סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 1:13 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 09, 2013 4:06 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אז, כמו שאתם אוהבים, בלי יותר מדי חפירות, מצעדי טופ 5 במספר קטגוריות. מוזמנים להוסיף משלכם. אולי אמשיך בימים הבאים עם קטגוריות נוספות.

best value for money - כסף קטן.

5# - פול מילסאפ. נרכש תמורת 4$ על ידי ג'יי-דוג.
ידענו שמילסאפ יהיה טוב, הוא היה טוב גם ביוטה, עם הרבה יותר תחרות על זריקות ומעמד, ועם סגנון משחק הרבה יותר איטי.
ידענו כבר בשניה שהמכרז עליו הסתיים שכולנו נרדמנו, ובגלל שכל אחד ציפה שהשני יילחץ ויעלה את מחירו של מילסאפ, לא נשאר אף אחד שיעשה את זה וג'יי זכה מן ההפקר.
אבל - כנראה שלא תיארנו עד כמה, ונראה שזאת רק ההתחלה מבחינתו. בשבועיים האחרונים מילסאפ נראה כמתאקלם לחלוטין בקבוצתו החדשה.
הוא פיתח פתאום יד משלוש. משחקן שעד עכשיו עשה כמעט הכל, פתאום הוא עושה הכל.
ב-14 משחקיו הראשונים באטלנטה הוא קלע שלשה רק בשלושה משחקים, ולא זרק ב-5 מהם.
מאז, 6 משחקים רצופים עם שלשה אחת או יותר, כולל תצוגת שלשות (קלאץ', ברבע האחרון) של 4-5 בוושינגטון. 15 מ-37 עד עכשיו העונה מחוץ לקשת, ואנחנו בליגה עם אחוזי שלשות.
אם הדראפט היה נערך מחדש, ברגע זה, מילסאפ כנראה לא היה הולך אצלנו בפחות מ-40$, פי עשר מקנייתו בקיץ (בתקציב של 400$ לקבוצה).

4# - דאנדרה ג'ורדן. נרכש בדולר אחד על ידי מוק.
דאנדרה היה על הרדארים בדראפט של העונה שעברה, ואכזב את כל מי שבחר בו, כולם כולל כולם. בהמשך העונה הוא הפך לשחקן רוטציות בליגות שלנו.
בגלל העונה החשוכה הקודמת, בדראפטים של העונה הנוכחית הוא לא היה על אף רדאר בעולם שסימן 100 שחקנים. אמיר ג'ונסון זכה בבחירה ממוצעת גבוהה הרבה יותר מזה של ה-DJ.
כרגע דאנדרה ענק ב-4 קטגוריות. אין הרבה שחקנים שמביאים מספרים כ"כ איכותיים על פני כ"כ הרבה קטגוריות. בשביל הקבוצה של מוק הבחירה בדאנדרה טובה אף יותר מהרגיל, שכן הוא משחק לצד דוויט הווארד. כשמוציאים מדאנדרה את אחוזי העונשין, הוא מדורג בטופ-20 כרגע בליגה.

3# - קווין מרטין. נרכש בדולר אחד על ידי עבדכם הנאמן.
מרטין זה כבר שחקן שהיה חזק ברדארים של פנטזיונרים, אבל אחרי עונה בינונית משהו מהספסל של אוקלהומה, אף אחד לא ציפה שמרטין יחזור למספרים שהציג בימיו כקינג של הקינגס מסקרמנטו.
מדורג 13 בליגת הדיינסטי כרגע בממוצעים פר-משחק.
8 בנקודות פר-משחק, 12 בשלשות פר-משחק, שני אחרי דוראנט בהשפעה על אחוזי העונשין, 5 בקליעות עונשין פר-משחק.
כמו דאנדרה, ארבע קטגוריות בהן הוא ענק, אבל בניגוד לדאנדרה, למרטין אין אף חיסרון, ובנוסף הוא גם תורם מצויין לקליעות שדה, אחוזי שלשות, ואפילו נחמד בחטיפות ובאיבודים (בהשוואה לשאר הליגה). שחקן-על כרגע בעולם הפנטזי, ונקנה תמורת דולר אחד, חמישית מאו.ג'יי-מאיו שכבר נחתך מזמן ולא תורם חמישית ממרטין.

2# - MCW. נרכש בדולר אחד על ידי עודד.
זה כבר שחקן שלאף אחד לא היה שמץ של מושג עד כמה גדול הילד, שרץ בצעדי האיילה שלו אל עבר פרס ROY די בטוח.
עודד צריך לזכור להגיד לי תודה בכל פעם שהוא רואה שורה מפחידה של MCW, שנרכש בסוף הדראפט, כשלעודד כיסים ריקים לחלוטין, ואנוכי יושב על מצבורי זהב.
באותם רגעים הייתי צריך להחליט את מי לרכוש תמורת 1-2-3 דולרים, כשאף אחד לא יכול להפריע לי לרכוש, במחיר הנ"ל, את השחקנים שארצה.
האופציות היו MCW, הייוורד, טוביאס האריס ובן מקלמור. התכוונתי ללכת על ROY הבא, אבל אז עודד העלה אותו על הלוח, ופשוט החלטתי לוותר עליו ולא לבאס את עודד שייאלץ לחכות סיבוב נוסף, כי באותו רגע פשוט לא היה משנה לי איזה צמד מבין הארבעה אביא, אז היה לי נוח יותר לתת לאחרים להחליט בשבילי.
וכמה שטעיתי.. ללא ספק, מבחינתי, טעות הדראפט הגדולה ביותר שעשיתי בין 7 הליגות השונות שלי, והיו לא מעט טעויות, אבל אף אחת לא מתקרבת לזו.
עכשיו, פחות מחודש וחצי לאחר מכן, עודד דוחה ממני הצעות של 3-4 שחקנים מצויינים על חוזים נוחים מאוד. זה כבר אומר הכל.

1# - אנדרה דראמונד. נרכש על ידי רוני ב-5 דולרים, עבר בטרייד לפרנצ'ייז-העל "אתלטיקו צ'ונסי" לאחר שדרש לעבור לשחק בשוק גדול.
מקום 19 בליגה. לשחקן שהורס קטגוריה במו ידיו. מאז דוויט הווארד באורלנדו לא הייתה מפלצת כזאת.
וזה עוד בזמן ששני חברים סותמים לו את הצבע, בזמן שחצי ממשחקיו הוא שיחק בלי רכז עד שג'נינגס חזר, וכשהוא חוסם רק 1.4, שוב, גם בגלל שיש לו שני חברים שקופצים לחסימות לא פחות ממנו.
שני בליגה כרגע בהשפעה על אחוזי השדה, רחוק מהמקום הראשון לברון, אך גם מאוד רחוק מהמקום השלישי ברוק לופז.
12 בליגה בחטיפות, את זה אף אחד לא חזה.
מוביל את הליגה באופנסיב-ריבאונד, עם פער של כמעט 1 למשחק על פני המקום השני. שמיני בליגה בריבאונד הגנה.
סופרסטאר, ובפרנצ'ייז החדש שלו הוא אפילו לא מפריע עם אחוזי העונשין, כשהארדן ומרטין שמחים לחפות עליו בתור שניים משלושת המובילים בליגה בקטגוריה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 09, 2013 5:13 am 
Junior

worst value for money

4# - קיירי איירווינג, 117$, "אתלטיקו צ'ונסי", עבר אל רוני בתמורה לדראמונד, המנצח של הדירוג הקודם.
נכון, קצת מוקדם להכריע את העונה של קיירי ככישלון, אך בינתיים הוא רחוק מלהיות שחקן פנטזי טוב, שלא נדבר על בכיר כפי שציפו ממנו,
אבל בעקבות המחיר הגבוה כבר עתה אפשר להגיד שזו הייתה החלטה מוטעית. בטח כשתותחי-על כמו קווין לאב, חד-גבה, כריסטופול הלכו בהמשך תמורת פחות מזומנים.
קיירי צריך לשנות דברים ב-180 מעלות, מפני שכרגע, בליגה של 13 קטגוריות, הוא תורם טוב רק בשתי קטגוריות (נקודות וקליעות שדה), ובסדר בשתי קטגוריות נוספות (אסיסטים, קליעות עונשין).
זאת בזמן שהוא בין 15 המאבדים ביותר בליגה, היחיד שפוגע יותר ממנו באחוזי השדה זה רודי גיי, והוא בין חמשת החלשים בליגה באחוזי השלשות (מבחינת השפעה).
כן, מפלצת הכדורסל אומרת שכרגע קיירי איירווינג הוא שחקן שלילי לקבוצה. 180 מעלות כאמור.

3# - דרון וויליאמס, 70$, ג'יי-דוג.
נכון, הוא פצוע, אבל הוא גם היה נכנס לרשימה בלי הפציעה אם פשוט היה ממשיך ביכולת המחפירה איתה התחיל את העונה. בעוד במקרה של קיירי קיים סיכוי גבוה לטעמי שהוא ייזכה לצאת מהרשימה הזו בסיום העונה, הסיכוי של דרון קלוש לטעמי.

2# - לארי סאנדרס, 69$, מוק.
האמת, לא היה לי שמץ של ספק, כבר בזמן אמת, שהבחירה הזו תיכנס לטופ של הרשימה הזו. סאנדרס הפציע ביכולת מדהימה למספר חודשים בודדים, רגע לפני שהוא זכאי להארכת חוזה.
ברגע שקיבל את החוזה, הוא נראה פשוט נורא ואיום עם מספרים מחפירים בתחילת העונה. אז הגיעה הפציעה ההזויה בעקבות קטטה במועדון לילה, הסאנדרס נזרק ברוב ליגות הפנטזי, כולל הדיינסטי, והבחירה בו הוכרעה ככישלון.
האמת היא שהכישלון הראשי הוא של המומחים של יאהו. זה היה ביזארי (וזה הוכח מהר מאוד גם בלי הפציעה של סאנדרס), לשים את לארי סאנדרס לפני דוויט האוורד.

1# - דרק רוז, 99$, רוני.
קולולו וברכות חמות לרוני, הזוכה המאושר של שני הדירוגים הראשונים בתר'ד זה.
בזמן אמת כיניתי את זה גניבה. נסיבות מקלות לטובתי - לא חשבתי שהתותחים שהלכו בהמשך יירכשו תמורת סכומים דומים או נחותים מרוז, ציפיתי שיהיו קרובים יותר ל-130/40.
בכל זאת, אחרי הפרי-סיזן המוצלח של רוז, ציפיתי שהוא יחזור להיות שחקן טופ 20 בפנטזי. גם רוני ציפה, גם עודד ציפה. צפה ציפינו, התבדה התבדינו.
לפני שנפצע היה מזעזע, והאמת, באותו זמן, אם הייתי מחזיק אותו הפציעה שלו הייתה משחררת לי אנחת רווחה.. סוף סוף אפשר היה לזרוק את השחקן שבעיקר פוגע בכל האחוזים, ולא תורם כמעט כלום בקטגוריות אחרות.
כנראה שלולא הפציעה הבעלים שלו היו ממשיכים לסבול ממנו, אבל לך תזרוק שחקן שעלה כל כך הרבה/נבחר כל כך גבוה. לפחות עשה את זה קל ופשוט.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 10, 2013 4:37 pm 
Sophomore

חבל לתת לפוסט כזה לעבור ככה בשקט אז אוסיף עוד כמה מציאות שהלכו ב $1

בוזר , ווסלי מתיוז, צמד הקיילים לאורי וקורבר שהלכו אחד אחרי השני, דרוזן ,גורטאט ,לואל דנג.
ב 2$ יש את איוון טרנר.

בקיצור הדראפט הזה השאיר שחקנים טובים במחירי רצפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 10, 2013 4:46 pm 
Junior

עוד נושא מעניין - עם תום הדראפט כולם מיהרו להכריז על שני זוכים. רוני ו-JDOG בסדר הזה.
אז בעוד ה-DOG מממש את ההבטחה, רוני יותר מדשדש. מעניין למה - האם זה המחסור ברוטציה?
ההימור על שחקן אחד פצוע (ברייאנט) ו-2 שנפצעו (רוז וביל)? אולי חיפוש המציאות נתן קבוצה לא תואמת שהשלם בה קטן מסכום חלקיה?

מצד שני של המפה - המושמץ ביותר בסוף הדראפט, בעיקר השמיץ את עצמו - גל, מתבסס במקום הראשון, עם שיטת 3 סופרסטארים ואחריהם המבול.
מנצל את מיעוט המשתתפים לחילופים ומציאות (מותר להזכיר את IT שוב?).
ורק נאבק בשאלה איך מעבירים את כל הטוב הזה גם לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 10, 2013 5:19 pm 
Junior

אני חושב שזה בעיקר אומר שאלה שלא מיהרו להכריז על זוכים צדקו.
היה לי ברור מלכתחילה שאנשים סתם ממליכים וקוטלים על סמך הדראפט.
כן, לרוני ודוג היה דראפט יוצא מן הכלל, אבל כפי שראינו אצל רוני, שתי פציעות של שחקנים משמעותיים והקבוצה מתחילה להפסיד מפגשים, כי הוא מתמודד בכל שבוע מול אריות פנטזי, בלי צחוק. יש כאן 8 מתמודדים שכל אחד מהם הוא שחקן פנטזי יוצא מן הכלל, אז שום דבר לא מובטח, גם אם יצאת מהדראפט עם קבוצה אדירה.
באשר לגל (ומוק) אני מרשה לעצמי לקחת קרדיט על כך שבזמן שהם בכו אמרתי להם בפרהסיה ובפרטי שהקבוצות שלהם טובות מאוד.
מוק בחר 10+ שחקנים שהוא בוחר כמעט בכל ליגה, גל בחר 3 שחקנים שמלכתחילה היה ברור שהם יהיו טופ 10 בליגה שלנו.
להשיג שחקני טופ 10 זה הדבר הקשה ביותר. להשיג שחקנים טופ 60/70, זה כבר עבודה קלה מאוד. בכל קיץ קשה לנו לזכור זאת, אבל בכל עונה, והאמת שנראה שהעונה הזאת אפילו במיוחד - אפשר להשיג שחקנים מצויינים, כאלה שהם טופ 15 בשתי קטגוריות למשל, או טופ 50 בליגה בסה״כ, ואפילו די בקלות דרך הווייבר והפרי אייג׳נסי.
תן לי בכל דראפט לצאת עם 3 שחקנים טופ 10/15 ומצידי שכל השאר יהיו שחקנים ללא קבוצה כמו לאמאר אודום. בטח בליגה עם רוסטר כללי די נמוך כמו אצלנו, ועם פנטזיונרים שאוהבים רוטציה זה ברור לחלוטין שבמהרה יגיעו שחקנים טובים לפרי אייג׳נסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה