סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 5:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 15, 2014 8:48 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני שולח 10$ לדראפט של העונה הבאה, אריק בלאדסו, אל ג׳פרסון ופילרים (ג׳ורג׳ היל וג׳ף גרין),
בתמורה לרביעייה הבאה שעוזבת את העיר רמת גן : קייל לאורי, דמאר דרוזן, טים דאנקן, ניקולה פקוביץ׳.

הטרייד מבטא את האינטרסים של 2 הקבוצות שנמצאות בשתי קצוות הטבלה :
אני מחזק את הסגל שסבל לאחרונה ממכת פציעות שסביר להניח הייתה מדיחה אותי מהמקום הראשון (פול, בלאדסו, לופז - שלושה שסומנו במחברת כקיפרים בטוחים), ומקריב המון מהעתיד שלי (מעבר לשוטינג והסנטר שהיו צפויים להישאר כקיפרים, גם הדולרים זה המון בליגה שלנו),
בשביל טרייד שבתקווה יבטיח את האליפות.
האמת שאני עושה את הטרייד הזה, מעבר לרצון באליפות כמובן, קודם כל בגלל שאני מאוד מאמין בסטפנסון, ורואה אותו כקיפר בין הטובים בעמדה.

מהצד של ביל, הוא מקבל דולרים חשובים לדראפט הבא, שוטינג לעמדת הקיפר שזה הדבר הכי קשה כרגע להשיג בליגה שלנו (העמדה הכי קצרה, הטובים כבר נעולים חזק בקבוצות אחרות), וביג-מן שישלים צמד בכירים בשתי עמדות הפנים.
זה בדיוק מסוג המהלכים שציפינו לראות מקבוצות האקספנשן העונה הזאת, בנייה והרכבה של סגל הקיפרים העתידי באמצעות החלפת חבילת שחקנים מדרג שני על שחקנים מהדרג הראשון.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 2:23 pm 
Junior

אני מצטער צ'ונסי, אבל יש לי בעיה גדולה עם הטרייד הזה.

זה תמיד בעייתי כשמישהו במקום הראשון (ששם היית לפחות כשביצעת את הטרייד) עושה טרייד עם מקום אחרון.

אני יודע שהצעתי כמה הצעות לביל והוא בכלל לא פעיל בליגה הזו ולא הגיב להן. וגם כמה פעמים לא סידר הרכבים.

לא ראוי בעיניי שהוא נותן שחקן פעיל אחד ואתה מקבל 4 כאלו. וכאלו שבהחלט יכולים להכריע את האליפות העונה.

זה פשוט מסריח, סלח לי.

אם הטרייד מאוזן? בראיה עתידית בהחלט כן. ביל אף מקבל את שני השחקנים הכי בכירים בטרייד הזה. אבל הטרייד הזה מסריח כי הוא מכריע את העונה. והטרייד הזה מסריח כי הוא תמיד כזה כשמקום ראשון ואחרון עושים טרייד. בדיוק כמו שבליגת הפרנצ'ייז פסלנו טרייד כזה.

זה לא קולגיאלי בעיניי. פשוט ככה. אם הטרייד הזה יכריע את גורל האליפות (ולטעמי הוא יכריע) זה יהיה פשוט ציני ולא חברי.

על אחת כמה כשביל כלל לא פעיל בליגה הזו (שזו סוגיה אחרת לחלוטין שצריך לדבר עליה) ופתאום הוא מתעורר לחיים בעבור טרייד שיכריע את העונה?

לא לעניין חביבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 3:43 pm 
מנהל פורום

חייב לקפוץ כאן לצידו של צ'ונס
אני וביל היינו בדיסקוס על טרייד במתווה די דומה.
אני הצעתי את הורפורד ותוספת על חבילה קצת פחות גדולה, הוא ביקש להוסיף את רונדו מהצד שלי ושהוא ישלח עוד משהו מאצלו.
זה היה השלב שהטרייד נתקע כי היססתי על רונדו, ונראה שביל עשה אדפטציה לצ'ונסי וסגר משהו באותו סגנון.

יכול להיות שזה יתן לצ'ונס את האליפות, אני לא בטוח בכלל שזה נכון, אבל בעיני זה טרייד סבבה.
חלק מהעניין בליגה כזאת, בטח ובטח לקבוצת אקספנשן, זה לעשות מהלכים שהיום לא יהיו שווים יותר מידי, אבל מחר או מחרתיים יוכלו לשרת אותם טוב יותר.
אין לי זמן לבדוק מי מסדר הרכבים ומי לא, אבל באופן כללי בתור אחד שבעונה שעברה היה באותו סיטואציה בערך בפרנצ'ייז (לצערי עם הפציעות המזורגגות האלו אני בערך באותה סיטואציה העונה), לא רואה כל בעיה בזה שביל זורק את העונה ככה.
הוא עשה איסופים מה-FA של שחקנים שיוכלו לשמש קיפרים, וישתמש במה שהשיג בטרייד בכדי להיות סופר תחרותי בעונה הבאה.

לצורך העניין, הקיפרים שלו היו אמורים להיות משהו כזה:
פרקר/לאורי
2 מבין טרנר/קוואי/דרוזן/איגי
2 מבין ווצ'ביץ'/דאנקן/פאקוביץ'
ועוד שחקן חופשי מבין אלו שלא נבחרו.

והיום הקיפרים שלו נראים ככה:
פרקר
בלדסו
טרנר/קוואי
ג'פרסון
ברוק לופז
ווצ'ביץ'/ראיין אנדרסון/סנדרס

אני רואה כאן מהלכים מוצלחים של מנג'ר חדש בליגה, שהצליח תוך שנה אחת לסגור את הפער הלא קטן שהיה לחדשים מהותיקים

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 4:18 pm 
Hall of Famer

אני עם וולפסון כאן. נשים רגע בצד את עניין המנג'רים היותר פעילים והפחות פעילים, בעיני זה טרייד שהוא מועיל לשני הצדדים ובעיני בליגה כזו זה לגיטימי שלשני מנג'רים יהיו מטרות שונות, לא כולם יכולים להתחרות על אליפות כל שנה ואי אפשר לצפות ממנג'ר שהתקרה שלו היא בין כה, נניח, מקום 4-5, שילחם כדי להשיכ אותה השנה ולא ינסה להשתפר לעתיד, זה כל הרעיון של ליגת קיפרים רב-שנתית בעיני.

חוץ מזה, תנוח דעתך, צ'ונסי לא לוקח אליפות השנה :)-(:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 4:30 pm 
Junior

מצטער אבל אני לא מסכים אתכם.

וכפי שכבר כתבתי, לא רק שזה טרייד מאוזן גם ביל לטעמי מרוויח יותר.

אבל יש בכך טעם לפגם כשמקום ראשון עושה טרייד עם מקום אחרון. כשדי ברור שהכיוון של שניהם שונה. כשצד אחד מקבל 4 שחקנים פעילים שלטעמי יכריעו את המאבק בבירור.

אולי לכם לא מפריע שאליפות תורכע בטרייד- לי זה כן מפריע.

זה בסדר להסתכל על טרייד בראיה עתידית אבל אי אפשר לנתק את הקונטקסט מהשנה.

אם הטרייד היה נעשה בין קבוצת מרכז טבלה לביל, זה לא היה מפריע בכלל. אבל כשמדובר על טרייד שיכריע אליפות. באופן אישי, אני מעדיף לראות אותה מוכרעת אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 4:53 pm 
Junior

לא חושב שיש טעם לפגם בכך שאליפות תוכרע בגלל טריידים, אם הטריידים הוגנים.
להפך, זאת הדרך המועדפת עליי. אילו דרכים אתה מעדיף לראות מוק ?
כי כל מה שנשאר זה להכריע אליפות באמצעות דראפט מוצלח (ורק ליגות מאוד רדודות עם פנטזיונרים חלשים ולא אקטיביים מוכרעות בגלל דראפט שמתרחש בתחילת העונה),
או באמצעות עבודה חזקה על הרוטציה (וזו בטח לא דרך עדיפה, עוד לא שמעתי אחד שחושב כך).

ליגות רציניות מוכרעות רק בזכות שילוב של כל השלושה. אי אפשר לזכות באליפות בליגות רציניות (ואצלנו הליגה בהחלט רצינית) בלי להחזיק סגל טוב מהדראפט, בלי לעשות טרייד-שניים שישפרו ויאזנו, בלי לעבוד נכון על הרוטציה.

לגבי שאר הטענות אני לא מצליח להבין מה הבסיס מאחוריהן.
אתה בעצמך אומר שביל מרוויח יותר לטעמך. ושאם הטרייד היה נעשה בין קבוצת מרכז טבלה לתחתית, אז הוא היה בסדר גמור.
אי אפשר להכריח את קבוצות הצמרת לעשות טרייד עם הקבוצות עד מרכז הטבלה, והפוך לגבי קבוצות התחתית.
אי אפשר להגיד שזה טרייד לא הוגן כי הוא עוזר לי, בזמן שאתה מודה בעצמך שדווקא ביל הוא זה שמרוויח יותר.

זו המהות לדעתי של ליגת קיפרים, כל מה שקורה בטרייד הזה.
קבוצה אחת מוותרת על העתיד בשביל העונה הנוכחית,
קבוצה שנייה מוותרת על הנוכחית בשביל העתיד.

כל טרייד אמור לבטא אינטרסים שונים של שני הצדדים. בכל טרייד כל צד אמור להרוויח את מה שהוא צריך להרוויח מבחינת הראייה האישית שלו. בליגות קיפרים הרבה פעמים זה אומר שקבוצה אחת עושה טרייד בו היא מוותרת על חתיכות שלא ימשיכו איתה בעונה הבאה בשביל חתיכות שכן יוכלו להמשיך איתה.
ובמצב כזה, רוב אם לא כל הפעמים זה יהיה טרייד מול קבוצת צמרת, כי הרי היחידה שיש לה אינטרס לקחת חבילת שחקנים לא במעמד קיפר, ולוותר על שחקנים במעמד קיפר בתמורה, זו רק קבוצת צמרת מן הסתם.

שורה תחתונה - בכלל לא בטוח שהטרייד הזה יכריע משהו, אבל לא רואה בעיה אם כן. ויתרתי על חתיכות חשובות מהעתיד בשביל ללכת חזק על העונה הזו ואני צריך לקבל תמורה על זה... הייתי שמח, וחיכיתי האמת עד אתמול כדי שזה ייקרה - שגם שאר קבוצות הצמרת יקריבו מהעתיד בשביל העונה הנוכחית, הכל בשביל האליפות עכשיו..
כאמור זו המהות של ליגת קיפרים לטעמי.
לא רואה שום בעיה שאליפויות יוכרעו *גם* בגלל טריידים, זה חייב להיות כך. זו הדרך הטובה, ואולי היחידה, של קבוצות הצמרת להשתפר, ושל קבוצות התחתית לבנות מערך קיפרים טוב יותר.

אגב, משפט אחרון, מהליגות כאן עדיין אין דוגמא טובה לדבר כזה כי רק התחלנו עם ליגות קיפרים, אבל בפרנצ'ייז בהחלט יש דוגמאות דומות.
למשל, בעונה שעברה החלפתי את טריסטאן תומפסון תמורת רוי היברט בשלהי העונה. הבעלים של היברט ( אח שלנו ג'יי דוג) לא היה צריך אותו כי העונה שלו נגמרה והיברט גם כך לא היה צפוי להמשיך איתו כקיפר. שחקן למשבצת הצעירים הוא בהחלט היה צריך, אז עשינו טרייד שתואם לצרכים של שנינו. היברט בהחלט היה גורם משמעותי באליפות שלי כי הוא הקפיץ אותי מספר נקודות בחסימות, ואיפשר לי לעשות פחות רוטציה על חוסמים ויותר רוטציה על דברים אחרים.
אני אומר חד וחלק שבלי הטרייד הזה סביר להניח שלא הייתי לוקח אליפות.
אז אתה אומר שזה לא כ"כ הוגן מבחינתך, אני חושב בדיוק להפך, אני חושב שזו הדרך המעניינת ביותר להיאבק בזכותה על אליפות, והבעיה היא לא במי שעושה את הטריידים המאוד-מאוד הגיוניים האלה, אלא במי שיושב על הקבוצה שלו, לא עושה כמעט שינויים מאז הדראפט ופשוט זורם עונה שלמה עם אותו סגל וקצת חילופים בכל יום.
אחת זו שיטה אקטיבית, שמתכתבת עם השאיפות השונות של כל קבוצה, שמאתרת את הצרכים השונים בליגה ויודעת לנצל את זה לטובתה,
והשיטה השנייה משעממת, לא תורמת לאף אחד (לא לקבוצת הצמרת ולא לקבוצת התחתית הפונציאלית), והופכת את הקבוצות לצפויות מאוד. מאוד בנאלי לטעמי לרוץ מהדראפט עם אותו סגל ולנסות לזכות באליפות כך. רוב הפעמים זה גם לא יצליח.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 5:12 pm 
Junior

זה לא בסדר מבחינתי מכמה היבטים:

1. כפי שכבר אמרתי- טרייד של מקום ראשון עם אחרון יש בו טעם לפגם. ואם נתת את ליגת הפרנצ'ייז כדוגמא הרי ששם פסלנו טרייד בין מקום ראשון לאחרון.

2. יש רוסטרים גדולים בליגה הזו. עובדה שהופכת טרייד כ"כ גדול לאפשרי. בליגה אחרת זה היה פחות צורם כי אי אפשר לבצע בה טרייד כ"כ גדול מבחינת כמות השחקנים המעורבים בו.

3. התזמון.
אם הטרייד היה נעשה לקראת סוף העונה כמו הדוגמא שהבאת, טווח ההשפעה שלו היה קצר יותר. אבל כרגע יש עוד חצי עונה ולכן אני גם משוכנע שהוא יכריע את האליפות.

4. ביל היה עציץ בליגה הזו. אם לפחות הוא היה שחקן אקטיבי שזורק עליה משהו, לא היה לי מה לומר. אבל הוא פשוט נעלם ממנה ופתאום הפציע ויהיה זה שישפיע על גורל האליפות? לא לעניין בעיניי.

אבל מה אני אומר לכם, אם הכל נראה סבבה אגוזים בעיניכם... :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 5:44 pm 
Junior

-מבחינת התזמון, מה הבעיה ? בדיוק להיפך לדעתי. נותן מספיק זמן לשאר קבוצות הצמרת להגיב ולהתאים את עצמן, להבין שיש כאן מירוץ חימוש לאליפות.
לא משנה כרגע אם זה אני או אחר,
מבחינתי - מי שמוכן להקריב מהעתיד בשביל הנוכחית, "מגיעה" לו האליפות.
מי שלא מוכן להקריב מהעתיד, ורוצה לזרום עם המצב הנוכחי, לקוות שיצליח להוציא משהו מהעונה הזו כשבינתיים הוא לא מקריב שום חתיכה מהעתיד שלו, אז בהחלט "לא מגיע" לו לזכות באליפות העונה, כי הוא לא היה מוכן לעשות את ההקרבות הדרושות בשביל האליפות הזו.

- ביל אכן היה עציץ בליגה הזו, לא נכחיש. עשינו כמה שיחות על זה, ואני אחשוף לכם (מקווה שביל לא ייכעס) שהצעתי לו להביא לו מחליף (יש מוכן) אם הוא לא רוצה לשחק בליגה הזו, כי אין שום בעיה ואנחנו לא מחזיקים אף אחד בכוח כמובן, אמורים להנות מזה ואם מישהו לא נהנה הוא יכול לעזוב, no hard feelings.
הצעתי לו את זה כי ביל לא התחבר לכל סגנון המשחק, לשיטת הרוטו ולרעיון הקיפרים שבו הוא כרגע בעמדה שהוא צריך לבנות לעתיד, ללא כל סיכוי בעונה הנוכחית.
וזה בסדר לחלוטין מבחינתי.
אחרי ההצעה, ואחרי שדיברנו קצת, הוא לקח זמן לחשוב, והחליט שהוא כן רוצה להשקיע בקבוצה הזו ובליגה הזו.
זה לא שהוא ישן עד עכשיו והטרייד הזה העיר אותו, הוא החליט להישאר בליגה הזו ולהשקיע בה, ואז התחיל להיות אקטיבי, הציע גם לעודד וגם לך מוק לפי מה שהבנתי.
לכן הנושא הזה לא אישיו לדעתי יותר.

- יש כאן 3-4 קבוצות שדי סיימו את סיכוייהן לעונה הזו, ו-3/4 קבוצות שרוצות להתמודד על האליפות.
הדבר ההגיוני ביותר זה שיהיו טריידים בין קבוצות הצמרת לקבוצות התחתית, ואני לא מבין מה זה משנה אם הקבוצה במקום האחרון או באמצע הטבלה.
לצורך העניין, ושוב מצטער על הניים-דרופינג, מה ההבדל בין המצב של עידן למצב של ביל ? זה באמצע הטבלה עם סיכוי אפסי למדליה, זה בתחתית הטבלה עם סיכוי אפסי למדליה.
האינטרס העליון של שניהם (ושל עמוס לב) צריך להיות בניית מערך הקיפרים של העונה הבאה, כשכל מי שלא צפוי להמשיך בעונה הבאה צריך להיות מוקרב בשביל המטרה הזו.
האינטרס העליון של קבוצות הצמרת צריך להיות מדליית האליפות, ואני באמת מקווה שמי שיהיה הכי ראוי לה גם ייזכה בה.
כרגע ?
כרגע אני חושב שאני הכי ראוי לזכות בה, בלי ספק בכלל.
למה ? כי הקרבתי המון מהעתיד בשביל לקחת אליפות.
אם רוני, עודד או אתה מוק תהיו מוכנים להקריב מהעתיד של הקבוצה בשביל לשפר אותה בעונה הנוכחית, אז יגיע גם לכם.
זו המהות של ליגת קיפרים לטעמי, בטח כזו שיש בה מעמדות ברורים שנוצרו בגלל קבוצות אקספנשן,
אבל גם בלי קשר, כך בדיוק צריכה לטעמי להתנהג קבוצת תחתית בליגת קיפרים,
כך בדיוק צריכה להתנהג קבוצת צמרת.
קבוצת תחתית שלא פועלת כפי שביל עשה כרגע, פוגעת בעצמה, חד וחלק.
קבוצת צמרת שלא פועלת כפי שאני פעלתי כרגע, פוגעת בעצמה ומאבדת זכויות לאליפות, חד וחלק.
מי שרוצה לקחת אליפות בליגת פנטזי רצינית צריך להשקיע ולהקריב. להשקיע ולהקריב מזמנו האישי בניתוח הטבלה והמספרים של שחקני קבוצתו, להשקיע מחשבה בשחקני הרוטציה שהוא אוסף כל יום, ולהקריב שחקנים צעירים/קיפרים בתמורה לכאלה שתורמים יותר כרגע.
רק ככה לוקחים אליפות בליגה מאוד תחרותית ורצינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 6:47 pm 
Hall of Famer

סלח לי מוק, אבל הטרייד הזה ממש לא מכריע אליפות, לא קרוב אפילו, בטח שלא עם כמות המשחקים שדאנקן עוד יחסיר עד סוף העונה, הצ'אנס התמידי שלאורי יפצע והעובדה שדרוזאן, למרות תרומה מאוד יפה בנקודות, הוא וואן-טריק-פוני, חוץ מנקודות ואולי קצת חטיפות הוא לא ממש מוצלח בשום קטגוריה יותר מכל פיק-אפ אקראי שאפשר למוצא בווייבר, נניח אייברי בראדלי או רנדי פוי שמסתובבים שם לאחרונה. אז כן, צ'ונסי משתדרג קצת בטרייד הזה, אבל הוא גם מאבד 2 עמדות רוטציה באותה מידה שזה המון בשביל שחקן שעשה עד עכשיו 225 חילופים (פי 3 ממני למשל). אם הטרייד הזה ייתן לו אליפות אז כל הכבוד לו שהוא היה מוכן למשכן את העתיד שלו בשביל לקחת אליפות כאן ועכשיו, החלטה לגיטימית לגמרי בעיני ואני לא רואה איתה שום בעייה, להיפך, אני חושב שזו כל המהות וזה מה שיפה בליגת קיפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 7:00 pm 
Junior

רוני, מסכים איתך כמובן, רק רוצה לציין שדרוזן דווקא טו-טריק-פוני (אין לזלזל בעונשין שלו, בין הטובים בליגה. עם איך שהליגה עומדת כרגע, ולפי הסגלים, זה כנראה שווה לי 2 נקודות בטבלה שזה המון),
ושנית, בנושא החילופים, זאת עוד סיבה מרכזית לרצון שלי בטרייד שכזה. לא רציתי להמשיך עם כמות חילופים כזו, כי אני לא רוצה לסיים את העונה עם פי 3-4 חילופים ממך, ושזה יהיה מה שיכריע את האליפות. אני מעדיף להרגיש שהכרעתי בזכות טריידים מוצלחים ולא בזכות רוטציה גדולה בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 7:36 pm 
Hall of Famer

דרוזן עומד על 78.5% עונתי שזה בסך הכל ב-0.8% יותר טוב מהאחוז הנוכחי שלך, במקרה הטוב הוא יביא לך עוד עשירית אחוז לסך הכל בסוף העונה, אפילו נקודה אחת לא בטוח שיש כאן, אלא אם כן אתה בונה על זה שמעכשיו ועד סוף העונה הוא יעמוד על משהו כמו 85% ואז אולי יש כאן פוטנציאל ליותר, אבל כרגע בכלל לא נראה שהוא מזיז לך אתה הממוצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 16, 2014 7:56 pm 
Junior

וואלה, אפילו לא שמתי לב שזה האחוז שלו העונה. אני רגיל להתייחס אליו כשחקן עונשין משמעותי כי התרגלתי לליגות עם FTM...
מה שכן, הוא בהחלט כרגע בין שחקני הכנף הטובים בליגה. ממש לא וואן-טריק-פוני.
בחודש האחרון כמעט חטיפה וחצי, חצי שלשה, חצי חסימה, 21 נק', 5.6 ריב', 4.3 אס'. זה מספרי דווין וויד רק בלי אחוזי שדה טובים.
אם הוא שומר על המספרים האלה, ושומר על המעמד שלו בטורונטו בקיץ הבא, כרגע הוא מועמד חזק מאוד להישאר אצלי כקיפר (פול-סטפנסון-דרוזן-כרמלו-דייויס-לאוסון). למרות שסביר להניח שלא אשמור עליו ואשיג סנטר שיזיז את כולם עמדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 04, 2014 1:15 am 
Junior

טרייד מספר 3759 שלי עם עודד העונה, קווין מרטין וניקולה פקוביץ' הפצוע קלות עוברים לקורבס-קיפרס, אנדרו בוגוט עושה את הדרך ההפוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה