זה סגנון משחק אחר, שם מדובר על סגנון אחד וכאן על סגנון שני.
אגב, במהרה אני מאמין שכל אחד כאן יחשוב שהטרייד היה יוצא מן הכלל בשבילי. לכל המאוחר בקיץ הקרוב תהיה הסכמת קונצנזוס על זה סביר להניח, גם רוני אומר את זה מעכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 04, 2013 8:24 am 
מנהל פורום

אז לא מדובר במגה טרייד, אבל צ'ונסי ממשיך להיות פעיל.
הוא שולח את אוון טרנר עם מספרי קריירה וחוזה של 2 דולר ומצרף את מיילס פלאמלי והעונה היפה שלו עם חוזה של דולר בודד.
אני שולח אליו חזרה את ברוק לופז שנראה כרגע על הפנים בדיוק כמו ברוקלין, ודריק ויליאמס עובר ככל הנראה בכדי להיות משוחרר באתלטיקו.

לא בטוח בכלל שמי שהבאתי גם ישארו איתי, אבל החלטתי שזה הזמן לשנות קצת, והתאים לי הכיוון שהוא הציע.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 04, 2013 9:09 am 
Junior

מה זה הטרייד ההזוי הזה עודד? ועוד כשאתה לא בטוח שאתה הולך להשאיר את השחקנים שהבאת?
אני מבין שזה כואב להחזיק את לופז בליגה שנותנת משקל כפול לריבאונד אבל הוא עדיין שחקן סיבוב שלישי ושווה יותר מ-2 שחקנים על סף וייבר. salary dump מזעזע
לא מבין אותך, ממש מדגדג לי כפתור הוטו פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 04, 2013 9:15 am 
Hall of Famer

עידן, באיזה עולם בדיוק ET שנותן השנה 21 נק', 7 ריב', 4 אס', חטיפה ואחוזים טובים מכל הטווחים הוא שחקן על סף הווייבר? חוץ מאחוזי שדה וחסימות הוא עולה על לופז כרגע בכל פרמטר אפשרי. לגבי פלאמלי, המספרים שלו אולי לא מפוצצים, אבל הוא נותן תרומה נאה בריבאונד, אחוזי שדה וחסימות, שחקן שאולי אפשר להגיד שהוא על גבול הווייבר, אבל לדעתי הוא בהחלט שחקן מועיל מאוד להחזיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 04, 2013 9:20 am 
Junior

זאת הייתה ההגדרה של עודד אבל במחשבה שנייה כנראה לא הבנתי נכון והוא התכוון לטרייד הלאה.
אני מקבל, כנראה הגזמתי - כי ממבט ראשון זה נראה לי די חד צדדי. אין פה עילת וטו אבל עדיין טרייד לא טוב בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 04, 2013 10:26 am 
Junior

מי שלוקח כאן הימור זה אני ולא עודד.
לכתוב על ברוק לופז סיבוב שלישי זה כמו לכתוב על דווין וויד סיבוב שני או MCW סיבוב 12. דברים משתנים, ברוק לופז מפתיחת העונה הביא משחק וחצי שמראה שהוא שחקן סיבוב 3.
אם הדברים יישארו דומים בהמשך העונה, רק דומים כשברוק משתפר ב-50% יכולת מכרגע, עדיין אין ספק בכלל שאני זה שהפסיד סטטיסטיקות במהלך העונה הנוכחית, ואז נכנסת למשוואה העובדה שאנחנו בקיפרים, ושברוק לופז כנראה לא ימשיך ב-50$, בעוד טרנר ופלאמלי עם חוזיהם הנמוכים בהחלט יכולים להישאר אצל עודד ויכלו להישאר אצלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה